Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Jakého Bandita???

b.karasek (Nový člen)
16.06.2009 13:07:55
Offline

Jakého Bandita???

Zdravím všechny diskutující na fóru.  Po desetileté pauze si chci  koupit motocykl. Jsem 100% rozhodnutý pro Bandita, r.v. 2007-2008.  Stále  se však nemohu rozhodnout zda verzi N, nebo S.  Motocykl chci využívat především pro zábavu - projíždky po okolí, občas nějaký delší výlet, převážně v jednom. Vzhledově se mi více líbí verze N (vyloženě k ní tíhnu), ale verze S  bude určitě praktičtější na cestování. Poradí mi někdo, jakou verzi zvolit a jak  velký je mezi nimi rozdíl (pohodlí při cestování, odpor větru atd.)?  Dále mě zajímá, zda  dodatečně namontovaný štítek na verzi N, alespoň částečně nahradí polokapotáž verze S a jaký štítek zvolit z hlediska funkčnosti a designu? Předem Vám děkuji za rady.

kojaksro (Člen)
16.06.2009 13:27:19
Offline

Re: Jakého Bandita???

.....Banditgood

....doporučím ti vybrat si mezi N a Sbigsmilegood

.....ne vážně, vem co se líbí tobě. Jezdil jsem na obou a pro mě je praktičtější S. Ale Nkař, ti řekne N. Ale ani jedním chybu neudělášgood


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
osiris (Člen)
16.06.2009 13:42:43
Offline

Re: Jakého Bandita???

...takžes mu vlastně nic neřek :))

...jestli to máš na blbnutí a nebudeš tahat 500 kiláků v kuse, tak se eNka neboj
...jestli nejseš chcípák kterýho by ve větru vodnes papírovej drak, tak taky kapotu nepotřebuješ
...jestli nechceš svištět pořád dvoustovkou, tak ti stačí eN
...jestli si na všechno musíš odpovědět naopak, tak potřebuješ eSko

...štítek když je úměrně vysokej k tvý postavě účinnej je ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
coudy (Člen)
16.06.2009 14:03:09
Offline

Re: Jakého Bandita???

...když se dva perou (N vs S), třetí se směje (autobus) ...bigsmile

Mour (Člen)
16.06.2009 14:11:03
Offline

Re: Jakého Bandita???

..eN-ko je kus železa, ne jak plasťák

Filous (Člen)
16.06.2009 14:12:25
Offline

Re: Jakého Bandita???

osiris psal:

...takžes mu vlastně nic neřek :))

...jestli to máš na blbnutí a nebudeš tahat 500 kiláků v kuse, tak se eNka neboj
...jestli nejseš chcípák kterýho by ve větru vodnes papírovej drak, tak taky kapotu nepotřebuješ
...jestli nechceš svištět pořád dvoustovkou, tak ti stačí eN
...jestli si na všechno musíš odpovědět naopak, tak potřebuješ eSko

...štítek když je úměrně vysokej k tvý postavě účinnej je ;)

Os:
...mam to na blbnutí a 500 f poho dam a Nka se taky nebojim
...sem chcípák, co by ho unes papírovej drak (no zas takovej jako Progýr nebigsmile) a kapotu taky nepotřebuju
...sice moc po dálnici nejezdim, ale dyš uš, tag pot dvje kila nejdu, a taky mi stačí Nko
...navopag si votpovídat nepotřebuju
...štítek funkční je, ofšem nesmíš ho mít zařízlej jako já gdysy na B6 těsně nat budikamabigsmile

bigsmilebigsmilebigsmile

b.k.:
...ale jináč si kup, co se ti líbí, každopádně s tou kapotou je to na delší štreky pohodlnější...ofšem já tag ňák na pohodlí seru, stejně jednou skončim na ňákym hardtailu, páč aš budu chtít jezdit pohodlně, pojedu autej...fšechno je vjecí osobního fkusu...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Ton@l (Člen)
16.06.2009 14:28:44
Offline

Re: Jakého Bandita???

Taky zalezi jak si vysokej, ja jsem longer takze jsem zasadni rozdil mezi N a S nepocitil, stejne me ta polokapotaz moc neochranilasmile1 A N-ko je hezci a nestarne tak rychle jak S-kogood


Vzdy muze byt hur :-)
b.karasek (Nový člen)
16.06.2009 14:32:13
Offline

Re: Jakého Bandita???

Vysokej jsem 185 cm

Filous (Člen)
16.06.2009 14:34:21
Offline

Re: Jakého Bandita???

b.karasek psal:

Vysokej jsem 185 cm

...přetpovídám že jednou skončíš na baworáku...stejně jako vječina přerostlý starý bandití skvadrybigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
16.06.2009 14:56:31
Offline

Re: Jakého Bandita???

Filous psal:
osiris psal:

...takžes mu vlastně nic neřek :))

...jestli to máš na blbnutí a nebudeš tahat 500 kiláků v kuse, tak se eNka neboj
...jestli nejseš chcípák kterýho by ve větru vodnes papírovej drak, tak taky kapotu nepotřebuješ
...jestli nechceš svištět pořád dvoustovkou, tak ti stačí eN
...jestli si na všechno musíš odpovědět naopak, tak potřebuješ eSko

...štítek když je úměrně vysokej k tvý postavě účinnej je ;)

Os:
...mam to na blbnutí a 500 f poho dam a Nka se taky nebojim
...sem chcípák, co by ho unes papírovej drak (no zas takovej jako Progýr nebigsmile) a kapotu taky nepotřebuju
...sice moc po dálnici nejezdim, ale dyš uš, tag pot dvje kila nejdu, a taky mi stačí Nko
...navopag si votpovídat nepotřebuju
...štítek funkční je, ofšem nesmíš ho mít zařízlej jako já gdysy na B6 těsně nat budikamabigsmile

bigsmilebigsmilebigsmile

b.k.:
...ale jináč si kup, co se ti líbí, každopádně s tou kapotou je to na delší štreky pohodlnější...ofšem já tag ňák na pohodlí seru, stejně jednou skončim na ňákym hardtailu, páč aš budu chtít jezdit pohodlně, pojedu autej...fšechno je vjecí osobního fkusu...

...čoveče já mu jen nechtěl jen tak na plnou hubu říct ať se na eSko vysere :))


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
16.06.2009 15:20:54
Offline

Re: Jakého Bandita???

osiris psal:
Filous psal:
osiris psal:

...takžes mu vlastně nic neřek :))

...jestli to máš na blbnutí a nebudeš tahat 500 kiláků v kuse, tak se eNka neboj
...jestli nejseš chcípák kterýho by ve větru vodnes papírovej drak, tak taky kapotu nepotřebuješ
...jestli nechceš svištět pořád dvoustovkou, tak ti stačí eN
...jestli si na všechno musíš odpovědět naopak, tak potřebuješ eSko

...štítek když je úměrně vysokej k tvý postavě účinnej je ;)

Os:
...mam to na blbnutí a 500 f poho dam a Nka se taky nebojim
...sem chcípák, co by ho unes papírovej drak (no zas takovej jako Progýr nebigsmile) a kapotu taky nepotřebuju
...sice moc po dálnici nejezdim, ale dyš uš, tag pot dvje kila nejdu, a taky mi stačí Nko
...navopag si votpovídat nepotřebuju
...štítek funkční je, ofšem nesmíš ho mít zařízlej jako já gdysy na B6 těsně nat budikamabigsmile

bigsmilebigsmilebigsmile

b.k.:
...ale jináč si kup, co se ti líbí, každopádně s tou kapotou je to na delší štreky pohodlnější...ofšem já tag ňák na pohodlí seru, stejně jednou skončim na ňákym hardtailu, páč aš budu chtít jezdit pohodlně, pojedu autej...fšechno je vjecí osobního fkusu...

...čoveče já mu jen nechtěl jen tak na plnou hubu říct ať se na eSko vysere :))

bigsmilegood ...ty si holt takovej slušňákbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
16.06.2009 15:33:23
Offline

Re: Jakého Bandita???

Filous psal:
osiris psal:
Filous psal:


Os:
...mam to na blbnutí a 500 f poho dam a Nka se taky nebojim
...sem chcípák, co by ho unes papírovej drak (no zas takovej jako Progýr nebigsmile) a kapotu taky nepotřebuju
...sice moc po dálnici nejezdim, ale dyš uš, tag pot dvje kila nejdu, a taky mi stačí Nko
...navopag si votpovídat nepotřebuju
...štítek funkční je, ofšem nesmíš ho mít zařízlej jako já gdysy na B6 těsně nat budikamabigsmile

bigsmilebigsmilebigsmile

b.k.:
...ale jináč si kup, co se ti líbí, každopádně s tou kapotou je to na delší štreky pohodlnější...ofšem já tag ňák na pohodlí seru, stejně jednou skončim na ňákym hardtailu, páč aš budu chtít jezdit pohodlně, pojedu autej...fšechno je vjecí osobního fkusu...

...čoveče já mu jen nechtěl jen tak na plnou hubu říct ať se na eSko vysere :))

bigsmilegood ...ty si holt takovej slušňákbigsmile

...jj, ve chvilkách bezvědomí asi :))


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
b.karasek (Nový člen)
16.06.2009 18:04:44
Offline

Re: Jakého Bandita???

Filous psal:
b.karasek psal:

Vysokej jsem 185 cm

...přetpovídám že jednou skončíš na baworáku...stejně jako vječina přerostlý starý bandití skvadrybigsmile

To nevím, jestli skončím u baworáku, ale každopádně se mi  od něj líbí R1200GS.  Teď jsem však blázen do Bandita.....

kojaksro (Člen)
16.06.2009 19:06:02
Offline

Re: Jakého Bandita???

b.karasek psal:
Filous psal:
b.karasek psal:

Vysokej jsem 185 cm

...přetpovídám že jednou skončíš na baworáku...stejně jako vječina přerostlý starý bandití skvadrybigsmile

To nevím, jestli skončím u baworáku, ale každopádně se mi  od něj líbí R1200GS.  Teď jsem však blázen do Bandita.....

.....blázen jsi správnej, kup kerej de Ti líbí a tož vítajgoodbigsmile

.....jinak některý zajímavý kusy jsou i v bazaru a pokud by to byl někdo odtud tak bych se toho nebálsmokin


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
cikin (Člen)
16.06.2009 19:36:40
Offline

Re: Jakého Bandita???

Koukám, že se většina kloní k N, tak já bych volil jedině S. Jsem taky dlouhej a myslím že kapota tě trochu ochrání ( ne moc). Ale více se mi líbí i když starší model. Dle vkusu každého soudruha.

mr.BSE (Člen)
16.06.2009 19:36:43
Offline

Re: Jakého Bandita???

Seš vo 2cm větší jak já a použití motorky máme vesměs stejný, takže za sebe můžu říct ať deš bezestrachu do eNka, když už nic, tak je to klasická motorka a ne jako ten druhej s hnuSem kolem světla sickevil


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Koldan (Člen)
16.06.2009 19:54:21
Offline

Re: Jakého Bandita???

sem zastánce tky eNka, jak jinak. i jeden z důvodů je to,že Béčko je dle mého názoru hezké právě jako naháč, jako polokapota má daleko větší konkurenci a řek bych mnohokrát i hezčí


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Borák (Člen)
16.06.2009 20:34:00
Offline

Re: Jakého Bandita???

bandit jedině N....zfhledově je hezčí
to S-ko je sice pohohlnější při velkej rychlosti ale tak nějak mě sere že v zatáčkách de čumák rovně

alejak říkali wopičáci vejš vem to co ti de fzhledovjě víc k pleti smokin


...nikdo nevojebe Ježíše...
Fulltank (Člen)
16.06.2009 20:59:29
Offline

Re: Jakého Bandita???

Klasicka debata bigsmile ja rikam jedine SSS good

PALOUS (Člen)
16.06.2009 21:00:09
Offline

Re: Jakého Bandita???

Takže takhlesmile1záminku cestovatele v esku nehledejgoodměl jsem esko a aj enko a nemůžu říct,že by to na esku foukalo míňbigsmilea navíc ten xicht na esku je ouplně na hofno bo přes to je vidět před kolo hofnobigsmileale zas teda jesi si jako cestovatel tak bych asi esko jo bo si za tu kapotu můžeš skovat řísky a sekanou a valit na dofčugooda aš to koupíš tak tvůj další dotas bude.Help málo to svítíbigsmile


Jebat motorky :-)
Filous (Člen)
16.06.2009 21:06:00
Offline

Re: Jakého Bandita???

b.karasek psal:
Filous psal:
b.karasek psal:

Vysokej jsem 185 cm

...přetpovídám že jednou skončíš na baworáku...stejně jako vječina přerostlý starý bandití skvadrybigsmile

To nevím, jestli skončím u baworáku, ale každopádně se mi  od něj líbí R1200GS.  Teď jsem však blázen do Bandita.....

...no jo, tag to si načatej, Jelen s tebe bude mít radostbigsmile ...ale třeba tě to přejdegood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Luk (Člen)
16.06.2009 21:10:17
Offline

Re: Jakého Bandita???

vem si co se ti libicool

jak uz nastinili jini, z hlediska prakticnosti v tom nejni zas takovej rozdilidontknow
ale nez bastlit stitek na eNkosick, tak raci rovnou eSkogood
Podle me verze K7 a K8, s tim osklivym bazmekem misto motoru sou asi hezci v eSkuass


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
kojaksro (Člen)
16.06.2009 21:17:31
Offline

Re: Jakého Bandita???

Luk psal:

vem si co se ti libicool

jak uz nastinili jini, z hlediska prakticnosti v tom nejni zas takovej rozdilidontknow
ale nez bastlit stitek na eNkosick, tak raci rovnou eSkogood
Podle me verze K7 a K8, s tim osklivym bazmekem misto motoru sou asi hezci v eSkuass

...sem čekal kdy to sem bouchnešbigsmile, ještě čekám na Barynkabigsmileevil


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Filous (Člen)
16.06.2009 21:21:57
Offline

Re: Jakého Bandita???

kojaksro psal:
Luk psal:

vem si co se ti libicool

jak uz nastinili jini, z hlediska prakticnosti v tom nejni zas takovej rozdilidontknow
ale nez bastlit stitek na eNkosick, tak raci rovnou eSkogood
Podle me verze K7 a K8, s tim osklivym bazmekem misto motoru sou asi hezci v eSkuass

...sem čekal kdy to sem bouchnešbigsmile, ještě čekám na Barynkabigsmileevil

...mimo mísu...dík za tu pryž, teť sem si jí u Pepy vyzvedgood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
kojaksro (Člen)
16.06.2009 21:23:59
Offline

Re: Jakého Bandita???

Filous psal:
kojaksro psal:
Luk psal:

vem si co se ti libicool

jak uz nastinili jini, z hlediska prakticnosti v tom nejni zas takovej rozdilidontknow
ale nez bastlit stitek na eNkosick, tak raci rovnou eSkogood
Podle me verze K7 a K8, s tim osklivym bazmekem misto motoru sou asi hezci v eSkuass

...sem čekal kdy to sem bouchnešbigsmile, ještě čekám na Barynkabigsmileevil

...mimo mísu...dík za tu pryž, teť sem si jí u Pepy vyzvedgood

....já díky.....dobrá spojka je Pepagood, snad nebude naštvanej že ho občas zneužijemidontknow


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Filous (Člen)
16.06.2009 21:25:48
Offline

Re: Jakého Bandita???

kojaksro psal:
Filous psal:
kojaksro psal:


...sem čekal kdy to sem bouchnešbigsmile, ještě čekám na Barynkabigsmileevil

...mimo mísu...dík za tu pryž, teť sem si jí u Pepy vyzvedgood

....já díky.....dobrá spojka je Pepagood, snad nebude naštvanej že ho občas zneužijemidontknow

...f pohodě, řikal gdykolif, cokolif, žádnej trablgood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
stvrto1 (Člen)
16.06.2009 21:37:22
Offline

Re: Jakého Bandita???

Mám verziu S. Som maximálne spokojný. Verziu N by som volil, len keby som chcel jazdiť tak do 150 smile1   to však u mňa asi nehrozísmile1 Ale osobne by som Ti doporučil, že : vyber si čo sa Ti páči. Motorka sa musí páčiť hlavne Tebe a na všetko ostatné sa vyser smile1


Suzuki Bandit 1250SA
Meloun (Člen)
16.06.2009 21:58:01
Offline

Re: Jakého Bandita???

Vůbec nechápu, co je to tady za polemiku??!surprisedsurprisedbigsmile

Bandit má bejt jedině eNko!!Ostatní je jen prodejní deformacesick

A řeči o větru jsou nesmysl..Když není člověk úplná sračka na ruce..nemá plandavý hadry a dobrej škopek,tak je o OKgood
A já jsem pravej opak a taky to jdebigsmile..kór ještě když mám na sobě humusku..bigsmile


PURE NAKED BIKE!
Progear 650 (Člen)
16.06.2009 22:01:01
Offline

Re: Jakého Bandita???

Meloun psal:

Vůbec nechápu, co je to tady za polemiku??!surprisedsurprisedbigsmile

Bandit má bejt jedině eNko!!Ostatní je jen prodejní deformacesick

A řeči o větru jsou nesmysl..Když není člověk úplná sračka na ruce..nemá plandavý hadry a dobrej škopek,tak je o OKgood
A já jsem pravej opak a taky to jdebigsmile..kór ještě když mám na sobě humusku..bigsmile

Jedině S-ko....fuck
bigsmilebigsmilebigsmile


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
PALOUS (Člen)
16.06.2009 22:09:11
Offline

Re: Jakého Bandita???

to je jak u blbejchidontknowco sem asi psal vo vjetruidontknowje to na vobou stejný nebo maj eskaři deformaci bo nejely na enkubigsmileesko je na schování svačinygoodkonecevil


Jebat motorky :-)
Progear 650 (Člen)
16.06.2009 22:14:10
Offline

Re: Jakého Bandita???

PALOUS psal:

to je jak u blbejchidontknowco sem asi psal vo vjetruidontknowje to na vobou stejný nebo maj eskaři deformaci bo nejely na enkubigsmileesko je na schování svačinygoodkonecevil

bigsmile.... svezu se na GSR, slezu.... přesednu na svoje Béčko a rozdíl tam je....smile1
jelikož a protože na GSR fouká tak jako celkově všude lehce....
u mě na S-ku nefouká na hrudnik skoro vubec, ale o to vic neprijmne to jde vsechno na hlavu.... ale staci se trochu vohnout...good


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
PALOUS (Člen)
16.06.2009 22:16:26
Offline

Re: Jakého Bandita???

Progear 650 psal:
PALOUS psal:

to je jak u blbejchidontknowco sem asi psal vo vjetruidontknowje to na vobou stejný nebo maj eskaři deformaci bo nejely na enkubigsmileesko je na schování svačinygoodkonecevil

bigsmile.... svezu se na GSR, slezu.... přesednu na svoje Béčko a rozdíl tam je....smile1
jelikož a protože na GSR fouká tak jako celkově všude lehce....
u mě na S-ku nefouká na hrudnik skoro vubec, ale o to vic neprijmne to jde vsechno na hlavu.... ale staci se trochu vohnout...good

jj ale bavíme se vo banditu pičobigsmilena enku sem jel taky přes 200km/h a v poho a  na tej mrdce co mám se ve 160ti lámubigsmile


Jebat motorky :-)
Meloun (Člen)
16.06.2009 22:31:38
Offline

Re: Jakého Bandita???

Progear 650 psal:
PALOUS psal:

to je jak u blbejchidontknowco sem asi psal vo vjetruidontknowje to na vobou stejný nebo maj eskaři deformaci bo nejely na enkubigsmileesko je na schování svačinygoodkonecevil

bigsmile.... svezu se na GSR, slezu.... přesednu na svoje Béčko a rozdíl tam je....smile1
jelikož a protože na GSR fouká tak jako celkově všude lehce....
u mě na S-ku nefouká na hrudnik skoro vubec, ale o to vic neprijmne to jde vsechno na hlavu.... ale staci se trochu vohnout...good

Hrudník??surprisedevil
bigsmilebigsmile


PURE NAKED BIKE!
barynek (Člen)
16.06.2009 23:03:21
Offline

Re: Jakého Bandita???

kojaksro psal:
Luk psal:

vem si co se ti libicool

jak uz nastinili jini, z hlediska prakticnosti v tom nejni zas takovej rozdilidontknow
ale nez bastlit stitek na eNkosick, tak raci rovnou eSkogood
Podle me verze K7 a K8, s tim osklivym bazmekem misto motoru sou asi hezci v eSkuass

...sem čekal kdy to sem bouchnešbigsmile, ještě čekám na Barynkabigsmileevil

kdo mě volá???bigsmilebigsmilebigsmile
jak píšou soudruzi - vem co se ti líbí. Svezl jsem se na eNku a dobrý. Mám eSko a supr. Ne kvuli vzhledu, ale kvuli pohodlí. Nkdo říká, že je to zanedbatelný, jinej říká že je to diametrální rozdíl...
Jinak souhlas s Lukem, že tos nový vodníkový je mnohem hežcí eSko.
Za mě Sgood

PS: než něco koupíš, tak se na tom hlaně svez a na názory ostatních se vyser. Když ti někdo řekne skoč z okna, tak taky neskočíš jen proto, že říkal že máš skočit. Tož takgood


Bandit 4EVER!!!
Borák (Člen)
16.06.2009 23:15:05
Offline

Re: Jakého Bandita???

progýr zadej definici hrudníku.....!!!! surprisedidontknowbigsmile
ty woe ty se můžeš převlíkat za lopatou
něco jako morová rána bigsmile
ty máš to S-ko abys neulít bigsmile


...nikdo nevojebe Ježíše...
Progear 650 (Člen)
16.06.2009 23:38:40
Offline

Re: Jakého Bandita???

PALOUS psal:
Progear 650 psal:
PALOUS psal:

to je jak u blbejchidontknowco sem asi psal vo vjetruidontknowje to na vobou stejný nebo maj eskaři deformaci bo nejely na enkubigsmileesko je na schování svačinygoodkonecevil

bigsmile.... svezu se na GSR, slezu.... přesednu na svoje Béčko a rozdíl tam je....smile1
jelikož a protože na GSR fouká tak jako celkově všude lehce....
u mě na S-ku nefouká na hrudnik skoro vubec, ale o to vic neprijmne to jde vsechno na hlavu.... ale staci se trochu vohnout...good

jj ale bavíme se vo banditu pičobigsmilena enku sem jel taky přes 200km/h a v poho a  na tej mrdce co mám se ve 160ti lámubigsmile

N-ko jako N-ko.....goodsmile1


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Progear 650 (Člen)
16.06.2009 23:40:29
Offline

Re: Jakého Bandita???

Borák psal:

progýr zadej definici hrudníku.....!!!! surprisedidontknowbigsmile
ty woe ty se můžeš převlíkat za lopatou
něco jako morová rána bigsmile
ty máš to S-ko abys neulít bigsmile

to je to co máš chlupatý....bigsmile a když si tak pěkně chrápal a já nemohl spát, tak sem myslel, že ti na to šlápnu....smile1smokin


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
osiris (Člen)
16.06.2009 23:43:16
Offline

Re: Jakého Bandita???

...tys mu chtěl šlapat na dlaně ? :))


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Borák (Člen)
16.06.2009 23:43:18
Offline

Re: Jakého Bandita???

takovej schod bys nevyšláp bigsmile

sem mněl za to že sem byl jako myška idontknowbigsmilesmokin


...nikdo nevojebe Ježíše...
Ondráš (Člen)
17.06.2009 01:04:31
Offline

Re: Jakého Bandita???

Borák psal:

takovej schod bys nevyšláp bigsmile

sem mněl za to že sem byl jako myška idontknowbigsmilesmokin

Jak myška řezající dříví na zimu. help

Já ale spal jak špalek...smile1surprised


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Lachtan (Člen)
17.06.2009 02:36:23
Offline

Re: Jakého Bandita???

Čéče kámo, na motorce přece foukat musí, jinak si můžeš pořídit třeba bílýho passata, nejlíp nějakou bejvalou dročku, ta nebude tak divoká při rozjezdech. A taky mysli na to že může pršet, v pašíkovi by bylo sucho. A jestli ti to teda nebude vadit, tak jedině eNko. Jak řikal Meloun a na něj dej, na eSku se nějak nepoved předek, tak to schovali pod tu věc z petlahví. Taky by to eNko mělo bejt černý, černý nejlíp jezděj, nežerou, nejvíc vydržej a ani na nich moc nefouká a dokonce neprší (tomu se až nechce věřit, ale je to tak). Takže bys měl na to eSko vlastně zapomenout a kouknout se rychle po nějaký pěkný černý nahotince. Protože ženská a motorka je nejhezčí NAHÁ!!!smile1
...........................................................................................................................
a po pravdě ???

je to jenom na tobě....

tak BANDIT PIČO


Lepší první v pekle, než druhej v nebi...
0cool (Člen)
17.06.2009 06:21:29
Offline

Re: Jakého Bandita???

Sko je Sko, nahac ma svuj kouslo ale Sko na cestah :)).

Klasicka diskuze :).

Ale dobra rada, je to co se tebe bude libit :)


Libertad se dice Bandit
Koldan (Člen)
17.06.2009 07:26:00
Offline

Re: Jakého Bandita???

nechápu co furt máte s tím že na eNku fouká a na Esku ne. Kuwa jezdím eNko, běžnou turistickou výletní rychlost mám kolem 150 a sem schopnej tak cestovat jak dlouho budu chtít,a aniž bych pocítil nějaké nepohodlí a když chci zablbnout, tak si přidám a jet si 200 není taky problém. Nad 220 už je to na pussy, to už si pak foukne, ale krátkodobě se dá i maximálka a že bych měl pocit,že mě to urve z mašiny, ci fix to v žádným případě, spíš na to u nás nejsou cesty,zavazí druzí řidiči a prostě si to čowěk tak neužijebad


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Luk (Člen)
17.06.2009 07:53:18
Offline

Re: Jakého Bandita???

vsechno de, kdyz se chcegood
i cestovat na eNku rychle...ale na eSku je to proste pohodlnejsismokin
kdyz uz musim navstivit dalnici a jedu normalne kolem tech 160 nebo vic, tak je kurevskej rozdil se trosku prikrcit za to plexievil
proc polovina lidi co ma eNko na ne bastli ty hnusny lopaty?idontknow
libi se jim to?idontknow nebo na ne snad fouka?surprisedheadshake

Na zaver, nez me ortodoxni eNkari ukrizujou hlavou dolu...eNko mam rad a libi se migoodbigsmile

a vubec...kolik vam zere pri normalni jizde 12ka?a na vokruhu?a jaky gumy?help
se sipkovou nebo se zelim?bigsmile


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
Progear 650 (Člen)
17.06.2009 09:06:07
Offline

Re: Jakého Bandita???

osiris psal:

...tys mu chtěl šlapat na dlaně ? :))

mno tak na ty klidně taky...bigsmile hlavně kdyby toho nechal...smile1
jenže sem nemohl moc dobře chodit....smile2smile2redface
bigsmilebigsmilebigsmile


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Lihy (Člen)
17.06.2009 09:13:48
Offline

Re: Jakého Bandita???

Ondráš psal:

Jak myška řezající dříví na zimu. help

Já ale spal jak špalek...smile1surprised

surprisedtak to buď rát že tě ta myška nepřeřízla
bigsmile

Kakac (Člen)
17.06.2009 09:43:58
Offline

Re: Jakého Bandita???

barynek psal:
kojaksro psal:
Luk psal:

vem si co se ti libicool

jak uz nastinili jini, z hlediska prakticnosti v tom nejni zas takovej rozdilidontknow
ale nez bastlit stitek na eNkosick, tak raci rovnou eSkogood
Podle me verze K7 a K8, s tim osklivym bazmekem misto motoru sou asi hezci v eSkuass

...sem čekal kdy to sem bouchnešbigsmile, ještě čekám na Barynkabigsmileevil

kdo mě volá???bigsmilebigsmilebigsmile
jak píšou soudruzi - vem co se ti líbí. Svezl jsem se na eNku a dobrý. Mám eSko a supr. Ne kvuli vzhledu, ale kvuli pohodlí. Nkdo říká, že je to zanedbatelný, jinej říká že je to diametrální rozdíl...
Jinak souhlas s Lukem, že tos nový vodníkový je mnohem hežcí eSko.
Za mě Sgood

PS: než něco koupíš, tak se na tom hlaně svez a na názory ostatních se vyser. Když ti někdo řekne skoč z okna, tak taky neskočíš jen proto, že říkal že máš skočit. Tož takgood

Jasně za mě S goodgood
A jinak tak jak píše Barynekbigsmile


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
Ondráš (Člen)
17.06.2009 10:20:03
Offline

Re: Jakého Bandita???

Lihy psal:

surprisedtak to buď rát že tě ta myška nepřeřízla
bigsmile

To by se musela nejdřív dostat přes Palouse a ten by se určitě tak snadno nedal...smile1
Navíc měl hned po ruce Progeara, ten by se tolik nebránil...evilevilsmile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
qwerty (Člen)
17.06.2009 10:59:57
Offline

Re: Jakého Bandita???

jedine Sko bigsmilegoodgood

kdyz sme jeli po dlanici s kamosema ja na Sku a oni nahace a jak sme zastavili nma benzince tak nadavali ze maji natahle ruky a ja nic bigsmile za mne Sko , na cestovani pohoda good


WD club member.
Frodo89 (Člen)
17.06.2009 11:21:43
Offline

Re: Jakého Bandita???

Jsem Nkař a vubec celkově Nakedbiker.

Pokud ti jde o vzhled a nechceš cestovat někam v dešti a nebo inter galaktikou rychlosti tak si vem N je podle mě o hodně hezči "věc nazoru"


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
Loser (Administrator)
17.06.2009 11:33:05
Offline

Re: Jakého Bandita???

qwerty psal:

jedine Sko bigsmilegoodgood

kdyz sme jeli po dlanici s kamosema ja na Sku a oni nahace a jak sme zastavili nma benzince tak nadavali ze maji natahle ruky a ja nic bigsmile za mne Sko , na cestovani pohoda good

kua, co to mas za kamose? Ja jsem frcel na eNku po dalnici z curakova az do Lucemburska (9 hodin jizdy) a to jeste v peknym chcanci - cestovni rychlost 120 a kdyz zrovna nechcalo tak 160 (a vobcas i vic) a nic jsem vytahanyho nemel. Na to, ze obcas fouka, uz jsem si zvyknul a uz mi to ani neprijde. Proste seru na vetry a uzivam si jizdu

Rek bych, ze jedinej rozdil mezi eSkem a eNkem je v tom, ze eNko je hezci

rada pro tazajiciho se: kup, co se ti libi vic a nic neres. Kdykoliv to muzes prodat a koupit neco jinyho


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Kakac (Člen)
17.06.2009 11:54:49
Offline

Re: Jakého Bandita???

Loser psal:
qwerty psal:

jedine Sko bigsmilegoodgood

kdyz sme jeli po dlanici s kamosema ja na Sku a oni nahace a jak sme zastavili nma benzince tak nadavali ze maji natahle ruky a ja nic bigsmile za mne Sko , na cestovani pohoda good

kua, co to mas za kamose? Ja jsem frcel na eNku po dalnici z curakova az do Lucemburska (9 hodin jizdy) a to jeste v peknym chcanci - cestovni rychlost 120 a kdyz zrovna nechcalo tak 160 (a vobcas i vic) a nic jsem vytahanyho nemel. Na to, ze obcas fouka, uz jsem si zvyknul a uz mi to ani neprijde. Proste seru na vetry a uzivam si jizdu

Rek bych, ze jedinej rozdil mezi eSkem a eNkem je v tom, ze eNko je hezci

rada pro tazajiciho se: kup, co se ti libi vic a nic neres. Kdykoliv to muzes prodat a koupit neco jinyho

Já bych rek,ze jedinej rozdil mezi eSkem a eNkem je v tom, ze eSko je hezci bigsmile


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
Ondráš (Člen)
17.06.2009 11:55:30
Offline

Re: Jakého Bandita???

Nejhezčí Sko co jsem kdy viděl... bigsmile

http://www.ghianika.cz/banditi/slides/banditpico_sosnova_080.jpg

Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
ross (Člen)
17.06.2009 11:57:42
Offline

Re: Jakého Bandita???

mrdat na motorky..

je to nebezpečný jak sviňasurprised


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
qwerty (Člen)
17.06.2009 12:03:42
Offline

Re: Jakého Bandita???

Kakac psal:
Loser psal:
qwerty psal:

jedine Sko bigsmilegoodgood

kdyz sme jeli po dlanici s kamosema ja na Sku a oni nahace a jak sme zastavili nma benzince tak nadavali ze maji natahle ruky a ja nic bigsmile za mne Sko , na cestovani pohoda good

kua, co to mas za kamose? Ja jsem frcel na eNku po dalnici z curakova az do Lucemburska (9 hodin jizdy) a to jeste v peknym chcanci - cestovni rychlost 120 a kdyz zrovna nechcalo tak 160 (a vobcas i vic) a nic jsem vytahanyho nemel. Na to, ze obcas fouka, uz jsem si zvyknul a uz mi to ani neprijde. Proste seru na vetry a uzivam si jizdu

Rek bych, ze jedinej rozdil mezi eSkem a eNkem je v tom, ze eNko je hezci

rada pro tazajiciho se: kup, co se ti libi vic a nic neres. Kdykoliv to muzes prodat a koupit neco jinyho

Já bych rek,ze jedinej rozdil mezi eSkem a eNkem je v tom, ze eSko je hezci bigsmile

amen goodbigsmile
bigsmile


WD club member.
Koldan (Člen)
17.06.2009 12:13:47
Offline

Re: Jakého Bandita???

Luk psal:

vsechno de, kdyz se chcegood
i cestovat na eNku rychle...ale na eSku je to proste pohodlnejsismokin
kdyz uz musim navstivit dalnici a jedu normalne kolem tech 160 nebo vic, tak je kurevskej rozdil se trosku prikrcit za to plexievil
proc polovina lidi co ma eNko na ne bastli ty hnusny lopaty?idontknow
libi se jim to?idontknow nebo na ne snad fouka?surprisedheadshake

Na zaver, nez me ortodoxni eNkari ukrizujou hlavou dolu...eNko mam rad a libi se migoodbigsmile

a vubec...kolik vam zere pri normalni jizde 12ka?a na vokruhu?a jaky gumy?help


se sipkovou nebo se zelim?bigsmile

mám štítek čistě jen proto,že se mi to líbígood
a jak už psal Palous, kerej jako jeden z mála tady jezdil jak S tak N, navíc N plnotučbné,tudíž i rychlejší, je kapota na eSku přeceńovanábigsmile
pokud bych chtěl polokapotu,šel bych do Fazera.cool


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Dvoulytr (Člen)
17.06.2009 12:20:31
Offline

Re: Jakého Bandita???

Snad gabrioletu ty vořešprutesmokin.


2 krát dva sou štyri
Kakac (Člen)
17.06.2009 12:36:38
Offline

Re: Jakého Bandita???

Koldan psal:
Luk psal:

vsechno de, kdyz se chcegood
i cestovat na eNku rychle...ale na eSku je to proste pohodlnejsismokin
kdyz uz musim navstivit dalnici a jedu normalne kolem tech 160 nebo vic, tak je kurevskej rozdil se trosku prikrcit za to plexievil
proc polovina lidi co ma eNko na ne bastli ty hnusny lopaty?idontknow
libi se jim to?idontknow nebo na ne snad fouka?surprisedheadshake

Na zaver, nez me ortodoxni eNkari ukrizujou hlavou dolu...eNko mam rad a libi se migoodbigsmile

a vubec...kolik vam zere pri normalni jizde 12ka?a na vokruhu?a jaky gumy?help


se sipkovou nebo se zelim?bigsmile

mám štítek čistě jen proto,že se mi to líbígood
a jak už psal Palous, kerej jako jeden z mála tady jezdil jak S tak N, navíc N plnotučbné,tudíž i rychlejší, je kapota na eSku přeceńovanábigsmile
pokud bych chtěl polokapotu,šel bych do Fazera.cool

No nevím jak ty ale kamoš má Fáziho litra r.v.2001 a fouká to tam daleko víc při stejnej rychlosti jak na bandasce ,takže když foukadlo tak jedině eNko a ne Fáziho a pak tam rvát tůristický plexi protože to tam foukábigsmilebigsmile


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
Frodo89 (Člen)
17.06.2009 12:59:04
Offline

Re: Jakého Bandita???

Nevim proč se tu hadate.

Pokud chce Bandita at si koupi Nko pokud neche aby na nej foukalo at si koupi nějakeho cestaka. Protože i na tom S na nej foukat bude.

Bandit ja važne krasnej pouze v tom Nku kdyby koukal po polokapotaži tak si koupim nějake cestovni enduro třebas Varadeo 1000 nebo TDMko 900 tam na tebe važne moc foukat nebude


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
K.a.s.y.m. (Člen)
17.06.2009 13:19:45
Offline

Re: Jakého Bandita???

Ondráš psal:

Nejhezčí Sko co jsem kdy viděl... bigsmile

http://www.ghianika.cz/banditi/slides/b … va_080.jpg

dííííííkgoodsmile1bigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Kakac (Člen)
17.06.2009 15:53:46
Offline

Re: Jakého Bandita???

Frodo89 psal:

Nevim proč se tu hadate.

Pokud chce Bandita at si koupi Nko pokud neche aby na nej foukalo at si koupi nějakeho cestaka. Protože i na tom S na nej foukat bude.

Bandit ja važne krasnej pouze v tom Nku kdyby koukal po polokapotaži tak si koupim nějake cestovni enduro třebas Varadeo 1000 nebo TDMko 900 tam na tebe važne moc foukat nebude

My se nehádáme bigsmilebigsmile Jen si vyměňujem názorybigsmile
a Bandit je stejně pěknej eN nebo eS záleží na chuti každýho jedince.Ale za mě jedině eSko protože je krásnějšíbigsmile


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
Frodo89 (Člen)
17.06.2009 16:34:59
Offline

Re: Jakého Bandita???

Kakac psal:
Frodo89 psal:

Nevim proč se tu hadate.

Pokud chce Bandita at si koupi Nko pokud neche aby na nej foukalo at si koupi nějakeho cestaka. Protože i na tom S na nej foukat bude.

Bandit ja važne krasnej pouze v tom Nku kdyby koukal po polokapotaži tak si koupim nějake cestovni enduro třebas Varadeo 1000 nebo TDMko 900 tam na tebe važne moc foukat nebude

My se nehádáme bigsmilebigsmile Jen si vyměňujem názorybigsmile
a Bandit je stejně pěknej eN nebo eS záleží na chuti každýho jedince.Ale za mě jedině eSko protože je krásnějšíbigsmile

Ano souhlasim je to vec nazoru. a každej ho ma jinej. Někomu se vic libi N někomu S

Ja jsem pro N ale musim uznat že 2000-2006 vypada celkem k svetu i S ale nikdy by do něj nešel, parkrat sem na nem sedel a přišel mi to takovej divnej pocit jak sem před řiditky měl ještě tu kapotaž, připadal jsem si tak nějak těškopadně.


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
b.karasek (Nový člen)
17.06.2009 16:43:23
Offline

Re: Jakého Bandita???

Tak Vám všem děkuji za názory a  je vidět, že jednomu se líbí to a druhému zas ono.  Jak jsem  prvně napsal, táhne mě no k N-ku a už o tom asi  nebudu víc přemýšlet. Pokud mi nebude N-ko vyhovovat, prodám ho, a zkusím S-ko. Jinak jsem si na motorkáři  prohlédl Bandita vzor 2009 viz: http://www.motorkari.cz/clanky/moto-nov … 13025.html  a musím uznat, že je to  krasavec. Už jste ho někdo viděl na vlastní oko???

barynek (Člen)
17.06.2009 17:00:16
Offline

Re: Jakého Bandita???

b.karasek psal:

Tak Vám všem děkuji za názory a  je vidět, že jednomu se líbí to a druhému zas ono.  Jak jsem  prvně napsal, táhne mě no k N-ku a už o tom asi  nebudu víc přemýšlet. Pokud mi nebude N-ko vyhovovat, prodám ho, a zkusím S-ko. Jinak jsem si na motorkáři  prohlédl Bandita vzor 2009 viz: http://www.motorkari.cz/clanky/moto-nov … 13025.html  a musím uznat, že je to  krasavec. Už jste ho někdo viděl na vlastní oko???

na vlastní oko na monitorubigsmile ale to jsi asik slyšet nechtělbigsmileredface
každopádně tohle eNko (2009), je o dost hnusnější než to starý eNko, co chceš ty. Buď jak buď, přeju šťastnou ruku při výběrugood


Bandit 4EVER!!!
Ondráš (Člen)
17.06.2009 17:12:00
Offline

Re: Jakého Bandita???

b.karasek psal:

Tak Vám všem děkuji za názory a  je vidět, že jednomu se líbí to a druhému zas ono.  Jak jsem  prvně napsal, táhne mě no k N-ku a už o tom asi  nebudu víc přemýšlet. Pokud mi nebude N-ko vyhovovat, prodám ho, a zkusím S-ko. Jinak jsem si na motorkáři  prohlédl Bandita vzor 2009 viz: http://www.motorkari.cz/clanky/moto-nov … 13025.html  a musím uznat, že je to  krasavec. Už jste ho někdo viděl na vlastní oko???

Až na to světlo...bad Zbytek bych překous...help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Loser (Administrator)
17.06.2009 17:15:07
Offline

Re: Jakého Bandita???

jj, ten 2009 je peknej hnus ... nasrali tam to hnusny svetlo a tachac ala GSR a (na nem aspon jeste vypada dobre) sicksicksick


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Frodo89 (Člen)
17.06.2009 17:19:29
Offline

Re: Jakého Bandita???

Nejhezči N co vyšlo byly ročniky to uplně první 1995 a pak rozmezi 2000-2004 kdy to vypada jako klasickej Nahač hezke kulate světlo a dva budiky nad nim.

Ale kupuj to co se libi tobě a přeji štastnou ruku při vyběru


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
Datel (Člen)
17.06.2009 18:22:07
Offline

Re: Jakého Bandita???

Myslím, že nejvíc záleží na oblečení. Když jsem jezdil v textilu, tak jet 130 a víc byla moje smrt. Teď mám kůži a ve 180-ti se směju bigsmile

Takže za mě je to N-ko, bo je to nádherná klasika.

Ale jen do té doby co měly chromované budíky. Potom se mi spíš líbí ty S-kové variace. Ale je to jen věc estetická........

Kožak (Člen)
18.06.2009 06:52:12
Offline

Re: Jakého Bandita???

A co je to to N-ko a S-ko ... smile1


MRDAT!!!
PAJA (Člen)
18.06.2009 07:47:05
Offline

Re: Jakého Bandita???

Vyber si S je hezčí a pohodlnějšígood,na N budeš vypadat jako socka co nemá na kapotubad


AŤ ŽIJE SPARTA, BANÍKOVCI SOU MRDKY!!!
Tomino (Nový člen)
18.06.2009 18:43:38
Offline

Re: Jakého Bandita???

Mam Nko, r.v.2008, bez štítu lepšie vyzera, ale nad 150 km/h to bol velky problem.Dokupil som cca 40 cm stit Givi a uz sa da chodit aj rychlejsie.Zalezi od jazdca na co je zvyknuty a naco chce moto vyuzivat.

Frodo89 (Člen)
18.06.2009 18:53:03
Offline

Re: Jakého Bandita???

PAJA psal:

Vyber si S je hezčí a pohodlnějšígood,na N budeš vypadat jako socka co nemá na kapotubad

bigsmile spiš na opak ne? když koukneš na inzeraty tak Ska jsou levnějši než Nka.

Doporučiji stale N a jedině kdy me to štvalo když sem pospichal po D8 domu v dešti. Jinak Nevidim duvody jezdit inter galaktickou rychlosti a při 160 se mi ten odpor vzduchu zdal spiše přijemny


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
PAJA (Člen)
18.06.2009 19:26:59
Offline

Re: Jakého Bandita???

Frodo89 psal:
PAJA psal:

Vyber si S je hezčí a pohodlnějšígood,na N budeš vypadat jako socka co nemá na kapotubad

bigsmile spiš na opak ne? když koukneš na inzeraty tak Ska jsou levnějši než Nka.

Doporučiji stale N a jedině kdy me to štvalo když sem pospichal po D8 domu v dešti. Jinak Nevidim duvody jezdit inter galaktickou rychlosti a při 160 se mi ten odpor vzduchu zdal spiše přijemny

surprisedsurprisedsurprisedČumím co píšeš,něco co se dá v základu koupit jako nové ,má větši hodnotu ojeté,jako to co bylo dražší idontknowheadshake.A rychlost 160 je u S ,normální rychlost cestovní smokino které se ti při tom relativním pohodlí může jenom zdát bigsmile


AŤ ŽIJE SPARTA, BANÍKOVCI SOU MRDKY!!!
Meloun (Člen)
18.06.2009 19:49:51
Offline

Re: Jakého Bandita???

PAJA: Meleš pussyviny..


PURE NAKED BIKE!
Kakac (Člen)
18.06.2009 20:11:55
Offline

Re: Jakého Bandita???

Meloun psal:

PAJA: Meleš pussyviny..

NEMELEgoodbigsmile


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
Kakac (Člen)
18.06.2009 20:17:01
Offline

Re: Jakého Bandita???

Pájo nedej se máš pravdu good
eNkař tomu nikdy neporozumíbigsmile


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
PAJA (Člen)
18.06.2009 20:29:16
Offline

Re: Jakého Bandita???

Meloun psal:

PAJA: Meleš pussyviny..

Mít takovou bez kalhotkovou starou mrdku jako tysmile2 tak taky kolem sebe kopucool


AŤ ŽIJE SPARTA, BANÍKOVCI SOU MRDKY!!!
Meloun (Člen)
18.06.2009 20:41:49
Offline

Re: Jakého Bandita???

PAJA psal:
Meloun psal:

PAJA: Meleš pussyviny..

Mít takovou bez kalhotkovou starou mrdku jako tysmile2 tak taky kolem sebe kopucool

Áááá,tak kdo si tady dělá prdel??surprisedbigsmile


PURE NAKED BIKE!
hans (Člen)
18.06.2009 21:45:37
Offline

Re: Jakého Bandita???

Meloun psal:
PAJA psal:
Meloun psal:

PAJA: Meleš pussyviny..

Mít takovou bez kalhotkovou starou mrdku jako tysmile2 tak taky kolem sebe kopucool

Áááá,tak kdo si tady dělá prdel??surprisedbigsmile

nevim, ale měl by dostat na budku bigsmile


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Meloun (Člen)
18.06.2009 21:49:40
Offline

Re: Jakého Bandita???

hans psal:
Meloun psal:
PAJA psal:


Mít takovou bez kalhotkovou starou mrdku jako tysmile2 tak taky kolem sebe kopucool

Áááá,tak kdo si tady dělá prdel??surprisedbigsmile

nevim, ale měl by dostat na budku bigsmile

Anonymní "chytráci" se nemlátí..sick
Je to asi nějaký mindrák dotyčného..smile2


PURE NAKED BIKE!
Kakac (Člen)
18.06.2009 21:59:29
Offline

Re: Jakého Bandita???

Hoši KLÍÍÍÍÍÍÍÍD rukámbigsmile
Nebo Vám praskne cévkabigsmile


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
hans (Člen)
18.06.2009 22:06:53
Offline

Re: Jakého Bandita???

Kakac psal:

Hoši KLÍÍÍÍÍÍÍÍD rukámbigsmile
Nebo Vám praskne cévkabigsmile

kdyby mi prasla cévka, tak mi to všechno vyteče do gatí a to bych nerad....headshake.........evil


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Góťa (Člen)
18.06.2009 22:09:54
Offline

Re: Jakého Bandita???

Měl jsem N a teď nový S. Ze začátku jsem si říkal, že to fouká pořád stejně, ale to jen do doby, co jsem zjistil, že jedu 220 a sedím pořád rovně jako prkno. Na N už bych dávno vlál za mašinoubigsmile  A co se týče štítku, tak určitě je trochu znát, takže to je takový kompromis mezi S a N....


.... vono to ňák dopadne ....
Kakac (Člen)
18.06.2009 22:17:58
Offline

Re: Jakého Bandita???

Góťa psal:

Měl jsem N a teď nový S. Ze začátku jsem si říkal, že to fouká pořád stejně, ale to jen do doby, co jsem zjistil, že jedu 220 a sedím pořád rovně jako prkno. Na N už bych dávno vlál za mašinoubigsmile  A co se týče štítku, tak určitě je trochu znát, takže to je takový kompromis mezi S a N....

pravdu má chlapecgood
Jen já s tou mojí mrdkou B6S 220 km/hod nikdy nedosáhlbigsmile, leda volným pádem do Macochybigsmile


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
K.a.s.y.m. (Člen)
19.06.2009 07:31:46
Offline

Re: Jakého Bandita???

Kakac psal:
Góťa psal:

Měl jsem N a teď nový S. Ze začátku jsem si říkal, že to fouká pořád stejně, ale to jen do doby, co jsem zjistil, že jedu 220 a sedím pořád rovně jako prkno. Na N už bych dávno vlál za mašinoubigsmile  A co se týče štítku, tak určitě je trochu znát, takže to je takový kompromis mezi S a N....

pravdu má chlapecgood
Jen já s tou mojí mrdkou B6S 220 km/hod nikdy nedosáhlbigsmile, leda volným pádem do Macochybigsmile

mě to tachometrovejch 220 jede bez větších potíží??surprised


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Koldan (Člen)
19.06.2009 07:37:49
Offline

Re: Jakého Bandita???

PAJA psal:
Frodo89 psal:
PAJA psal:

Vyber si S je hezčí a pohodlnějšígood,na N budeš vypadat jako socka co nemá na kapotubad

bigsmile spiš na opak ne? když koukneš na inzeraty tak Ska jsou levnějši než Nka.

Doporučiji stale N a jedině kdy me to štvalo když sem pospichal po D8 domu v dešti. Jinak Nevidim duvody jezdit inter galaktickou rychlosti a při 160 se mi ten odpor vzduchu zdal spiše přijemny

surprisedsurprisedsurprisedČumím co píšeš,něco co se dá v základu koupit jako nové ,má větši hodnotu ojeté,jako to co bylo dražší idontknowheadshake.A rychlost 160 je u S ,normální rychlost cestovní smokino které se ti při tom relativním pohodlí může jenom zdát bigsmile

vzhledem k tomu,že je po eNkách věčí poptávka, tak se vážně prodávaj líp, páč jak už byl napsáno nahoře, ti co chtěj oplokapotu  věčinou sáhnou po koncepčně vyspělejší mašině. ti co chcou klasického naháče moc možností výběru nemají


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Luk (Člen)
19.06.2009 08:08:29
Offline

Re: Jakého Bandita???

PAJA psal:
Meloun psal:

PAJA: Meleš pussyviny..

Mít takovou bez kalhotkovou starou mrdku jako tysmile2 tak taky kolem sebe kopucool

idontknowheadshake

panove, dyt todle tema je vecne jako Bandit, tak jenom trosku ucty a nadhledu...smile2


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
Frodo89 (Člen)
19.06.2009 09:00:06
Offline

Re: Jakého Bandita???

Koldan psal:
PAJA psal:
Frodo89 psal:


bigsmile spiš na opak ne? když koukneš na inzeraty tak Ska jsou levnějši než Nka.

Doporučiji stale N a jedině kdy me to štvalo když sem pospichal po D8 domu v dešti. Jinak Nevidim duvody jezdit inter galaktickou rychlosti a při 160 se mi ten odpor vzduchu zdal spiše přijemny

surprisedsurprisedsurprisedČumím co píšeš,něco co se dá v základu koupit jako nové ,má větši hodnotu ojeté,jako to co bylo dražší idontknowheadshake.A rychlost 160 je u S ,normální rychlost cestovní smokino které se ti při tom relativním pohodlí může jenom zdát bigsmile

vzhledem k tomu,že je po eNkách věčí poptávka, tak se vážně prodávaj líp, páč jak už byl napsáno nahoře, ti co chtěj oplokapotu  věčinou sáhnou po koncepčně vyspělejší mašině. ti co chcou klasického naháče moc možností výběru nemají

Jako co se teiče klasickeho nahače tak možnosti jsou ale ve třidě 600ten bandit vyzeral važně nejklasičteji. smile1 Kdy se mu zachovavaly takovy ty zakladni rysi jako dva budiky ve chromovic kapličkach a kulate světlo pod nim. atd...

Ale co se tyče 12tam možna bude vic S nevim. ale osobně to už ke kubatura kdy Bandit v Nku ma vic než hodně silnou konkurenci v tech velkych nahači jako třebas CB1300 XJR1300 GSX1400 a další tech hezkych klasickyh nahaču je v tom vyšim obsahu už celkem dosti, možna i proto jsou ty ceny tak stlačeny dolu.


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
barynek (Člen)
19.06.2009 17:44:26
Offline

Re: Jakého Bandita???

Luk psal:
PAJA psal:
Meloun psal:

PAJA: Meleš pussyviny..

Mít takovou bez kalhotkovou starou mrdku jako tysmile2 tak taky kolem sebe kopucool

idontknowheadshake

panove, dyt todle tema je vecne jako Bandit, tak jenom trosku ucty a nadhledu...smile2

tak v tomhle s tebou naprosto souhlasim. Sice si taky myslim, že Melounovou eNko je hnusnýbigsmilebigsmile ale je to takový nevinný špičkovánígood
takže rejpnout si ano, ale trochu s rozumem...


Bandit 4EVER!!!
ross (Člen)
19.06.2009 17:56:14
Offline

Re: Jakého Bandita???

barynek psal:

..takže rejpnout si ano, ale trochu s rozumem...

nejni lepší rejpat rejčemsurprised

jinak tahle diskuze spěje k hovnusmokin

každýmu se ta jeho hujda zdá nejhezčí, protože jinak by přiznal, že si koupil hnusbigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
mr.BSE (Člen)
19.06.2009 18:04:40
Offline

Re: Jakého Bandita???

ross psal:

každýmu se ta jeho hujda zdá nejhezčí, protože jinak by přiznal, že si koupil hnusbigsmile

Jasný, souhlas.good
Ale to platí jen v případě eSka, protože eNkaři si nic přiznávat nemusí... Ti maj prostě eNko, tečka.bigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Meloun (Člen)
19.06.2009 18:32:38
Offline

Re: Jakého Bandita???

ross psal:
barynek psal:

..takže rejpnout si ano, ale trochu s rozumem...

nejni lepší rejpat rejčemsurprised

jinak tahle diskuze spěje k hovnusmokin

každýmu se ta jeho hujda zdá nejhezčí, protože jinak by přiznal, že si koupil hnusbigsmile

Nene, kdepak..já si koupil KLASICKÝHO starýho kulatýho Bandita -NAHÁČE, o kterým jsem vždycky snil..stará škola..smokin..ale v základu je fádní, takže úpravy..

A až to rozsekám, tak to bude víc do stylu streetfighteru-ptž tam byla původní myšlenka Bandita směřovaná...Ne do cestovna jako xj teda vlastně eS..evil(furt se mi ty dvě motorky pletou)evilbigsmile

Ale jinak přiznávám, že vedle takový MV Agusty brutale mi přijde Bandit hnusnej no..nebo spíš "obyčejnej"..bigsmile


PURE NAKED BIKE!
tomasNJ (Člen)
19.06.2009 18:47:53
Offline

Re: Jakého Bandita???

mr.BSE psal:

Jasný, souhlas.good
Ale to platí jen v případě eSka, protože eNkaři si nic přiznávat nemusí... Ti maj prostě eNko, tečka.bigsmile

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


čoveče tak teď nevím...
a co gdyž mám eSkové eNko???idontknowidontknowbigsmilebigsmilebigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
mr.BSE (Člen)
19.06.2009 18:56:52
Offline

Re: Jakého Bandita???

tomasNJ psal:
mr.BSE psal:

Jasný, souhlas.good
Ale to platí jen v případě eSka, protože eNkaři si nic přiznávat nemusí... Ti maj prostě eNko, tečka.bigsmile

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


čoveče tak teď nevím...
a co gdyž mám eSkové eNko???idontknowidontknowbigsmilebigsmilebigsmile

Ty máš anglickýho pankera, co bys ještě chcel? bigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Kakac (Člen)
19.06.2009 19:01:19
Offline

Re: Jakého Bandita???

barynek psal:
Luk psal:
PAJA psal:

Mít takovou bez kalhotkovou starou mrdku jako tysmile2 tak taky kolem sebe kopucool

idontknowheadshake

panove, dyt todle tema je vecne jako Bandit, tak jenom trosku ucty a nadhledu...smile2

tak v tomhle s tebou naprosto souhlasim. Sice si taky myslim, že Melounovou eNko je hnusnýbigsmilebigsmile ale je to takový nevinný špičkovánígood
takže rejpnout si ano, ale trochu s rozumem...

Naprostý souhlas s Barynkem(včetně rýpance do Melouna)bigsmile
S tímto názorem se plně souhlasím včetně slov o úctě a nadhledugoodgood
Vždyť jsme jedna Bandití rodina a to že jedna polovina nosí pěknej mejkap(eS) a druhá je zase chlupatá a nahá(eN)bigsmile nemění nic na tom že patří tyhle dvě poloviny k sobě jak v reálným životě ne?!!(včetně rozdílných názorů a hádek)bigsmile
P.S Doufám že ty hádky nebudou na rozvodbigsmilebigsmile


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
Luk (Člen)
19.06.2009 20:33:15
Offline

Re: Jakého Bandita???

...no vidite, ze to de chlopi... cosmesi tosmesi a pudem se ozratbeerbeerbeerbigsmilebigsmilebigsmile


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
Palino (Člen)
19.06.2009 21:05:41
Offline

Re: Jakého Bandita???

Nko = N jako Nedodělané bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
Meloun (Člen)
19.06.2009 21:11:10
Offline

Re: Jakého Bandita???

Palino psal:

Nko = N jako Nedodělané bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

N - Nakedgood

S - Sicksickbigsmile

A už na vás serubigsmile


PURE NAKED BIKE!
mr.BSE (Člen)
19.06.2009 22:46:07
Offline

Re: Jakého Bandita???

Meloune, ač neradbigsmile, tak musím říct, že tohle je fakt supergoodgoodbigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Frodo89 (Člen)
20.06.2009 00:02:47
Offline

Re: Jakého Bandita???

mr.BSE psal:

Meloune, ač neradbigsmile, tak musím říct, že tohle je fakt supergoodgoodbigsmile

Ta hadka už me taky štvala smile1 Někdo hold ma rad holky někdo zase vdolky smile1
A to že si každej bude stat za svou milenkou to je snad jasny ne?

Takže Nakedbike  smile1 a eSkaře pozvem na beer at jim neni smutno smile1


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr