Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Blatník odřený od chladiče???

Bedřich (Člen)
26.04.2009 21:23:38
Offline

Blatník odřený od chladiče???

Čus, mám tady jeden trabl.help Normálně jsem si dnes všim, že mám odřený blatník od chladiče surprised normální vodorovný skoby vprostředku chladiče vod hrany chladiče...
Vydle jsou nastavený cca na 3 - docela natvrho, žádný velký zatíženíhelp
Neměl jsem dnes čas to nějak složitě zkoumat, naprvní pohled jsem tam nic nevidělidontknow

Nechci mít odřený blatníksmile2smile2 Help help

B1250 K7


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Bedřich (Člen)
26.04.2009 21:52:04
Offline

Re: Blatník odřený od chladiče???

sem pussy -  vodorovný skoby vprostředku blatníku vod hrany chladiče...
[img][/img]

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/158_1.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/158_2_.jpg

... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Filous (Člen)
26.04.2009 21:58:15
Offline

Re: Blatník odřený od chladiče???

...čéče Beďo, mi je divný, že by to indžinýr japonckej puňtikatej neměl spočítaný tag, aby se tam blatník vešel i dyš dou vidle nadorazidontknow


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Bedřich (Člen)
26.04.2009 22:16:42
Offline

Re: Blatník odřený od chladiče???

Jako na místě jsem to zkoušel propružit, ale na doraz jsem se nedokázal dostatidontknow. Káťa se dívala kolik tam je místa v říkala že je tam tak cenťák...

Nikdo to tam nemá odřený???  Neviděl jsi to tam někdy u někoho?

Já jsem neměl foťák abych to blejsknul, ale zas to nevypadá jako kdyby se to mělo brousilo už delší dobu...
Jsou tam čtyři - pět takových vostřejší seků a mezi tím je lak zmatněný. Je to dlouhý tak asi 2,5cm...
smile2smile2smile2smile2


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Koldan (Člen)
26.04.2009 22:22:59
Offline

Re: Blatník odřený od chladiče???

jo, já, jenže já to mám vot teho,jak mě vypadl klíč z rukyfuck


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
KOVAL (Člen)
26.04.2009 22:27:37
Offline

Re: Blatník odřený od chladiče???

chceš mi říct že když si to zkoušel tak že si na místě zmáčknul ty vidle tak dolu že bylo mezi blatníkem a chladičem -asitak cenťák místa- jo?surprised
to neudělám ani kdybych se posral u mojí k8 abych to takhle zmáčknul na místě a když jedu,tak když vezmu za brzdu a to dost tak ani tak ta motorka nejde tak dolu  a už vůbec né na dorazy..
a podvozek mám nastavenej origo z fabriky teda..
a navíc mám na cladiči ještě nerezovej kryt přes celý a ten je ještě od chladiče cca tak 7mm,čili ještě blíž k chladiči..

KOVAL (Člen)
26.04.2009 22:29:18
Offline

Re: Blatník odřený od chladiče???

teda oprava poslední věty-že je ten kryt chladiče ještě blíž k blatníku

Hanz (Člen)
26.04.2009 22:53:23
Offline

Re: Blatník odřený od chladiče???

Mám K8 a i při prudkým brzdění to ani zdaleka nejde nadoraz jak píše KOVAL. Nastavení mám taky z fabriky. Nejní to nějak opravovaný nebo třeba po havárce??idontknow


WD club member...
Bedřich (Člen)
26.04.2009 23:43:56
Offline

Re: Blatník odřený od chladiče???

Na místě, zakáp jsem přední brzdu a "houpal" jsem celou svojí vahou v přední vydlích. Nejdřív to nešlo, ale pak to šlo víc dolu (tak na popátý).
Taky nejsem žádněj drobek, ale fakt tak ten cenťákidontknow

rozstřelený by to nemělo být(ani jsem nic nenašel), ale novou jsem jí nekupoval...

... jediný co jsem s ní dělal, že před cca 400 km jsem přitvrdil předek o "zub" (koukali dvě ty drážky) a přitvrdil centrál o zub (tuším na 5 ze 4) a před dnešní projižkou jsem tam dával trubkové padáky. Tedy jsem povoloval šrouby motoru a zase utahoval. Tyhle věci ale na to nemůžou mít vliv idontknow

To mám zase skurvenej večer a vzhledem k tomu, že na motorku bude čas až ve čtvrtek, tak asi i skurvenej tejdensick


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Billy (Člen)
27.04.2009 07:22:11
Offline

Re: Blatník odřený od chladiče???

surprised zajimave no idontknow


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
K.a.s.y.m. (Člen)
27.04.2009 07:23:25
Offline

Re: Blatník odřený od chladiče???

takovej blbej dotaz?Nemáš ten chladič povolenej na šroubech?že by se ti jako při brždění odehnul dopředu a pak štrejchnul o ten blatník???Jinak si to nedovedu představit jak jinak by se to mohlo potkat.Ještě jediná možná varianta je ,že tam ten chladič máš jinej.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
27.04.2009 08:16:43
Offline

Re: Blatník odřený od chladiče???

No a ještě je jedna varianta a to že máš popuštěný vidle v brejlích třeba vo cenťák a ten tam pak prostě schází. Fakt myslím že je to nemožný,aby to neměly spočítaný aby to tam vlezlo. Jó,u K6 bys tento problém neřešil...bigsmilebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Billy (Člen)
27.04.2009 09:49:29
Offline

Re: Blatník odřený od chladiče???

Ja sem cekal kdo s tim bude vyrukovat jako prvni smile1, ty brute nehan mu to, problem vyresi a ma to cajk good


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
VikecB12 (Člen)
27.04.2009 09:56:27
Offline

Re: Blatník odřený od chladiče???

Billy psal:

Ja sem cekal kdo s tim bude vyrukovat jako prvni smile1, ty brute nehan mu to, problem vyresi a ma to cajk good

Šak jo,ale rejpnout si člověk musíbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Bedřich (Člen)
27.04.2009 11:50:25
Offline

Re: Blatník odřený od chladiče???

Kasym - ale on ten chladič reps. jeho držák je upevněný na jiných šroubech než jsem povoloval a drží.

VikecB12 - na to jsem se koukal, jsou OK. dle norem z manuálu

Divný je, že to nedělalo hned. motorku jsem myl každej tejden a nic neviděl. Takže to muselo být těch posledních 500 km a během toho jsem dělal věci jak jsem psal předtím + jízda ve dvou...


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Billy (Člen)
27.04.2009 12:34:22
Offline

Re: Blatník odřený od chladiče???

a nelita ti to jenom na perech, me prijde divny ze ti to jde tak lehce zmacknout zarazit tak ty vidle dolu, ze bys tam treba jako mel malo volejeidontknow, ja temu nerozumim headshake


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
KOVAL (Člen)
27.04.2009 22:27:05
Offline

Re: Blatník odřený od chladiče???

né že by to mnělo zásadní vliv ,ale jestli sem to dobře pochopil tak ti teď koukaj ty drážky vepředu 3 a vzadu jsi dal péro z 5ky na 4ku? tak v tom případě jsi ale ten podvozek změkčil a né přitvrdil,né? páč jako vepředu čím míň drážek ti kouká tak tim je to tvrdší přeci né? aspoň to tak dycky bylo..
každopádně na blatníku nic nemám,nic se mi nevopírá..

Zdenek (Člen)
27.04.2009 22:50:30
Offline

Re: Blatník odřený od chladiče???

Já si myslím že Ti to nedře, zvedls předním kolem klacek nebo šutr ani vo tom nevíš. Zdenek.goodsmile1

Hanz (Člen)
27.04.2009 23:31:11
Offline

Re: Blatník odřený od chladiče???

Já to pochopil tak, že na předku měl 3drážky a přitvrdil na 2čárky, ale i tak se mi to zdá, že má nějaký divně měkký vidle(pružiny). Mám nastaveny tři drážky a uvažuju že zkusím ubrat, protože na nerovnostech mi to vytřepe morek z kostí. Zakejvat jsem s tím zkoušel jak píšeš(několikrát), sem to nějak výrazně nepotopil (že by zůstal cenťák ani náhodou).
Nevím kolik vážíš, já asi 86kg, tak fakt nevímidontknow.


WD club member...
Bedřich (Člen)
29.04.2009 00:13:00
Offline

Re: Blatník odřený od chladiče???

Já mám pěkný kilínko... svalůbigsmile
Je to opravdu přitvrzený...

Dnes jsem to rozebíral docela dost dlouho s jedním tipem ze Suzuki a nikdy nic takovýho neviděl.

no nic, normální to nejni, takže buď naprostá pussy, nebo kurevskej problémidontknow

jen mě na padá, jezdíte ve dvou??


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
VikecB12 (Člen)
29.04.2009 06:57:14
Offline

Re: Blatník odřený od chladiče???

Jestli vedvou,nebo vetřech,ten chladič by se k tomu blatníku neměl dostat. Ani na nejměkčeji nastavené vidli. A jestli jo a není to po nějaké havárce,tak musely být páni indženýři v suzuce asi zmožení věčím než malým množstvím sakébigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Meloun (Člen)
29.04.2009 08:24:21
Offline

Re: Blatník odřený od chladiče???

hmmm..hmm..asi by to nemělo mít vliv,ale neni možný,že by ti třeba praskla pružina ve vidli a tím to bylo měkčí??idontknow
Hlo se někam futro a ta kluznice pak nešla rovně jak má?idontknow
To už jsou fakt teda skoro nesmysly,ale v týhle záhadě..smile1


PURE NAKED BIKE!
Hanz (Člen)
29.04.2009 09:17:27
Offline

Re: Blatník odřený od chladiče???

Jezdím často ve dvou i s báglama, ale nic takového se mi nestaloidontknow.
Kuasurprised to je divnýheadshake, sem zvědavej co z toho vyleze do ass.idontknow


WD club member...
Filous (Člen)
29.04.2009 09:40:55
Offline

Re: Blatník odřený od chladiče???

VikecB12 psal:

Jestli vedvou,nebo vetřech,ten chladič by se k tomu blatníku neměl dostat. Ani na nejměkčeji nastavené vidli. A jestli jo a není to po nějaké havárce,tak musely být páni indženýři v suzuce asi zmožení věčím než malým množstvím sakébigsmile

...přesně tag, ani při nejmňekčim nastavení se ti nesmí v řízení nic potkávatidontknow


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Mour (Člen)
29.04.2009 10:15:16
Offline

Re: Blatník odřený od chladiče???

...roba Ti tam schvalně zrobila dva vrypy a včil se enem chechtá pod fusem. bigsmile

Filous (Člen)
29.04.2009 10:16:32
Offline

Re: Blatník odřený od chladiče???

Mour psal:

...roba Ti tam schvalně zrobila dva vrypy a včil se enem chechtá pod fusem. bigsmile

...Beďova roba ma fusy???surprised ...to se budu mušet přiště lipjejc podivaťsurprisedbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Mour (Člen)
29.04.2009 10:18:07
Offline

Re: Blatník odřený od chladiče???

Filous psal:
Mour psal:

...roba Ti tam schvalně zrobila dva vrypy a včil se enem chechtá pod fusem. bigsmile

...Beďova roba ma fusy???surprised ...to se budu mušet přiště lipjejc podivaťsurprisedbigsmile

...a dival ses zblizka? idontknowsurprisedbigsmile

Filous (Člen)
29.04.2009 10:33:48
Offline

Re: Blatník odřený od chladiče???

Mour psal:
Filous psal:
Mour psal:

...roba Ti tam schvalně zrobila dva vrypy a včil se enem chechtá pod fusem. bigsmile

...Beďova roba ma fusy???surprised ...to se budu mušet přiště lipjejc podivaťsurprisedbigsmile

...a dival ses zblizka? idontknowsurprisedbigsmile

...no pravje že nesurprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Fulltank (Člen)
29.04.2009 11:18:46
Offline

Re: Blatník odřený od chladiče???

Treba to ma nabourany na predek a vohlí vidle bigsmile uz tady taky jeden takovej byl, co to zjistil az pri rozebrani bigsmile

Mour (Člen)
29.04.2009 11:22:21
Offline

Re: Blatník odřený od chladiče???

Filous psal:
Mour psal:
Filous psal:


...Beďova roba ma fusy???surprised ...to se budu mušet přiště lipjejc podivaťsurprisedbigsmile

...a dival ses zblizka? idontknowsurprisedbigsmile

...no pravje že nesurprised

Sem to blbě napsal. Má být " Ty ses dival předtím více zblizka ? "bigsmile  ..jakože přístě že se musíš podívat lípjejc.bigsmile

..dostanem do držky??? bigsmile

Filous (Člen)
29.04.2009 12:05:05
Offline

Re: Blatník odřený od chladiče???

Mour psal:
Filous psal:
Mour psal:


...a dival ses zblizka? idontknowsurprisedbigsmile

...no pravje že nesurprised

Sem to blbě napsal. Má být " Ty ses dival předtím více zblizka ? "bigsmile  ..jakože přístě že se musíš podívat lípjejc.bigsmile

..dostanem do držky??? bigsmile

...právje že sem se nedíval zblískaidontknow...sme se uš i líbali, ale já asi zavíral voči, tag sem si nefšim, ale neškrábalasurprisedbigsmile
...já myslim že nedostanem, Beďa i Kateřina (myslim že Káťaredface) sou f pohogood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Meloun (Člen)
29.04.2009 12:43:27
Offline

Re: Blatník odřený od chladiče???

Filous psal:
Mour psal:
Filous psal:


...no pravje že nesurprised

Sem to blbě napsal. Má být " Ty ses dival předtím více zblizka ? "bigsmile  ..jakože přístě že se musíš podívat lípjejc.bigsmile

..dostanem do držky??? bigsmile

...právje že sem se nedíval zblískaidontknow...sme se uš i líbali, ale já asi zavíral voči, tag sem si nefšim, ale neškrábalasurprisedbigsmile
...já myslim že nedostanem, Beďa i Kateřina (myslim že Káťaredface) sou f pohogood

Ta blonďatá Káťa?surprised
Co já vim,tak pěknej divočák..evilbigsmile


PURE NAKED BIKE!
Filous (Člen)
29.04.2009 14:44:40
Offline

Re: Blatník odřený od chladiče???

Meloun psal:
Filous psal:
Mour psal:


Sem to blbě napsal. Má být " Ty ses dival předtím více zblizka ? "bigsmile  ..jakože přístě že se musíš podívat lípjejc.bigsmile

..dostanem do držky??? bigsmile

...právje že sem se nedíval zblískaidontknow...sme se uš i líbali, ale já asi zavíral voči, tag sem si nefšim, ale neškrábalasurprisedbigsmile
...já myslim že nedostanem, Beďa i Kateřina (myslim že Káťaredface) sou f pohogood

Ta blonďatá Káťa?surprised
Co já vim,tak pěknej divočák..evilbigsmile

...ale alesurprised ...Moure f klidu, přes hubu dostane Melounbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Meloun (Člen)
29.04.2009 14:56:30
Offline

Re: Blatník odřený od chladiče???

Filous psal:
Meloun psal:
Filous psal:


...právje že sem se nedíval zblískaidontknow...sme se uš i líbali, ale já asi zavíral voči, tag sem si nefšim, ale neškrábalasurprisedbigsmile
...já myslim že nedostanem, Beďa i Kateřina (myslim že Káťaredface) sou f pohogood

Ta blonďatá Káťa?surprised
Co já vim,tak pěknej divočák..evilbigsmile

...ale alesurprised ...Moure f klidu, přes hubu dostane Melounbigsmile

Ale pičubigsmile..blbě sto pochopil..Měla tam na masofce takovej nemravnej návrh na jistou osobu,ale mě do trojky nechtěli..fuckidontknowhelpsmile2bigsmile


PURE NAKED BIKE!
Mour (Člen)
29.04.2009 15:10:08
Offline

Re: Blatník odřený od chladiče???

Meloun psal:
Filous psal:
Meloun psal:


Ta blonďatá Káťa?surprised
Co já vim,tak pěknej divočák..evilbigsmile

...ale alesurprised ...Moure f klidu, přes hubu dostane Melounbigsmile

Ale pičubigsmile..blbě sto pochopil..Měla tam na masofce takovej nemravnej návrh na jistou osobu,ale mě do trojky nechtěli..fuckidontknowhelpsmile2bigsmile

..jak je to možnéééé ?!?!?!?

ross (Člen)
29.04.2009 15:26:32
Offline

Re: Blatník odřený od chladiče???

Mour psal:
Meloun psal:
Filous psal:


...ale alesurprised ...Moure f klidu, přes hubu dostane Melounbigsmile

Ale pičubigsmile..blbě sto pochopil..Měla tam na masofce takovej nemravnej návrh na jistou osobu,ale mě do trojky nechtěli..fuckidontknowhelpsmile2bigsmile

..jak je to možnéééé ?!?!?!?

měla vkusbigsmilebigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Meloun (Člen)
29.04.2009 15:30:56
Offline

Re: Blatník odřený od chladiče???

ross psal:
Mour psal:
Meloun psal:


Ale pičubigsmile..blbě sto pochopil..Měla tam na masofce takovej nemravnej návrh na jistou osobu,ale mě do trojky nechtěli..fuckidontknowhelpsmile2bigsmile

..jak je to možnéééé ?!?!?!?

měla vkusbigsmilebigsmile

fuckpussyčobigsmile
Spíš by asi Béda nesouhlasil..idontknowsmile2bigsmile
A já bych stejně nechtěl,páš jsem staromódní..evilsmokin


PURE NAKED BIKE!
Bedřich (Člen)
29.04.2009 18:39:05
Offline

Re: Blatník odřený od chladiče???

ehm... pánové, opustme tenký led a věnujme se závažnému problému...bigsmile   jinak...     ...jste vážně pakabigsmilebigsmile

Tedy do trojky klidně, ale paremetry výběrového řízení jsou krutéevil Meloune sorrybad

Jinak to brzy bude paní...good takže je po spekulacíchcool

Žibér byl na zemi, ale jsem se sklouznul. Celá moto oběhnutá měřákem tloužky laku, všechny plasty původní bez svárů, když jsem měl venku přístrojovku (komplet rozebranou) tak všude okolo taky nic, kabely v origo izolaci, prostě bez známky jakékoliv rány.
Vono to jak tak poslouchám asi vopravdu bude nějaká pussyvina a budu za trubkuredface a nebo v pořádný ass  Každopádně zítra se uvidíidontknow


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Meloun (Člen)
29.04.2009 18:43:00
Offline

Re: Blatník odřený od chladiče???

Bedřich psal:

ehm... pánové, opustme tenký led a věnujme se závažnému problému...bigsmile   jinak...     ...jste vážně pakabigsmilebigsmile

Tedy do trojky klidně, ale paremetry výběrového řízení jsou krutéevil Meloune sorrybad

Jinak to brzy bude paní...good takže je po spekulacíchcool

Žibér byl na zemi, ale jsem se sklouznul. Celá moto oběhnutá měřákem tloužky laku, všechny plasty původní bez svárů, když jsem měl venku přístrojovku (komplet rozebranou) tak všude okolo taky nic, kabely v origo izolaci, prostě bez známky jakékoliv rány.
Vono to jak tak poslouchám asi vopravdu bude nějaká pussyvina a budu za trubkuredface a nebo v pořádný ass  Každopádně zítra se uvidíidontknow

Dyk řikám,že nechci do žádný trojky ani do výběrovýho řízení..surprisedbigsmile
Na to už jsem trochu starej a moc konzervativní..smile2


PURE NAKED BIKE!
osiris (Člen)
29.04.2009 19:31:17
Offline

Re: Blatník odřený od chladiče???

...ale prd, jenom seš šerednej redfacebigsmilebigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Meloun (Člen)
29.04.2009 20:06:54
Offline

Re: Blatník odřený od chladiče???

osiris psal:

...ale prd, jenom seš šerednej redfacebigsmilebigsmile

To taky no..smile2
Ale při pohledu na tebe se mi sebevědomí nepatrně zvyšuje..bigsmile


PURE NAKED BIKE!
Fulltank (Člen)
29.04.2009 21:45:16
Offline

Re: Blatník odřený od chladiče???

Bedřich psal:

ehm... pánové, opustme tenký led a věnujme se závažnému problému...bigsmile   jinak...     ...jste vážně pakabigsmilebigsmile

Tedy do trojky klidně, ale paremetry výběrového řízení jsou krutéevil Meloune sorrybad

Jinak to brzy bude paní...good takže je po spekulacíchcool

Žibér byl na zemi, ale jsem se sklouznul. Celá moto oběhnutá měřákem tloužky laku, všechny plasty původní bez svárů, když jsem měl venku přístrojovku (komplet rozebranou) tak všude okolo taky nic, kabely v origo izolaci, prostě bez známky jakékoliv rány.
Vono to jak tak poslouchám asi vopravdu bude nějaká pussyvina a budu za trubkuredface a nebo v pořádný ass  Každopádně zítra se uvidíidontknow

se zkus tady na foru domluvit kdo ma stejnej stroj a porovnejte good to bude asi nejlip vsechno videt, jak to komu peruje a kdo ma jakej rozdil good

Hanz (Člen)
29.04.2009 22:07:49
Offline

Re: Blatník odřený od chladiče???

To Bedřich !!!!:

Tak si tak prohlížím tu tvojí motyku a porovnávám ji se svojí. Mám dojemidontknow, že máš nějak spravovaný vidle nebo co, něco ti na nich chybí surprised a nebo to na fotce nejní vidět (sem si ji i zvětšoval). Hoď sem lepší fotku přední vidle, ať máme jasno a ať tu zbytečně neplkáme mimo mísu.


WD club member...
majcherisko (Člen)
29.04.2009 22:29:32
Offline

Re: Blatník odřený od chladiče???

jo,chybi-protektory na kluzaky.nebo su slepy surprised

Hanz (Člen)
29.04.2009 22:31:33
Offline

Re: Blatník odřený od chladiče???

To Bedřich:
Fotku sem si našel v příspěvku, když sis jí kupoval. Chybí ti krytky na vidlích(porovnej s mojí v profilu), možná je to prkotina, ale podle mě to svědčí, že byly ty vidle rozdělávaný(opravovaný) a někdo to tam zapomněl dát zpátky a nebo nedej bože se při havárce rozbily a prodávající to už neřešil(nesehnal). Jinak jsem nic jinýho odlišnýho nenašel, tak už nevím.idontknow

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/2283_bedrich1.jpg

WD club member...
Hanz (Člen)
29.04.2009 22:32:26
Offline

Re: Blatník odřený od chladiče???

majcherisko psal:

jo,chybi-protektory na kluzaky.nebo su slepy surprised

goodgoodgood


WD club member...
Bedřich (Člen)
30.04.2009 00:13:50
Offline

Re: Blatník odřený od chladiče???

Jo, to vim že tam nejni, ale na to to nejezdísmile1 Pošli mi mail, něčo mě napadlo...


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Billy (Člen)
30.04.2009 07:32:06
Offline

Re: Blatník odřený od chladiče???

Ale pokud to budes rozdelavat tak si ty kryty kup, funkci dobrou to plni.


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Hanz (Člen)
30.04.2009 09:15:02
Offline

Re: Blatník odřený od chladiče???

Bedřich psal:

Jo, to vim že tam nejni, ale na to to nejezdísmile1 Pošli mi mail, něčo mě napadlo...

Ttttto jakkkkko jjjjjásurprisedredface.
Jestli jo, měl bych ho mít v profilu. Jináč vím, že na to to nejezdí, ale je tu podezření na to, že to bylo rozdělávaný a proč u 2let staré mášyidontknow.


WD club member...
Filous (Člen)
30.04.2009 10:04:52
Offline

Re: Blatník odřený od chladiče???

...záhada vodhalenasurprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Meloun (Člen)
30.04.2009 10:38:48
Offline

Re: Blatník odřený od chladiče???

Filous psal:

...záhada vodhalenasurprised

No mluv!surprisedbigsmile


PURE NAKED BIKE!
Meloun (Člen)
30.04.2009 10:42:14
Offline

Re: Blatník odřený od chladiče???

Někdo se v tom ryl a blbě to složil??idontknowsmile1


PURE NAKED BIKE!
Bedřich (Člen)
30.04.2009 16:49:19
Offline

Re: Blatník odřený od chladiče???

Vás budu napínat bigsmile ... ale taková sranda to zase nejnismile2...

.. ne, dnes to se na to mrknu, ale už podle fotek jě vidět, že to není OK. Jak moc to není OK uvidim tak v osm večerbad


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Bedřich (Člen)
30.04.2009 16:50:39
Offline

Re: Blatník odřený od chladiče???

Jo ty origo kryty stojí 450Kč za kussurprised a to prej šli díly doluidontknow


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Progear 650 (Člen)
30.04.2009 17:13:00
Offline

Re: Blatník odřený od chladiče???

dovolím si tipnout.... vidím to na stejné překvapení jako sem po čase zjistil já....surprised v negativním slova smyslu....


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Billy (Člen)
30.04.2009 19:00:40
Offline

Re: Blatník odřený od chladiče???

me prislo uz driv ze jedna vidla je vejs jak druha, ale nechapu jak to, mozna vidim blbe a nebo to tak proste jak je to otoceny to kolo tak me to zkresluje


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Fulltank (Člen)
30.04.2009 19:01:52
Offline

Re: Blatník odřený od chladiče???

Progire uz sem se nenapadne o tobe zminoval v hornim prispevku bigsmile , ale furt si rikal pšššš... bigsmile

Bedřich:  ty krytky sem pred nejakou dobou kupoval univerzalni a cena byla okolo 250kč, nevim jak je to u tech originalu, ale tyhle jen roztahnes.... nasadis a stahnes paskou good smokin

VikecB12 (Člen)
30.04.2009 19:47:51
Offline

Re: Blatník odřený od chladiče???

No co,bylo to křapnutý na předek,vohnutý trubky,který někdo vyměnil,ale hold to vo nějakej milimetřík vodsral krk na rámuidontknow


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Filous (Člen)
01.05.2009 13:43:23
Offline

Re: Blatník odřený od chladiče???

...Beďo, snažim se ti dovolat na starý číslo co máš i f profilu, ale nedaří se mi a k firemnímu mejlu se nedostanu, bo se mi nechtělo tahat domu s notesem...tagže...rozměry sou 470x190, čidlo na ňom nejni vůbec a cena je 14793,- a umim ho za 12000,- ...tagže fčil mudruj...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Zdenák (Člen)
01.05.2009 20:42:54
Offline

Re: Blatník odřený od chladiče???

pussy je to totálka na předek..... surprised

bigsmile tak ja zase jdu.... ass


*** Co mi není rovno, po tom je mi ho*no ***
KOVAL (Člen)
01.05.2009 23:20:33
Offline

Re: Blatník odřený od chladiče???

no co no,Béda má prostě jinej chladič no..
páč podle fotky bych řek že je celkem ůzkej už vod pohledu což teda neni na škodu protože ten origo je tak k poblití širokej že přečuhuje motor na každou stranu vo dobrejch 5 centimetrů takže při sebe menším pádu na zem de ten chladič do hajzlu tim jak čumí z motorky do stran,to japoncký inženýři vymysleli jako dobře,bych řek že těch chladičů celkem dost prodaj jako náhradní díl..good

Marián (Člen)
02.05.2009 11:25:33
Offline

Re: Blatník odřený od chladiče???

no tak ja cekam na rozreseni zahady a furt nic...

mimochodem, na co prisel teda progír?ze by taky krapka?smile1


...sam mezi jebkarema...
Filous (Člen)
02.05.2009 11:59:05
Offline

Re: Blatník odřený od chladiče???

...Progýr má křapku, to uš nejni žádný tajemství a Beďa má holt jinej chladič jag píče pan šutrmistr, no...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Marián (Člen)
02.05.2009 12:02:13
Offline

Re: Blatník odřený od chladiče???

takze taky krapku...smile1

jo furt rikam, neni nad novougood

clovek si ji aspon muze rozmlatit jako prvnibigsmile


...sam mezi jebkarema...
osiris (Člen)
03.05.2009 20:40:15
Offline

Re: Blatník odřený od chladiče???

...čím víc se s hovnem mažeš, tím víc smrdíš ...vybíral tak moc až přebral no


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Bedřich (Člen)
03.05.2009 21:18:47
Offline

Re: Blatník odřený od chladiče???

No tak chladič je jinej to je jasná. Že to leželo, jsem věděl už když jsem to kupoval. Z toho co se nabízelo v inzerátech běhěm dost dlouhé doby byla tohle nejlepší cesta. Podle toho co jsem zjistil, tak ten kreš byl opravdu malej a do rámu to nešlo. Teď  je to ale již jedno...
Jak píše Koval, ten chladič (origo) je tak debilně širokej, že když to spadne ze stojánku je KO.


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Zdenák (Člen)
04.05.2009 10:44:31
Offline

Re: Blatník odřený od chladiče???

Než se oženíš tak se ti to zahojí .... bigsmilegood


*** Co mi není rovno, po tom je mi ho*no ***
Bedřich (Člen)
04.05.2009 19:41:37
Offline

Re: Blatník odřený od chladiče???

Zdenák psal:

Než se oženíš tak se ti to zahojí .... bigsmilegood

Ty jsi mluvil s Martinem?


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Zdenák (Člen)
04.05.2009 20:15:35
Offline

Re: Blatník odřený od chladiče???

jj smile1
Byli jsme jezdit... ted kdyz má tu novou motorku vid... bigsmile


*** Co mi není rovno, po tom je mi ho*no ***
Bedřich (Člen)
04.05.2009 21:04:02
Offline

Re: Blatník odřený od chladiče???

Zdenák psal:

jj smile1
Byli jsme jezdit... ted kdyz má tu novou motorku vid... bigsmile

Mluvil jsem s nim v neděli večer, je spojenej parchantgood tak až bude cesta na jih, se stavte na kafe good


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Zdenák (Člen)
04.05.2009 21:14:23
Offline

Re: Blatník odřený od chladiče???

Bedřich psal:
Zdenák psal:

jj smile1
Byli jsme jezdit... ted kdyz má tu novou motorku vid... bigsmile

Mluvil jsem s nim v neděli večer, je spojenej parchantgood tak až bude cesta na jih, se stavte na kafe good

OK a rádi...... smile1


*** Co mi není rovno, po tom je mi ho*no ***

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr