Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Okruhový den BRNO ... neděle 17.5. = 100 €

mates (Člen)
09.05.2009 09:22:41
Offline

Okruhový den BRNO ... neděle 17.5. = 100 €

Termín: 17.5.

Místo: Autodrom Brno

Cena: 100 €

Tak ... je to docela na rychlo, ale kdyby toho měl někdo z Mostu málo rád bych nabídl možnost zajezdit si v neděli 17.5. na okruhu v Brně.

Za cenu 100 € bude během dne 4 x 30min. jízda.

Rozdělení proběhne nejspíš do 2 kategorií ... Začátečník a Zkušený


Na této akci se podílí importér KTM takže bude snad i nějaká možnost prohnat se na okruhu na letošních novinkách. Podrobnější info o tom na čem ještě doplním.


Tož tak ... závazné přihlášky mi prosím posílejte kdyžtak na ktm@autonova.cz

evil


… voranžová
Hanz (Člen)
09.05.2009 11:35:08
Offline

Re: Okruhový den BRNO ... neděle 17.5. = 100 €

Od kolika hodin to začíná???? A je jedno na čem budeme jezdit???


WD club member...
Polo (Člen)
09.05.2009 11:59:08
Offline

Re: Okruhový den BRNO ... neděle 17.5. = 100 €

já bychdo tohošel, ale možná by bylo dobrý víc info. může jezdit na svý motyce? v kolik to ráno vypukne a jak platit... dik za info


Žádnej učenej z nebe nespad, z mašiny už ano.
mates (Člen)
09.05.2009 12:25:03
Offline

Re: Okruhový den BRNO ... neděle 17.5. = 100 €

Není žádné omezení co se týče značky motocyklu.

S čím kdo přijede s tím může na okruh vyrazit (samozřejmě by motocykl měl být v dobrém technickém stavu)

Jízdy budou od 9:00-13:00 a 14:-16:00

13:00-14:00 je obědová přestávka

Přesný časový rozvrh kategorií včas upřesním.


Platbu budete moci provést buď převodem na účet nebo přímo mě na okruhu.


… voranžová
mates (Člen)
09.05.2009 12:26:30
Offline

Re: Okruhový den BRNO ... neděle 17.5. = 100 €

chyba v čase ježdění:

9:00-13:00 a 14:00-18:00  .... je správně


… voranžová
richie (Člen)
09.05.2009 12:39:47
Offline

Re: Okruhový den BRNO ... neděle 17.5. = 100 €

hmmm, skoda ze je to den pred maturitou bad


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
ross (Člen)
09.05.2009 12:48:37
Offline

Re: Okruhový den BRNO ... neděle 17.5. = 100 €

mates psal:

Na této akci se podílí importér KTM takže bude snad i nějaká možnost prohnat se na okruhu na letošních novinkách. Podrobnější info o tom na čem ještě doplním.

evil

Na ty předváděčky se taky nějak přihlašuje?


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Bouchal (Člen)
09.05.2009 13:47:29
Offline

Re: Okruhový den BRNO ... neděle 17.5. = 100 €

richie psal:

hmmm, skoda ze je to den pred maturitou bad

Aspoň si vyčistíš hlavuevil


SV 1000S
Hanz (Člen)
09.05.2009 14:52:50
Offline

Re: Okruhový den BRNO ... neděle 17.5. = 100 €

Než se přihlásím, potřeboval bych vědět jak se konají ty 4 jízdy(začátečník), jestli jako 2 ráno, 2 odpoledne, nebo všechny 4 ráno/odpoledne. Mívám v neděli nějaké pracovní povinnosti tak proto to potřebuju vědět. Dík


WD club member...
Polo (Člen)
09.05.2009 16:56:35
Offline

Re: Okruhový den BRNO ... neděle 17.5. = 100 €

tak sem ti psal na email, ja to beru, dej kdyz tak vedet az budes mit presnej program...


Žádnej učenej z nebe nespad, z mašiny už ano.
mates (Člen)
10.05.2009 18:18:57
Offline

Re: Okruhový den BRNO ... neděle 17.5. = 100 €

Přesnej program bysme měli doladit v pondělí. Jak bude tak to sem hodím.

Stejně tak s informacema o předváděčkách k půjčení.


Kdo bude preferovat platbu převodem .. údaje atd. mu pošlu v odpovědi na přihlašovací mejl.


… voranžová
mates (Člen)
11.05.2009 11:12:59
Offline

Re: Okruhový den BRNO ... neděle 17.5. = 100 €

Takže další info o ježdění v Brně :

Možnost přihlásit se na toto okruhové ježdění je možná pro všechny bez rozdílu značky motocyklu (KTM, Yamaha, Honda, Ducati, Kawasaki ... atd.)

Za cenu 2700,-Kč si koupíte 4 jízdy na okruhu. 1 jízda = 30min.

Jízdy budou ve dvou "rundách" a to od 9:00-13:00 ..... a od 14:00-18:00.

Je tedy možné vybrat si dopolední nebo odpolední blok ježdění. Nebo teoreticky oba dva bloky, tzn. 8x30min. za 5400,-Kč.

Závazné přihlášky posílejte prosím s údaji: Jméno, Adresa, Telefon .... na e-mail : ktm@autonova.cz
Placení bude možné převodem na účet nebo po domluvě i přímo na okruhu.

Na okruhu bude též možnost vyzkoušet si některý z letošních modelů KTM : 990 SMR, 990 SuperDuke R, RC8R, RC8.
V případě zájmu o testovací jízdu na některém z motocyklů je potřeba ho uvézt v mailu s přihláškou.


… voranžová
mr.BSE (Člen)
11.05.2009 15:13:34
Offline

Re: Okruhový den BRNO ... neděle 17.5. = 100 €

To je bastard, jak tam schválně nenapsal Suzuki bigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
mates (Člen)
11.05.2009 16:39:28
Offline

Re: Okruhový den BRNO ... neděle 17.5. = 100 €

mr.BSE psal:

To je bastard, jak tam schválně nenapsal Suzuki bigsmile

... nepříjemný omyl redface


… voranžová
ross (Člen)
13.05.2009 20:43:02
Offline

Re: Okruhový den BRNO ... neděle 17.5. = 100 €

utopická otázka:

je možné se po zaplacení určité jízdy projet jen na té předváděčce?

moje motorka zůstala po jízdách v Mostě v Práglusmile2


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
mates (Člen)
14.05.2009 10:10:59
Offline

Re: Okruhový den BRNO ... neděle 17.5. = 100 €

možnost jízd na předváděčkách byla určena hlavně právě těm kteří si zaplatili celou rundu 4 jízd ... samozřejmě převažují RC8 :o)

... jináč už je to full ... smile1


… voranžová
zzzmrzlinar (Člen)
14.05.2009 10:37:03
Offline

Re: Okruhový den BRNO ... neděle 17.5. = 100 €

zrovna jsem se chtěl přihlásit na tom mailu autonovy, takže už to nemá cenu ???idontknow

Bouchal (Člen)
14.05.2009 12:13:48
Offline

Re: Okruhový den BRNO ... neděle 17.5. = 100 €

zzzmrzlinar psal:

zrovna jsem se chtěl přihlásit na tom mailu autonovy, takže už to nemá cenu ???idontknow

Je to plnýbadNějaká podobná akce by nebyla?help


SV 1000S
mates (Člen)
14.05.2009 12:45:14
Offline

Re: Okruhový den BRNO ... neděle 17.5. = 100 €

zatím nevím ... tohle byla taková rychloakce páč se na okruhu uvolnila ta neděle ...

bylo jen 70 fleků a docela rychle se to zaplnilo ... bohužel


… voranžová
Kakin (Člen)
18.05.2009 02:52:41
Offline

Re: Okruhový den BRNO ... neděle 17.5. = 100 €

Tož Matesovi díkec za zpříjemnění nedělního odpoledne po cestě z dlouhýho výletu. Konečně sem vochutnal RC8 sice v loňské podobě, ale i tak dobrej zážitek to v nedělu prohnat ............!! good Po dnešním svezení na téhle břitvě už vím stopro,že na vokruh nemá cenu tunit a upravovat naháča pač nebude stejně nikdy tak rychlej jako takóvahle na vokruh postavená motorka ......... troufám si tvrdit, že kdybych tohle dsotal do ruky a nejel bych na tom Brno 2:15-2:20, tak už fakt nevim teda ............ a taky to, že vode dneeška jestli předjedu na tom svým naháču nějakýho podobně vyzbrojenýho člověka v točce tak tomu člověku asi pudu říct ať de vrátit papíry a nebo aspoň na vokruh nejezdí, protože ta neskutečná možnost v náklonu, kdy člověk rve kolena k rámu aby si je zbytečně nedřel je fakt brutální ........ mrzí mě že sem si nevyfotil přední pneu na té motorce před jízdou a po mé jízdě .... to byl docela zajímavej pohled! bigsmilebigsmile RC8 má teda i svý stinný stránky a pravděpodobně tyhle prvomodelový těžký mouchy, ale ty se sand u letošního modelu vychytali a ještě přibyly nějaký koně navíc atd, takže to už musí byt fakt totalsupr motorka!!! goodgood

P.S. AKorát ydle nabušený litrový dvouvály sou těžká zkouška fyzičky .....bad  .... asi bych se sebou měl něco dělat bo co .... ;)

Kelly01 (Člen)
18.05.2009 06:56:56
Offline

Re: Okruhový den BRNO ... neděle 17.5. = 100 €

Tak jsme se pochlubilibigsmile

Ale u tebe je to ale pravda,závidímsmile2


God Save The Queen!
ABik (Člen)
18.05.2009 07:53:50
Offline

Re: Okruhový den BRNO ... neděle 17.5. = 100 €

Kakin psal:

Tož Matesovi díkec za zpříjemnění nedělního odpoledne po cestě z dlouhýho výletu. Konečně sem vochutnal RC8 sice v loňské podobě, ale i tak dobrej zážitek to v nedělu prohnat ............!! :good: Po dnešním svezení na téhle břitvě už vím stopro,že na vokruh nemá cenu tunit a upravovat naháča pač nebude stejně nikdy tak rychlej jako takóvahle na vokruh postavená motorka ......... troufám si tvrdit, že kdybych tohle dsotal do ruky a nejel bych na tom Brno 2:15-2:20, tak už fakt nevim teda ............ a taky to, že vode dneeška jestli předjedu na tom svým naháču nějakýho podobně vyzbrojenýho člověka v točce tak tomu člověku asi pudu říct ať de vrátit papíry a nebo aspoň na vokruh nejezdí, protože ta neskutečná možnost v náklonu, kdy člověk rve kolena k rámu aby si je zbytečně nedřel je fakt brutální ........ mrzí mě že sem si nevyfotil přední pneu na té motorce před jízdou a po mé jízdě .... to byl docela zajímavej pohled! :-D:-D RC8 má teda i svý stinný stránky a pravděpodobně tyhle prvomodelový těžký mouchy, ale ty se sand u letošního modelu vychytali a ještě přibyly nějaký koně navíc atd, takže to už musí byt fakt totalsupr motorka!!! :good::good:

P.S. AKorát ydle nabušený litrový dvouvály sou těžká zkouška fyzičky .....:bad:  .... asi bych se sebou měl něco dělat bo co .... ;)

Jdu vrátit papíry a přestanu jezdit na okruhu :-D:-D:-D Po podpisu směnky na 416.400,- Kč mě přešla chuť s tím nějak bláznit. Navíc v jízdě přede mnou s tím jeden fláknul, tak jsem jel v klidu 2:35. Jinak super svezení, jede to, brzdí to, naklání se to :good:

ross (Člen)
18.05.2009 09:16:47
Offline

Re: Okruhový den BRNO ... neděle 17.5. = 100 €

ABik psal:

..Jdu vrátit papíry a přestanu jezdit na okruhu bigsmilebigsmilebigsmile Po podpisu směnky na 416.400,- Kč mě přešla chuť s tím nějak bláznit. Navíc v jízdě přede mnou s tím jeden fláknul, tak jsem jel v klidu 2:35. Jinak super svezení, jede to, brzdí to, naklání se to good

se ani nedivímsmile1


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
K.a.s.y.m. (Člen)
18.05.2009 09:20:46
Offline

Re: Okruhový den BRNO ... neděle 17.5. = 100 €

jsme viděli v mostě jak se pěkně naklání až na zem bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Petula (Člen)
18.05.2009 10:12:12
Offline

Re: Okruhový den BRNO ... neděle 17.5. = 100 €

K.a.s.y.m. psal:

jsme viděli v mostě jak se pěkně naklání až na zem bigsmile

A nejen v Mostě bigsmilebigsmilebigsmile


Sny se plní tomu, kdo v ně věří.
K.a.s.y.m. (Člen)
18.05.2009 10:14:43
Offline

Re: Okruhový den BRNO ... neděle 17.5. = 100 €

Petula psal:
K.a.s.y.m. psal:

jsme viděli v mostě jak se pěkně naklání až na zem bigsmile

A nejen v Mostě bigsmilebigsmilebigsmile

tak to nevim jinde jsem ji lehnout neviděl.smile1smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
mates (Člen)
18.05.2009 11:05:39
Offline

Re: Okruhový den BRNO ... neděle 17.5. = 100 €

... no jó ... tak ještě jednůc v Brně na cílovce idontknow


… voranžová
osiris (Člen)
18.05.2009 11:19:35
Offline

Re: Okruhový den BRNO ... neděle 17.5. = 100 €

...mě říkavali: "a nechceš si už místo toho koupit třeba šachy ?" ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
XJelen (Člen)
18.05.2009 11:50:03
Offline

Re: Okruhový den BRNO ... neděle 17.5. = 100 €

Vy jste zlý evil vždyt do odpolední sešn už zase vyjel, takže to bylo jenom na oko good


Strýcfajtr !!!
K.a.s.y.m. (Člen)
18.05.2009 12:16:48
Offline

Re: Okruhový den BRNO ... neděle 17.5. = 100 €

Zlý to nééé..je vidět ,že rakušáci u toho trochu přemejšleli a pokud nejde pana vorel tak se nechá zase za chvíli a jednoduše zprovoznit.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Jiřina (Člen)
18.05.2009 13:08:18
Offline

Re: Okruhový den BRNO ... neděle 17.5. = 100 €

Kakin psal:

Tož Matesovi díkec za zpříjemnění nedělního odpoledne po cestě z dlouhýho výletu. Konečně sem vochutnal RC8 sice v loňské podobě, ale i tak dobrej zážitek to v nedělu prohnat ............!! good Po dnešním svezení na téhle břitvě už vím stopro,že na vokruh nemá cenu tunit a upravovat naháča pač nebude stejně nikdy tak rychlej jako takóvahle na vokruh postavená motorka ......... troufám si tvrdit, že kdybych tohle dsotal do ruky a nejel bych na tom Brno 2:15-2:20, tak už fakt nevim teda ............ a taky to, že vode dneeška jestli předjedu na tom svým naháču nějakýho podobně vyzbrojenýho člověka v točce tak tomu člověku asi pudu říct ať de vrátit papíry a nebo aspoň na vokruh nejezdí, protože ta neskutečná možnost v náklonu, kdy člověk rve kolena k rámu aby si je zbytečně nedřel je fakt brutální ........ mrzí mě že sem si nevyfotil přední pneu na té motorce před jízdou a po mé jízdě .... to byl docela zajímavej pohled! bigsmilebigsmile RC8 má teda i svý stinný stránky a pravděpodobně tyhle prvomodelový těžký mouchy, ale ty se sand u letošního modelu vychytali a ještě přibyly nějaký koně navíc atd, takže to už musí byt fakt totalsupr motorka!!! goodgood

P.S. AKorát ydle nabušený litrový dvouvály sou těžká zkouška fyzičky .....bad  .... asi bych se sebou měl něco dělat bo co .... ;)

Tak s tím naháčem čéče trošku nesouhlasím, myslím že SuperDuke a Tuono jsou schopnybigsmile

A RC8R?   no škoda mluvit. Jak říkáš, mít ji 2 půlhoďky, 2:20 by němel být až takový problémgood Jede to velmi dobře, na 2 vál to i točí a hlavně ten podvozek a ty neskutečný brzdy...no prostě...Nebýt směnky na 545 tis. kterou jsem stvrdil svým podpisem, tak nevim nevim...ale i tak jsme hodili Matesovi rukavicibigsmile

No a po včerejšku, kdy jsem jel poslední rundu na svojí mrdce, tak by většina lidí ty papíry měla odevzdatbigsmile Akorát mě sral borec na starým 6tkovým hornetu, který mě ujížděl pomalu na motor...tak nezbylo než ho vybrzditbigsmile

Jinak Matesovi a KTM velký dík, skvělá akce a vynikající víkendgood


Tož tak:-D
Kakin (Člen)
19.05.2009 01:24:04
Offline

Re: Okruhový den BRNO ... neděle 17.5. = 100 €

Jiřina:
Ale jo to neříkám že schopný nejsou schopný, šak sme to konzultovali po tydlyfonu dneska ale i když je DUke super Tuňák asi taky i když sem na něm nikdá nejel a mimo náhače je velký SM který je fakt SádloMáslo, ale furt ty silnice nvokruhejšn mají uplně brutálně navrch  a ti pánové a dámy co to staví tak moc dobře vědí co dělají .... ;)

Jiřina (Člen)
19.05.2009 15:26:07
Offline

Re: Okruhový den BRNO ... neděle 17.5. = 100 €

Kakin psal:

Jiřina:
Ale jo to neříkám že schopný nejsou schopný, šak sme to konzultovali po tydlyfonu dneska ale i když je DUke super Tuňák asi taky i když sem na něm nikdá nejel a mimo náhače je velký SM který je fakt SádloMáslo, ale furt ty silnice nvokruhejšn mají uplně brutálně navrch  a ti pánové a dámy co to staví tak moc dobře vědí co dělají .... ;)

Njn...maš praudu. Ale to by kurva museli stát v garáži vedle sebe naháč, okruhovka, SMko a čtyřkolka a na to asik čéče nemám...smile2


Tož tak:-D
Kakin (Člen)
20.05.2009 00:58:06
Offline

Re: Okruhový den BRNO ... neděle 17.5. = 100 €

Jiřina psal:
Kakin psal:

Jiřina:
Ale jo to neříkám že schopný nejsou schopný, šak sme to konzultovali po tydlyfonu dneska ale i když je DUke super Tuňák asi taky i když sem na něm nikdá nejel a mimo náhače je velký SM který je fakt SádloMáslo, ale furt ty silnice nvokruhejšn mají uplně brutálně navrch  a ti pánové a dámy co to staví tak moc dobře vědí co dělají .... ;)

Njn...maš praudu. Ale to by kurva museli stát v garáži vedle sebe naháč, okruhovka, SMko a čtyřkolka a na to asik čéče nemám...smile2

nooo tak já už bych ten výběr měl asi jinej trošku - vokruhovka (asi GSX-R750), něco na cestování (třeba ta má jebka - max spokojenost), pro zábavu velký SádloMáslo vod Oranžovejch a pak něco do blata a bordelu klidně vod oranžovejch pač tomu sem propadl taky dost ..... naštěstí 4kolková módní vlna mě nějak nevzala - to už bych fakt musel byt ve stavu že bych neviděl lautr co s prachama abych si to koupil ...........idontknowidontknow

tady jedna dnešní foto právě toho jak sem off-road ježdění třeba zrovna dneska mezi nočníma šichtama propadl ........ bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/kakin/kakin-vranov.jpg
Jiřina (Člen)
20.05.2009 13:18:23
Offline

Re: Okruhový den BRNO ... neděle 17.5. = 100 €

Apropoooo, Mates: Co fotky, budou nějaké?bigsmile


Tož tak:-D
mates (Člen)
20.05.2009 17:18:08
Offline

Re: Okruhový den BRNO ... neděle 17.5. = 100 €

tož něco jo ... ale kamoš co tam fotil tak tento týden dává doma do kupy topení ... tákžé ... příští tédeň asik


… voranžová

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr