Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » velkej tresk

Polo (Člen)
26.04.2009 22:56:53
Offline

velkej tresk

tak sem dnesky projel novou R1 2009 s big bangem a musim rict ze sem byl docela docela rad, kdyz sem to vracel majiteli cely. jede to neskutecne, rve to jak dvou val a prestoze bych cekal lechci strojek na tyhle leta-prej to ma suchou 209kg a vypada to dost mohutne-tak v jizde to neni vubec cejtit a krasne to reaguje  goodgooddesign si asi zhodnoti kazdej sam, ale ta prdel je hrozna to rikam dopredu bigsmile


Žádnej učenej z nebe nespad, z mašiny už ano.
K.a.s.y.m. (Člen)
27.04.2009 07:33:22
Offline

Re: velkej tresk

zvuk to má famozní to jako jo...v sobotu jsem jednu potkal u Kopydlna.Ale jak říkáš hnusná prdel jak na B-Kingovi smile1smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Polo (Člen)
27.04.2009 10:17:54
Offline

Re: velkej tresk

presne to prirovnani s b-kingem me napadlo. tady si to vo nakej ten ladak rika a este sme se s majitelem shodli ze to ma vypussyny blinkry. vypadaj jak za tri stovky z vyprodeje. ale to sou asi jediny nedostatky a jede to famozne. tu rychlou palivovou mapu sem tam ani nedaval bigsmile


Žádnej učenej z nebe nespad, z mašiny už ano.
Progear 650 (Člen)
27.04.2009 15:06:46
Offline

Re: velkej tresk

mě osobně teda stačilo svezení na R1 K3... Tušim že to má 112kw a i to je vážně zbytečně moc... a hlavně to neumím řídit...bigsmile, pač posez je uplně šílenej...smile1 teda aspon pro mě..., ale třeba bych si časem zvyknul...evil


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
ross (Člen)
27.04.2009 18:51:57
Offline

Re: velkej tresk

já teda na okruhu dneska jednu viděl ale žádnej brutální zvuk z ní teda nešelidontknow


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Hanz (Člen)
27.04.2009 22:58:28
Offline

Re: velkej tresk

ross psal:

já teda na okruhu dneska jednu viděl ale žádnej brutální zvuk z ní teda nešelidontknow

A byla vůbec nastartovanáidontknowbigsmile.


WD club member...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr