Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Vyfuk na bandoura 600 (jak vyrobit ?)

mira (Člen)
26.05.2009 19:03:37
Offline

Vyfuk na bandoura 600 (jak vyrobit ?)

nazdarek chtel sem poprosit jestli nekdo nemate nejaky planek,nakres,navod nebo jakoukoli radu jak vyrobit vyfuk na B6.mam material i veskere vybaveni jen nevim jak nato (jde mi jen o zvuk)predem dikec za jakoukoli radu

Editoval osiris (26.05.2009 19:07:28)

pepas (Člen)
26.05.2009 19:39:08
Offline

Re: Vyfuk na bandoura 600 (jak vyrobit ?)

hele až to budeš dělat tak to vem přes kopírák. ale jinak dělá se jao absorbční tlumič
vnitřní trubka je vrtaná kolem ní nějaká absorbční nehořlavá vata a opláštění.

K.a.s.y.m. (Člen)
26.05.2009 20:13:44
Offline

Re: Vyfuk na bandoura 600 (jak vyrobit ?)

nevim jakou máš představu,ale v základu potřebuješ dvě víčka...asi největší problém.Potom plášt...bud' karbon,nerez,titan,dural...nerez je tak nějak nejdostupnější.Potom perforovanou trubku....stočenou z plechu díry to chce aspoň 4mm pak to dělá strašnej kravál.Potom vatu jako nápln dá se použít i orsil,ale uplně nejlepší je araver.Taky si musíš uvědomit jak ho chceš přidělat.jestli na přírubu nebo jinak a podle toho řešit i víčko.No a pak jen vrtačku a trhací nejty s kleštěma bigsmile
několik ukázek http://kasym.rajce.idnes.cz/Vyfuky/


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
osiris (Člen)
26.05.2009 20:31:00
Offline

Re: Vyfuk na bandoura 600 (jak vyrobit ?)

...proč jsi vývody na dýnka nejtoval a šrouboval ? surprised


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Vobi (Člen)
26.05.2009 21:35:41
Offline

Re: Vyfuk na bandoura 600 (jak vyrobit ?)

K.a.s.y.m.

Luxusní výfuky hlavně ten černej. Prodáváš ? :D


"Jednou sem se dloubal v nose až mi tekla krev."
mira (Člen)
26.05.2009 21:51:42
Offline

Re: Vyfuk na bandoura 600 (jak vyrobit ?)

jabych hlavne potreboval vedet jaky jsou vnitrni rozmery te derovane trubky.no proste tak abych tim uplne neztratil vykon

K.a.s.y.m. (Člen)
27.05.2009 08:20:13
Offline

Re: Vyfuk na bandoura 600 (jak vyrobit ?)

mira psal:

jabych hlavne potreboval vedet jaky jsou vnitrni rozmery te derovane trubky.no proste tak abych tim uplne neztratil vykon

sundej origo vejfuk až u svodů a změř si vnitřní diru a takovou udělej vnitřní díru v tom laďáku...nic tim nezkazíš.Myslim ,že je to 45 mm +- bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
K.a.s.y.m. (Člen)
27.05.2009 08:22:49
Offline

Re: Vyfuk na bandoura 600 (jak vyrobit ?)

osiris psal:

...proč jsi vývody na dýnka nejtoval a šrouboval ? surprised

Teď nějak nechápu co myslíš...tyhle fotky jsou tak dva tři roky starý jsou to vejfuky co dělali kámoši než jsem s nima začal dělat.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
osiris (Člen)
27.05.2009 09:10:40
Offline

Re: Vyfuk na bandoura 600 (jak vyrobit ?)

K.a.s.y.m. psal:
osiris psal:

...proč jsi vývody na dýnka nejtoval a šrouboval ? surprised

Teď nějak nechápu co myslíš...tyhle fotky jsou tak dva tři roky starý jsou to vejfuky co dělali kámoši než jsem s nima začal dělat.

...vařený by to bylo přece vzhlednější ...a navíc, proč vařit vývod na přírubu a tu pak šroubovat nebo nejtovat na víko ? ...nebyl by lepší svár přímo na dýnku ?

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/70_vyfuky.jpg

... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
K.a.s.y.m. (Člen)
27.05.2009 09:16:03
Offline

Re: Vyfuk na bandoura 600 (jak vyrobit ?)

osiris psal:
K.a.s.y.m. psal:
osiris psal:

...proč jsi vývody na dýnka nejtoval a šrouboval ? surprised

Teď nějak nechápu co myslíš...tyhle fotky jsou tak dva tři roky starý jsou to vejfuky co dělali kámoši než jsem s nima začal dělat.

...vařený by to bylo přece vzhlednější ...a navíc, proč vařit vývod na přírubu a tu pak šroubovat nebo nejtovat na víko ? ...nebyl by lepší svár přímo na dýnku ?
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … vyfuky.jpg

Jo tohle....no to by byl...Taky už se to dělá,ale teprve od tý doby co s nima dělám já...bo mám k dispozici MIG a jen blbý trafo jako používali do teď a ještě s nim neuměli smile1
Další věc je to ,že některý ty víčka jsou chromovaný tam by se skurvil chrom a některý černý a na ty už se to vaří.
To víš no.Jawa Divišov je blízko a víčka byli za cenu víc než příznivou bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
osiris (Člen)
27.05.2009 09:25:09
Offline

Re: Vyfuk na bandoura 600 (jak vyrobit ?)

...aha smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
K.a.s.y.m. (Člen)
27.05.2009 09:54:03
Offline

Re: Vyfuk na bandoura 600 (jak vyrobit ?)

osiris psal:

...aha smile1

postupnej vývoj,no...už mám dodavatele i na nerez víčka a na ty se jen vaří bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Zdenek (Člen)
27.05.2009 15:54:30
Offline

Re: Vyfuk na bandoura 600 (jak vyrobit ?)

To Kasym,,,pěkný vejfuky, zkus něco na kinga, jo a sežeňte si lepšího svářeče, trafo zahoďte. Zdenek.goodgoodbigsmile

K.a.s.y.m. (Člen)
27.05.2009 18:59:22
Offline

Re: Vyfuk na bandoura 600 (jak vyrobit ?)

Zdenek psal:

To Kasym,,,pěkný vejfuky, zkus něco na kinga, jo a sežeňte si lepšího svářeče, trafo zahoďte. Zdenek.goodgoodbigsmile

Jsem psal ,že trafo už vyhodili.Černý teď vařím já MIGem a na nerez máme svářeče s TIGem..zatim jsem se nezmoh na vlastní smile2 a stačil by i malej inventor ,ale musí bejt vysokofrekvenční aby se nemuselo škrtat a to je zatim dost peněz.A z práce se mi to krást nechcebigsmilebigsmilebigsmile
Na Kinga to bude spíš o svodech než o koncovkách ty by se přízpůsobili...Teda pokud neplánuješ něco ve tvaru pussy nebo triovál na to nemáme výbavu bigsmile
Kámoš má teď rozdělaný na svojí X11 čtyři kusy oválů s frézovanejma víčkama..pak sem dám foto bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
28.05.2009 08:36:12
Offline

Re: Vyfuk na bandoura 600 (jak vyrobit ?)

Zdenek psal:

To Kasym,,,pěkný vejfuky, zkus něco na kinga, jo a sežeňte si lepšího svářeče, trafo zahoďte. Zdenek.goodgoodbigsmile

...Zdendo, myslim že ve srovnání s tebou bude každej svářeč špatnejbigsmile ...a na Kinga patřej Yoshi...jo a toho, co ses na něj byl podivat v dílně už tam mam znova...rozválenýhosmile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
28.05.2009 08:58:05
Offline

Re: Vyfuk na bandoura 600 (jak vyrobit ?)

Filous psal:
Zdenek psal:

To Kasym,,,pěkný vejfuky, zkus něco na kinga, jo a sežeňte si lepšího svářeče, trafo zahoďte. Zdenek.goodgoodbigsmile

...Zdendo, myslim že ve srovnání s tebou bude každej svářeč špatnejbigsmile ...a na Kinga patřej Yoshi...jo a toho, co ses na něj byl podivat v dílně už tam mam znova...rozválenýhosmile2

v tomhle s tebou nelze než souhlasit.
Já jsem svářeč amatér neživý mě to teda teď už ne. bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr