Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Kapota Fz6 Fazer

Kotlas (Člen)
09.06.2009 21:39:31
Offline

Kapota Fz6 Fazer

Zdravím všici, chtěl bych poprosit o radu. Bratr položil Fz6 a rozlámal naštěstí jenom tu přední kapotu. Já ji hledal na netu v náhrašce, pač ta by podle různejch článků měla bejt o polovičku levnější než origoš, ale bohužel sem na nic konkrétního nenarazil. Nevíte někdo nějakej konkrétní shop kde bych ji našel? Díkes help


žiješ jenom jednou, záleží na tobě jak dlouho!!!
KOVAL (Člen)
09.06.2009 21:52:42
Offline

Re: Kapota Fz6 Fazer

Kterou FZ6 myslíš?
Jestli tu co má dva vejfuky pod prdelej a jestli myslíš tu přední polokapotu tak to si děláš prdel že bys ji chtěl koupit někde levnějc než v Yamaze? Vona totiž stojí necelou 6ku a to jako volakovaná v barvě... Takže v tomhle případě dát někomu za jetou prachy a pak ji nechat lakovat je provar jak prase. A že stojí takhle málo vim,páč ji tady jeden vokurek vloni kupoval,ta cena je uplně směšná u tohodle bajku,spíš až neuvěřitelná.surprised

kojaksro (Člen)
09.06.2009 21:56:50
Offline

Re: Kapota Fz6 Fazer

....nevím co za rok, ale jukni sem na depot, třeba určitý díl tam najdešsmokin

http://www.partsdepot.cz/index.php?fveh … tion=52155


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Kotlas (Člen)
10.06.2009 09:48:17
Offline

Re: Kapota Fz6 Fazer

to Koval:
Já nechci kupovat nic levnějc, já sem věrnej nahatýmu banditovi se spešl zadníma stupačkamagood a tam takovej problém nastat nemůže bigsmile Jen tady tlumočím co bratr někde přečetl, nebo nevím kde to vzalsmile1 Já bych to taky asi neřešil, objednal bych to v yamaze a je po problému. Dám mu to od tebe přečíst a třeba dostane rozum bigsmile


žiješ jenom jednou, záleží na tobě jak dlouho!!!
Kotlas (Člen)
10.06.2009 09:52:15
Offline

Re: Kapota Fz6 Fazer

to Kojaksro:
Hele to je prima stránkagood ale nějak mi nesedí že je rozdíl  v ceně když mi to pošlou do 10 nebo 30 dnů 2 litry idontknow a to budou asi nelakovaný díly co? Rozhodně díky beer


žiješ jenom jednou, záleží na tobě jak dlouho!!!
Billy (Člen)
10.06.2009 12:15:51
Offline

Re: Kapota Fz6 Fazer

pa to tahaj ty dily z USA. tak nez to semka dopluje po mori :) a nebo skladem za vetsi palku. Tak si  vyber


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr