Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Prepazka na konci svodu

Anubis (Člen)
16.06.2009 20:32:14
Offline

Prepazka na konci svodu

Pri volnobehu jsem slysel nejake drnceni plechu a pidil jsem se po tom odkud se to line. Zjistil jsem ze je to nekde od ukonceni svodu. Tak jsem je sundal a koukam jak se sbihaji do jednoho tak ze je tam urvana prepazka s kusem derovanyho plechu. Napadlo me jediny, pribodovat to kam dostanem s COckem aby to tam jen tak samovolne neplandalo. Ma nekdo uz s takovou opravou zkusenost? Co s tim?

Filous (Člen)
16.06.2009 21:12:20
Offline

Re: Prepazka na konci svodu

...vopčas se to stane, prostě se to uklepe, bodni to a fertig...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
PALOUS (Člen)
16.06.2009 21:17:58
Offline

Re: Prepazka na konci svodu

Anubis psal:

Pri volnobehu jsem slysel nejake drnceni plechu a pidil jsem se po tom odkud se to line. Zjistil jsem ze je to nekde od ukonceni svodu. Tak jsem je sundal a koukam jak se sbihaji do jednoho tak ze je tam urvana prepazka s kusem derovanyho plechu. Napadlo me jediny, pribodovat to kam dostanem s COckem aby to tam jen tak samovolne neplandalo. Ma nekdo uz s takovou opravou zkusenost? Co s tim?

Já jen(tys ještě nescíp?bigsmile)to je dobřegood


Jebat motorky :-)
Góťa (Člen)
18.06.2009 23:06:52
Offline

Re: Prepazka na konci svodu

PALOUS psal:
Anubis psal:

Pri volnobehu jsem slysel nejake drnceni plechu a pidil jsem se po tom odkud se to line. Zjistil jsem ze je to nekde od ukonceni svodu. Tak jsem je sundal a koukam jak se sbihaji do jednoho tak ze je tam urvana prepazka s kusem derovanyho plechu. Napadlo me jediny, pribodovat to kam dostanem s COckem aby to tam jen tak samovolne neplandalo. Ma nekdo uz s takovou opravou zkusenost? Co s tim?

Já jen(tys ještě nescíp?bigsmile)to je dobřegood

Taky čumímsurprised Nazdáár


.... vono to ňák dopadne ....

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr