Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Kufr na B12 r.v. 1999

1langos (Člen)
25.04.2009 12:29:06
Offline

Kufr na B12 r.v. 1999

Nazdárek Bandiťáci mám problémekidontknow a prosím o radu sháním držák na jeden kufr na svou bandasku obsah min 41L(2xhelma) .Poraďte kde sehnat- adresu atd.. nebo nechcete někdo prodat smile1
Předem dík na zádech vše vozit nejdebigsmile


Život je boj ale né válka
Riko (Člen)
25.04.2009 17:04:32
Offline

Re: Kufr na B12 r.v. 1999

Ono sehnat není problém, horší je to za rozumnou cenu, že. Z nejvíc používaných bych se první podíval kvůli inspiraci na www.givi.cz neboli motosp, najdeš tam jak nosiče na jeden kufr (Monorack) tak kufry. Jedina nevyhoda toho kseftu je, že jsou drazí, ale zase ochotní poradit. Pak mě napadá nosic fehling, trochu jinej systém, ten má např. http://eshop.motoservis-travnicek.cz , potom nosič fivestar ten má www.louis.de ten je delanej taky na system monokey givi/kappa kufru, apak sw-motech. Já mám na svým nosič givi s plotnou monokey od kappy a kufr maxia 52L. A je na dvě helmy (klapačky) akorat, do mensiho bych je asi nedostal. Když jsme měli s přítelkyní ještě klasický šlo to dostat nejméně do 44L (nebo 42? ted nevím) kufru. Jsem ti v tom udělal asi ještě větší bordel, že?


Je to černé a klepe to na dveře. Co to je? Naše růžová budoucnost.
1langos (Člen)
27.04.2009 11:39:30
Offline

Re: Kufr na B12 r.v. 1999

Každá rada dobrá něco okouknu na adresách jak jsi napsal a snad něco za rozumnou cenu najdu.Dík


Život je boj ale né válka

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr