Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » nejde 1 válec

lori (Člen)
02.07.2009 13:40:25
Offline

nejde 1 válec

zdar borci,nejde mi jeden válec,když vyndám svíci je suchá, tak si myslím že tam nejde benál,jiskru hází aspon venku,poradte odborníci kde by mohl být problém, jo je to B650-2006 díky všem za radyidontknowidontknowidontknowidontknow


De to, ale dře to.
Meloun (Člen)
02.07.2009 16:30:51
Offline

Re: nejde 1 válec

No hele suchá by jako bejt měla i když běží..resp. ne mokrá..bigsmile

Zkus si nejdřív šáhnout na svod, jestli se hřeje..


PURE NAKED BIKE!
lori (Člen)
02.07.2009 17:03:01
Offline

Re: nejde 1 válec

no pravě podle svodu jsem poznal že nejde,zkoušel jsem ji očistit a dát zpět,pak šly všechny ale za chvíli zas ten samej vynechává a volnoběh mě skáče sem tam tak nevímidontknowidontknowidontknow


De to, ale dře to.
Pšán (Člen)
02.07.2009 17:50:07
Offline

Re: nejde 1 válec

..přehoď tu svíci z toho nepálícího válce s jinou..
..pokud ti nebude pálit ten další válec,tak jseš doma..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Ondráš (Člen)
02.07.2009 17:52:09
Offline

Re: nejde 1 válec

Pročistit karburátor... Pro začátek odkalit tím šroubkem vespod komory.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
lori (Člen)
03.07.2009 10:33:39
Offline

Re: nejde 1 válec

přehodil jsem ty svíce a dělá to to samé chvíli jede a pak zas ne a pomalu se to vrací z otáček,takže asi někde v elektrice co myslíte díkidontknowidontknowidontknow


De to, ale dře to.
mi (Člen)
03.07.2009 12:23:55
Offline

Re: nejde 1 válec

lori psal:

přehodil jsem ty svíce a dělá to to samé chvíli jede a pak zas ne a pomalu se to vrací z otáček,takže asi někde v elektrice co myslíte díkidontknowidontknowidontknow

přehodils svíce a dělá to ten samej válec nebo jinej?

skus přehodit fajfky...


svět je cirkusovej stan
lori (Člen)
03.07.2009 12:32:54
Offline

Re: nejde 1 válec

tak válec se zase rozjel ani nevím jak,přeházel jsem svíčky ale ty otáčky mě ještě zlobí nemoh jsem to rozvrtat jak sem ladil volnoběh při třech válcích,sem s tím motal,takže jak to ted doladit,mělo by stačit zase jen tím kolečkem ne,deíkidontknowidontknow


De to, ale dře to.
mi (Člen)
03.07.2009 12:44:24
Offline

Re: nejde 1 válec

lori psal:

tak válec se zase rozjel ani nevím jak,přeházel jsem svíčky ale ty otáčky mě ještě zlobí nemoh jsem to rozvrtat jak sem ladil volnoběh při třech válcích,sem s tím motal,takže jak to ted doladit,mělo by stačit zase jen tím kolečkem ne,deíkidontknowidontknow

hele lori volnoběch mi taky haproval a po výměně svíček to přede krásně
tim kolečke poladíš jen vejšku otáček...


svět je cirkusovej stan
lori (Člen)
03.07.2009 12:49:19
Offline

Re: nejde 1 válec

aha díkygood


De to, ale dře to.
lori (Člen)
03.07.2009 18:27:56
Offline

Re: nejde 1 válec

dal jsem nové svíce,válce jedou ale ty otáčky padají pomalu když to trochu vytočím a když nastartuju bez plynu tak to samo vyletí na 4000 a pak to pomalu padá a když to projedu tak to je jako bych řadil pod plynem tak mudrujte,díky za každý poznatekidontknowidontknowidontknowidontknowidontknowidontknow


De to, ale dře to.
mi (Člen)
04.07.2009 07:19:32
Offline

Re: nejde 1 válec

idontknow hm tak na to nestačim smile2
napadá mě zatuhlej plin...


svět je cirkusovej stan
Inženýrek (Člen)
04.07.2009 09:31:40
Offline

Re: nejde 1 válec

já bych zase řekl podtlaky,ale nejsem zadnej odbornik.Jiste ti tady jeste poraděj líp.


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
lori (Člen)
04.07.2009 17:12:28
Offline

Re: nejde 1 válec

tak tady není žádnej odborník,byl jsem to projet a nezdá se mě ani ten zvuk a ty otáčky stále padají pomalu aji když jsem startoval na sytič tak to vyletělo až na 5000,když to nechám klapat na volnoběh tak si to samo přidává a zase ubere a ten zvuk prostě není čistej ale ve votáčkách to valí jak má, tak kde jsou ti odborníci asi jezdí, to dá rozum, tak až se vrátíte tak prosím poradte, měl jsem zato že tady jsou aji nějací mechanici. díky všem za co kolivbadbadbadbadbadbadbad


De to, ale dře to.
ales.tv (Člen)
05.07.2009 11:04:26
Offline

Re: nejde 1 válec

mohla se ti nekam dostat voda podle toho jak to popisujes tak sem mel to sami a bylo to vodou dva dny sem ji nechal stat prisel sem a slapala jak vinoogood

Man (Člen)
12.07.2009 13:22:01
Offline

Re: nejde 1 válec

Zdar. Mel jsem opacny problem. Jelo mi to na tri valce , ale proto , ze se jeden valec prechlastaval. Plovakovy ventil se zasekl a benzin stale dotekal. Bylo by dobre skontrolovat i svickove kabely, ale nejspis to bude v karburatoru. Na tvem miste bych nad tim nematuroval a dal to spravit odbornikovi.

fido (Člen)
12.07.2009 15:57:44
Offline

Re: nejde 1 válec

možná máš zmáčklou hadici sání pod nádrží.....nandal jsem nádrž = 3 válce...volnoběh ze skleničky = 4 válce...pořád jsem laboroval, až jsem zjistil, že je to skříplá hadička...je to dost blbě vymyšlený..pokud je tam nenarovnáš pěkně vedle sebe...stačí když se trochu zlomí v ohybu a hotovo...


bla...blabla...!
WenzelB6 (Člen)
12.07.2009 16:35:11
Offline

Re: nejde 1 válec

když padaj votáčky pomalu dolů je to v nastavení podtlaků.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr