Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » ohnutá vidle??

zzzmrzlinar (Člen)
26.05.2009 10:10:15
Offline

ohnutá vidle??

čau, lehce jsem pocuchal Bandita a mimo jiný když jedu rovně jsou brejle trochu šejdrem. tak by mě zajímalo jak zjistím, jestli jsou vohnutý nebo se jen hnuly v brejlích, podotýkám, že už jsem je vyndal a teď mi jde jen wo to jak poznám jestli je trubka vohnutá aniž bych wodmontoval tlumič a případně jak to potom upevním rovně (předpokládám horní a dolní brejle nejsou z jedneho kusu spolu s trubkou)

Pool (Člen)
26.05.2009 10:15:01
Offline

Re: ohnutá vidle??

ajaj copak se stalo ? idontknow


... My day begins when yours is about to end ... 2nd.PARAMEDIC and RESCUE TEAM Ostrava
K.a.s.y.m. (Člen)
26.05.2009 11:48:06
Offline

Re: ohnutá vidle??

zzzmrzlinar psal:

čau, lehce jsem pocuchal Bandita a mimo jiný když jedu rovně jsou brejle trochu šejdrem. tak by mě zajímalo jak zjistím, jestli jsou vohnutý nebo se jen hnuly v brejlích, podotýkám, že už jsem je vyndal a teď mi jde jen wo to jak poznám jestli je trubka vohnutá aniž bych wodmontoval tlumič a případně jak to potom upevním rovně (předpokládám horní a dolní brejle nejsou z jedneho kusu spolu s trubkou)

no jestli máš brejle šejdrem tak jsou vidle určitě hnutý...a jinak než demontáží tlumičů to nezjistíš pokud je to tak nepatrně jak říkáš.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
26.05.2009 12:01:46
Offline

Re: ohnutá vidle??

...rozebrat, jinag poznáš pussyu


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Pšán (Člen)
26.05.2009 12:02:54
Offline

Re: ohnutá vidle??

..hoď si zrcadlo nebo sklo na stůl..
..polož si jen šavli na sklo a tlumič abys měl mimo..
..a včil odvaluj tu šavli po skle..
..uvidíš,jestli se ti šavle v místě spodních brýlí při tom točení nadzvedává a propadá..
..jestli jsou hnuté,nemá smysl je tam dávat v tomhle stavu zpět..
..rozebrat,šavle srovnat..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Pšán (Člen)
26.05.2009 12:06:30
Offline

Re: ohnutá vidle??

..Tome,pošta došla..
..díky..good

..Fildo,dovolil jsem si oponovati..
..ale su jen laik,tak mě tak ber..
..děkujismile1


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Filous (Člen)
26.05.2009 12:15:17
Offline

Re: ohnutá vidle??

Pšán psal:

..Tome,pošta došla..
..díky..good

..Fildo,dovolil jsem si oponovati..
..ale su jen laik,tak mě tak ber..
..děkujismile1

...sem to napsal blbje, nemyslel sem ihned kuchat trubky, taky to dělam tag, že nejdřif vokulim po rovný desce trubky fčetně spodku...myslel sem to tak, že zdemontovat teleskopy, brejle, trubky vokulit a pag mimo motorku smontovat fčetně osy kol...no a něgde to křivý bude...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
26.05.2009 12:16:37
Offline

Re: ohnutá vidle??

...ani to nemusíš pokládat na sklo a rozbíjet hobigsmile, spodek chyť do svěráku a votoč si trubkou, když bude křivá jen málo, tak si přilož podél spodku něco rovnýho ...třeba fošnu bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
26.05.2009 12:18:29
Offline

Re: ohnutá vidle??

osiris psal:

...ani to nemusíš pokládat na sklo a rozbíjet hobigsmile, spodek chyť do svěráku a votoč si trubkou, když bude křivá jen málo, tak si přilož podél spodku něco rovnýho ...třeba fošnu bigsmile

...a muší bejt hoblovaná nebo může bejt i ze záhonku vot rajčete???surprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
26.05.2009 12:21:54
Offline

Re: ohnutá vidle??

Filous psal:
osiris psal:

...ani to nemusíš pokládat na sklo a rozbíjet hobigsmile, spodek chyť do svěráku a votoč si trubkou, když bude křivá jen málo, tak si přilož podél spodku něco rovnýho ...třeba fošnu bigsmile

...a muší bejt hoblovaná nebo může bejt i ze záhonku vot rajčete???surprised

...nesmí bejt zalejvaná samosebou surprised ...ale esli pěstuješ račata podél fošny, tag to sou melouny bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
zzzmrzlinar (Člen)
26.05.2009 12:22:02
Offline

Re: ohnutá vidle??

ok, vidle sou vyndaný tak to pokulím a položím k tému dlouhý úhelník bo něco takového, pak napíšu a vy poradíte,

K.a.s.y.m. (Člen)
26.05.2009 13:55:15
Offline

Re: ohnutá vidle??

Pšán psal:

..Tome,pošta došla..
..díky..good

..Fildo,dovolil jsem si oponovati..
..ale su jen laik,tak mě tak ber..
..děkujismile1

to jsem rád...snad ti to takhle bude vyhovovat.Jak dostal Jirka do ruky fiks tak maloval a maloval bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Pšán (Člen)
26.05.2009 17:42:30
Offline

Re: ohnutá vidle??

..no to zase malůvka zodpovědná..
..a ty popisky jedna radost..bigsmile
..věřím mu..nic proměřovat nebudu a budu se držet návodu..smile1
..ještě jednou dík..i kolegovi..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
K.a.s.y.m. (Člen)
27.05.2009 10:27:41
Offline

Re: ohnutá vidle??

Pšán psal:

..no to zase malůvka zodpovědná..
..a ty popisky jedna radost..bigsmile
..věřím mu..nic proměřovat nebudu a budu se držet návodu..smile1
..ještě jednou dík..i kolegovi..

stejně to musíš dopasovat ač je to omáčklej originál.já to tam pasoval asi hodinu každej.
http://kasym.rajce.idnes.cz/Suzuki_SV_6 … C02654.JPG


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
27.05.2009 10:32:07
Offline

Re: ohnutá vidle??

K.a.s.y.m. psal:
Pšán psal:

..no to zase malůvka zodpovědná..
..a ty popisky jedna radost..bigsmile
..věřím mu..nic proměřovat nebudu a budu se držet návodu..smile1
..ještě jednou dík..i kolegovi..

stejně to musíš dopasovat ač je to omáčklej originál.já to tam pasoval asi hodinu každej.
http://kasym.rajce.idnes.cz/Suzuki_SV_6 … C02654.JPG

...děláte f tý dílně pjeknou práci...akorát tam máte děsnej bordel, to by mi jeblobigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
27.05.2009 10:44:31
Offline

Re: ohnutá vidle??

Filous psal:
K.a.s.y.m. psal:
Pšán psal:

..no to zase malůvka zodpovědná..
..a ty popisky jedna radost..bigsmile
..věřím mu..nic proměřovat nebudu a budu se držet návodu..smile1
..ještě jednou dík..i kolegovi..

stejně to musíš dopasovat ač je to omáčklej originál.já to tam pasoval asi hodinu každej.
http://kasym.rajce.idnes.cz/Suzuki_SV_6 … C02654.JPG

...děláte f tý dílně pjeknou práci...akorát tam máte děsnej bordel, to by mi jeblobigsmile

No dílně bigsmile to je spíš garáž.Bordel tam je akorát když se tam něco dělá.A víš jak se to říká...uklid je pro blbce my inteligenti zvládáme chaos bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Ondráš (Člen)
27.05.2009 10:53:11
Offline

Re: ohnutá vidle??

Filous psal:

...děláte f tý dílně pjeknou práci...akorát tam máte děsnej bordel, to by mi jeblobigsmile

Estli to maj jak je to u nás doma, tak v momentě, kdy se tam uklidí se nebude moct polovina věcí najít. smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
K.a.s.y.m. (Člen)
27.05.2009 10:58:51
Offline

Re: ohnutá vidle??

Ondráš psal:
Filous psal:

...děláte f tý dílně pjeknou práci...akorát tam máte děsnej bordel, to by mi jeblobigsmile

Estli to maj jak je to u nás doma, tak v momentě, kdy se tam uklidí se nebude moct polovina věcí najít. smile1

to né.zase jako nářadí a přípravky šrouby matice díly co zbyli z jinejch motorek maj svoje přesně daný místa tam se to vždycky dává zpátky,ale takovej ten odpad je věc druhá bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
27.05.2009 11:20:53
Offline

Re: ohnutá vidle??

K.a.s.y.m. psal:
Ondráš psal:
Filous psal:

...děláte f tý dílně pjeknou práci...akorát tam máte děsnej bordel, to by mi jeblobigsmile

Estli to maj jak je to u nás doma, tak v momentě, kdy se tam uklidí se nebude moct polovina věcí najít. smile1

to né.zase jako nářadí a přípravky šrouby matice díly co zbyli z jinejch motorek maj svoje přesně daný místa tam se to vždycky dává zpátky,ale takovej ten odpad je věc druhá bigsmile

...já sem dycky na čápa, dyš k nám do dílny zavítá Xicht a křížovej šroubovák dá do oddělení stranovejch klíčů nebo vopačněsurprised ...a vo zamíchanejch matičkách f sekci šroupků ani nemluvimsurprisedbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
27.05.2009 11:37:19
Offline

Re: ohnutá vidle??

filousoj: máme stejnou nemoc :)) ...to bych vraždil :)) ...a když to nechá zasraný, tak i mučil :))


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Mour (Člen)
27.05.2009 11:47:48
Offline

Re: ohnutá vidle??

Intelygend zvládne i chaos goodbigsmile

Filous (Člen)
27.05.2009 12:08:30
Offline

Re: ohnutá vidle??

Mour psal:

Intelygend zvládne i chaos goodbigsmile

...to víš, já sem vobyčejnej blb z vesnicebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
27.05.2009 12:56:35
Offline

Re: ohnutá vidle??

osiris psal:

filousoj: máme stejnou nemoc :)) ...to bych vraždil :)) ...a když to nechá zasraný, tak i mučil :))

to s váma voběma souhlasim...vše má mít svoje místo a taky tam vše svoje místo má smile1
Jinak k tý fotce.pokud se vám zdá ,že vidíte chaoz(bordel)tak se nenechte mýlit...jedná se totiž o system uloží věcí kterýmu nerozumítebigsmilebigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
zzzmrzlinar (Člen)
28.05.2009 10:03:01
Offline

Re: ohnutá vidle??

takže vidili jsem pokulil po skle a přestože to nebylo tak lehký a zas tak extra jsem neviděl tak myslím, že to co čouhá z tlumičů vohlý není,

takže teď co dál, myslíte že by bylo možný že je to vohlý vevnitr v tlumiči, nebo bude stačit srovnat to v tych brejlích.

a jak to teda srovnám??? jestli je to nějak extra těžký a jestli to jde s běžným nářadím, jestli někdo můžete napsat zběžný návod jak na to. dík

Filous (Člen)
28.05.2009 10:10:00
Offline

Re: ohnutá vidle??

zzzmrzlinar psal:

takže vidili jsem pokulil po skle a přestože to nebylo tak lehký a zas tak extra jsem neviděl tak myslím, že to co čouhá z tlumičů vohlý není,

takže teď co dál, myslíte že by bylo možný že je to vohlý vevnitr v tlumiči, nebo bude stačit srovnat to v tych brejlích.

a jak to teda srovnám??? jestli je to nějak extra těžký a jestli to jde s běžným nářadím, jestli někdo můžete napsat zběžný návod jak na to. dík

...já se do rovnání nepouštim a vozim to lidem, co to uměj, bo to nestojí majlant a neš bych se s tym trápil, dyš to neumim..................


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Honza B12 (Člen)
28.05.2009 10:12:58
Offline

Re: ohnutá vidle??

Vevnitř to nebude ohlý skoro určitě, zkus lehce povolit ložisko řízení, šoupni tam zpátky vidle - měli by jít lehce nastrčit. Vše utáhni a kolo by mělo být rovně. Pokud ne, tak jsou hnutý dolní brejle, který se daj s trochou síly srovnat i na motorce poku do nich nasuneš vhodnou tyč a páčíš na druhou strani než se hnuly. Lepší je ale je vyndat, upnout za druhý oko pro vidlici do velkýho svěráku nebo lisu a rovnat.
Taky zkontroluj doraz řízení na krku, už při malý rance se posouvá mimo střed.

zzzmrzlinar psal:

takže vidili jsem pokulil po skle a přestože to nebylo tak lehký a zas tak extra jsem neviděl tak myslím, že to co čouhá z tlumičů vohlý není,

takže teď co dál, myslíte že by bylo možný že je to vohlý vevnitr v tlumiči, nebo bude stačit srovnat to v tych brejlích.

a jak to teda srovnám??? jestli je to nějak extra těžký a jestli to jde s běžným nářadím, jestli někdo můžete napsat zběžný návod jak na to. dík

K.a.s.y.m. (Člen)
29.05.2009 08:08:34
Offline

Re: ohnutá vidle??

Pšán psal:

..no to zase malůvka zodpovědná..
..a ty popisky jedna radost..bigsmile
..věřím mu..nic proměřovat nebudu a budu se držet návodu..smile1
..ještě jednou dík..i kolegovi..

penízky včera doraziligood


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Pšán (Člen)
29.05.2009 12:34:32
Offline

Re: ohnutá vidle??

good


..opravdový muž s pravidelným cyklem..

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr