Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » USD na Bandita

1langos (Člen)
11.07.2009 12:20:46
Offline

USD na Bandita

Zdárek pánové potřebuji poradit ohledně USD na bandita 1200. Z čeho je nejlépe použít-kdo to na mašině má.Jaké použít brejle nebo je nechat vyrobit-případně kde?
Případně nějaký nákres?Nebo nemáte je někdo na prodej?Předem dík za jakoukoliv informaci.
Už jsem prolezl celou poradnu ale přesné info tady není.
helphelphelp


Život je boj ale né válka
inkvizitorr (Administrator)
11.07.2009 12:50:11
Offline

Re: USD na Bandita

stavěli sme to teď přes zimu, vidle sou z gsxr1100, je potřeba udělat horní brejle úplně nový páč usd sou kratší, přelisovat krk na dolní brejle z gsxr, budeš potřebovat kotouče z gsxr no a pak předělat dorazy a uchycení světla, budíků a tak....
bude to vypadat takhle nějak....

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3_verca3.jpg

doba je temná...
fido (Člen)
11.07.2009 13:13:54
Offline

Re: USD na Bandita

A je to moc krásnýgood...včetně


bla...blabla...!
Kožak (Člen)
11.07.2009 16:24:37
Offline

Re: USD na Bandita

Svatá pravda smile1 good


MRDAT!!!
Koldan (Člen)
11.07.2009 20:05:36
Offline

Re: USD na Bandita

TO Inkviz: počkej, počkej woe,to jako není tak,že vodmontýruju dva šrůbky a prohodím to? hele, že ty mi valíš klíny do hlavyfuck. Jo a co to stojí, vlezu sa do 5 litrů páč kluci u nás to mají a je to hrubá masírka, tak to chcu taky,fakt to vypadá úplně hustohustěsurprisedbigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
K.a.s.y.m. (Člen)
13.07.2009 07:44:44
Offline

Re: USD na Bandita

Koldan psal:

TO Inkviz: počkej, počkej woe,to jako není tak,že vodmontýruju dva šrůbky a prohodím to? hele, že ty mi valíš klíny do hlavyfuck. Jo a co to stojí, vlezu sa do 5 litrů páč kluci u nás to mají a je to hrubá masírka, tak to chcu taky,fakt to vypadá úplně hustohustěsurprisedbigsmile

pět litrů slivky budeš potřebovat tak akorát na úplatkybigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
1langos (Člen)
13.07.2009 08:17:15
Offline

Re: USD na Bandita

Ta přestavba vypadá super moc povedená akcička.Jen ještě z jakého roku jsi použil tlumiče z toho GSXR.
A ještě koli tak přibliže koštuje vyfrézování horních brejlí?Sopdní zůstanou z GSXR a jen se přelisuje trubka uchycení chápu to správně.idontknow
Takže bude nejlepší sehnat celé GSXR a přehodit komplet předek páč bude jiné kolo,blatník,brzdy ...
takže vlastně celej předek.
Nemáč náhodou nějaký tech.výkres těch brejlí?Pro jednoduší zadánísmile1


Život je boj ale né válka
inkvizitorr (Administrator)
13.07.2009 08:52:58
Offline

Re: USD na Bandita

1langos psal:

Ta přestavba vypadá super moc povedená akcička.Jen ještě z jakého roku jsi použil tlumiče z toho GSXR.
A ještě koli tak přibliže koštuje vyfrézování horních brejlí?Sopdní zůstanou z GSXR a jen se přelisuje trubka uchycení chápu to správně.idontknow
Takže bude nejlepší sehnat celé GSXR a přehodit komplet předek páč bude jiné kolo,blatník,brzdy ...
takže vlastně celej předek.
Nemáč náhodou nějaký tech.výkres těch brejlí?Pro jednoduší zadánísmile1

gsxr bylo r.v. 90, horní brejle byly asi 4000 za cnc, 2000 za meteriál a asi 1000 leštění a exox, to s tou trubkou z krku si pochopil správně smile1 jinak kola jsou shodný, brzdiče taky, jenom samozřejmě jinej blatník a kotouče...
výkres brejlí bych asi někde ještě našel....


doba je temná...
1langos (Člen)
13.07.2009 11:42:08
Offline

Re: USD na Bandita

Tak to že kolo a brzdiče pasují docela čumímidontknow,tím líp.
Zkus se prosím podívat po to tech.výkresu a jestli to půjde pošli na mailbigsmile
Kámoš má cnc ale já jsem na výkres antitalent a bez něj jak známo nebu nicsmile1
Nespěchá to ale pokud to najdeš jsem dlužníkem.


Život je boj ale né válka
inkvizitorr (Administrator)
13.07.2009 11:59:39
Offline

Re: USD na Bandita

hele von to moc výkres neni, já mu dal ty původní brejle z gsxr a materiál a mimo pár drobnůstek v designu brejlí vpodstatě zkopíroval ty gikseří s tim, že sou akorát o 4 cm tlustší....


doba je temná...
Koldan (Člen)
13.07.2009 21:13:03
Offline

Re: USD na Bandita

teď bez prdelky: ste si jistí, že ta změna a zásah do konstrukce je ku prospěchu a adekvátní vůči vynaloženým prostředkům a úsilí, notabene pokud se nepořeší i zadek, nemluvě vo kyfce a rámu? Páč pokáď sa nepletu tak na Pičobajku to nejni zrovna prdel to votladit nemluvě vo tom,že i po otladění to furt nejni na běžnů cestusurprised


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
inkvizitorr (Administrator)
13.07.2009 21:22:39
Offline

Re: USD na Bandita

Koldan psal:

teď bez prdelky: ste si jistí, že ta změna a zásah do konstrukce je ku prospěchu a adekvátní vůči vynaloženým prostředkům a úsilí, notabene pokud se nepořeší i zadek, nemluvě vo kyfce a rámu? Páč pokáď sa nepletu tak na Pičobajku to nejni zrovna prdel to votladit nemluvě vo tom,že i po otladění to furt nejni na běžnů cestusurprised

vono je to spíš navopak, na silnici poznáš piču, jede to normálně, dáš s tim koleno, jenom na tom vokruhu s tou časomírou poznáš každej detail nenaladěnýho podvozku....idontknowsmokin


doba je temná...
1langos (Člen)
14.07.2009 05:58:45
Offline

Re: USD na Bandita

Dobrá ale stejně pokud neco najdeš lepší než nicsmile1


Život je boj ale né válka
VikecB12 (Člen)
16.07.2009 22:18:49
Online

Re: USD na Bandita

Koldan psal:

teď bez prdelky: ste si jistí, že ta změna a zásah do konstrukce je ku prospěchu a adekvátní vůči vynaloženým prostředkům a úsilí, notabene pokud se nepořeší i zadek, nemluvě vo kyfce a rámu? Páč pokáď sa nepletu tak na Pičobajku to nejni zrovna prdel to votladit nemluvě vo tom,že i po otladění to furt nejni na běžnů cestusurprised

Je to hezčí,takže se to stoprocentně vyplatígoodbigsmilebigsmilebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Paladin86 (Člen)
17.07.2009 10:48:30
Offline

Re: USD na Bandita

Já bych ještě rozhodně vyměnil zadek! Já jsem svojí mašinu koupil s Ohlinsema a když jsem porovnával s klasikou tak to je sakra rozdíl!!! good

Vobi (Člen)
17.07.2009 12:50:22
Offline

Re: USD na Bandita

Skvělá přestavba, parádní helma .... :) a aby se neřeklo tak i hezká holka bigsmile


"Jednou sem se dloubal v nose až mi tekla krev."
Ondráš (Člen)
17.07.2009 12:52:08
Offline

Re: USD na Bandita

Vobi psal:

Skvělá přestavba, parádní helma .... :) a aby se neřeklo tak i hezká holka bigsmile

Že má inkviz hezkou dceru, že jo? bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
K.a.s.y.m. (Člen)
17.07.2009 12:54:57
Offline

Re: USD na Bandita

Ondráš psal:
Vobi psal:

Skvělá přestavba, parádní helma .... :) a aby se neřeklo tak i hezká holka bigsmile

Že má inkviz hezkou dceru, že jo? bigsmile

bigsmilebigsmilebigsmilegoodbigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Vobi (Člen)
17.07.2009 12:55:37
Offline

Re: USD na Bandita

jj je móóc héézka :) no nic musem jet za tou svou smile2 bigsmilebigsmile


"Jednou sem se dloubal v nose až mi tekla krev."

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr