Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Problém s navigací

axxo (Člen)
31.05.2009 22:14:27
Offline

Problém s navigací

Ahoj všem. Mám takový zvláštní problém. Namontoval jsem si na bandasku navigaci konkrétně mio 710  . 6V zásuvku jsem si nechal vyrobit ve Vrbovce. Když připojím napájení tak navigace dobíjí a je vše v poho. Když jedu tak do 6 až 7tis otáček tak taky v klidu. Problém začne při ostřejší jízdě. Jak jsou vysoký otáčky dobíjení začne problikávat čím dál víc až nakonec přestane prakticky dobíjet úplně. Když jí pak dobíjím doma přes notbuk tak je celá nějaká zblblá a ještě chvilku problikává ,ale tak po 15 min divnýho nabíjení se ustálý a zase nabíjí v poho a takhle pořád dokola. Jde o to že takhle s ní můžu někam vyrazit ale dřív nebo pozdějc se stejně vybije a jsem v prdeli. No je jasný ,že to může být milion věcí ,ale jde mi o to jestli se může v dobíjení střídat napětí podle otáček ? Problikává totiž jen navigace. Zástrčka má svojí kontrolku a ta svítí pořád takže to nějak působí prostě na tu navigaci. Můžou to být taky otřesy to je jasný. Koukal jsem na navigace na moto 15000,- no to mě pos... trochu moc. Máte navigace na mašinách ? jaký ????? Chtěl bych znát váš názor jestli koupit prostě přímo na moto total drahou nebo se dá udělat kompromis a vrazit tam do auta ,ale pak možná tyhle prolémi....čus a dík

axxo (Člen)
31.05.2009 22:29:52
Offline

Re: Problém s navigací

Kdyžtak alspoň napište jakou používáte navigaci a jak jste spokojeni. Čus

4Fun.cz (Člen)
31.05.2009 22:34:34
Offline

Re: Problém s navigací

Neruší ti to altík?Já používám navigaci v mobilu a GPS modul a v poho.Zkus nějakého elektrikáře ať ti to proměří.


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
fidoB6 (Člen)
31.05.2009 22:37:12
Offline

Re: Problém s navigací

blbne to i když túruješ na místě?jestli jo,tak elektrika,jestli za jízdy,pak spíš vibrace. víc neporadim...nejlepší navigace je stejně mapagoodbigsmile


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Fik-B6S (Člen)
31.05.2009 22:38:58
Offline

Re: Problém s navigací

6V????


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
axxo (Člen)
31.05.2009 22:42:41
Offline

Re: Problém s navigací

blbne to i když túruješ na místě? >

To bych to musel tůrovat tak alspoň 20 min . Neděje se to hned ale až po nějaké době. Nevím je jasný ,že tady asi nic moc radit nejde. Já jsem total antiorientační tip takže prostě nějakou navigaci potřebuju. Možná zkusím sehnat nějakou starší přímo na moto. Vím ,že to dělá garmin.....

axxo (Člen)
31.05.2009 22:44:44
Offline

Re: Problém s navigací

Fik-B6S > Proč 6V ??  Myslím že to je 6V ne ? Nebo 12 ? Tyhle zástrčky se stejně dělaj všechny stejný myslím ne ? (do autozapalovače)

Fik-B6S (Člen)
31.05.2009 22:45:18
Offline

Re: Problém s navigací

mám mio do auta používám ho na moto a jede krásně až na to že při nabíjení se mi uvolní buď konektor nebo poskočí nabíječka v zasuvce tak to přestane nabijet jinak zasuvku mám přes pojistku na baterce nic jiného... a nabíječka je 12V


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
4Fun.cz (Člen)
31.05.2009 22:45:44
Offline

Re: Problém s navigací

Tipuju to na tu zásuvku.....


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
Fik-B6S (Člen)
31.05.2009 22:47:22
Offline

Re: Problém s navigací

axxo psal:

Fik-B6S > Proč 6V ??  Myslím že to je 6V ne ? Nebo 12 ? Tyhle zástrčky se stejně dělaj všechny stejný myslím ne ? (do autozapalovače)

ty píšeš o 6V a to nedává smysl...


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
axxo (Člen)
31.05.2009 22:49:06
Offline

Re: Problém s navigací

axxo (Člen)
31.05.2009 22:59:16
Offline

Re: Problém s navigací

No nic . Půjčím si jinou navigaci . Někam ji přilepím a zkusím a uvidím ........ potom budu řešti co dál...........

Paladin86 (Člen)
31.05.2009 23:10:08
Offline

Re: Problém s navigací

Fik-B6S psal:

6V????

USB... smile1

Paladin86 (Člen)
31.05.2009 23:12:59
Offline

Re: Problém s navigací

Já si nechal přivézt z číny za 3 000 IGO a super! S nabíječkou byl problém v autě, něco se tam vytřáslo a pak dělala něco podobnýho. Ale tady si myslim že to klidně může dělat altík!

osiris (Člen)
01.06.2009 00:38:24
Offline

Re: Problém s navigací

Paladin86 psal:

.............. Ale tady si myslim že to klidně může dělat altík!

...přes regulátor a baterii ne


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
K.a.s.y.m. (Člen)
01.06.2009 07:13:53
Offline

Re: Problém s navigací

změř si kolik ti to dobíjí..nemělo by to vylejut tušim přes 14,4V,ale taky by to nemělo klesnout pod 12V.
změříš to obyč multimetrem na na baterce při nastartovanym motoru.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
axxo (Člen)
01.06.2009 07:48:25
Offline

Re: Problém s navigací

osiris > taky právě myslím ,že by to nemělo pustit víc přes baterku a přes tu dobíječku. Ale uvidím budu zkoušet.

VikecB12 (Člen)
01.06.2009 08:10:55
Offline

Re: Problém s navigací

No a jinej kabel než ten USB k tomu nemáš? Jakože přímo ten co se strčí do té zapalovačové zásuvky,bez toho USB mezikusu? Jako v tomto se nevyznám,ale připadá mě to jako zbytečně poskládaný,tudíš zbytečně moc míst kde se to může otřesama přerušovat...


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
axxo (Člen)
01.06.2009 09:20:23
Offline

Re: Problém s navigací

VikecB12 > Jasně ,že mám. Tohle byl až druhý pokus.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr