Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Cestování » BYL UŽ NĚKDO LETOS....(Chorvatsko 2009)

ROMIN (Člen)
08.07.2009 21:39:02
Offline

BYL UŽ NĚKDO LETOS....(Chorvatsko 2009)

ČAU BYL UŽ NĚKDO LETOS V CHORVATSKU.ZAJÍMÁ MĚ CESTA Z MIKULOVA DO WÍDNĚ ,MYNULÍ ROK TO BYLO ROZKOPANÉ A JELO SE DOST POMALU,TAK NEVÍM JESTLI UŽ TO DODĚLALI?DÍK ZA INFO

Editoval osiris (08.07.2009 21:49:53)

faitík (Člen)
09.07.2009 05:40:54
Offline

Re: BYL UŽ NĚKDO LETOS....(Chorvatsko 2009)

ROMIN psal:

ČAU BYL UŽ NĚKDO LETOS V CHORVATSKU.ZAJÍMÁ MĚ CESTA Z MIKULOVA DO WÍDNĚ ,MYNULÍ ROK TO BYLO ROZKOPANÉ A JELO SE DOST POMALU,TAK NEVÍM JESTLI UŽ TO DODĚLALI?DÍK ZA INFO

na silnicích se furt něco dělásurprisedjasi zpravily rozkopanej úsek z loňskýho roku, tak to bude rozkopaný o 2km dálevilgood

furt se dá něco dělathelp


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
VikecB12 (Člen)
09.07.2009 08:46:04
Offline

Re: BYL UŽ NĚKDO LETOS....(Chorvatsko 2009)

Mikulov-vídeň je tuším pořát rozkopanej,protože tam staví dálnicu,takže je to běh na dlouhou trať jako u nás. Lepší je jet na Znojmo-St Polten a pak třeba na Mariazel,moc pěkná silničkagood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Mour (Člen)
09.07.2009 09:04:13
Offline

Re: BYL UŽ NĚKDO LETOS....(Chorvatsko 2009)

Do Chorvatska jedině přes Slováky, Maďary ( maj v čardách skvělý guláš s noky goodbigsmile ) a 15 km Slovinska - vše bez dál.známekgood, platíš až na dálnici v Chorvatsku.

huskyb12 (Administrator)
09.07.2009 09:08:37
Offline

Re: BYL UŽ NĚKDO LETOS....(Chorvatsko 2009)

do Chorvacka je nejlepší nejezdit !


ale di, Ty brepto ...
ross (Člen)
09.07.2009 10:03:53
Offline

Re: BYL UŽ NĚKDO LETOS....(Chorvatsko 2009)

VikecB12 psal:

Mikulov-vídeň je tuším pořát rozkopanej,protože tam staví dálnicu,takže je to běh na dlouhou trať jako u nás. Lepší je jet na Znojmo-St Polten a pak třeba na Mariazel,moc pěkná silničkagood

přes Znojmo neee, jsou tady úplně vyjebaní policajtisick a Rakousko stojí za hovno, bo je potřeba jet podle předpisůsmile2

poslechněte Mourasmile1


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Beranek (Člen)
09.07.2009 10:16:05
Offline

Re: BYL UŽ NĚKDO LETOS....(Chorvatsko 2009)

Přijel jsem odtud před týdnem, cesta poprvé přes Slovensko a Maďarsko (předtím vždycky Rakousko). Není to špatný, jen cesty v Maďarsku jsou místy síla.... Jinak bacha na ty známky - na Slovensku samozřejmě známku potřebuješ (měsíční cca. 3 stovky) a v Maďarsku taky (11 euro tuším 10 denní), ale tam se to prý dá nějak objet, my to neřešili... Slovinskem vůbec nemusíš, nebo cca. 10 km.

Mour (Člen)
09.07.2009 11:04:46
Offline

Re: BYL UŽ NĚKDO LETOS....(Chorvatsko 2009)

Beranek psal:

Přijel jsem odtud před týdnem, cesta poprvé přes Slovensko a Maďarsko (předtím vždycky Rakousko). Není to špatný, jen cesty v Maďarsku jsou místy síla.... Jinak bacha na ty známky - na Slovensku samozřejmě známku potřebuješ (měsíční cca. 3 stovky) a v Maďarsku taky (11 euro tuším 10 denní), ale tam se to prý dá nějak objet, my to neřešili... Slovinskem vůbec nemusíš, nebo cca. 10 km.

Kudyma ste jeli? ...Na Slovensku už je třeba na motce známka na dálnici??surprisedidontknow ....a v Maďarsku se po placené dálnici přeci nejedeidontknow u Mosonmagaróváru odbočíš na Csorna, Szombately, Kormed - Slovinsko - Čakovec (HR) Varaždin a dálnice k móřu bigsmile

Beranek (Člen)
09.07.2009 12:03:15
Offline

Re: BYL UŽ NĚKDO LETOS....(Chorvatsko 2009)

No jóóó... to musíš napsat že pojedeš na motocyklu přeci.... Tak to samozřejmě nepotřebuješ nic... Já vezl celou početnou rodinku a použil jsem tedy automobil... bad

mi (Člen)
09.07.2009 12:04:23
Offline

Re: BYL UŽ NĚKDO LETOS....(Chorvatsko 2009)

huskyb12 psal:

do Chorvacka je nejlepší nejezdit !

good good good good good bigsmile


svět je cirkusovej stan
Mour (Člen)
09.07.2009 12:07:11
Offline

Re: BYL UŽ NĚKDO LETOS....(Chorvatsko 2009)

Beranek psal:

No jóóó... to musíš napsat že pojedeš na motocyklu přeci.... Tak to samozřejmě nepotřebuješ nic... Já vezl celou početnou rodinku a použil jsem tedy automobil... bad

bigsmilebigsmilebigsmile www.suzukibandit.cz bigsmile

VikecB12 (Člen)
09.07.2009 12:13:27
Offline

Re: BYL UŽ NĚKDO LETOS....(Chorvatsko 2009)

No,ale jet do chorvacka na motorce přes maďary je holej nesmysl,autem je to jiná,to jo. Já teda nevím jak kdo vostatní,ale já mám rát zatáčky a pěknou krajinku a to mě hold v maďarsku chybí,takže si to vždycky naplánuju přes alpy,triglav ve slovinsku a pak se teprve seru k chorvatům,víceméně kvuli mé polovičce,kdyby bylo po mém,zůstal bych nahóře v kopečkáchgoodbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
mi (Člen)
09.07.2009 12:25:59
Offline

Re: BYL UŽ NĚKDO LETOS....(Chorvatsko 2009)

kdyby bylo mo mím tak trávim dovolenou doma v hospodě se spolupíčema....


svět je cirkusovej stan
Mour (Člen)
09.07.2009 12:26:54
Offline

Re: BYL UŽ NĚKDO LETOS....(Chorvatsko 2009)

Víkec: ...jasně, ale v Alpách se nenažereš jak v Hungárii goodbigsmilebigsmile čabajky rostou na stromě bigsmile

VikecB12 (Člen)
09.07.2009 12:33:06
Offline

Re: BYL UŽ NĚKDO LETOS....(Chorvatsko 2009)

Mour psal:

Víkec: ...jasně, ale v Alpách se nenažereš jak v Hungárii goodbigsmilebigsmile čabajky rostou na stromě bigsmile

Aha,já zapoměl. Co sem napsal beru zpětgoodbigsmilebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
gore (Člen)
09.07.2009 13:31:41
Offline

Re: BYL UŽ NĚKDO LETOS....(Chorvatsko 2009)

Mour psal:

Do Chorvatska jedině přes Slováky, Maďary ( maj v čardách skvělý guláš s noky goodbigsmile ) a 15 km Slovinska - vše bez dál.známekgood, platíš až na dálnici v Chorvatsku.

...gulas a cabajky pravdu masgood ale jak na slovensku tak f madarsku zadalnice platisbad ane maly penizsmile2 coolsmokinsmokin


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
Mour (Člen)
09.07.2009 13:52:37
Offline

Re: BYL UŽ NĚKDO LETOS....(Chorvatsko 2009)

gore psal:
Mour psal:

Do Chorvatska jedině přes Slováky, Maďary ( maj v čardách skvělý guláš s noky goodbigsmile ) a 15 km Slovinska - vše bez dál.známekgood, platíš až na dálnici v Chorvatsku.

...gulas a cabajky pravdu masgood ale jak na slovensku tak f madarsku zadalnice platisbad ane maly penizsmile2 coolsmokinsmokin

jak jsem jel tama já, tak na Slovensku dálniční známku platili pouze dvoustopá! motorová vozidla a dálnice placená v Maďarsku byla až od Mosonmagyaróváru, a to sme už z dálnice odbočili.idontknow

Beranek (Člen)
09.07.2009 14:38:14
Offline

Re: BYL UŽ NĚKDO LETOS....(Chorvatsko 2009)

mi psal:

kdyby bylo mo mím tak trávim dovolenou doma v hospodě se spolupíčema....

Mluvíš mi z duše.... ale před manželkou ani muk... bad

jiri50 (Člen)
10.07.2009 21:28:12
Offline

Re: BYL UŽ NĚKDO LETOS....(Chorvatsko 2009)

Jel jsem autem se třemi vnoučaty, platil jsem u nás D1 měsíční, Slovač jsem jel po starý silnici č.2 - Kuty- Rajka (jel jsem tam tudy v r.1972 s Wartburgem 900 do BLR), kousek dálnice v H neplatíš, jak píše Mour - akorát pomalé - jsou tam vesnice, ale přes Slovinsko nejedeš (tam bys měl platit i za ten kousek dálnice - 15 eček na týden), ale za pár km je přechod Letenye-Goričan a hned si na dálnici v CH (52 kun) až do Karlovacu a po jejich staré č.1 do Zadaru (pěkná cesta se zatáčkami pro motku i přes kopce).


jsem pomalejší - ale ne vždy
inkvizitorr (Administrator)
10.07.2009 21:40:53
Offline

Re: BYL UŽ NĚKDO LETOS....(Chorvatsko 2009)

mi psal:

kdyby bylo mo mím tak trávim dovolenou doma v hospodě se spolupíčema....

václave, proč nejsi moje žena bigsmilebigsmilebigsmilesmokin


doba je temná...
Koldan (Člen)
10.07.2009 21:47:14
Offline

Re: BYL UŽ NĚKDO LETOS....(Chorvatsko 2009)

VikecB12 psal:

Mikulov-vídeň je tuším pořát rozkopanej,protože tam staví dálnicu,takže je to běh na dlouhou trať jako u nás.good

a to je dobře, páč tu druhů půlku z Mikulova na Brno bude možná betonovat Ogara se zlatýma kolamabigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Tomboo (Člen)
09.08.2009 22:47:34
Offline

Re: BYL UŽ NĚKDO LETOS....(Chorvatsko 2009)

Včera jsem se vrátil z Chorvatska,jeli jsme přes Slovensko a Madary.Dálnice skoro vůbec,spíše okrsky a pohoda.Na Slovensku cesty jako u nás,v Madarech samá rovina ale rychlost slušná.Zatáčky jsme si užili dostatečně v Chorvatech.Jestli máš Enko jako já,dálnicím se vyhni.je to záhulsmile1 Jinak paráda good

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/1516_img_5398.jpg

Jawa 50,350,Bandit 1200N 02,SV 1000S K3.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr