Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Montáž laďáku

LukinB6 (Člen)
22.05.2009 12:06:35
Offline

Montáž laďáku

Zdravím Vás všechny. Tak jsem si udělal malou radost a koupil si laďáka. Teď o víkendu to budu montovat ale nevím jak nejlépe postupovat.
1. Namontovat svod, pak přichitit koncovku u stupačkya spojit u příruby a nebo
2. Smontovat na zemi a pak to přichytit u koncovky a dodělat dole u svodů?

Nechci ho poškrábat před tím než se půjdu projet, proto bych si rád přečetl nějaké Vaše skušenosti s montáží. Dík

Banditpussy


GSX1250FA
K.a.s.y.m. (Člen)
22.05.2009 12:13:31
Offline

Re: Montáž laďáku

pokud se ptáš na takovouhle "hloupost" tak jedině v servisu


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
hans (Člen)
22.05.2009 12:14:05
Offline

Re: Montáž laďáku

jestli ho nechceš poškrábat, tak z něj během montáže nesundavej tu folii...

jinak je to asi celkem fekál, jak to uděláš....


Sapere Aude
www.gunlex.cz
LukinB6 (Člen)
22.05.2009 13:02:25
Offline

Re: Montáž laďáku

K.a.s.y.m. psal:

pokud se ptáš na takovouhle "hloupost" tak jedině v servisu

Ha ha, někdo se snaží být chytrej. Vím že je to hloupost a ptát jsem se nemusel, protože je to pár šrobků. Jen jsem chtěl znát skušenosti s montáží. Příště piš věcně a neplácejfuck.


GSX1250FA
Meloun (Člen)
22.05.2009 13:04:55
Offline

Re: Montáž laďáku

Tak v tomhle se musim Kasyma zastat..a každej nechť si o mně myslí co chce..smokin


PURE NAKED BIKE!
XJelen (Člen)
22.05.2009 13:12:34
Offline

Re: Montáž laďáku

Meloun psal:

Tak v tomhle se musim Kasyma zastat..a každej nechť si o mně myslí co chce..smokin

Stojim za těma dvouma idontknowevil


Strýcfajtr !!!
LukinB6 (Člen)
22.05.2009 13:43:26
Offline

Re: Montáž laďáku

Stujte, je mi to jedno. Opět se mi potvrdilo to že se tu stalo zvykem to kdo položí otázku se stejně toho moc nedozví stejně jako nyní. Jen si z každého tématu tady děláte prdél a následně diskuze vo hovně (k čemuž mimochodem slouží Diskuze). Pardón že jsem se zeptal na takovou chujovinu Vy všichni odborníci.


GSX1250FA
Pool (Člen)
22.05.2009 13:59:20
Offline

Re: Montáž laďáku

LukinB6 psal:

Stujte, je mi to jedno. Opět se mi potvrdilo to že se tu stalo zvykem to kdo položí otázku se stejně toho moc nedozví stejně jako nyní. Jen si z každého tématu tady děláte prdél a následně diskuze vo hovně (k čemuž mimochodem slouží Diskuze). Pardón že jsem se zeptal na takovou chujovinu Vy všichni odborníci.

bigsmile
esi chces vodpoved na pussy vinu tak holt musis pocitat s tim, ze minimalne 5 - 7 (statisticky dokazano) prvnich komentu bude prdel smerovana na tvou hlavu ( to je pro tvoje dobro bo priste uz to nebudes chtit snaset a tu hlavu zapojis nez se na neco zeptas smile1 ) ... a esi se budes rocilovat tak se tu na tebe kazdej z vysoka ass ... smokin


... My day begins when yours is about to end ... 2nd.PARAMEDIC and RESCUE TEAM Ostrava
Pool (Člen)
22.05.2009 14:00:57
Offline

Re: Montáž laďáku

jinak bejt tebou tak volim variantu 1


... My day begins when yours is about to end ... 2nd.PARAMEDIC and RESCUE TEAM Ostrava
K.a.s.y.m. (Člen)
22.05.2009 14:03:00
Offline

Re: Montáž laďáku

LukinB6 psal:

Stujte, je mi to jedno. Opět se mi potvrdilo to že se tu stalo zvykem to kdo položí otázku se stejně toho moc nedozví stejně jako nyní. Jen si z každého tématu tady děláte prdél a následně diskuze vo hovně (k čemuž mimochodem slouží Diskuze). Pardón že jsem se zeptal na takovou chujovinu Vy všichni odborníci.

tak to tě vyvedu z omylu já ti radu dal a to asi nejlepší jakou jsi mohl dostat..protože pokud si netroufáš bez rady nebo pomoci ani na to aby jsi povoli tři šrouby a zpětně dva namonotoval..tak nemá smysl ti něco víc radit.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
osiris (Člen)
22.05.2009 14:05:39
Offline

Re: Montáž laďáku

...už jsme zase u toho, že to co pokládá někdo za píčovinu pro jinýho bejt nemusí a seriozně neví jak s tím naložit, proto se asi ptá
...čili znovu apeluju na ty který to pohoršuje, buď to nečtěte, nebo si nechte v technický poradně blbý kydy o zaostalosti tázajícího, on by vás třeba zase rozsekal v jiným oboru headshake


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Mour (Člen)
22.05.2009 14:09:41
Offline

Re: Montáž laďáku

Osi: good

Lukin: Já to nasadil na motku bez přitahování šroubů, doladil, nacvakl pružinky a pak přitáhidontknow

K.a.s.y.m. (Člen)
22.05.2009 14:10:23
Offline

Re: Montáž laďáku

osiris psal:

...už jsme zase u toho, že to co pokládá někdo za píčovinu pro jinýho bejt nemusí a seriozně neví jak s tím naložit, proto se asi ptá
...čili znovu apeluju na ty který to pohoršuje, buď to nečtěte, nebo si nechte v technický poradně blbý kydy o zaostalosti tázajícího, on by vás třeba zase rozsekal v jiným oboru headshake

já s tebou souhlasim,ale v tomhle případě si za tim stojim protože i sundání zadního kola je složitější jak výměna vejfuku.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
XJelen (Člen)
22.05.2009 14:13:36
Offline

Re: Montáž laďáku

LukinB6 psal:

Stujte, je mi to jedno. Opět se mi potvrdilo to že se tu stalo zvykem to kdo položí otázku se stejně toho moc nedozví stejně jako nyní. Jen si z každého tématu tady děláte prdél a následně diskuze vo hovně (k čemuž mimochodem slouží Diskuze). Pardón že jsem se zeptal na takovou chujovinu Vy všichni odborníci.

hele ty nerváku...
Kasymova odpověď byla logickou reakcí na tvůj příspěvek ze kterého usoudil...
za á, buďto máš tak gramlavý ruce, že se bojíš abys to nepoškrábal, takže by bylo lepší svěřit montáž odbornému servisu, kterej za to ponese odpovědnost.
nebo za bé, jsi nikdy nic podobnýho nedělal a nemáš ani páru o tomto náročném zásahu, takže bude lepší svěřit montáž odbornému servisu, kterej za to ponese zodpovědnost
surprisedsurprisedsurprised


Strýcfajtr !!!
Michal Dk (Člen)
22.05.2009 14:25:06
Offline

Re: Montáž laďáku

osiris psal:

...už jsme zase u toho, že to co pokládá někdo za píčovinu pro jinýho bejt nemusí a seriozně neví jak s tím naložit, proto se asi ptá
...čili znovu apeluju na ty který to pohoršuje, buď to nečtěte, nebo si nechte v technický poradně blbý kydy o zaostalosti tázajícího, on by vás třeba zase rozsekal v jiným oboru headshake

A jen doplním kdyby bylo každýmu všechno jasný a všechno uměl postrádalo by to tady smysl ale zase bychom si  tady v klidu mlčeli.smile1

Meloun (Člen)
22.05.2009 14:32:20
Offline

Re: Montáž laďáku

osiris psal:

...už jsme zase u toho, že to co pokládá někdo za píčovinu pro jinýho bejt nemusí a seriozně neví jak s tím naložit, proto se asi ptá
...čili znovu apeluju na ty který to pohoršuje, buď to nečtěte, nebo si nechte v technický poradně blbý kydy o zaostalosti tázajícího, on by vás třeba zase rozsekal v jiným oboru headshake

Jj,jako s tou vánočkougoodbigsmile
Nicméně..je třeba taky nějaká sebekritika..Teď už například vím, že do hardwaru(v PC) se nikdá vrtat nebudu-i kdybych měl sebelepší úmysly a s pokorou to odvezu do servisugood..páč na nějaký piny od procesoru mám moc velkej třes v rukáchredfaceidontknowbigsmile
..a tak nějak to holt vidim i s tim vejfukemevil


PURE NAKED BIKE!
osiris (Člen)
22.05.2009 14:50:33
Offline

Re: Montáž laďáku

K.a.s.y.m. psal:
osiris psal:

...už jsme zase u toho, že to co pokládá někdo za píčovinu pro jinýho bejt nemusí a seriozně neví jak s tím naložit, proto se asi ptá
...čili znovu apeluju na ty který to pohoršuje, buď to nečtěte, nebo si nechte v technický poradně blbý kydy o zaostalosti tázajícího, on by vás třeba zase rozsekal v jiným oboru headshake

já s tebou souhlasim,ale v tomhle případě si za tim stojim protože i sundání zadního kola je složitější jak výměna vejfuku.

...no nezlob se na mě, ale poradit někomu ať to dá do servisu místo toho aby jsi mu to vysvětlil a přiblížil to na co se ptal, je trošku na hovno, to radši mlč
...mimochodem, je zjevný, že do servisu to dát nechce když se ptá jak na to svépomocí, asi má dost sebevědomí a umu aby to zvládl, když se k tomu odhodlal ...a vědět před započatou prací víc než zrovna vím je správný a kvituju to že se někdo dokáže zeptat dřív než pozdě

ps: do normální diskuze si piš co chceš, tady měj prosím ale trošku nadhled

pps: snad nechceme aby to tady vypadalo že tady má každej zamatlanou hubu od šalamounova hovna, tím se to tady akorát může ubírat směrem do hajzlu ...to o množících se reakcích který mi choděj ohledně bázlivosti zeptat se tady na cokoliv už jsem kdysi psal a stav je bohužel setrvalej


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
mi (Člen)
22.05.2009 14:56:37
Offline

Re: Montáž laďáku

LukinB6 psal:

Zdravím Vás všechny. Tak jsem si udělal malou radost a koupil si laďáka. Teď o víkendu to budu montovat ale nevím jak nejlépe postupovat.
1. Namontovat svod, pak přichitit koncovku u stupačkya spojit u příruby a nebo
2. Smontovat na zemi a pak to přichytit u koncovky a dodělat dole u svodů?

Nechci ho poškrábat před tím než se půjdu projet, proto bych si rád přečetl nějaké Vaše skušenosti s montáží. Dík

Banditpussy

tiše závidim taky se těšim na laďák good no a jistě ho tam nacpu sám, asi bych si ktomu sednul otevřel BUDVÁREK (plzeň ne to bys to skurvil)zapřemejšlel a po vyndání toho starýho bych uš věděl jak to tam je naondaný a podle toho bych tam nahnal ten novej vonavej. cos koupil ? teda jako značku...


svět je cirkusovej stan
LukinB6 (Člen)
22.05.2009 15:03:12
Offline

Re: Montáž laďáku

XJelen psal:
LukinB6 psal:

Stujte, je mi to jedno. Opět se mi potvrdilo to že se tu stalo zvykem to kdo položí otázku se stejně toho moc nedozví stejně jako nyní. Jen si z každého tématu tady děláte prdél a následně diskuze vo hovně (k čemuž mimochodem slouží Diskuze). Pardón že jsem se zeptal na takovou chujovinu Vy všichni odborníci.

hele ty nerváku...
Kasymova odpověď byla logickou reakcí na tvůj příspěvek ze kterého usoudil...
za á, buďto máš tak gramlavý ruce, že se bojíš abys to nepoškrábal, takže by bylo lepší svěřit montáž odbornému servisu, kterej za to ponese odpovědnost.
nebo za bé, jsi nikdy nic podobnýho nedělal a nemáš ani páru o tomto náročném zásahu, takže bude lepší svěřit montáž odbornému servisu, kterej za to ponese zodpovědnost
surprisedsurprisedsurprised

Tak jo, nemá smysl se přít o to co si kdo myslí.
1. Dovedu si sundat zadní kolo a zase ho nasadit
2. Dovedu si předělat eNko na eSko.

Takže levej určitě nejsem. Rozmýšlel jsem se zda chtět nějaké informace ale zřejmě jsem udělal chybu.

Nechtěl jsem vědět jak to namontovat, ale vědět od těch co to dělali jestli nemají nějaké zlepšováky a nebo "Know haw"

Tímto se omlouvám těm které jsem pobouřil svoji otázkou (i když ji evidentně nepochopili) a těm které jsem pobouřil následnou reakcí na jejich reakci.

Banditpussy


GSX1250FA
LukinB6 (Člen)
22.05.2009 15:10:00
Offline

Re: Montáž laďáku

mi psal:
LukinB6 psal:

Zdravím Vás všechny. Tak jsem si udělal malou radost a koupil si laďáka. Teď o víkendu to budu montovat ale nevím jak nejlépe postupovat.
1. Namontovat svod, pak přichitit koncovku u stupačkya spojit u příruby a nebo
2. Smontovat na zemi a pak to přichytit u koncovky a dodělat dole u svodů?

Nechci ho poškrábat před tím než se půjdu projet, proto bych si rád přečetl nějaké Vaše skušenosti s montáží. Dík

Banditpussy

tiše závidim taky se těšim na laďák good no a jistě ho tam nacpu sám, asi bych si ktomu sednul otevřel BUDVÁREK (plzeň ne to bys to skurvil)zapřemejšlel a po vyndání toho starýho bych uš věděl jak to tam je naondaný a podle toho bych tam nahnal ten novej vonavej. cos koupil ? teda jako značku...

Koupil jsem Ixila - slyšel jsem na něj jen chválu kdo ho má na Banditu. Vybalil, skouknul co to obsahuje za díly a návod. V něm je jen to jak smontovat mezisvod ke koncovce (na což mimochodem návod není potřeba). Nahoře jsem chtěl jen vědět jak je lepší montovat a takhle to dopadlo. Jsem zvědavej na zvuk.

Banditpussy


GSX1250FA
K.a.s.y.m. (Člen)
22.05.2009 15:16:41
Offline

Re: Montáž laďáku

LukinB6 psal:
XJelen psal:
LukinB6 psal:

Stujte, je mi to jedno. Opět se mi potvrdilo to že se tu stalo zvykem to kdo položí otázku se stejně toho moc nedozví stejně jako nyní. Jen si z každého tématu tady děláte prdél a následně diskuze vo hovně (k čemuž mimochodem slouží Diskuze). Pardón že jsem se zeptal na takovou chujovinu Vy všichni odborníci.

hele ty nerváku...
Kasymova odpověď byla logickou reakcí na tvůj příspěvek ze kterého usoudil...
za á, buďto máš tak gramlavý ruce, že se bojíš abys to nepoškrábal, takže by bylo lepší svěřit montáž odbornému servisu, kterej za to ponese odpovědnost.
nebo za bé, jsi nikdy nic podobnýho nedělal a nemáš ani páru o tomto náročném zásahu, takže bude lepší svěřit montáž odbornému servisu, kterej za to ponese zodpovědnost
surprisedsurprisedsurprised

Tak jo, nemá smysl se přít o to co si kdo myslí.
1. Dovedu si sundat zadní kolo a zase ho nasadit
2. Dovedu si předělat eNko na eSko.

Takže levej určitě nejsem. Rozmýšlel jsem se zda chtět nějaké informace ale zřejmě jsem udělal chybu.

Nechtěl jsem vědět jak to namontovat, ale vědět od těch co to dělali jestli nemají nějaké zlepšováky a nebo "Know haw"

Tímto se omlouvám těm které jsem pobouřil svoji otázkou (i když ji evidentně nepochopili) a těm které jsem pobouřil následnou reakcí na jejich reakci.

Banditpussy

Jak to tak čtu tak opravdu nechápu proč se na to ptáš na ruce levej nejsi a tři šrouby povolíš..pokud jsi to potřeboval opravdu jen jako požehnání ,že nejde nic zkurvit tak jsem tě nepochopil.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Miras (Člen)
22.05.2009 15:24:15
Offline

Re: Montáž laďáku

Dej tam nejdřív mezisvod. Jde tam hůř, alespoň mě šel a jedná se taky o ixila. Musel jsem to co je vevnitř lehce zabrousit jemným šmirglem. Pak to šlo pěkně a vše sedělo.

Ten svod byl celkem onanie, takže otázce se já nedivím....

barynek (Člen)
22.05.2009 15:31:49
Offline

Re: Montáž laďáku

Na zemi jsem zkompletoval koncovku se svodem a pak to tam napral. Vzhledem k tomu, že na mezisvodu to drželo dostatečně, tak jsem utáhl maličko šroub na stupně a pak , když si to "sedlo", jsem to dotáhnul dole i nahoře pořádně.


Bandit 4EVER!!!
XJelen (Člen)
22.05.2009 16:20:03
Offline

Re: Montáž laďáku

LukinB6 psal:

...které jsem pobouřil následnou reakcí na jejich reakci.

Trefa,... ať se na mě velký šéf zlobí nebo ne... pamatuju časy, kdy se zrovínka sám velký často ohradil, když někdo vystartoval v podobný situaci fakofákem... Jó holt stárne a kouká na to už jinak goodbigsmile

Auredface Jauvajs!bigsmile


Strýcfajtr !!!
LukinB6 (Člen)
22.05.2009 16:21:04
Offline

Re: Montáž laďáku

barynek psal:

Na zemi jsem zkompletoval koncovku se svodem a pak to tam napral. Vzhledem k tomu, že na mezisvodu to drželo dostatečně, tak jsem utáhl maličko šroub na stupně a pak , když si to "sedlo", jsem to dotáhnul dole i nahoře pořádně.

Tak přesně o tohleto mi celou dobu šlo.good Naštěstí aspoň někdo je tu trošku chápavý. Nic proti ostatním.

Banditpussy


GSX1250FA
osiris (Člen)
22.05.2009 16:33:26
Offline

Re: Montáž laďáku

XJelen psal:
LukinB6 psal:

...které jsem pobouřil následnou reakcí na jejich reakci.

Trefa,... ať se na mě velký šéf zlobí nebo ne... pamatuju časy, kdy se zrovínka sám velký často ohradil, když někdo vystartoval v podobný situaci fakofákem... Jó holt stárne a kouká na to už jinak goodbigsmile

Auredface Jauvajs!bigsmile

...máš pravdu, fakofák mě tam vůbec neseděl, to je zas výtka pro druhou stranu ...a měl jsem to tam připsat, chtěl jsem, ale jak píšeš no, asi senilita a roztěkanost redface bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Inženýrek (Člen)
22.05.2009 17:23:49
Offline

Re: Montáž laďáku

Chci se zeptat na jednu drobnost...časem si chci taky pořídit nějakej laďák. Trošku sem ale přemýšlel, jak to bude pak udělat s centrálním stojanem, jakoby zarážka na sklopený stojan je na originálním svodu. Předpokládám, že jakýkoliv svod svody, který koupím bude bez té zarážky.
Proto mě zajímá, jak to máte vyřešený...


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
osiris (Člen)
22.05.2009 17:48:08
Offline

Re: Montáž laďáku

...buď má a nebo nemá, ale jde doraz navařit


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Silverfox (Člen)
22.05.2009 17:49:17
Offline

Re: Montáž laďáku

Inženýrek psal:

Chci se zeptat na jednu drobnost...časem si chci taky pořídit nějakej laďák. Trošku sem ale přemýšlel, jak to bude pak udělat s centrálním stojanem, jakoby zarážka na sklopený stojan je na originálním svodu. Předpokládám, že jakýkoliv svod svody, který koupím bude bez té zarážky.
Proto mě zajímá, jak to máte vyřešený...

Na svodu (Ixil, Creptus) jsem mel zarazku na cetral. Teda kupoval jsem to s tim, ze je to na Bpussy


>>> neznam bolest <<<
LukinB6 (Člen)
22.05.2009 17:54:04
Offline

Re: Montáž laďáku

Silverfox psal:
Inženýrek psal:

Chci se zeptat na jednu drobnost...časem si chci taky pořídit nějakej laďák. Trošku sem ale přemýšlel, jak to bude pak udělat s centrálním stojanem, jakoby zarážka na sklopený stojan je na originálním svodu. Předpokládám, že jakýkoliv svod svody, který koupím bude bez té zarážky.
Proto mě zajímá, jak to máte vyřešený...

Na svodu (Ixil, Creptus) jsem mel zarazku na cetral. Teda kupoval jsem to s tim, ze je to na Bpussy

Tak tak, pokud to koupíš komplet přímo na svůj model jako třeba teď já tak je to tam navařený a je u toho i ten gumový špunt aby to nemlátilo.good

Banditpussy


GSX1250FA
kojaksro (Člen)
22.05.2009 18:02:44
Offline

Re: Montáž laďáku

...na Bandsky má Ixill vždy zarážku a sporty to nemaj....

...to Lukin ať slouží a dej vědět jak jsi spokojengood


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
spidys (Člen)
22.05.2009 18:25:30
Offline

Re: Montáž laďáku

K.a.s.y.m. psal:

Jak to tak čtu tak opravdu nechápu proč se na to ptáš na ruce levej nejsi a tři šrouby povolíš..pokud jsi to potřeboval opravdu jen jako požehnání ,že nejde nic zkurvit tak jsem tě nepochopil.

Nevim co tu furt řešíš idontknow sick
Od toho asi ta technická tady je nééé. Každej nemusí bejt expert headshake


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
Inženýrek (Člen)
22.05.2009 18:29:29
Offline

Re: Montáž laďáku

Aha, tak to jo good


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Paladin86 (Člen)
22.05.2009 19:05:29
Offline

Re: Montáž laďáku

K.a.s.y.m. psal:
LukinB6 psal:

Stujte, je mi to jedno. Opět se mi potvrdilo to že se tu stalo zvykem to kdo položí otázku se stejně toho moc nedozví stejně jako nyní. Jen si z každého tématu tady děláte prdél a následně diskuze vo hovně (k čemuž mimochodem slouží Diskuze). Pardón že jsem se zeptal na takovou chujovinu Vy všichni odborníci.

tak to tě vyvedu z omylu já ti radu dal a to asi nejlepší jakou jsi mohl dostat..protože pokud si netroufáš bez rady nebo pomoci ani na to aby jsi povoli tři šrouby a zpětně dva namonotoval..tak nemá smysl ti něco víc radit.

goodgood

Marián (Člen)
22.05.2009 19:24:01
Offline

Re: Montáž laďáku

spidys psal:
K.a.s.y.m. psal:

Jak to tak čtu tak opravdu nechápu proč se na to ptáš na ruce levej nejsi a tři šrouby povolíš..pokud jsi to potřeboval opravdu jen jako požehnání ,že nejde nic zkurvit tak jsem tě nepochopil.

Nevim co tu furt řešíš idontknow sick
Od toho asi ta technická tady je nééé. Každej nemusí bejt expert headshake

izer ma recht, pri tomhle pristupu se za chvili kazdej bude bat na neco zeptat...
a vot toho ta technicka tady snad nejni.
ja kdyz sem mel motorku novou,tak sem si taky myslel jak je slozity si ten ladak nasadit, tak mi to delali v servise a dneska bych si ho tam dal za 10 miniut sam...
a jak psal modaratizator, kdyz k tomu nemas co rict krom picoviny, ze je dotycnej levej, tak to necti a je to ne?good


...sam mezi jebkarema...
Inženýrek (Člen)
22.05.2009 19:57:20
Offline

Re: Montáž laďáku

Marián psal:
spidys psal:
K.a.s.y.m. psal:

Jak to tak čtu tak opravdu nechápu proč se na to ptáš na ruce levej nejsi a tři šrouby povolíš..pokud jsi to potřeboval opravdu jen jako požehnání ,že nejde nic zkurvit tak jsem tě nepochopil.

Nevim co tu furt řešíš idontknow sick
Od toho asi ta technická tady je nééé. Každej nemusí bejt expert headshake

izer ma recht, pri tomhle pristupu se za chvili kazdej bude bat na neco zeptat...
a vot toho ta technicka tady snad nejni.
ja kdyz sem mel motorku novou,tak sem si taky myslel jak je slozity si ten ladak nasadit, tak mi to delali v servise a dneska bych si ho tam dal za 10 miniut sam...
a jak psal modaratizator, kdyz k tomu nemas co rict krom picoviny, ze je dotycnej levej, tak to necti a je to ne?good

Tak číst může snad bez problémů ne...ale proč to rejpání. Zvlášť v téhle sekci...


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Kožak (Člen)
22.05.2009 20:00:05
Offline

Re: Montáž laďáku

Inženýrek psal:

Chci se zeptat na jednu drobnost...časem si chci taky pořídit nějakej laďák. Trošku sem ale přemýšlel, jak to bude pak udělat s centrálním stojanem, jakoby zarážka na sklopený stojan je na originálním svodu. Předpokládám, že jakýkoliv svod svody, který koupím bude bez té zarážky.
Proto mě zajímá, jak to máte vyřešený...

Vincek ji má taky good


MRDAT!!!
Inženýrek (Člen)
22.05.2009 20:10:20
Offline

Re: Montáž laďáku

Kožak psal:
Inženýrek psal:

Chci se zeptat na jednu drobnost...časem si chci taky pořídit nějakej laďák. Trošku sem ale přemýšlel, jak to bude pak udělat s centrálním stojanem, jakoby zarážka na sklopený stojan je na originálním svodu. Předpokládám, že jakýkoliv svod svody, který koupím bude bez té zarážky.
Proto mě zajímá, jak to máte vyřešený...

Vincek ji má taky good

Já měl právě vyhlídnutýho Vipera, a ten to právě nemá...Vyberu ale něco jinýho. Jen teď musím našetřit nějaký šestáky.


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
pepa (Člen)
22.05.2009 20:41:44
Offline

Re: Montáž laďáku

no hlavně ať nedopadneš jako já...
když jsem povoloval ten šroub dole u objímky tak se přerval bad
na odvrtání přístup na pussy


GSX 1400 K7
Filous (Člen)
23.05.2009 12:23:15
Offline

Re: Montáž laďáku

pepa psal:

no hlavně ať nedopadneš jako já...
když jsem povoloval ten šroub dole u objímky tak se přerval bad
na odvrtání přístup na pussy

...to je pag lepčí schodit svody...taky sem ho gdysi na B6 urvalsmile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Progear 650 (Člen)
24.05.2009 10:16:45
Offline

Re: Montáž laďáku

Filous psal:
pepa psal:

no hlavně ať nedopadneš jako já...
když jsem povoloval ten šroub dole u objímky tak se přerval bad
na odvrtání přístup na pussy

...to je pag lepčí schodit svody...taky sem ho gdysi na B6 urvalsmile2

asi ses moc nažral před montáží....bigsmilebigsmilebigsmile
redface


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
LukinB6 (Člen)
24.05.2009 12:21:01
Offline

Re: Montáž laďáku

Tak vejfuck je už na motorce. Čas cca 30 min (odhadem). Jinak to chtělo hodit na centrál, povolit oba šrouby dole a jeden u tlumiče. Pak to hodit na bočák páč centrál zavazel při sundání origošu tomu navařenému kusu na přišroubování pod motorkou. Pak jsem to hodil zpět na centrál a namontoval Ixila.good Jediný problém který do budoucna asi nastane je že mám boční trubkový nosič kufrů a ten se přidělavá ke stupačce. Ta ale dne návodu na Ixila se musela posunot distančními válečky více ven. Bude se muset upravit nosič.smile2. Jinak zvuk dost dobrejevil


GSX1250FA
KOŽON (Člen)
24.05.2009 12:35:08
Offline

Re: Montáž laďáku

LukinB6 psal:

Tak vejfuck je už na motorce. Čas cca 30 min (odhadem). Jinak to chtělo hodit na centrál, povolit oba šrouby dole a jeden u tlumiče. Pak to hodit na bočák páč centrál zavazel při sundání origošu tomu navařenému kusu na přišroubování pod motorkou. Pak jsem to hodil zpět na centrál a namontoval Ixila.good Jediný problém který do budoucna asi nastane je že mám boční trubkový nosič kufrů a ten se přidělavá ke stupačce. Ta ale dne návodu na Ixila se musela posunot distančními válečky více ven. Bude se muset upravit nosič.smile2. Jinak zvuk dost dobrejevil

Já myslím, že nešlo ani tak o montáževilchtěl ses prostě jen pochlubit, že máš stejný vejfuck jako jábigsmiletak ať ti řve a snad ho ve štředu zkouknugood

barynek (Člen)
24.05.2009 18:11:24
Offline

Re: Montáž laďáku

LukinB6 psal:

Tak vejfuck je už na motorce. Čas cca 30 min (odhadem). Jinak to chtělo hodit na centrál, povolit oba šrouby dole a jeden u tlumiče. Pak to hodit na bočák páč centrál zavazel při sundání origošu tomu navařenému kusu na přišroubování pod motorkou. Pak jsem to hodil zpět na centrál a namontoval Ixila.good Jediný problém který do budoucna asi nastane je že mám boční trubkový nosič kufrů a ten se přidělavá ke stupačce. Ta ale dne návodu na Ixila se musela posunot distančními válečky více ven. Bude se muset upravit nosič.smile2. Jinak zvuk dost dobrejevil

no já myslim, že to nemusí bejt nutný, upravovat to, prostě to dáš pod ty váloečky tak jak to bylo a hotovo ne? akorát pokud ti nebude stačit šroub, koupíš větší..


Bandit 4EVER!!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr