Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » wheelie

Dworick (Nový člen)
28.07.2009 18:08:01
Offline

wheelie

zdravim, zkoušel jste někdo jízdu po zadním na banditu? Ocwnim nějaké rady a zkušenosti. Například jestli je to problém nebo snadné..jak na to.. jestli se tim nekurví zbytečně moto a tak..Párkrát jsem to zkoušel, ale nešlo mi to, tak sjem to vzdal. Problém je, že bandit táhne až ve vyšších otáčkách a já se to bojim tolik vytáčet.

Fresh Man (Člen)
28.07.2009 18:22:29
Offline

Re: wheelie

Dworick psal:

zdravim, zkoušel jste někdo jízdu po zadním na banditu? Ocwnim nějaké rady a zkušenosti. Například jestli je to problém nebo snadné..jak na to.. jestli se tim nekurví zbytečně moto a tak..Párkrát jsem to zkoušel, ale nešlo mi to, tak sjem to vzdal. Problém je, že bandit táhne až ve vyšších otáčkách a já se to bojim tolik vytáčet.

mrkni do histórije....good


Bandit pičo
tomasNJ (Člen)
28.07.2009 18:30:42
Offline

Re: wheelie

no já nevím...
bych asi dal plný gas a pak pustil spojku... a toby bylo aby to nejelo po zadním...bigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Paladin86 (Člen)
28.07.2009 19:04:25
Offline

Re: wheelie

tomasNJ psal:

no já nevím...
bych asi dal plný gas a pak pustil spojku... a toby bylo aby to nejelo po zadním...bigsmile

To by bylo aby sis nenatlouk kokos bigsmile

XJelen (Člen)
28.07.2009 19:26:47
Offline

Re: wheelie

Paladin86 psal:
tomasNJ psal:

no já nevím...
bych asi dal plný gas a pak pustil spojku... a toby bylo aby to nejelo po zadním...bigsmile

To by bylo aby sis nenatlouk kokos bigsmile

fijat a kokos ? surprisedheadshake až naprší a uschne bigsmile


Strýcfajtr !!!
VikecB12 (Člen)
28.07.2009 21:03:27
Offline

Re: wheelie

Jestlis to už skoušel a nešlo ti to,tak je to marný. smokin


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Hanz (Člen)
28.07.2009 22:04:07
Offline

Re: wheelie

Dworick psal:

zdravim, zkoušel jste někdo jízdu po zadním na banditu? Ocwnim nějaké rady a zkušenosti. Například jestli je to problém nebo snadné..jak na to.. jestli se tim nekurví zbytečně moto a tak..Párkrát jsem to zkoušel, ale nešlo mi to, tak sjem to vzdal. Problém je, že bandit táhne až ve vyšších otáčkách a já se to bojim tolik vytáčet.

Koukni sem http://motobanda.ic.cz/view.php?cisloclanku=2004122401 surprised.


WD club member...
mi (Člen)
29.07.2009 08:32:24
Offline

Re: wheelie

skoušej skoušej a skoušej nato musíš příjíd sám...
třeba já v senochrupovje za kravýnem to skoušim uš rok a nif smile2


svět je cirkusovej stan
Kim (Člen)
29.07.2009 11:00:48
Offline

Re: wheelie

mi psal:

skoušej skoušej a skoušej nato musíš příjíd sám...
třeba já v senochrupovje za kravýnem to skoušim uš rok a nif smile2

...mušíš si dát vo dva budvajsry víc abys ztratil zábrany a vono to pudebigsmile


...kdo lže ten krade,kdo krade může i zabít...
K.a.s.y.m. (Člen)
29.07.2009 12:17:02
Offline

Re: wheelie

Dworick psal:

zdravim, zkoušel jste někdo jízdu po zadním na banditu? Ocwnim nějaké rady a zkušenosti. Například jestli je to problém nebo snadné..jak na to.. jestli se tim nekurví zbytečně moto a tak..Párkrát jsem to zkoušel, ale nešlo mi to, tak sjem to vzdal. Problém je, že bandit táhne až ve vyšších otáčkách a já se to bojim tolik vytáčet.

zeptej se šárky jak se to dělá..ta v tom má praxi..hlavně při rozjezdech ze semaforů bigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
fidoB6 (Člen)
29.07.2009 16:07:13
Offline

Re: wheelie

De to v pohodě i v nižších votáčkách...jak máš víčko vod nádrže před ksichtem,je to vono...jen se do tý pozice dostat....trénovat trénovatgood


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Frodo89 (Člen)
29.07.2009 16:33:43
Offline

Re: wheelie

Motorce to zrovna 3x neprosipa je při tom namahana zadni pneu a řetez. a pak při dopadu z5 na 2kola hodně trpi ložistka v krku řizeni.

Jinak na B6 to postavyt určite jde. Opticky snažši to je na Neku a tak trochu mi přijde spiš k otmu určeny. ale to je muj osobni pocit.

Prvni si pořadně ohřej gumy skamaradi se ze zadni brzdou aby jste byly dopravdy dobři kamaradi a pak to mužeš ji zkoušet

Rozjed se vytoč to tak nad 4až5tisice tak na 1/4plynu a drž konstatni rychlost a pak vymačkni spojku aby lechce klouzla a při puštěni trchni trošku za řiditka. a měl by se ti postavyt na zadní. když ne tak zkus trošku při tom klouznuti spojky přidat plyn. Jen radim nevytačet moc do velkych pokud cheš jezdit po zadnim a zkoušej hned řadit.

Osobně jsme se to učil podle rad Pepy Sršně ktery měl motoškolu v moto-baru

Ale pokud se ji stale bojiš vytačet tak to nezkoušej. Prvni se na Banditu nauč jezdit po dvou a pak zkoušej tyhle prasarničky vim je to efektni ale doporučuji nezkoušet na silnici jed si třebas někam na letiště. Podle profilu usuzuji že jsi z Usti tam maš nedaleko celkem prostronou ramvlej.


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
XJelen (Člen)
29.07.2009 19:29:33
Offline

Re: wheelie

jako kniha bigsmile


Strýcfajtr !!!
Frodo89 (Člen)
30.07.2009 01:38:55
Offline

Re: wheelie

Jo ještě takovou radu na upravu motocyklu. Když se zblazníš a pujdeš zkoušet tak si pořid nějake hezke padaky či padaci protektory. On aby Bandit při neomalenym navratu z5 ti nerozhodil řiditka a tim tě efektnim katapultem poslal okamžitě k zemi byla by velka škoda kdyby se v jeho karteru udělala dira a tim ti vytekl olej atd...

Rada uč se to na něčem jinym. protože je tu velka pravdepodomnost že tě bandit pošle nemylosrdně k zemi. Co jsem se tak bavil pry se to nejlepe uči na enduru.

Ještě k tematu jezdit po zadnim jde pry na každy motorce, dokonce i na chopperu "což by neměl nikdy zkoušet pravy čoprař"

XJelen psal:

jako kniha bigsmile

To jako co jsem napsal ja? Ne! Ja jen napsal svuj pohlede na danou vec a tim i svuj nazor.


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
XJelen (Člen)
30.07.2009 08:01:10
Offline

Re: wheelie

Frodo89 psal:
XJelen psal:

jako kniha bigsmile

To jako co jsem napsal ja? Ne! Ja jen napsal svuj pohlede na danou vec a tim i svuj nazor.

stejně goodbigsmilegood

kožakůůůů !!!! helpbigsmile


Strýcfajtr !!!
kojaksro (Člen)
30.07.2009 08:09:19
Offline

Re: wheelie

.....jelenééééé!!!! helpbigsmile


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
mi (Člen)
30.07.2009 09:15:09
Offline

Re: wheelie

Kim psal:
mi psal:

skoušej skoušej a skoušej nato musíš příjíd sám...
třeba já v senochrupovje za kravýnem to skoušim uš rok a nif smile2

...mušíš si dát vo dva budvajsry víc abys ztratil zábrany a vono to pudebigsmile

bigsmilebigsmilebigsmile


svět je cirkusovej stan
karlos100 (Člen)
30.07.2009 09:31:09
Offline

Re: wheelie

kojaksro psal:

.....jelenééééé!!!! helpbigsmile

Ste vobá pussyvé,flušu tu na lcdbigsmilebigsmilebigsmile
Tak to klučík pjekně popsalsurprised,no,asik holt vzdělanec...
Copá vo tom můžou nějakej pryžmann a lázeňskej povaleč vědít..
bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


...a bude hůř!
fidoB6 (Člen)
30.07.2009 16:39:55
Offline

Re: wheelie

Frodo89 psal:

Rada uč se to na něčem jinym. protože je tu velka pravdepodomnost že tě bandit pošle nemylosrdně k zemi. Co jsem se tak bavil pry se to nejlepe uči na enduru.

Blbost, musí zkoušet na béčku...každá motyka de za plynem jinak a pak si rozbije hubu tuplem...zkoušet zkoušet zkoušet...a nechtít zázraky ihnedgood


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
VikecB12 (Člen)
30.07.2009 18:31:20
Offline

Re: wheelie

No s těma endůrama je to jedna velká blbost. Jo,endůro de sice nejlehčeji zvednout,ale taky je nejzákeřnější na zhazování jezdce dozadu a díky hovno výkonu se mnohem hůř na tom zadním udržíš. Prostě s endůrem musíš jet ve svíci,abys někam dojel,kdešto na silničním bajku to de držet jenom výkonem a přesto člověk ujede aspoň těch 100-200metrů. Takže zamě jednoznačně 4válecgood a zrovna s B12 se dá na dvojku už solidně pojezditsmile1


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
ross (Člen)
30.07.2009 18:52:14
Offline

Re: wheelie

VikecB12 psal:

No s těma endůrama je to jedna velká blbost. Jo,endůro de sice nejlehčeji zvednout,ale taky je nejzákeřnější na zhazování jezdce dozadu a díky hovno výkonu se mnohem hůř na tom zadním udržíš. Prostě s endůrem musíš jet ve svíci,abys někam dojel,kdešto na silničním bajku to de držet jenom výkonem a přesto člověk ujede aspoň těch 100-200metrů. Takže zamě jednoznačně 4válecgood a zrovna s B12 se dá na dvojku už solidně pojezditsmile1

a nevadí ti, že ti to potom víc žereidontknowhelp

kolik ti to vůbec žere?




bigsmilebigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Luk (Člen)
31.07.2009 08:03:19
Offline

Re: wheelie

karlos100 psal:
kojaksro psal:

.....jelenééééé!!!! helpbigsmile

Ste vobá pussyvé,flušu tu na lcdbigsmilebigsmilebigsmile
Tak to klučík pjekně popsalsurprised,no,asik holt vzdělanec...
Copá vo tom můžou nějakej pryžmann a lázeňskej povaleč vědít..
bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

toto je kvalitni nazorgood

bigsmilebigsmilebigsmile


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
barynek (Člen)
31.07.2009 20:23:04
Offline

Re: wheelie

včera při cestě domů v CV (se ženou a plná nálož) na křižovatce před pekárnou (pro pussy ta ví ) vedle mě na 20cm zastaví medvěd ML a v něm dva 60letí Helmutia  jako, že mě pojedou na rozjezdu. Tak si řikám, leda hovno Germáne a tak tomu gázuju jak děfka a woe najednou koukam, že mam předek ve vzduchuredfacesmile1 (sice asi 10-15m, ale tožgood)
dobré to bylo, ale když bych to chtěl záměrně, tak se mi to nepovedesmile2


Bandit 4EVER!!!
mi (Člen)
31.07.2009 23:37:55
Offline

Re: wheelie

barynek psal:

včera při cestě domů v CV (se ženou a plná nálož) na křižovatce před pekárnou (pro pussy ta ví ) vedle mě na 20cm zastaví medvěd ML a v něm dva 60letí Helmutia  jako, že mě pojedou na rozjezdu. Tak si řikám, leda hovno Germáne a tak tomu gázuju jak děfka a woe najednou koukam, že mam předek ve vzduchuredfacesmile1 (sice asi 10-15m, ale tožgood)
dobré to bylo, ale když bych to chtěl záměrně, tak se mi to nepovedesmile2

hele jako 15m to jako metrú bigsmile jak máš to béčko dlouhý idontknow bigsmilebigsmilebigsmile
schuldingun nešlo odolat redface


svět je cirkusovej stan
barynek (Člen)
01.08.2009 09:50:12
Offline

Re: wheelie

mi psal:
barynek psal:

včera při cestě domů v CV (se ženou a plná nálož) na křižovatce před pekárnou (pro pussy ta ví ) vedle mě na 20cm zastaví medvěd ML a v něm dva 60letí Helmutia  jako, že mě pojedou na rozjezdu. Tak si řikám, leda hovno Germáne a tak tomu gázuju jak děfka a woe najednou koukam, že mam předek ve vzduchuredfacesmile1 (sice asi 10-15m, ale tožgood)
dobré to bylo, ale když bych to chtěl záměrně, tak se mi to nepovedesmile2

hele jako 15m to jako metrú bigsmile jak máš to béčko dlouhý idontknow bigsmilebigsmilebigsmile
schuldingun nešlo odolat redface

wogo fuckbigsmilebigsmilebigsmile
15m jako dištancheadshakebigsmilebigsmilebigsmile


Bandit 4EVER!!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr