Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » je něco špatnýho na tom zabít číňana???

Fresh Man (Člen)
09.06.2009 22:45:40
Offline

je něco špatnýho na tom zabít číňana???


Bandit pičo
Pool (Člen)
10.06.2009 00:02:03
Offline

Re: je něco špatnýho na tom zabít číňana???

nejhorsi sou humanisti, co maj kazdou nedeli mastnou hubu vod prasatka bigsmile ... cinani aspon nemaj po psim mase vysokej cholesterol a koronarni choroby good ... proste kdo nezral psa, nesukal ciganku a nebyl v kriminale .... smokin ... pravda je, to ze je zerou mi neva , to jak je zabijej je ... prinejmensim diskutabilni surprised


... My day begins when yours is about to end ... 2nd.PARAMEDIC and RESCUE TEAM Ostrava
Fresh Man (Člen)
10.06.2009 00:34:50
Offline

Re: je něco špatnýho na tom zabít číňana???

Pool psal:

nejhorsi sou humanisti, co maj kazdou nedeli mastnou hubu vod prasatka bigsmile ... cinani aspon nemaj po psim mase vysokej cholesterol a koronarni choroby good ... proste kdo nezral psa, nesukal ciganku a nebyl v kriminale .... smokin ... pravda je, to ze je zerou mi neva , to jak je zabijej je ... prinejmensim diskutabilni surprised

vo tom mluvim, dyš už je musej žrát tak normálně zabít....   
        ale šukání cigánů a krim už je na mně hárt korsicksicksick
a po čase co sem strávil a trávim ve špitále, sem asi těško humanista!!!


Bandit pičo
faitík (Člen)
10.06.2009 05:09:08
Offline

Re: je něco špatnýho na tom zabít číňana???

strašný smile2


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
kojaksro (Člen)
10.06.2009 07:03:27
Offline

Re: je něco špatnýho na tom zabít číňana???

....to že je žerou bych pochopil, ale takhle je trápit a takovým stylem zabíjet to opravdu nepoberu badsmile2


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Ice (Člen)
10.06.2009 10:03:08
Offline

Re: je něco špatnýho na tom zabít číňana???

Lidi vždycky byli a budou howada... Není to jen o číňanech, skoro všude dochází k podobným nechutným praktikám. Né všechny jatka jsou tak humánní jak si každej myslí. Já jsem sice masožravec, a to na 120%, ale koukat na to není nic příjemnýho. smokin


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Ondráš (Člen)
10.06.2009 11:02:10
Offline

Re: je něco špatnýho na tom zabít číňana???

Asi tu budu utlučen... S tím počítám, ale víte jak se na vesnici (tady u nás, ne v Číně) zabíjej králíci, kozy, ve velkochovech kuřata? help

Toto video samozřejmě nechci nijak ospravedlňovat. Ale když už je chtěj žrát, tak by u toho zabíjení mohli alespoň trochu myslet.headshake


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Fresh Man (Člen)
10.06.2009 12:02:49
Offline

Re: je něco špatnýho na tom zabít číňana???

Ondráš psal:

Asi tu budu utlučen... S tím počítám, ale víte jak se na vesnici (tady u nás, ne v Číně) zabíjej králíci, kozy, ve velkochovech kuřata? help

Toto video samozřejmě nechci nijak ospravedlňovat. Ale když už je chtěj žrát, tak by u toho zabíjení mohli alespoň trochu myslet.headshake

no nechci srovnávat inteligenci kuřete a psa... ale i tak kuřeti se usekne hlava(nebo ukroutí) a  králoš dostane za uši... a JE TO. jak to souvysí s umyslnym tejránim ??? jesli takle jako f tý čině vrazdíte slepici  tak mi to plís popiš... co z ní pag zbude...bigsmile


Bandit pičo
Ondráš (Člen)
10.06.2009 12:37:38
Offline

Re: je něco špatnýho na tom zabít číňana???

Králík dostane za uši (2x-3x), nožem přeřízneš míchu (na podruhé, na potřetí se ti to povede), pak se nechá docukat.
Koza (nebo ovce) se podřezává a nechává vykrvácet.
Kuřatům se máčí hlavy ve vodě s elektrikou a (bez kontroly, jestli jsou omráčené) a pak se řežou nožema (pokud to nesedne, tak jen naříznou), následně se upajcnou krky (ale nesmí se moc třepat, aby to neminuly). Umírá se vykrvácením (jeden z důvodů, proč je věší za nohy).
Podomácku se jim seká hlava sekerou. Tam to maj lepší.

Jde spíš o to poprvé... Pak už to jde snáz.

Teď vypadam jak sadista, mučitel a nepřítel zvířat.smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Bodlinka (Člen)
10.06.2009 12:38:44
Offline

Re: je něco špatnýho na tom zabít číňana???

fuj... sicksicksick
mě se u toho udělalo blbě, že sem to ani nedokoukala ... redface

Freshi, měl bys tam dát varování, že to není videoklip pro psí milovníky-jako mazlíčků smile1


_____________________________________________
Když chci, tak se neptám jestli můžu…...
zdenek 1 (Člen)
10.06.2009 14:42:03
Offline

Re: je něco špatnýho na tom zabít číňana???

Sem se ani nododíval do půlky,hajzli jedni,bych je kurvy jebnul pár krát tyčkou po kulách, pak bych je utluk dřevěnym štylem sick


když to jede,je to OK
Filous (Člen)
10.06.2009 14:46:39
Offline

Re: je něco špatnýho na tom zabít číňana???

...ani se na to nebudu dívat, bo to mam pag přet vočima tejdensmile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
PALOUS (Člen)
10.06.2009 21:02:51
Offline

Re: je něco špatnýho na tom zabít číňana???

Svjet je hnussickmě spíš sere,že to sem Freš dalsmile2dostaneš lepáka voebigsmilejen u nápisu sem tušil vo co de,tak sem na to ani nekoukalbadkdyby tam uřezávaly hlavy lidem tak to jogoodna to aj vopčas čumím páč lidi sou ty hovadabigsmile


Jebat motorky :-)
Michal Dk (Člen)
10.06.2009 21:16:59
Offline

Re: je něco špatnýho na tom zabít číňana???

Nekoukal jsem stačej mě reakcesicksick

mr.BSE (Člen)
10.06.2009 22:08:31
Offline

Re: je něco špatnýho na tom zabít číňana???

Taky sem se nedíval, ale už sem pár videjí na toto téma viděl a jak píše Filous, člověk to pak má před vočima eště pěkně dlouho smile2bad


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Fresh Man (Člen)
11.06.2009 01:34:15
Offline

Re: je něco špatnýho na tom zabít číňana???

Bodlinka psal:

fuj... sicksicksick
mě se u toho udělalo blbě, že sem to ani nedokoukala ... redface

Freshi, měl bys tam dát varování, že to není videoklip pro psí milovníky-jako mazlíčků smile1

to je pro psí milovníky................ jen je u     toho vykuchat..   šikmo... x)skur,,,,,,,,,, u mně je jasno, akorát nesmí tolikl  trpět bohužel....ale proč?prej že sou lidi ....


Bandit pičo
Ice (Člen)
11.06.2009 07:41:23
Offline

Re: je něco špatnýho na tom zabít číňana???

Fresh Man psal:
Ondráš psal:

Asi tu budu utlučen... S tím počítám, ale víte jak se na vesnici (tady u nás, ne v Číně) zabíjej králíci, kozy, ve velkochovech kuřata? help

Toto video samozřejmě nechci nijak ospravedlňovat. Ale když už je chtěj žrát, tak by u toho zabíjení mohli alespoň trochu myslet.headshake

no nechci srovnávat inteligenci kuřete a psa... ale i tak kuřeti se usekne hlava(nebo ukroutí) a  králoš dostane za uši... a JE TO. jak to souvysí s umyslnym tejránim ??? jesli takle jako f tý čině vrazdíte slepici  tak mi to plís popiš... co z ní pag zbude...bigsmile

Jak tohle souvisí s inteligencí? Víš kolik znám lidi dle tvého názoru, co by muselo jít pod kudlu, protože jsem tupí jak vagón bláta?!? smokin A jak říkal Ondráš, v reálu to opravdu nechodí tak humánně, jak si ty představuješ. Ono, to není ani tak trochu alibistický, jako že je to alibistický hodně. Já tlačím kuřecí, hovězí a vepřové, tak vybíjení kuřat, skotu a pašíků je v pořádku,je to rychlé a bezbolestné, ale pejsek? To je vražda! smokin Vždyť to bývají členové našich rodin. Je třeba si uvědomit, že jiný národ, jiné tradice, jiný vztah k zvířatům. Když pomineme způsob, jakým se zvířata zabíjejí, tak ve výsledku to vyjde na stejno. Zvířata trpí a pak jdou do hambáče, na kterým ty si zgustneš. smokin

To video je hnusný, sám jsem ho nedokoukal do konce. A bejt na místě, tak postřílím ty kurvy šikmooký a rafany adoptuju všechny. Ale je třeba si uvědomit, že tohle se neděje jen u číňanů, ale kolikrát i blíž, než si myslíš. smokin


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Fresh Man (Člen)
18.06.2009 01:35:12
Offline

Re: je něco špatnýho na tom zabít číňana???

Ice psal:
Fresh Man psal:
Ondráš psal:

Asi tu budu utlučen... S tím počítám, ale víte jak se na vesnici (tady u nás, ne v Číně) zabíjej králíci, kozy, ve velkochovech kuřata? help

Toto video samozřejmě nechci nijak ospravedlňovat. Ale když už je chtěj žrát, tak by u toho zabíjení mohli alespoň trochu myslet.headshake

no nechci srovnávat inteligenci kuřete a psa... ale i tak kuřeti se usekne hlava(nebo ukroutí) a  králoš dostane za uši... a JE TO. jak to souvysí s umyslnym tejránim ??? jesli takle jako f tý čině vrazdíte slepici  tak mi to plís popiš... co z ní pag zbude...bigsmile

Jak tohle souvisí s inteligencí? Víš kolik znám lidi dle tvého názoru, co by muselo jít pod kudlu, protože jsem tupí jak vagón bláta?!? smokin A jak říkal Ondráš, v reálu to opravdu nechodí tak humánně, jak si ty představuješ. Ono, to není ani tak trochu alibistický, jako že je to alibistický hodně. Já tlačím kuřecí, hovězí a vepřové, tak vybíjení kuřat, skotu a pašíků je v pořádku,je to rychlé a bezbolestné, ale pejsek? To je vražda! smokin Vždyť to bývají členové našich rodin. Je třeba si uvědomit, že jiný národ, jiné tradice, jiný vztah k zvířatům. Když pomineme způsob, jakým se zvířata zabíjejí, tak ve výsledku to vyjde na stejno. Zvířata trpí a pak jdou do hambáče, na kterým ty si zgustneš. smokin

To video je hnusný, sám jsem ho nedokoukal do konce. A bejt na místě, tak postřílím ty kurvy šikmooký a rafany adoptuju všechny. Ale je třeba si uvědomit, že tohle se neděje jen u číňanů, ale kolikrát i blíž, než si myslíš. smokin

jo kéš by se blbci směli střílet aspon by sem tam něgdo držel hubu aby se neproflák !!!
a s inteligencí to souvisí hodně... pes versus slepice...  skus slepici něco naučit ...  tak jak si to asi uvědomuje???    slepice versus prase... prase můžeš ochočit jak psa...   
prase dyš ví že ho deš krocnout a je dlouho stresovaný tak je maso na piču ...

jo ale blíž než si myslim to nevisí běžně na tržnici(aspon) a jesi se na to příde tak se to aspon trochu řeší !ne jako ve fekalo číněsick  a jinejch žlutejch dírách!!!

sorry za pozdní reakci


Bandit pičo
SLUGI (Člen)
18.06.2009 07:23:44
Offline

Re: je něco špatnýho na tom zabít číňana???

... a co tohle ?
... když zrovna nemaj psy tak nepohrdnou ani číňanem evil
http://www.rozzlobenimuzi.com/?linkid=1 … hrumka.htm


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Fresh Man (Člen)
18.06.2009 07:28:50
Offline

Re: je něco špatnýho na tom zabít číňana???

SLUGI psal:

... a co tohle ?
... když zrovna nemaj psy tak nepohrdnou ani číňanem evil
http://www.rozzlobenimuzi.com/?linkid=1 … hrumka.htm

at se klidně sežerou ... a klidně se před tim mučej dyš to bude mezi nima...


Bandit pičo
SLUGI (Člen)
18.06.2009 08:01:40
Offline

Re: je něco špatnýho na tom zabít číňana???

... jak říkáš evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
opec (Člen)
18.06.2009 12:02:22
Offline

Re: je něco špatnýho na tom zabít číňana???

CHiňaňi jsou zmrdi šak na to zajdou,udělat jim to samé ať poznají jaké to je!Banda nenažranáfuck


Ať si vlky vyjů,ropa těčjě ďalej!!!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr