Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » výce oktanovej benzín?

rooney (Nový člen)
10.05.2009 15:43:16
Offline

výce oktanovej benzín?

Zdravím vás a předem díky za rady,když jsem ukončil na podzim autoškolu tak jsem se ptal jaký benzín je nejlepší pro moto.Bylo my řečeno že čím více oktanů,tím lépe.Mám bandita 600 a chci tam lejt ten nejlepší benzín,stačí že se na něm já učím tak proč mu nedopřát na oplátku.Zaslechl jsem ale že například carrera 100 může poškodit ventily.Máte s tím někdo zkušenost?Se 100 ten motor opravdu znatelně a plyně zabírá.Dík za rady:help

osiris (Člen)
10.05.2009 15:56:00
Offline

Re: výce oktanovej benzín?

...fakt tam lej 95ku a budeš spokojenej ty i motorka


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
rooney (Nový člen)
10.05.2009 16:09:11
Offline

Re: výce oktanovej benzín?

Tak je my jasný že vzhledem k počtu oktanů bude motor mít sice pravidelnější spalování,ale ty teploty samozřejmě vystoupají.Tak dám na radu a začnu těch 15 litříků ředit standartní 95.

osiris (Člen)
10.05.2009 16:16:20
Offline

Re: výce oktanovej benzín?

...to né že bys tím ten motor hned popravil, ale ten rozdíl nebudeš nijak markantně pociťovat ...víc ho pocejtíš finančně než jízdně ...je postavenej na 95ku a s tou si dlouhodobě nejlíp navzájem vyhoví


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
hans (Člen)
10.05.2009 18:05:41
Offline

Re: výce oktanovej benzín?

na stovce jsem beztak poznal hovno rozdíl headshake


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Ondráš (Člen)
10.05.2009 23:54:05
Offline

Re: výce oktanovej benzín?

rooney psal:

Tak je my jasný že vzhledem k počtu oktanů bude motor mít sice pravidelnější spalování,ale ty teploty samozřejmě vystoupají.Tak dám na radu a začnu těch 15 litříků ředit standartní 95.

Tu carreru klidně vyjezdi bez ředění... Vzal jsem jí jednou do Sosnové a škoda peněz.help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Lukaso2 (Člen)
12.05.2009 16:09:35
Offline

Re: výce oktanovej benzín?

Ja zkoušel schell V-Power 100 racing a rozdíl byl jedině v tom, že u kasy jsem platil víc korunek. cool


Pičo bika jsem poslal do světa, ale zůstanu s Váma s YAMAHOU.
http://www.mashiny.tesinsko.cz/
ignac666 (Člen)
12.05.2009 20:46:21
Offline

Re: výce oktanovej benzín?

rooney psal:

Zdravím vás a předem díky za rady,když jsem ukončil na podzim autoškolu tak jsem se ptal jaký benzín je nejlepší pro moto.Bylo my řečeno že čím více oktanů,tím lépe.Mám bandita 600 a chci tam lejt ten nejlepší benzín,stačí že se na něm já učím tak proč mu nedopřát na oplátku.Zaslechl jsem ale že například carrera 100 může poškodit ventily.Máte s tím někdo zkušenost?Se 100 ten motor opravdu znatelně a plyně zabírá.Dík za rady:help

No ja tam zacal lit Vervu od benziny a musim rict, ze mi to jede lepe. Je mozne, ze je to jen placebo, ale maximalku jsem dal 224 km/h. Zkusim natankovat 95 a uvidim na stejnem useku, jestli se to takhle znova rozkula. Mam ladeny vyfuk nutno podotknout. Jo a kdyz podrazuju a zavru plyn, tak mi to daleko vice probublava nez s 95kou....

Lukaso2 (Člen)
12.05.2009 22:42:24
Offline

Re: výce oktanovej benzín?

KU..A 224 KM/H ????? jA dal zatím max 204 km/h víc to prostě nejede.


Pičo bika jsem poslal do světa, ale zůstanu s Váma s YAMAHOU.
http://www.mashiny.tesinsko.cz/
Rendy (Člen)
12.05.2009 23:39:09
Offline

Re: výce oktanovej benzín?

...224...tachometrových...


I když doplivneš daleko , je to přece jenom slina .
moltom (Člen)
13.05.2009 11:01:25
Offline

Re: výce oktanovej benzín?

Mam pocit, ze s V power Racing mi menej vibruju riaditka medzi 5 az 7 tis. Je to mozne?

Mour (Člen)
13.05.2009 11:13:01
Offline

Re: výce oktanovej benzín?

...možné je všechno surprised

Filous (Člen)
13.05.2009 11:17:15
Offline

Re: výce oktanovej benzín?

...když vam dam kanistr benzínu s nálepkou 102 oktanů, tag vám to pojede jako ďasidontknow...to že vopsach bude natankovanej u socijální pumpy hnet vedle Hyperkrámu nejni podstatnýsurprised...prostě koncepce motoru na Bandasce je taková, že schroupe cokolif a ve výsledku to dycky pojede stejně, ať dostane cokolif aspoň s 95ti voktanama nebo třeba Faupáwr vot Šelu...
...jediný, co by mělo ňákej efekt je vopravdu závodní benzín, kerej ale stojí 230,- Kč za litr a to si myslim, že nigdo z nás nedá...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
13.05.2009 12:15:06
Offline

Re: výce oktanovej benzín?

Filous psal:

...když vam dam kanistr benzínu s nálepkou 102 oktanů, tag vám to pojede jako ďasidontknow...to že vopsach bude natankovanej u socijální pumpy hnet vedle Hyperkrámu nejni podstatnýsurprised...prostě koncepce motoru na Bandasce je taková, že schroupe cokolif a ve výsledku to dycky pojede stejně, ať dostane cokolif aspoň s 95ti voktanama nebo třeba Faupáwr vot Šelu...
...jediný, co by mělo ňákej efekt je vopravdu závodní benzín, kerej ale stojí 230,- Kč za litr a to si myslim, že nigdo z nás nedá...

vzhledem k tomu ,že výrobce doporučuje min 91 oktanů a s kompresí jakou ten motor má by ti i ten rejsovej byl vcelku k ass bo tomu musíš přizpůsobit i pár dalších věci


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
13.05.2009 12:19:17
Offline

Re: výce oktanovej benzín?

K.a.s.y.m. psal:
Filous psal:

...když vam dam kanistr benzínu s nálepkou 102 oktanů, tag vám to pojede jako ďasidontknow...to že vopsach bude natankovanej u socijální pumpy hnet vedle Hyperkrámu nejni podstatnýsurprised...prostě koncepce motoru na Bandasce je taková, že schroupe cokolif a ve výsledku to dycky pojede stejně, ať dostane cokolif aspoň s 95ti voktanama nebo třeba Faupáwr vot Šelu...
...jediný, co by mělo ňákej efekt je vopravdu závodní benzín, kerej ale stojí 230,- Kč za litr a to si myslim, že nigdo z nás nedá...

vzhledem k tomu ,že výrobce doporučuje min 91 oktanů a s kompresí jakou ten motor má by ti i ten rejsovej byl vcelku k ass bo tomu musíš přizpůsobit i pár dalších věci

...to máš recht, bo dyš děláme motor u kerýho se uvažuje vo tomdle palivu, tag se tam pár změn vodehrává, nicméně i u standartního sérijovýho motoru je to znát...a je to ověřený i na brzdě...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
13.05.2009 12:48:13
Offline

Re: výce oktanovej benzín?

Filous psal:
K.a.s.y.m. psal:
Filous psal:

...když vam dam kanistr benzínu s nálepkou 102 oktanů, tag vám to pojede jako ďasidontknow...to že vopsach bude natankovanej u socijální pumpy hnet vedle Hyperkrámu nejni podstatnýsurprised...prostě koncepce motoru na Bandasce je taková, že schroupe cokolif a ve výsledku to dycky pojede stejně, ať dostane cokolif aspoň s 95ti voktanama nebo třeba Faupáwr vot Šelu...
...jediný, co by mělo ňákej efekt je vopravdu závodní benzín, kerej ale stojí 230,- Kč za litr a to si myslim, že nigdo z nás nedá...

vzhledem k tomu ,že výrobce doporučuje min 91 oktanů a s kompresí jakou ten motor má by ti i ten rejsovej byl vcelku k ass bo tomu musíš přizpůsobit i pár dalších věci

...to máš recht, bo dyš děláme motor u kerýho se uvažuje vo tomdle palivu, tag se tam pár změn vodehrává, nicméně i u standartního sérijovýho motoru je to znát...a je to ověřený i na brzdě...

což to jo tak je to plný všelijakejch aditiv který zlepšujou hoření atd.ale jeho 100% vyžití se tak nějak nekonásmile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr