Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Nekdo tehnicky zdatnej ze zlína a okolí?

Msudra (Člen)
07.07.2009 11:21:25
Offline

Nekdo tehnicky zdatnej ze zlína a okolí?

helphelp potřeboval bych helpnout, samo že né zadarmo, na bajku se mě nějak posral konektor, do kterýho vedou dráty od baterky a zase nekam dal, a z toho konektroru se kouří, je tam asi nejakej velkej odpor nebo co.... houby tomu rozumim, co se tyka elektriky sem levej jak šavle... Proto se ptám byl by někdo ochotnej se na to mrknout a případně mi helpnout?nechci s tím jezdit do servisu když se mi z toho kouří hned jak se ty drátky zahřejoubad


gdo maže,ten jede...:)
Ton@l (Člen)
07.07.2009 11:52:20
Offline

Re: Nekdo tehnicky zdatnej ze zlína a okolí?

zkus to vystříkat kontaktolem nebo necim podobnym na cisteni kontaktu ale jestli se z toho uz kouri tak tam bude zkratsurprised


Vzdy muze byt hur :-)
Koldan (Člen)
07.07.2009 18:39:41
Offline

Re: Nekdo tehnicky zdatnej ze zlína a okolí?

sem na elektriku blbej, ale něco mi říká, že kůřící drát spravovat prostříknutím kontaktsprejem nebude to pravé ořechové, zašel bych za elektrikářem,  ať mi to proměří a zistí,estli tam de to co tam jít má a hned budeš vědět co se děje a tuším, že pokud dotyčnej o tom bude vědět o krapýtku víc než my dva dohromady, tak ti i problém vyřešísmokin


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Msudra (Člen)
07.07.2009 18:48:32
Offline

Re: Nekdo tehnicky zdatnej ze zlína a okolí?

Koldan psal:

sem na elektriku blbej, ale něco mi říká, že kůřící drát spravovat prostříknutím kontaktsprejem nebude to pravé ořechové, zašel bych za elektrikářem,  ať mi to proměří a zistí,estli tam de to co tam jít má a hned budeš vědět co se děje a tuším, že pokud dotyčnej o tom bude vědět o krapýtku víc než my dva dohromady, tak ti i problém vyřešísmokin

To sem právě chtěl zjistit jestli tu není někdo takovej šikovnej kdo by uměl se s tím nějak popratidontknow


gdo maže,ten jede...:)
Ton@l (Člen)
07.07.2009 19:39:30
Offline

Re: Nekdo tehnicky zdatnej ze zlína a okolí?

ja jako elektrikar jsemsmile1 to prostriknuti jsem myslel zduvodu oxidace, ktera pak vyskratuje draty, tady uz bude, ale nejspis tvrdej skrat jinak by ti to nekourilosmile1


Vzdy muze byt hur :-)
Msudra (Člen)
07.07.2009 20:23:16
Offline

Re: Nekdo tehnicky zdatnej ze zlína a okolí?

Ton@l psal:

ja jako elektrikar jsemsmile1 to prostriknuti jsem myslel zduvodu oxidace, ktera pak vyskratuje draty, tady uz bude, ale nejspis tvrdej skrat jinak by ti to nekourilosmile1

no právě že já si koupil makarónagood kluci řikalik že je to standartní závada prej je tam moc velkej odpor nebo co a proto to dělá good to je jediný pozitivní na tom že vím čím by to mohlo bejt idontknow


gdo maže,ten jede...:)
Radek-Ban (Člen)
08.07.2009 09:21:28
Offline

Re: Nekdo tehnicky zdatnej ze zlína a okolí?

Msudra psal:
Ton@l psal:

ja jako elektrikar jsemsmile1 to prostriknuti jsem myslel zduvodu oxidace, ktera pak vyskratuje draty, tady uz bude, ale nejspis tvrdej skrat jinak by ti to nekourilosmile1

no právě že já si koupil makarónagood kluci řikalik že je to standartní závada prej je tam moc velkej odpor nebo co a proto to dělá good to je jediný pozitivní na tom že vím čím by to mohlo bejt idontknow

bude tam přechodovej odpor ..jinak kontaktol ti nepomůže funguje spíš jako prevence smile1když už se z toho kouřísurprised tak rozebrat nacvakat novej konektorgood


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
Freeway (Člen)
08.07.2009 11:42:01
Offline

Re: Nekdo tehnicky zdatnej ze zlína a okolí?

to je jen nějaký propojovací konektor jestli to dobře chápu,jo ? sprej na kontakty tu mám extra mega silný bigsmile co vyžere i plasty kolem kontaktů ale to asi v tomhle případě nepomůže headshake dej sem nějakou fotku toho konektoru


Každý je odborník,jen někdo trochu menší ;-)
Msudra (Člen)
08.07.2009 12:27:37
Offline

Re: Nekdo tehnicky zdatnej ze zlína a okolí?

Oukej jak budu doma dám to sem.... díky za help...good


gdo maže,ten jede...:)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr