Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » ...díky za takové fotky...

Fresh Man (Člen)
24.04.2009 22:55:33
Offline

Re: ...díky za takové fotky...

Lihy psal:
Fresh Man psal:
Lihy psal:


Čoprácký vopěradlo je takovej bazmek kerej se dá použít jako plotna pro nějakov bagáž a můžeš ho sklopit buď na sedlo a nebo jako klasickou plotnu za motorku...a nebo může bejt tak jak je na fotkách jako vopěradlo.
Jinak si spíš řikám že by se na tom mohlo jezdit jako na takovym dost většim motárdu. Váha je kousek nad 170 kg (suchá) což si myslim je hezký čísílko smile1

s toudle mamutí vahou motáárd bigsmile

hele rejpale Bčko má  230kg, tag voproti němu je to motárd pičobigsmile
jo a ta mdrka vod ducati hypermotard 1100 má 175 suchá.....takže je to motárd smokin

taky je to hyper!!! sežen rači něco hypogood ale ne glikemijibigsmile


Bandit pičo
Lihy (Člen)
24.04.2009 23:10:22
Offline

Re: ...díky za takové fotky...

inkvizitorr psal:

jag může vůbec někdo uvažovat vo něčem tak příšerněsick šerednýmsick jako je buell sicksicksick

když to řikáš ty tak je to poklona bigsmile

tomasNJ (Člen)
25.04.2009 03:33:52
Offline

Re: ...díky za takové fotky...

Lihy psal:

Jo jinak kdyby někdo chtěl mám ohromnou gigamega slevu na partsdepot (platná do 23.5.) za to že mi opožděně posílaj objednávku a je to celých neuvěřitelných 5%.... Takže jestli tam někdo hodláte něco objednat, tak mi písněte a já vám pošlu kód pro slevu...možná tim ušetříte na jedno pifko.

čoveče tu slevu mám taky...bigsmile
ale budu u nich objednávat blinkry tak to využiju...


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr