Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » B 12 nemá výkon

j.burys (Člen)
05.06.2009 18:30:30
Offline

B 12 nemá výkon

Zdravi bandaskycoolmam problem,jedeto jako když to nemuže a je to takový jako přidušený a nechcwe to lejzt do otáček.Nebo teda leze,ale když je to vzáběru,tak to tam leze jak když to někdo drží za řiť.Začalo to dělat po tom,co sem vyměnil svíce,olej,filtry a přecházel sem ventily,ty byly celkem dobrý,akorád  asi tři ventily jsem trochu poladim.Neporadí někdo,než se vtom začnu zase vrtat,zatim díkeshelpgood

ross (Člen)
05.06.2009 19:37:04
Offline

Re: B 12 nemá výkon

servisgood


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
j.burys (Člen)
05.06.2009 19:52:29
Offline

Re: B 12 nemá výkon

nemam zbytečný prachy na servis,kde stejně věčiunou skusmo měněj n.d. než na to přijdou,tohle bude ňáká prkotina.tak skoušim,jestli mě někdo rovnou nenavede,než abych nad tim dlouho bádalevil

Michal Dk (Člen)
05.06.2009 19:56:49
Offline

Re: B 12 nemá výkon

Podívej se na ty ventily jestli si je udělal dobře,pak filtr jakej si dával?Svíce co tam patřej?

corimec (Člen)
05.06.2009 20:06:22
Offline

Re: B 12 nemá výkon

jak dlouho to stálo?
já loni nemoh jezdit a letos podobny problem
byli asi stuhlý membrany karbecích a rozběhalo se to samo

j.burys (Člen)
05.06.2009 20:12:41
Offline

Re: B 12 nemá výkon

myslíš,že ty ventyli jo???nu tak to rozhodim ještě jednou no...vzduchovej filtr je tam snad to co tam patří HIFLO HFA3605 a svíce sem obědnal ty co tak byli a to NGKJR9B.Spíš se mi zdálo,že když jsem tam dával ten filtr,tak to víko po stranách pořádně nesedělo,jako kdyby to bylo prohnutý,ale nevim jak to moc vadí.

j.burys (Člen)
05.06.2009 20:13:59
Offline

Re: B 12 nemá výkon

corimec psal:

jak dlouho to stálo?
já loni nemoh jezdit a letos podobny problem
byli asi stuhlý membrany karbecích a rozběhalo se to samo

já to nedávno koupil a jezdilo to vcajku,teď to stálo tak maximálně 14 dní

Michal Dk (Člen)
05.06.2009 20:25:42
Offline

Re: B 12 nemá výkon

j.burys psal:

myslíš,že ty ventyli jo???nu tak to rozhodim ještě jednou no...vzduchovej filtr je tam snad to co tam patří HIFLO HFA3605 a svíce sem obědnal ty co tak byli a to NGKJR9B.Spíš se mi zdálo,že když jsem tam dával ten filtr,tak to víko po stranách pořádně nesedělo,jako kdyby to bylo prohnutý,ale nevim jak to moc vadí.

Zkus ještě přejít kabely od svíček.Ty ventily jestli seš si jistej že si je udělal dobře tak nech.Já jen vycházím z toho že píšeš že před zásahem to chodilo.

Pšán (Člen)
06.06.2009 07:02:46
Offline

Re: B 12 nemá výkon

..věřím na přimáčklou benzin.hadičku a chujový podtlak..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
j.burys (Člen)
06.06.2009 13:52:08
Offline

Re: B 12 nemá výkon

Michal Dk psal:
j.burys psal:

myslíš,že ty ventyli jo???nu tak to rozhodim ještě jednou no...vzduchovej filtr je tam snad to co tam patří HIFLO HFA3605 a svíce sem obědnal ty co tak byli a to NGKJR9B.Spíš se mi zdálo,že když jsem tam dával ten filtr,tak to víko po stranách pořádně nesedělo,jako kdyby to bylo prohnutý,ale nevim jak to moc vadí.

Zkus ještě přejít kabely od svíček.Ty ventily jestli seš si jistej že si je udělal dobře tak nech.Já jen vycházím z toho že píšeš že před zásahem to chodilo.

no já když to zjistil,tak sem si myslel hned ty ventily že sem dojebal,ale pak sem nad tim přemejšel a těma by to nemělo bejt,když sem pošteloval jen tři ty ventily a ostatní byli dobrýcoolkáblama to taky nebude,jsou uznačený a jinak by mi ani nedošáhli,když bude nejhůř,tak udělam ještě jednou ty ventily,jinak dík

j.burys (Člen)
06.06.2009 13:54:15
Offline

Re: B 12 nemá výkon

Pšán psal:

..věřím na přimáčklou benzin.hadičku a chujový podtlak..

no kámo tak to mě nenapadlo a je to dost možný,že jak sem se tam stim pral,tak že sem jí někde přimáčk

hans (Člen)
06.06.2009 13:54:35
Offline

Re: B 12 nemá výkon

jiřin, mrkni na ty hadičky, jestli je nemáš přimáčklý, jak píše pšán....


Sapere Aude
www.gunlex.cz
j.burys (Člen)
06.06.2009 15:23:31
Offline

Re: B 12 nemá výkon

tak teď jsem se na to koukal a ty hadičky přimáčklý nebyli,tak to fakt netušim,páč sem tomu celkem věřil že to tim budesmile2

Loser (Administrator)
06.06.2009 17:07:12
Offline

Re: B 12 nemá výkon

mel jsem stejnej problem po vymene vzduchovyho filtru ... dal jsem tam repliku originalu - Meiwa (nebo tak nejak) ... nakonec jsem tam dal Hiflo filtr a jelo to zase, jak ma. Tak zkus od nekoho pujcit jinej vzduchac a uvidis


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
j.burys (Člen)
06.06.2009 18:03:08
Offline

Re: B 12 nemá výkon

hm,tak nad tim sem už taky přemejšlel,ale ten starej sem už vyhodilpussypřece nebudu kupovat nový filtry než se trefim na kterej to pojede,tak to nevim co stim udělam.

maňas (Člen)
06.06.2009 18:15:24
Offline

Re: B 12 nemá výkon

j.burys psal:

myslíš,že ty ventyli jo???nu tak to rozhodim ještě jednou no...vzduchovej filtr je tam snad to co tam patří HIFLO HFA3605 a svíce sem obědnal ty co tak byli a to NGKJR9B.Spíš se mi zdálo,že když jsem tam dával ten filtr,tak to víko po stranách pořádně nesedělo,jako kdyby to bylo prohnutý,ale nevim jak to moc vadí.

netuším jestli to má vliv ale vzduchovej fitr má označení HFA3610surprised


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
j.burys (Člen)
06.06.2009 18:29:26
Offline

Re: B 12 nemá výkon

maňas psal:
j.burys psal:

myslíš,že ty ventyli jo???nu tak to rozhodim ještě jednou no...vzduchovej filtr je tam snad to co tam patří HIFLO HFA3605 a svíce sem obědnal ty co tak byli a to NGKJR9B.Spíš se mi zdálo,že když jsem tam dával ten filtr,tak to víko po stranách pořádně nesedělo,jako kdyby to bylo prohnutý,ale nevim jak to moc vadí.

netuším jestli to má vliv ale vzduchovej fitr má označení HFA3610surprised

tak to je hezký,no když jsem je dam vedle sebe,tak byli stejný,tak jedině jestli nejsou jiný hustotou

Loser (Administrator)
07.06.2009 04:36:03
Offline

Re: B 12 nemá výkon

hele, ja se v tom houno vyznam, ale rek bych, ze to bude tim vzduchacem. Jde o tu hustotu. Pokud mas nekoho z nas v okoli, tak se s nim zkus domluvit a vyzkousej to


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
j.burys (Člen)
07.06.2009 10:15:31
Offline

Re: B 12 nemá výkon

jo jo,to asi bude opravdu tim,já když jsem to obědnával,tak sem tom objednával podle druhu motorka a tenhle mi to vybralo,tak sem to neřešil a obědnal.Možná skusim hanse,jestli se mu to bude chtít rozebrat,ale asi ho hned obědnam,tak ještě jestli mi někdo řekne jakej tam patří , než obědnam zase něco na chujucool

hans (Člen)
07.06.2009 10:28:11
Offline

Re: B 12 nemá výkon

j.burys psal:

jo jo,to asi bude opravdu tim,já když jsem to obědnával,tak sem tom objednával podle druhu motorka a tenhle mi to vybralo,tak sem to neřešil a obědnal.Možná skusim hanse,jestli se mu to bude chtít rozebrat,ale asi ho hned obědnam,tak ještě jestli mi někdo řekne jakej tam patří , než obědnam zase něco na chujucool

v pondělí se ti na to kouknu, pokud ti to zatím nikdo neřekne good


Sapere Aude
www.gunlex.cz
j.burys (Člen)
07.06.2009 13:07:02
Offline

Re: B 12 nemá výkon

ok  zatim díkec

kojaksro (Člen)
07.06.2009 16:41:23
Offline

Re: B 12 nemá výkon

...nevím co máš za rok, ale na starej model je vzducháč HFA3605 96-00 a na 01-06 je to HFA 3610.


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
M.K (Člen)
07.06.2009 19:53:54
Offline

Re: B 12 nemá výkon

měl jsem podobny problém a to jsem jenom sundal filtr a z pátky nasadil ten samí a taky to nejelo a ohledně toho deklu jsem měl ten samí pocit tak jsem to znova rozdělal a složil a už to jede, ta montáž toho filtru je dost nešikovně udělaná.good

Filous (Člen)
07.06.2009 20:38:07
Offline

Re: B 12 nemá výkon

...blbjes nasadils filtr, to víko prohnutý bejt nemůže...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
j.burys (Člen)
07.06.2009 22:37:37
Offline

Re: B 12 nemá výkon

kojaksro psal:

...nevím co máš za rok, ale na starej model je vzducháč HFA3605 96-00 a na 01-06 je to HFA 3610.

mam to rok 98,takže to by mělo sedět to co mi přišlo,tak dík

j.burys (Člen)
07.06.2009 22:43:11
Offline

Re: B 12 nemá výkon

to já to měl včera znova rozebraný a znova sem to dal složil a řek bych,že mi to tam sedí vbpoho,jen po stranách ty plochy neseděj na sobě,ale je tam tak 2mm mezera a nevim jak bych to tam jinak domáčk...nu tak to holt skusim etě doidontknowtřetice

Ondráš (Člen)
07.06.2009 23:54:14
Offline

Re: B 12 nemá výkon

j.burys psal:

mam to rok 98,takže to by mělo sedět to co mi přišlo,tak dík

Jsou tam kolem toho takový molitanový "provázky" jako těsnění... Máš to tam? Ikdyž to už je asi pussyovina


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
j.burys (Člen)
08.06.2009 17:09:45
Offline

Re: B 12 nemá výkon

Ondráš psal:
j.burys psal:

mam to rok 98,takže to by mělo sedět to co mi přišlo,tak dík

Jsou tam kolem toho takový molitanový "provázky" jako těsnění... Máš to tam? Ikdyž to už je asi pussyovina

jojo,na to jsem koukalm a to tam je,jdu to znova rohodit a skusim to tam nasadit jen bez toho filtru,jak to tam bude sedět a uvidim

Akela SK (Člen)
09.06.2009 23:31:08
Offline

Re: B 12 nemá výkon

A nezabudol si si v airboxe nejakú handru? To vyzerá na sanie (nie podtlaky) alebo rozpojený konektor niekde okolo riadiacej jednotky (od indukčného snímača otáčok). Skontroluj to.coolcool

j.burys (Člen)
10.06.2009 17:41:13
Offline

Re: B 12 nemá výkon

v tom airboxu jsem nic nezapoměl,měl jsem to už třikrát rozebraný a ten filtr tam sedí dobře,jen po stranách zůstává furt ta mezírka,ale tudima to nepřisává,takže by to mělo jít přez ten filtr...jen se teda ještě zeptam kčemu je tam ten konetor co je u pravý strany airboxu nahoře??Na palicoměr to mam zapojený a hned vedle toho leží ještě jeden,tak by mě zajímalo,kčemu je to připravený a nebo kam patří???

Filous (Člen)
10.06.2009 22:14:43
Offline

Re: B 12 nemá výkon

j.burys psal:

v tom airboxu jsem nic nezapoměl,měl jsem to už třikrát rozebraný a ten filtr tam sedí dobře,jen po stranách zůstává furt ta mezírka,ale tudima to nepřisává,takže by to mělo jít přez ten filtr...jen se teda ještě zeptam kčemu je tam ten konetor co je u pravý strany airboxu nahoře??Na palicoměr to mam zapojený a hned vedle toho leží ještě jeden,tak by mě zajímalo,kčemu je to připravený a nebo kam patří???

...je tam navíc, na ten ser...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
j.burys (Člen)
10.06.2009 22:32:36
Offline

Re: B 12 nemá výkon

okgood

Akela SK (Člen)
10.06.2009 22:38:20
Offline

Re: B 12 nemá výkon

To je asi príprava pre hmlovky ...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr