Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Výrobce kombinéz

dejv2005 (Člen)
27.04.2009 20:43:25
Offline

Výrobce kombinéz

Znáte někdo nějakýho jinýho výrobce kombinéz na míru než je PSI?
Ne,že bych si myslel,že PSIčko je na pussy,ale jen by mě zajímalo jestli je tady nějakej jinej výrobce na míru.Mě nejni žádná konfekční velikost,buď dlouhý,nebo malý přes stehna.

Hanz (Člen)
27.04.2009 23:07:19
Offline

Re: Výrobce kombinéz


WD club member...
XJelen (Člen)
28.04.2009 07:22:22
Offline

Re: Výrobce kombinéz

Hanz psal:

Zkus třeba www.motoobleceni-kb.cz

ten nešije, jenom přeprodává www.motokombinezy.cz a ti to vozej odněkud z asie.

Třeba tenhle šije http://www.volny.cz/modesport/cz/index.html

Taky jsem si myslel, že si budu muset nechat ušít, ale když potom srovnáš ceny, tak radši zkousneš nějaký "nepřesnosti" a koupíš konfekci.


Strýcfajtr !!!
dejv2005 (Člen)
28.04.2009 10:56:11
Offline

Re: Výrobce kombinéz

bad

XJelen psal:
Hanz psal:

Zkus třeba www.motoobleceni-kb.cz

ten nešije, jenom přeprodává www.motokombinezy.cz a ti to vozej odněkud z asie.

Třeba tenhle šije http://www.volny.cz/modesport/cz/index.html

Taky jsem si myslel, že si budu muset nechat ušít, ale když potom srovnáš ceny, tak radši zkousneš nějaký "nepřesnosti" a koupíš konfekci.

Nevim jak je na tom kvalita těch asijskejch kombinéz,nechci to nějak hanit,ale nevyplatí se připlatit nějaký ty kačky a koupit kvalitu?Nechtěl bych se někde "chraň mě motobůch" svést po prdeli a aby se mi kombinéza roztrhala nebo prodřela jak hajzlpapír.

XJelen (Člen)
28.04.2009 12:53:43
Offline

Re: Výrobce kombinéz

myslím, že se to zbytečně nafukuje...
jedna asijská kombinéza z kůže každopádně vydrží víc než rádoby značkovej textil. Pod kamionem ti bude pussy platná i alpajnstár za třicet a pokud nejsi okruhovej ďábel jako třeba Filous (tady si musím přisadit... Filousem racingově testovanou kombi Probiker pořídíš za třetinu PSI třeba) tak bych to bejt tebou ještě rozvážil. A nebo prd... kup PSI a podpoř český průmysl good


Strýcfajtr !!!
Zdenda (Člen)
28.04.2009 13:00:42
Offline

Re: Výrobce kombinéz

Možnost ušití kalhot a bundy - k nezaplacení. Nikde nic neškrtí, nikde nic neplandá. Design si můžu určit jaký chci a hlavně, když někde lehnu, tak mi to opraví výměnou poškozenýho dílu, což u normálně koupenejch hadrů neexistuje. A pokud člověk nemá nějaký přehnaný nároky, nevidím v tom nijak zásadní cenovej rozdíl. PSIgood


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
dejv2005 (Člen)
28.04.2009 13:35:54
Offline

Re: Výrobce kombinéz

XJelen psal:

myslím, že se to zbytečně nafukuje...
jedna asijská kombinéza z kůže každopádně vydrží víc než rádoby značkovej textil. Pod kamionem ti bude pussy platná i alpajnstár za třicet a pokud nejsi okruhovej ďábel jako třeba Filous (tady si musím přisadit... Filousem racingově testovanou kombi Probiker pořídíš za třetinu PSI třeba) tak bych to bejt tebou ještě rozvážil. A nebo prd... kup PSI a podpoř český průmysl good

O PSIčku právě přemejšlim.
Ale cena je nějakejch 15-17.500,- to neni zrovna máloidontknow

dejv2005 (Člen)
28.04.2009 13:42:21
Offline

Re: Výrobce kombinéz

Zdenda psal:

Možnost ušití kalhot a bundy - k nezaplacení. Nikde nic neškrtí, nikde nic neplandá. Design si můžu určit jaký chci a hlavně, když někde lehnu, tak mi to opraví výměnou poškozenýho dílu, což u normálně koupenejch hadrů neexistuje. A pokud člověk nemá nějaký přehnaný nároky, nevidím v tom nijak zásadní cenovej rozdíl. PSIgood

A co máš ty za hadry?
Na tvý profilový fotce máš kombinézu od Beriku.....
Nad tim psíčkem hodně přemejšlym,akorát se bojit to ,že když teďka schodim nějaký to kilko tak aby mi to neplandalo přes pupek smile2
Hlavně rostu v ramenou a hrudníku(páč cvičim ja sviňa) a trochu se bojim abych to nemusel pak měnit?.....
nebo melu pussyoviny??
poraďte

vOjTaB6 (Člen)
28.04.2009 14:20:12
Offline

Re: Výrobce kombinéz

to dejv2005:
Rek bych, ze to moc resis, loni jsem objednaval Hubika a mel jsem pres leto cca 103kg, pres zimu sem se vyzral jak prase, mel jsem 110 jatecni vahy a vypadal sem v kombe jag prestipla vosa (copyright by Filous). Tedka jsem sel do sebe a uz mam pod metrak. Jasne, na bocich je mi ten vrsek volnejsi, ale nijak extra mi to neplanda (testovano pri 283 km/h smile1 ) a volnejsi kalhoty rozhodne nejsou na skodu, zvlast pri tom telocviku, kterej na tej motorce vopcas provadim. Rozhodne mi neklouzou chranice, nebo neco takovyho.

Takze pokud ted nemas kolem pasu 130 a pres hrudnik 100 a hodlas to votocit, tak bych si z toho extra hlavu nedelal a kdyz uz, tak se zeptej svadlen u Hubika, ty uz vedej svoje...

A k Liborovo kombinezam muzu rict jen to nejlepsi, ochotny, stricny sqelej servis... good


Bandit rulezz!!!
Baltazar (Člen)
28.04.2009 14:28:51
Offline

Re: Výrobce kombinéz

ti prodám moji vod psi ta ti malá nebudebigsmile


The father of the little princess of the dawn
vOjTaB6 (Člen)
28.04.2009 14:33:54
Offline

Re: Výrobce kombinéz

Baltazar psal:

ti prodám moji vod psi ta ti malá nebudebigsmile

Von ale nechtel dvoumistnou... surprised bigsmile


Bandit rulezz!!!
dejv2005 (Člen)
28.04.2009 14:43:25
Offline

Re: Výrobce kombinéz

vOjTaB6 psal:
Baltazar psal:

ti prodám moji vod psi ta ti malá nebudebigsmile

Von ale nechtel dvoumistnou... surprised bigsmile

bigsmilebigsmile si děláš prdel,sem se málem posral smíchy....

dejv2005 (Člen)
28.04.2009 14:50:10
Offline

Re: Výrobce kombinéz

vOjTaB6 psal:

to dejv2005:
Rek bych, ze to moc resis, loni jsem objednaval Hubika a mel jsem pres leto cca 103kg, pres zimu sem se vyzral jak prase, mel jsem 110 jatecni vahy a vypadal sem v kombe jag prestipla vosa (copyright by Filous). Tedka jsem sel do sebe a uz mam pod metrak. Jasne, na bocich je mi ten vrsek volnejsi, ale nijak extra mi to neplanda (testovano pri 283 km/h smile1 ) a volnejsi kalhoty rozhodne nejsou na skodu, zvlast pri tom telocviku, kterej na tej motorce vopcas provadim. Rozhodne mi neklouzou chranice, nebo neco takovyho.

Takze pokud ted nemas kolem pasu 130 a pres hrudnik 100 a hodlas to votocit, tak bych si z toho extra hlavu nedelal a kdyz uz, tak se zeptej svadlen u Hubika, ty uz vedej svoje...

A k Liborovo kombinezam muzu rict jen to nejlepsi, ochotny, stricny sqelej servis... good

To se potřeboval vědět.S kombinézou zatim žadnou zkušenost namám,ale měl sem tenhle problém s EL bundou.....Tu sem pak skoro nezapl jak sem byl vyžranej redface,ale teď to měnim a cvičim na total-gymu.....a všichni ste viděli tu reklamu,jak ten chlapík za pár dní vypadal.
Snad se mi to nestane tak rychle aby ta kombinéza se mi stíhala roztáhnout a nepraskla,ale každopádně si skočim do PSI aby mě naměřili a poradili.Já jezdim do PSI na hostivař...Tamje to good a skoro všechno sem tam kupoval,sou dost ochotný a trpělivý smejma demntníma votázkama.
Takže díky kémo

fidoB6 (Člen)
28.04.2009 15:02:10
Offline

Re: Výrobce kombinéz

Já mam Prexport (též nějaká čína bo co to je),dvoudíl za desítku...už sem s tim lehnul (mimochodem první den co sem ji měl na soběbigsmilebigsmilebigsmile) a musim říct že f poho..jako krapet pošoupaný to je(jen povrchově), ale furt lepší jak zdrbaná moje kůže...takže ve finiši můžu taky doporučitgood


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
dejv2005 (Člen)
28.04.2009 15:27:33
Offline

Re: Výrobce kombinéz

fidoB6 psal:

Já mam Prexport (též nějaká čína bo co to je),dvoudíl za desítku...už sem s tim lehnul (mimochodem první den co sem ji měl na soběbigsmilebigsmilebigsmile) a musim říct že f poho..jako krapet pošoupaný to je(jen povrchově), ale furt lepší jak zdrbaná moje kůže...takže ve finiši můžu taky doporučitgood

Tak dík za zkušenost a kouknu surprised

fidoB6 (Člen)
28.04.2009 16:11:10
Offline

Re: Výrobce kombinéz

dejv2005 psal:
fidoB6 psal:

Já mam Prexport (též nějaká čína bo co to je),dvoudíl za desítku...už sem s tim lehnul (mimochodem první den co sem ji měl na soběbigsmilebigsmilebigsmile) a musim říct že f poho..jako krapet pošoupaný to je(jen povrchově), ale furt lepší jak zdrbaná moje kůže...takže ve finiši můžu taky doporučitgood

Tak dík za zkušenost a kouknu surprised

Kupoval sem jí v Jokeru na želivárně...kukni, optej se a vyber si


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
barynek (Člen)
28.04.2009 16:36:47
Offline

Re: Výrobce kombinéz

Lookwell kalhoty a bunda sockoidní z Pola od FLM, za ty prachy jsem spokojenej parchantgood


Bandit 4EVER!!!
Michal Dk (Člen)
28.04.2009 17:11:53
Offline

Re: Výrobce kombinéz

dejv2005 psal:

bad

XJelen psal:
Hanz psal:

Zkus třeba www.motoobleceni-kb.cz

ten nešije, jenom přeprodává www.motokombinezy.cz a ti to vozej odněkud z asie.

Třeba tenhle šije http://www.volny.cz/modesport/cz/index.html

Taky jsem si myslel, že si budu muset nechat ušít, ale když potom srovnáš ceny, tak radši zkousneš nějaký "nepřesnosti" a koupíš konfekci.

Nevim jak je na tom kvalita těch asijskejch kombinéz,nechci to nějak hanit,ale nevyplatí se připlatit nějaký ty kačky a koupit kvalitu?Nechtěl bych se někde "chraň mě motobůch" svést po prdeli a aby se mi kombinéza roztrhala nebo prodřela jak hajzlpapír.

Koukal jsem v Práglu na Alpinestars na cedulce bylo made in China.smile1Je to značka ale šitá v azii.

Raynov (Člen)
28.04.2009 17:40:26
Offline

Re: Výrobce kombinéz

Od modesportu mam komlet obleceni a nebyl problem mi udelat kalhoty jinak nez je meli. Kalhoty mi byly mali a bunda akorat. kalhoty presily a upravili i vuci bunde zipi na pripnuti


Pane doktore, vy jste se zase kochal.
Bodlinka (Člen)
28.04.2009 18:32:51
Offline

Re: Výrobce kombinéz

přešití kombinézy u PSI 2,5-5tis... dle složitosti


_____________________________________________
Když chci, tak se neptám jestli můžu…...
dejv2005 (Člen)
28.04.2009 18:51:54
Offline

Re: Výrobce kombinéz

fidoB6 psal:
dejv2005 psal:
fidoB6 psal:

Já mam Prexport (též nějaká čína bo co to je),dvoudíl za desítku...už sem s tim lehnul (mimochodem první den co sem ji měl na soběbigsmilebigsmilebigsmile) a musim říct že f poho..jako krapet pošoupaný to je(jen povrchově), ale furt lepší jak zdrbaná moje kůže...takže ve finiši můžu taky doporučitgood

Tak dík za zkušenost a kouknu surprised

Kupoval sem jí v Jokeru na želivárně...kukni, optej se a vyber si

Tam se mi líbila bunda Icon,ale chtěli za ní 10.000,-
pak na výstavě jí zlevnili na 7.500 myslim a já si 5min před tim než sem jí viděl koupil bundu za 5.500,-smile2smile2

dejv2005 (Člen)
28.04.2009 18:53:16
Offline

Re: Výrobce kombinéz

Bodlinka psal:

přešití kombinézy u PSI 2,5-5tis... dle složitosti

to neni moc,ale třeba 5.000 už je dost,ale furt lepčí než kupovat novou ne.....

dejv2005 (Člen)
28.04.2009 18:56:08
Offline

Re: Výrobce kombinéz

Raynov psal:

Od modesportu mam komlet obleceni a nebyl problem mi udelat kalhoty jinak nez je meli. Kalhoty mi byly mali a bunda akorat. kalhoty presily a upravili i vuci bunde zipi na pripnuti

na ten modelsport se taky juknu a zavolám až bude čas....ale už to musim řešit,už se těšim na okruh jak malej vénagoodbigsmile
Kolik si za ní dával????

Ondráš (Člen)
28.04.2009 19:53:25
Offline

Re: Výrobce kombinéz

Já bral bundu i kalhoty od Brixtonu. Bundu jsem měl větší než by měla k těm kalhotam bejt (už jsem jí měl dýl) a zadarmo mi upravili na kalhotách a bundě zip tak aby k sobě šli.good
Dokonce mi to i sami nabídli aniž bych se ptal.

Ty jsi pražec, tak si tam skoč. Dělnická ulice v Holešovicích. Maj toho tam mraky.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Bodlinka (Člen)
28.04.2009 20:41:33
Offline

Re: Výrobce kombinéz

dejv2005 psal:

to neni moc,ale třeba 5.000 už je dost,ale furt lepčí než kupovat novou ne.....

mno moc to není, když si vezmeš tu práci co oni musej udělat - jednodušší je udělat novou než-li přešít starou...
každopádně já byla v Záběhlicích u Hubíků a servis parádní good

tak šťastnou ruku při vybírání... smile1


_____________________________________________
Když chci, tak se neptám jestli můžu…...
Raynov (Člen)
28.04.2009 21:31:27
Offline

Re: Výrobce kombinéz

dejv2005 psal:
Raynov psal:

Od modesportu mam komlet obleceni a nebyl problem mi udelat kalhoty jinak nez je meli. Kalhoty mi byly mali a bunda akorat. kalhoty presily a upravili i vuci bunde zipi na pripnuti

na ten modelsport se taky juknu a zavolám až bude čas....ale už to musim řešit,už se těšim na okruh jak malej vénagoodbigsmile
Kolik si za ní dával????

Ja jsem kupoval latkovej komplet ne kuzi. Ale koplet to stalo cca 7000. Cos si myslim ze zas neni takova rana a dobre se vtom jezdi. Je to takovy volnesji ale je tam spousta gum na stazeni neboli pritazeni k telu. Mam tedle komlet Strada long + kalhoty strada  http://www.volny.cz/modesport/cz/bundy5.html


Pane doktore, vy jste se zase kochal.
Raynov (Člen)
28.04.2009 21:32:56
Offline

Re: Výrobce kombinéz

Jeste musis dodat ze na obrazku to vypada tragicky ale skutecnost je jina.


Pane doktore, vy jste se zase kochal.
Zdenda (Člen)
06.05.2009 20:48:16
Offline

Re: Výrobce kombinéz

dejv2005 psal:
Zdenda psal:

Možnost ušití kalhot a bundy - k nezaplacení. Nikde nic neškrtí, nikde nic neplandá. Design si můžu určit jaký chci a hlavně, když někde lehnu, tak mi to opraví výměnou poškozenýho dílu, což u normálně koupenejch hadrů neexistuje. A pokud člověk nemá nějaký přehnaný nároky, nevidím v tom nijak zásadní cenovej rozdíl. PSIgood

A co máš ty za hadry?
Na tvý profilový fotce máš kombinézu od Beriku.....
Nad tim psíčkem hodně přemejšlym,akorát se bojit to ,že když teďka schodim nějaký to kilko tak aby mi to neplandalo přes pupek smile2
Hlavně rostu v ramenou a hrudníku(páč cvičim ja sviňa) a trochu se bojim abych to nemusel pak měnit?.....
nebo melu pussyoviny??
poraďte

Bunda je od Beriku a kalhoty od PSI. Taky jsem si s tou bundou užil když sem to chtěl sladit ve finále na moji postavu a navíc ji mít připojitelnou ke gatím. Tady dík Hubíkum, páč se slitovali a přešili na bundě zipy. Už nikdy více. Zlatý gatě na míru. Jo a když sem chtěl zkrátit rukávy u bundy tak to byl taky problém jak prdel.ass


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr