Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » vzduchový filtr

dala (Člen)
26.04.2009 19:52:08
Offline

vzduchový filtr

Hopši jak se dostanu ke vzduchovému filtru na b6 2006? Doufám že nemusím rozdělat pul motorkyheadshakehelpmám na tom naběháno 4800 km má cenu ted do toho rýpat?help


Skáču dobře,skáču rád
Radek-Ban (Člen)
26.04.2009 19:56:52
Offline

Re: vzduchový filtr


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
dala (Člen)
26.04.2009 19:58:37
Offline

Re: vzduchový filtr

Radek-Ban psal:

http://www.suzukibandit.cz/download.php?sekce=2
podívej do manuálusmile1

Díky hodím kukučbigsmile


Skáču dobře,skáču rád
dala (Člen)
26.04.2009 20:00:14
Offline

Re: vzduchový filtr

Radek-Ban psal:

http://www.suzukibandit.cz/download.php?sekce=2
podívej do manuálusmile1

Díky hodím kukučbigsmile


Skáču dobře,skáču rád
zdenek 1 (Člen)
26.04.2009 20:42:53
Offline

Re: vzduchový filtr

nový člen DALA , asi někomu dala?surprisedbigsmile


když to jede,je to OK
Tomas600N (Člen)
26.04.2009 21:11:46
Offline

Re: vzduchový filtr

čoveče,ja sem myslim kvuli vzduchači sundaval aj zadni světlobigsmilebigsmile mi nešla odklopit nadrž kvuli podsedlakum,a ty šly dolu jedině se zadnim světlembigsmile

hans (Člen)
26.04.2009 21:15:34
Offline

Re: vzduchový filtr

Tomas600N psal:

čoveče,ja sem myslim kvuli vzduchači sundaval aj zadni světlobigsmilebigsmile mi nešla odklopit nadrž kvuli podsedlakum,a ty šly dolu jedině se zadnim světlembigsmile

tak to nechápu.....smokin


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Tomas600N (Člen)
26.04.2009 21:20:28
Offline

Re: vzduchový filtr

hans psal:
Tomas600N psal:

čoveče,ja sem myslim kvuli vzduchači sundaval aj zadni světlobigsmilebigsmile mi nešla odklopit nadrž kvuli podsedlakum,a ty šly dolu jedině se zadnim světlembigsmile

tak to nechápu.....smokin

tož je to tak jak to pišubigsmile no už je to dávno,ale tohle si myslim pamatujuidontknow

Filous (Člen)
26.04.2009 21:42:45
Offline

Re: vzduchový filtr

dala psal:

Hopši jak se dostanu ke vzduchovému filtru na b6 2006? Doufám že nemusím rozdělat pul motorkyheadshakehelpmám na tom naběháno 4800 km má cenu ted do toho rýpat?help

...nedělej na tom nic, nech si to udělat a f ušetřenym čase dělej to co umíšsurprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Pool (Člen)
26.04.2009 23:35:08
Offline

Re: vzduchový filtr

Tomas600N psal:
hans psal:
Tomas600N psal:

čoveče,ja sem myslim kvuli vzduchači sundaval aj zadni světlobigsmilebigsmile mi nešla odklopit nadrž kvuli podsedlakum,a ty šly dolu jedině se zadnim světlembigsmile

tak to nechápu.....smokin

tož je to tak jak to pišubigsmile no už je to dávno,ale tohle si myslim pamatujuidontknow

presne vim vo cem mluvis ... moje prvni vymena probihala , dle pravidel hlavne nic neulomit a nevohnout kdyz to bylo tag drahyidontknow ... pak sem se nasral a vohnul to a vuala ...  ale ty nervy bych nikomu nepral bigsmile ... este ted mi je sick


... My day begins when yours is about to end ... 2nd.PARAMEDIC and RESCUE TEAM Ostrava
K.a.s.y.m. (Člen)
27.04.2009 07:25:39
Offline

Re: vzduchový filtr

Filous psal:
dala psal:

Hopši jak se dostanu ke vzduchovému filtru na b6 2006? Doufám že nemusím rozdělat pul motorkyheadshakehelpmám na tom naběháno 4800 km má cenu ted do toho rýpat?help

...nedělej na tom nic, nech si to udělat a f ušetřenym čase dělej to co umíšsurprised

tak s tímto nemůžu jinak než se stotožnitgoodgoodgoodnech těm co to uměj trochu vidělatsmile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
dala (Člen)
27.04.2009 18:14:21
Offline

Re: vzduchový filtr

K.a.s.y.m. psal:
Filous psal:
dala psal:

Hopši jak se dostanu ke vzduchovému filtru na b6 2006? Doufám že nemusím rozdělat pul motorkyheadshakehelpmám na tom naběháno 4800 km má cenu ted do toho rýpat?help

...nedělej na tom nic, nech si to udělat a f ušetřenym čase dělej to co umíšsurprised

tak s tímto nemůžu jinak než se stotožnitgoodgoodgoodnech těm co to uměj trochu vidělatsmile1

Dobrej nápadgoodgoodgoodgood


Skáču dobře,skáču rád

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr