Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Proč jsou lidi trubky?

Zdenda (Člen)
20.02.2007 12:40:14
Offline

Proč jsou lidi trubky?

Jdu se psem, pěkně cvičíme, mam dobrou náladu. V dálce se blížej dvě ženský s Labradorem. na 50m křičí: je ten pes hodnej? Povídám: jasně, ta by neublížila nikomu. Mám psa u nohy a jdeme dál. Bohužel ta naše feňule má takovej zlozvyk, že když vidí neznámího psa tak si lehne na zem a nechce jít. Tak jsem jí několikrát pobídl a popotáhl vodítkem. Skupinka přišla k nám a feňule moje, si chtěla jejich psíka očuchat, tak jsem jí povolil na metr. Vrtěla ocasem a čučela na Labradora. V tom ta ženská žačala vřeštět ať si ho přitáhnu. Na její tón jsem jen tak prohodil, no tak sorry snad se tolik nestalo. NAčež začala řvát jak se mě můj pes bojísurprised a že jestli chci, tak na mě zavolá policii, že týrám psysurprised. Tak jsem jí vysvětlil, že jí asi kapku přeskočilo a proč tak vřeští. Načež mi řekla něco o blbečcích a kdesi cosi. Jo a naposled dodala: hlavně že máš Pitbulasurprised To už jsem nevydržel a následnný proud slov z mojé pusy nebudu radši psát. Ani nevím kam na ty výrazy chodimsmile2 Jen prostě nechápu inteligenci těhle lidí a jejich myšlenkový pochody.idontknowidontknowidontknow Podle mě takovým to exotům nemá smysl něco vysvětlovat. Jedině suchou krátkou aby se jim rozsvítilo. Sorry musel jsem to ze sebe dostat.smile1


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Ondráš (Člen)
20.02.2007 12:43:50
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

Bych řekl:
Tak bacha, aby ti ten Pitbull neukous prdel! fuck


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Timerobber (Člen)
20.02.2007 12:44:38
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

A takový pussypussy si poříděj čokla, nebo parchanta.
Proč už neexistuje přirozenej výběr na debily?bad


Andělíčku můj strážníčku, opatruj nás všechny děti, když sedláme motorčičku..
Zdenda (Člen)
20.02.2007 12:49:53
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

Ondráš: njn máš rech, když já nerad vyhrožuju psem, páč maj blbou pověst a lidi se pak toho chytaj jak hovna. Navíc ani Pitta nemámidontknow Se vsadím, že čůza teĎ bude vykládat, jak potkala zase jednoho z těch namachrovanejch frajírků, s agresivním bojovým psem, kterej byl očividně týrán tím frajírkem. Měla by to napsat do Blesku nebo zavolat Novugood To jsou zprávy přesně pro ně!


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
sonyk (Člen)
20.02.2007 12:51:50
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

no takovhyle diliny taky znam.asi bych jim taky rek neco od plic coz mi nedela problemy treba jednou poznate.jinak hysterky sou nejhorsi a njehorsi vec co muze clovek udelat ze odtrhne dva ocuchavajici se psi to je pak kolotoc a pokud nejaka máňa ma velkyho psa a je rada že udrží kabelku tak za to bych strilel.dobre ze si ji vynadal klidnemela ty benga zavolat pac ty by ji nandali ze je vola k takovy picovine.pes se musi bat musivedet kdo je panem


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Ondráš (Člen)
20.02.2007 12:52:13
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

2 Zdenda:
Oprava. Řekl bych:

Tak bachy abych ti neukous prdel!

To je nic proti ničemubigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
sonyk (Člen)
20.02.2007 12:57:39
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

jinak co se tyce agresivnosti psu zalezi na tom jak si je kdo vychova.znam rotvajlery co nikoho nekousnou i kdyz je bude mlatit a znam co kousou na potkani stejne tak te spis pokouse malej pudl nez vlcak.od malicka se pohybuju kolem psu v chovne policejni stanici na hranicich takze vim o cem mluvim


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Zdenda (Člen)
20.02.2007 12:57:50
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

good


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
sonyk (Člen)
20.02.2007 13:03:25
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

proste psi, zraloci a motorky maj spatnou povest zapricinenou lidmi kteri videli jen to zli a nebo prave ty frajirky co se vysekali ve 170 na silnici kde je 90 atd.zralok utoci protoze ma hlad a serfar je pro nej proste tulen nebo lachtan no.stene tak pes se brani a brani se tim ze kouse a delat o podle toho jak je vychvanej


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
.maxim. (Člen)
20.02.2007 13:21:15
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

uplně nejhorší je srážka s blbcem a že jich je.....
[img][/img]

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/hystr.jpg

++ světlu vstříc ++
Rebel (Člen)
20.02.2007 13:33:58
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

Taky se trošku přidam:
Svyho času jsem trenoval se smečkou malamutu.Jedu po louce nechavam 8spřeži jit lehkym klusem a proti nam SLEPICE s pudlem na volno.řvu na ni at si ho přivaže a ona že je hodnej že nic neděla.Jenže asi lidem pač jeho reakce vuči psum byla na pos..ni.Přiběh z boku na vudčiho psa a štěkal na něj jak pominutej.Slepice řve at zastavim že ho takhle nechyti.Bylo mi jasny že jak zastavim,tak se servou a bude problem,tak jsem smečku pobidnul,že jako pudlikovy ujedem.No malem se povedlo,jenže ten malej blbec kousnul Lidra do ucha!Dopadlo to dle miho očekavani...malamut je super klidny plemeno,ale než si někdo začne,pak buh s tim dotyčnym psem.!
Než jsem zastavil tak si každej z tech 8 kousnul několikrat a pudl to měl spočitany.Zavolala policajty a verdikt?Važena pani dostanete pokutu za psa na volno bez voditka.Pokud by byl zvykli na kontakt s jinymi psi tak se to nestalo.Sem čuměl-polda nebyl blbej a něco o tom věděl.
Kde kdo si pořidi psa a nenauči to ani zaklady a pak se divy že jsou potiže.


Na začatku bylo slovo boži a par svařenejch trubek.
Filous (Člen)
20.02.2007 13:34:02
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

...to mam taky takovou "úsměvnou"...mam půlroční čubu Wesťajze...šli sme na prochajdu a potkali sme takovou fiflenu zmalovanou s Yorkšírem...čuba chodí na volno, páč je to takovej mop neškodnej a kupodivu i docela poslouchá...no tak pomalinku poklusávala k tomu šampijónovi, panička dyš jí zmerčila, tag Yorka bafla do náruče a začla hystericky ječet, ať si toho psa vodvolam, že jí sežere toho jejího krasafce...tag sem čuměl, vyvalenej jag puk, dyš mi došlo, že si nedělá kozy a myslí to vážně, tag sem hvízdnul, Jenny se zastavila, votočila a mazala ke mě...no a f tom ta čůza začla vyvádět, že mam psa vodit uvázanýho a že co dyby náhodou někomu ublížila a takový pindy, že sem se zmoch akorát na jednu vjetu: "polip si prdel ty krávo"...no s f tom se vozval páníček, že jako co si to dovoluju, tag sem ho vodbyl taky jednou vjetou "a ty drš taky hubu nebo ji na vás poštvu" (rozuměj tu naši půlroční čubu) ...a kupodivu byl klit...sem netušil, že maj Westíci takovou špatnou povjest krvežíznivejch agresorů, kam se serou Piťáci bigsmilebigsmilebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Rebel (Člen)
20.02.2007 13:39:30
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

to Filous dyk je to takovy mali chlupaty nic že bych se bal i kejchnout aby se to nerozlomilo.goodbigsmileTakovej krasnej chlupaček a zlej?!idontknowTy lidi sou fakt PAKAfucksick


Na začatku bylo slovo boži a par svařenejch trubek.
Filous (Člen)
20.02.2007 13:42:40
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

Rebel psal:

to Filous dyk je to takovy mali chlupaty nic že bych se bal i kejchnout aby se to nerozlomilo.goodbigsmileTakovej krasnej chlupaček a zlej?!idontknowTy lidi sou fakt PAKAfucksick

...no dyk idontknow ...ale to víš, fiflena po přechodu s érbrašem na ksichtě jak vot Olafa Pugnera, f kožichu s polární lišky a f palici průvan sickfuck ...prostě blpka k pohledání bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Rebel (Člen)
20.02.2007 13:45:52
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

Filous psal:
Rebel psal:

to Filous dyk je to takovy mali chlupaty nic že bych se bal i kejchnout aby se to nerozlomilo.goodbigsmileTakovej krasnej chlupaček a zlej?!idontknowTy lidi sou fakt PAKAfucksick

...no dyk idontknow ...ale to víš, fiflena po přechodu s érbrašem na ksichtě jak vot Olafa Pugnera, f kožichu s polární lišky a f palici průvan sickfuck ...prostě blpka k pohledání bigsmile

Ty wogo ty si musel potkat mou bejvalou TCHYNI!Ale co dělala v USB dyž je z Tabora?6e vona zasejc lovila ňakyho zazobanyho blba?!idontknow


Na začatku bylo slovo boži a par svařenejch trubek.
sonyk (Člen)
20.02.2007 13:46:56
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

to je presne vono pudl na volno.mame dva pudly a meli sme i 4 vlcaky .pudl na volno hruza des bes machruje steka na psi na voditku ale pak je to azec kdyz se ten velkej pes utrhne.psa musis mit na voditku a pokud je potreba i kosik volne pobyhajici pes kdyz nekoho napadne je to jasny.malamut je super pes strejda ho ma.smile1, jinak sem mel dobramana hnedyho, kez je mu zem lehka rakovina smile2, ale to byl beranek jen proste nesnasel ozrali lidi a kocky no.takse ho vsici bali


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
osiris (Člen)
20.02.2007 13:48:53
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

...to me, me treba serou ty hovna sick bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Rebel (Člen)
20.02.2007 13:52:12
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

osiris psal:

...to me, me treba serou ty hovna sick bigsmile

To ale neni problem psu ale lidi!!Prid se podivat k nam na zahradu,nenajdeš nic,protože je každy rano uklidim,navic je naučena chodit ke kompostu.Tak je uklizeni sranda. good


Na začatku bylo slovo boži a par svařenejch trubek.
osiris (Člen)
20.02.2007 13:53:35
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

Rebel psal:
osiris psal:

...to me, me treba serou ty hovna sick bigsmile

To ale neni problem psu ale lidi!!Prid se podivat k nam na zahradu,nenajdeš nic,protože je každy rano uklidim,navic je naučena chodit ke kompostu.Tak je uklizeni sranda. good

...jo, to je jasny, to ja vim, ze za to nemuze pes, ale ten dobytek co jde s nim bad


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
20.02.2007 14:07:14
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

...taky sem naučenej po svym pesovi uklízet...mam furt f kapce igeliťák..a standartní dotas, dyš s ní dou kluci ven: "pytlik máš??? bigsmile ...eště že mam malýho pesu, to sou jen takový lentilky bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
sonyk (Člen)
20.02.2007 14:09:32
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

proto mam za barakem louku a 300m od baraku peknej lesik
a s pejskama se nezdrzuju u cest ale v terenu aby ty smejdi ne...li na cestu, horsi je ze nechapu jak ten betonovej sloup muze prezit tu jejich mocovou kyselinu smile1


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
bery (Člen)
20.02.2007 14:11:14
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

ondraš jen jestli nemáš labradopitbula a namlouváš si že je to labroušbigsmile


momentalně zavostalej
Loser (Administrator)
20.02.2007 14:26:21
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

bery psal:

ondraš jen jestli nemáš labradopitbula a namlouváš si že je to labroušbigsmile

Ondras ma prece girafu, ne?


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
jirka silver (Člen)
20.02.2007 14:37:17
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

Jo hoši pytlíky jsou na hovno.Až půjdem na výstavu motorek
v březnu tak zas budu kličkovat mezi hovnama.Lidi jsou
dobytek,zatím jsem viděl jednoho jedinýho pejskaře co sebral po svým miláčkovi.Taky jsem mu to řekl,ale je to vzácný jak cigán - doktor.


Najdete nás na každém kilometru
Filous (Člen)
20.02.2007 14:40:58
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

jirka silver psal:

Jo hoši pytlíky jsou na hovno.Až půjdem na výstavu motorek
v březnu tak zas budu kličkovat mezi hovnama.Lidi jsou
dobytek,zatím jsem viděl jednoho jedinýho pejskaře co sebral po svým miláčkovi.Taky jsem mu to řekl,ale je to vzácný jak cigán - doktor.

...čoveče, u nás na sídlišti je to fcelku normální, že lidi po svejch psech uklízej surprised ...akorát mě sere, že jakmile do těch "pejskařskejch" košů navješej ty pytliky, tag sou hnet f pryč...cikánky prej do nich dětem balej svačiny surprisedidontknow


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
vOjTaB6 (Člen)
20.02.2007 14:44:05
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

Filous psal:

...to mam taky takovou "úsměvnou"...mam půlroční čubu Wesťajze...šli sme na prochajdu a potkali sme takovou fiflenu zmalovanou s Yorkšírem...čuba chodí na volno, páč je to takovej mop neškodnej a kupodivu i docela poslouchá...no tak pomalinku poklusávala k tomu šampijónovi, panička dyš jí zmerčila, tag Yorka bafla do náruče a začla hystericky ječet, ať si toho psa vodvolam, že jí sežere toho jejího krasafce...tag sem čuměl, vyvalenej jag puk, dyš mi došlo, že si nedělá kozy a myslí to vážně, tag sem hvízdnul, Jenny se zastavila, votočila a mazala ke mě...no a f tom ta čůza začla vyvádět, že mam psa vodit uvázanýho a že co dyby náhodou někomu ublížila a takový pindy, že sem se zmoch akorát na jednu vjetu: "polip si prdel ty krávo"...no s f tom se vozval páníček, že jako co si to dovoluju, tag sem ho vodbyl taky jednou vjetou "a ty drš taky hubu nebo ji na vás poštvu" (rozuměj tu naši půlroční čubu) ...a kupodivu byl klit...sem netušil, že maj Westíci takovou špatnou povjest krvežíznivejch agresorů, kam se serou Piťáci bigsmilebigsmilebigsmile

Filous, ty si kůň, sem si představil tu tvojí agresivní westici f akci, jak trhá tomu maníkovi jeho krokodýlí boty za pjet litrů a mam z toho poprskanej monitorbigsmile


Bandit rulezz!!!
Datel (Člen)
20.02.2007 15:47:42
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

No to bylo Vojto určitě tím týpkem co šel s tím malým chlupatým............. lysým Filousem obranářem bigsmile

Filous (Člen)
20.02.2007 15:51:13
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

Datel psal:

No to bylo Vojto určitě tím týpkem co šel s tím malým chlupatým............. lysým Filousem obranářem bigsmile

...je pravda, že v US kapsáčích, bombru a vobutej f těškejch botách prej nevypadam moc kamarádsky bigsmile ...to mě nenapadlo, že by to mohlo bejt mnou surprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Datel (Člen)
20.02.2007 16:03:26
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

Filous psal:
Datel psal:

No to bylo Vojto určitě tím týpkem co šel s tím malým chlupatým............. lysým Filousem obranářem bigsmile

...je pravda, že v US kapsáčích, bombru a vobutej f těškejch botách prej nevypadam moc kamarádsky bigsmile ...to mě nenapadlo, že by to mohlo bejt mnou surprised

Počkat, moment! Já mám dotaz, ano? Tedy víte někdo proč se ty Fosy tak hrozně pana Filouse bojí? Totiž, třeba bychom se měli bát taky!
Co když je pan Filous ještě horší než ty Fosy!
Řeknu Vám, ten borec mi nahání pořádnou husí kůži!surprised

Filous (Člen)
20.02.2007 16:11:17
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

...prosim tě, dyk se na mě podivej surprised ...copag si můžu s mojí postavou ňák moc vyskakovat??? surprised ...ale je pravda, že fsteklej sem, to zas jó bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Eremi (Člen)
20.02.2007 16:17:50
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

Filous psal:

...prosim tě, dyk se na mě podivej surprised ...copag si můžu s mojí postavou ňák moc vyskakovat??? surprised ...ale je pravda, že fsteklej sem, to zas jó bigsmile

máš recht, s tvou postavou ti nezbývá než být jen vzteklej:o)))


S úsměvem jde všechno líp :o)
bery (Člen)
20.02.2007 16:25:43
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

Ondráš - něco takovýho dravýho?

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze//bery/avatvar009.jpg

Editoval osiris (20.02.2007 16:34:36)


momentalně zavostalej
bery (Člen)
20.02.2007 16:28:03
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

osi sem taky trubka neotevřel se obrázek- -díksmile2


momentalně zavostalej
osiris (Člen)
20.02.2007 16:37:26
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

bery psal:

osi sem taky trubka neotevřel se obrázek- -díksmile2

...nazvy pis bez mezer a nebo misto mezery "_"  a adresu kterou ti to prednabidne "http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/" jen dopln o cestu k tvoji slozce good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
bery (Člen)
20.02.2007 16:45:05
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

osiris psal:
bery psal:

osi sem taky trubka neotevřel se obrázek- -díksmile2

...nazvy pis bez mezer a nebo misto mezery "_"  a adresu kterou ti to prednabidne "http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/" jen dopln o cestu k tvoji slozce good

děkuju já tam viděl % a myslel že to tam má být. už se to snad nestane- no i když nevimgood


momentalně zavostalej
šmidaN (Člen)
20.02.2007 17:45:59
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

taky mam tu zkusenost se stafordem ,porad dokola vysvetlovat ze to neni psem ale majitelem ...ale lidi se stejně porad boji ,tu povest zabijackých psu uz jim nikdo neodpaře!bohužel[dal bych fotku ale nechce me to pustit na ftp ??

šmidaN (Člen)
20.02.2007 17:52:50
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

[img]http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/D:\fotky\naša zvěřatka\1.jpg[/img]

bobule (Člen)
20.02.2007 18:01:53
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

takovejdelech debilů máme na sídlišti habakuk, venčim a mam pesany na volno, s každym psem si chtěj hrát a neublížej mouše jenomže dámy ale i pánové kteří venčí své čivavy a podobný ratlíky na mě řvou ať si je přivážu ale sami je maj na volnoidontknow, logiku v tom už nehledám jen sem zjistil že někteří lidé jsou faktpussy


to jebu
osiris (Člen)
20.02.2007 18:02:13
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

...ob příspěvek: BEZ MEZER
...umístit na ftp


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
ladis surge (Nový člen)
20.02.2007 18:34:59
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

jaky pan, takovy pes haf haf, nechtel bych zit s takovyma panickama bigsmilebigsmilebigsmile

inkvizitorr (Administrator)
20.02.2007 19:02:03
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

nejlepší je naučit smetáka rovnou co má dělat a počet stěžujících si nekynologů se bude rapidně ztenčovat.... bigsmilebigsmilebigsmile

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/inkviz/obrany.jpg

doba je temná...
Kakin (Člen)
20.02.2007 19:40:59
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

Kua ty Vaše kynoligický zážitky sou zábavný! :))))

Inkviz: ty vole kdo to fotil, když ty chodíš do indiánskýho tábora maximálně večer na lahváče, jian kseš furt v prdeli ....????

Billy (Člen)
20.02.2007 20:26:54
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

Ja mam doma taky tri mali pseky chlupaty, proste mali trhaci bigsmile, sou hodni kdyz ven tak jedine na voditku! akorat me vadi kdyz nejakej blazen pusti na volno v ulici vlcaka nebo neco podobnyho pes steka jak debil a panicek si pro neho nejde a vola na neho at jde za plot a pes na neho sere a steka me za prdelou a  ja mam odhrabovat snih a hazet lopatou a cekat kdy se pes rozbehne a kousne me do prdele ?? Ja vim ze je to o panickovi, ale kazdej pes ma bejt uvazanej k voditku pokud jde nekde v ulici a nebo tam kde muze ocekavat ze pujdou lidi, jinak na louce at si ho pousti, ale jinak u velkejch psu aji nahubek.


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
inkvizitorr (Administrator)
20.02.2007 20:32:44
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

Kakin psal:

Kua ty Vaše kynoligický zážitky sou zábavný! :))))
Inkviz: ty vole kdo to fotil, když ty chodíš do indiánskýho tábora maximálně večer na lahváče, jian kseš furt v prdeli ....????

to bylo zřejmě ten den co bylo pěkně a cestou ze snídaně sem se stavěl na 1 no a pak už se to nějak zvrhlo a řídit už sem nemohbigsmilesurprised


doba je temná...
Filous (Člen)
20.02.2007 20:33:58
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

Eremi psal:
Filous psal:

...prosim tě, dyk se na mě podivej surprised ...copag si můžu s mojí postavou ňák moc vyskakovat??? surprised ...ale je pravda, že fsteklej sem, to zas jó bigsmile

máš recht, s tvou postavou ti nezbývá než být jen vzteklej:o)))

"...a že si menčí?, tag na to ser, předměty různý do ruky ber"...tolik slova klasika surprisedbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Zdenda (Člen)
20.02.2007 22:25:47
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

JJ lidi jsou idioti. Je to pár měsíců zpátky, jsme na louce, dva Pittové a moje Amstafka. Cvičíme, psy na vodítkách a najednou jde kolem chlap se čtyřma Basenji. Na volno, bez košíku, bez vodítka. Slušně na něj voláme (páč ty jeho čoklové se hned vrhli k nám) ať je tak hodnej a psíky si zavolá. Mávl rukou a šel dál kecat se sousedem. To už ale jeden z těc jeho čoklů začal provokovat Pitta tý naší cvičitelky. On je to dobrák, ale na hlavu si taky srát nenechá. To už sem na chlapa zařval, ať si toho čokla vodtahne nebo bude zle. Opět arogantně mávl ručkou a odešel směrem domů. Během minuty Basenji štípnul Pitta do nohy a stalo se co se stát muselo. Ham! Pitt ho čapl za hnátu a rval jí co to dá. Tak sem přiskočil a začal zachraňovat toho čokla s tim pokroucenym vocasem. Řval jako prase když jde na porážku, krve jak z vola. Navíc byl i Pitt porafanej. No myslíte, že se ten majitel vrátil? Hovno! Večer přišel za tou cvičitelkou a řekl jí, že chce po ní dva tisíce za veterináře, páč ti jeho čokli jsou výstavní a ten jeden má roztrhanou nohu, jinak že to dá na fízlárnu. idontknow Samo, že dostal hovno, ale oznámení podal a zaptať Pánbůh, že v tomto byli Poliši normálníidontknow Ale opět jsem nechápal jeho myšlenkový pochody, stejně tak jako tý krávy z dneška!idontknow


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Zdenda (Člen)
20.02.2007 22:32:45
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

Berry: tak ten je nádhernej good
Taky něco přidám, cvičitelky Pitt a můj tejranej Amstaf u jejího dědy. Už sežrali vosum dětí a dvě babičkysmile1

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Zdenda/Akima1.jpg


http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Zdenda/Akima2.jpg

Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Myšák (Člen)
21.02.2007 00:26:15
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

Taky mam jednu historku :) To sem mel jeste takovyho vorecha a byli sme nekde u rybnika. Prisla takova fajnova slecna, roztahla deku, zalehla a zacala se mazat. Problem byl v tom ze se cela namazala sadlem idontknow Takze vorech zavetril a uz byl u ni a volizal ji od hlavy k pate surprised Raci sem delal ze sem toho psa v zivote nevidel a tise zavidel bigsmile


"Jen dvě věci na světě smrdí jako ryba, jedna z nich je ryba."
Dajda (Člen)
21.02.2007 00:42:14
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

surprisedbigsmilegoodbigsmile

Myšák (Člen)
21.02.2007 00:42:48
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

Ted sem si uz taky poridil zabijaka:

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Mysak/pes/m.jpg


http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Mysak/pes/s.jpg


a jest dve momentky bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Mysak/pes/Z1.jpg


http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Mysak/pes/Z2.jpg

"Jen dvě věci na světě smrdí jako ryba, jedna z nich je ryba."
Meloun (Člen)
21.02.2007 08:32:22
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

Muj Hrošíkbigsmile
Absolutně nekonfliktní pes-poku nejde o žrádlo,to je z něj pak lítá bestie!bigsmilesurprised

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/WildMeloun/P1010652.JPG

PURE NAKED BIKE!
Jarken (Člen)
21.02.2007 09:08:14
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

Jednou - možná na důchod jestli se ho dožijubigsmile, si pořídím toho nejkrásnějšího a nejlepšího psa pro mne a to anglického buldoka v hnědém zbarvenígoodgood

Miluji tohle plemeno- známý ho mimochodem má a je to pes k neuvěření, pohoda, klídek, když je venku horko, tak nechce a nejde ven - co by se pařil niidontknow- když prší jen se vyčůrá a maže dovnitř - kdo má himl moknout žebigsmile??Totéž když je zima - prostě páníčkův miláček.Nepere se, ale když se jednou za život nasere na jiného psa je zle, je tvrdohlavý a když se zakousne nechce mrcha pustit.Kámoš ho 20 minut tahal smykem po asfaltu i s kvíkajícím vlčákem do kterého se zakousnul, když ho ten předtím rafnul do ucha - vypadalo to na páčení čelistí trubkousurprisedTaké klame tělem, vypadá, že je kulička nemotorná, ale viděl jsem ho bez nejmenších problému přeskakovat od radosti metrový plotek sem a tam jak na priužináchsurprisedProstě miláček, takže ...jednou no né?No ano!good


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
Filous (Člen)
21.02.2007 09:17:40
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

Jarken:
...muj šéf ho má...vlastně má dva...jen abych doplnil tvuj výčet skvjelejch vlastností...taky neskutečně chrochtá, gdyš usne, tag chrápe jag starej chlap, prdí nehorázně, slintá no a v neposlední řadě líná, že nesmíš chodit v ničem černym, páč pag vypadáš jag průmyslovej koberec...ale jinak supr líný psy bigsmilebigsmilebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Zdenák (Člen)
21.02.2007 09:23:34
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

Ségra má "velký japonský" a dokonce 2.

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/zdenak/gor.jpg


Používaný byli na strhávání medvědů.
Dokonce prej jako používají nějaký japonský chvaty kterejma dostanou protivníka pod sebe.
A hlavně skoro vůbec neštěkaj. bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/zdenak/goro.jpg

*** Co mi není rovno, po tom je mi ho*no ***
Filous (Člen)
21.02.2007 09:33:34
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

...vogo surprised ...Goro, bílý pes surprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Loser (Administrator)
21.02.2007 09:43:31
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

Meloune, co to mas za pokemona???bigsmilebigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Meloun (Člen)
21.02.2007 09:56:52
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

Vogo Pekingskej Palácovej psík!surprisedbigsmile
Měli jsme tři dvě čuby a tohodle kouska.Říkám mu Hrošík,protože tak vypadábigsmile
Co kus,to jinej charakter-Hrocha mam nejraději,protože to je ten nejlínější pes co jsem kdy viděl-absolutně nenáročnej,furt jen chrápe poblíž misky a čeká na příděl!bigsmile
Ovšem stará nebožka Betyna,to byl zas vostrej bojovej smeták-měla potyčku se sousedovic husou a ikdyž byla poloviční,tak ta husa skončila na pekáči,jelikož ten prokouslej krk nerozdejchala!bigsmile
Muj příští ovšem bude trpasličí pinč nebo se tomu taky říká srnčí ratlikbigsmileTenkrát jsme jednoho měli a super-hodíš do báglu a na pionýroj k voděgoodMotorkářskej pes!surprisedgoodbigsmile


PURE NAKED BIKE!
Datel (Člen)
21.02.2007 10:23:05
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

Myšáku, ten tvůj pesan u toho běhání snad spí, ne? To by mě zajímalo, jak vypadá ta třetí momentka, kterou sem určitě nechceš dát...........

bigsmile

Přemek (Člen)
21.02.2007 10:24:22
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

Jarkene, že ty ses koukal na ten seriál Jake a Tlusťoch?

SLUGI (Člen)
21.02.2007 10:27:46
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

...no nevím ale neměl by PES vypadat nějak takhle idontknow

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/SLUGI/sigi.jpg


http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/SLUGI/sigi..jpg

"FORTUNA IUVAT AUDACES"
osiris (Člen)
21.02.2007 10:40:43
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

...ty woe slugi, tak starej a tak ......., to to nemuzes zmensit? idontknow smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
21.02.2007 10:47:54
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

...ty voe Slugi, bojim, bojim surprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Loser (Administrator)
21.02.2007 10:48:45
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

Slugi: wogo vopcas toho psa taky vykoupej ... je zajebanej jako tvoje masinabigsmilebigsmile

Ale ma pekny popruhy - kdybys mu tam nastrkal jeste par patron do brokovnice, tak vypada jak Rambogoodgood


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
SLUGI (Člen)
21.02.2007 11:01:27
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

tak panáčci : ...sem zapoměl podotknout že ten pes není můj ale kamoša,sem se jen ptal        jestli právě takhle nemá vypadat PES  good
                   ...fotky sem nezmenšil,páč takhle mi je poslal, sorry idontknow
                   ...a není "zajebanej",jen prostě nemá rád ježky a pak takhle vypadá bigsmile


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
inkvizitorr (Administrator)
21.02.2007 11:04:32
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

no ten podvozek má zasranej pěkněsurprisedbigsmile a kšíry má taky slušný, to se musí nechat, bych se nedivil, kdyby ho přivazoval takovou tou velkou kurtou co je na kamiónech i s tou ráčnou, by to k němu docela sedělobigsmilebigsmilebigsmilegood


doba je temná...
Filous (Člen)
21.02.2007 11:09:50
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

...ty voe Slugi, eště se voptam, čim to krmí??? ...malejma syrovejma dětma??? surprised...a ty ješky má jako zákusek??? bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
SLUGI (Člen)
21.02.2007 11:17:10
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

...no sem tam ho veme k večeru na procházku sídlištěm gde se potulujou cigáni a trocha dohlíží na to aby se nám tady nepřemnožili goodbigsmile


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Filous (Člen)
21.02.2007 11:28:36
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

SLUGI psal:

...no sem tam ho veme k večeru na procházku sídlištěm gde se potulujou cigáni a trocha dohlíží na to aby se nám tady nepřemnožili goodbigsmile

...no to je ale hodnej pejsek bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Zdenda (Člen)
21.02.2007 12:44:50
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

Slugi: tak to je fešák! Jak ten vlčák tak ten Amstaf! Ten stafík bude miloučkej, dokud se do něj nějakej čokl nenasere. Fakt pěknej kousek, hodil by se k mojí čubě. Ty popruhy mám taky, je jich vícero druhů. Jedny máme na tahání, druhé na obranu. Jinak tihle pesani dokáží utáhnout v tahu až 1 tunu tak pozor na to.

Jarken: jj jsou to pěkní a dobří psi, jedni z předchůdců Amstafů. Miluju široký hrudníky a pořádný tlapy. Jediný co mi vadí, že slintá.Ale ty vlastnosti co vyčetl Filous seděj i u AST. Jsou to hrozní spáči, velké osobnosti, normálně se dokáže i urazit, hrozně milujou lidi a nedej bože kdyby těm jeho oblíbenejm měl někdo ublížitgood


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
šmidaN (Člen)
21.02.2007 13:59:15
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

tak možna ted tu fotku vložim ..jinak je to moje 7 letá obluda,a nekdy pochybuju jestli je to pes nebo nějaky druh člověka ??bigsmile

osiris (Člen)
21.02.2007 14:47:54
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

Zdenda psal:

Miluju široký hrudníky a pořádný tlapy. Jediný co mi vadí, že slintá.

...všechno splňuju a neslintám ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
SLUGI (Člen)
21.02.2007 14:56:19
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

... tak teda širokej hrudník surprisedgood

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/SLUGI/sig.jpg

"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Jiřina (Člen)
21.02.2007 15:11:10
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

Tak až budu velký kluk, a bude mít výběh, tak budu mít toto


Bude to holka, bude se jmenovat Karina a teď už se jenom řeší detail, jestli tupírovat ocas, nebo ne bigsmilegood


Tož tak:-D
Ondráš (Člen)
21.02.2007 15:26:03
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

Loser psal:
bery psal:

ondraš jen jestli nemáš labradopitbula a namlouváš si že je to labroušbigsmile

Ondras ma prece girafu, ne?

bigsmile
good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Ondráš (Člen)
21.02.2007 15:38:57
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

bery psal:

Ondráš - něco takovýho dravýho?http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … var009.jpg

Asi sis mě s někým spletl... My jsme měli Kokršpaněla, ale před 3 rokama (1.4.2004) jsme ho museli utratit (bylo mu 14 a už toho fakt měl dost + nějké nádory na uchu). Od té doby psa nemámsmile2

Byl to vocas, ale měl jsem ho rád. Jeden z nejhorších zážitků v životě. Nést psa na utracení. Ta PÍČA doktorská navíc nedokázala napíchnout žílu a stříkla mu to vedle, takže před smrtí ještě pěkně trpěl.fucksick Jsem měl co dělat abych tý doktorce nedal ránu.fuckbad

smile2smile2smile2


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Lihy (Člen)
21.02.2007 16:08:59
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

Nemám rád uřezaný uši a ocasysicksicksick

Ani bych nechtěl nějakýho bulla, staforda atd. Sice se mi celkem líběj, ale je to jako hladit pytel cementu a s tou povahou to taky neni zas tak super jak tu majitelé píšou. Málokterej z těhle pesů je nekonfliktní vůči jinejm psům. To, že povaha psa je na majiteli je sice pravda, ale tihle psi byli šlechtěný pro boj (a to je prostě fakt) a tam byla agresivita braná jako žádoucí. Takže to dá mnohem větší práci ho vychovat jako mírnýho psa. Nehledě na to, že když mě kousne vzteklej pudl, tak ho odkopnu a hotovo, kdešto bulíka už nebudu mít čim odkopnout....
Takže pokud dobře vychováš skoro jakýhokoli psa (bígl tam asi nepatří ty sou prostě jinýbigsmile) tak bude mít stejný vlastnosti jaký se opěvujou u těhle psů, akorát to je u každýho jinak náročný.

Datel (Člen)
21.02.2007 16:41:00
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

osiris psal:
Zdenda psal:

Miluju široký hrudníky a pořádný tlapy. Jediný co mi vadí, že slintá.

...všechno splňuju a neslintám ;)

No já nevím........

....ale asi s tebou nebude tolik práce, jak píše Lihybigsmile

Ondráš (Člen)
21.02.2007 16:57:53
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

Datel psal:
osiris psal:
Zdenda psal:

Miluju široký hrudníky a pořádný tlapy. Jediný co mi vadí, že slintá.

...všechno splňuju a neslintám ;)

No já nevím........

....ale asi s tebou nebude tolik práce, jak píše Lihybigsmile

Jen jestli už není přešlechtěnejbigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
osiris (Člen)
21.02.2007 17:49:05
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

...to byla diskrétní nabídka zdendovi, pitomci surprised bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
leons (Člen)
21.02.2007 18:11:34
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

Hezká sbírka fotek s miláčky. Fšichni jsou hodníííííííííííí a milííííííííííííííííí good

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Leons/srstka.jpg




--------------------------------------------
...a na začátku ještě chybělo "http://"

Editoval osiris (21.02.2007 18:51:21)


Yamaha R1
Hlavně dojet
SLUGI (Člen)
21.02.2007 18:24:33
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

Woe Lihy co to plácáš,se podívej na tu druhou fotku v mým příspěvku a musíš už vod pohledu poznat že je to naprosto mírumilovnej pes   good bigsmile


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Palino (Člen)
21.02.2007 18:27:19
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

bigsmilePes je nejlepší dobře propečený a zalitybeerbigsmile


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
SLUGI (Člen)
21.02.2007 18:30:44
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

to Pavel_B12 : se woe stav a můžeš to tomu psovi říct,ale asi by to dopadlo vobráceně bigsmilebigsmile


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Jerry (Člen)
21.02.2007 18:51:53
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

Moje bojový plemeno(mazlíček, miláček)
www.nasearinka.com
bigsmile Zdar


A kurva...
Zdenda (Člen)
21.02.2007 20:38:01
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

Lihy: mno, pro boj a to se zvířaty byl kdysi a to už je opravdu hodně dávno používán Pittbul. Jeho předci jsou buldoci, mastifové, kteří taktéž bojovali pro zábavu debilních lidí. Dodnes pro debilní lidi bojují vlčáci, dobrmani, rotweileři a jiná plemena a nikdo o nich nehovoří jako o bojových psech. Dále by mě zajímalo co je to "bojový pes" prosím. Kynologie jako taková nic takového nezná. Co se týká Amerického Stafordšírského Teriéra nebo bulteriéra (ten je o dost menší), tito psi jsou šlechtěni hlavně kvůli exteríéru a právě kvůli svojí vyrovnané povaze. V zabedněných Čechách možná ani nikdo netuší, že toto plemeno je ve světě normálně používáno jako záchranářské, k canisterapiím atd. Dále se také hojně používá jako vodící pes. Toto plemeno, stejně jako Pittbul miluje člověka, jeho rodinu a kamarády. Se zvířaty se snáší normálně, pravdou je, že se vyskytuje sem tam nesnášenlivost s některými psy. Ovšem ukaž mi plemeno, u kterého to tak není. Už jsem nějaké to plemeno měl a vím o čem mluvím. Pokud psa řádně vychováš, budeš vědět jak určité plemeno (každé má velmi specifický výcvik) vychovávat, tak ti garantuju, že velmi spolehlivého, věrného psa s perfektní povahou.

Další kapitola je o kurvení plemen. Hrozně se mi líbí titulky v novinách, zprávy v TV jak tam a tak někoho málem sežral Pittbull. A jak to víte, že to byl Pittbul? Ono chovat psy není žádná prdel. Za papírového psa se platí tučné sumy právě proto, že je zaručena povaha psa, neboť se z vrhu vylučují např. agresivní psi, s různými vadami ať už srsti nebo stavby těla. Jen takto máte jistotu, že ten pes bude povahu atd. tak jak to má být. To, že v poslední době každej sprcá psa kde s čím a tak dochází k nekontrolovalnému množení a křížení, má za následek fakt, že je spousta kříženců s nevyspitatelnými vlastnostmi a onich nejvíc právě čteme v černých kronikách. Jímá mě hrůza když jdu na sraz tady u nás v Teplicích, kde se scházíme s majiteli Amstafů, a vidím čemu někdo říká Amstaf! A málem mne skolí když každej vykládá jak ta jeho fena bude mít štěňata.

Co se týká výcviku, dříve se třebas obrana cvičila starými způsoby, což vedlo k tomu, že se z kteréhokoliv psa stal nástroj nesnášející lidi. Dnes se to učí úplně jinak, učí se to formou hry a psi to tak i chápou. Pokud někdo bude chtít vychovat baskervila, vychová ho z čehokoliv. Jen holt psi typu bull mají výhodu či nevýhodu (jak pro koho), že mají snížený práh bolestivosti.

A na závěr. Miluju všechny zvířata, hlavně psy. Psy všech plemen. V naší rodině a u příbuzných se vystřídalo plemeno Vlčáka, Dobrmana, Rotwika, Knírače a teď AST. A mohu ti říct, že vyrovnanější povahu, přítulnost, oddanost a absolutní absenci jakékoliv agrese jako mám teď jsem neměl nikdy. A to samé u známích, kteří tito psy, kvalitní psy chovají. Naopak řešíme spíše opačný problém, jak ty psy naučit např. aby se nenechali od každého pohladit atd.

Uff...


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Zdenda (Člen)
21.02.2007 20:45:51
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

Lihy nezlob se , ale ještě musím reagovat na toto: "Takže to dá mnohem větší práci ho vychovat jako mírnýho psa" nezlob se, ale to je píčovina píčovin. Připadáš mi a to mi promiň jako když čtu ten deník pro slabomyslné - Blesk. Pokud si takového psa (jedno jaká je to rasa) nekoupí namyšlenej píčus, kterej ho bude mít a) buď jako módní doplňek nebo za b) ho nebude vyloženě cvičit agresi vůči lidem, tak TI DÁ MNOHEM VĚTŠÍ PRÁCI TOHO PSA NAUČIT ABY KAŽDÝHO NEOLIZOVAL JAK TEN DEBIL A KE KAŽDÝMU SE NELÍSAL. idontknow Osobně bych ti přál abys strávil s psy plemeny bull a speciálně s AST či ASB dalece více času, abys poznal jak vyrovnanou a přátelskou povahu už od štěněte tito psi mají.

PS: a pokud chceš mít něco z jakéhokoliv psa, musíš mít pevnou ruku.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Pool (Člen)
21.02.2007 21:20:24
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

sonyk psal:

jinak co se tyce agresivnosti psu zalezi na tom jak si je kdo vychova.znam rotvajlery co nikoho nekousnou i kdyz je bude mlatit a znam co kousou na potkani stejne tak te spis pokouse malej pudl nez vlcak.od malicka se pohybuju kolem psu v chovne policejni stanici na hranicich takze vim o cem mluvim

... nezlob se na me ,ale pes kterej nekousne ... neexistuje ... na vychove zalezi , to bezesporu ,ale maj to ty mrchy proste v sobe ... no a k puvodnimu prispevku ... ta zena byla evidentne trosku pussy ale jestli si nemel kosik na bullovi, tak bych se taky posral smile1


... My day begins when yours is about to end ... 2nd.PARAMEDIC and RESCUE TEAM Ostrava
Zdenda (Člen)
21.02.2007 21:29:43
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

Pool: jj jsou to proste zvirata. Nedavno me hryzl kamaradky Yorksir a celkem mi docela dobre prokousl prst na ruce. Mam napsat je to agresivni svinak atd atd??? Kulovy, debil jsem ja, protoze pes zral a ja mu sahl do misky. Zavrcel a ja mu tam sahnul znovu (daval jsem mu tam vitaminy) a uz to bylo. Jenze tak to prave je vetsinou a to uz ti lidi nereknou a v novinach nenapisou. Proc dite pokousal pes z niceho nic? Nikdo uz treba nevidi, ze jej rodice nechali s pesanem samotny a deti maji v povaze zviratum at uz treba nechtene ublizovat atd. A dite nevi, ze kdyz pes na obranu zavrci a vyceni zuby, ze se ma podivat stranou a nechat toho. A nestesti je na svete. A ze psa je ta nej zruda. Pritom je to jen zvire.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
osiris (Člen)
21.02.2007 21:58:27
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

...no právě, a protože má psa člověk a ne pes člověka, tak se o něj musí starat a myslet za něj, udělat opatření, nasadit mu košík a vzít ho na vodítko (pokud to teda není nějakej malej smeták co se dává dětem místo plyšáka), protože kdykoliv může nastat nějakej důvod kdy se v psovi probuděj zvířecí pudy, do hlavy mu nevlezeš a ať už je to z důvodu kdy je pes v právu nebo ne, nemůže přece hryzat do lidí .... pomineme absurdity jako týrání, k tomu není co říct, aby mne někdo nechytil za slovo a netahal za to z jiný strany


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Jerry (Člen)
21.02.2007 22:12:49
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

Krásná nekonečná debata.bigsmilebigsmilebigsmilegood


A kurva...
.maxim. (Člen)
21.02.2007 22:16:16
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

Sou to děsný násilnícismile1Bačík přefikne koho vidí


++ světlu vstříc ++
XJelen (Člen)
22.02.2007 00:42:09
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

Zdenda psal:

Jímá mě hrůza když jdu na sraz tady u nás v Teplicích, kde se scházíme s majiteli Amstafů, a vidím čemu někdo říká Amstaf!... V naší rodině a u příbuzných se vystřídalo plemeno Vlčáka, Dobrmana, Rotwika, Knírače a teď AST. ...

Zdenda, mě zase jímá hrůza čemu lidi říkaj vlčákbigsmile bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/XJelen/Bonny.jpg

Strýcfajtr !!!
Rebel (Člen)
22.02.2007 06:19:29
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

to Zdenda  goodgoodgooduplně s tebou souhlasim.Mam stejnej nazor!good


Na začatku bylo slovo boži a par svařenejch trubek.
Koldan (Člen)
22.02.2007 08:01:59
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

Mamina má doma pudla a byl sem vod ní kousnutej několikrát,páč si brání maminu a jakmile se k ní nečekaně přiblížím,tak vyjede,i když se potom hned začne lísat,stejně tak na psy,keří sou na vodítku,na ty je hrdinka,takže je fakt,že o plemeni to až tak není,na druhou stranu pudlovi se ubráním líp než třeba tomu pittbulovi.
Teď máme s přítelkyní Labradora.Je to takovej potřeštěnec, i když krásně stavjenej a dobře vycvičenej,rád si hraje,vyžaduje neustále pozornost,pohlazení apod. na druhou stranu když jdeme po venku,tak se drží krásně u nohy i bez vodítka a pokud nemá volno,tak neodběhne.ALE,přestože bych řek,že je to pes naprosto mírumilovný,kerej je vycvičenej,zvyklej na děti a poslouchá,pokud vidím,že je v dohledu nějaká jiná osoba,nebo pes,tak jde okamžitě na vodítko.
Neznám jak se chovaj tady ty "bojový plemena",ale každopádně vím,že je mi značně nepříjemné pokud jdu po ulici a přiběhne ke mě cizí pes,kerej je na volno a bez náhubku.Nikdy mě pes nekousl (pokud nepočítám tu naši doma),ale prostě mám z toho zvířete přirozenej respekt a volání majitele,kerej je dvacet metrů za psem,že ten pes nekouše mě neuklidní,obzvláště pokud se bude jednat o psa,kerej má 20 a víc kilo.A stát se mi něco podobného třeba s dítětem,kdy na procházce by mi ho začal obíhat volně puštěný pes tohoto typu,tak láska k zvířatům neláska,budu zlej.
Takže jsem přesvědčenej,že si to majitelé dělaj sami,pokud by se repsektovali základní pravidla,nestávali by se takové případy.


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
mr.BSE (Člen)
22.02.2007 08:32:19
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

My mame doma knirace, je to strasne chytrej a tvrdohlavej pes,ale je proste suprgoodbigsmile\

ale taky mame v ulici jedny kreteny,kteri maj jakysi dva cerny zmrdy, fakt obrovsky plemeno, mozna je to bullmastif,fakt nevim,ale kdyz stojim vedle nej je me zadama skoro po passurprised
No a tidle curaci co je vlastni sou celej den (a kazdej den) do 4 v praci a pak hned do 8mi v hospode,takze cokli (dva psy a jeste k tomu meli bulteriea) sou zavreny vecne veku na dvorku asi 8*5 metrubadbad na lidi sou hodny, to se musi nechat, mazli se,volizujou,fakt hodni. I k deckam,ktery je treba tahaj za usi a vocas, nekdy i knuknou,ale nevozene se, jen zavrci a utece pryc (jako by vedel,ze proste nesmi,ze je to jen decko) no ale pruser je,kdyz se potkaji s jinym psem (asi nejsou na jiny zvykli,nebo nevim)

A to se prave stalo. Sli sme s mladou a jejim biglem (uplna pussybigsmile) a nalezenou boxerkou (fantastickej pes,ale prdi a zgrindabigsmile) voba na voditkach a potkali sme navolno tyhle dva cerny zmrdy, okamzite sem capl mladou  a zatahl ju na nejakou zahradu,toze ty zmrdi se po nas rozbehli (nastesti byly tak 150m od nas. zahrada tak 5 metru). Najednou vidim v dalce jak de ten vozralej parecek a rvou at se nebojime,ze sou hodni. Bigl byl posranej az za usime, boxerka silne nasranabigsmile no dopadlo to tak,ze sem na nej v momente kdy se snazili dostat do branky k zahrade (a vypadalo,ze se jim to povede) zacal na nej rvat,ze okamzite volam fizly at mu ty dva zmrdy zastrelifuckfuckfuck byl sem fakt totalne nasranej a vydesenej! (asi bych je nezavolal, bylo by me lito psu, ktery za to nemuzou).. pak sem pridal jeste par pussypussypussy na adresu majitele. To uz ale klusal k nam a vzal je na voditko, zarval jeste cosi at nedelam vlny. No dopadlo to tak, ze sem jeste ten den vecer k nemu zasel a nadal to vsech pici a ze jestli se to bude opakovat,tak ho zabiju (ano  bohzel sem to reklsmile2 )

od ty doby nicgood

pica to je pribeh,co?bigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
osiris (Člen)
22.02.2007 09:27:56
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

...tyjo, ale nemusis (a nekteri jini taky) snad pouzivat tak vostry slova bad at tady nejsme jak v chlive bad smile2


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Bedřich (Člen)
22.02.2007 09:51:18
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

Taky mám jeden hustej příběh s dvěma pittamasmile2  Byldeli jsem s přítelkyní v rodinné vilce. Jednou odpoledne volala  kamarádka přítelkyně, že je kousek a staví se na kafe. Tak mladá šla dolu odemknout vchodový dveře a no a aby si pak nemusela odemykat byt, nechala pootevříno. Já seděl u stolu v kuchyni a čekal na ně. V tu najednou taková menší rána do dveří, nakouknu od stolu a šup čuměj na mě dva pitoovésurprisedsurprised ty voe já čuměl jak puk!!! A ty čoklíci, zvedlí nastražený  uši šli pomalu proti měsurprised vemě by se krve nedořezal. Já nevěděl že kamarádka má pejsky, tak jsem vůbec nebyl připravenej, prostě najednou dva svalnatý pejsci jdou proti mě v mojí kuchyni. Tak jsem začal jak pussy věty typu, "ty jsi ale hezkej hodnej pejsek, kde máš páníčka" a přitom se modlil ať si pro ně nědko přijde. Přitom jsem hledal očima nějakej nástroj, kterej by trochu vyrovnával nepoměr sil v případnym konfliktu. No posranej jsem byl fakt solidně... No pak konečně dorazila panička/kamarádka a mě se kurefsky olevilo. Tak jsem řádně pokáral mladou, že mě na takovou situaci nepřipravila ikdyž to věděla! Vzhledem k tomu, že když jsem byl malej mě docela zajímavě a solidně pokousal pes, tak mi bylo dost ouvej...

Co se týče výchovy majitelů psů, tak maj na psu podle mě 90% zásluhu právě majitelé. U babky jsou sousedi, který maj už třetího psal. Každej jiná rasa či jinej mix a každej ten  pes je (nebo byl) zmrd a levej hajzlík, jak přes kopírák. Jejich sousedi, maj asi čtyři psy (všechyny jiný rasy) mazlové a hoďnoučky taky jak přes kopírák.


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Zdenda (Člen)
22.02.2007 12:40:25
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

vše je to o lidech a v lidech. Mám jeden smutný případ i v rodině. Mojí přítelkyně setstra si pořídila kdysi Rotweilera. Od mala na něj srala, žádná disciplína, žádnej výcvik prostě nic. Navíc pak začla pracovat 100km od jejího bydliště a psa nechávala celej tejden v jejich baráku zavřenýho. Celej tejden!!! O humusu, kterej tam pak byl radši ani psát nebudu, ale z toho psa se během roku stala  krvelačná zrůda, útočící absolutně na všechno a bez důvodu. Že by bojový plemeno? Hovno! Psa se po šílenejch dohadech podařilo umístit u mojeho známího, a dnes je pes skoro v pohodě. Lidi jsou ksindl..sick


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
šmidaN (Člen)
22.02.2007 15:09:58
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

musim podpořit zdendu nebo spiš AST ,pokud jde o vyrovnanost neznám vyrovnanější plemeno ,jsou to psi kteří sice byvaji tvrdohlavější a každy majitel si musi uvědomit že ten pes ma sily na rozdavaní a není to 2 kilový york ,a když si ho už jednou vzal a rozhod se pro chov ma za něj plnou zodpovědnost.nekdy je to o pevnych nervech, dam za svojeho psa ruku do ohně že nikomu neublíži ,a kdyby věřim že  k tomu měl duvod ,jako když mu kamoš bral kost a ptal se mě jestli mu něco udělá ??? to už hraniči s debilitou bigsmile,a jak tu někdo říkal mam obrovský problem a to že misto aby aspon trochu citila neduvěru k cizim ,letí a olizuje jako když by to byli nej kamaradi .... ale co z toho plyne ,nikdo by neměl zatracovat at už jakekoliv plemeno ,pokud s nim nemá zkušenosti ,a to jaka je  tv nova už všichni vime jako ti zlí motorkaři ...a tady ještě jedna zabijacká fotka smile1)
ps: s ast na věčné časy ..muj dalši pes bude ast ,to je jistegood[img][/img][img][/img]

bery (Člen)
22.02.2007 17:47:36
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

no a my máme doma žížalu a jmenuje se jůlinka. taky s ní chodim vobčas na volno a to máte vidět jak se všichni bojíbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile akorát ta mrcha nekoušebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


momentalně zavostalej

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr