Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » zavření na 25 Kw

Luboš (Nový člen)
21.06.2009 12:14:17
Offline

zavření na 25 Kw

zdravim jakej máte názor na zavření 600 na 25kw? myslíte že je to blbost??

wajdak (Člen)
21.06.2009 12:15:11
Offline

Re: zavření na 25 Kw

Luboš psal:

zdravim jakej máte názor na zavření 600 na 25kw? myslíte že je to blbost??

No já spíš myslím, že je to píč*vina bigsmile


Takachi nakaši - Bandit RULEZ > Own3d
Ondráš (Člen)
21.06.2009 12:16:00
Offline

Re: zavření na 25 Kw

Luboš psal:

zdravim jakej máte názor na zavření 600 na 25kw? myslíte že je to blbost??

Proč to chceš zavírat? Bojíš se výkonu? Nemáš na to papíry?help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Banditatom (Člen)
21.06.2009 12:26:08
Offline

Re: zavření na 25 Kw

no tak jde to! to je jasné zajedeš s tím k nějakýmu dealerovi suzuki ten ti tam šoupne kit na zaškrcení necháš tam cca 2000-3000kč no pak na ouřad a tam ti přepíšou výkon v techničáku. Kyž se tak ptáš zřejmě nemáš roky? nebo se ti šestkový bečko zdá tak výkonéevilbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Luboš (Nový člen)
21.06.2009 12:31:32
Offline

Re: zavření na 25 Kw

no protože na to nemám roky!! jsem si říkal že až bych měl roky tak bych to jenom otevřel měl bych jako nový moto

Banditatom (Člen)
21.06.2009 12:37:42
Offline

Re: zavření na 25 Kw

Luboš psal:

no protože na to nemám roky!! jsem si říkal že až bych měl roky tak bych to jenom otevřel měl bych jako nový moto

tak to ti schvalujugood a já myslel že mladí nemaj rozumevilbigsmile kvůli polišum bych to nejspíš seškrtil taky ,ale říkám připrav si okolo 3000kč a návštěvu v suzuki! myslím že killer to tu měl seškrcené!


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Luboš (Nový člen)
21.06.2009 12:39:21
Offline

Re: zavření na 25 Kw

a motorka by tím neměla nějak trpět ne??

Banditatom (Člen)
21.06.2009 12:45:17
Offline

Re: zavření na 25 Kw

Luboš psal:

a motorka by tím neměla nějak trpět ne??

neboj netrpí u bandita je myslím jen doraz na šoupátku prostě ti tam nejdeplná směs


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Luboš (Nový člen)
21.06.2009 12:46:57
Offline

Re: zavření na 25 Kw

a u jiných motorek by to neměl být taky problém ne? protože kamoš chce kawasaki zx 600 a chce to taky zavřít!!

Ondráš (Člen)
21.06.2009 12:48:04
Offline

Re: zavření na 25 Kw

Luboš psal:

a u jiných motorek by to neměl být taky problém ne? protože kamoš chce kawasaki zx 600 a chce to taky zavřít!!

Na to se zeptej u dealera. Je na to speciální kit, kterej tu musí mít homologaci.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Banditatom (Člen)
21.06.2009 12:49:32
Offline

Re: zavření na 25 Kw

Luboš psal:

a u jiných motorek by to neměl být taky problém ne? protože kamoš chce kawasaki zx 600 a chce to taky zavřít!!

nee problém to zřejmě nebude většina značek vyrábí kit pro snížení výkonu, ale u některých značek se to dělá tak že se musí vyměnit řídící jednotka což je už docela balík. je to kus od kusu odlišné


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Luboš (Nový člen)
21.06.2009 12:50:55
Offline

Re: zavření na 25 Kw

aha tak dík moc...zdarec

bracha (Člen)
21.06.2009 12:51:22
Offline

Re: zavření na 25 Kw

tak de o to jestli to je stříkačka nebo karbec...u stříkačky je to kolem 20000,- protože se mění řídící jednotka u karbeců od 2000 do 6000 podle toho kde tam se dávaj jen závěry na směs


Ten, kdo vymyslel práci by ji měl taky naučit masturbovat, aby se udělala sama
Luboš (Nový člen)
21.06.2009 12:56:00
Offline

Re: zavření na 25 Kw

a u té kawi je to jak nevíš aybch věděl co mu mám říct??

Banditatom (Člen)
21.06.2009 12:58:32
Offline

Re: zavření na 25 Kw

Luboš psal:

a u té kawi je to jak nevíš aybch věděl co mu mám říct??

záleží kerej rok to je? ale mám takovej pocit že nejspíš to bude ta ražší varianta ale nejlepší je zajet za delerem. ten ti to konkrétně řekne!


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Luboš (Nový člen)
21.06.2009 13:00:49
Offline

Re: zavření na 25 Kw

dobrá tak dík moc

Frodo89 (Člen)
21.06.2009 13:03:19
Offline

Re: zavření na 25 Kw

Pokud maš Bandita s karburatory ještě tak si připrav 12000Kč asi o 11500tě skasne přimo Suzuki a to 500daš za evidčku a byrokracii na magistrau

Jinak toto tema se tu oběvuje celekm často. stači dat pro přiště hledat


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
Frodo89 (Člen)
21.06.2009 13:16:34
Offline

Re: zavření na 25 Kw

Asi takto to vypada v připadě karburatoru pul roku z5 ceny vypadaly asi takto

8500Kč za 4 šoupatka do karburatoru jedno stoji 2125 Kč
1000Kč te skasne dovozce suzuki za opis homologace
  800Kč za praci mam dojem že se to pohybuje okolo 400Kč za praci na hodinu
----------
10300Kč sečteno podtrženo asi takto ale cena se muže lišit protože když jsme si to ja osobne zjištoval tak me prvně tahaly za nos že se do 4tisic vejdu a pak na me vytahly to že myslely že to je za všechny 4soupatka ale u nich udana cena je za jedno.
Jinač cena se muže lišit dle aktualniho kurzu Kč k Euru


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
Ton@l (Člen)
21.06.2009 13:17:45
Offline

Re: zavření na 25 Kw

Za me koupit skrcenou a neresit chujoviny, ale je pravda ze tech opravdu skrcenych moc nenismile1


Vzdy muze byt hur :-)
Frodo89 (Člen)
21.06.2009 13:20:16
Offline

Re: zavření na 25 Kw

Ton@l psal:

Za me koupit skrcenou a neresit chujoviny, ale je pravda ze tech opravdu skrcenych moc nenismile1

No o to jde že když si kupiuješ i papirove seškrcenou tak to jsou dost často "šroty" par jsem jich take objel a pak jsem se rozhodl že žýe si ji necham uzavřit sam


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
Luboš (Nový člen)
21.06.2009 19:25:31
Offline

Re: zavření na 25 Kw

a vyplatilo se to zaškrtit?? ne bo je lepší koupit 250 a srat na to??

Fulltank (Člen)
21.06.2009 19:27:48
Offline

Re: zavření na 25 Kw

Frodo89 psal:
Ton@l psal:

Za me koupit skrcenou a neresit chujoviny, ale je pravda ze tech opravdu skrcenych moc nenismile1

No o to jde že když si kupiuješ i papirove seškrcenou tak to jsou dost často "šroty" par jsem jich take objel a pak jsem se rozhodl že žýe si ji necham uzavřit sam

to nemuzu souhlasit! Staci hledat.. treba se podivej na nemecky stranky a tady v cr jich je taky dost. good

Msudra (Člen)
21.06.2009 19:41:42
Offline

Re: zavření na 25 Kw

já měl v techničáku 25 kw, a když sem prodával před měsícem tak sem myslel že mi urvou ruce bigsmilebigsmilebigsmile


gdo maže,ten jede...:)
Luboš (Nový člen)
21.06.2009 19:44:19
Offline

Re: zavření na 25 Kw

a jnak jsi to měl otevřený?

Frodo89 (Člen)
21.06.2009 19:49:34
Offline

Re: zavření na 25 Kw

Luboš psal:

a vyplatilo se to zaškrtit?? ne bo je lepší koupit 250 a srat na to??

zaleži na tobě ale me se to vyplatilo.

Fulltank psal:

to nemuzu souhlasit! Staci hledat.. treba se podivej na nemecky stranky a tady v cr jich je taky dost. good

Hm byl sme se tady v čr podivat na 3 a z toho dva celekem dost rapidně ležely jeden mi tahl i zajizdy do prava. a pak se mi ukazala koupě toho meho a byla to tak dobra koupě že s tim nemohlo konkurovat ani levny dovoz z DE i když v tu dobu bylo euro hodně nizko
Jinak koukal jsem klasicky na www.mobile.de

Msudra psal:

já měl v techničáku 25 kw, a když sem prodával před měsícem tak sem myslel že mi urvou ruce bigsmilebigsmilebigsmile

Pokud byl v dobrem stavui tak se nedivim.


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
Frodo89 (Člen)
21.06.2009 19:57:30
Offline

Re: zavření na 25 Kw

Luboš psal:

a jnak jsi to měl otevřený?

tak ted ti povim jak to asi byva. Když si nechaš přivezt motorku od Dederonu tak tam si je nechvaj škrtit kitem ktery v ČR nema homologaci od Alpha Technic a dost často tam byva stale namontovany ten kit vyjde v přepočtu na 3500Kč ale na Magistratech to bezhlavě opisuje a už se nezajimaji zda ten kit ma homologaci na ČR.
Ale tady v ČR budeš asi muset hodne dlouho koukat aby byla přiškrcena i v realitě každej si ten kit po namontovani a prulezem evidečky vymontovava a nahrazuje zas originalními šoupatky


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
Msudra (Člen)
21.06.2009 21:53:11
Offline

Re: zavření na 25 Kw

Frodo89 psal:
Luboš psal:

a jnak jsi to měl otevřený?

tak ted ti povim jak to asi byva. Když si nechaš přivezt motorku od Dederonu tak tam si je nechvaj škrtit kitem ktery v ČR nema homologaci od Alpha Technic a dost často tam byva stale namontovany ten kit vyjde v přepočtu na 3500Kč ale na Magistratech to bezhlavě opisuje a už se nezajimaji zda ten kit ma homologaci na ČR.
Ale tady v ČR budeš asi muset hodne dlouho koukat aby byla přiškrcena i v realitě každej si ten kit po namontovani a prulezem evidečky vymontovava a nahrazuje zas originalními šoupatky

Asi tak nejak. jinak sem to mel otevreny a rekl bych ze nekdy je to i dobry, kdyz tordku potrebujes vykon tak tam relativne neco mas z ceho brat....
Jinak byl ve vybornym stavu, takze mas pravdu moto ktery ma 25 kw v tp je dneska při prodeji vyhragood


gdo maže,ten jede...:)
Frodo89 (Člen)
22.06.2009 00:05:16
Offline

Re: zavření na 25 Kw

Msudra psal:
Frodo89 psal:
Luboš psal:

a jnak jsi to měl otevřený?

tak ted ti povim jak to asi byva. Když si nechaš přivezt motorku od Dederonu tak tam si je nechvaj škrtit kitem ktery v ČR nema homologaci od Alpha Technic a dost často tam byva stale namontovany ten kit vyjde v přepočtu na 3500Kč ale na Magistratech to bezhlavě opisuje a už se nezajimaji zda ten kit ma homologaci na ČR.
Ale tady v ČR budeš asi muset hodne dlouho koukat aby byla přiškrcena i v realitě každej si ten kit po namontovani a prulezem evidečky vymontovava a nahrazuje zas originalními šoupatky

Asi tak nejak. jinak sem to mel otevreny a rekl bych ze nekdy je to i dobry, kdyz tordku potrebujes vykon tak tam relativne neco mas z ceho brat....
Jinak byl ve vybornym stavu, takze mas pravdu moto ktery ma 25 kw v tp je dneska při prodeji vyhragood

No relitavně smile1 Je pravda že ani ja sam nevyuživam u bandita vykon na 100% ale občas mi při předždeni chybi zatah odspoda. a pomalu koukam po něčem většim co bude mit už dole celkem velkou zasobu kroutaku aby me vytahl hezky odspoda


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
Ondráš (Člen)
22.06.2009 03:15:43
Offline

Re: zavření na 25 Kw

Luboš psal:

a vyplatilo se to zaškrtit?? ne bo je lepší koupit 250 a srat na to??

Jako 250 bandita?helphelphelphelpsurprisedsurprisedsurprised
Neblázni. Tahle motka se sem oficiálně pokud vím nedovážela. Náhradní díly jen origo, přes ofiko dealera. Vytečeš za to. To neber. Stejně jako 400. Ta je oproti 250 častější, ale furt myslím, že je jistější dát prachy za seškrcení, než to rvát do těhle nesmyslů (jinak 400 je dobrej stroj na blbnutí, o tom žádná.).surprisedhelphelp


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Frodo89 (Člen)
22.06.2009 10:16:36
Offline

Re: zavření na 25 Kw

Ondráš psal:
Luboš psal:

a vyplatilo se to zaškrtit?? ne bo je lepší koupit 250 a srat na to??

Jako 250 bandita?helphelphelphelpsurprisedsurprisedsurprised
Neblázni. Tahle motka se sem oficiálně pokud vím nedovážela. Náhradní díly jen origo, přes ofiko dealera. Vytečeš za to. To neber. Stejně jako 400. Ta je oproti 250 častější, ale furt myslím, že je jistější dát prachy za seškrcení, než to rvát do těhle nesmyslů (jinak 400 je dobrej stroj na blbnutí, o tom žádná.).surprisedhelphelp

Pokud vim tak GSF400 se dovažela do evropy ale nevim zda i knam. Popravde je to lepší když se motorka ofiko dovažela do evropy než když byla určina jen pro japonské trhy.

Ted se tu přiznam trošku offtopic vim. Ale když sjem koukal po mašinach tak jsme koukal pro me celkem hezke Yamaze XJR400 v te dobe tu byly v inzerci dvě. ale tahle motorka měla jeden velkej zaškub. že se oficilaně nikdy z japonska nevyvezla.


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
pučmeloun400 (Člen)
25.06.2009 20:35:22
Offline

Re: zavření na 25 Kw

Msudra psal:

já měl v techničáku 25 kw, a když sem prodával před měsícem tak sem myslel že mi urvou ruce bigsmilebigsmilebigsmile

Jak jsi to dokázal, já ji prodávám dva měsíce a nicsmile2

Frodo89 (Člen)
25.06.2009 23:32:18
Offline

Re: zavření na 25 Kw

pučmeloun400 psal:
Msudra psal:

já měl v techničáku 25 kw, a když sem prodával před měsícem tak sem myslel že mi urvou ruce bigsmilebigsmilebigsmile

Jak jsi to dokázal, já ji prodávám dva měsíce a nicsmile2

Pochlub se smile1 s inzeratem smile1 a mi ti potom možna poradime


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
Msudra (Člen)
26.06.2009 07:09:29
Offline

Re: zavření na 25 Kw

pučmeloun400 psal:
Msudra psal:

já měl v techničáku 25 kw, a když sem prodával před měsícem tak sem myslel že mi urvou ruce bigsmilebigsmilebigsmile

Jak jsi to dokázal, já ji prodávám dva měsíce a nicsmile2

Fakt jo to se docela divim, ja to dal na net a volali hned 3 lidi....idontknow mel sem teda rok 2004 a najetech 21 tkm...


gdo maže,ten jede...:)
pučmeloun400 (Člen)
26.06.2009 19:39:27
Offline

Re: zavření na 25 Kw

Msudra psal:
pučmeloun400 psal:
Msudra psal:

já měl v techničáku 25 kw, a když sem prodával před měsícem tak sem myslel že mi urvou ruce bigsmilebigsmilebigsmile

Jak jsi to dokázal, já ji prodávám dva měsíce a nicsmile2

Fakt jo to se docela divim, ja to dal na net a volali hned 3 lidi....idontknow mel sem teda rok 2004 a najetech 21 tkm...

Mám ten samej rok výroby ale najeto o hodně víc. Ale já si počkám však on se někdo najdebigsmile

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr