Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Cestování » Je někdo kdo včera nebyl

maňas (Člen)
18.02.2007 08:28:50
Offline

Je někdo kdo včera nebyl

paráda sice jen 150 km,ale ty zmrzlý prsty za to stálybigsmilegoodgood


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
bobule (Člen)
18.02.2007 10:02:10
Offline

Re: Je někdo kdo včera nebyl

dneska to vypadá na další fajn projížďku, sice je venku ještě jinovatka ale kolem oběda už to bude okgood


to jebu
pet (Člen)
18.02.2007 10:50:17
Offline

Re: Je někdo kdo včera nebyl

Nevím jak kde,ale tady na východě jsou 3 stupně fučí a je kosa jak prasesick
Asi budewine

Kelly01 (Člen)
18.02.2007 11:11:30
Offline

Re: Je někdo kdo včera nebyl

Přerov:
Slunce..
Kosa..
Napussy


God Save The Queen!
šmidaN (Člen)
18.02.2007 11:38:51
Offline

Re: Je někdo kdo včera nebyl

u nás na krutem severu ,slunko peče,ale vitr to ochlazuje ,7,5 stupně ....na pussy

PALOUS (Člen)
18.02.2007 11:54:53
Offline

Re: Je někdo kdo včera nebyl

Já nebyl a ani dlouho nebudusmile2koukám,že vod středy to bude lyžovačka a to taky není k zahozeníbigsmile


Jebat motorky :-)
sonyk (Člen)
18.02.2007 12:28:58
Offline

Re: Je někdo kdo včera nebyl

vcera prvni svezeni na B6N v kariere a jeste ted sem vyplesklej sice jen 30 km pac preci jen byl masopust a musel sem obchodne do prahy ale dobry dnes bude opacko az se vyprdelim z postele


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
osiris (Člen)
18.02.2007 14:44:21
Offline

Re: Je někdo kdo včera nebyl

PALOUS psal:

Já nebyl a ani dlouho nebudusmile2koukám,že vod středy to bude lyžovačka a to taky není k zahozeníbigsmile

...vo sněhu si piš na stránkách sněhuláků woe fuck
...sníh patří na hory, ne na silnice smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Michal (Člen)
18.02.2007 17:27:58
Offline

Re: Je někdo kdo včera nebyl

Taky jsem dneska vyrazil 171 Km.good zima je jenom v lesích jinak je ok

maňas (Člen)
18.02.2007 17:31:43
Offline

Re: Je někdo kdo včera nebyl

Palous : sis koupil lyže s gumovejma pásama,nebo deset tater sněhu,že chceš lyžovat. Letos to bylo jasný málo sněhu,protože sem koupil na plechovku nový zimáky,takže logicky nenapadlosurprised


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Filous (Člen)
18.02.2007 18:43:46
Offline

Re: Je někdo kdo včera nebyl

...sem to fčera taky nevydržel a byl sem letos poprvý na Dubej...i s Darkem...a Prase s Bobkem se tam taky vobjevili...kafe tam maj furt stejný, lidi se tam slejzaj taky stejný, tagže fšechno v normálu...bylo to příjemný, potáhnout zas po třechapůl měsících za heft good


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
fifa b 12 (Člen)
18.02.2007 18:49:31
Offline

Re: Je někdo kdo včera nebyl

chlapci zavidim tem co jeli v jich cech docela teplo a pro samou rabotu se na ni nedostanu takze na pussy


když ho miluješ neni co řešit bandit
nebo bmw  gs
KOŽON (Člen)
18.02.2007 21:24:51
Offline

Re: Je někdo kdo včera nebyl

ja vyjel už ve čtvrtek a chytnul jsem luxusni vyrozu,takže si uživam horečky a čaje se slivovicousmile2neni o co stat až na tu kořalu.Letos se povedlabigsmilebigsmilebigsmile

PALOUS (Člen)
18.02.2007 22:46:02
Offline

Re: Je někdo kdo včera nebyl

maňas psal:

Palous : sis koupil lyže s gumovejma pásama,nebo deset tater sněhu,že chceš lyžovat. Letos to bylo jasný málo sněhu,protože sem koupil na plechovku nový zimáky,takže logicky nenapadlosurprised

Asi budeš mět pravdu ale cobadhele čumím k tobě do profilu a koukám,že ti taky pěkně šmakujebigsmiletož budem dvagooda jina co máš s tou motorkousurprisedti to čudí jak sfiňa a hnátu na heftu nemášsurprisedasi motor f hajzlu cobigsmile


Jebat motorky :-)
sonyk (Člen)
19.02.2007 10:24:35
Offline

Re: Je někdo kdo včera nebyl

taksem ho vytah teda i v nedeli a jel se ukazat k otcovi bylo to vetsinou pres les takze docela kosa ale za ten pocit to stoji.sem rad ze mam B6N mazec smile1 ted dostane servisek(oleje filtry svice ventily a drobne zavad a pak uz snad pocasi dovoli jezdit furt a dalekogood


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Drak (Člen)
19.02.2007 12:26:01
Offline

Re: Je někdo kdo včera nebyl

Já já já taky byl bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/drak/18-2-2007.jpg

... a když na to přijde tak i skáču, skáču dobře, skáču rád
Lech (Člen)
19.02.2007 12:42:56
Offline

Re: Je někdo kdo včera nebyl

Sobota 150 km, neděle 70 km. Na to, že mam mašinu přesně měsíc, jsem nalítal dohromady pěknejch zhruba 500 kilásků. Musim trénovat, abych nebyl za úplnýho lůzra (spokojim se s předposledním místem bigsmile)
Docela čumim na blázny na sněhu surprised
To bych si nedal. Šílenci bigsmile good

Kelly01 (Člen)
19.02.2007 12:52:00
Offline

Re: Je někdo kdo včera nebyl

Drak
Ste dobří..
Tohle se bojím přejet i na dvoře při vyjíždění z garážesmile2


God Save The Queen!
Drak (Člen)
19.02.2007 13:36:51
Offline

Re: Je někdo kdo včera nebyl

Kelly01 psal:

Drak
Ste dobří..
Tohle se bojím přejet i na dvoře při vyjíždění z garážesmile2

No je pravda, že tohle byl jen přejezd silnice jinak bez sněhu, ale místy mokrá.


... a když na to přijde tak i skáču, skáču dobře, skáču rád
Mirek D (Člen)
19.02.2007 19:37:49
Offline

Re: Je někdo kdo včera nebyl

V sobotu u nás pičasí že už by to teda šlo. Já nějakej nachcípanej, bez zájmu o moto, o pussy a dokonce i o beer. Tak jsem ho jen nabrouknul v garage. PO 4 měs. v garage na druhý votočení.... .
Zase jsem to vypnul, zaplachtoval.... . Ale kola už ksou nafókaný.... . good


Autobus je taky Suzuki... .
bery (Člen)
19.02.2007 20:40:56
Offline

Re: Je někdo kdo včera nebyl

draku ta fotka je ze fčerejška co? odpoledne? protože s tím nalevo a napravo(měl batužek) sem stál v Louce u závorgood


momentalně zavostalej
maňas (Člen)
19.02.2007 21:02:33
Offline

Re: Je někdo kdo včera nebyl

PALOUS psal:
maňas psal:

Palous : sis koupil lyže s gumovejma pásama,nebo deset tater sněhu,že chceš lyžovat. Letos to bylo jasný málo sněhu,protože sem koupil na plechovku nový zimáky,takže logicky nenapadlosurprised

Asi budeš mět pravdu ale cobadhele čumím k tobě do profilu a koukám,že ti taky pěkně šmakujebigsmiletož budem dvagooda jina co máš s tou motorkousurprisedti to čudí jak sfiňa a hnátu na heftu nemášsurprisedasi motor f hajzlu cobigsmile

ale houby to běží na sitič a jestli sis všimnul toho datumu tak je na něm 26.12.2006 tož asi proto motor je v nejlepším pořádkubigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Drak (Člen)
20.02.2007 05:34:03
Offline

Re: Je někdo kdo včera nebyl

bery psal:

draku ta fotka je ze fčerejška co? odpoledne? protože s tím nalevo a napravo(měl batužek) sem stál v Louce u závorgood

Jojo tak to jsem ani netusil ze jsi to byl TY good jaká byla projiždka? Já jsem ten stím batůžkem bigsmile


... a když na to přijde tak i skáču, skáču dobře, skáču rád
bery (Člen)
20.02.2007 08:12:12
Offline

Re: Je někdo kdo včera nebyl

to drak- no to já taky nevěděl. ale ted to víš, takže možná někdy. já akorát vyjel z domova. tam bydlím. vyjíždka byla super. když pojedete kolem tak se ozvy, teda pokud chcešgood


momentalně zavostalej
Drak (Člen)
20.02.2007 08:26:23
Offline

Re: Je někdo kdo včera nebyl

bery psal:

to drak- no to já taky nevěděl. ale ted to víš, takže možná někdy. já akorát vyjel z domova. tam bydlím. vyjíždka byla super. když pojedete kolem tak se ozvy, teda pokud chcešgood

Jasan dám vědět, a můžem vyrazit na vyjížďku. Občas tam jezdím za kamarádem. Má tam garáž a děla pořád něco na autě smile1 možná ho budeš znát. Má teď Yamahu R1 modrá.


... a když na to přijde tak i skáču, skáču dobře, skáču rád
bery (Člen)
20.02.2007 10:24:09
Offline

Re: Je někdo kdo včera nebyl

Drak psal:
bery psal:

to drak- no to já taky nevěděl. ale ted to víš, takže možná někdy. já akorát vyjel z domova. tam bydlím. vyjíždka byla super. když pojedete kolem tak se ozvy, teda pokud chcešgood

Jasan dám vědět, a můžem vyrazit na vyjížďku. Občas tam jezdím za kamarádem. Má tam garáž a děla pořád něco na autě smile1 možná ho budeš znát. Má teď Yamahu R1 modrá.

nejsem v Louce dlouho a tak tam znám málo lidí. spíš v Litvínově. spíš znám ty starší lidi. ale doufám že sse poznáme. v louuce má kámoše i leons. tak uvidímesmile1


momentalně zavostalej
broukstipak (Člen)
20.02.2007 12:11:01
Offline

Re: Je někdo kdo včera nebyl

Sart v sobotu přes kabely, večer zjištění, že mo teče olej, ale v neděli znova a jestli to stálo za to? No jasněěě!!!!

Cvrček (Člen)
21.02.2007 11:02:14
Offline

Re: Je někdo kdo včera nebyl

No já to byl taky protáhnot v sobotu.Zezačátku se to dalo ale jak jsem dojel tak už slunko takřka zalezlo a ruce jsem měl zmrzlé až na kost.V neděli nebyl čas tak ...už se těším až zase vyleze oskar...nebo toškec stoupne rtuť na teploměrugood

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr