Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » opet klin pod motor (montáž)

dulda (Nový člen)
29.06.2009 08:32:10
Offline

opet klin pod motor (montáž)

Zdravím fšechny!
Nemáte někdo zkušenosti s montáží klínku pod motor na B6N. Koupil jsem jej na netu od firmy MOTOFORZA i s montážní sadou, ale přišel bez jakéhokoli návodu a montážní sada odsahuje jen 5 plíšků a 5 šroubků. Zatím jsem nepřišel na to, jak to patří dokupy.smile2 Díky za radu!

Editoval osiris (29.06.2009 13:06:53)

Pool (Člen)
29.06.2009 13:19:30
Offline

Re: opet klin pod motor (montáž)

no to mi pripomina, kdy se moje chvile teseni na klin od Motoforzi zmenili na kombinaci reseni hlavolamu a dodatecne samovyroby bad ... nevím presne co ti prislo, ale hadam ze na to surprised jak ja pred lety ... no nezouvej zapoj trochu umu a za vodpoledne to mas ... ( teda esi nejses colek smile1 ) ... jooo a nejvetsi prdel byla, ze mi potom z forzi napsali , ze prej abych jim poslal fotku namontovanyho klinu , ze to pouzijou na dalsi propagaci bigsmile to uz sem jen tezko rozdejchaval fuck


... My day begins when yours is about to end ... 2nd.PARAMEDIC and RESCUE TEAM Ostrava
Koldan (Člen)
29.06.2009 15:54:16
Offline

Re: opet klin pod motor (montáž)

přilož klín a napadne tě samotného,kde je potřeba chytit,ne? buď se to dá strčit na plech pod spodní držák motoru nebo to můžeš chytit objímkami k rámu jak na vodorovné části tak na šikmé


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
LukinB6 (Člen)
29.06.2009 20:42:29
Offline

Re: opet klin pod motor (montáž)

Jojo, montáž klínu, to už mám naštěstí za sebo. Byla to ale hokna. Byl tam i návod, ale tak nějak se tomu dlouho nechtělo. Nakonec jsem musel improvizovat, přikládat a zkoušet a dobře to dopadlo.good


GSX1250FA

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr