Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » přerušení paliva za jízdy

moto moto (Člen)
03.05.2009 13:50:17
Offline

přerušení paliva za jízdy

Zdarec, včera při jízdě u Uherskýho hradiště mě banďour přestal jet, nereagoval na přidávání plynu, ůplně to začalo chcípat jak když dojde benzín (benzínu sem měl půl nádrže). Ještě než sem zastavil tak to chytlo a bylo v poho. Těsně pod buchlákama to začalo dělat znovu a chcíplo to ůplně. Nešlo to nastartovat. Když sem se podíval na pal. filtr tak tam nebyl benzín. Tak sme s kamošem  a s bocem co zastavil s monstrem (tímto bych mu chtěl ještě poděkovat za pomoc i když si to asi nepřečte) oddělaly nádrž a kontrolovaly sme přívod benzínu. Nikde žádna vada, pal. filtr sem měnil před týdnem a nevypadal že by byl zasranej, hadice byly taky v poho. rozdělaly sme podtlakovej ventil a na nic sme nepřišly. Pak zastavil borec s červeným banditem (tomu bych chtěl taky poděkovat). Po smontování a nasátí hubou podtlakovou hadičkou benzín tekl. Po ujetí asi 20km to zas chcíplo, tak všecno znovu. Zas to jelo. Ujel sem ani né 5km a zase to chcíplo. To už mě došla trpělivost zavolal sem kamoša s vozejkem. Dneska sem zase všecno rozdělala hubou sál přímo z podt. ventilu, ve ventilu je malinká membrána ta se nejdřív nehejbala  jak kdyby byla ucpaná a pak se otevírala a zavírala při sání a foukání. po smontování to jede ale bojim se někam jet abych někde nezůstal. Nevíte čím by to mohlo bejt kromě ucpání toho ventilu? help

VikecB12 (Člen)
03.05.2009 13:56:06
Offline

Re: přerušení paliva za jízdy

Ucpaný vodvzdušnění nádrže. Na CBR mě to dělalo,kdyš sem jel s tankruksakem a von zacpal dirku na víčku a motorka po pár kilometrech vždycky chcípla.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Loser (Administrator)
03.05.2009 14:23:28
Offline

Re: přerušení paliva za jízdy

VikecB12 psal:

Ucpaný vodvzdušnění nádrže. Na CBR mě to dělalo,kdyš sem jel s tankruksakem a von zacpal dirku na víčku a motorka po pár kilometrech vždycky chcípla.

si delas prdel, ne?surprisedsurprisedsurprised to maj soudruzi z hondy nejak nedoresenyidontknowidontknowidontknow


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
VikecB12 (Člen)
03.05.2009 19:28:03
Offline

Re: přerušení paliva za jízdy

Loser psal:
VikecB12 psal:

Ucpaný vodvzdušnění nádrže. Na CBR mě to dělalo,kdyš sem jel s tankruksakem a von zacpal dirku na víčku a motorka po pár kilometrech vždycky chcípla.

si delas prdel, ne?surprisedsurprisedsurprised to maj soudruzi z hondy nejak nedoresenyidontknowidontknowidontknow

Nedělám,stávalo se mě to,kdyš sem měl na spodku tankáče třeba mikinu,prostě něco měkčího a to dno tankáče se pěkně vytvarovalo kolem lehce vystouplýho víčka nádrže....


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
lan (Člen)
05.05.2009 21:25:36
Offline

Re: přerušení paliva za jízdy

Nešteloval ti někdo ventily nebo nedělal jsi něco na motoru a neměl jsi dole nádrž???? Něco podobného jsem řešil o víkendu. Byl jsem na Slovensku a po hodinovém stání v Trnavě jsem nastartoval a po ujetí cca 100m to chcíplo. Startovalo to jen na sytič, vždy to vyletělo na 5tis.otáček a jak jsem ubíral na 3tis.,tak to spadlo a na plyn to nereagovalo a to pořád dokola po 5 nastartování. Když jsem pootevřel nádrž, tak se to vzpamatovalo a jelo to v pohodě. Tak jsem i dorazil domů. Nechtělo se mi v tom hrabat, tak jsem pod víčko nádrže vrazil hadru a přelepil to páskou proti hmyzu a prachu. Když jsem dneska sundal pravý kryt, tak jsem hned viděl v čem je problém. Zavzdušňovací hadice nádrže byla pod nadrží zlomena. Tak jsem ji povytáhl ven, narovnal a jelikož je napojena na T rozbočku a jeho delší konec směřuje pod moto, kratší byl rozpojeny, tak jsem ho připojil k hadici od karbců. Teď to šlape jak hodinky. V říjnu mi štelovali v servisu ventily a jak demontovali nádrž odpojili hadice a tuhle, aby jim nepřekážela, strčili mezi ostatní a jak ji tam natlačili, tak ji překřížili. Samozřejmě na ni zapomněli. Je mi sice nejasné, proč až po ujetí zhruba 900 km se to mohlo přihodit, ale stalo se ........... Zřejmě jak jsem bral benál ve ValMeziříčí, tak jsem ho vzal až do poloviny trubky v nádrži a ono se to asi zachrstlo a dostalo do překřížení a uzavřelo.....Pokud je to ta hadice poznáš to snadno. Otevři víčko nadrže, vem hustilku na kolo, přilož na tu gumičku pod víčkem hadičku a foukni. Pokud je ucpaná, poznáš to hned a máš po problému. Nemusíš nic hledat. Je to ona.......good

Baltazar (Člen)
05.05.2009 21:36:39
Offline

Re: přerušení paliva za jízdy

Jo dělali mi v servisu ventily a skřípli mi hadičku odvzdušnění a když svítilo sluníčko tak to jelo, jakmile zašlo slunce tak to nejelo


The father of the little princess of the dawn
moto moto (Člen)
10.05.2009 20:46:31
Offline

Re: přerušení paliva za jízdy

Už asi vim proč mě to nejelo. Asi před 14 dnama co to začalo blbnout sem měnil palivovej filtr (ten je papírovej jek se to asi po čase trošku zaneslo benzín tam tekl míň a jak to papalo začalo to chcípat. Tak sem tam dal ten starej filtr kterej má asi hrubší síťku a jede to v poho. bigsmile

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr