Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » suzukibandit.cz » Tak nějak jsem si zvykl...

Karlos (Člen)
19.02.2007 22:40:38
Offline

Tak nějak jsem si zvykl...

...na vzhled nového fóra. Jen mě trochu štve, že přispěvovatelů výrazně ubylo. Když se dostanu na net třeba až po třech dnech, je založeno mnohem méně nových témat a starší se zaplňují jen velmi pozvolna. Možná je to taky tim, že se udělali kozí přihrádky a neplácá se pátý přes devátý. Jsem tu sice mladej xicht, většína (98%) mě nezná, ale už sem chodim taky nějakej pátek a tak jsem si dovolil po "zajetí" new fóra k tomu taky něco napsat. Myslim, že se taky vytříbyli přispěvovatelé, kdy je tu více lidiček, který ani mě nic neřikaj (surprised) a na druhou stranu ty stálí diskutující z původního fóra jen sem tam něco pronesou a nebo nepřispívaj vůbec. Každá změna má holt svoje + a taky -. Děkuji za pozornost bigsmile


ZÍTRA V 6 RÁNO JDU NA POPRAVU. PŮVODNĚ TO MĚLO BÝT V 5, ALE MÁM ŠIKOVNÉHO PRÁVNÍKA...
Loser (Administrator)
20.02.2007 07:28:06
Offline

Re: Tak nějak jsem si zvykl...

neremcejbigsmilebigsmilebigsmile radsi mi rekni, jestli nahodou nejdes tretiho na nejakej ples v Benesove (nebo nekde v okoli). Ja tam totiz nekde do tech koncit vyrazim, toz sem si rikal, ze bysme si dali nejaky beerbeer a panackagoodgood


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Kelly01 (Člen)
20.02.2007 07:56:03
Offline

Re: Tak nějak jsem si zvykl...

Mně se o pořád nelíbísicksmile2


God Save The Queen!
Koldan (Člen)
20.02.2007 08:00:43
Offline

Re: Tak nějak jsem si zvykl...

já ti nevím čéče,ale seš si jistej s tím,že je po třech dnech míň témat? byl sem přihlášenej včera,dnes ráno dyž sem dal vybrat všechny nepřečtené témata,tak toho bylo na dvě strany,kolik bys toho eště chtěl?

To Kelly:nedif se,seš starej,bude se to horšit,těžko si budeš zvykat na nové věcisurprised


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Rebel (Člen)
20.02.2007 08:05:09
Offline

Re: Tak nějak jsem si zvykl...

Koldan psal:

To Kelly:nedif se,seš starej,bude se to horšit,těžko si budeš zvykat na nové věcisurprised

JJ lepči už to nebude..bigsmilegood


Na začatku bylo slovo boži a par svařenejch trubek.
inkvizitorr (Administrator)
20.02.2007 08:49:12
Offline

Re: Tak nějak jsem si zvykl...

něco málo statistik:
http://www.toplist.cz/toplist/?search=suzuki&a=s
jenom fórum navštěvuje v současné chvíli 640 unikátních hostů denně, http://www.toplist.cz/stat/?menu=4096&a … p;n=346385 hlavní stránku o něco více asi 650. bohužel přesný porovnání se starejma stránkama nemáme protože sme změnili systém počítání (zvlášť fórum, zvlášť hlavní stránka), tam ke konci roku chodilo do fóra i na hlavní stránku (počítadlo tam bylo dohromady) okolo 1000 unikátních hostů denně. takže návštěvnost stránek se postupně zvyšuje nezávisle na změně fóra nebo stránek, prostě lidí stále přibejvá víceméně konstantním tempem už takový tři, čtyři roky furt stejně. řek bych že je to zvyšující se možností připojení k internetu těch, co ho do týhle doby neměli... co se týče konkrétních diskutujících osob, už sem to někde rozepisoval, né každej vydrží odpovídat na stále se opakující dotazy několik let po sobě...(poděkujte filousovi, má v tomhle svatou trpělivost). jinak co se užvaněnosti týče, tak např. stařec, kterýmu se to furt nelíbí si drží lichotivou pátou příčku v počtu příspěvků bigsmilebigsmilebigsmile


doba je temná...
osiris (Člen)
20.02.2007 08:51:03
Offline

Re: Tak nějak jsem si zvykl...

Kelly01 psal:

Mně se o pořád nelíbísicksmile2

...na to, ze ses na patym miste v poctu prispevku s necelou petistovkou, pritom jen probihas kolem, taks napsal nejakou blbost nee? idontknow bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Ondráš (Člen)
20.02.2007 10:01:21
Offline

Re: Tak nějak jsem si zvykl...

Já už jenom držím hubu a čekám na část AKCE...help
Vše ostatní v tomhle směru jsem už řekl.
Ještě bych chtěl předělat ty fotky, aby se z toho nestal bordel a někdo si jen tak nemazal na FTP někdy i dobré věci...bad


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Karlos (Člen)
20.02.2007 15:28:34
Offline

Re: Tak nějak jsem si zvykl...

Loser psal:

neremcejbigsmilebigsmilebigsmile radsi mi rekni, jestli nahodou nejdes tretiho na nejakej ples v Benesove (nebo nekde v okoli). Ja tam totiz nekde do tech koncit vyrazim, toz sem si rikal, ze bysme si dali nejaky beerbeer a panackagoodgood

Tož uvidíme strécu. Ale jestli se sem chystáš, tak klidně pudu bigsmile Dej vědět.


ZÍTRA V 6 RÁNO JDU NA POPRAVU. PŮVODNĚ TO MĚLO BÝT V 5, ALE MÁM ŠIKOVNÉHO PRÁVNÍKA...
Karlos (Člen)
20.02.2007 15:30:54
Offline

Re: Tak nějak jsem si zvykl...

Koldan psal:

já ti nevím čéče,ale seš si jistej s tím,že je po třech dnech míň témat? byl sem přihlášenej včera,dnes ráno dyž sem dal vybrat všechny nepřečtené témata,tak toho bylo na dvě strany,kolik bys toho eště chtěl?

To Kelly:nedif se,seš starej,bude se to horšit,těžko si budeš zvykat na nové věcisurprised

No to je fakt, já s tim neumim, takže nějaký vybrat nepřečtené témata neznám bigsmile A taky to je možná tim, že lezu jen do diskuse a sem tam zabrousim i do ostatních přihrádek. Ale tak dejme tomu, že si mě přesvědčil idontknowbigsmile


ZÍTRA V 6 RÁNO JDU NA POPRAVU. PŮVODNĚ TO MĚLO BÝT V 5, ALE MÁM ŠIKOVNÉHO PRÁVNÍKA...
Eremi (Člen)
20.02.2007 15:41:37
Offline

Re: Tak nějak jsem si zvykl...

osiris psal:
Kelly01 psal:

Mně se o pořád nelíbísicksmile2

...na to, ze ses na patym miste v poctu prispevku s necelou petistovkou, pritom jen probihas kolem, taks napsal nejakou blbost nee? idontknow bigsmile

kelly ví jak na to, jen tak probíhat kolem a zároveň se držet v top 5bigsmilebigsmile


S úsměvem jde všechno líp :o)
Loser (Administrator)
20.02.2007 17:02:15
Offline

Re: Tak nějak jsem si zvykl...

Karlos: prej uz mam koupenej listekidontknowidontknow, ale nevim, kde to presne je a kde budu chrnet ... snad uz budou suchy a teply mezeidontknow Az budu vedet vic, toz dam vedet


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Kelly01 (Člen)
20.02.2007 17:34:35
Offline

Re: Tak nějak jsem si zvykl...

Běžte do prdel..
Sotva přijedu utahanaj z Brna tak se v tom vašem marastu musím zas babratsmile2


God Save The Queen!
osiris (Člen)
20.02.2007 17:58:04
Offline

Re: Tak nějak jsem si zvykl...

...máš pičo tablet, nebo píšeš všema dvaceti ? smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
bobule (Člen)
20.02.2007 18:04:50
Offline

Re: Tak nějak jsem si zvykl...

Kelly01 psal:

Mně se o pořád nelíbísicksmile2

a mě se to pořád líbígood


to jebu
Kelly01 (Člen)
20.02.2007 20:37:05
Offline

Re: Tak nějak jsem si zvykl...

A mně ne,a ne a nefuck

Ale co nadělámsurprised


God Save The Queen!
PALOUS (Člen)
20.02.2007 20:42:14
Offline

Re: Tak nějak jsem si zvykl...

Kelly01 psal:

A mně ne,a ne a nefuck

Ale co nadělámsurprised

Nejseš sám nebojsmile2co nadělámebadaspoň mám víc časubigsmile


Jebat motorky :-)
Palino (Člen)
20.02.2007 21:22:06
Offline

Re: Tak nějak jsem si zvykl...

Taky jsem rval a nervu zvykl jsem si.
Casem si zvyknou vsichni
Nejhorsi to budou mit ti, co si zvyknou jako posledni
Protoze hned potom prijde uplne nove forum
Vyvoj jde do predu
Zmena je zivot
atd
bigsmilebigsmile


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
Ondráš (Člen)
21.02.2007 14:24:52
Offline

Re: Tak nějak jsem si zvykl...

Pavel_B12 psal:

Casem si zvyknou vsichni
Nejhorsi to budou mit ti, co si zvyknou jako posledni
Protoze hned potom prijde uplne nove forum

No právě...smile2


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
maňas (Člen)
22.02.2007 21:13:58
Offline

Re: Tak nějak jsem si zvykl...

Kelly01 psal:

A mně ne,a ne a nefuck

Ale co nadělámsurprised

Po všetkém je hofno iba po fčelách je medbigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr