Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Oprva pneumatiky ?

Lukaso2 (Člen)
03.05.2009 23:06:40
Offline

Oprva pneumatiky ?

Zdar chlapi, není to tak dlouho co jsem pičobajk obul do nové zadní gumy DUNLOP SPORTMAX D270 a po necelých 200 Km jsem z baťůžkem zažili nemilou situaci, kdy mi tato nová guma jebla přímo pod zatkem. Výsledek je, že gumu mám proraženou a trochu natrhnutou cca. 0,5 cm. Máte někdo skušenosti s opravou? Napadlo mě či do gumy nedat duši. nechce se mi kupovat zase novou. To bych zuřil pussy. Na prazdné gumě jsem byl nucený ujet cca. 1 km domů.


Pičo bika jsem poslal do světa, ale zůstanu s Váma s YAMAHOU.
http://www.mashiny.tesinsko.cz/
XJelen (Člen)
04.05.2009 07:59:15
Offline

Re: Oprva pneumatiky ?

Lukaso2 psal:

... nechce se mi kupovat zase novou... Na prazdné gumě jsem byl nucený ujet cca. 1 km domů.

No tak to máš vyřešený... novou !


Strýcfajtr !!!
Filous (Člen)
04.05.2009 08:06:27
Offline

Re: Oprva pneumatiky ?

...zapomeň na vopravu...navíc esi si jel kilometr po prázdný je hodně pravděpodobný, žes poničil kord...prostě mazej pro novou...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
04.05.2009 08:09:04
Offline

Re: Oprva pneumatiky ?

Kojaksro by ti řekl víc ,ale mě bylo v Barumu(ne pneuservis,ale ve fabrice)řečeno,že do těhle gum se nesmí dát větší hříbek jak 4 mm takže to je první věc proč jí neopravíš.Druhá věc.Jestli jsi na tý prázdný gumě ještě jel tak jí vyhoď rovnou protože jsi s velkou pravděpodobností rozválel boky pneu a potrhal její kostru.Což je dost nebezpečný na další ježdění.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
04.05.2009 08:12:59
Offline

Re: Oprva pneumatiky ?

K.a.s.y.m. psal:

Kojaksro by ti řekl víc ,ale mě bylo v Barumu(ne pneuservis,ale ve fabrice)řečeno,že do těhle gum se nesmí dát větší hříbek jak 4 mm takže to je první věc proč jí neopravíš.Druhá věc.Jestli jsi na tý prázdný gumě ještě jel tak jí vyhoď rovnou protože jsi s velkou pravděpodobností rozválel boky pneu a potrhal její kostru.Což je dost nebezpečný na další ježdění.

...no né asicool


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
ross (Člen)
04.05.2009 09:35:33
Offline

Re: Oprva pneumatiky ?

rád bych ti poradil ale nic novýho než ti dva chytrolíni nevymyslímredfacebigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Lukaso2 (Člen)
04.05.2009 09:37:52
Offline

Re: Oprva pneumatiky ?

Ku... ! tak banan no ja doufal, že se stane zázrak a nebudu muset na novou. A já blbec jsem si ještě říkal koupim novou ta mi vydrží dlouho. Tak dneska jdu pro novou beru DUNLOP SPORTMAX D270 za 2500  peněz. A teď už budu čumět na cestu kam jedu. cool


Pičo bika jsem poslal do světa, ale zůstanu s Váma s YAMAHOU.
http://www.mashiny.tesinsko.cz/
XJelen (Člen)
04.05.2009 09:38:25
Offline

Re: Oprva pneumatiky ?

K.a.s.y.m. psal:

Kojaksro by ti řekl víc ,ale mě bylo v Barumu(ne pneuservis,ale ve fabrice)řečeno,že do těhle gum se nesmí dát větší hříbek jak 4 mm takže to je první věc proč jí neopravíš.Druhá věc.Jestli jsi na tý prázdný gumě ještě jel tak jí vyhoď rovnou protože jsi s velkou pravděpodobností rozválel boky pneu a potrhal její kostru.Což je dost nebezpečný na další ježdění.

"...ale Mlhó o tom už tady doboru hodinu mluvíme..." bigsmile

nic ve zlým, já musel redface


Strýcfajtr !!!
K.a.s.y.m. (Člen)
04.05.2009 12:46:38
Offline

Re: Oprva pneumatiky ?

XJelen psal:
K.a.s.y.m. psal:

Kojaksro by ti řekl víc ,ale mě bylo v Barumu(ne pneuservis,ale ve fabrice)řečeno,že do těhle gum se nesmí dát větší hříbek jak 4 mm takže to je první věc proč jí neopravíš.Druhá věc.Jestli jsi na tý prázdný gumě ještě jel tak jí vyhoď rovnou protože jsi s velkou pravděpodobností rozválel boky pneu a potrhal její kostru.Což je dost nebezpečný na další ježdění.

"...ale Mlhó o tom už tady doboru hodinu mluvíme..." bigsmile

nic ve zlým, já musel redface

jsi nikdy nezaspal dobu???bigsmilebigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
luig (Člen)
04.05.2009 12:53:37
Offline

Re: Oprva pneumatiky ?

Zkus to uhrát na reklamaci, výrobní vada nebo tak něco, za pokus nic nedáš a třeba to vyjde smile1


Ne asi
XJelen (Člen)
04.05.2009 13:23:39
Offline

Re: Oprva pneumatiky ?

K.a.s.y.m. psal:

jsi nikdy nezaspal dobu???bigsmilebigsmilebigsmile

Jednou... a do teďka jsem to nedoběh good bigsmile


Strýcfajtr !!!
Lukaso2 (Člen)
04.05.2009 16:32:27
Offline

Re: Oprva pneumatiky ?

tak jsem závěr servisáka je že se musí podívat do vnitř a rozhodne se. Guma je uplně nová takže říkal, že pokud jsem jel max do 1 km pomalu, že by se ji nemělo nic stát ale všechno zaleží co je uvnitř. Takže možná se dá ještě zachránit zitra budu vědět. Snažil jsem se jet uplně pomlainku max 10 km a seděl jsem na nadrži takže snad bude ok.


Pičo bika jsem poslal do světa, ale zůstanu s Váma s YAMAHOU.
http://www.mashiny.tesinsko.cz/
barynek (Člen)
04.05.2009 17:09:56
Offline

Re: Oprva pneumatiky ?

v tom případě jsem v píči a vyhodil jsem 3000 s přezutím za to, že mi kokot nechal povolenej ventilek a já jel na prázdný gumě z Chlumce do HKsmile2 do pussy do pussy do pussy. Dá se to reklamovat jako špatně provedená práce v servise???
do pussy


Bandit 4EVER!!!
barynek (Člen)
04.05.2009 17:43:29
Offline

Re: Oprva pneumatiky ?

barynek psal:

v tom případě jsem v píči a vyhodil jsem 3000 s přezutím za to, že mi kokot nechal povolenej ventilek a já jel na prázdný gumě z Chlumce do HKsmile2 do pussy do pussy do pussy. Dá se to reklamovat jako špatně provedená práce v servise???
do pussy

bych ještě dodal že když jsem zkoušel talk tak tam byl cca 1atmosféra, necelá...
smile2


Bandit 4EVER!!!
Michal Dk (Člen)
04.05.2009 18:22:43
Offline

Re: Oprva pneumatiky ?

barynek psal:
barynek psal:

v tom případě jsem v píči a vyhodil jsem 3000 s přezutím za to, že mi kokot nechal povolenej ventilek a já jel na prázdný gumě z Chlumce do HKsmile2 do pussy do pussy do pussy. Dá se to reklamovat jako špatně provedená práce v servise???
do pussy

bych ještě dodal že když jsem zkoušel talk tak tam byl cca 1atmosféra, necelá...
smile2

Nafoukni to a uvidíš,třeba tomu nic nejni,nebo to je na venek viditelně poškozený.Jestli se neudělá po nafouknutí někde boule nechal bych to.

kojaksro (Člen)
04.05.2009 18:30:23
Offline

Re: Oprva pneumatiky ?

.....ze zkušenosti se dá lepit max. 6 hříbkem ( po knotech z opravné sady tam většinou 4 hříbek ani nejde ), ALE ta díra musí být krásně kulatá aby se dala vrtákem krásne začistit, a nesmí být moc na straně nebo z boku, to už vůbec ne. Nejlepší je když se dá dát 4 hříbek, ale i tam záleží na jakém místě to je. Každopádně jestli je trhlá nelepím ani náhodou a když na tom borec trvá pošlu ho pussy


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Lukaso2 (Člen)
04.05.2009 18:49:15
Offline

Re: Oprva pneumatiky ?

TaKŽE P SUNDÁNÍ GUMY SE ZJISTILO, ŽE GUMA JE ZEVNITŘ UPLNĚ ROZTRHANÁ. mUSELA TO BYT NĚJAKÁ KOVOVÁ pičovina, co mi rozjebala gzmu a kus sport blatníčku. teď jen řeším zda obuju nějakou starší gumu nebo sehnat něco nového. Asi půjdu do toho DUNLOP SPORTMAX D270 je u nas u MIRA za 2500 peněz. Ale nevim nic v této cenové kategorii ale není.


Pičo bika jsem poslal do světa, ale zůstanu s Váma s YAMAHOU.
http://www.mashiny.tesinsko.cz/
barynek (Člen)
04.05.2009 21:31:06
Offline

Re: Oprva pneumatiky ?

Michal Dk psal:
barynek psal:
barynek psal:

v tom případě jsem v píči a vyhodil jsem 3000 s přezutím za to, že mi kokot nechal povolenej ventilek a já jel na prázdný gumě z Chlumce do HKsmile2 do pussy do pussy do pussy. Dá se to reklamovat jako špatně provedená práce v servise???
do pussy

bych ještě dodal že když jsem zkoušel talk tak tam byl cca 1atmosféra, necelá...
smile2

Nafoukni to a uvidíš,třeba tomu nic nejni,nebo to je na venek viditelně poškozený.Jestli se neudělá po nafouknutí někde boule nechal bych to.

To je právě to, že je to krásně kulaťounký a nikde žádný poškozeníidontknow žádná boule nic, když jsem ajsíkjůoval dneska odpo s kojaksro, tak říkal radši sundat a kouknout jestli není zevnitř dodrbaná (jakože se drolí, když bude potrhanej ten ocelovej kord...) jistota je jistota A když nebude ass na to a jezdit.
Tak uvidíme...


Bandit 4EVER!!!
Michal Dk (Člen)
04.05.2009 22:24:46
Offline

Re: Oprva pneumatiky ?

Nic ji nebude 1 atm je ještě dost kdyby byla prázdná je po ní.good

barynek (Člen)
04.05.2009 22:27:19
Offline

Re: Oprva pneumatiky ?

Michal Dk psal:

Nic ji nebude 1 atm je ještě dost kdyby byla prázdná je po ní.good

i tak, nemělo by se uposlechnout pana gumaře?evil


Bandit 4EVER!!!
osiris (Člen)
04.05.2009 22:27:59
Offline

Re: Oprva pneumatiky ?

Michal Dk psal:

Nic ji nebude 1 atm je ještě dost kdyby byla prázdná je po ní.good

good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Michal Dk (Člen)
04.05.2009 22:28:48
Offline

Re: Oprva pneumatiky ?

barynek psal:
Michal Dk psal:

Nic ji nebude 1 atm je ještě dost kdyby byla prázdná je po ní.good

i tak, nemělo by se uposlechnout pana gumaře?evil

Jestli tě nechce podojitbigsmilebigsmile

barynek (Člen)
04.05.2009 22:35:03
Offline

Re: Oprva pneumatiky ?

Michal Dk psal:
barynek psal:
Michal Dk psal:

Nic ji nebude 1 atm je ještě dost kdyby byla prázdná je po ní.good

i tak, nemělo by se uposlechnout pana gumaře?evil

Jestli tě nechce podojitbigsmilebigsmile

budu to dělat v HKcool než se vysypat někde ve čt na vysočině nebo v jiný prdeli tady v naší matičce zemi, tak to radši obětuju ty 2-3kilča za prohlídku.
A ze mě by toho moc nepodojil, i když člověk nikdy neví (viz. http://www.youtube.com/watch?v=pA7e5Rj0laQ )bigsmilebigsmile


Bandit 4EVER!!!
VikecB12 (Člen)
05.05.2009 08:22:12
Offline

Re: Oprva pneumatiky ?

No já mám pocit,že D 270 je určená pro cestovní endůra,teda aspoň já sem je jezdil na Varaderu.... Ale už si to na stopro nepamatuju,takže možná kecám...


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
05.05.2009 08:43:35
Offline

Re: Oprva pneumatiky ?

VikecB12 psal:

No já mám pocit,že D 270 je určená pro cestovní endůra,teda aspoň já sem je jezdil na Varaderu.... Ale už si to na stopro nepamatuju,takže možná kecám...

http://www.pneumatiky-pneu.eu/dunlop/du … 0_345.html
máš recht dávaj to na cestovní endůra,ale jak píšou je to všestranná guma bigsmile
Já ted koupil zase maxisku..sice jí proti lonsku o 300 podražili na 2800,ale furt dobrá cena na tu mojí turistiku je to good bigsmile
P.S.Nevíte někdo čim to je ,že jsem měl na tý starý maxisce co jsem včera sundal modrý boky na dezenu????surprised


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
osiris (Člen)
05.05.2009 08:46:25
Offline

Re: Oprva pneumatiky ?

...bylo jí teplo


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
K.a.s.y.m. (Člen)
05.05.2009 08:48:12
Offline

Re: Oprva pneumatiky ?

osiris psal:

...bylo jí teplo

Hmm tak to jí budu muset přidat dozadu větrák na lepší chlazeníbigsmilebigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
barynek (Člen)
05.05.2009 09:35:13
Offline

Re: Oprva pneumatiky ?

osiris psal:
Michal Dk psal:

Nic ji nebude 1 atm je ještě dost kdyby byla prázdná je po ní.good

good

a jak s tim ocelovým kordem? nemuže bejt poničenej? když teda Osi říkáš hovno tomu je, já nevim ... jsem z toho trochu nesvůj ...idontknow


Bandit 4EVER!!!
osiris (Člen)
05.05.2009 09:37:35
Offline

Re: Oprva pneumatiky ?

...neměls ji přece prázdnou, měls ji nafoukanou napůl good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
K.a.s.y.m. (Člen)
05.05.2009 09:56:23
Offline

Re: Oprva pneumatiky ?

barynek psal:
osiris psal:
Michal Dk psal:

Nic ji nebude 1 atm je ještě dost kdyby byla prázdná je po ní.good

good

a jak s tim ocelovým kordem? nemuže bejt poničenej? když teda Osi říkáš hovno tomu je, já nevim ... jsem z toho trochu nesvůj ...idontknow

tak jí pro klid duše sundej a uvidíš


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
barynek (Člen)
05.05.2009 10:11:53
Offline

Re: Oprva pneumatiky ?

jo, určo ji pojedu sundat, jsem se rozhodl, všem díky za rady a pomoc. Když bude cajk, bude cajk a kdyžtak se uvidí...


Bandit 4EVER!!!
luig (Člen)
05.05.2009 11:50:36
Offline

Re: Oprva pneumatiky ?

Vidíš, já ti to říkám od začátku že tomu je hovno že atmosféra je dost ale nééé, ty mi zase nevěříš bigsmile


Ne asi
barynek (Člen)
05.05.2009 12:27:36
Offline

Re: Oprva pneumatiky ?

luig psal:

Vidíš, já ti to říkám od začátku že tomu je hovno že atmosféra je dost ale nééé, ty mi zase nevěříš bigsmile

jo pussy a když by se nedej bože něco stalo, tak mi řekneš jako tehdá, že tě nemusím poslouchat, ne? tak zmlknibigsmile po práci za chvilku vyvalim a pak sem dam vysledek.


Bandit 4EVER!!!
luig (Člen)
05.05.2009 12:34:33
Offline

Re: Oprva pneumatiky ?

barynek psal:
luig psal:

Vidíš, já ti to říkám od začátku že tomu je hovno že atmosféra je dost ale nééé, ty mi zase nevěříš bigsmile

jo pussy a když by se nedej bože něco stalo, tak mi řekneš jako tehdá, že tě nemusím poslouchat, ne? tak zmlknibigsmile po práci za chvilku vyvalim a pak sem dam vysledek.

Jaký tehdá pussy ?


Ne asi
barynek (Člen)
05.05.2009 15:39:10
Offline

Re: Oprva pneumatiky ?

2 luig: Tatralandiaevilbigsmile ale to jsem si musel rejpnout, tak kein stress pussygood

2 all: tak jsem byl v servisu, guma zevnitř neporušená a kein stress (jo já vim, říkali jste mi to, ale tak pro sichr..)good sice říkal že je hodně měkká, ale jebat na to, dojedu jí a vrátim se ke svým roadám. I přesto díkygood


Bandit 4EVER!!!
luig (Člen)
06.05.2009 08:14:51
Offline

Re: Oprva pneumatiky ?

barynek psal:

2 luig: Tatralandiaevilbigsmile ale to jsem si musel rejpnout, tak kein stress pussygood

2 all: tak jsem byl v servisu, guma zevnitř neporušená a kein stress (jo já vim, říkali jste mi to, ale tak pro sichr..)good sice říkal že je hodně měkká, ale jebat na to, dojedu jí a vrátim se ke svým roadám. I přesto díkygood

Ojáááá, Tatralandia bigsmilebigsmilebigsmile

Jinak s gumou gratuluju, vidíš já ti říkal neplaš bigsmile


Ne asi
barynek (Člen)
06.05.2009 11:18:27
Offline

Re: Oprva pneumatiky ?

luig psal:
barynek psal:

2 luig: Tatralandiaevilbigsmile ale to jsem si musel rejpnout, tak kein stress pussygood

2 all: tak jsem byl v servisu, guma zevnitř neporušená a kein stress (jo já vim, říkali jste mi to, ale tak pro sichr..)good sice říkal že je hodně měkká, ale jebat na to, dojedu jí a vrátim se ke svým roadám. I přesto díkygood

Ojáááá, Tatralandia bigsmilebigsmilebigsmile

Jinak s gumou gratuluju, vidíš já ti říkal neplaš bigsmile

po bitvě je každá pussy generál, tak ty taky, co?bigsmile no hlavně že cajk.good


Bandit 4EVER!!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr