Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » B6 problém a dotaz :help:

Foley158 (Nový člen)
18.06.2009 22:29:02
Offline

B6 problém a dotaz :help:

Čus znalci a motorkáři, možná i znalci motorek. Mám problém, kopil jsem si vysněnýho banditka B6 2001 a doma jsem zjistil že je přední lampa vyhořelá, po krátkym bádání jsem zjistil, že při rozsvícení dálkovýho nezhasne vlákno na tlumenym a proto se nejspíš přehřívá... Zkoušel jsem rozebrat přepínač na řidítkách zdá se být v cajku... Nevíte kde by mohl být problém???    PS: Otázka mimo, mám obuto vpředu 120/50, mohl bych tam dát 120/60??? Prostě o něco vyšší gumu, projeví se to na jízdních vlastnostech nebo si rovnou rozbiju hubu... Nevim, u auta jsem to nikda neresil...idontknow

Meloun (Člen)
18.06.2009 22:31:56
Offline

Re: B6 problém a dotaz :help:

V elektrice se nevyznám, ale s tou gumou to vůbec neřeš - rozbití huby nehrozígood
Věci jako je STK a pojišťovny ti určitě vysvětlí ostatní..bigsmile


PURE NAKED BIKE!
Kakac (Člen)
18.06.2009 22:32:37
Offline

Re: B6 problém a dotaz :help:

Foley158 psal:

Čus znalci a motorkáři, možná i znalci motorek. Mám problém, kopil jsem si vysněnýho banditka B6 2001 a doma jsem zjistil že je přední lampa vyhořelá, po krátkym bádání jsem zjistil, že při rozsvícení dálkovýho nezhasne vlákno na tlumenym a proto se nejspíš přehřívá... Zkoušel jsem rozebrat přepínač na řidítkách zdá se být v cajku... Nevíte kde by mohl být problém???    PS: Otázka mimo, mám obuto vpředu 120/50, mohl bych tam dát 120/60??? Prostě o něco vyšší gumu, projeví se to na jízdních vlastnostech nebo si rovnou rozbiju hubu... Nevim, u auta jsem to nikda neresil...idontknow

120/60 tam patří origo podle TP takže směle do tohobigsmile


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
KOVAL (Člen)
18.06.2009 22:50:48
Offline

Re: B6 problém a dotaz :help:

obě vlákna při zapnutejch dálkovejch můžou svítit poklud byla tvoje motorka dřív "S" verze a ted je předělaná na "N"..
nesviť dálkovejma..

Foley158 (Nový člen)
18.06.2009 23:01:20
Offline

Re: B6 problém a dotaz :help:

KOVAL psal:

obě vlákna při zapnutejch dálkovejch můžou svítit poklud byla tvoje motorka dřív "S" verze a ted je předělaná na "N"..
nesviť dálkovejma..

To je docela možný, že to bylo "S"ko, ještě nemam velkej techničák, ale chtěl bych se toho zbavit... V čem je to jiný.. Nějaký relátko přidat??? Ale dík moc, to mě nenapadlo...

K.a.s.y.m. (Člen)
19.06.2009 07:30:10
Offline

Re: B6 problém a dotaz :help:

KOVAL psal:

obě vlákna při zapnutejch dálkovejch můžou svítit poklud byla tvoje motorka dřív "S" verze a ted je předělaná na "N"..
nesviť dálkovejma..

to by se dalo odstranit kabelovym svazkem na světla z "N" ne?


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Foley158 (Nový člen)
19.06.2009 17:17:54
Offline

Re: B6 problém a dotaz :help:

Nemáte někdo schema zapojení na eNko i  eSko???  Mrknol byhc se v čem se to liší... Dík

mr.BSE (Člen)
19.06.2009 17:52:10
Offline

Re: B6 problém a dotaz :help:


Second Class Citizen
1130 Café Racer

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr