Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Žere volej

Buni (Člen)
01.08.2009 21:11:16
Offline

Žere volej

Zdravím. Nejspíš už se to tu probíralo, ale stejně se zeptám. Mám B12 2001, tzn. ten model co žral olej. Žere mi to tak 1l/1000km. Protože se chystám dělat servis, tak se ptám. Má cenu to nějak řešit (třeba vyměnit kroužky nebo něco jinýho) nebo se na to vyprdnout a dál dolejvat? idontknow

Koldan (Člen)
01.08.2009 22:34:05
Offline

Re: Žere volej

mám taky 2001 a bere 2,5 dcl/1000 km, litr už je docela dostidontknow


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Filous (Člen)
02.08.2009 12:23:56
Offline

Re: Žere volej

...kua, to uš je skoro dvoutaktsurprised ...já bych to řešil, bo by mě to sralo...problém u tohodle roku je vječinou ovalita válců, tzn. kroušky toho moc nevyřešej...nejdříf bych ale skouknul hlavu, esi to nebere podél ventilů, pag změřit ovalitu...esi budou válce oválný, tag buťto jiný a nebo převrtat...každopádně to nevyřešíš za pár stoveksmile2 ...taky máš možnost jít cestou jinýho celýho motoru, určitě to bude levnější...ofšem takovej nákup sebou nese určitý rizika...já vosobně bych asi strkal pjetikoruny do prasátka a pag, hohohóó, Wisecosurprisedgood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Buni (Člen)
02.08.2009 15:46:36
Offline

Re: Žere volej

Filous> No asi to budu muset pořešit, páč mě to taky sere. Člověk aby sebou tahal na dovolenou volej. Loni před servisem žrala tak polovinu. Dělali ventily a zabrušovali sedla, tak by třeba pomohlo vyměnit jen gufera ventilů. idontknow Je mě jasný že řešení zadarmo nebude, nakonec ten volej taky něco stojí... do toho Wiseca bych se ale asi nepouštěl, to už se mi zdá dost peněz do takhle starý motorky.

Banditatom (Člen)
02.08.2009 16:31:41
Offline

Re: Žere volej

jejda hladový to máš synku hodněsurprised bych to viděl na hlavu. ještě neteče ti to někde(myšleno nětěsnost)??


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Buni (Člen)
02.08.2009 16:40:27
Offline

Re: Žere volej

Nene neteče. Všecko spapá motor. smile1

Banditatom (Člen)
02.08.2009 16:48:33
Offline

Re: Žere volej

Buni psal:

Nene neteče. Všecko spapá motor. smile1

hladovej je ta ku...bigsmilebigsmilebigsmile kolik to má nalítane?


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Filous (Člen)
02.08.2009 18:34:51
Offline

Re: Žere volej

Buni psal:

Filous> No asi to budu muset pořešit, páč mě to taky sere. Člověk aby sebou tahal na dovolenou volej. Loni před servisem žrala tak polovinu. Dělali ventily a zabrušovali sedla, tak by třeba pomohlo vyměnit jen gufera ventilů. idontknow Je mě jasný že řešení zadarmo nebude, nakonec ten volej taky něco stojí... do toho Wiseca bych se ale asi nepouštěl, to už se mi zdá dost peněz do takhle starý motorky.

...no modli se, aby to byli jen gufera na ventilech, trabl je, že je to 01čka a u tech byli fakt problémy s oválnejma válcema díky nějaký chybje ve výrobjesmile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Buni (Člen)
02.08.2009 19:21:33
Offline

Re: Žere volej

Banditatom psal:
Buni psal:

Nene neteče. Všecko spapá motor. smile1

hladovej je ta ku...bigsmilebigsmilebigsmile kolik to má nalítane?

60 tisíc klepe na dveře, teda podle tachometru. Ale viděl bych to tak na sto, páč je z Itálie. smile1

Standa 2 (Člen)
02.08.2009 19:24:27
Offline

Re: Žere volej

Mám 2001, najeto 38000Km a odborník mi doporučil neřešit to do 0,4-0,5 l/1000, teď jsem tak na 0,3 a pak včas kouknout  po jinym motoru, oprava je nákladná ...

nehamik B12 (Člen)
02.08.2009 21:13:17
Offline

Re: Žere volej

mam taky 01 a papa cca 0,7 az 0,9 na 1000km podle toho jak za to taham no a prdim na to fuck

Eremi (Člen)
03.08.2009 08:15:45
Offline

Re: Žere volej

taky jsem měl 01, najel jsem na ní 40 tisíc, s tím, že mi to bralo cca 06l/1000km a neřešil jsem to. Jak psal filous u 01 byla výrobní vada - ovalita válců, ale řešili to výměnou motoru jen tam, kde to žralo fakt hodně - víc než 1l/1000 km. Pokud ti to žere víc než litr, tak už bych s tím asi něco dělal, jinak bych se na to vysr... Když jsem jel někam dál, tak jsem vzal flašku oleje a jakej problém.


S úsměvem jde všechno líp :o)
Honza B12 (Člen)
03.08.2009 09:20:55
Offline

Re: Žere volej

Zlatý starý motory, mě to při skoro 80 t.km žralo tak 0,5 l na 6000 km.smokin

Miras (Člen)
03.08.2009 10:39:23
Offline

Re: Žere volej

Něco tythle motory berou vždy i díky systému SACS (doufám že jsem to napsal dobře)
Já mám u 05 po18tis. spotřebu do 2 dcl na 1000. Je fakt že by mě spotřeba 1l štvala, ale řekl bych že se jedná o vlastnost ne o chybu.

sonyk (Člen)
03.08.2009 12:20:23
Offline

Re: Žere volej

ty voe to je ale zrout hladovej otesanekbigsmile Me B6 4dcl na 6000km


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Kakac (Člen)
03.08.2009 12:53:17
Offline

Re: Žere volej

Vám to žere mě po 5000 km 0,2 lbigsmile


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
sonyk (Člen)
03.08.2009 12:55:21
Offline

Re: Žere volej

a taky bych rekl ze na to ma vlim jak se s motorkou jezdi? kdyz se vyc toci do maxima vic to papa olej ne?idontknow


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
zdenek 1 (Člen)
04.08.2009 15:59:31
Offline

Re: Žere volej

Musím zaklepat že mi to zatím žere jen benzín bigsmile


když to jede,je to OK
Banditatom (Člen)
04.08.2009 17:02:40
Offline

Re: Žere volej

žere mi to kulový pač se do vokýnka nekoukámevil

To KAKAC: bodejť by ti to prd žralo když jezdíš turistickou šestkuevilbigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Kakac (Člen)
04.08.2009 19:21:55
Offline

Re: Žere volej

Banditatom psal:

žere mi to kulový pač se do vokýnka nekoukámevil

To KAKAC: bodejť by ti to prd žralo když jezdíš turistickou šestkuevilbigsmilebigsmilebigsmile

ty hade fuck
Ale máš pravdu bigsmile
Jsu už holt stará páka ženatá se závazkybigsmile
A ty kdy tě uvidím někdy na ICQ ?


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
Kuřan (Člen)
04.08.2009 20:49:28
Offline

Re: Žere volej

Já mám sice 02 ale taky si někdy papne Suzankasmile1
3000 km ani kapku a pak už lemtá ale mám vyzkoušíno že když jí nechám tak na poloviční hladině tak nif ale když jí doleju na max. tak zas klesne tak na půlkusurprised
Tak to zkus tolik neřešit a třeba bude lemtat míň bigsmile

Buni (Člen)
02.10.2009 20:25:27
Offline

Re: Žere volej

Tak dneska jsem změřil tlaky ve válcích. Nejlepší válec měl 10, nejhorší 9,5. Po stříknutí oleje do válce šel tlak z 9,5 na 12 atm. Takže to asi vypadá na šišatý válce a jetý kroužky...idontknow

jaryn (Člen)
02.10.2009 20:36:51
Offline

Re: Žere volej

když už jsme u toho,nedá mi,abych se nezeptal: pokukuju po velký GSX Inazumě,má to taky tenhle motor,kterej žere olej? Jsou k mání r.v. 01,je to 12ka.


God Gave me Everything I want
kojaksro (Člen)
02.10.2009 20:41:49
Offline

Re: Žere volej

....Jaryne vem tu Netyho, vydrž ještě chvíli....bude za hubičkubigsmile


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
jaryn (Člen)
02.10.2009 20:44:26
Offline

Re: Žere volej

kojaksro psal:

....Jaryne vem tu Netyho, vydrž ještě chvíli....bude za hubičkubigsmile

smile1


God Gave me Everything I want
Kožak (Člen)
02.10.2009 20:50:51
Offline

Re: Žere volej

Jaryn: Taky už je ti stý kapoty nanic cóóó bigsmile


MRDAT!!!
kojaksro (Člen)
02.10.2009 20:57:32
Offline

Re: Žere volej

Kožak psal:

Jaryn: Taky už je ti stý kapoty nanic cóóó bigsmile

...Kožaku neser se do kapotfuck..se ti taky líbilo to kapotovaný CBevil....tak tu neeN-kuj.bigsmile


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Kožak (Člen)
02.10.2009 21:03:41
Offline

Re: Žere volej

kojaksro psal:
Kožak psal:

Jaryn: Taky už je ti stý kapoty nanic cóóó bigsmile

...Kožaku neser se do kapotfuck..se ti taky líbilo to kapotovaný CBevil....tak tu neeN-kuj.bigsmile

To áno hmmm cb pěhný ... kapotovaný si pořídim ke stáru .... takže asi brzo bigsmile


MRDAT!!!
Kožak (Člen)
02.10.2009 21:08:56
Offline

Re: Žere volej

Jo a volej ně to nežere smile1


MRDAT!!!
kojaksro (Člen)
02.10.2009 21:09:01
Offline

Re: Žere volej

Kožak psal:
kojaksro psal:
Kožak psal:

Jaryn: Taky už je ti stý kapoty nanic cóóó bigsmile

...Kožaku neser se do kapotfuck..se ti taky líbilo to kapotovaný CBevil....tak tu neeN-kuj.bigsmile

To áno hmmm cb pěhný ... kapotovaný si pořídim ke stáru .... takže asi brzo bigsmile

...pussypřesluhhuješ, viděl bych to na nějaký 2litr a řídítka kurwa nahoruevilbigsmile


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
jaryn (Člen)
02.10.2009 21:15:48
Offline

Re: Žere volej

fajn chlapci,pokecali jste. A ja se dověděl kravskou pussy.


God Gave me Everything I want
Kožak (Člen)
02.10.2009 21:15:57
Offline

Re: Žere volej

kojaksro psal:
Kožak psal:
kojaksro psal:


...Kožaku neser se do kapotfuck..se ti taky líbilo to kapotovaný CBevil....tak tu neeN-kuj.bigsmile

To áno hmmm cb pěhný ... kapotovaný si pořídim ke stáru .... takže asi brzo bigsmile

...pussypřesluhhuješ, viděl bych to na nějaký 2litr a řídítka kurwa nahoruevilbigsmile

Jo to tak ... stoho bolej pacičky bigsmile


MRDAT!!!
Kožak (Člen)
02.10.2009 21:16:51
Offline

Re: Žere volej

jaryn psal:

fajn chlapci,pokecali jste. A ja se dověděl kravskou pussy.

A co bys rád bigsmile


MRDAT!!!
jaryn (Člen)
02.10.2009 21:23:40
Offline

Re: Žere volej

Kožak psal:
jaryn psal:

fajn chlapci,pokecali jste. A ja se dověděl kravskou pussy.

A co bys rád bigsmile

nech to plavat...bigsmile


God Gave me Everything I want
faitík (Člen)
02.10.2009 21:23:43
Offline

Re: Žere volej

jaryn psal:
kojaksro psal:

....Jaryne vem tu Netyho, vydrž ještě chvíli....bude za hubičkubigsmile

smile1

goodNety je blázen, dělá servis po 4 tisících (prej jakože pro jistotu), a mění všechny spotřební matroše ještě než se spotřebujousurprised (prej jakože to bandasce dopřeje za ty službysmile1), gumy mění ještě než je sjede (prej ,jakože pro jistotusurprised), je to blázen, hoďte na něj síťhelphelphelp

Kdybyste to vod něj někdo koupil, tak by se plzeňskej sekci hrozně ulevilo, pádž do nás hustí každej den něco jinýho (že si bandasku nechá, pak že chce báwo GSo, Káčko, B-kinga, Bonevilla, speed tripla, gsx-R 750, grisso.....a spoustu dalších a dalších a dalších motorek)

Jo a jeho přítulkyni to doma hustí každou hodinusurprised


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
kojaksro (Člen)
02.10.2009 21:28:46
Offline

Re: Žere volej

.....model je to, jak kroutil ve Vacově u Kimova busu...surprised....narcisbigsmile


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
jaryn (Člen)
02.10.2009 21:32:00
Offline

Re: Žere volej

faitík psal:
jaryn psal:
kojaksro psal:

....Jaryne vem tu Netyho, vydrž ještě chvíli....bude za hubičkubigsmile

smile1

goodNety je blázen, dělá servis po 4 tisících (prej jakože pro jistotu), a mění všechny spotřební matroše ještě než se spotřebujousurprised (prej jakože to bandasce dopřeje za ty službysmile1), gumy mění ještě než je sjede (prej ,jakože pro jistotusurprised), je to blázen, hoďte na něj síťhelphelphelp

Kdybyste to vod něj někdo koupil, tak by se plzeňskej sekci hrozně ulevilo, pádž do nás hustí každej den něco jinýho (že si bandasku nechá, pak že chce báwo GSo, Káčko, B-kinga, Bonevilla, speed tripla, gsx-R 750, grisso.....a spoustu dalších a dalších a dalších motorek)

Jo a jeho přítulkyni to doma hustí každou hodinusurprised

no nevím,jestli je blázen. Ale včera mi mailnul seznam dílů a data servisů. Je to asi hodnej klucan,ale stojí ho to rance peněz. Když jsem to četl mladý,tak řekla,že doufá,že nebudu jako on. Páč bychom na to neměli.j


God Gave me Everything I want
faitík (Člen)
02.10.2009 21:36:40
Offline

Re: Žere volej

jaryn psal:
faitík psal:
jaryn psal:


smile1

goodNety je blázen, dělá servis po 4 tisících (prej jakože pro jistotu), a mění všechny spotřební matroše ještě než se spotřebujousurprised (prej jakože to bandasce dopřeje za ty službysmile1), gumy mění ještě než je sjede (prej ,jakože pro jistotusurprised), je to blázen, hoďte na něj síťhelphelphelp

Kdybyste to vod něj někdo koupil, tak by se plzeňskej sekci hrozně ulevilo, pádž do nás hustí každej den něco jinýho (že si bandasku nechá, pak že chce báwo GSo, Káčko, B-kinga, Bonevilla, speed tripla, gsx-R 750, grisso.....a spoustu dalších a dalších a dalších motorek)

Jo a jeho přítulkyni to doma hustí každou hodinusurprised

no nevím,jestli je blázen. Ale včera mi mailnul seznam dílů a data servisů. Je to asi hodnej klucan,ale stojí ho to rance peněz. Když jsem to četl mladý,tak řekla,že doufá,že nebudu jako on. Páč bychom na to neměli.j

tak aspoň vidíš, že nekecam! Von vlastně prodává novou motorkusmile1
vono vlastně nezáleží kolik má najeto km, pádž všechno co se mohlo skurvit už vyměnilgood


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
kojaksro (Člen)
02.10.2009 21:38:16
Offline

Re: Žere volej

...jako shánět B12, tak neřeším a du jeho....alespoň za mě ( mám slíbeno flašku, když prodá ). vysrat se ti může jakákoliv 10tis-nebo 50tis, ale když tu motku znáš, nebo víš od koho je....myslím celkem výhoda.

....jsem zastáncem, když si budu mět vybrat motyku a budou obě stejný, tak dám vždy přednost té, co ji znám a asík bych třeba neřešil i nějakou kačku navíc....což nejni Netyho případgood


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
faitík (Člen)
02.10.2009 21:41:32
Offline

Re: Žere volej

no zkrátka jinak řečeno:
když budou vedle sebe dvě úplně strjný motorky, jeddnu budu znát a druhá bude patřit Netymu, tak du do Netyhogood


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
jaryn (Člen)
02.10.2009 21:45:27
Offline

Re: Žere volej

to Kojaksro a Faitík: popravdě,trochu mě těch 50 tkm zarazilo,ale asi máte pravdu. Problém je teď u mě. S financema. Když to vyjde,budu mít v ploutvi 70tKč. Vyřizuju hypotéku,půjčovat si už jinde nechci. idontknow


God Gave me Everything I want
faitík (Člen)
02.10.2009 21:53:03
Offline

Re: Žere volej

to chápusmile2


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
kojaksro (Člen)
02.10.2009 21:59:43
Offline

Re: Žere volej

faitík psal:

to chápusmile2

...taky pussy, chápešidontknow...chce si vzít hypotéku na Netyho Bé-čkobigsmile


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
faitík (Člen)
02.10.2009 22:01:57
Offline

Re: Žere volej

kojaksro psal:
faitík psal:

to chápusmile2

...taky pussy, chápešidontknow...chce si vzít hypotéku na Netyho Bé-čkobigsmile

idontknow


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
pavlikbary (Člen)
03.10.2009 00:52:30
Offline

Re: Žere volej

tak tam zkus soupnout 15W50 je majinko hustsi a vytvori silnejsi a pevnejsi film a vyrazne zlepsi utesneni valcu

nebo prejdi na ricinakbigsmileevil

faitík (Člen)
03.10.2009 00:54:07
Offline

Re: Žere volej

surprised


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
VikecB12 (Člen)
03.10.2009 07:31:53
Offline

Re: Žere volej

faitík psal:

surprised

No nečuč,teorie je taková,ale praxe je,že žere furt stejněbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Buni (Člen)
03.10.2009 12:27:03
Offline

Re: Žere volej

Zůstanu u 10W40 páč už jsem téměr velkoodběratel a na tenhle volej mám docela velkou slevu. bigsmile

pavlikbary (Člen)
03.10.2009 12:34:54
Offline

Re: Žere volej

verim tomu ze v realu by jsi snizil spotrebu tak na 0.5l ale vi buhbigsmile

nety (Člen)
03.10.2009 18:28:53
Offline

Re: Žere volej

dneska minul tachometr 57 a běhá jak hodinky na tuk. Když tam origo vejfuck, a sundam držák na na tankvak od sw, nechal bych ho za 77. Ale i tak zůstává - alarm, vyhřívaný ručky, dam náplň oleje do nové sezóny, 12v zásuvka, leštěnný kola, pancéřky. atd. (sis přečetl vše). Kucí děkuji. úplně mi kápe slzička radosti, že ty narvaný prachy za to stály good


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
jaryn (Člen)
03.10.2009 18:43:56
Offline

Re: Žere volej

nety psal:

dneska minul tachometr 57 a běhá jak hodinky na tuk. Když tam origo vejfuck, a sundam držák na na tankvak od sw, nechal bych ho za 77. Ale i tak zůstává - alarm, vyhřívaný ručky, dam náplň oleje do nové sezóny, 12v zásuvka, leštěnný kola, pancéřky. atd. (sis přečetl vše). Kucí děkuji. úplně mi kápe slzička radosti, že ty narvaný prachy za to stály good

vyškubnul bych si ho i s podhoubím,milý příteli,ale bohužel ty šušně dokupy nedám. Je mi to líto,snad více než tobě.smile2smile2


God Gave me Everything I want
XJelen (Člen)
03.10.2009 21:13:28
Offline

Re: Žere volej

nety psal:

dneska minul tachometr 57 a běhá jak hodinky na tuk. Když tam origo vejfuck, a sundam držák na na tankvak od sw, nechal bych ho za 77. Ale i tak zůstává - alarm, vyhřívaný ručky, dam náplň oleje do nové sezóny, 12v zásuvka, leštěnný kola, pancéřky. atd. (sis přečetl vše). Kucí děkuji. úplně mi kápe slzička radosti, že ty narvaný prachy za to stály good

vydřiduchu bigsmile


Strýcfajtr !!!
nety (Člen)
03.10.2009 22:30:34
Offline

Re: Žere volej

to xjelen: neblbni, kdybych ještě zlevnil tak už to někdo koupí.bigsmile
to jaryn: nevadí chlapegood


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
Buni (Člen)
04.12.2009 09:18:28
Offline

Re: Žere volej

Takže jsem motor rozebral. Změřil jsem průměry válců, proměřil jsem písty a kroužky. Všecky rozměry jsou cca uprostřed tolerančního pole dle manuálu. Takže si to asi nejvíc oleje musí brát přes gufera ventilů, bych řek.idontknow Takže co dál? Měnit jen ty gufera, nebo i s kroužkama, když už je to rozebraný, a nebo přebrousit a Wiseco? Jde mi o nejlepší poměr cena/výkon. Do takhle starý motky se mi nechce sypat moc peněz. Za každou radu budu vděčnej.help

Banditatom (Člen)
04.12.2009 09:42:20
Offline

Re: Žere volej

Buni psal:

Takže jsem motor rozebral. Změřil jsem průměry válců, proměřil jsem písty a kroužky. Všecky rozměry jsou cca uprostřed tolerančního pole dle manuálu. Takže si to asi nejvíc oleje musí brát přes gufera ventilů, bych řek.idontknow Takže co dál? Měnit jen ty gufera, nebo i s kroužkama, když už je to rozebraný, a nebo přebrousit a Wiseco? Jde mi o nejlepší poměr cena/výkon. Do takhle starý motky se mi nechce sypat moc peněz. Za každou radu budu vděčnej.help

za mě jen kroužky a gufera ventilů. pokud si ji nechceš nechat na dosmrti tak wiseco nemá cenu. prodejní cenu ti to nezvýši.


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
K.a.s.y.m. (Člen)
04.12.2009 09:42:43
Offline

Re: Žere volej

tak v tom případě pouze kroužky a gufera


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
nety (Člen)
06.12.2009 17:11:00
Offline

Re: Žere volej

jaryn psal:
nety psal:

dneska minul tachometr 57 a běhá jak hodinky na tuk. Když tam origo vejfuck, a sundam držák na na tankvak od sw, nechal bych ho za 77. Ale i tak zůstává - alarm, vyhřívaný ručky, dam náplň oleje do nové sezóny, 12v zásuvka, leštěnný kola, pancéřky. atd. (sis přečetl vše). Kucí děkuji. úplně mi kápe slzička radosti, že ty narvaný prachy za to stály good

vyškubnul bych si ho i s podhoubím,milý příteli,ale bohužel ty šušně dokupy nedám. Je mi to líto,snad více než tobě.smile2smile2

Vidíš, teď už jsem byl i na tvé hranici 70 tisíc a ani ses neozval bigsmile


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
Luk (Člen)
07.12.2009 09:30:09
Offline

Re: Žere volej

nety: raci si ho nech dokavad muzes, az se vozenis tak budes mit utrumevilbigsmile


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
XJelen (Člen)
07.12.2009 09:37:59
Offline

Re: Žere volej

Luk psal:

nety: raci si ho nech dokavad muzes, az se vozenis tak budes mit utrumevilbigsmile

ajaj bigsmile


Strýcfajtr !!!
nety (Člen)
07.12.2009 10:00:14
Offline

Re: Žere volej

Luk psal:

nety: raci si ho nech dokavad muzes, az se vozenis tak budes mit utrumevilbigsmile

právě to chci vyměnit, než se oženim, pak už mam po píči. Proto nabízim za tu cenu i s yoshi. Bo jak to nevyměnim, tak se z toho veterén bigsmile


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
Luk (Člen)
07.12.2009 10:13:25
Offline

Re: Žere volej

ty woe, uz se na to vyser, za ty prachy co za to chces je to charita, nema to cenuidontknow
...by me ho bylo lito i za tebesmile2


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
nety (Člen)
07.12.2009 13:56:16
Offline

Re: Žere volej

TO MĚ TAKY, ALE PAK UŽ MĚ ZŮSTANE NA POŘÁD, MUSÍM MYSLET NA PĚTILETKY, BO MĚ TO MANŽELKA PO SVATBĚ ZATRHNE A SEM V PIČI.bigsmile


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
Smoula.koumak (Člen)
07.12.2009 14:06:15
Offline

Re: Žere volej

se nežeň a máš fšechny problémy pořešenýbigsmilebigsmile


Bandit v lese :-))
nety (Člen)
07.12.2009 17:15:22
Offline

Re: Žere volej

Hmmm, o těhdle věcech většinou rozhoduje někdo jinej bigsmile


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
stoner (Člen)
07.12.2009 20:33:11
Offline

Re: Žere volej

nety psal:

Hmmm, o těhdle věcech většinou rozhoduje někdo jinej bigsmile

tak koukám, že už seš na ženění zralej bigsmilebigsmilebigsmile

nety (Člen)
07.12.2009 20:43:14
Offline

Re: Žere volej

stoner psal:
nety psal:

Hmmm, o těhdle věcech většinou rozhoduje někdo jinej bigsmile

tak koukám, že už seš na ženění zralej bigsmilebigsmilebigsmile

dyť to říkam, dostavam rozum bigsmile


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
MartinJAWATS (Člen)
20.12.2009 05:09:48
Offline

Re: Žere volej

Tolik reci a skoda velika , ze Ti to IHNED nikdo a jasne nenapsal jeste predtim nez jsi se tak nadrel pri mereni kompresi a rozdelavani motoru ... 
Tvoje zjisteni po zmereni kompresi a rozdelani motoru jen potvrzuje , ze motor(y) jsou velice dobre .  Je to jen a proste vzduchem chlazeny motor a tudiz ma trosku vetsi vule mezi valci a pisty a tudiz take si vezme trochu vice oleje v porovnani s vodou chlazenymy motory .
Prejdes-li na 15W-50 , budes udiven jak se spotreba oleje snizi a chod motoru ztisi ( proste hustejsi olej lepe vytesni vetsi vule vzduchem chlazeneho motoru ) . Zustanes-li u Tveho 10W-40 za nizke ceny , tak to take neni az tak spatna volba , ale pri vetsich zatizenich motoru bude jeho spotreba vyrazne vyssi .

VikecB12 (Člen)
20.12.2009 10:58:38
Offline

Re: Žere volej

MartinJAWATS psal:

Tolik reci a skoda velika , ze Ti to IHNED nikdo a jasne nenapsal jeste predtim nez jsi se tak nadrel pri mereni kompresi a rozdelavani motoru ... 
Tvoje zjisteni po zmereni kompresi a rozdelani motoru jen potvrzuje , ze motor(y) jsou velice dobre .  Je to jen a proste vzduchem chlazeny motor a tudiz ma trosku vetsi vule mezi valci a pisty a tudiz take si vezme trochu vice oleje v porovnani s vodou chlazenymy motory .
Prejdes-li na 15W-50 , budes udiven jak se spotreba oleje snizi a chod motoru ztisi ( proste hustejsi olej lepe vytesni vetsi vule vzduchem chlazeneho motoru ) . Zustanes-li u Tveho 10W-40 za nizke ceny , tak to take neni az tak spatna volba , ale pri vetsich zatizenich motoru bude jeho spotreba vyrazne vyssi .

No a ti co si 01čkou prošli už ví,že olej tomu nepomůže a žrat volej si bude vesele dál. Mě 01čka žrala asi 0.5L ,ale věděl sem o tom,tak sem si to hlídal. A K6 mě nežere nic,od výměny k vyměně nic nedolívámgoodsmile1  Takže jediná vopravdu pořádná voprava by bylo to Wiseco....


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Banditatom (Člen)
20.12.2009 13:01:33
Offline

Re: Žere volej

VikecB12 psal:
MartinJAWATS psal:

Tolik reci a skoda velika , ze Ti to IHNED nikdo a jasne nenapsal jeste predtim nez jsi se tak nadrel pri mereni kompresi a rozdelavani motoru ... 
Tvoje zjisteni po zmereni kompresi a rozdelani motoru jen potvrzuje , ze motor(y) jsou velice dobre .  Je to jen a proste vzduchem chlazeny motor a tudiz ma trosku vetsi vule mezi valci a pisty a tudiz take si vezme trochu vice oleje v porovnani s vodou chlazenymy motory .
Prejdes-li na 15W-50 , budes udiven jak se spotreba oleje snizi a chod motoru ztisi ( proste hustejsi olej lepe vytesni vetsi vule vzduchem chlazeneho motoru ) . Zustanes-li u Tveho 10W-40 za nizke ceny , tak to take neni az tak spatna volba , ale pri vetsich zatizenich motoru bude jeho spotreba vyrazne vyssi .

No a ti co si 01čkou prošli už ví,že olej tomu nepomůže a žrat volej si bude vesele dál. Mě 01čka žrala asi 0.5L ,ale věděl sem o tom,tak sem si to hlídal. A K6 mě nežere nic,od výměny k vyměně nic nedolívámgoodsmile1  Takže jediná vopravdu pořádná voprava by bylo to Wiseco....

Tveho 10W-40 za nizke ceny???? to mi nějak vysvětli?idontknow

že by výrobce věděl že si bečko koupí socky a nacpal tam 10w40?idontknow


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
MartinJAWATS (Člen)
04.07.2010 04:00:34
Offline

Re: Žere volej

Az ted nedavno jsem zjistil pravou pricinu  .

Problemem je vetsi prumer der v pistech pod pistnimi krouzky ze kterych vyvera olej prez krouzky pro mazani  sten valcu .

SUZUKI presne zna vyrobni cisla kusu , u kterych se  o dany problem jedna . Jde o jistou serii z od podzimu 00 do podzimu 01 .

Chcete-li problem resit , tak to jde pouhou vymenou pistu za pisty pro modely starsi ( 1999 ) anebo mladsi ( 2002 ) . Po vymene pistu pry problem zcela zmizi . 
Rozdil v prumeru mazacich kanalu je pry mezi jednotlivymi pisty vizuelne znat .

MartinJAWATS (Člen)
04.07.2010 18:55:04
Offline

Re: Žere volej

Proste prumery vyvodu mazacich kanalu v pistech byly pro tuto serii VETSI a tim se zbytecne vice oleje dostavalo do spalovaciho prostoru a spalovalo .

Skoda pokud to nekdo nevedel a menil tak zbytecne cokoliv jineho nez pisty - nadelal se , hodne utratil za zbytecnosti a problem neodstranil .

Jak je mozne , ze tady uz davno nikdo nenapsal pravou pricinu problemu ???

Filous (Člen)
04.07.2010 19:28:32
Offline

Re: Žere volej

MartinJAWATS psal:

Proste prumery vyvodu mazacich kanalu v pistech byly pro tuto serii VETSI a tim se zbytecne vice oleje dostavalo do spalovaciho prostoru a spalovalo .

Skoda pokud to nekdo nevedel a menil tak zbytecne cokoliv jineho nez pisty - nadelal se , hodne utratil za zbytecnosti a problem neodstranil .

Jak je mozne , ze tady uz davno nikdo nenapsal pravou pricinu problemu ???

...páč dle jinýho vyjádření Suzuki byl problém s ovalitou válců...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
04.07.2010 19:46:49
Offline

Re: Žere volej

Filous psal:
MartinJAWATS psal:

Proste prumery vyvodu mazacich kanalu v pistech byly pro tuto serii VETSI a tim se zbytecne vice oleje dostavalo do spalovaciho prostoru a spalovalo .

Skoda pokud to nekdo nevedel a menil tak zbytecne cokoliv jineho nez pisty - nadelal se , hodne utratil za zbytecnosti a problem neodstranil .

Jak je mozne , ze tady uz davno nikdo nenapsal pravou pricinu problemu ???

...páč dle jinýho vyjádření Suzuki byl problém s ovalitou válců...

...a to už tady je napsaný věky


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr