Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Těsnění - odkaz

Pool (Člen)
24.04.2009 11:48:29
Offline

Těsnění - odkaz

Hoj o vikendu du delat ventily, nemá někdo odkaz na to ,kde vobjednat tesneni? popripade ...surprised davate dycinky novy? dik


... My day begins when yours is about to end ... 2nd.PARAMEDIC and RESCUE TEAM Ostrava
K.a.s.y.m. (Člen)
24.04.2009 11:55:59
Offline

Re: Těsnění - odkaz

pod ventilovný víko se nechá dát zpátky jestli jsi ho někde neroztrh a na boční víčko si ho vystřihni z papíru a nebo to dej jen na silikon.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Kelly01 (Člen)
24.04.2009 11:56:14
Offline

Re: Těsnění - odkaz

Dycinky..

Ovšem pokud sundáváš hlavubigsmile

Pod víko jen starý lehce mázneš silikonem...


God Save The Queen!
Pool (Člen)
24.04.2009 12:10:57
Offline

Re: Těsnění - odkaz

ok super ... diky good  . . . to zas bude voperace  typu pokus omyl bigsmile jako dycky


... My day begins when yours is about to end ... 2nd.PARAMEDIC and RESCUE TEAM Ostrava
sembus (Člen)
09.06.2009 10:20:01
Offline

Re: Těsnění - odkaz

zdarec chlapi mel jsem problem s olejem papalo mi to cca1litr na 200km což je divny.dal jsem nove guferka na ventily a zkoukl jsem i pisty s kruhama dal jsem to dohromady ale dal jsem tam stary těsněni pod palicu a je tu o 300procent horši než to bylo myslite že by to mohlo byt těsněnim???dikidontknowidontknowidontknow

K.a.s.y.m. (Člen)
09.06.2009 10:39:26
Offline

Re: Těsnění - odkaz

sembus psal:

zdarec chlapi mel jsem problem s olejem papalo mi to cca1litr na 200km což je divny.dal jsem nove guferka na ventily a zkoukl jsem i pisty s kruhama dal jsem to dohromady ale dal jsem tam stary těsněni pod palicu a je tu o 300procent horši než to bylo myslite že by to mohlo byt těsněnim???dikidontknowidontknowidontknow

Jako ,že to olej žere???no tak v tom případě budeš muset ještě jednou hlavu dolu a kouknout na kroužky pořádně
1.jestli nejsou opotřebený
2.jestli jsou správně nandaný.
3.nechápu proč jsi použil starý těsnění pod hlavu když je na jedno použití.idontknow


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
sembus (Člen)
09.06.2009 11:48:21
Offline

Re: Těsnění - odkaz

no to je pravě ono  nedošlo v čas a  mi tu měli sraz tak jsem chtel vyrazit a stejně na pitchu.kruhy maji v zamkach cca 0.8mm.mysliš že to mohlo byt tim těsněnim že to tam tak vali???

K.a.s.y.m. (Člen)
09.06.2009 12:08:51
Offline

Re: Těsnění - odkaz

sembus psal:

no to je pravě ono  nedošlo v čas a  mi tu měli sraz tak jsem chtel vyrazit a stejně na pitchu.kruhy maji v zamkach cca 0.8mm.mysliš že to mohlo byt tim těsněnim že to tam tak vali???

0,8 mmsurprisedsurprised a to jsi to tam nechalsurprisedsurprised dovolená vůle je tušim 0,05-0,1 mm...se nediv ,že ti to bere olej.Těsnění by na to mělo vliv pouze ,že by ti to teklo ven z motoru a nebo chladícíma kanálama do válců díky netěsnosti,ale tohle co jsi napsal je díky špatnym kroužkum.
P.S. měřil jsi kroužky tak,že jsi je sundal z pístu a strčil do valce  kde normálně běhají a změřil vůli mezi zámkama.Nějak takhle..mimochodem tady je vůle 0,95 mm a bere to na jednoválci tak 3 dcl oleje na 150 km

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Kasym/Leos02.jpg

:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
sembus (Člen)
10.06.2009 10:10:46
Offline

Re: Těsnění - odkaz

no toto jsempotřeboval slyšet tak ted mi je to jasny koupim kruhy a je to nikdo mi nebyl schopen řict jaka tam ma byt vule dik.

K.a.s.y.m. (Člen)
10.06.2009 10:18:18
Offline

Re: Těsnění - odkaz

sembus psal:

no toto jsempotřeboval slyšet tak ted mi je to jasny koupim kruhy a je to nikdo mi nebyl schopen řict jaka tam ma byt vule dik.

nemáš zač.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
10.06.2009 15:11:32
Offline

Re: Těsnění - odkaz

sembus psal:

no toto jsempotřeboval slyšet tak ted mi je to jasny koupim kruhy a je to nikdo mi nebyl schopen řict jaka tam ma byt vule dik.

...a třeba v manuálu si to nehledal???idontknow


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
sembus (Člen)
11.06.2009 18:52:40
Offline

Re: Těsnění - odkaz

nehledal pač jsem šel skoro na jisto že to budou gufirka na ventilech a asi jsem se šeredně sekl no co nadělaš holt nejsu  tak znaly.motorku mam rozebranou poprve tak se učim.ale dikygood

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr