Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Nové pneu Dunlop

Drak (Člen)
20.02.2007 15:01:00
Offline

Nové pneu Dunlop

Tak jsem si dnes udělal radost. Přišli mi nové pneu, které jsem si včera objednal smile1 doufám, že se na mě Inkviz nebude zlobit, ale zůstal jsem u Dunlop. Za 5830 celou sadu to jde ne?

rozměry Dunlop D220ST 120/70 R17 a 160/60 R17


... a když na to přijde tak i skáču, skáču dobře, skáču rád
Lafí (Člen)
20.02.2007 15:18:14
Offline

Re: Nové pneu Dunlop

neni 220 nějak moc cestovníbigsmile
cos tam měl předtim?
a jezdíš jako drak nebo pohodička?


všechno je to v lidech
Drak (Člen)
20.02.2007 15:29:38
Offline

Re: Nové pneu Dunlop

Kupoval jsem to s Dunlop 220ST a nato ze nebyla nová jsem na ni najezdil ještě 8.000 km (bavím se o zadní) takže proto jsem znova zvolil Dunlop, ale původně tam byla 150/70.

Jezdím i jako drak, ale většinou pohodičku bigsmile mám se rád, ale hlavně z 90% mám za sebou batůžek


... a když na to přijde tak i skáču, skáču dobře, skáču rád
Eremi (Člen)
20.02.2007 15:37:53
Offline

Re: Nové pneu Dunlop

myslím, že inkvizovi je to šumák, takže se určitě zlobit nebudesmile1


S úsměvem jde všechno líp :o)
Palino (Člen)
20.02.2007 16:19:33
Offline

Re: Nové pneu Dunlop

Drak psal:

Tak jsem si dnes udělal radost. Přišli mi nové pneu, které jsem si včera objednal smile1 doufám, že se na mě Inkviz nebude zlobit, ale zůstal jsem u Dunlop. Za 5830 celou sadu to jde ne?

rozměry Dunlop D220ST 120/70 R17 a 160/60 R17

Mam ty same, vzadu 180 a dal jsem za ne rovnych 6tis. Zatim mam najeto jen 2000km, takze nelze prilis hodnotit trvanlivost, ale na silnici sedi slusne.


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
Drak (Člen)
20.02.2007 16:30:48
Offline

Re: Nové pneu Dunlop

Pavel_B12 psal:

Mam ty same, vzadu 180 a dal jsem za ne rovnych 6tis. Zatim mam najeto jen 2000km, takze nelze prilis hodnotit trvanlivost, ale na silnici sedi slusne.

Hodně záleží na stylu jízdy. Ono je to asi u všeho bigsmile


... a když na to přijde tak i skáču, skáču dobře, skáču rád
Marián (Člen)
20.02.2007 16:54:28
Offline

Re: Nové pneu Dunlop

draku kdes je koupil?
ja kupoval na zadek D205 a pak mozna koupim ty 220.
jinak ztahuju jak vzteklinabigsmile


...sam mezi jebkarema...
inkvizitorr (Administrator)
20.02.2007 17:35:51
Offline

Re: Nové pneu Dunlop

vogo sem nasranej úplně nehorázně, jak si někdo může dovolit jezdit na jinejch gumách než continetalech (kurvavytočenejsmajl)... jinak D220 rači ani zkoušet nebudu, bo je testoval houska v alpách a loni americkej v mostě a myslim, že jim to úplně stačilobigsmilebigsmilebigsmile


doba je temná...
Kelly01 (Člen)
20.02.2007 17:35:57
Offline

Re: Nové pneu Dunlop

Abyste sesick


God Save The Queen!
Jiřina (Člen)
20.02.2007 17:40:49
Offline

Re: Nové pneu Dunlop

Hele Inkviz, a když už jsme jako utěch gum, už máš mazla doma? bigsmile


Tož tak:-D
Palino (Člen)
20.02.2007 17:42:03
Offline

Re: Nové pneu Dunlop

inkvizitorr psal:

vogo sem nasranej úplně nehorázně, jak si někdo může dovolit jezdit na jinejch gumách než continetalech (kurvavytočenejsmajl)... jinak D220 rači ani zkoušet nebudu, bo je testoval houska v alpách a loni americkej v mostě a myslim, že jim to úplně stačilobigsmilebigsmilebigsmile

Muzes byt konkretnejsi?


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
inkvizitorr (Administrator)
20.02.2007 17:43:19
Offline

Re: Nové pneu Dunlop

Jiřina psal:

Hele Inkviz, a když už jsme jako utěch gum, už máš mazla doma? bigsmile

vogo národ kterej půlku léta nepracuje má na všechno spoustu času, takže snad prej když to allora vyjde tak koncem března..... prej uvidímesurprised.... a bacha, na tuhlle otázku začínam bejt alergickej, páč zodpovídat to každý ráno picanovi na ajsíkjů mě začíná dost srátbigsmilebigsmilebigsmile


doba je temná...
Palino (Člen)
20.02.2007 17:44:58
Offline

Re: Nové pneu Dunlop

Kelly01 psal:

Abyste sesick

Co obouvas ty? A nepis Adidas, Nike...


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
inkvizitorr (Administrator)
20.02.2007 17:47:05
Offline

Re: Nové pneu Dunlop

Pavel_B12 psal:

Muzes byt konkretnejsi?

no to určitě, pak budu vypadat jak ňákej islámistickej ortodoxní contimagor co nezná nic jinýho a všechno ostatní je špatný, však voni až si to přečtou tak ti to řeknou sami....bigsmilebigsmilebigsmile
my nemůžem ani naznačovat smile1

alláh akbááárgood


doba je temná...
Drak (Člen)
20.02.2007 17:51:42
Offline

Re: Nové pneu Dunlop

Marián psal:

draku kdes je koupil?
ja kupoval na zadek D205 a pak mozna koupim ty 220.
jinak ztahuju jak vzteklinabigsmile

Koupil jsem je u http://www.az-pneu.cz/ včera v 11:32 objednáno dnes cca 9:30 doručeno

Cena:
Dunlop 160/60 R17 za 3.260,-
Dunlop 120/70 R17 za 2.570,-

ale díval jsem se a teď bych je koupil o 360 dráž bigsmile jsem to něják dobře chytil, ale i tak je to pořád dobrá cena jo a za dopravu nic nechtěli a to mám nejradši good


... a když na to přijde tak i skáču, skáču dobře, skáču rád
Rebel (Člen)
20.02.2007 18:38:56
Offline

Re: Nové pneu Dunlop

inkvizitorr psal:
Pavel_B12 psal:

Muzes byt konkretnejsi?

no to určitě, pak budu vypadat jak ňákej islámistickej ortodoxní contimagor co nezná nic jinýho a všechno ostatní je špatný, však voni až si to přečtou tak ti to řeknou sami....bigsmilebigsmilebigsmile
my nemůžem ani naznačovat smile1

alláh akbááárgood

aby to nebylo na Inkvize...mam pocit že Americkej diky D220 testoval novy kaťata na vydržbigsmile


Na začatku bylo slovo boži a par svařenejch trubek.
gapa (Člen)
20.02.2007 19:00:08
Offline

Re: Nové pneu Dunlop

Ona ta D220 bude něco jako MEZ4 od Metzeleru! Taky fajná cestovní guma s dlouhou výdrží...... do prvního pádu, do kterého tě pošle bez upozornění...... To ti pak přijde sada, na kterou se můžeš spolehnout, levná i kdyby stála 10.000,- smile1

MEZ4 se už naštěstí nedělá.... good


..... velký kšefty dělaj velcí kokoti! (Černá kočka, bílej kocour/e.Kusturica)
tomasNJ (Člen)
20.02.2007 19:08:32
Offline

Re: Nové pneu Dunlop

gapa:
ale Mez 4 je teda lepší než D 220...
mezka 4 si chválím...víš jak já jezdím...bigsmile ovšem nebavím se o mokru...


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
gapa (Člen)
20.02.2007 19:16:22
Offline

Re: Nové pneu Dunlop

To: FIAT

Na Ja, opravdu mě pustila "na vodě"!

To jak ty jezdíš není o gumách, to je o rukách a o kebuli! bigsmile good


..... velký kšefty dělaj velcí kokoti! (Černá kočka, bílej kocour/e.Kusturica)
Drak (Člen)
20.02.2007 19:36:40
Offline

Re: Nové pneu Dunlop

gapa psal:

Ona ta D220 bude něco jako MEZ4 od Metzeleru! Taky fajná cestovní guma s dlouhou výdrží...... do prvního pádu, do kterého tě pošle bez upozornění...... To ti pak přijde sada, na kterou se můžeš spolehnout, levná i kdyby stála 10.000,- smile1

MEZ4 se už naštěstí nedělá.... good

No ja nevím, loni jsem na ni jezdil, jsem většinou cestovní jezdec, ale občas mi hrábne. Jasně nedřu stupačky, kolínko nedávám ani nevysedávám. Prostě jezdím. Loni i 130 v dešti po dálnici a v pohodě, ale jak říkám jezdím opatrně bigsmile


... a když na to přijde tak i skáču, skáču dobře, skáču rád
Palino (Člen)
20.02.2007 19:51:14
Offline

Re: Nové pneu Dunlop

Myslim, ze kazda guma je na konstruovana na urcite pouziti. Brousit D220 na okruhu neni asi to prave, co teto gume sedi.
Na krosku si taky nedate sliky.


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
Drak (Člen)
20.02.2007 20:04:09
Offline

Re: Nové pneu Dunlop

Pavel_B12 psal:

Myslim, ze kazda guma je na konstruovana na urcite pouziti. Brousit D220 na okruhu neni asi to prave, co teto gume sedi.
Na krosku si taky nedate sliky.

Souhlas good


... a když na to přijde tak i skáču, skáču dobře, skáču rád
inkvizitorr (Administrator)
20.02.2007 20:08:20
Offline

Re: Nové pneu Dunlop

když už teda jezdit na puku, tag by měla něco vydržet surprised


doba je temná...
KOŽON (Člen)
20.02.2007 20:11:51
Offline

Re: Nové pneu Dunlop

jak tak čtu,tak musite jezdit šilenou palbupussy,když vam nestači 220.pritom většinou neselžou gumy,ale ty naše zasrane cestyidontknow,nebo střelci bez pudu sebezachovanibigsmile

Kelly01 (Člen)
20.02.2007 20:32:42
Offline

Re: Nové pneu Dunlop

Teď jedu v Qualifier a Michelin Pilot Power 2CT bo na ně mám lepší ceny než na Contísmile1


God Save The Queen!
Filous (Člen)
20.02.2007 20:41:29
Offline

Re: Nové pneu Dunlop

tomasNJ psal:

gapa:
ale Mez 4 je teda lepší než D 220...
mezka 4 si chválím...víš jak já jezdím...bigsmile ovšem nebavím se o mokru...

...to se ti teda divim Tome, páč i dle mýho je MEZ4 nejvječí mrtka mezi pryžema...jednou a dost sicksicksick ...nic horšího sem snat nejezdil...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
pavel dolínek (Člen)
20.02.2007 20:46:58
Offline

Re: Nové pneu Dunlop

Filous psal:
tomasNJ psal:

gapa:
ale Mez 4 je teda lepší než D 220...
mezka 4 si chválím...víš jak já jezdím...bigsmile ovšem nebavím se o mokru...

...to se ti teda divim Tome, páč i dle mýho je MEZ4 nejvječí mrtka mezi pryžema...jednou a dost sicksicksick ...nic horšího sem snat nejezdil...

zapomels na vulkan hradek nad nisou,za nasich mladejch letbigsmile


"una storia italiana"
Filous (Člen)
20.02.2007 20:52:08
Offline

Re: Nové pneu Dunlop

pavel dolínek psal:
Filous psal:
tomasNJ psal:

gapa:
ale Mez 4 je teda lepší než D 220...
mezka 4 si chválím...víš jak já jezdím...bigsmile ovšem nebavím se o mokru...

...to se ti teda divim Tome, páč i dle mýho je MEZ4 nejvječí mrtka mezi pryžema...jednou a dost sicksicksick ...nic horšího sem snat nejezdil...

zapomels na vulkan hradek nad nisou,za nasich mladejch letbigsmile

...jo myslíš ty nevlchčený, co byli jen sypaný tym klouskem??? ...co byli balený jakože přeložený napůl???...no tag ty byli vopravdu snat eště horší neš MEZ4 surprisedbigsmilebigsmilebigsmile ...zas je dobrý, že tydle pryže měníš po každý rozjíšďce bigsmilebigsmilebigsmile

P.S. ...ty voe, koukam, že uš taky dost pamatuju smile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
pavel dolínek (Člen)
20.02.2007 21:20:08
Offline

Re: Nové pneu Dunlop

Filous psal:
pavel dolínek psal:
Filous psal:


...to se ti teda divim Tome, páč i dle mýho je MEZ4 nejvječí mrtka mezi pryžema...jednou a dost sicksicksick ...nic horšího sem snat nejezdil...

zapomels na vulkan hradek nad nisou,za nasich mladejch letbigsmile

...jo myslíš ty nevlchčený, co byli jen sypaný tym klouskem??? ...co byli balený jakože přeložený napůl???...no tag ty byli vopravdu snat eště horší neš MEZ4 surprisedbigsmilebigsmilebigsmile ...zas je dobrý, že tydle pryže měníš po každý rozjíšďce bigsmilebigsmilebigsmile

P.S. ...ty voe, koukam, že uš taky dost pamatuju smile2

jo to sou voni,na ne si musel flusnout,jinak sis moc nepojezdilbigsmilebigsmile


"una storia italiana"
inkvizitorr (Administrator)
20.02.2007 21:27:13
Offline

Re: Nové pneu Dunlop

pavel dolínek psal:

jo to sou voni,na ne si musel flusnout,jinak sis moc nepojezdilbigsmilebigsmile

vogo co ste to jezdili za galuskysurprised zas to třeba neklouzlo když si končil rozjížďkusurprised


doba je temná...
Filous (Člen)
20.02.2007 21:27:26
Offline

Re: Nové pneu Dunlop

P von D:
goodbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Jiřina (Člen)
21.02.2007 08:49:54
Offline

Re: Nové pneu Dunlop

inkvizitorr psal:
Jiřina psal:

Hele Inkviz, a když už jsme jako utěch gum, už máš mazla doma? bigsmile

vogo národ kterej půlku léta nepracuje má na všechno spoustu času, takže snad prej když to allora vyjde tak koncem března..... prej uvidímesurprised.... a bacha, na tuhlle otázku začínam bejt alergickej, páč zodpovídat to každý ráno picanovi na ajsíkjů mě začíná dost srátbigsmilebigsmilebigsmile

No jooo, to znám. Taky objednáme brýle ve špagetově, ale když se nechce, tak se kort nechce a trva to i 3 měsíce bigsmile


Tož tak:-D
Filous (Člen)
21.02.2007 09:07:31
Offline

Re: Nové pneu Dunlop

inkvizitorr psal:
pavel dolínek psal:

jo to sou voni,na ne si musel flusnout,jinak sis moc nepojezdilbigsmilebigsmile

vogo co ste to jezdili za galuskysurprised zas to třeba neklouzlo když si končil rozjížďkusurprised

...no jó no, mladej xicht...to nemůžeš pamatovat bigsmile ...vopčas to byl adrenalin bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Americkej (Člen)
21.02.2007 09:07:56
Offline

Re: Nové pneu Dunlop

já se teda musím na celý čáře zastat tý D220ST-a to vám povidám,ta guma je tak dobrá,že přežije vaší motořku a možná i několikrát (pokud jste blbí jako já a obujete jí tam znova).takže mě bez slicků nebo měkký směsi už nikdo nenachytá idontknow


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
inkvizitorr (Administrator)
21.02.2007 11:08:18
Offline

Re: Nové pneu Dunlop

ááá, tak omyl, houska jezdil D252surprised taky prej cestovní, vydržely akorát na cestu do itálie a zpět, celejch 2500 kmsurprisedsurprisedsurprised


doba je temná...
huskyb12 (Administrator)
21.02.2007 11:15:03
Offline

Re: Nové pneu Dunlop

Vloni sem byl u dvou krešů - pokud nepočítam svuj a Prasete tam ale pryže nehrály žádnou roli - voba měli D220 a poroučeli se po smyku předního kola ...
Na předloňskou dovolenou sem kupoval D252 protože na webu Dunlop tvrdil, že je to cestovně sportovní pryž pro těžké motocykly - tedy právě pro Bandita. Po 1700 km !!!! byla guma nelegální a domů sem přijel na plátně ( po 2500 km )
Dunlop je pro mě ulhaná firma a už nikdy si jejich produkty nekoupim !!!


ale di, Ty brepto ...
Eremi (Člen)
21.02.2007 11:28:48
Offline

Re: Nové pneu Dunlop

huskyb12 psal:

Vloni sem byl u dvou krešů - pokud nepočítam svuj a Prasete tam ale pryže nehrály žádnou roli - voba měli D220 a poroučeli se po smyku předního kola ...
Na předloňskou dovolenou sem kupoval D252 protože na webu Dunlop tvrdil, že je to cestovně sportovní pryž pro těžké motocykly - tedy právě pro Bandita. Po 1700 km !!!! byla guma nelegální a domů sem přijel na plátně ( po 2500 km )
Dunlop je pro mě ulhaná firma a už nikdy si jejich produkty nekoupim !!!

správně housko a lhát se nemá a navíc je to nečestné a nesportovní, to by se za dušína stát nemohlo! Plantížníci jedni!bigsmilebigsmilebigsmile


S úsměvem jde všechno líp :o)
Billy (Člen)
21.02.2007 12:11:40
Offline

Re: Nové pneu Dunlop

Eremi psal:
huskyb12 psal:

Vloni sem byl u dvou krešů - pokud nepočítam svuj a Prasete tam ale pryže nehrály žádnou roli - voba měli D220 a poroučeli se po smyku předního kola ...
Na předloňskou dovolenou sem kupoval D252 protože na webu Dunlop tvrdil, že je to cestovně sportovní pryž pro těžké motocykly - tedy právě pro Bandita. Po 1700 km !!!! byla guma nelegální a domů sem přijel na plátně ( po 2500 km )
Dunlop je pro mě ulhaná firma a už nikdy si jejich produkty nekoupim !!!

správně housko a lhát se nemá a navíc je to nečestné a nesportovní, to by se za dušína stát nemohlo! Plantížníci jedni!bigsmilebigsmilebigsmile

mimochodem mam doma svazany vsechny komiksovy dily Rychlejch sipu bigsmile


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Filous (Člen)
21.02.2007 13:31:33
Offline

Re: Nové pneu Dunlop

...no máme tady jednoho zbjeratele tiskovin surprised ...tag alou na počtu.......


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr