Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Problém s palivoměrem - help plís

Timerobber (Člen)
13.07.2009 20:56:28
Offline

Problém s palivoměrem - help plís

Chlapi, pomozte prosím.. Nejdřív potřebuju zjsitit, esi mi hrabe:
Mám B12 starej model. Má to bejt tak, že když sepnu elektriku klíčkem, má ručička benzínoměru naběhnout na hladinu paliva a když mašinu vypnu, má zase spadnout?

Každopádně se mi to teď chová tak, že ručička ukazuje naměřenou hodnotu a když stroj vypnu, zůstane furt na svým místě.. Když za mrtva rozepnu konektor na boku pod nádrží (čidlo), zůstává furt na svým místě. Když ho rozepnu u rozsvícený mašiny, ručička padá pomalu dolů.. Sepnu konektůrek, začne nabíhat. Ale pak na tý hodnotě ručka pořád zůstává.. Tedy, přes konektor něco jde, něco se děje, ulámanej kablík asi není, může bejt problém jinde? Nebo mi šíbe a takhle je to správně? Bych přísahal, že takhle to nebylo.. Měl jsem to v servisu na ventily, svíčky atd. a jak jsem to převzal, palivoměr byl furt dole, mrtvej.. Pak jsem očistil kontakt konektoru a chová se to jak popisuju. Ovšem myslím že pořád ne správně.
Díky moc těm co to dočetli až sem a omlouvám se za tuhle story, budu vděčnej za jakejkoliv návrh - samo když to bude vypadat na to, že je něco rozbitý, asi to hodím na servis... Kua 30 tis a doteď nebyl žádnej problém... idontknow


Andělíčku můj strážníčku, opatruj nás všechny děti, když sedláme motorčičku..
Ondráš (Člen)
13.07.2009 21:15:25
Offline

Re: Problém s palivoměrem - help plís

Timerobber psal:

Chlapi, pomozte prosím.. Nejdřív potřebuju zjsitit, esi mi hrabe:
Mám B12 starej model. Má to bejt tak, že když sepnu elektriku klíčkem, má ručička benzínoměru naběhnout na hladinu paliva a když mašinu vypnu, má zase spadnout?

Ne. Má zůstat na místě.
To další jsem nečetl, je to na mě moc písmen. smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr