Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Cestování » Září-Portugalsko,popř.aspoň Alpy

Tomy (Člen)
18.02.2007 14:35:57
Offline

Září-Portugalsko,popř.aspoň Alpy

Chtěl bych začátkem září vyrazit do Portugalska.Chtěl bych jet přes Rakouské Alpy,Dolomity,Savoje,po východním pobřeží Španělska až do Portugalska.Pak se vracet podél Atlantiku,kousek po západním pobřeží Francie a zase přes Alpy.Viděl bych to tak na 21 dní dovolené.Doufám,že mi vyjde dovolená a také že bude přát počasí.Pokud by nevyšlo Portugalsko,tak bych to viděl alespoň na 10 dní do Rakouských Alp a Italských Dolomit.Spaní v penzionech.Nějaké tipy mám.Kdo se přidá?

Myšák (Člen)
18.02.2007 16:12:04
Offline

Re: Září-Portugalsko,popř.aspoň Alpy

Kdyby to bylo v lete tak bych se snad i pridal...Zari je na me pozde :(


"Jen dvě věci na světě smrdí jako ryba, jedna z nich je ryba."
Eremi (Člen)
18.02.2007 16:15:29
Offline

Re: Září-Portugalsko,popř.aspoň Alpy

alpy v září? hm, fakt dobrej nápad, kdo by to byl řek...bigsmile


S úsměvem jde všechno líp :o)
Petr J. (Člen)
18.02.2007 16:21:22
Offline

Re: Září-Portugalsko,popř.aspoň Alpy

nebylo by lepší to nechat na říjen nebo listopad?

VikecB12 (Člen)
18.02.2007 17:16:31
Offline

Re: Září-Portugalsko,popř.aspoň Alpy

Nachystej snehovy retezy a muzes vyrazit.A myslím ze za tech 21 dni to nestihnes.španelsko je hektar jakpussy a podle toho co píšeš bys ho chtel vobjet.Rekl bych ze tak v jižní francii na ceste tam te prejdou roupybigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
maňas (Člen)
18.02.2007 17:33:37
Offline

Re: Září-Portugalsko,popř.aspoň Alpy

se v září v alpách spíš lyžuje než jezdí na motyce idontknow


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Filous (Člen)
18.02.2007 18:45:08
Offline

Re: Září-Portugalsko,popř.aspoň Alpy

...tag to je dobrej džouk bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
fifa b 12 (Člen)
18.02.2007 18:59:01
Offline

Re: Září-Portugalsko,popř.aspoň Alpy

za 21 dni se toho da zmaknout dost ale dovca na moto je vod toho aby se neco vydelo a zazilo a ne jenom furt jelo. myslim ze lepsi je jet 1 stat a ten poradne prolitat kultura , more .hory atdgoodgoodwine


když ho miluješ neni co řešit bandit
nebo bmw  gs
PALOUS (Člen)
18.02.2007 19:14:54
Offline

Re: Září-Portugalsko,popř.aspoň Alpy

Já už toho člověka neřeším,páč co napíše to masakrbigsmilea jestli mě chceš udělat radost tak se vepiš do Pardubického kraje páč tam Pardubice patřejidontknowa piš dál já si pak nemusím aspoň strkat prsty do tlamy páč sem většinou lezu po žrádlesickty woe s tebe budu mět jednou bulímiibigsmile


Jebat motorky :-)
Tomy (Člen)
20.02.2007 21:01:46
Offline

Re: Září-Portugalsko,popř.aspoň Alpy

Palous:Nevím co máš za problém?Každej nemůže mít volno v létě...
Ostatní:Nevím proč by v září nemohlo být pěkně.Jel jsem v dokonce v druhý půlce září v roce 2002 přes Alpy do Chorvatska a nemělo to chybu,to tady navíc hafo z vás ještě ani nevědělo o Bandit stránkách...
Si kupte čmn a přečtěte si jak teď začátikem února testovali novýho Horneta právě v Portugalsku a počasí nemělo chybu...

Rebel (Člen)
20.02.2007 21:15:18
Offline

Re: Září-Portugalsko,popř.aspoň Alpy

Koukam že tady někdo očekava opravdu VELKY globalni otepleni!idontknowsurprised
Ja teda nevim ale to dobou už tam jezdi lidi na lyže?!


Na začatku bylo slovo boži a par svařenejch trubek.
Marius (Člen)
20.02.2007 21:32:12
Offline

Re: Září-Portugalsko,popř.aspoň Alpy

VikecB12 (Člen)
20.02.2007 22:38:59
Offline

Re: Září-Portugalsko,popř.aspoň Alpy

Jo tak na Stellvio se chystam taky.Loni sem si projej Grossglockner a je to parada.Doufam ze se tam letos dostanu.Akorat cesta dom z Lago di Garda stala za pussy,900km v dešti a zima jak pussysick. A to byl srpenidontknow


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
fifa b 12 (Člen)
20.02.2007 22:47:21
Offline

Re: Září-Portugalsko,popř.aspoň Alpy

no rad bych tohle dal taky snad to nekdy klapnegood


když ho miluješ neni co řešit bandit
nebo bmw  gs
Jarken (Člen)
21.02.2007 07:20:55
Offline

Re: Září-Portugalsko,popř.aspoň Alpy

Marius:

Na Stilfserjoch se podívám s Kožuchem někdy ve dnech 22.-27.6.07, to bychom měli bydlet nedaleko městečka Aprica (Corteno Golgi, Monno...pracuje se na tom smile1) a odtud budeme vyrážet k jízdám po okolí - Švýcarské průsmyky St.Bernard, Splugenpass, St.Moritz, možná Grimselpass, Furkapass, na italské straně pak Stelvio,Bormio, Ponte di Legno, Lago di Como atd.Se těším už teďgood no né?No ano!


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
Přemek (Člen)
21.02.2007 10:17:50
Offline

Re: Září-Portugalsko,popř.aspoň Alpy

Jo, Aprica, Ponte, Bormio, tam to mám projetý. Ale v zimě a plechovkoubigsmile. Ale víc  se mně líbili silnice cestou v Německu kolem Ga-Pa. Hned bych jel, ale mojí drahou půlku na takovej vejlet asi neukecámidontknow

Petr J. (Člen)
21.02.2007 10:25:19
Offline

Re: Září-Portugalsko,popř.aspoň Alpy

to Jarken a Marius: good

Eremi (Člen)
21.02.2007 10:26:06
Offline

Re: Září-Portugalsko,popř.aspoň Alpy

Tomy psal:

Palous:Nevím co máš za problém?Každej nemůže mít volno v létě...
Ostatní:Nevím proč by v září nemohlo být pěkně.Jel jsem v dokonce v druhý půlce září v roce 2002 přes Alpy do Chorvatska a nemělo to chybu,to tady navíc hafo z vás ještě ani nevědělo o Bandit stránkách...
Si kupte čmn a přečtěte si jak teď začátikem února testovali novýho Horneta právě v Portugalsku a počasí nemělo chybu...

No to by mě zajímalo přes jaký Alpy jsi do toho chorvatska jel?
Jo a co má společnýho testování v portugalsku v únoru s počasím v Alpách v září? Jestli tím chceš říct, že v portugalsku je teplo i v zimě, tak tím asi tady opravdu velmi překvapíš spoustu lidí, kteří to určitě nevěděli. Ale v Alpách v zimě teplo není, to možná zase velmi překvapí tebe!


S úsměvem jde všechno líp :o)
Petr J. (Člen)
21.02.2007 10:40:53
Offline

Re: Září-Portugalsko,popř.aspoň Alpy

ono tam totiž není teplo někdy ani v létě.....bigsmile

vorel (Člen)
21.02.2007 12:02:48
Offline

Re: Září-Portugalsko,popř.aspoň Alpy

je to tu samej zimouřivec, ser na ně a jeď good


řikám si hurikán
Mirek D (Člen)
21.02.2007 20:06:40
Offline

Re: Září-Portugalsko,popř.aspoň Alpy

Tomy psal:

Chtěl bych začátkem září vyrazit do Portugalska.Chtěl bych jet přes Rakouské Alpy,Dolomity,Savoje,po východním pobřeží Španělska až do Portugalska.Pak se vracet podél Atlantiku,kousek po západním pobřeží Francie a zase přes Alpy.Viděl bych to tak na 21 dní dovolené.Doufám,že mi vyjde dovolená a také že bude přát počasí.Pokud by nevyšlo Portugalsko,tak bych to viděl alespoň na 10 dní do Rakouských Alp a Italských Dolomit.Spaní v penzionech.Nějaké tipy mám.Kdo se přidá?

Totok jsem zhruba jeli (bez Portugalska - jen sever Španěl.) a v protisměru ve 2005 se strejdou Picanem a dvouma dalšíma 16 dní a byly to spíš závody než turistika.
Řekl bych to takhle, pane podplukovníku: Buď Alpy a Dolomiti, nebo Pyrenejsko. Dát za jednu cestu obojí je ojebávání se buď o jedno nebo o druhé.


Autobus je taky Suzuki... .
Mirek D (Člen)
21.02.2007 20:16:31
Offline

Re: Září-Portugalsko,popř.aspoň Alpy

To Marius - v týdle publikaci - testu Motorradu toho, co je nejuniversálnější alpskej stroj (k dostání v snad každým Suzuki shopu) je okolí Stelvia popsáno snad dokonale.

To Jarken - Timelsjoch zkus z italský strany nahoru - to je nářez. .Přejíždět tam a zpět se moc nedá, bo platíš každej průjezd a to dost. JInak ty další průsmyky schvaluju, mám zhruba všechny za sebou a snad možu aj poradit co a j ak v kterým, esli jsem si je už nevypil z mozkovny.

To Tomy: URČITĚ S TEBOU NEPOJEDU


Autobus je taky Suzuki... .
tommz (Člen)
21.02.2007 22:43:46
Offline

Re: Září-Portugalsko,popř.aspoň Alpy

Taky už jsem čet pár cestopisů o alpách v září a dle fotek měli počasí fakt pěkný. Žádnej sníh na silnicích jako v červenci.

Jarken (Člen)
22.02.2007 08:27:40
Offline

Re: Září-Portugalsko,popř.aspoň Alpy

Mirek D.
Jo tak to plánuji - nahoru z italské strany, páč jízda dolů v tak těžkém terénu s nějakými 45-ti "kehre", či "tornati"bigsmile anóbrž vracáky nebude nic legračního.Měli bychom se v tomto okolí zdržet cca 5 nocí, takže snad chytíme počasíčko, koncem června může být nahoře zimečka, nebo zapršet.Jel bych od Aprici do Švýcar přes Offenpass, do Sv.Mořice, pak nahoru do Munsteralu, nebo kde tam, přejet zpět do Itálie do Prato Stelvio a přes Stifserjoch nahoru a pak odbočit na Bormio a uzavřít tak kolečko...

P.S.Když Tě napadne tip kam si tam někde zajetz odkud kam jet co je lépe a čemu se vyhnout napíš mi to prosím do mailu.help


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
Mirek D (Člen)
23.02.2007 19:13:06
Offline

Re: Září-Portugalsko,popř.aspoň Alpy

Jarken - hodím, pohledám co a jak jsme jeli loni v červencu, bo jsme zhruba v těch místech  byli skoro tejden.


Autobus je taky Suzuki... .
Mirek D (Člen)
25.02.2007 16:08:35
Offline

Re: Září-Portugalsko,popř.aspoň Alpy

Tož trochu vobrázků pro Jarkena aj jiné stréce co váhaj zda vyrazit do alpskej krajiný s motorkó. Todle je z loňska:

Nad Grossglocknerem žačne bouřka, ale my to eště stihli, s malým pádem kolegy na SV 1000.... .

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/MIrekD/IMG_4944.jpg



KOusek od passo Giau jsem se v kempu utábořili a nalehko jen s tankruksakem se vydali po okuhu Sella ronda. Tenhle průsmyk je jeho velmi zajímavou součástí a vyhoví všem zatáčkomilným soudruhům i soudružkám, jako této majitelce FZ6

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/MirekD/IMG_4973.jpg



Na passo Giau navazuje passo Falzarego - taky zajímavé, ale už je to taková dálnice skrz Dolomity - běžně tam jezdí težký náklaďáky.

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/MirekD/IMG_4975.jpg



Kozy kam se podíváš - vyjezd na Timmelsjoch z italské strany. Pozor na "nabobkované" silnice!!

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/MirekD/IMG_5023.jpg



Na rakouské straně Timmelsjochu lze nejen levněji natankovat, ale taky prohlídnout repliku pravěké vesnice, ve které mohl žít Otzi - pravěků muž, jehož mumie byla nalezena na italské straně Ötztálských ALp a je ke shlédnutí v muzeu v Meranu. Rakušáci na truc zbudovali tenhle skaznen. U něj je levný kemp.

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/MirekD/IMG_5034.jpg



Švýcarsko - výjezd do průsmyku St. Bernino

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/MirekD/IMG_5072.jpg



A takhle je to nahoře. Byli jsem tam v neděli a bylo to jako na sraze.

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/MirekD/IMG_5076.jpg

Editoval osiris (25.02.2007 17:15:53)


Autobus je taky Suzuki... .
Mirek D (Člen)
25.02.2007 16:11:53
Offline

Re: Září-Portugalsko,popř.aspoň Alpy

vogo, zapoměl jsem na přípony souborů...idontknow


Autobus je taky Suzuki... .
Filous (Člen)
25.02.2007 16:20:40
Offline

Re: Září-Portugalsko,popř.aspoň Alpy

...pjekný surprised ...a pag že já sem čolek idontknow ...pche!!! bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
DODY (Člen)
23.02.2008 11:11:57
Offline

Re: Září-Portugalsko,popř.aspoň Alpy

Portugalsko je humus,to už je lepší Rumunsko bigsmilebigsmile (vlastní zkušenost na moto)


NEJHEZČÍ JE NAHATÁÁÁ!!!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr