Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » řetězová sada

kotas06 (Člen)
14.06.2009 22:18:26
Offline

řetězová sada

Nazdar Banditi kolik se pohybuje cena řetězové sady (rozeta, řetěz...) chtěl bych něco lepšího a ne nic z Polska to je na pussy, kolik to stojí popř kde to najdu... Bandit GSF 600 r.v. 1996 díky....helpgood


Člověk, který má pravdu nepotřebuje zvyšovat hlas.
Michal Dk (Člen)
15.06.2009 06:02:46
Offline

Re: řetězová sada

Kojak má v bazaru novou D.I.D. za 2840,-

Frodo89 (Člen)
15.06.2009 07:29:11
Offline

Re: řetězová sada

ELIT.cz
MO 123-14
Popis:       DID řetězová sada. Suzuki GSF600 Bandit-`99
Cena: 2 710,00 CZK

PS: za cenu neručim. mam ji z katalogu Elit


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
bracha (Člen)
15.06.2009 08:16:21
Offline

Re: řetězová sada

Hodnoty katalogu Elit ale ještě plus DPHčko...dneska ji tam budu kupovat


Ten, kdo vymyslel práci by ji měl taky naučit masturbovat, aby se udělala sama
kojaksro (Člen)
15.06.2009 08:28:52
Offline

Re: řetězová sada

Frodo89 psal:

ELIT.cz
MO 123-14
Popis:       DID řetězová sada. Suzuki GSF600 Bandit-`99
Cena: 2 710,00 CZK

PS: za cenu neručim. mam ji z katalogu Elit

.......cenu máš správně ale bez Dph. Takže 3225,-Kč s Dph.


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
XJelen (Člen)
15.06.2009 10:10:32
Offline

Re: řetězová sada

mínus povinná sleva nébigsmilebigsmilebigsmile


Strýcfajtr !!!
kojaksro (Člen)
15.06.2009 10:33:25
Offline

Re: řetězová sada

XJelen psal:

mínus povinná sleva nébigsmilebigsmilebigsmile

......to už beru automatickysmile1smokin


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Luk (Člen)
15.06.2009 12:44:19
Offline

Re: řetězová sada

kojak:
jak to vypada se sadama na B12 K6, je tam kde brat?helpsmile1
nejak se mi frajer blbe vytahujesmile2

jooo a do Brna, na suprbajky, s tebou jeduevilbigsmile


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
Frodo89 (Člen)
15.06.2009 16:40:33
Offline

Re: řetězová sada

Luk psal:

kojak:
jak to vypada se sadama na B12 K6, je tam kde brat?helpsmile1
nejak se mi frajer blbe vytahujesmile2

jooo a do Brna, na suprbajky, s tebou jeduevilbigsmile

MO 123-55      
   
Popis: DID řetězová sada. Suzuki GSF1200S Bandit
   
4 210,00 CZK     (5 009,90 CZK )

Jakou slevu ti kojaksro nabydne važně nevim :-/ Tuhle cenu jsem po konzultaci se švagrem "zamestnacem Elitu" vytahl přimo z elitcat.cz


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
VikecB12 (Člen)
15.06.2009 16:44:40
Offline

Re: řetězová sada

Kdyby ste vobčas mrkli sem do bazaru,tak víte že nás má Kožak rát a nechá nám je za 4 táckysmokingoodsmile1


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
osiris (Člen)
15.06.2009 16:52:26
Offline

Re: řetězová sada

...ČZ ...a na šestku tuplem good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
VikecB12 (Člen)
15.06.2009 18:48:17
Offline

Re: řetězová sada

osiris psal:

...ČZ ...a na šestku tuplem good

No jo,ale není zlatejsmile2bigsmilebigsmilebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
15.06.2009 18:49:54
Offline

Re: řetězová sada

VikecB12 psal:
osiris psal:

...ČZ ...a na šestku tuplem good

No jo,ale není zlatejsmile2bigsmilebigsmilebigsmile

ale je k neutahání smile1 na mojí turistiku jsem ho teprve dvakrát dotahoval a má asi tak 15 tis.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Frodo89 (Člen)
15.06.2009 18:54:21
Offline

Re: řetězová sada

K.a.s.y.m. psal:
VikecB12 psal:
osiris psal:

...ČZ ...a na šestku tuplem good

No jo,ale není zlatejsmile2bigsmilebigsmilebigsmile

ale je k neutahání smile1 na mojí turistiku jsem ho teprve dvakrát dotahoval a má asi tak 15 tis.

Netahneš ho před utahovanim už po zemi? bigsmile good


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
Kakac (Člen)
15.06.2009 19:12:47
Offline

Re: řetězová sada

K.a.s.y.m. psal:
VikecB12 psal:
osiris psal:

...ČZ ...a na šestku tuplem good

No jo,ale není zlatejsmile2bigsmilebigsmilebigsmile

ale je k neutahání smile1 na mojí turistiku jsem ho teprve dvakrát dotahoval a má asi tak 15 tis.

JOOO to bych taky potřeboval můj je DID VM a ta kurva na mojí B6 se vytahuje nerovnoměrně když ho přitáhnu tak otočím kolem a je tam průvěs tak 5-6 cm pak otočím a je tam tak 1-2 cm.Čím to kurvapussy JE.bad bad
Je fakt že jsem to tak koupil ale výměna ně určo čeká.
OSI fakt ČZidontknowidontknowmám té mrše české věřitidontknow
Kamoš na XJ 600 koupil Reginu a ta je po 10000 jak kšandybigsmile
Kojak co mi tam doporučíš ? Ať to nemusím měnit zároveň s olejembigsmile
Je ta sada přece jenom trošku dražší než ten olejbigsmile


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
Meloun (Člen)
15.06.2009 19:20:23
Offline

Re: řetězová sada

Kakac psal:
K.a.s.y.m. psal:
VikecB12 psal:


No jo,ale není zlatejsmile2bigsmilebigsmilebigsmile

ale je k neutahání smile1 na mojí turistiku jsem ho teprve dvakrát dotahoval a má asi tak 15 tis.

JOOO to bych taky potřeboval můj je DID VM a ta kurva na mojí B6 se vytahuje nerovnoměrně když ho přitáhnu tak otočím kolem a je tam průvěs tak 5-6 cm pak otočím a je tam tak 1-2 cm.Čím to kurvapussy JE.bad bad
Je fakt že jsem to tak koupil ale výměna ně určo čeká.
OSI fakt ČZidontknowidontknowmám té mrše české věřitidontknow
Kamoš na XJ 600 koupil Reginu a ta je po 10000 jak kšandybigsmile
Kojak co mi tam doporučíš ? Ať to nemusím měnit zároveň s olejembigsmile
Je ta sada přece jenom trošku dražší než ten olejbigsmile

Na tý český mrše jezděj i litrový štoky ve světěgood


PURE NAKED BIKE!
osiris (Člen)
15.06.2009 19:20:55
Offline

Re: řetězová sada

kakáčoj: fakt, bez prdele, ČZ je už úplně jiná liga než známe z dob jawek, vůbec z něj neměj strach, je to srovnatelný s DIDem, TSUBAKI atd. good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Kakac (Člen)
15.06.2009 19:27:47
Offline

Re: řetězová sada

osiris psal:

kakáčoj: fakt, bez prdele, ČZ je už úplně jiná liga než známe z dob jawek, vůbec z něj neměj strach, je to srovnatelný s DIDem, TSUBAKI atd. good

dobře dobře proberu to s mechošem počkám ještě na Kojaka co na tu moji suzuki bandit jebku doporučí cenově.bigsmilebigsmile
Pak to sesumíruju a ....
Osi nejseš tam nějak zaháčkovanej? neděláš jim reklamu bigsmilebigsmilebigsmileevil


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
Luk (Člen)
15.06.2009 21:52:58
Offline

Re: řetězová sada

ČZ 530 SDZ na polotucnou bez problemu, mel sem ho tam, bracha ho ted taky davalgood
Na B12 bych ho dal taky, ale je tam ted dosluhujici zlatej RK...a ta zlata mu tak slusiiiredfacehelpbigsmile


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
Georges (Člen)
16.06.2009 08:55:27
Offline

Re: řetězová sada

kakač: ČZ se neboj, když projdeš na netu pár diskusí, tak najdeš spoustu ověřených informací...

a jinak mě přijde pussy vyhazovat skoro litr za to, že je řetěz zlatej...stejně kromě tebe to nikdo neocení (pokud teda neladíš dizajn na custom šou) a na funkci to nemá vliv. Rači to projezdi nebo si koup něco jinýho na mášu...ale každýho věc smokin

Filous (Člen)
16.06.2009 09:06:17
Offline

Re: řetězová sada

...jen k tomu "nepravidelně" vytahanýmu řetězu...přet štrnácti dny sem dával mladýmu na Vana novou rozetu...menčí...aby to trochen jelo...ale páč se na jeho modelovej rok menčí nedělá, tag sem vzal na K5, ale ta má menčí středovou díru a menčí díry na štefty, tagže se musela upravit...a jaký bylo moje překvapení, dyš jí soustružník rostočil v soustruhu a vona házelasurprised ...prostě středová díra byla krapítek hyčmo vylisovaná, tagže dyby se neupravovala, tag by byla našišato a řetěs by byl jakoby nepravidelně vytahanejsurprised ...a to se jednalo vo rozetu Sunstar z Original Suzuki Partssurprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
16.06.2009 09:17:13
Offline

Re: řetězová sada

...no tak to potěšprdel surprised, pak něčemu věř bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
16.06.2009 09:28:43
Offline

Re: řetězová sada

osiris psal:

...no tak to potěšprdel surprised, pak něčemu věř bigsmile

...no jo, svjet se f prdel černou vobracíbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
XJelen (Člen)
16.06.2009 09:39:57
Offline

Re: řetězová sada

třeba maj K5 i šišatou nábu surprised pak by se to třebas eliminovalo bigsmile, jinks mě celkem vidělsils, to mě nikdy nenapadlo... takže si to připíšu do deníčku pro příštěsmile1


Strýcfajtr !!!
Kakac (Člen)
17.06.2009 08:12:30
Offline

Re: řetězová sada

Filous psal:

...jen k tomu "nepravidelně" vytahanýmu řetězu...přet štrnácti dny sem dával mladýmu na Vana novou rozetu...menčí...aby to trochen jelo...ale páč se na jeho modelovej rok menčí nedělá, tag sem vzal na K5, ale ta má menčí středovou díru a menčí díry na štefty, tagže se musela upravit...a jaký bylo moje překvapení, dyš jí soustružník rostočil v soustruhu a vona házelasurprised ...prostě středová díra byla krapítek hyčmo vylisovaná, tagže dyby se neupravovala, tag by byla našišato a řetěs by byl jakoby nepravidelně vytahanejsurprised ...a to se jednalo vo rozetu Sunstar z Original Suzuki Partssurprised

Kurva Filous máš pravdupussysicksicktaky mám vzadu rozetu Sunstar.Takže asik za to může ta vypussyná rozeta tak to půjde do hajzlufuckfuckfuck
No tak to je na celou sadu přitom je tak krásná skoro netknutá ta rozeta pussypussypussy
Takže Sunstar nebratfuckfuck


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
Meloun (Člen)
17.06.2009 08:35:38
Offline

Re: řetězová sada

Kakac psal:
Filous psal:

...jen k tomu "nepravidelně" vytahanýmu řetězu...přet štrnácti dny sem dával mladýmu na Vana novou rozetu...menčí...aby to trochen jelo...ale páč se na jeho modelovej rok menčí nedělá, tag sem vzal na K5, ale ta má menčí středovou díru a menčí díry na štefty, tagže se musela upravit...a jaký bylo moje překvapení, dyš jí soustružník rostočil v soustruhu a vona házelasurprised ...prostě středová díra byla krapítek hyčmo vylisovaná, tagže dyby se neupravovala, tag by byla našišato a řetěs by byl jakoby nepravidelně vytahanejsurprised ...a to se jednalo vo rozetu Sunstar z Original Suzuki Partssurprised

Kurva Filous máš pravdupussysicksicktaky mám vzadu rozetu Sunstar.Takže asik za to může ta vypussyná rozeta tak to půjde do hajzlufuckfuckfuck
No tak to je na celou sadu přitom je tak krásná skoro netknutá ta rozeta pussypussypussy
Takže Sunstar nebratfuckfuck

Sunstar je goodgood

Holt se někdy stane no..


PURE NAKED BIKE!
Filous (Člen)
17.06.2009 10:24:34
Offline

Re: řetězová sada

Kakac psal:
Filous psal:

...jen k tomu "nepravidelně" vytahanýmu řetězu...přet štrnácti dny sem dával mladýmu na Vana novou rozetu...menčí...aby to trochen jelo...ale páč se na jeho modelovej rok menčí nedělá, tag sem vzal na K5, ale ta má menčí středovou díru a menčí díry na štefty, tagže se musela upravit...a jaký bylo moje překvapení, dyš jí soustružník rostočil v soustruhu a vona házelasurprised ...prostě středová díra byla krapítek hyčmo vylisovaná, tagže dyby se neupravovala, tag by byla našišato a řetěs by byl jakoby nepravidelně vytahanejsurprised ...a to se jednalo vo rozetu Sunstar z Original Suzuki Partssurprised

Kurva Filous máš pravdupussysicksicktaky mám vzadu rozetu Sunstar.Takže asik za to může ta vypussyná rozeta tak to půjde do hajzlufuckfuckfuck
No tak to je na celou sadu přitom je tak krásná skoro netknutá ta rozeta pussypussypussy
Takže Sunstar nebratfuckfuck

...jag řiká Meloun, Sunstar je dobrej, jen sem holt měl štěstí na zmetka a může se to stát i dalšímu...psal sem to sem proto, že esi má měgdo novej řetěs a hnet je nepravidelně provješenej, tag to nemusí bejt zákonitě skurvenym řetězem, ale třeba i zmetkovou rozetou, jako f tomdle případě...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Koldan (Člen)
17.06.2009 12:17:31
Offline

Re: řetězová sada

holt chyby se stávaj, já takto narazil na olejovej filtr s blbě vytočenejm závitem, tagže pořád uchcával (nedosedl si po celém vobvodu)


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
K.a.s.y.m. (Člen)
17.06.2009 13:22:52
Offline

Re: řetězová sada

smile1 tak pokud nebudeš jezdit normální(netěsnenej řetěz) o rozměru 520.Jako jsem včera viděl na jednom SV a typ mi ještě tvrdil ,že to je originálidontknow.Tak tam vydrží hodně bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Billy (Člen)
17.06.2009 14:01:35
Offline

Re: řetězová sada

To je dobry no teda filousy idontknow aspon zas ma clovek poznatek co muze bejt spatne kdyz neco takovyho nastane.


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Gaga2 (Člen)
21.06.2009 22:07:54
Offline

Re: řetězová sada

Ahoj všem mám  prd taky řetězovku a teď nevim jakou koupit někdo řika že ČZ prý není špatná a doma si snejtuju řetez a pohoda  ale dost lidi říkalo ze D.I.D je s kvalitou uplně někde jinde ale tam se snad řetez už spojený budu muset vyndat kyvku,nevite jak moc je to slozity a zda nebo jak je to s tou kvalitou ??? díky moc za radu

Frodo89 (Člen)
22.06.2009 00:11:39
Offline

Re: řetězová sada

Gaga2 psal:

Ahoj všem mám  prd taky řetězovku a teď nevim jakou koupit někdo řika že ČZ prý není špatná a doma si snejtuju řetez a pohoda  ale dost lidi říkalo ze D.I.D je s kvalitou uplně někde jinde ale tam se snad řetez už spojený budu muset vyndat kyvku,nevite jak moc je to slozity a zda nebo jak je to s tou kvalitou ??? díky moc za radu

Nic nevydavej. Pokud maš možnost pujč si v servise je na to takovej nejtovaci připravek a tim ten řetez rozpojiš navlikneš a pak zase spojiš a pokud znami v servisu nemaš a ten připravek take ne tak si to v servisu nech udělat.
PS: Vzhledem k cene kupuj rovnou Sadu jak se to ma když samotny řetez je jen o 1000Kč levnější než cela řetezovka


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
Koldan (Člen)
22.06.2009 07:19:56
Offline

Re: řetězová sada

já kyvku vyndával a doporučil bych to každýmu, aspoň si čowěk vomaká mašinu, zistí co kde, jak a proč funguje. Jen díky postupnýmu vomakání si pak nebude skrz každů pussy volat montéragood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Filous (Člen)
22.06.2009 07:59:01
Offline

Re: řetězová sada

Frodo89 psal:
Gaga2 psal:

Ahoj všem mám  prd taky řetězovku a teď nevim jakou koupit někdo řika že ČZ prý není špatná a doma si snejtuju řetez a pohoda  ale dost lidi říkalo ze D.I.D je s kvalitou uplně někde jinde ale tam se snad řetez už spojený budu muset vyndat kyvku,nevite jak moc je to slozity a zda nebo jak je to s tou kvalitou ??? díky moc za radu

Nic nevydavej. Pokud maš možnost pujč si v servise je na to takovej nejtovaci připravek a tim ten řetez rozpojiš navlikneš a pak zase spojiš a pokud znami v servisu nemaš a ten připravek take ne tak si to v servisu nech udělat.
PS: Vzhledem k cene kupuj rovnou Sadu jak se to ma když samotny řetez je jen o 1000Kč levnější než cela řetezovka

...rospojovat f továrně lisovanej řetěs enem kvůli montráži je pičovina na entouidontknow ...navíc to nejni rospojíš/spojíš, teda je, ale ten jeden článek tym rospojovánim skurvíš, tagže potřebuješ ještě navíc spojku...prostě chujovina... a na vyndání kyfky nic nejni...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
VikecB12 (Člen)
22.06.2009 08:07:32
Offline

Re: řetězová sada

Koldan psal:

já kyvku vyndával a doporučil bych to každýmu, aspoň si čowěk vomaká mašinu, zistí co kde, jak a proč funguje. Jen díky postupnýmu vomakání si pak nebude skrz každů pussy volat montéragood

A kdyš už ju má člověk venku,tak ju může aspoň v klidu poumejvat vot těch sajrajtů co lítají vot řetězu,teda tak to dělám já,hrozně mě sere,kdyš je centrál,přepáčko a kyvky zasraná a normálně se mě to pucovat nechce,kdyš je na to napussy přístup. Posledně sem pucoval pucoval až se dívám že leštím leštímbigsmilegood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Frodo89 (Člen)
22.06.2009 09:55:41
Offline

Re: řetězová sada

Filous:

Takovej malej dotaz v jake době to žiješ? nežiješ nahodou ještě v dobe davno minule??

Sundavat kivku je podle me blbost. Sice jsme to neštudoval ale mam dojem že si tim mužeš rozhodit Geometrii

Spojky se nepouživaji už snad milion let a ani na kole. spojka byla vždy ti nejslabši misto řetezu protože byla tvořena většima vulema aby šla nasadit rukou.

V dnešni době se řetězi rozpojuji ale ten kdo v tom nema praxi a nebo nevi jak na to nedoporučuji. Otazka Když si zajedeš do Suzuki vyměnit řetezovku mysliš že ti tam budou sundavat kyvku? Houbeles daj ti řetez do takoveho vylisu kterej ti umožni rozpojeni řetezu a opětovne spojení. Bohužel na rozmer motocykloveho řetezu doma nevlastnim ale když si vzpomenu až pujdu do garaže tak vam mohu nafotit ten na jizdni kola princip je da se řici stejny.


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
Ondráš (Člen)
22.06.2009 10:06:18
Offline

Re: řetězová sada

2 Frodo89: No, tak když si kupuješ z továrny snejtovanej řetěz, tak ho přece nebudeš rozpojovat. To si koupíš roznejtovanej a doma to snejtuješ, ne?

Jestli myslíš spojky s takovou tou "segrovkou", tak ty se dávaj tak max. na starý Jawy. Ostatní maj ty spojky nejtovaný a nevidím v tom problém. Myslim, že většina lidí tu na to jezdí.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Meloun (Člen)
22.06.2009 10:07:28
Offline

Re: řetězová sada

Frodo89 psal:

Filous:

Takovej malej dotaz v jake době to žiješ? nežiješ nahodou ještě v dobe davno minule??

Sundavat kivku je podle me blbost. Sice jsme to neštudoval ale mam dojem že si tim mužeš rozhodit Geometrii

Spojky se nepouživaji už snad milion let a ani na kole. spojka byla vždy ti nejslabši misto řetezu protože byla tvořena většima vulema aby šla nasadit rukou.

V dnešni době se řetězi rozpojuji ale ten kdo v tom nema praxi a nebo nevi jak na to nedoporučuji. Otazka Když si zajedeš do Suzuki vyměnit řetezovku mysliš že ti tam budou sundavat kyvku? Houbeles daj ti řetez do takoveho vylisu kterej ti umožni rozpojeni řetezu a opětovne spojení. Bohužel na rozmer motocykloveho řetezu doma nevlastnim ale když si vzpomenu až pujdu do garaže tak vam mohu nafotit ten na jizdni kola princip je da se řici stejny.

Ty hele hobite..Neuč vorla(Filouse) lítat..idontknowsurprisedbigsmile

Taky sundávám kyvku..je to pár šroubů..při tý příležitosti jí vydrbu a promažu ložiska..
A to rozhození geometrie snad nemyslíš vážně,že ne??surprisedsurprised


PURE NAKED BIKE!
Frodo89 (Člen)
22.06.2009 10:12:41
Offline

Re: řetězová sada

Ondráš psal:

2 Frodo89: No, tak když si kupuješ z továrny snejtovanej řetěz, tak ho přece nebudeš rozpojovat. To si koupíš roznejtovanej a doma to snejtuješ, ne?

Jestli myslíš spojky s takovou tou "segrovkou", tak ty se dávaj tak max. na starý Jawy. Ostatní maj ty spojky nejtovaný a nevidím v tom problém. Myslim, že většina lidí tu na to jezdí.

Nevim panove ale ja si budu sve řetězi stale při vyměne tahat připravkem roznejtovavat. Kdy stejně nejde o uplne roznejtovani ale jen o častečné. a vy si sundavejte kyvku.
Ale mnohem rychlejši ho je rozpojit a spojit. povim ti že si radši rospojim ten řetez aby ho za minutu spojil než aby si ho koupil rozpojeny a pak přemyšlel jak ho spojit.


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
Ondráš (Člen)
22.06.2009 10:17:59
Offline

Re: řetězová sada

Frodo89 psal:

Nevim panove ale ja si budu sve řetězi stale při vyměne tahat připravkem roznejtovavat. Kdy stejně nejde o uplne roznejtovani ale jen o častečné. a vy si sundavejte kyvku.
Ale mnohem rychlejši ho je rozpojit a spojit. povim ti že si radši rospojim ten řetez aby ho za minutu spojil než aby si ho koupil rozpojeny a pak přemyšlel jak ho spojit.

Já myslím, že jde spojit jen jedním způsobem a pokud na to máš nejtovačku, tak je to otázka půl hodiny a místo starého tam máš nový.smile1
Dělej si to jak chceš, ale věz, že existují i jiné způsoby a z mého pohledu pochopitelnější, než rozpojovat z továrny snejtovanej řetěz.good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Frodo89 (Člen)
22.06.2009 10:24:49
Offline

Re: řetězová sada

Ondráš psal:
Frodo89 psal:

Nevim panove ale ja si budu sve řetězi stale při vyměne tahat připravkem roznejtovavat. Kdy stejně nejde o uplne roznejtovani ale jen o častečné. a vy si sundavejte kyvku.
Ale mnohem rychlejši ho je rozpojit a spojit. povim ti že si radši rospojim ten řetez aby ho za minutu spojil než aby si ho koupil rozpojeny a pak přemyšlel jak ho spojit.

Já myslím, že jde spojit jen jedním způsobem a pokud na to máš nejtovačku, tak je to otázka půl hodiny a místo starého tam máš nový.smile1
Dělej si to jak chceš, ale věz, že existují i jiné způsoby a z mého pohledu pochopitelnější, než rozpojovat z továrny snejtovanej řetěz.good

smile1 Ja nejtovačku celou dobu ji ale myslim sice ji ja osobne na motocykl nevlastnim ale od čeho jsou kamaradi nevidim v tom problem si ji propujčit od znameho.


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
Meloun (Člen)
22.06.2009 10:27:46
Offline

Re: řetězová sada

Ja nejtovačku celou dobu ji ale myslim sice ji ja osobne na motocykl nevlastnim ale od čeho jsou kamaradi nevidim v tom problem si ji propujčit od znameho.

Souvětí měsíce!bigsmilebigsmilebigsmile


PURE NAKED BIKE!
Ondráš (Člen)
22.06.2009 10:27:53
Offline

Re: řetězová sada

Frodo89 psal:

smile1 Ja nejtovačku celou dobu ji ale myslim sice ji ja osobne na motocykl nevlastnim ale od čeho jsou kamaradi nevidim v tom problem si ji propujčit od znameho.

Ale to tu neřešíme... Já si jí taky půjčuji. Tady řešíme, že chceš řezat řetěz spojenej z továrny. V tom případě nechápu proč si nekoupíš rozpojenej.surprisedhelp


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Ondráš (Člen)
22.06.2009 10:29:37
Offline

Re: řetězová sada

Meloun psal:

Souvětí měsíce!bigsmilebigsmilebigsmile

Taky jsem to chvíli louskal.smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Filous (Člen)
22.06.2009 10:36:50
Offline

Re: řetězová sada

Frodo89 psal:

Filous:

Takovej malej dotaz v jake době to žiješ? nežiješ nahodou ještě v dobe davno minule??

Sundavat kivku je podle me blbost. Sice jsme to neštudoval ale mam dojem že si tim mužeš rozhodit Geometrii

Spojky se nepouživaji už snad milion let a ani na kole. spojka byla vždy ti nejslabši misto řetezu protože byla tvořena většima vulema aby šla nasadit rukou.

V dnešni době se řetězi rozpojuji ale ten kdo v tom nema praxi a nebo nevi jak na to nedoporučuji. Otazka Když si zajedeš do Suzuki vyměnit řetezovku mysliš že ti tam budou sundavat kyvku? Houbeles daj ti řetez do takoveho vylisu kterej ti umožni rozpojeni řetezu a opětovne spojení. Bohužel na rozmer motocykloveho řetezu doma nevlastnim ale když si vzpomenu až pujdu do garaže tak vam mohu nafotit ten na jizdni kola princip je da se řici stejny.

...nebudu se s tebou hádat, ale fsadim se, že sem f dílně strávil poctatně víc času neš ty a řetězů a kyvek sem udělal taky poměrně dost a esi potřebuješ študovat to, aby ses dozvěděl esi demontáží kyfky rozhodíš geometrii nebo ne, tag se vůbec nemáme vo čom bavit...a dyš si dáš f Suzuki vyměnit řetězofku a budou se používat original díly, tag ti kyfku vyndam, páč origo řetěs ti příde spojenej a roznejtovávat ho rozhodně nebudu, páč i dyš máš přípravek, tag to "snejtování" nigdy nebude tak "kvalitní" jako z továrny...a esi si myslíš, že roznejtuješ spojenej řetěs a pag k vopjetovnýmu spojení použiješ ten samej článek, tag si buťto najivní a nebo dost riskuješ...a eště na závjer, spojkou řetězu sem samo neměl na mysli spojku s pérem, jag znáš z vyprávjení svýho dědy, ale spojku určenou k nejtování...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Frodo89 (Člen)
22.06.2009 13:38:57
Offline

Re: řetězová sada

Dobry vzdavam se. Jen si osobně myslim že sundavat celou kyvku by jsem si asi netroufnul. V tom připadě by, asi poprofil kamoše at mi stim pichne. Ještě štesti že řetez mam v polovině životnosti

Za to souveti se omlouvam. Jsem si ho po sobě nepřečetl. headshake


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
Ondráš (Člen)
22.06.2009 13:43:07
Offline

Re: řetězová sada

Frodo89 psal:

Dobry vzdavam se. Jen si osobně myslim že sundavat celou kyvku by jsem si asi netroufnul. V tom připadě by, asi poprofil kamoše at mi stim pichne. Ještě štesti že řetez mam v polovině životnosti

Za to souveti se omlouvam. Jsem si ho po sobě nepřečetl. headshake

good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Koldan (Člen)
22.06.2009 15:17:41
Offline

Re: řetězová sada

Frodo89 psal:

Dobry vzdavam se. Jen si osobně myslim že sundavat celou kyvku by jsem si asi netroufnul. V tom připadě by, asi poprofil kamoše at mi stim pichne. Ještě štesti že řetez mam v polovině životnosti

Za to souveti se omlouvam. Jsem si ho po sobě nepřečetl. headshake

proto sem to psal tak jak sem to psal. To co jednou továrna spojí, člověk nerozpojuj, či jak sa to říkábigsmile Každopádně právě proto, aby si člověk omakal mašinu, není od věci to takto udělat. V servise se  s tím srat asi nebudou a rozpojej ho,ale proč to doma neudělat jinak. Asi ti to zabere o trošku víc času, než to flexou říznout, hodit novej článek a pobouchat ho kladivem, na druhou stranu ten pocit z toho, když zjistíš jak je vůbec kyvka chycena, jak funguje přepákování pomocí kostí o kterých tady meleme taky pořád, případně vyčištění a promazání míst, na který se normálně nedostaneš, je k nezapalcení. Jistě, že to sežere čas, ale dnes zjistíš, že povysunutí kyvky je otázka povolení pár šroubků a zítra už si třeba vyndáváš sám celej motor.
PS: Filousa bych zrovna z motorek neškolil, von je hlůpej možná na češtin a prej taky neumí plavat, ale u mašin mu to debigsmile

A jen pro ukázku:
hodit mašinu na hlavní stojan, sundat stupačky i s chránítkami, vyšroubovat šroub na přepákování u tlumiče (u tzv. kostí), vyloupnout stříbrné krytky na boku rámu, povolit a vyšroubovat šroub co drží kyvku, mírně ji povysunout, nandat řetaz, zasunout a vše zpět. typl bych to,že za hoďku to v klidném tempu stihnu i s přestáfkou na kafete a dvje cígagood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Filous (Člen)
22.06.2009 15:26:26
Offline

Re: řetězová sada

Koldan psal:
Frodo89 psal:

Dobry vzdavam se. Jen si osobně myslim že sundavat celou kyvku by jsem si asi netroufnul. V tom připadě by, asi poprofil kamoše at mi stim pichne. Ještě štesti že řetez mam v polovině životnosti

Za to souveti se omlouvam. Jsem si ho po sobě nepřečetl. headshake

proto sem to psal tak jak sem to psal. To co jednou továrna spojí, člověk nerozpojuj, či jak sa to říkábigsmile Každopádně právě proto, aby si člověk omakal mašinu, není od věci to takto udělat. V servise se  s tím srat asi nebudou a rozpojej ho,ale proč to doma neudělat jinak. Asi ti to zabere o trošku víc času, než to flexou říznout, hodit novej článek a pobouchat ho kladivem, na druhou stranu ten pocit z toho, když zjistíš jak je vůbec kyvka chycena, jak funguje přepákování pomocí kostí o kterých tady meleme taky pořád, případně vyčištění a promazání míst, na který se normálně nedostaneš, je k nezapalcení. Jistě, že to sežere čas, ale dnes zjistíš, že povysunutí kyvky je otázka povolení pár šroubků a zítra už si třeba vyndáváš sám celej motor.
PS: Filousa bych zrovna z motorek neškolil, von je hlůpej možná na češtin a prej taky neumí plavat, ale u mašin mu to debigsmile

A jen pro ukázku:
hodit mašinu na hlavní stojan, sundat stupačky i s chránítkami, vyšroubovat šroub na přepákování u tlumiče (u tzv. kostí), vyloupnout stříbrné krytky na boku rámu, povolit a vyšroubovat šroub co drží kyvku, mírně ji povysunout, nandat řetaz, zasunout a vše zpět. typl bych to,že za hoďku to v klidném tempu stihnu i s přestáfkou na kafete a dvje cígagood

...dybys neměl pracku jag já stehno, tag ti dam dodrškybigsmile ...a abys vjeděl, tag s češtiny sem měl náhodou furt enem dvojkysurprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Progear 650 (Člen)
22.06.2009 15:39:10
Offline

Re: řetězová sada

Jak je to s tim plaváním Filousku??? bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile
redface


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Filous (Člen)
22.06.2009 15:44:18
Offline

Re: řetězová sada

Progear 650 psal:

Jak je to s tim plaváním Filousku??? bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile
redface

...myslim, že tobje bych do dršky moch dátsurprisedbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Progear 650 (Člen)
22.06.2009 15:51:05
Offline

Re: řetězová sada

Filous psal:
Progear 650 psal:

Jak je to s tim plaváním Filousku??? bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile
redface

...myslim, že tobje bych do dršky moch dátsurprisedbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

tak to můžeš večír zkusit....goodbigsmilebigsmilesmokin


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Gaga2 (Člen)
22.06.2009 17:07:10
Offline

Re: řetězová sada

a jeste jeden dotaz  je stejna retezovka  na S tak i na N rok 03 B6

Meloun (Člen)
22.06.2009 17:53:00
Offline

Re: řetězová sada

Gaga2 psal:

a jeste jeden dotaz  je stejna retezovka  na S tak i na N rok 03 B6

Na eS je řetěz kapotovanej,aby na něj nefoukalo na chudáčka..evil

Je to stejný-klid..good


PURE NAKED BIKE!
Meloun (Člen)
22.06.2009 17:54:46
Offline

Re: řetězová sada

Tede vlastně moment..nevim,jestli tam neni jeden delší..nějaká debata už tady na to téma proběhla..Nicméně maximálně se ti trochu změní převod..


PURE NAKED BIKE!
Frodo89 (Člen)
22.06.2009 18:04:58
Offline

Re: řetězová sada

Koldan psal:
Frodo89 psal:

Dobry vzdavam se. Jen si osobně myslim že sundavat celou kyvku by jsem si asi netroufnul. V tom připadě by, asi poprofil kamoše at mi stim pichne. Ještě štesti že řetez mam v polovině životnosti

Za to souveti se omlouvam. Jsem si ho po sobě nepřečetl. headshake

proto sem to psal tak jak sem to psal. To co jednou továrna spojí, člověk nerozpojuj, či jak sa to říkábigsmile Každopádně právě proto, aby si člověk omakal mašinu, není od věci to takto udělat. V servise se  s tím srat asi nebudou a rozpojej ho,ale proč to doma neudělat jinak. Asi ti to zabere o trošku víc času, než to flexou říznout, hodit novej článek a pobouchat ho kladivem, na druhou stranu ten pocit z toho, když zjistíš jak je vůbec kyvka chycena, jak funguje přepákování pomocí kostí o kterých tady meleme taky pořád, případně vyčištění a promazání míst, na který se normálně nedostaneš, je k nezapalcení. Jistě, že to sežere čas, ale dnes zjistíš, že povysunutí kyvky je otázka povolení pár šroubků a zítra už si třeba vyndáváš sám celej motor.
PS: Filousa bych zrovna z motorek neškolil, von je hlůpej možná na češtin a prej taky neumí plavat, ale u mašin mu to debigsmile

A jen pro ukázku:
hodit mašinu na hlavní stojan, sundat stupačky i s chránítkami, vyšroubovat šroub na přepákování u tlumiče (u tzv. kostí), vyloupnout stříbrné krytky na boku rámu, povolit a vyšroubovat šroub co drží kyvku, mírně ji povysunout, nandat řetaz, zasunout a vše zpět. typl bych to,že za hoďku to v klidném tempu stihnu i s přestáfkou na kafete a dvje cígagood

Hm ale nevim co maš s tou flexou flexu jsem držel naposledy vruce když sme s kamaradem šrotovaly Renoulta 19.

Ta Nejtovačka funguje tak že si do ni uplneš članek řetezu a jeden čep jakej koliv si vytlačiš ven. až do takove miry než se ti řetez rozpoji a pak to spojuješ zas tim že ten čep na řetezu tam zas natlačiš z5 Nic složiteho. jen opakuješ to co v tovarne dělaji a uškodit to řetezu muže jen při opakovanem rozpojovani a spojovani ale v tomhle problem nevydim nevim jak někdo jinej ale ja tam ten řetez nasadim jako novej a pak ho rozpojuji až když ho sundavam.


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
Meloun (Člen)
22.06.2009 18:11:41
Offline

Re: řetězová sada

Frodo89 psal:
Koldan psal:
Frodo89 psal:

Dobry vzdavam se. Jen si osobně myslim že sundavat celou kyvku by jsem si asi netroufnul. V tom připadě by, asi poprofil kamoše at mi stim pichne. Ještě štesti že řetez mam v polovině životnosti

Za to souveti se omlouvam. Jsem si ho po sobě nepřečetl. headshake

proto sem to psal tak jak sem to psal. To co jednou továrna spojí, člověk nerozpojuj, či jak sa to říkábigsmile Každopádně právě proto, aby si člověk omakal mašinu, není od věci to takto udělat. V servise se  s tím srat asi nebudou a rozpojej ho,ale proč to doma neudělat jinak. Asi ti to zabere o trošku víc času, než to flexou říznout, hodit novej článek a pobouchat ho kladivem, na druhou stranu ten pocit z toho, když zjistíš jak je vůbec kyvka chycena, jak funguje přepákování pomocí kostí o kterých tady meleme taky pořád, případně vyčištění a promazání míst, na který se normálně nedostaneš, je k nezapalcení. Jistě, že to sežere čas, ale dnes zjistíš, že povysunutí kyvky je otázka povolení pár šroubků a zítra už si třeba vyndáváš sám celej motor.
PS: Filousa bych zrovna z motorek neškolil, von je hlůpej možná na češtin a prej taky neumí plavat, ale u mašin mu to debigsmile

A jen pro ukázku:
hodit mašinu na hlavní stojan, sundat stupačky i s chránítkami, vyšroubovat šroub na přepákování u tlumiče (u tzv. kostí), vyloupnout stříbrné krytky na boku rámu, povolit a vyšroubovat šroub co drží kyvku, mírně ji povysunout, nandat řetaz, zasunout a vše zpět. typl bych to,že za hoďku to v klidném tempu stihnu i s přestáfkou na kafete a dvje cígagood

Hm ale nevim co maš s tou flexou flexu jsem držel naposledy vruce když sme s kamaradem šrotovaly Renoulta 19.

Ta Nejtovačka funguje tak že si do ni uplneš članek řetezu a jeden čep jakej koliv si vytlačiš ven. až do takove miry než se ti řetez rozpoji a pak to spojuješ zas tim že ten čep na řetezu tam zas natlačiš z5 Nic složiteho. jen opakuješ to co v tovarne dělaji a uškodit to řetezu muže jen při opakovanem rozpojovani a spojovani ale v tomhle problem nevydim nevim jak někdo jinej ale ja tam ten řetez nasadim jako novej a pak ho rozpojuji až když ho sundavam.

No vidiš..a my primitívové mrtvej řetěz fiknem flexouidontknowsurprisedhovadasickbigsmile


PURE NAKED BIKE!
kojaksro (Člen)
22.06.2009 18:12:53
Offline

Re: řetězová sada

.....prostě je to Flexou, rychlý, účinný a pohodlnýgood


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Progear 650 (Člen)
22.06.2009 22:09:11
Offline

Re: řetězová sada

Meloun psal:
Gaga2 psal:

a jeste jeden dotaz  je stejna retezovka  na S tak i na N rok 03 B6

Na eS je řetěz kapotovanej,aby na něj nefoukalo na chudáčka..evil

Je to stejný-klid..good

pussypussypussypussypussyoooooo.....smile1
bigsmilebigsmilebigsmile


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Ondráš (Člen)
23.06.2009 06:46:22
Offline

Re: řetězová sada

Frodo89 psal:

Ta Nejtovačka funguje tak že si do ni uplneš članek řetezu a jeden čep jakej koliv si vytlačiš ven. až do takove miry než se ti řetez rozpoji a pak to spojuješ zas tim že ten čep na řetezu tam zas natlačiš z5 Nic složiteho.

No vidíš a když máš flexu, tak uděláš:
cik, cik, bum
a je to.smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr