Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » ...díky za takové fotky...

Lihy (Člen)
20.04.2009 11:06:43
Offline

...díky za takové fotky...

http://img3.rajce.idnes.cz/d93/1/1878/1878661_0a45472e45b76e821510befc5385678b/images/P1130870.JPG


díky tomu je moje chuť někam vyjet menší a menší.
Odkud to asi bude....že by dubá?bigsmile

SLUGI (Člen)
20.04.2009 11:07:50
Offline

Re: ...díky za takové fotky...

... idontknow


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Filous (Člen)
20.04.2009 11:08:04
Offline

Re: ...díky za takové fotky...

...nešil, esi je to ta zatáčka co myslim, tag bych to tam poslal s klidem takyidontknow


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Lihy (Člen)
20.04.2009 11:24:54
Offline

Re: ...díky za takové fotky...

Filous psal:

...nešil, esi je to ta zatáčka co myslim, tag bych to tam poslal s klidem takyidontknow

Jó vidět tam je pěkně, ale všichni najednou...no nic.
Jináč spíš je to myšlený tak, že je těch motorek je všude moc.

Sem zas nasranej že sem nasypal fůru peněz do tý bídy co mám doma. Měl sem se na to vysrat a koupit něco jinýho. Takhle sem tam zas za 22000 a uplný hovno z toho, všechno jen za píčoviny.
Takže jestli někdo má zájem tak za 37000 je to jeho. i s držákem stupaček, kelímkama budíků (jdou z partsdepa) a ještě sou objednaný brzdový hadice s opravnou sadou na brzdovou pumpu.
takže vlastně prodávám papíry za 15 a k tomu to co sem letos v zimě do toho vrazilbigsmile

Lihy (Člen)
20.04.2009 11:26:33
Offline

Re: ...díky za takové fotky...

jo a zapoměl sem na dárek z darma....to je ten zbytek motorkybigsmile

SLUGI (Člen)
20.04.2009 11:28:24
Offline

Re: ...díky za takové fotky...

... jaké motorky idontknow
... se ptám protože podle profilu sem to ňák nezjistil redface


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Lihy (Člen)
20.04.2009 11:31:59
Offline

Re: ...díky za takové fotky...

SLUGI psal:

... jaké motorky idontknow
... se ptám protože podle profilu sem to ňák nezjistil redface

do profilu to dát nemůžu bo by to pak byl inzerát a ten patří do bazaru.
Nehledě na to že žádnou fotku nemám po ruce.
Jinak možná je tu někde ve fotogalerii

Filous (Člen)
20.04.2009 11:32:12
Offline

Re: ...díky za takové fotky...

Lihy psal:
Filous psal:

...nešil, esi je to ta zatáčka co myslim, tag bych to tam poslal s klidem takyidontknow

Jó vidět tam je pěkně, ale všichni najednou...no nic.
Jináč spíš je to myšlený tak, že je těch motorek je všude moc.

Sem zas nasranej že sem nasypal fůru peněz do tý bídy co mám doma. Měl sem se na to vysrat a koupit něco jinýho. Takhle sem tam zas za 22000 a uplný hovno z toho, všechno jen za píčoviny.
Takže jestli někdo má zájem tak za 37000 je to jeho. i s držákem stupaček, kelímkama budíků (jdou z partsdepa) a ještě sou objednaný brzdový hadice s opravnou sadou na brzdovou pumpu.
takže vlastně prodávám papíry za 15 a k tomu to co sem letos v zimě do toho vrazilbigsmile

...ty vole, vyser se na ty depresivní kecy, to co máš v baráku je pjeknej bajk a uš dycky tě to bude stát jen prachy, páč je to holt stará flinta, s tym nenaděláš nicsmokin...a prodávat to za usmrkanejch 37 po tom, cos do toho 22 vrazil, je pičovina nejvječího kalibruidontknow
...a to že je motorek fšude tři prdele je fakt, ale opjet s tym nic nenaděláš...a třeba já nejezdim proto, že by byla motorka něčim vyjímečná, jezdim páč mě to baví, tagže je mi fuck, esi je nás na vokrese deset nebo sto tisíc...a myslim, že zrovna ty uš taky  jezdíš dost dlouho na to, abys sám vjeděl, že to u tebe nejni modní výstřelek jako u někerejch frikulínů, ne???idontknow
...tagže se hoť do klidu, negřebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
fidoB6 (Člen)
20.04.2009 11:32:30
Offline

Re: ...díky za takové fotky...

Filous psal:

...nešil, esi je to ta zatáčka co myslim, tag bych to tam poslal s klidem takyidontknow

Toť, jestli je tam vidět jestli něco nejede v protisměru...navíc koukam,že na silnici náznak přerušovaný čáry...Copak se smí předjíždět jen na rovince? Kolikrát v levotočivý je lepší vidět jak na rovnym...
Všechno se moc dramatizujeheadshake


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Meloun (Člen)
20.04.2009 11:38:04
Offline

Re: ...díky za takové fotky...

No..mě ty silnce taky nějak malinko přestávaj bavit(myslím teda jako v provozu))..po víkendu na mdrce YZ 250 v bejvalym lomu začínám vo tom bahňákou kurevsky přemejšlet..goodgood
Daleko větší prdel na tom..dole pod barákem mam trať,kde lítaj 6ti denní..good..Jen jsem zjistil,že kondici mám naprosto v pussysmile2helpbigsmile


PURE NAKED BIKE!
Lihy (Člen)
20.04.2009 11:39:44
Offline

Re: ...díky za takové fotky...

Filous psal:
Lihy psal:
Filous psal:

...nešil, esi je to ta zatáčka co myslim, tag bych to tam poslal s klidem takyidontknow

Jó vidět tam je pěkně, ale všichni najednou...no nic.
Jináč spíš je to myšlený tak, že je těch motorek je všude moc.

Sem zas nasranej že sem nasypal fůru peněz do tý bídy co mám doma. Měl sem se na to vysrat a koupit něco jinýho. Takhle sem tam zas za 22000 a uplný hovno z toho, všechno jen za píčoviny.
Takže jestli někdo má zájem tak za 37000 je to jeho. i s držákem stupaček, kelímkama budíků (jdou z partsdepa) a ještě sou objednaný brzdový hadice s opravnou sadou na brzdovou pumpu.
takže vlastně prodávám papíry za 15 a k tomu to co sem letos v zimě do toho vrazilbigsmile

...ty vole, vyser se na ty depresivní kecy, to co máš v baráku je pjeknej bajk a uš dycky tě to bude stát jen prachy, páč je to holt stará flinta, s tym nenaděláš nicsmokin...a prodávat to za usmrkanejch 37 po tom, cos do toho 22 vrazil, je pičovina nejvječího kalibruidontknow
...a to že je motorek fšude tři prdele je fakt, ale opjet s tym nic nenaděláš...a třeba já nejezdim proto, že by byla motorka něčim vyjímečná, jezdim páč mě to baví, tagže je mi fuck, esi je nás na vokrese deset nebo sto tisíc...a myslim, že zrovna ty uš taky  jezdíš dost dlouho na to, abys sám vjeděl, že to u tebe nejni modní výstřelek jako u někerejch frikulínů, ne???idontknow
...tagže se hoť do klidu, negřebigsmile

do klidu bych se hodil kdybych měl na kontě pár usmolenejch desetitisíců, dal bych značky do depozitu a koupil si Biga, ale prachy nemám a bandit mě faktu už sere, fčera povolil závit v nádrži kam se montuje kohout... prostě mrdat to, chci jezdit a né furt něco za nesmyslný prachy vopravovat.

fidoB6 (Člen)
20.04.2009 11:43:26
Offline

Re: ...díky za takové fotky...

Lihy psal:

do klidu bych se hodil kdybych měl na kontě pár usmolenejch desetitisíců, dal bych značky do depozitu a koupil si Biga, ale prachy nemám a bandit mě faktu už sere, fčera povolil závit v nádrži kam se montuje kohout... prostě mrdat to, chci jezdit a né furt něco za nesmyslný prachy vopravovat.

Údržba...to budeš dělat u všeho...u Biga taky...u funglofky garančky, si nevyberešidontknow


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Lihy (Člen)
20.04.2009 11:47:38
Offline

Re: ...díky za takové fotky...

fidoB6 psal:
Lihy psal:

do klidu bych se hodil kdybych měl na kontě pár usmolenejch desetitisíců, dal bych značky do depozitu a koupil si Biga, ale prachy nemám a bandit mě faktu už sere, fčera povolil závit v nádrži kam se montuje kohout... prostě mrdat to, chci jezdit a né furt něco za nesmyslný prachy vopravovat.

Údržba...to budeš dělat u všeho...u Biga taky...u funglofky garančky, si nevyberešidontknow

údržba sou kapaliny, seřízení, gumy, řetěz atd. To mě ještě čeká...
Jinak co se nákladů na údržbu tejče. Jednobuch s pár koňma je patrně někde jinde nemyslíš?
Ale vo to ani tak nejde jako o to že s tim můžeš pohodlně jet kudy se ti zachce.

fidoB6 (Člen)
20.04.2009 12:14:08
Offline

Re: ...díky za takové fotky...

Lihy psal:

údržba sou kapaliny, seřízení, gumy, řetěz atd. To mě ještě čeká...
Jinak co se nákladů na údržbu tejče. Jednobuch s pár koňma je patrně někde jinde nemyslíš?
Ale vo to ani tak nejde jako o to že s tim můžeš pohodlně jet kudy se ti zachce.

Vono u toho Biga bude zas vysraný něco jinýho...a údržba je celkově vo fšem co je potřebabigsmilenic ti nevymlouvam,ale prachy budeš rvát do všeho...pak otázka na čem se lepčí povozíšgood


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
inkvizitorr (Administrator)
20.04.2009 12:28:49
Offline

Re: ...díky za takové fotky...

lihu, ty seš poslední dobou nějakej citlifka čéče, tady tě sere že někdo jezdí přes plnou a byly doby kdy když někdo válel bajk na ípáku s promile f krvi tak to bylo cajk surprisedbigsmilebigsmilesmokin viděls "analyse this"??? to bude panic attack!!! bigsmilebigsmilebigsmile jak by řek capo di tutti capi bigsmile

asi budu muset vyrazit do přerovskýho klubu důchodcůch, tam se poslední dobou zas objevujou názory se známkou punku a né věčný kňouránísmokin


doba je temná...
Lihy (Člen)
20.04.2009 13:28:43
Offline

Re: ...díky za takové fotky...

inkvizitorr psal:

lihu, ty seš poslední dobou nějakej citlifka čéče, tady tě sere že někdo jezdí přes plnou a byly doby kdy když někdo válel bajk na ípáku s promile f krvi tak to bylo cajk surprisedbigsmilebigsmilesmokin viděls "analyse this"??? to bude panic attack!!! bigsmilebigsmilebigsmile jak by řek capo di tutti capi bigsmile

asi budu muset vyrazit do přerovskýho klubu důchodcůch, tam se poslední dobou zas objevujou názory se známkou punku a né věčný kňouránísmokin

Vogo vo plnou mi nejde (dyk tam ani čára vidět neni), ale to je fuk. Na ípáku to bylo cajk a vůbec nesváděj to na chlast....bylo mokrosmokin
Prostě mě ta motorka už leze na nervy, kdyby se to tim co s dělám aspoň nějak lepšilo, ale vono se to spíš rozpadá čím dál víc.
Až to bude poskládaný, tak to bezezbytku splní označení navoněná bídabigsmile

Fresh Man (Člen)
20.04.2009 14:37:35
Offline

Re: ...díky za takové fotky...

Lihy psal:
inkvizitorr psal:

lihu, ty seš poslední dobou nějakej citlifka čéče, tady tě sere že někdo jezdí přes plnou a byly doby kdy když někdo válel bajk na ípáku s promile f krvi tak to bylo cajk surprisedbigsmilebigsmilesmokin viděls "analyse this"??? to bude panic attack!!! bigsmilebigsmilebigsmile jak by řek capo di tutti capi bigsmile

asi budu muset vyrazit do přerovskýho klubu důchodcůch, tam se poslední dobou zas objevujou názory se známkou punku a né věčný kňouránísmokin

Vogo vo plnou mi nejde (dyk tam ani čára vidět neni), ale to je fuk. Na ípáku to bylo cajk a vůbec nesváděj to na chlast....bylo mokrosmokin
Prostě mě ta motorka už leze na nervy, kdyby se to tim co s dělám aspoň nějak lepšilo, ale vono se to spíš rozpadá čím dál víc.
Až to bude poskládaný, tak to bezezbytku splní označení navoněná bídabigsmile

hochu hochu mám vo tebe strach,,,, jak psal inkviz...
asi tě sere baba... co ? nesváděj to na motyku... ikdyž je to stará chrchla,, má tě ráda... a to rozpadání hochu čeká už i tebe...goodprostě uš nejste nejmlačí...zapal si cígo z hluboka se nadechni a (histériji) přenech babám.dyš si dotoho napral takovejch šlupek tag to zmontuj a jezdi...


Bandit pičo
Fresh Man (Člen)
20.04.2009 14:41:27
Offline

Re: ...díky za takové fotky...

jo jináč ten tvuj koment k tý fotcesurprisedsurprisedsurprised dyt je to na pohodu...
tagle bespečně!!! sme mi dva nigdá nepředjížděli....bigsmilebigsmilebigsmiletag nepruť


Bandit pičo
ross (Člen)
20.04.2009 14:43:02
Offline

Re: ...díky za takové fotky...

kalich trpělivosti přeteklsmile1

ale taky by mě dlouho nebavilo dávat dohromady něco, co už stejně dlouho jezdit nebudebad

chce to něco novýhosmile1


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Lihy (Člen)
20.04.2009 14:54:25
Offline

Re: ...díky za takové fotky...

Fresh Man psal:

jo jináč ten tvuj koment k tý fotcesurprisedsurprisedsurprised dyt je to na pohodu...
tagle bespečně!!! sme mi dva nigdá nepředjížděli....bigsmilebigsmilebigsmiletag nepruť

čéče já ti nevim jak to dělaj ostatní, když na to tak koukám, ale já nezačnu předjíždět dokud ten manévr nedokončí ten předemnou. Jednou sem to porušil bo pak byly zatáčky kde se nedalo a výsledkem byla přetlačovaná s busem. Bo tam člověk vletí a ten mrdal před nim jede aby se vešel on a né ty co jedou za nim a co s tim udělám když mi proti něco vyjede a měbude brzdit maník kterej to má vypočítaný že on se ještě vleze?...nic.
Co sem viděl tak to s oblibou dělaj holky, když někdo před nima předjíždí, tak automaticky předjížděj těsně za nim a vůbec nečuměj jestli to stihnou...jak kachňata za kačenoubigsmile

Lihy (Člen)
20.04.2009 14:58:46
Offline

Re: ...díky za takové fotky...

Fresh Man psal:

....zapal si cígo z hluboka se nadechni......

jo tak to je dobrej nápad goodsmokin

VikecB12 (Člen)
20.04.2009 15:02:05
Offline

Re: ...díky za takové fotky...

Lihy,skus mě poslat nějaký fotky na mejla a třeba sesumírovat do pár vět co je na tom potřeba udělat a povyměňovat. Se mě zdá,že ti jenom schází nadšení do skládání a proto víc věcí pokurvíš nez vopravíš,kdyš tě to nebaví. Biga sem měl,dalo se s ním fakt fšude,ale na silnici to není žádná sláva. Po půl sezóny dávání mu za uši šel motor do kytek,takže zase takovej nesmrtelnej zázrak to taky nebyl. Ale voproti třeba XT600 nebo DR600 je to tahoun dobrej.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Lihy (Člen)
20.04.2009 16:53:58
Offline

Re: ...díky za takové fotky...

máš to v mailu....akorát bez fotek, ale to tam píšu

Kelly01 (Člen)
20.04.2009 16:55:30
Offline

Re: ...díky za takové fotky...

Lihy,neblbni,přece nás s Huskym a Filousem neopustíšsurprised

Jsme poslední pravověrná baštasmile2


God Save The Queen!
Lihy (Člen)
20.04.2009 17:01:00
Offline

Re: ...díky za takové fotky...

Kelly01 psal:

Lihy,neblbni,přece nás s Huskym a Filousem neopustíšsurprised

Jsme poslední pravověrná baštasmile2

kelly vogo sem si vzpoměl na toho bandita co mi nabízel na podzim pepíno (jak sem ti volal) kurňa měl sem svojeho prodat a jít do něj.... ale neměl sem hotovost a tu mojí rozsstřelenou nikdo nechtěl.
Jako bandasce se nebránim ale nějakou míň leštěnou ale taky míň votahanou.... i když jak píšu vejš, láká mě něco na čem se svezu i nahorších cestách...

Kelly01 (Člen)
20.04.2009 17:05:01
Offline

Re: ...díky za takové fotky...

Udělej to jak já..

Řekni si že tuhle sezónu ještě nějak přeskáčeš bez investic,našetříš pajcku a přes zimu lehká přestavba a GO(budu na něm mít nalítáno sto litrů) - na tu se nic jinýho nehodí:good:


God Save The Queen!
Lihy (Člen)
20.04.2009 17:08:03
Offline

Re: ...díky za takové fotky...

Kelly01 psal:

Udělej to jak já..

Řekni si že tuhle sezónu ještě nějak přeskáčeš bez investic,našetříš pajcku a přes zimu lehká přestavba a GO(budu na něm mít nalítáno sto litrů) - na tu se nic jinýho nehodígood

hmm a neni lepší 50 ušetřit a za 60 prodat ( v tvim případě) a koupit 2006 a jedeš na novo....akurát bys musel zkousnout ty hnusný budíky...

Kelly01 (Člen)
20.04.2009 17:16:29
Offline

Re: ...díky za takové fotky...

Já nedokážu prodávat věci co vlastním dlouhodobě i když vím že bych mělsmile2

Jsem sypací typsmile2

Mám radost když něco funguje jak má,i když s náklady za které bych si mohl koupit každý rok něco novéhosmile2

V tomhle jsem vůlsmile2

A stavy jako ty mívám taky,nebojbigsmile


God Save The Queen!
Kelly01 (Člen)
20.04.2009 17:17:20
Offline

Re: ...díky za takové fotky...

PS:
I když na to nemám a musím se omezit jinderedface


God Save The Queen!
Michal Dk (Člen)
20.04.2009 17:41:54
Offline

Re: ...díky za takové fotky...

Kelly01 psal:

PS:
I když na to nemám a musím se omezit jinderedface

Třeba na střelnicibigsmile

osiris (Člen)
20.04.2009 18:14:55
Offline

Re: ...díky za takové fotky...

Michal Dk psal:
Kelly01 psal:

PS:
I když na to nemám a musím se omezit jinderedface

Třeba na střelnicibigsmile

...ty seš wůůůůůůl bigsmilebigsmilebigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
osiris (Člen)
20.04.2009 18:16:14
Offline

Re: ...díky za takové fotky...

Kelly01 psal:

Já nedokážu prodávat věci co vlastním dlouhodobě i když vím že bych mělsmile2
Jsem sypací typsmile2
Mám radost když něco funguje jak má,i když s náklady za které bych si mohl koupit každý rok něco novéhosmile2
V tomhle jsem vůlsmile2

...stavím se do řady blbů smile2


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Michal Dk (Člen)
20.04.2009 18:20:14
Offline

Re: ...díky za takové fotky...

osiris psal:
Michal Dk psal:
Kelly01 psal:

PS:
I když na to nemám a musím se omezit jinderedface

Třeba na střelnicibigsmile

...ty seš wůůůůůůl bigsmilebigsmilebigsmile

..no co tuhle scháněl olovo na kule z druhý ruky,hned je poznat že šetříbigsmile

BRDMEN (Člen)
20.04.2009 20:46:19
Offline

Re: ...díky za takové fotky...

goodChce to klid a nohy v teple.Jinač jezdit se musí.

Progear 650 (Člen)
20.04.2009 21:25:59
Offline

Re: ...díky za takové fotky...

Lihy psal:
Kelly01 psal:

Lihy,neblbni,přece nás s Huskym a Filousem neopustíšsurprised

Jsme poslední pravověrná baštasmile2

kelly vogo sem si vzpoměl na toho bandita co mi nabízel na podzim pepíno (jak sem ti volal) kurňa měl sem svojeho prodat a jít do něj.... ale neměl sem hotovost a tu mojí rozsstřelenou nikdo nechtěl.
Jako bandasce se nebránim ale nějakou míň leštěnou ale taky míň votahanou.... i když jak píšu vejš, láká mě něco na čem se svezu i nahorších cestách...

myslíš tu vínovou z 97 ??? na tu jsem už taky koukal...goodsmile1


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Fresh Man (Člen)
20.04.2009 22:16:42
Offline

Re: ...díky za takové fotky...

Kelly01 psal:

Já nedokážu prodávat věci co vlastním dlouhodobě i když vím že bych mělsmile2

Jsem sypací typsmile2

Mám radost když něco funguje jak má,i když s náklady za které bych si mohl koupit každý rok něco novéhosmile2

V tomhle jsem vůlsmile2

A stavy jako ty mívám taky,nebojbigsmile

u :)
jojo taky mákm tu svou starou mrtku ... ale mám ji rátpussy nedám ji ani za nic... možná mímu děcku k vosumnáctinám  bigsmile


Bandit pičo
Fresh Man (Člen)
20.04.2009 22:25:19
Offline

Re: ...díky za takové fotky...

Lihy psal:
Fresh Man psal:

jo jináč ten tvuj koment k tý fotcesurprisedsurprisedsurprised dyt je to na pohodu...
tagle bespečně!!! sme mi dva nigdá nepředjížděli....bigsmilebigsmilebigsmiletag nepruť

čéče já ti nevim jak to dělaj ostatní, když na to tak koukám, ale já nezačnu předjíždět dokud ten manévr nedokončí ten předemnou. Jednou sem to porušil bo pak byly zatáčky kde se nedalo a výsledkem byla přetlačovaná s busem. Bo tam člověk vletí a ten mrdal před nim jede aby se vešel on a né ty co jedou za nim a co s tim udělám když mi proti něco vyjede a měbude brzdit maník kterej to má vypočítaný že on se ještě vleze?...nic.
Co sem viděl tak to s oblibou dělaj holky, když někdo před nima předjíždí, tak automaticky předjížděj těsně za nim a vůbec nečuměj jestli to stihnou...jak kachňata za kačenoubigsmile

já mysim že sme lítali celkem bezpečně a čekali až vostatní dokončí svoje předjížděcí manévry....bigsmileaspon co pamatuju ..................................... ti hrabe ne ??????????????bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Bandit pičo
Lihy (Člen)
20.04.2009 22:40:13
Offline

Re: ...díky za takové fotky...

Fresh Man psal:
Lihy psal:
Fresh Man psal:

jo jináč ten tvuj koment k tý fotcesurprisedsurprisedsurprised dyt je to na pohodu...
tagle bespečně!!! sme mi dva nigdá nepředjížděli....bigsmilebigsmilebigsmiletag nepruť

čéče já ti nevim jak to dělaj ostatní, když na to tak koukám, ale já nezačnu předjíždět dokud ten manévr nedokončí ten předemnou. Jednou sem to porušil bo pak byly zatáčky kde se nedalo a výsledkem byla přetlačovaná s busem. Bo tam člověk vletí a ten mrdal před nim jede aby se vešel on a né ty co jedou za nim a co s tim udělám když mi proti něco vyjede a měbude brzdit maník kterej to má vypočítaný že on se ještě vleze?...nic.
Co sem viděl tak to s oblibou dělaj holky, když někdo před nima předjíždí, tak automaticky předjížděj těsně za nim a vůbec nečuměj jestli to stihnou...jak kachňata za kačenoubigsmile

já mysim že sme lítali celkem bezpečně a čekali až vostatní dokončí svoje předjížděcí manévry....bigsmileaspon co pamatuju ..................................... ti hrabe ne ??????????????bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

já teda nevim, ale myslim že sme (nebo sem) bezpečně jezdil....no sem tam nějaká ta polňačka to jo, ale to sme jeli na prázdný cestě. Co vim tak nejvíc sem svího času prasil po Praze na magistrále (a to nemyslim akci dolínek)....to ze mě asi pár řidičů zešedivělo, ale tak jako jávěděl že se vejdu, ale jim asi nebylo příjemný moje kličkování v celkem hustym provozu metr před autem....vogo do teď mě mrzí že to nemám natočený, to bylo vždycky jak moje oblíbená reklama na superdukabigsmile

Lihy (Člen)
20.04.2009 22:41:45
Offline

Re: ...díky za takové fotky...

Progear 650 psal:
Lihy psal:
Kelly01 psal:

Lihy,neblbni,přece nás s Huskym a Filousem neopustíšsurprised

Jsme poslední pravověrná baštasmile2

kelly vogo sem si vzpoměl na toho bandita co mi nabízel na podzim pepíno (jak sem ti volal) kurňa měl sem svojeho prodat a jít do něj.... ale neměl sem hotovost a tu mojí rozsstřelenou nikdo nechtěl.
Jako bandasce se nebránim ale nějakou míň leštěnou ale taky míň votahanou.... i když jak píšu vejš, láká mě něco na čem se svezu i nahorších cestách...

myslíš tu vínovou z 97 ??? na tu jsem už taky koukal...goodsmile1

von jí tam ještě má? kolik za ní vlastně chce?

Bedřich (Člen)
21.04.2009 00:40:38
Offline

Re: ...díky za takové fotky...

Lihy, ale seš tak trochu depkouš poslení dobu. Tvůj bajk je pěkněj, vždycky se mi moc líbyl a dokonce jsem jeden čas o něm uvažoval. Moje stará Modřina byla hodně zmydlená když jsem jí koupil a kdybych jí nekpupil, tak asi zkončila rozprodaná na dílech...

Když jsem tenkrát viděl fotky, tak to zas tak moc vomydlený nebylo. Je začátek sezony, dej to do kupy, tvůj bajk byl krásnej, může ještě dělat velkou parádu, nebo ho chceš nechat na dílyidontknowheadshake...
... přestaň hulit, prodej něco nastrkej do polštáře a kup něco novějšího, na delší dobu!


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
zrzule (Člen)
21.04.2009 07:23:27
Offline

Re: ...díky za takové fotky...

lihy: asi by sem měl přijet podívat na mojí máňu a rázem zjištíš že máš doma voňavkubigsmilebigsmile

a bohatá panička z prahy taky nejsembigsmile


A je to!!
Lihy (Člen)
21.04.2009 08:21:47
Offline

Re: ...díky za takové fotky...

Ty vole co furt máte s nějakou depresí? Vogo žádný deprese z toho nemám, jen racionálně hodnotim situaci a přemejšlim co dál. A jinak pocit "nasranej" je mám ten dojem uplně něco jinýho než "deprimovanej" bigsmile Dyk tady víc jak půlka fóra jezdí na něčem jinym jak na banditu, bandasku taky střelili a nikdo tady nemlel nic o depresi...ty lidi to asi taky neprodávali se pocitem že nic lepšího než bandit neexistuje a že sou s nim náramě spokojený (teda kromě Moura bigsmile ).....

Jen mi tu chybí koval....
bo je to přesně podle jeho oblíbenejch přirovnání, aneb čim víc se hrabeš s hovnem tim víc smrdíš a taky že z hovna bič neupletešbigsmile

Sandman (Člen)
21.04.2009 09:25:30
Offline

Re: ...díky za takové fotky...

Lihy psal:
Filous psal:

...nešil, esi je to ta zatáčka co myslim, tag bych to tam poslal s klidem takyidontknow

Jó vidět tam je pěkně, ale všichni najednou...no nic.
Jináč spíš je to myšlený tak, že je těch motorek je všude moc.

Sem zas nasranej že sem nasypal fůru peněz do tý bídy co mám doma. Měl sem se na to vysrat a koupit něco jinýho. Takhle sem tam zas za 22000 a uplný hovno z toho, všechno jen za píčoviny.
Takže jestli někdo má zájem tak za 37000 je to jeho. i s držákem stupaček, kelímkama budíků (jdou z partsdepa) a ještě sou objednaný brzdový hadice s opravnou sadou na brzdovou pumpu.
takže vlastně prodávám papíry za 15 a k tomu to co sem letos v zimě do toho vrazilbigsmile

Easy Lihy, todlecto spíš by se hodilo jako článek do ¨Mrdací místnostismile1


Motorkář je týpek tvrdej, na plechovky z výšky mrdej.
Sandman (Člen)
21.04.2009 09:27:24
Offline

Re: ...díky za takové fotky...

Njn, připomíná mi to jednu situaci, co jsem zažil v Buchlákáchsmile2 Ta fotka s předjížděním je fakt o hubuheadshake


Motorkář je týpek tvrdej, na plechovky z výšky mrdej.
Lihy (Člen)
21.04.2009 09:37:52
Offline

Re: ...díky za takové fotky...

zrzule psal:

lihy: asi by sem měl přijet podívat na mojí máňu a rázem zjištíš že máš doma voňavkubigsmilebigsmile

a bohatá panička z prahy taky nejsembigsmile

hele zrzko tohle sem psal včéra Vikecoj na mail je to takovej nástin situace...
Tak a jdem soutěžit kdo má větší mrdkubigsmile Ps. ani tam neni napsaný že když pustim řidítka tak táhne doleva (ale to už od začátku a kupodivu když sem tam dal origo koncovku, tak to jelo rovně...asi bych měl fakt víc žrát :D)
> Zdar,
> motorku nemám u sebe, takže aktuální fotky bohužel zatim nemám. Ale k tomu co je
> potřeba a co už mám. Takže po té co sem to loni 2x zválel nevydržel doraz
> řidítek na krku řízení + sou malý dolíčky v rámu od vidlí (je to opravdu
> nepatrný, ale jak je rám chromovanej tak to hází jinak odlesk....s tím bohužel
> nic nenadělám bo chrom se opravit nedá) pak byla obitá nádrž, podsedlovka a
> blatník - to je spravené a nalakované (akorát na nádrži sem se včéra jal provést
> již zmiňované odrezování a tak sem musel vyndat plovák a palivovej kohout, když
> sem kohout vracel zpět tak mám dojem že jeden závit nevydržel...ale jak začal
> "měknout" tak sem toho nechal...no asi pozdě). Pak čekám na už objednanou
> opravnou sadu na brzdovou pumpu (pomalu se vracel pístek, díky čemuž sem si taky
> loni podruhé lehnul) + brzdové hadice (byly po montáži širokejch řidítek
> jentaktak a na víc neměly kolem pancéřování bužírku, takže dřely o co se
> opřely). Dál se po pádu rozbilo světlo (to mám už doma), budíky (ty sem
> poslepoval a čekám na kalíšky), praskla "přístrojovka" takovej průhlednej plast
> za kterym sou kontrolky (zalepil sem, přebrousil a vyleštil...aby to bylo uplně
> dokonalý chtělo by to přeláknout bezbarvym lakem...to by ta prasklina nebyla
> vidět ani trochu), pak byl ulomenej držák přední levý stupačky ( je objednáno)
> prasklý víko na motoru (levá strana) - opravil sem (spíš jen tak funkčně než na
> parádu) starý který sem měnil už kdysi (je svařovaný asi z deseti kusů a tak je
> šišatý, proto sem ho tenkrát taky měnil za nový) a počítám že nechám svařit to
> co je teď na motorce bo je jen lehce ruplý (nechtěl sem nechávat motor bez
> oleje, proto sem tam tohle nechal a poopravil to starý). Jo dál byla ulomená
> zadní stupačka + asi o 3mm ubroušenej její držák - stupačku sem vyměnil na držák
> zatim .... pěknej jetej sem zatim neviděl a novej je nekřesťansky drahej (jde
> jen o vzhled). Pak rozbitá spojková pumpa (ubroušený takový to oko ve kterym
> drží páčka) - koupil sem jetou z novýho modelu = musim nějak vyřešit spínač od
> spojky ( nebo se na to vykašlu a ty dráty spojim na fest)....mno a jdeme dál,
> zrcátka...prkotina, odřený spodek vidlice (no zatim neřešim), jinak vidle se
> zdály rovný i když do brejlí jedna nešla uplně po másle (ale taky nebylo třeba
> žádný mamutí síly :) ) doufám že neni koplý přední kolo (od pohledu to
> nevypadá), pak tady máme podřenej a pomuchlanej vejfuk + vytrženej takovej ten
> můstek kterym je přišroubovanej mezisvod pod motorkou k rámu a dostáváme se do
> finále a vlastně k tomu nejlepčejšímu... přední kotouče už sou na hranici
> opotřebení...spíš už trochu za... a teď to hlavní... třetí převodovej stupeň
> vydává zvuky jako když by si fest přepnul řetěz ( jestly nevíš co je to za zvuk
> tak našponuj řetěz bez vůle schoď motorku se stojanu a popojeď :) ). To že by
> po těch kilometrech co to má za sebou bodnul i novej centrál je asi jasný,
> nicméně zase tak tragický to neni....štvalo mě to jen na okruhu.
> no tak snad sem na nic nezapomněl, je toho dost...
>
>
tož taksmokin

Kelly01 (Člen)
21.04.2009 10:06:54
Offline

Re: ...díky za takové fotky...

Sem to pročet..

pussy tomu jesurprised

Standartní závady nových vozidel před první garančkouidontknow

A to tě trápísurprised


God Save The Queen!
K.a.s.y.m. (Člen)
21.04.2009 10:18:43
Offline

Re: ...díky za takové fotky...

Kelly01 psal:

Sem to pročet..

pussy tomu jesurprised

Standartní závady nových vozidel před první garančkouidontknow

A to tě trápísurprised

Kelly ty jsi vůlbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile
na druhou stranu Liha chápu,že se mu s tim už nechce srát.já vokolo tý svý mrchy poslední měsíc víc skákal než jezdil.Holt už má něco za sebou a po dovolený půjde do světa.smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Kelly01 (Člen)
21.04.2009 10:19:01
Offline

Re: ...díky za takové fotky...


God Save The Queen!
Honza (Člen)
21.04.2009 10:58:21
Offline

Re: ...díky za takové fotky...

Tywoe, kde ty na to chodíš... surprisedsurprisedsurprisedsick


__________________________________________
Jsem velmi nudny spolecnik, vsak seru na to
fidoB6 (Člen)
21.04.2009 11:04:22
Offline

Re: ...díky za takové fotky...

Kelly01 psal:

Jo,a sou mnohem horší věcisick

http://www.zvraceny.cz/video/9370-vstup … nebezpeci/

Ty si vocas vole,teď se mi chce blejt...sickto si sem nemoch dát něco jinýho...samo už sem to musel dokoukat, asi sem ještě věčí vocas...kurva to je hnussicksicksicksick


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Kelly01 (Člen)
21.04.2009 11:06:51
Offline

Re: ...díky za takové fotky...

Souhlassick
Je to hnussick
Podruhé už jsem si to nepustilsmile2sick


God Save The Queen!
Honza (Člen)
21.04.2009 11:16:12
Offline

Re: ...díky za takové fotky...

Kelly01 psal:

Podruhé už jsem si to nepustilsmile2sick

bigsmilebigsmilebigsmile
Punk's not dead...good


__________________________________________
Jsem velmi nudny spolecnik, vsak seru na to
zrzule (Člen)
21.04.2009 11:33:47
Offline

Re: ...díky za takové fotky...

po vašich reakcích jsem si radši nic nepoustěla.......surprisedsurprised

lihy: no soutěžit o to kdomá větší mrdku je sice hezkej nápad ale jelikož já tomu prd rozumím tak to nebude vyrovnanej bojbigsmilebigsmilebigsmile

........takže hnutý vidle, chcčijou mi gufery, prokluzuje spojka, urvaný budíky, problém se spínačkou , stratováním......často dělám lidem před barákem divadlo když tam s ní běhám a pokoušim se jí nastartovat.....no a další číčoviny

no ale nakonec se rozjede a jede a veze zrzulku což je fajn pocit......jo a jestli plakaáš nad tím že nemáš prachy tak si zjistikolik berou záchranáři...a z toho já plarim 15tis hypotékubigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile..........bohužel jsem v takový životní situaci že už mě taková píčovina nerzhodí...takže se koukej hodit do klidu a řekni si že prachy budou ale my ne a zkus to řešit co nejmíň.


A je to!!
Newada (Člen)
21.04.2009 11:45:58
Offline

Re: ...díky za takové fotky...

Hele Lihouši, kdyby si byl co k čemu, tak to trojkový kolečko už máš dávno ze seznamu vyškrtlý, bo na to si stěžuješ snad od 2006, ale to pán né, radši laboroval s vlaštovkama z NSR. bigsmile


jak dlouho ještě?
Lihy (Člen)
21.04.2009 11:56:15
Offline

Re: ...díky za takové fotky...

Newada psal:

Hele Lihouši, kdyby si byl co k čemu, tak to trojkový kolečko už máš dávno ze seznamu vyškrtlý, bo na to si stěžuješ snad od 2006, ale to pán né, radši laboroval s vlaštovkama z NSR. bigsmile

no vlašťovky z NSR teď vypadaj spíš jak berany z favorita z ČSSR bigsmile

škardík (Člen)
21.04.2009 11:57:13
Offline

Re: ...díky za takové fotky...

Kurva jaký vopravování? A vod čeho je asi emerická lepenka?
Ha? E?bigsmile


viz avatar:)
Lihy (Člen)
21.04.2009 12:12:01
Offline

Re: ...díky za takové fotky...

škardík psal:

Kurva jaký vopravování? A vod čeho je asi emerická lepenka?
Ha? E?bigsmile

vogo zkoušel si někdy lepit držák stupačky? Já jobigsmile a věř že to nedrží i když tam dáš "dlahu" smile2
bigsmile

Meloun (Člen)
21.04.2009 13:00:05
Offline

Re: ...díky za takové fotky...

Kelly01 psal:

Jo,a sou mnohem horší věcisick

http://www.zvraceny.cz/video/9370-vstup … nebezpeci/

Slabý..bad
Kdysi jsem viděl tohle jejich podřezávání se zvukem a to byl marastsick..kvičel jak podřízlej vepř a do toho pak ty chrochtající zvuky prorvanýho hrdla..sicksick
..a pak to s těma čečencema..no raději budu držet hubu..idontknowsick


PURE NAKED BIKE!
VikecB12 (Člen)
21.04.2009 13:01:42
Offline

Re: ...díky za takové fotky...

S tím táhnutím motorky doleva bych to tak hrozně nevyděl,dělala mě to každá mašina,na které sem měl laďák. Dělá mě to aji K6 a to je ještě pana,takže poškození čehokoliv nepřichází v uvahu.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
škardík (Člen)
21.04.2009 13:09:37
Offline

Re: ...díky za takové fotky...

Lihy psal:
škardík psal:

Kurva jaký vopravování? A vod čeho je asi emerická lepenka?
Ha? E?bigsmile

vogo zkoušel si někdy lepit držák stupačky? Já jobigsmile a věř že to nedrží i když tam dáš "dlahu" smile2
bigsmile

A Zkoušel si se na držák vybodnout a emerickou páskou si přilepit nohu k rámu?bigsmile


viz avatar:)
K.a.s.y.m. (Člen)
21.04.2009 13:13:08
Offline

Re: ...díky za takové fotky...

VikecB12 psal:

S tím táhnutím motorky doleva bych to tak hrozně nevyděl,dělala mě to každá mašina,na které sem měl laďák. Dělá mě to aji K6 a to je ještě pana,takže poškození čehokoliv nepřichází v uvahu.

zřejmně to bude mít něco společnýho s vyváženim bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
osiris (Člen)
21.04.2009 13:13:22
Offline

Re: ...díky za takové fotky...

kellymu: kde sou ty doby když sme začínali s rotenem bigsmile

vikecoj: no tak ji máš dvoustopou z výroby no bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
fidoB6 (Člen)
21.04.2009 15:55:08
Offline

Re: ...díky za takové fotky...

K.a.s.y.m. psal:
VikecB12 psal:

S tím táhnutím motorky doleva bych to tak hrozně nevyděl,dělala mě to každá mašina,na které sem měl laďák. Dělá mě to aji K6 a to je ještě pana,takže poškození čehokoliv nepřichází v uvahu.

zřejmně to bude mít něco společnýho s vyváženim bigsmile

No to je jasný,laďák je lechčí...cihlu na pravou stupnu a pojede to rovněgoodbigsmile
PS: jen nevim kde je to na levý straně težšíidontknowbigsmilebigsmilebigsmile


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Lihy (Člen)
21.04.2009 16:40:10
Offline

Re: ...díky za takové fotky...

fidoB6 psal:
K.a.s.y.m. psal:
VikecB12 psal:

S tím táhnutím motorky doleva bych to tak hrozně nevyděl,dělala mě to každá mašina,na které sem měl laďák. Dělá mě to aji K6 a to je ještě pana,takže poškození čehokoliv nepřichází v uvahu.

zřejmně to bude mít něco společnýho s vyváženim bigsmile

No to je jasný,laďák je lechčí...cihlu na pravou stupnu a pojede to rovněgoodbigsmile
PS: jen nevim kde je to na levý straně težšíidontknowbigsmilebigsmilebigsmile

estlivá náhodou nemáš těžší levou koulisurprised

huskyb12 (Administrator)
21.04.2009 16:44:00
Offline

Re: ...díky za takové fotky...

Lihy, zavolej Dolínka, účtuje si málo, vykope díru, tu mrdku tam zahrabte a fertig.
Za poslední love si kup lavičku, sedni na ní a houpej nohama, to bude dobrý ni ?

Kams dals rozum, kdyžs to začals vopravovat ?
Pokud mě paměť nemate, tak si na něj nadával už před tim druhym krešem ...

A navíc ten kolotočářskej rám sick - v podstatě to byla totálka už kdyžs to kupoval :)))


ale di, Ty brepto ...
Lihy (Člen)
21.04.2009 16:47:55
Offline

Re: ...díky za takové fotky...

huskyb12 psal:

Lihy, zavolej Dolínka, účtuje si málo, vykope díru, tu mrdku tam zahrabte a fertig.
Za poslední love si kup lavičku, sedni na ní a houpej nohama, to bude dobrý ni ?

Kams dals rozum, kdyžs to začals vopravovat ?
Pokud mě paměť nemate, tak si na něj nadával už před tim druhym krešem ...

A navíc ten kolotočářskej rám sick - v podstatě to byla totálka už kdyžs to kupoval :)))

ci pišbigsmile
hele musim sehnat nějaký uklidňující drogy bo se mi zase začíná vracet nápad vybrakovat stavební spoření....

Fresh Man (Člen)
21.04.2009 16:51:14
Offline

Re: ...díky za takové fotky...

Lihy psal:
huskyb12 psal:

Lihy, zavolej Dolínka, účtuje si málo, vykope díru, tu mrdku tam zahrabte a fertig.
Za poslední love si kup lavičku, sedni na ní a houpej nohama, to bude dobrý ni ?

Kams dals rozum, kdyžs to začals vopravovat ?
Pokud mě paměť nemate, tak si na něj nadával už před tim druhym krešem ...

A navíc ten kolotočářskej rám sick - v podstatě to byla totálka už kdyžs to kupoval :)))

ci pišbigsmile
hele musim sehnat nějaký uklidňující drogy bo se mi zase začíná vracet nápad vybrakovat stavební spoření....

di do toho... stavebko je na pičubad


Bandit pičo
Lihy (Člen)
21.04.2009 16:55:02
Offline

Re: ...díky za takové fotky...

Fresh Man psal:
Lihy psal:
huskyb12 psal:

Lihy, zavolej Dolínka, účtuje si málo, vykope díru, tu mrdku tam zahrabte a fertig.
Za poslední love si kup lavičku, sedni na ní a houpej nohama, to bude dobrý ni ?

Kams dals rozum, kdyžs to začals vopravovat ?
Pokud mě paměť nemate, tak si na něj nadával už před tim druhym krešem ...

A navíc ten kolotočářskej rám sick - v podstatě to byla totálka už kdyžs to kupoval :)))

ci pišbigsmile
hele musim sehnat nějaký uklidňující drogy bo se mi zase začíná vracet nápad vybrakovat stavební spoření....

di do toho... stavebko je na pičubad

Voe zrovna ty bys mě pak seřval za jakej krám sem ty prachy vyhodil bo nemáš rád ty stroje co se klepou jak drahej pes bigsmile

Kelly01 (Člen)
21.04.2009 18:38:13
Offline

Re: ...díky za takové fotky...

Tu převodovku už taky řešíš 3 rokybigsmile

Stačilo na podzim rozebrat,sehnat kolca z druhé ruky,bo budou stejný i na jiných modelech a 98% oprav z krkusmokin


God Save The Queen!
Fresh Man (Člen)
21.04.2009 20:08:12
Offline

Re: ...díky za takové fotky...

Lihy psal:
Fresh Man psal:
Lihy psal:


ci pišbigsmile
hele musim sehnat nějaký uklidňující drogy bo se mi zase začíná vracet nápad vybrakovat stavební spoření....

di do toho... stavebko je na pičubad

Voe zrovna ty bys mě pak seřval za jakej krám sem ty prachy vyhodil bo nemáš rád ty stroje co se klepou jak drahej pes bigsmile

nemyslel sem to hrbatý ktm....bigsmile


Bandit pičo
Fresh Man (Člen)
21.04.2009 20:09:57
Offline

Re: ...díky za takové fotky...

pot taky do suprmota... ale Bandita si nech k tomu pussyčo good


Bandit pičo
škardík (Člen)
21.04.2009 20:24:47
Offline

Re: ...díky za takové fotky...

Fresh Man psal:

pot taky do suprmota... ale Bandita si nech k tomu pussyčo good

Jaký taky???surprisedpussy


viz avatar:)
Kožak (Člen)
21.04.2009 20:32:22
Offline

Re: ...díky za takové fotky...

To Fresh:  Tvůj Blade good pěknej


MRDAT!!!
Fresh Man (Člen)
21.04.2009 20:33:43
Offline

Re: ...díky za takové fotky...

škardík psal:
Fresh Man psal:

pot taky do suprmota... ale Bandita si nech k tomu pussyčo good

Jaký taky???surprisedpussy

jaký taky???
tady na maltě se na ničem jinym jezdit nedá...
ale nechce se mi dát přes 2kg kč  za mrtku co musí každou hodinu do servisusick
ale co robit ???


Bandit pičo
Fresh Man (Člen)
21.04.2009 21:08:35
Offline

Re: ...díky za takové fotky...

Kožak psal:

To Fresh:  Tvůj Blade good pěknej

dik :) a jak jezdil....goodcoolsmokin


Bandit pičo
Lihy (Člen)
21.04.2009 22:18:29
Offline

Re: ...díky za takové fotky...

Fresh Man psal:
Lihy psal:
Fresh Man psal:


di do toho... stavebko je na pičubad

Voe zrovna ty bys mě pak seřval za jakej krám sem ty prachy vyhodil bo nemáš rád ty stroje co se klepou jak drahej pes bigsmile

nemyslel sem to hrbatý ktm....bigsmile

no já taky ne....jak bych ti to řek.... no tak vod rakušáků je to dost na západ....jako hodně dost, ale taky je to takový divný bigsmile ale bůh ví jak to bude, ber to jako kydy furata vo beneli tnt nebo co to furt chtělbigsmile

mr.BSE (Člen)
21.04.2009 22:32:12
Offline

Re: ...díky za takové fotky...

Meloun psal:
Kelly01 psal:

Jo,a sou mnohem horší věcisick

http://www.zvraceny.cz/video/9370-vstup … nebezpeci/

Slabý..bad
Kdysi jsem viděl tohle jejich podřezávání se zvukem a to byl marastsick..kvičel jak podřízlej vepř a do toho pak ty chrochtající zvuky prorvanýho hrdla..sicksick
..a pak to s těma čečencema..no raději budu držet hubu..idontknowsick

Myslíš, tím tupým nožem, jak ho ten Rusák pižlal snad půl minuty?
Jo, to bylo dobrý chrochtání...


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Fresh Man (Člen)
22.04.2009 02:53:09
Offline

Re: ...díky za takové fotky...

Lihy psal:
Fresh Man psal:
Lihy psal:


Voe zrovna ty bys mě pak seřval za jakej krám sem ty prachy vyhodil bo nemáš rád ty stroje co se klepou jak drahej pes bigsmile

nemyslel sem to hrbatý ktm....bigsmile

no já taky ne....jak bych ti to řek.... no tak vod rakušáků je to dost na západ....jako hodně dost, ale taky je to takový divný bigsmile ale bůh ví jak to bude, ber to jako kydy furata vo beneli tnt nebo co to furt chtělbigsmile

pičo co to bude ???


Bandit pičo
ross (Člen)
22.04.2009 08:43:11
Offline

Re: ...díky za takové fotky...

Fresh Man psal:
Lihy psal:
Fresh Man psal:


nemyslel sem to hrbatý ktm....bigsmile

no já taky ne....jak bych ti to řek.... no tak vod rakušáků je to dost na západ....jako hodně dost, ale taky je to takový divný bigsmile ale bůh ví jak to bude, ber to jako kydy furata vo beneli tnt nebo co to furt chtělbigsmile

pičo co to bude ???

buell


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Fresh Man (Člen)
23.04.2009 06:22:16
Offline

Re: ...díky za takové fotky...

ross psal:
Fresh Man psal:
Lihy psal:


no já taky ne....jak bych ti to řek.... no tak vod rakušáků je to dost na západ....jako hodně dost, ale taky je to takový divný bigsmile ale bůh ví jak to bude, ber to jako kydy furata vo beneli tnt nebo co to furt chtělbigsmile

pičo co to bude ???

buell

noo ted sem si toho fšimnul... :) čeče to nejni zas tak špatný,,,je to aspon zajímací..idontknow
co Lihy je to tak ?


Bandit pičo
K.a.s.y.m. (Člen)
23.04.2009 07:33:16
Offline

Re: ...díky za takové fotky...

http://www.motoinzerce.cz/motorky/buell … xb9sx.html
já bych se něčemu takovýhlemu vůbec nebránil bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
23.04.2009 08:07:33
Offline

Re: ...díky za takové fotky...

K.a.s.y.m. psal:

http://www.motoinzerce.cz/motorky/buell/277667-xb9sx.html
já bych se něčemu takovýhlemu vůbec nebránil bigsmile

...já asi taky nesmile1 ...ale je to prťavýsmile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
23.04.2009 08:19:36
Offline

Re: ...díky za takové fotky...

Filous psal:
K.a.s.y.m. psal:

http://www.motoinzerce.cz/motorky/buell/277667-xb9sx.html
já bych se něčemu takovýhlemu vůbec nebránil bigsmile

...já asi taky nesmile1 ...ale je to prťavýsmile2

stejně na budíky nekoukáš jde o ten pocit z jízdy a na to na motorku koukat nepotřebuješ bigsmile je fakt ,že je to pro jednoho pro druhýho je to nouzovka bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Lihy (Člen)
23.04.2009 08:45:25
Offline

Re: ...díky za takové fotky...

značka sedí, ale kousek vedle....
http://www.tipmoto.com/motorky/buell/12 … xb12x.html

Filous (Člen)
23.04.2009 08:46:53
Offline

Re: ...díky za takové fotky...

Lihy psal:

značka sedí, ale kousek vedle....
http://www.tipmoto.com/motorky/buell/12 … xb12x.html

...a nejni to trochu úlysný???surprisedbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kukii (Člen)
23.04.2009 08:49:15
Offline

Re: ...díky za takové fotky...

K.a.s.y.m. psal:
Filous psal:
K.a.s.y.m. psal:

http://www.motoinzerce.cz/motorky/buell/277667-xb9sx.html
já bych se něčemu takovýhlemu vůbec nebránil bigsmile

...já asi taky nesmile1 ...ale je to prťavýsmile2

stejně na budíky nekoukáš jde o ten pocit z jízdy a na to na motorku koukat nepotřebuješ bigsmile je fakt ,že je to pro jednoho pro druhýho je to nouzovka bigsmile

a pro prcky..sem si na tom připadala jak na minibiku surprisedsmile1


Život je boj-mašina je nej!!!
K.a.s.y.m. (Člen)
23.04.2009 09:12:13
Offline

Re: ...díky za takové fotky...

Filous psal:
Lihy psal:

značka sedí, ale kousek vedle....
http://www.tipmoto.com/motorky/buell/12 … xb12x.html

...a nejni to trochu úlysný???surprisedbigsmile

je,ale když se mu to líbí.Už jednou tu o tom psal bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
23.04.2009 09:12:55
Offline

Re: ...díky za takové fotky...

No,celkem komický bylo,kdyš sem si vonehdá skoušel Buella jábigsmilebigsmile Ale ve dvanactce by se mě líbil,na to moje blbnutí by byl ideálnígood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Filous (Člen)
23.04.2009 09:43:49
Offline

Re: ...díky za takové fotky...

VikecB12 psal:

No,celkem komický bylo,kdyš sem si vonehdá skoušel Buella jábigsmilebigsmile Ale ve dvanactce by se mě líbil,na to moje blbnutí by byl ideálnígood

...si myslim, že f tvym případě musí bejt komický mít zařízlou motorku f prdeli jag tangabigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
VikecB12 (Člen)
23.04.2009 10:20:06
Offline

Re: ...díky za takové fotky...

Filous psal:
VikecB12 psal:

No,celkem komický bylo,kdyš sem si vonehdá skoušel Buella jábigsmilebigsmile Ale ve dvanactce by se mě líbil,na to moje blbnutí by byl ideálnígood

...si myslim, že f tvym případě musí bejt komický mít zařízlou motorku f prdeli jag tangabigsmile

fuckbigsmile Jo,máš recht,pro mě asi spíš tu Busu nebo Bkingagood sem se zase zasnilpussysmile2 No nic,du se zase vrátit k okopávání fasády na baráku....sick


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
osiris (Člen)
23.04.2009 10:25:47
Offline

Re: ...díky za takové fotky...

...za vokopávání fasády sme dycky dostávali lepáka


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Fresh Man (Člen)
24.04.2009 11:40:27
Offline

Re: ...díky za takové fotky...

Lihy psal:

značka sedí, ale kousek vedle....
http://www.tipmoto.com/motorky/buell/12 … xb12x.html

čeče nejakej divnej připomíná mi to bmv :( ... eště to čoprácký vopěradlo... rači toho lajtnynga,,, ten je good
a ta móda bmv mi připadne jak onehdá podnikatel ve fijalovim kabátě...surprisedsick
sorry baltazar


Bandit pičo
Lihy (Člen)
24.04.2009 14:29:32
Offline

Re: ...díky za takové fotky...

Fresh Man psal:
Lihy psal:

značka sedí, ale kousek vedle....
http://www.tipmoto.com/motorky/buell/12 … xb12x.html

čeče nejakej divnej připomíná mi to bmv :( ... eště to čoprácký vopěradlo... rači toho lajtnynga,,, ten je good
a ta móda bmv mi připadne jak onehdá podnikatel ve fijalovim kabátě...surprisedsick
sorry baltazar

Čoprácký vopěradlo je takovej bazmek kerej se dá použít jako plotna pro nějakov bagáž a můžeš ho sklopit buď na sedlo a nebo jako klasickou plotnu za motorku...a nebo může bejt tak jak je na fotkách jako vopěradlo.
Jinak si spíš řikám že by se na tom mohlo jezdit jako na takovym dost většim motárdu. Váha je kousek nad 170 kg (suchá) což si myslim je hezký čísílko smile1

Kelly01 (Člen)
24.04.2009 14:32:50
Offline

Re: ...díky za takové fotky...

No jo,ale s tebou už budete atakovat 2 metráky a to už je o hubusmile1


God Save The Queen!
Lihy (Člen)
24.04.2009 14:33:32
Offline

Re: ...díky za takové fotky...

Kelly01 psal:

No jo,ale s tebou už budete atakovat 2 metráky a to už je o hubusmile1

já sem zanedbatelná položkabigsmile

Lihy (Člen)
24.04.2009 14:36:36
Offline

Re: ...díky za takové fotky...

Jo jinak kdyby někdo chtěl mám ohromnou gigamega slevu na partsdepot (platná do 23.5.) za to že mi opožděně posílaj objednávku a je to celých neuvěřitelných 5%.... Takže jestli tam někdo hodláte něco objednat, tak mi písněte a já vám pošlu kód pro slevu...možná tim ušetříte na jedno pifko.

Fresh Man (Člen)
24.04.2009 18:21:36
Offline

Re: ...díky za takové fotky...

Lihy psal:
Fresh Man psal:
Lihy psal:

značka sedí, ale kousek vedle....
http://www.tipmoto.com/motorky/buell/12 … xb12x.html

čeče nejakej divnej připomíná mi to bmv :( ... eště to čoprácký vopěradlo... rači toho lajtnynga,,, ten je good
a ta móda bmv mi připadne jak onehdá podnikatel ve fijalovim kabátě...surprisedsick
sorry baltazar

Čoprácký vopěradlo je takovej bazmek kerej se dá použít jako plotna pro nějakov bagáž a můžeš ho sklopit buď na sedlo a nebo jako klasickou plotnu za motorku...a nebo může bejt tak jak je na fotkách jako vopěradlo.
Jinak si spíš řikám že by se na tom mohlo jezdit jako na takovym dost většim motárdu. Váha je kousek nad 170 kg (suchá) což si myslim je hezký čísílko smile1

s toudle mamutí vahou motáárd bigsmile


Bandit pičo
Lihy (Člen)
24.04.2009 22:16:00
Offline

Re: ...díky za takové fotky...

Fresh Man psal:
Lihy psal:
Fresh Man psal:


čeče nejakej divnej připomíná mi to bmv :( ... eště to čoprácký vopěradlo... rači toho lajtnynga,,, ten je good
a ta móda bmv mi připadne jak onehdá podnikatel ve fijalovim kabátě...surprisedsick
sorry baltazar

Čoprácký vopěradlo je takovej bazmek kerej se dá použít jako plotna pro nějakov bagáž a můžeš ho sklopit buď na sedlo a nebo jako klasickou plotnu za motorku...a nebo může bejt tak jak je na fotkách jako vopěradlo.
Jinak si spíš řikám že by se na tom mohlo jezdit jako na takovym dost většim motárdu. Váha je kousek nad 170 kg (suchá) což si myslim je hezký čísílko smile1

s toudle mamutí vahou motáárd bigsmile

hele rejpale Bčko má  230kg, tag voproti němu je to motárd pičobigsmile
jo a ta mdrka vod ducati hypermotard 1100 má 175 suchá.....takže je to motárd smokin

inkvizitorr (Administrator)
24.04.2009 22:47:11
Offline

Re: ...díky za takové fotky...

jag může vůbec někdo uvažovat vo něčem tak příšerněsick šerednýmsick jako je buell sicksicksick


doba je temná...
Fresh Man (Člen)
24.04.2009 22:51:55
Offline

Re: ...díky za takové fotky...

inkvizitorr psal:

jag může vůbec někdo uvažovat vo něčem tak příšerněsick šerednýmsick jako je buell sicksicksick

no no . dizajnově zajímavější neš ital a kvalita stená neli lepčígoodgoodgoodgood
bigsmilebigsmilebigsmilea aspon naháč...


Bandit pičo

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr