Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » KOLIK DOKÁŽETE UJET NA JEDEN ZÁTAH ?

PAJA (Člen)
31.07.2009 21:11:21
Offline

KOLIK DOKÁŽETE UJET NA JEDEN ZÁTAH ?

Musím se pochlubit udělal jsem s batůžkem Bulharsko ,letovisko Obzor - Ostrava ,asi 1700km za 22hodin ,kromě prdeleass kterou jsem necítil ,jinak skoro v pohodě good. Máte někdo podobnou zkušenost ?


AŤ ŽIJE SPARTA, BANÍKOVCI SOU MRDKY!!!
Bandit-Kralik (Člen)
31.07.2009 21:49:53
Offline

Re: KOLIK DOKÁŽETE UJET NA JEDEN ZÁTAH ?

Ze Srbska do Chomutova. 997km, 1 den. Pritelkyne  jako batuzek, dva kufry, tankvak a a v zadu batoh....celkem pohoda.

Kelly01 (Člen)
31.07.2009 21:52:01
Offline

Re: KOLIK DOKÁŽETE UJET NA JEDEN ZÁTAH ?

Přerov Istanbul,Přerov Stockholm..
Ovšem v podstatě jeden velký mikrospáneksmile2

Ale károubigsmile


God Save The Queen!
Pajk (Člen)
31.07.2009 22:04:30
Offline

Re: KOLIK DOKÁŽETE UJET NA JEDEN ZÁTAH ?

Jo, můj synovec se jednou takhle v noci probudil a jel se projet. Vyjel okolo půlnoci směr západní evropa a za 25 hod. se vrátil a na ciferníku měl o 2250 km víc, šílenec.idontknow

mi (Člen)
31.07.2009 23:54:48
Offline

Re: KOLIK DOKÁŽETE UJET NA JEDEN ZÁTAH ?

PAJA psal:

Musím se pochlubit udělal jsem s batůžkem Bulharsko ,letovisko Obzor - Ostrava ,asi 1700km za 22hodin ,kromě prdeleass kterou jsem necítil ,jinak skoro v pohodě good. Máte někdo podobnou zkušenost ?

teško tomu věřit dal sem na zátach v pohodlí kamionu manchestr Č.BUD. několikrát a vjetšinou vod norimberka si to nepamatuju.
na motise nejvýc něco kolem 600km, ale todle surprised
ale esi neke tak jako klobouk dolu, při tomdle času 77km/h pruměrná rychlost a každejch 280km tankovat tooo jako good good a vážně neni batůžek nafukovací ? mě by ta moje na pumpě utekla někam do postele bigsmile


svět je cirkusovej stan
kojaksro (Člen)
01.08.2009 07:52:00
Offline

Re: KOLIK DOKÁŽETE UJET NA JEDEN ZÁTAH ?

........nějakých 800km v kuse, Goreho topinka, litr a půl vodky, 15 piv, plus nějaký drink co si nepamatuju, se rovná stavu, když z teho   slezeš cca.  nějákých 3000km

.....plusminus nosurprisedbigsmile


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Pajk (Člen)
01.08.2009 11:26:37
Offline

Re: KOLIK DOKÁŽETE UJET NA JEDEN ZÁTAH ?

Ten bráchovo kluk je taky kamioňák takže tréning má, ale ty vogo tohle a na mašině je pecka. Je pravda že jel většinou dálnice takže to letí ale na druhou stranu je to vo to víc nezáživný. Žádný přestávky nedělal pouze na tankování a při tom něco málo do sebe. Jel to sám na Road Kingu nemá tam plexi takže to dost fouka a ještě docela kosa protože to jel v říjnu.idontknow

fido (Člen)
01.08.2009 12:31:52
Offline

Re: KOLIK DOKÁŽETE UJET NA JEDEN ZÁTAH ?

PAJA psal:

Musím se pochlubit udělal jsem s batůžkem Bulharsko ,letovisko Obzor - Ostrava ,asi 1700km za 22hodin ,kromě prdeleass kterou jsem necítil ,jinak skoro v pohodě good. Máte někdo podobnou zkušenost ?

tos tam měl přišroubovanýho bažanta, anebo cesta v karavanu...

surprisedbigsmile


bla...blabla...!
PALOUS (Člen)
01.08.2009 12:39:06
Offline

Re: KOLIK DOKÁŽETE UJET NA JEDEN ZÁTAH ?

PAJA psal:

Musím se pochlubit udělal jsem s batůžkem Bulharsko ,letovisko Obzor - Ostrava ,asi 1700km za 22hodin ,kromě prdeleass kterou jsem necítil ,jinak skoro v pohodě good. Máte někdo podobnou zkušenost ?

já jen vím že by mě to molo asspáč vím že 200 v kuse na bandasce je utrpenísicka mám natolik rát svoje hemeráky že bych jim to neudělalbigsmile


Jebat motorky :-)
Fresh Man (Člen)
01.08.2009 13:20:04
Offline

Re: KOLIK DOKÁŽETE UJET NA JEDEN ZÁTAH ?

moto 1200 skoro fšechno v dešti...
auto 2450 ale rakousko sem prospal... píči ! 110/60 km/h se nedá uřídit! sicksicksick


Bandit pičo
Banditatom (Člen)
01.08.2009 16:30:34
Offline

Re: KOLIK DOKÁŽETE UJET NA JEDEN ZÁTAH ?

s mamutkem na jeden zátah max 150km sám Vsetín-Berlín-vsetín v jeden den ale plechovkojbad


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
jaryn (Člen)
01.08.2009 16:59:46
Offline

Re: KOLIK DOKÁŽETE UJET NA JEDEN ZÁTAH ?

mě po 100 km bolej kolena a kyčle, že mám chuť jet domů vlakem...bigsmile Ale to bude spíš věkem...bigsmile Jinak klobouk dolů,maratonci.good


God Gave me Everything I want
Pepa R1 (Nový člen)
04.08.2009 19:23:06
Offline

Re: KOLIK DOKÁŽETE UJET NA JEDEN ZÁTAH ?

Já na Transpublik Cupu z Aše do Jablůňkova za 7 hod.22 min -750 km.samozřejmě  s tankováním a paouzou na pár dřepů.Ale jelo se jak okresky tak i občas dálnice.Ale byl to masakr.bigsmile

cikin (Člen)
04.08.2009 19:28:52
Offline

Re: KOLIK DOKÁŽETE UJET NA JEDEN ZÁTAH ?

jaryn psal:

mě po 100 km bolej kolena a kyčle, že mám chuť jet domů vlakem...bigsmile Ale to bude spíš věkem...bigsmile Jinak klobouk dolů,maratonci.good

Tak, tak. 100 až 150 km a úplně mě to stačí. Potom se už jenom těším až slezu.

Miras (Člen)
04.08.2009 20:39:29
Offline

Re: KOLIK DOKÁŽETE UJET NA JEDEN ZÁTAH ?

Na mašině komplet naložení na 14ti denní dovču jsme s mladou dali 900. Jako ještě by to asi kousek šlo, ale proč idontknow   Po 300-400 je to pro mě lití benzínu do kanálu, nepohoda mi vyruší krásu z cesty... 
Autem můžu jet kolik chci dokud neusnu bigsmile

Martin IFT (Člen)
04.08.2009 22:01:58
Offline

Re: KOLIK DOKÁŽETE UJET NA JEDEN ZÁTAH ?

Teď jsem jel ve dvou na B12, 120 tam a 120km zpět a plný voči. Těšil sem se sž slezu a dám si kafe. Ale pamatuju před cca 18ti lety jsem jel na Simsonu na jeden zátah Chrudim - Františkovy Lázně asi 330km(komplet v deštisick) Hmm cesta napussy max 55km/h, ale nějak krom prdeleass vcelku gut. Dnes je to horšíbigsmile

strompler (Člen)
04.08.2009 23:51:34
Offline

Re: KOLIK DOKÁŽETE UJET NA JEDEN ZÁTAH ?

letos Brno - Ancona, cca 1200km (v Itálii mimo dálnice) v pohodě:-D


starý člen!!!
Fulltank (Člen)
05.08.2009 00:40:11
Offline

Re: KOLIK DOKÁŽETE UJET NA JEDEN ZÁTAH ?

sem rad kdyz natocim kolem stofky a boli me za krkem headshake

takze tem co daji vic good

asi spatne nastaveny riditka idontknow a nebo prdlavka smokin

Dědek (Člen)
05.08.2009 09:05:33
Offline

Re: KOLIK DOKÁŽETE UJET NA JEDEN ZÁTAH ?

Ať se taky pochlubím na starý kolena.Za den Nyrsko-Olomouc kolem Lipna po okreskách 460km, babka se mnou sice pár dní nemluvila.Párkrát sme potkali dešť ale dobry.Ať Vám to jezdí.Čau dědek.

Billy (Člen)
05.08.2009 09:13:14
Offline

Re: KOLIK DOKÁŽETE UJET NA JEDEN ZÁTAH ?

Ja 350 km komplet v hustym desti letos do sosnove bad, kdyz je to na suchu tak me ty km nevadi, ale hustej dest je na pikacu bad. Takova Jarkenada bigsmile


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
ross (Člen)
05.08.2009 09:19:25
Offline

Re: KOLIK DOKÁŽETE UJET NA JEDEN ZÁTAH ?

..kolem světa za 80 dní..


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Filous (Člen)
05.08.2009 09:22:31
Offline

Re: KOLIK DOKÁŽETE UJET NA JEDEN ZÁTAH ?

Dědek psal:

Ať se taky pochlubím na starý kolena.Za den Nyrsko-Olomouc kolem Lipna po okreskách 460km, babka se mnou sice pár dní nemluvila.Párkrát sme potkali dešť ale dobry.Ať Vám to jezdí.Čau dědek.

...čoveče Dědku, aš mi bude to co tobje, tag bych taky chtěl dát s babkou pjéťo za den a bejt f pohoděgoodgoodgood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
VikecB12 (Člen)
05.08.2009 09:53:38
Offline

Re: KOLIK DOKÁŽETE UJET NA JEDEN ZÁTAH ?

Filous psal:
Dědek psal:

Ať se taky pochlubím na starý kolena.Za den Nyrsko-Olomouc kolem Lipna po okreskách 460km, babka se mnou sice pár dní nemluvila.Párkrát sme potkali dešť ale dobry.Ať Vám to jezdí.Čau dědek.

...čoveče Dědku, aš mi bude to co tobje, tag bych taky chtěl dát s babkou pjéťo za den a bejt f pohoděgoodgoodgood

Ale spíš to vypadá,že dáš pjéťo za den za prášky a plínky,aby tě podrželi další den mezi živejma cobigsmilebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
VikecB12 (Člen)
05.08.2009 09:59:38
Offline

Re: KOLIK DOKÁŽETE UJET NA JEDEN ZÁTAH ?

Jinak já dal nejvíc asi 1100km přes alpy,v dešti,ve dvou,s plnou polní a byl to hnussick Jinak předefčírem 540km,fčera 540 v dešťu dom a dneska už mám choutky vyrazit nanovo,ale Šárka mě ukecala že pojedem dodáfkou,takže votpoledne vyrážím směr Rujánabigsmile Motorku si asi přibalím sebougoodsmile1


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Billy (Člen)
05.08.2009 10:20:31
Offline

Re: KOLIK DOKÁŽETE UJET NA JEDEN ZÁTAH ?

Tise zavidim Vikeci smile1, a propo jak dopadla akce patek/sobota ? Founoval sem te v sobotu, tvuj tel mrtvej a predpokladam ze ty taky bigsmile


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Jarken (Člen)
05.08.2009 12:17:31
Offline

Re: KOLIK DOKÁŽETE UJET NA JEDEN ZÁTAH ?

Max. asi 870 Km na moto z Hrvatske do Ovy bad ! Ovšem loni s batůžkem, tankvakem a dvěma sattel taschen z Alp do J.Čech v hustém chcanci (jak jinak bigsmile ) a za teploty cca 8-9 stupňů to bylo výživnější help no né?No ano!


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
VikecB12 (Člen)
05.08.2009 13:51:14
Offline

Re: KOLIK DOKÁŽETE UJET NA JEDEN ZÁTAH ?

Billy psal:

Tise zavidim Vikeci smile1, a propo jak dopadla akce patek/sobota ? Founoval sem te v sobotu, tvuj tel mrtvej a predpokladam ze ty taky bigsmile

No,telefón se mě válel v autě a já sem se válel kolem bečky,uplně sem zapoměl že budeš možná volatredface Jinak sem polili jazýček kouzelněgoodbigsmilebigsmilebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
huskyb12 (Administrator)
05.08.2009 17:41:03
Offline

Re: KOLIK DOKÁŽETE UJET NA JEDEN ZÁTAH ?

tůdle sem řezal lištu a ujel sem maximálně vo dva centimetry, ci fix !


ale di, Ty brepto ...
Billy (Člen)
05.08.2009 21:35:28
Offline

Re: KOLIK DOKÁŽETE UJET NA JEDEN ZÁTAH ?

Jarkene kurna 954 uz nemas koukam :) , peknej kousek tedka good


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
XJelen (Člen)
06.08.2009 07:27:28
Offline

Re: KOLIK DOKÁŽETE UJET NA JEDEN ZÁTAH ?

Billy psal:

Jarkene kurna 954 uz nemas koukam :) , peknej kousek tedka good

a kuva... pjeknej kousek good


Strýcfajtr !!!
Jarken (Člen)
06.08.2009 08:00:15
Offline

Re: KOLIK DOKÁŽETE UJET NA JEDEN ZÁTAH ?

Billy - neznáš mapu bigsmile !Po 954 byla už 2 sezóny jebka CBR 1000RR Fireblade,a až teď návrat ke kořenům no né?No ano! smokin


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
sonyk (Člen)
06.08.2009 12:56:14
Offline

Re: KOLIK DOKÁŽETE UJET NA JEDEN ZÁTAH ?

dam 350 km v kuse a mam prdel jak kdyby poznala stredovek bigsmile


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
K.a.s.y.m. (Člen)
06.08.2009 14:05:38
Offline

Re: KOLIK DOKÁŽETE UJET NA JEDEN ZÁTAH ?

sonyk psal:

dam 350 km v kuse a mam prdel jak kdyby poznala stredovek bigsmile

normální je po dvou hodinách asi tak 200 km dávat přestávky pak prdel nebolíbigsmilebigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
sonyk (Člen)
07.08.2009 08:05:11
Offline

Re: KOLIK DOKÁŽETE UJET NA JEDEN ZÁTAH ?

dam prestavku treba kafe na pumpe ale pak sednu a 10 km a prdel boli znova. dobry je ze pak ale prestane bolet pac ji uz necitis. Horsi je to pak az kdyz slezu bigsmile ted pojedu rakousko 420 Km a musim to jet na jeden zatah s mensima pauzickama. Pojedeme auto a motorka. Mozna pojedu ve dvou tak sem zvedavej na batuzek jak to vzadu zvladne.


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
K.a.s.y.m. (Člen)
07.08.2009 08:24:27
Offline

Re: KOLIK DOKÁŽETE UJET NA JEDEN ZÁTAH ?

sonyk psal:

dam prestavku treba kafe na pumpe ale pak sednu a 10 km a prdel boli znova. dobry je ze pak ale prestane bolet pac ji uz necitis. Horsi je to pak az kdyz slezu bigsmile ted pojedu rakousko 420 Km a musim to jet na jeden zatah s mensima pauzickama. Pojedeme auto a motorka. Mozna pojedu ve dvou tak sem zvedavej na batuzek jak to vzadu zvladne.

s přestávkama 6 hodin a jsi tam bigsmile podle typu silnic po kterých pojedeš. dá se to i za 3,5,ale po dálnici bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
bery (Člen)
10.08.2009 22:43:15
Offline

Re: KOLIK DOKÁŽETE UJET NA JEDEN ZÁTAH ?

před 2 hotkama jsem se vrátil z galturu. 600 km z toho 550 vzor jarken - hustej déštbigsmile
muj mladej taktéž, než sme vyjeli do rakous, tak měl najeto 600km i s autoškolou
tam 490 v kuse, po rakousích cca 1000km a zpět těch 600.  už má celkem 2800kmsmile1   
jo a začal na 12bigsmile


momentalně zavostalej
fidoB6 (Člen)
11.08.2009 07:42:18
Offline

Re: KOLIK DOKÁŽETE UJET NA JEDEN ZÁTAH ?

Za den max 400-500km, pak jdou už reflexy do prdele a nemá smysl dráždit kobru bosou nohou...to je pak lepší dát plechovku beer nebo točený a hupkydupky do pelechugoodbigsmile


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
richie (Člen)
11.08.2009 08:15:29
Offline

Re: KOLIK DOKÁŽETE UJET NA JEDEN ZÁTAH ?

Brno, Balaton, Triest ..... 900km za den ...... no oproti vam asi celkem hovno smokin ..... jinak plechovkou sem tedka ujel s nadmernym nakladem asi 1100km za noc


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
barynek (Člen)
11.08.2009 18:20:29
Offline

Re: KOLIK DOKÁŽETE UJET NA JEDEN ZÁTAH ?

fidoB6 psal:

Za den max 400-500km, pak jdou už reflexy do prdele a nemá smysl dráždit kobru bosou nohou...to je pak lepší dát plechovku beer nebo točený a hupkydupky do pelechugoodbigsmile

tak nějak, je to akorát, když se to nevalí po dálnici, jinak i vícgood
s tím  beer souhlas naprostogoodgoodgood


Bandit 4EVER!!!
fidoB6 (Člen)
11.08.2009 20:51:30
Offline

Re: KOLIK DOKÁŽETE UJET NA JEDEN ZÁTAH ?

barynek psal:
fidoB6 psal:

Za den max 400-500km, pak jdou už reflexy do prdele a nemá smysl dráždit kobru bosou nohou...to je pak lepší dát plechovku beer nebo točený a hupkydupky do pelechugoodbigsmile

tak nějak, je to akorát, když se to nevalí po dálnici, jinak i vícgood
s tím  beer souhlas naprostogoodgoodgood

když jedu,tak abych z toho něco měl a ne kolik ujedu nejvíc...good


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
barynek (Člen)
11.08.2009 20:55:44
Offline

Re: KOLIK DOKÁŽETE UJET NA JEDEN ZÁTAH ?

fidoB6 psal:

když jedu,tak abych z toho něco měl a ne kolik ujedu nejvíc...good

ty wogo čoveče z tebe tedkonc padaj samý perly, ale souhlasgood


Bandit 4EVER!!!
fidoB6 (Člen)
11.08.2009 21:41:16
Offline

Re: KOLIK DOKÁŽETE UJET NA JEDEN ZÁTAH ?

barynek psal:
fidoB6 psal:

když jedu,tak abych z toho něco měl a ne kolik ujedu nejvíc...good

ty wogo čoveče z tebe tedkonc padaj samý perly, ale souhlasgood

a ty sis myslel že sem asi ňáká pražská píča bo co?bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilewoe těšim se až někdy spolu popijembeerbeerbeerwinewinewine a pak sicksickbigsmilebigsmilebigsmile


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
sonyk (Člen)
12.08.2009 07:44:45
Offline

Re: KOLIK DOKÁŽETE UJET NA JEDEN ZÁTAH ?

K.a.s.y.m. psal:
sonyk psal:

dam prestavku treba kafe na pumpe ale pak sednu a 10 km a prdel boli znova. dobry je ze pak ale prestane bolet pac ji uz necitis. Horsi je to pak az kdyz slezu bigsmile ted pojedu rakousko 420 Km a musim to jet na jeden zatah s mensima pauzickama. Pojedeme auto a motorka. Mozna pojedu ve dvou tak sem zvedavej na batuzek jak to vzadu zvladne.

s přestávkama 6 hodin a jsi tam bigsmile podle typu silnic po kterých pojedeš. dá se to i za 3,5,ale po dálnici bigsmile

JJ melo to bejt po dalnici ale uz to padlo takze budu jezdit jen tady u nas kolem komina a pripravovat si zaludek a nervy na jedovnici


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
barynek (Člen)
12.08.2009 16:28:50
Offline

Re: KOLIK DOKÁŽETE UJET NA JEDEN ZÁTAH ?

fidoB6 psal:
barynek psal:
fidoB6 psal:

když jedu,tak abych z toho něco měl a ne kolik ujedu nejvíc...good

ty wogo čoveče z tebe tedkonc padaj samý perly, ale souhlasgood

a ty sis myslel že sem asi ňáká pražská píča bo co?bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilewoe těšim se až někdy spolu popijembeerbeerbeerwinewinewine a pak sicksickbigsmilebigsmilebigsmile

přijeď na draky poslední tejden v srpnugood


Bandit 4EVER!!!
Billy (Člen)
12.08.2009 17:16:17
Offline

Re: KOLIK DOKÁŽETE UJET NA JEDEN ZÁTAH ?

sonyk psal:
K.a.s.y.m. psal:
sonyk psal:

dam prestavku treba kafe na pumpe ale pak sednu a 10 km a prdel boli znova. dobry je ze pak ale prestane bolet pac ji uz necitis. Horsi je to pak az kdyz slezu bigsmile ted pojedu rakousko 420 Km a musim to jet na jeden zatah s mensima pauzickama. Pojedeme auto a motorka. Mozna pojedu ve dvou tak sem zvedavej na batuzek jak to vzadu zvladne.

s přestávkama 6 hodin a jsi tam bigsmile podle typu silnic po kterých pojedeš. dá se to i za 3,5,ale po dálnici bigsmile

JJ melo to bejt po dalnici ale uz to padlo takze budu jezdit jen tady u nas kolem komina a pripravovat si zaludek a nervy na jedovnici

to me chces rict ze do jedasi to rikas ze je moc daleko jo ? smile1


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
fidoB6 (Člen)
12.08.2009 22:06:18
Offline

Re: KOLIK DOKÁŽETE UJET NA JEDEN ZÁTAH ?

barynek psal:
fidoB6 psal:
barynek psal:

ty wogo čoveče z tebe tedkonc padaj samý perly, ale souhlasgood

a ty sis myslel že sem asi ňáká pražská píča bo co?bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilewoe těšim se až někdy spolu popijembeerbeerbeerwinewinewine a pak sicksickbigsmilebigsmilebigsmile

přijeď na draky poslední tejden v srpnugood

chorvacko s mladouhelp


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
barynek (Člen)
12.08.2009 22:28:02
Offline

Re: KOLIK DOKÁŽETE UJET NA JEDEN ZÁTAH ?

fidoB6 psal:
barynek psal:
fidoB6 psal:


a ty sis myslel že sem asi ňáká pražská píča bo co?bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilewoe těšim se až někdy spolu popijembeerbeerbeerwinewinewine a pak sicksickbigsmilebigsmilebigsmile

přijeď na draky poslední tejden v srpnugood

chorvacko s mladouhelp

tak nezachlastášbigsmile


Bandit 4EVER!!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr