Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Platy v ČR...

alex (Člen)
29.04.2009 22:38:00
Offline

Platy v ČR...


...200 v měste, 300 z místa...
Pomaly ďalej zájdeš, no rýchlo tam budeš skôr... :-)
Baltazar (Člen)
29.04.2009 22:53:13
Offline

Re: Platy v ČR...

sem myslel že maj vícsurprised


The father of the little princess of the dawn
fidoB6 (Člen)
29.04.2009 22:59:58
Offline

Re: Platy v ČR...

No za to co dělaj (myslim náročnost práce) to je docela nehorázný...a skláři nebudou mít co žrát...ale nejftipnější je stejně říďa čezu a pak čdfuck


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Baltazar (Člen)
29.04.2009 23:09:52
Offline

Re: Platy v ČR...

No hlavně, že my v práci děláme, jak vo život, ani jedním vokem nekoukáme na suzuki bandit page,
a hlavně, já jsem dělník kdo je víc?
byls volit?


The father of the little princess of the dawn
fidoB6 (Člen)
29.04.2009 23:19:34
Offline

Re: Platy v ČR...

nemyslel sem to tak jako že já dělník,kdo je víc...
kdyby všechno prosperovalo,pak je mi u prdele kdo kolik bere...ale ne že budu dělat někde šéfa, přivedu firmu pomalu ke krachu a nechávam  si vyplácet za "mou dobrou menžerskou" práci statisíce...
volby si myslim stejně nic nevyřeší v nynější sestavě ve sněmovně


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Billy (Člen)
30.04.2009 07:18:33
Offline

Re: Platy v ČR...

smile1 za ty prachy, ale mas vlastne volno na sve soukromi? A kdo je chytrej a ma haldu takovejch znamejch a ma skoly tak se tam ma mozna sanci zacit dostavat mezi rozdany koryta. Neplacte smile1


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
jirka silver (Člen)
30.04.2009 08:04:48
Offline

Re: Platy v ČR...

Česká klasika závist.Fido zbývá Ti jediná možnost SAE.


Najdete nás na každém kilometru
cikin (Člen)
30.04.2009 10:24:26
Offline

Re: Platy v ČR...

Přejte jim to, stejně nemají dost. Četl jsem jaký je chudák Topolánek že mu klesl plat o 90 tisíc a neví jestli vůbec vyjde. Alimenty a hypotéka a plat je pryč. Není líp nám?

ross (Člen)
30.04.2009 10:33:30
Offline

Re: Platy v ČR...

fidoB6 psal:

nemyslel sem to tak jako že já dělník,kdo je víc...
kdyby všechno prosperovalo,pak je mi u prdele kdo kolik bere...ale ne že budu dělat někde šéfa, přivedu firmu pomalu ke krachu a nechávam  si vyplácet za "mou dobrou menžerskou" práci statisíce...
volby si myslim stejně nic nevyřeší v nynější sestavě ve sněmovně

doporučuji ti, mu ukázat, jak se to má dělatbigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
sonyk (Člen)
30.04.2009 10:48:36
Offline

Re: Platy v ČR...

taky nesouhlasim s nekterymi odmenami hlavne ve statni svere. v soukrome at si bere kdo chce co chce. Akorat je jako pest na voko ze firma  ohlasi konkurs nebo bankrot nebo co ja vim a pak rozda X milionu na odmenach managerum a prej protoze to maji ve smlouve. Jenze dle me spatne pracovali kdyz de podnik do bankrotu takze jaky pak smluvni podminky. Jinak ja sem delnik kdo je vic bigsmile


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Bedřich (Člen)
30.04.2009 16:43:23
Offline

Re: Platy v ČR...

Asi se dám na dráhu eurokomisařegood

jinak ty platy nejsou (některý) extra obrovský, ale to jsou jen platy. Pak jsou ty další "temný bonusy"  který mě serou...bad


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Koldan (Člen)
30.04.2009 17:47:56
Offline

Re: Platy v ČR...

v soukromý sféře není úplně vyjímkou že odborníci či manuálně šikovní lidi (ti zas mají už své firmy) a vzdělaní lidi dostávají platy podobné. Netvrdím,že jsou všichni odborníci co tam jsou,na druhou stranu každý má tu možnost se tam dostat,začít po práci se věnovat nějaké straně, chodit na zasedání,angažovat se a postupně se vyhrabat až nahoru. Lidi většinou vidí jen ty peníze, ale to,že si uprdnete a na druhý den je to v Blesku či jiném "kvalitním tisku" a ví to celej národ, už nikdo nevidí. To že někeří občas usnou na zasedání? a kdo z nás v práci ne? když máme poradu a někdo se tam vykecává,tak se mi oči zavírají samy a pokud oni usnou u dlouhého proslovu někoho,kdo se chce zviditelnit, nebo dělá obstrukce, neomlouvám to,ale chápu. Kdo si zkusil třeba přednášky na výšce, kdy 1,5 hodiny přednášející v kuse něco vysvětluje, tak ví jaké to je udržet pozornost. Peníze jim závidím,ale nedělal bych to.bad


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Hanz (Člen)
30.04.2009 17:52:52
Offline

Re: Platy v ČR...

No koment k platům i k některým z vašich názorů, bo bych se musel nasr.t.sick


WD club member...
barynek (Člen)
30.04.2009 18:35:09
Offline

Re: Platy v ČR...

Koldan psal:

v soukromý sféře není úplně vyjímkou že odborníci či manuálně šikovní lidi (ti zas mají už své firmy) a vzdělaní lidi dostávají platy podobné. Netvrdím,že jsou všichni odborníci co tam jsou,na druhou stranu každý má tu možnost se tam dostat,začít po práci se věnovat nějaké straně, chodit na zasedání,angažovat se a postupně se vyhrabat až nahoru. Lidi většinou vidí jen ty peníze, ale to,že si uprdnete a na druhý den je to v Blesku či jiném "kvalitním tisku" a ví to celej národ, už nikdo nevidí. To že někeří občas usnou na zasedání? a kdo z nás v práci ne? když máme poradu a někdo se tam vykecává,tak se mi oči zavírají samy a pokud oni usnou u dlouhého proslovu někoho,kdo se chce zviditelnit, nebo dělá obstrukce, neomlouvám to,ale chápu. Kdo si zkusil třeba přednášky na výšce, kdy 1,5 hodiny přednášející v kuse něco vysvětluje, tak ví jaké to je udržet pozornost. Peníze jim závidím,ale nedělal bych to.bad

tak jako mě nepřijde zas tak hrozný udžet pozornost 90minut..
Na vejšce jsme měli hafo literatury a to tak, že se rozebírala například středověká literatura (hnus fijalovej) a 90minut se o tom blábolilo a rozebíralo a kurva mě to nebavilo, pro budoucnost naprosto nepoužitelný. NIKDY jsem si z literatury nedovolil vypadnotu před koncem a to jsem se mohl z tej přednášky kdykoliv zvednout a odejít. Jednak bych pak u zkoušky předvedl akorát velkou pussy a jednak poslouchat přednášející proč se zvedám, jestli je to nezajímavý nebo tak jsem nehodlal. Tak jsem tam prostě seděl. Nezřídka pak následoval seminář buď dalších 90min nebo "jen" 45min. Tak mi Koldane neříkej, že ty lidi který tam seděj (a hlavně jaký prachy za to berou!fuck ) nejsou schopný se 90 minut soustředit, to teda sorryheadshake


Bandit 4EVER!!!
fidoB6 (Člen)
30.04.2009 18:49:26
Offline

Re: Platy v ČR...

Barynek: 1)na přednášky si nemusel chodit,ne?bigsmileod toho sou eventuelně jiní,vod kterejch si člověk pak sežene materiály ke zkoušce
2)vono to nejni jen vo 90 minutách,to vydrží i malý děcko, ale dřepět takhle po přednáškách celý dny, to už je jiný
3) když přednášející má kecy, tak mu řeknu že se mi z toho chce blít a poprdelibigsmilebigsmilebigsmile
goodbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
osiris (Člen)
30.04.2009 19:58:50
Offline

Re: Platy v ČR...

...vstanu z poslanecký lavice, během výkladu jinýho poslance z druhý strany politickýho spektra dojdu poklábosit na druhou stranu sněmovny s jiným kolegou, pak si dojdu do předsálí zakouřit, vrátím se, otevřu noťas, přečtu si sport, zahruju online gamesu, pak se protáhnu, zajdu na malý pivo a panáka do bufáče, pokecám tam s ostatníma, vrátím se zpátky, zevluju, vyrušuju, když se mi nechce hejbat, tak si zdřímnu a všichni ať mi políběj prdel ...jj, je to dřina udržet pozornost


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
barynek (Člen)
30.04.2009 21:32:56
Offline

Re: Platy v ČR...

fidoB6 psal:

Barynek: 1)na přednášky si nemusel chodit,ne?bigsmileod toho sou eventuelně jiní,vod kterejch si člověk pak sežene materiály ke zkoušce
2)vono to nejni jen vo 90 minutách,to vydrží i malý děcko, ale dřepět takhle po přednáškách celý dny, to už je jiný
3) když přednášející má kecy, tak mu řeknu že se mi z toho chce blít a poprdelibigsmilebigsmilebigsmile
goodbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

1) nechodit na přednášky na humanitním oboru, kde je pár hlav je docela problém, než na technice, kde sedí hlav třeba v posluchárně 50 a víc. Navíc nejde jen o vzorečky a definice, to si každej umí doheldat sám. U literatury případně u gramatickejch jevů, je důležitá interpretace a to, jak třeba ten danej člověk danej text a výklad vyučujícího pochopí. Vzhledem k tomu, že u některých spolustudujících jedinců jsem neměl ani jistotu že dorazí na hodinu tak jsem tam musel být chtě nechtě.
2) na přednáškách jsem vydržel sedět celý dny, od rána od 8 třeba do 17hod a mezitím ve druháku a třeťáku na pár hodin do práce, někdy i před školou, mezitím přebíhat z budovy na budovu a taky jsem neměl s pozorností problém. Možná je to tím, že jsem nechodil chlastat jak vy technicibigsmile
3) pokud má přednášející kecy, tak držím hubu, páč, jak jsem psal u bodu 1, v 50 a více hlavách se tvůj xicht ztratí, u 10kusů je to jaksi problémevil
jednou jsem zažil, jak byla naše přednášející nasraná, že jsme se jaksi vyass na výklad textu... od tý doby jsem byl na hodině vždy 5minut před a odcházel až po ní, woe takovej uragán si nezažil..headshake pak bys teprv blil a měl po prdelicool


Bandit 4EVER!!!
barynek (Člen)
30.04.2009 21:34:20
Offline

Re: Platy v ČR...

osiris psal:

...vstanu z poslanecký lavice, během výkladu jinýho poslance z druhý strany politickýho spektra dojdu poklábosit na druhou stranu sněmovny s jiným kolegou, pak si dojdu do předsálí zakouřit, vrátím se, otevřu noťas, přečtu si sport, zahruju online gamesu, pak se protáhnu, zajdu na malý pivo a panáka do bufáče, pokecám tam s ostatníma, vrátím se zpátky, zevluju, vyrušuju, když se mi nechce hejbat, tak si zdřímnu a všichni ať mi políběj prdel ...jj, je to dřina udržet pozornost

ty woe Osi, nejsi ty náhodou zastupitel nebo dokonce poslanec?idontknow že to máš tak zmáklýbigsmilebigsmilebigsmile


Bandit 4EVER!!!
fido (Člen)
01.05.2009 00:26:13
Offline

Re: Platy v ČR...

Koldan psal:

v soukromý sféře není úplně vyjímkou že odborníci či manuálně šikovní lidi (ti zas mají už své firmy) a vzdělaní lidi dostávají platy podobné. Netvrdím,že jsou všichni odborníci co tam jsou,na druhou stranu každý má tu možnost se tam dostat,začít po práci se věnovat nějaké straně, chodit na zasedání,angažovat se a postupně se vyhrabat až nahoru. Lidi většinou vidí jen ty peníze, ale to,že si uprdnete a na druhý den je to v Blesku či jiném "kvalitním tisku" a ví to celej národ, už nikdo nevidí. To že někeří občas usnou na zasedání? a kdo z nás v práci ne? když máme poradu a někdo se tam vykecává,tak se mi oči zavírají samy a pokud oni usnou u dlouhého proslovu někoho,kdo se chce zviditelnit, nebo dělá obstrukce, neomlouvám to,ale chápu. Kdo si zkusil třeba přednášky na výšce, kdy 1,5 hodiny přednášející v kuse něco vysvětluje, tak ví jaké to je udržet pozornost. Peníze jim závidím,ale nedělal bych to.bad

já jim je nezávidím a nedělal bych to. Ty lidi do toho s tím již jdou, podle toho to vypadá..hlavně za nic nenést odpovědnost, jednou nastoupit mezi " elitu a už jen vydržet co nejdýl..čili podle toho ta kvalita vypadá... To, že budou muset vydržet pozornost tisku...no něco za něco jsou placeni z daní..bohužel a ta služba lidu stojí většinou za hovno. Myslím že to za to stojí...surprised


bla...blabla...!
fidoB6 (Člen)
01.05.2009 09:35:37
Offline

Re: Platy v ČR...

Barynek:
1) nejsem technikbigsmile
2)studuju medicínu,takže od druháku cvika, kde děláme na lidech (živejchbigsmile) pod imrvére buzerujícim dohledem doktorů, pak přednášky do pozdních večerních hodin
3)na přednášky nás z ročníku chodilo kolikrát jen 12 lidí z 80 (tudíž ksichty přítomnejch bylo lehko si zapamatovat) a taky sme to vždycky u zkoušek přežili (ale pravda,kolikrát se do nás za to naváželi)
4) chlastat se chodilo kolikrát tak krutě že z knajpy rovnou do školy (jen pokud byly přednášky, na cvika sme nemohli,to by nás zabili a vyrazilibad)
5) všechno jde když se chcegood

tož asi tak nějakbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Ondráš (Člen)
01.05.2009 12:56:33
Offline

Re: Platy v ČR...

2 barynek:
1) Jsem sice technik, ale za poslední 2 roky jsem nezažil přednášku, kde by bylo víc jak 20-25 lidí. Jo ta první a poslední možná, ale jinak ne.
2) Tak jak popisuješ svoje náročnosti při studiu (přebíhání z budovy do budovy, práce, škola od 8h do 5h) to má dneska každej druhej a aj na ten chlast čas zbejvá.smokin
3) No co... Nám, když jsme na přednáškách dělali bordel, tak zadávali dodatečné domácí úlohy, postupem času nám zakázali pít a jíst, když si šel na záchod, tak na tebe čuměli jak na vocasa, když kantor přišel musel jsi vstát, jako že ho zdravíš... Kdo to chtěl snášet, ten tam byl. Kdo ne, ten tam nechodil.

Vono je to asi spíš o tom jak tu školu bereš... Já mysim, že důležitá je jedna věc. Dokud tě vyhazujou od zkoušek, tak je to v pohodě, když tě budou chtít vyhodit ze školy, tak to už teprv o něco jde. Ovšem je mi jasné, že existují lidi pro které je 2ka špatná známka.headshake Každému podle jeho gusta..good

P.S.: Souhlas s Koldanem.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Sandman (Člen)
04.05.2009 21:26:28
Offline

Re: Platy v ČR...

A já čekal novlizovanou tabulku platových tříd a stupňůsurprisedbigsmile


Motorkář je týpek tvrdej, na plechovky z výšky mrdej.
barynek (Člen)
04.05.2009 21:39:06
Offline

Re: Platy v ČR...

2 Ondráš a fidoB6: já jsem bral školu vážně a možná proto jsem chlastat chodil jen občas. Dvojka špatná známka sice byla, ale v jednu dobu se to zkazilo a sral jsem na tobigsmilebigsmilebigsmile
Navíc pokud chodí na technice na přednášky jen pár lidí, tak je třeba možný, že ty ostatní si to můžou v klidu stáhnout z domova, což u nás nešlo, takže lépe chodit tam a mít klid, než tam nechodit a pak mít vopruz z toho, že tě vyhazujou od jedný zkoušky za druhou. Pro mě byla škola věc, kterou jsem chtěl a bral jsem ji seriózně. Je to halvně o přístupu. Byli u nás takoví, kteří chodili sem tam a nakonec to taky udělali, ale to je zase jiná písnička.


Bandit 4EVER!!!
fidoB6 (Člen)
04.05.2009 22:19:19
Offline

Re: Platy v ČR...

Barynek: kurva chlape...bral školu vážně a nechodil chlastat...co tvuj život?ten bereš taky tak vážně že nechlastáš,nekouříš, na motyce nejezdíš, pícháš s gumou páč nechceš syfla,atd...?bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile
Dyš se chodí chlastat,neznamená, že školu mrdáš...Ale dyš je čas, tak proč se kurva z těch stresů, co ve škole je, nevožrat? Já sice nevim,jak sou náročný jiný školy, ale medina je tak nechutná, že se ani nedivim, že spousta doktorů to s tim chlastem provozuje i po studiubigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile(tím je neomlouvam)
Tím ale netvrdim, že se na školu automaticky sere!!!(aby mě někdo nechtěl vojebat za muj projevbigsmilebigsmilebigsmile)


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
barynek (Člen)
04.05.2009 22:32:30
Offline

Re: Platy v ČR...

fidoB6 psal:

Barynek: kurva chlape...bral školu vážně a nechodil chlastat...co tvuj život?ten bereš taky tak vážně že nechlastáš,nekouříš, na motyce nejezdíš, pícháš s gumou páč nechceš syfla,atd...?bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile
Dyš se chodí chlastat,neznamená, že školu mrdáš...Ale dyš je čas, tak proč se kurva z těch stresů, co ve škole je, nevožrat? Já sice nevim,jak sou náročný jiný školy, ale medina je tak nechutná, že se ani nedivim, že spousta doktorů to s tim chlastem provozuje i po studiubigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile(tím je neomlouvam)
Tím ale netvrdim, že se na školu automaticky sere!!!(aby mě někdo nechtěl vojebat za muj projevbigsmilebigsmilebigsmile)

tak se zase rozepíšubigsmile
život beru s vážně-nevážně, jak kdy, ale rád se bavím. Nicméně! Nekouřím (ani gandžu ani obyč ani nikomu, pro rejpalyfuckbigsmile ), pícham bez gumy páč sem nepřelétavý a slušný věrný manželbigsmile a chlastám maličko, žádný orgie...cool
Ten chlast je čistě z praktického hlediska, jsem celej druhej den nepoužitelnej a to mě kurva nebaví, prochrápat celej den s bolehlavem nebo ass a sick
ohledně tej školy, tak každá je náročná určitým způsobem, vo tom žádná, ale ožrat se = u mně den v pussy
jo jsem ještě zapomněl dodat, že jsem slušnej chlapecbigsmilebigsmilebigsmile


Bandit 4EVER!!!
fidoB6 (Člen)
04.05.2009 22:41:25
Offline

Re: Platy v ČR...

to já mam stejnej problém, kolikrát už i dva dny stojej za hovno pakbigsmilebigsmilezáleží na dáfce
jinak:nějak se to zvrhlo, zpět k tématu -> ty kurvy!tolik peněz beroubigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile
a teď vše nanovobigsmilebigsmile


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Ondráš (Člen)
05.05.2009 13:22:40
Offline

Re: Platy v ČR...

barynek psal:

tak se zase rozepíšubigsmile
život beru s vážně-nevážně, jak kdy, ale rád se bavím. Nicméně! Nekouřím (ani gandžu ani obyč ani nikomu, pro rejpalyfuckbigsmile ), pícham bez gumy páč sem nepřelétavý a slušný věrný manželbigsmile a chlastám maličko, žádný orgie...cool

To bude poutavé vyprávění pro děti až jim budeš vyprávět o svejch studentskejch letech...smile1

To když Filous vypráví...goodgoodgoodbigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Filous (Člen)
05.05.2009 13:42:40
Offline

Re: Platy v ČR...

Ondráš psal:
barynek psal:

tak se zase rozepíšubigsmile
život beru s vážně-nevážně, jak kdy, ale rád se bavím. Nicméně! Nekouřím (ani gandžu ani obyč ani nikomu, pro rejpalyfuckbigsmile ), pícham bez gumy páč sem nepřelétavý a slušný věrný manželbigsmile a chlastám maličko, žádný orgie...cool

To bude poutavé vyprávění pro děti až jim budeš vyprávět o svejch studentskejch letech...smile1

To když Filous vypráví...goodgoodgoodbigsmile

...ty volesurprised ...f prdeli je, že se mi to vrací na tech syčákách doma, přefčírem sem myslel, že toho mladýho zabimsmile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Ondráš (Člen)
05.05.2009 13:52:06
Offline

Re: Platy v ČR...

Filous psal:

...ty volesurprised ...f prdeli je, že se mi to vrací na tech syčákách doma, přefčírem sem myslel, že toho mladýho zabimsmile2

Myslíš jako z pohledu toho, že ho nemůžeš mlátit za něco co ví, že ty jsi dělal taky?smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Filous (Člen)
05.05.2009 13:53:17
Offline

Re: Platy v ČR...

Ondráš psal:
Filous psal:

...ty volesurprised ...f prdeli je, že se mi to vrací na tech syčákách doma, přefčírem sem myslel, že toho mladýho zabimsmile2

Myslíš jako z pohledu toho, že ho nemůžeš mlátit za něco co ví, že ty jsi dělal taky?smile1

...né, to né, je to složitější, ale vobčas se v jeho chování a jednání poznávam smile2 ...a do dršky dostalsmile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Borák (Člen)
05.05.2009 14:10:27
Offline

Re: Platy v ČR...

copak povídej  to mě zajímá
sem chtěl dycky holky ale vobčas bych to zavřel někam do kláštera a vyzved tak ve dvaceti


...nikdo nevojebe Ježíše...
Filous (Člen)
05.05.2009 14:27:21
Offline

Re: Platy v ČR...

Borák psal:

copak povídej  to mě zajímá
sem chtěl dycky holky ale vobčas bych to zavřel někam do kláštera a vyzved tak ve dvaceti

...von ti to třeba na Loďce poví sám, až budeš rejt zahrádkubigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
barynek (Člen)
05.05.2009 15:48:48
Offline

Re: Platy v ČR...

Ondráš psal:
barynek psal:

tak se zase rozepíšubigsmile
život beru s vážně-nevážně, jak kdy, ale rád se bavím. Nicméně! Nekouřím (ani gandžu ani obyč ani nikomu, pro rejpalyfuckbigsmile ), pícham bez gumy páč sem nepřelétavý a slušný věrný manželbigsmile a chlastám maličko, žádný orgie...cool

To bude poutavé vyprávění pro děti až jim budeš vyprávět o svejch studentskejch letech...smile1

To když Filous vypráví...goodgoodgoodbigsmile

ale tak jako já neříkám, že kdysi se nepařilo, prvák krutě a druhák decentně, to zas ty dva roky na vyprávění stačí a navíc mám v zásobě z domova, ne z kolejeredfacesmokin
mě to chlastání vlastně ani pořádně nebavíbigsmilebigsmilebigsmile


Bandit 4EVER!!!
fidoB6 (Člen)
05.05.2009 15:50:57
Offline

Re: Platy v ČR...

barynek psal:

ale tak jako já neříkám, že kdysi se nepařilo, prvák krutě a druhák decentně, to zas ty dva roky na vyprávění stačí a navíc mám v zásobě z domova, ne z kolejeredfacesmokin
mě to chlastání vlastně ani pořádně nebavíbigsmilebigsmilebigsmile

Chááá, a už sme u tohobigsmilebigsmilebigsmilebigsmileprej nejdřív téměř nic a najednou prvák krutěbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmileTakže klasika jako všichni vostatnígoodbigsmile


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Ondráš (Člen)
05.05.2009 16:07:50
Offline

Re: Platy v ČR...

fidoB6 psal:

Chááá, a už sme u tohobigsmilebigsmilebigsmilebigsmileprej nejdřív téměř nic a najednou prvák krutěbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmileTakže klasika jako všichni vostatnígoodbigsmile

Mu to tu asi čte jeho mladá, tak se krotí... bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
kotas06 (Člen)
05.05.2009 16:35:10
Offline

Re: Platy v ČR...

Kéž bych to měl alespoň jednou za rok těch 90 000 Kč......good


Člověk, který má pravdu nepotřebuje zvyšovat hlas.
barynek (Člen)
05.05.2009 17:30:55
Offline

Re: Platy v ČR...

2 fidoB6: já si užil v těch prvních dvou letech na VŠ, proto už němám potřebu teďka, radši rvu prachy do motky než do chlastu (i když sem tam s luigem zlehkabigsmile )

2 Ondráš: nikdo mi to tu nečtefuckbigsmile nejsem pod dohledem, nemusím, páč nezlobímbigsmile


Bandit 4EVER!!!
Ondráš (Člen)
05.05.2009 18:08:02
Offline

Re: Platy v ČR...

barynek psal:

2 Ondráš: nikdo mi to tu nečtefuckbigsmile nejsem pod dohledem, nemusím, páč nezlobímbigsmile

To je nám jasný, že to před ní neřekneš na plnou hubu... bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
fidoB6 (Člen)
05.05.2009 18:34:17
Offline

Re: Platy v ČR...

Ondráš psal:
barynek psal:

2 Ondráš: nikdo mi to tu nečtefuckbigsmile nejsem pod dohledem, nemusím, páč nezlobímbigsmile

To je nám jasný, že to před ní neřekneš na plnou hubu... bigsmile

jak se hned takhle obhajujebigsmilebigsmilebigsmilekdyby si to náááhodou mladá přečetla,aby měla radost jak je vzornejbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr