Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Druhovýroba dílů na Bandasky?

Timerobber (Člen)
15.02.2007 22:57:35
Offline

Druhovýroba dílů na Bandasky?

Čus lidi, nekastrujte mě, jestli je to debilní dotaz, ale egzystuje nějaká jakože druhovýroba na Bandity? Jako třeba nějaký kravinky, co se spotřebovávaj nebo opotřebovávaj... Nebo případně jakýkoliv díly. Jen mě to zajímá, origo díly jsou strašlivá darda, v tom snad se mnou bude většina souhlasit..idontknow


Andělíčku můj strážníčku, opatruj nás všechny děti, když sedláme motorčičku..
osiris (Člen)
15.02.2007 23:05:52
Offline

Re: Druhovýroba dílů na Bandasky?

...páčky, řidítka, zrcátka, světla, blinkry, svíčky, simerinky, těsnění, destičky, kotouče, hadičky, filtry ....atd.


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Mour (Člen)
15.02.2007 23:10:50
Offline

Re: Druhovýroba dílů na Bandasky?

...a řetězy aji bigsmile

Timerobber (Člen)
15.02.2007 23:15:21
Offline

Re: Druhovýroba dílů na Bandasky?

Tyhle věci tuším, ale ty ostatní díly? Jako třeba kapotáže, plexi, světlo, (uvádím příklad).. Mám na mysli jiného výrobce, ale originální tvar či díl, ne tunning.


Andělíčku můj strážníčku, opatruj nás všechny děti, když sedláme motorčičku..
Mour (Člen)
15.02.2007 23:19:51
Offline

Re: Druhovýroba dílů na Bandasky?

...kapotu svaříš, plexi MRA nebo Ermax, světlo do eSka pouze origo ...tak co tam máš dál bigsmilebigsmile

Timerobber (Člen)
15.02.2007 23:24:52
Offline

Re: Druhovýroba dílů na Bandasky?

Zjišťuju že přemejšlím a v hlavě se mi urodily pussy viny...
Tak sorry chlapáci, honí se mi hlavou drobnosti, který bych potřeboval udělat na mašině a nevím, co kam dát a zda to má cenu... A házet sem furt témata, budu za kokouše obecnýho...idontknow


Andělíčku můj strážníčku, opatruj nás všechny děti, když sedláme motorčičku..
Mour (Člen)
15.02.2007 23:32:41
Offline

Re: Druhovýroba dílů na Bandasky?

..klidně se ptej ..kokota s Tebe nikdo dělat nebude, bo učený s nebe nespad ....akorát to bude s jistou formou legrace goodbigsmilebigsmile

Timerobber (Člen)
15.02.2007 23:38:10
Offline

Re: Druhovýroba dílů na Bandasky?

Mám sice B12 96, ale jsou tam ještě původní Nissin desky, maj ještě tak 3-4mm masa plus rezervní milimetr k plechu k tomu. Nevím zda je nutno je měnit (je to 11 let, nechci riskovat) a pokud jo, klidně je vyměním, ale chtěl bych tam dát něco hodně dobrýho, co nežere kotouč a Nissiny jsou docela opálený. Co Lucas, SBS atd? CO konkrétně tam dát, aby to bylo opravdu dobrý pro touring? A hlavně pro akutní brždění, když půjde do tuhýho... Zadek byl měněnej, ale vůbec to nebrzdí, nezablokuju kolo ani když na tu páku dupnu na škváře. Je tam asi nějaká levná shitka, nebo takhle bandaska prostě blbě brzdí zadkem?idontknow


Andělíčku můj strážníčku, opatruj nás všechny děti, když sedláme motorčičku..
Ondráš (Člen)
16.02.2007 01:58:26
Offline

Re: Druhovýroba dílů na Bandasky?

Destičky tam dej takové, aby tam pasovali a podle stylu jízdy (měkčí, tvrdší...). Tady se asi moc nesekneš.

SBS klidně dej... good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
VikecB12 (Člen)
16.02.2007 11:00:48
Offline

Re: Druhovýroba dílů na Bandasky?

No pokud tam mas nissiny a sou jeste gut tak proc bys je menil za naky smejdyidontknow Navíc nemusi byt origo z obchodu,proste nekdo koupil origo desky kdyz je menil. Zadek odvzdušnit.Leda ze by nakapussy polila desky brzdofkou,to je pak muzes vyhodit


Dřív bylo fšecko lepší... :-)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr