Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Přilba do 2000?

Sandman (Člen)
14.08.2009 02:29:47
Offline

Přilba do 2000?

Zdarec. Sháním nějakou integrální homologovanou přilbu pro batůžek tak za 2000. Je to zločin za tuto cenu chtít nějakou pořádnou kvalitu, ale jsem poněkud finančně omezen.
Chtěl jsem se zeptat, která z těchto přileb by byla tak nejvhodnější co do kvality:

Nitro N 340 VX, Nitro N 330 VX.......popž nějaká z těchto přileb od Workera:
http://www.motokralik.cz/eshop/ano/moto … tegralni/0
Mám ji jen pro občasné ježdění. Dík moc za tipygood


Motorkář je týpek tvrdej, na plechovky z výšky mrdej.
redik27 (Člen)
14.08.2009 07:30:59
Offline

Re: Přilba do 2000?

Sandman psal:

Zdarec. Sháním nějakou integrální homologovanou přilbu pro batůžek tak za 2000. Je to zločin za tuto cenu chtít nějakou pořádnou kvalitu, ale jsem poněkud finančně omezen.
Chtěl jsem se zeptat, která z těchto přileb by byla tak nejvhodnější co do kvality:

Nitro N 340 VX, Nitro N 330 VX.......popž nějaká z těchto přileb od Workera:
http://www.motokralik.cz/eshop/ano/moto … tegralni/0
Mám ji jen pro občasné ježdění. Dík moc za tipygood

Já bych na přilbě nešetřil, když tak aspoň ne PLAST.


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
K.a.s.y.m. (Člen)
14.08.2009 07:42:11
Offline

Re: Přilba do 2000?

Já měl kdysi dávno AGV za asi 2300.Kukii jezdí v Jeb´s (Bieffe) za asi 2500 koupeno v Innomotoru.Jsou to termoplasty...na klidnější občasný ježdění proč ne...rozhodně lepší jak ta šlupka třeba z Lidlu.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
sonyk (Člen)
14.08.2009 08:29:36
Offline

Re: Přilba do 2000?

chudak batuzek prilba je zaklad


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
K.a.s.y.m. (Člen)
14.08.2009 08:34:24
Offline

Re: Přilba do 2000?

sonyk psal:

chudak batuzek prilba je zaklad

jasně neni nad to skončit s ochrnutym tělem a zdravou hlavou bigsmile
Jinak samo souhlas,že je to základ,ale i ta helma za 2000 pokud je od renomovaného výrobce musí splňovat určité bezpečnostní normy.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
sonyk (Člen)
14.08.2009 08:40:55
Offline

Re: Přilba do 2000?

K.a.s.y.m. psal:
sonyk psal:

chudak batuzek prilba je zaklad

jasně neni nad to skončit s ochrnutym tělem a zdravou hlavou bigsmile
Jinak samo souhlas,že je to základ,ale i ta helma za 2000 pokud je od renomovaného výrobce musí splňovat určité bezpečnostní normy.

Tak jasne ale muzes padnout telu se nestane nic a diky prilbe za par kacen se ti po rane do hlavy enco stane jakej si byl. JA sem batohu koupil tu samou co mam ja a to sem taky nemel penize. Jistila to kreditka a par mesicu splatek ale na tomhle by se setrit nemelo. ted lituju ze sem nekoupil jeste lepsi helmy


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Kelly01 (Člen)
14.08.2009 08:45:07
Offline

Re: Přilba do 2000?

Pořiď si baťůžek co není z sockoidních poměrůevil


God Save The Queen!
K.a.s.y.m. (Člen)
14.08.2009 08:48:49
Offline

Re: Přilba do 2000?

sonyk psal:
K.a.s.y.m. psal:
sonyk psal:

chudak batuzek prilba je zaklad

jasně neni nad to skončit s ochrnutym tělem a zdravou hlavou bigsmile
Jinak samo souhlas,že je to základ,ale i ta helma za 2000 pokud je od renomovaného výrobce musí splňovat určité bezpečnostní normy.

Tak jasne ale muzes padnout telu se nestane nic a diky prilbe za par kacen se ti po rane do hlavy enco stane jakej si byl. JA sem batohu koupil tu samou co mam ja a to sem taky nemel penize. Jistila to kreditka a par mesicu splatek ale na tomhle by se setrit nemelo. ted lituju ze sem nekoupil jeste lepsi helmy

tak v tomhle případě už mi to bude jedno...děsim se spíš ty varianty co jsem psal.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
sonyk (Člen)
14.08.2009 08:50:18
Offline

Re: Přilba do 2000?

Kelly01 psal:

Pořiď si baťůžek co není z sockoidních poměrůevil

To je dobrej napadgood


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
zzzmrzlinar (Člen)
14.08.2009 10:29:00
Offline

Re: Přilba do 2000?

tak ho nechte bejt a radši mu fakt někdo poraďte kterou z těch helem, nebo případně jinou levnou.

Myslím, že když budeš oaptrně vybírat tak ta přilba nebezpečná bejt nemusí, levný helmy můžou mít ošizenou aerodynamiku, tudíž hlučný jako kráva, laciný polstrování, štítek se bude mlžit a různý jiný věci, ale za předpokladu všech homologací by bezpečnost měla bejt ucházející.

Toho Nitra bych se asi nebál.

Mour (Člen)
14.08.2009 10:39:31
Offline

Re: Přilba do 2000?

Kelly01 psal:

Pořiď si baťůžek co není z sockoidních poměrůevil

...zas vod tama sou hezký baby good

nicola.foxx (Člen)
14.08.2009 11:14:59
Offline

Re: Přilba do 2000?

Na takovou se vysrat!! Jestli ji teda nesezenes se slevou tak 300%


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
kojaksro (Člen)
14.08.2009 11:29:53
Offline

Re: Přilba do 2000?

......vyber si někde helmu od Shira, vyzkoušej.....napiš jakej model, barvu a velikost a já ti jí pak pošlu se slevou cca. 15-20%.
Ty termoplasty nemaj nejhorší a jsou za dobrej penízgood
....a jsou tam i carboncomposit za slušnej prizesmokin


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
redik27 (Člen)
14.08.2009 21:24:37
Offline

Re: Přilba do 2000?

zzzmrzlinar psal:

tak ho nechte bejt a radši mu fakt někdo poraďte kterou z těch helem, nebo případně jinou levnou.

Myslím, že když budeš oaptrně vybírat tak ta přilba nebezpečná bejt nemusí, levný helmy můžou mít ošizenou aerodynamiku, tudíž hlučný jako kráva, laciný polstrování, štítek se bude mlžit a různý jiný věci, ale za předpokladu všech homologací by bezpečnost měla bejt ucházející.

Toho Nitra bych se asi nebál.

furt bych připlatil
včera jsem koupil scorpion exo 1000 RPM red za 5500


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
Banditatom (Člen)
15.08.2009 00:49:45
Offline

Re: Přilba do 2000?

jestli ceš šetřit kup za 500 na burze kakáč a neřešbad

jestli máš rád baťužek tak přišetři a uvažuj jinnou cestougood
pač za ty prachy koupíč " shitt" toď můj názorsmokin


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Pšán (Člen)
15.08.2009 06:27:25
Offline

Re: Přilba do 2000?

..on škopek za tyhle chechtáky asi nebude žádná hitparáda ani co se pohodlí týče..
..takže dojedete z kochačky,baba ti řekne,že jí bolí hlava a večer máš bez..
..jen jsem se tak zamyslel z jiného směru..smile1


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
sonyk (Člen)
15.08.2009 08:15:03
Offline

Re: Přilba do 2000?

ok poradim mam sharka air 500 stala tusim 4900Kč docela pohodlna pekna ale zadnej zazrak. porad je thermoplast. Je vni doclea kraval dle me ale jinou sem zatim na hlave nemel. kdybych kupoval helmu ted(budu na vanoce) asi pudu do AGV nejakyho kompozitu nebo do shubrta s brejlema proti slunci


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Country 35 (Člen)
15.08.2009 15:08:53
Offline

Re: Přilba do 2000?

Ted sem kupoval a je vpoho je ve slevě za 2000kč smokin Moto helma WORKER V107. Zsmokin

K.a.s.y.m. (Člen)
15.08.2009 20:57:04
Offline

Re: Přilba do 2000?

měl jsem AGV za 2500 a pohodlim se nerovná Laser za 4500..musí člověl vybírat,ale dá se.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Ton@l (Člen)
16.08.2009 11:09:55
Offline

Re: Přilba do 2000?

kojaksro psal:

......vyber si někde helmu od Shira, vyzkoušej.....napiš jakej model, barvu a velikost a já ti jí pak pošlu se slevou cca. 15-20%.
Ty termoplasty nemaj nejhorší a jsou za dobrej penízgood
....a jsou tam i carboncomposit za slušnej prizesmokin

nevis kde na morave se na ty shira zajit podivat???smile1


Vzdy muze byt hur :-)
Hulibrk (Člen)
16.08.2009 19:37:24
Offline

Re: Přilba do 2000?

Ton@l psal:

nevis kde na morave se na ty shira zajit podivat???smile1

S temahle ma bracha dobry zkusenosti, tak se zajed juknout k nim.
http://www.smmoto.cz/


Nepolemizujte s blbcem.Zatahne Vas na svou uroven,a porazi s prehledem...
Petr J. (Člen)
16.08.2009 19:55:02
Offline

Re: Přilba do 2000?

2000,- za přilbu? a má batůžek na boty, rukavice, kalhoty, bundu, páteřák?

pokud ne, nemá co dělat na motorce....

Filous (Člen)
16.08.2009 20:18:11
Offline

Re: Přilba do 2000?

Petr J. psal:

2000,- za přilbu? a má batůžek na boty, rukavice, kalhoty, bundu, páteřák?

pokud ne, nemá co dělat na motorce....

bigsmilebigsmilebigsmile ...a jináč třeba já uš sem s tech bespečnostních prfků tag spitomělej, že letos jezdim nejvíc ve vobyčejnejch starejch špinavejch džínách, v rukavicích bes prstů, keckách a helmě pochybný kvality, ofšem koženou bundu mám, tu jo...i s džískoubigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
16.08.2009 20:33:26
Offline

Re: Přilba do 2000?

Filous psal:
Petr J. psal:

2000,- za přilbu? a má batůžek na boty, rukavice, kalhoty, bundu, páteřák?

pokud ne, nemá co dělat na motorce....

bigsmilebigsmilebigsmile ...a jináč třeba já uš sem s tech bespečnostních prfků tag spitomělej, že letos jezdim nejvíc ve vobyčejnejch starejch špinavejch džínách, v rukavicích bes prstů, keckách a helmě pochybný kvality, ofšem koženou bundu mám, tu jo...i s džískoubigsmile

...jo a k vánocum mi ježíšek přinese novou helmusurprised...votevřenousurprised...asik vot Osbesurprised ...takovou tu do helikoptérygood ...a nebo splašim origo US AIR FORCE, co v nich lítali f Cobrách nat Viet-Namemgood...doufam že tě Péťo netrefí šlakbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
mr.BSE (Člen)
16.08.2009 20:37:53
Offline

Re: Přilba do 2000?

Filous psal:
Filous psal:
Petr J. psal:

2000,- za přilbu? a má batůžek na boty, rukavice, kalhoty, bundu, páteřák?

pokud ne, nemá co dělat na motorce....

bigsmilebigsmilebigsmile ...a jináč třeba já uš sem s tech bespečnostních prfků tag spitomělej, že letos jezdim nejvíc ve vobyčejnejch starejch špinavejch džínách, v rukavicích bes prstů, keckách a helmě pochybný kvality, ofšem koženou bundu mám, tu jo...i s džískoubigsmile

...jo a k vánocum mi ježíšek přinese novou helmusurprised...votevřenousurprised...asik vot Osbesurprised ...takovou tu do helikoptérygood ...a nebo splašim origo US AIR FORCE, co v nich lítali f Cobrách nat Viet-Namemgood...doufam že tě Péťo netrefí šlakbigsmile

Normální ignorant se stebe stal, tfujtajbl (smajlikcoplive) bigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Ondráš (Člen)
16.08.2009 22:06:32
Offline

Re: Přilba do 2000?

Filous psal:

...jo a k vánocum mi ježíšek přinese novou helmusurprised...votevřenousurprised...asik vot Osbesurprised ...takovou tu do helikoptérygood ...a nebo splašim origo US AIR FORCE, co v nich lítali f Cobrách nat Viet-Namemgood...doufam že tě Péťo netrefí šlakbigsmile

To zas nebudou mít děti do jara co žrát... smile1

Tak ať s tim máš víc štěstí než s tím předchozím... Banditem, tuším...help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
barynek (Člen)
16.08.2009 22:18:20
Offline

Re: Přilba do 2000?

Ondráš psal:
Filous psal:

...jo a k vánocum mi ježíšek přinese novou helmusurprised...votevřenousurprised...asik vot Osbesurprised ...takovou tu do helikoptérygood ...a nebo splašim origo US AIR FORCE, co v nich lítali f Cobrách nat Viet-Namemgood...doufam že tě Péťo netrefí šlakbigsmile

To zas nebudou mít děti do jara co žrát... smile1

Tak ať s tim máš víc štěstí než s tím předchozím... Banditem, tuším...help

surprisedcopak, nevydržel??


Bandit 4EVER!!!
PALOUS (Člen)
16.08.2009 22:19:05
Offline

Re: Přilba do 2000?

do dvou bych nic asi nekoupil ale dej vo 450 víc a máš vystaráno good http://www.motocentrum-toman.cz/motocen … 20pink.jpg


Jebat motorky :-)
Ondráš (Člen)
16.08.2009 22:20:22
Offline

Re: Přilba do 2000?

barynek psal:

surprisedcopak, nevydržel??

Vydržel... Ale je tak max. na okrasu...help On ti povypráví sám... A vzal bych to od toho počátečního nadšení.smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Filous (Člen)
16.08.2009 23:24:59
Offline

Re: Přilba do 2000?

Ondráš psal:
barynek psal:

surprisedcopak, nevydržel??

Vydržel... Ale je tak max. na okrasu...help On ti povypráví sám... A vzal bych to od toho počátečního nadšení.smokin

...ale piču, nedostatky sem vychytal...a trochu si zvyknulbigsmile ...ale sem spokojenej, esi ji něgdy rozbiju, tag ji koupim zas, ty kecy že né sou jen kecy, aby ste si ji nekoupili takybigsmile...nooo ále...možná bych šel do Simpsnacool...a tu votavřenou koupim na léto, ježdění do práce a taggood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Pšán (Člen)
16.08.2009 23:45:13
Offline

Re: Přilba do 2000?

..Fildo,woe,necypuj,dávej na sebe trochu majzla..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Ondráš (Člen)
17.08.2009 07:20:21
Offline

Re: Přilba do 2000?

Filous psal:

...ale piču, nedostatky sem vychytal...a trochu si zvyknulbigsmile ...ale sem spokojenej, esi ji něgdy rozbiju, tag ji koupim zas, ty kecy že né sou jen kecy, aby ste si ji nekoupili takybigsmile...nooo ále...možná bych šel do Simpsnacool...a tu votavřenou koupim na léto, ježdění do práce a taggood

Nj... Pro krásu se musí trpět...smokinsmile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
K.a.s.y.m. (Člen)
17.08.2009 08:31:56
Offline

Re: Přilba do 2000?

Ondráš psal:
Filous psal:

...ale piču, nedostatky sem vychytal...a trochu si zvyknulbigsmile ...ale sem spokojenej, esi ji něgdy rozbiju, tag ji koupim zas, ty kecy že né sou jen kecy, aby ste si ji nekoupili takybigsmile...nooo ále...možná bych šel do Simpsnacool...a tu votavřenou koupim na léto, ježdění do práce a taggood

Nj... Pro krásu se musí trpět...smokinsmile1

těsnící páska na okna z Baumaxu to doladí bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
17.08.2009 09:37:18
Offline

Re: Přilba do 2000?

K.a.s.y.m. psal:
Ondráš psal:
Filous psal:

...ale piču, nedostatky sem vychytal...a trochu si zvyknulbigsmile ...ale sem spokojenej, esi ji něgdy rozbiju, tag ji koupim zas, ty kecy že né sou jen kecy, aby ste si ji nekoupili takybigsmile...nooo ále...možná bych šel do Simpsnacool...a tu votavřenou koupim na léto, ježdění do práce a taggood

Nj... Pro krásu se musí trpět...smokinsmile1

těsnící páska na okna z Baumaxu to doladí bigsmile

...pásku sem uš utrch...a zvyk si na průvan...nejsem žádná dámičkabigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
17.08.2009 09:38:51
Offline

Re: Přilba do 2000?

Filous psal:
K.a.s.y.m. psal:
Ondráš psal:


Nj... Pro krásu se musí trpět...smokinsmile1

těsnící páska na okna z Baumaxu to doladí bigsmile

...pásku sem uš utrch...a zvyk si na průvan...nejsem žádná dámičkabigsmile

bigsmilebigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Palino (Člen)
17.08.2009 21:56:40
Offline

Re: Přilba do 2000?

Když ji miluješ, není co řešitbigsmile
...a když ne, tak jí kup blembák do 2000, ale zbavit se baby jde i elegantnějším a humánnějším způsobemsmokin


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
Sandman (Člen)
19.08.2009 02:37:51
Offline

Re: Přilba do 2000?

Petr J. psal:

2000,- za přilbu? a má batůžek na boty, rukavice, kalhoty, bundu, páteřák?

pokud ne, nemá co dělat na motorce....

No jistěé, některým z nás stačí jen ta přilba, ale aj to mi přijde jako zbytečný luxůsbigsmile


Motorkář je týpek tvrdej, na plechovky z výšky mrdej.
Sandman (Člen)
13.09.2009 02:23:23
Offline

Re: Přilba do 2000?

Nakonec přece jen půjdu do dražší přilby (tak kolem 3000). Tak jsem se chtěl zeptat, co si myslíte o tomto škopku?
http://www.motokralik.cz/zbozi-detail/1849
Přemýšlel jsem eště o přilbě např. od KBC nebo Lazeru, ale nemám s nimi zkušenosti. Nechci zbytečně zakládat další téma. Mohli byste mi někdo poradit? Díky mocgood


Motorkář je týpek tvrdej, na plechovky z výšky mrdej.
gerrik (Člen)
13.09.2009 10:19:14
Offline

Re: Přilba do 2000?

Sandman (Člen)
13.09.2009 13:31:13
Offline

Re: Přilba do 2000?

fuckfuckTy si komik. To si zrovna můžu své hezčí polovičce koupit totobigsmilebigsmile
http://www.hrnec.cz/detail/733016.jpg


Motorkář je týpek tvrdej, na plechovky z výšky mrdej.
gerrik (Člen)
13.09.2009 14:31:28
Offline

Re: Přilba do 2000?

Tady naděláte, dříve se jezdilo s kokosákama a obyč. přilbama cool A teď najednou všichni - kup co nejdražší. Jak už někdo říkal, hlava zůstane v celku, ale zbytek těla v pussy

malda (Člen)
13.09.2009 18:41:00
Offline

Re: Přilba do 2000?

Serete mě všichni s těma kecama o ruznejch značkách cenách ! samozřejmě je rozdil mezi 2000 tis nebo 10000 tis za škopek ale pokud sedi a je zapnutá tak náraz na hlavu tak abys prežíl ustoji i ta levnější !! když je rána vjetší tak ti nevydrží krk obratle a další !! Dělat z někoho socku jen proto že chce levnější mě sere !!! bylo tady zvykem že když se někdo slušně zeptal tak se mu poradilo !!! je mi z toho tady někdy smutno!!!smile2

Borák (Člen)
13.09.2009 19:03:16
Offline

Re: Přilba do 2000?

koukni sem www.mcf.cz
ten cox nejni zas tak hroznej
mám jeden vyklápěcí dyš sem línej sundat brejle a jednu když vezu někoho jen tak kolem komína.sou hlučnější ale jinak to jde
jinak mám Lazer taky nebyla nejdražší ale sem s ní spokojenej


...nikdo nevojebe Ježíše...
Palino (Člen)
13.09.2009 20:18:14
Offline

Re: Přilba do 2000?

malda psal:

Serete mě všichni s těma kecama o ruznejch značkách cenách ! samozřejmě je rozdil mezi 2000 tis nebo 10000 tis za škopek ale pokud sedi a je zapnutá tak náraz na hlavu tak abys prežíl ustoji i ta levnější !! když je rána vjetší tak ti nevydrží krk obratle a další !! Dělat z někoho socku jen proto že chce levnější mě sere !!! bylo tady zvykem že když se někdo slušně zeptal tak se mu poradilo !!! je mi z toho tady někdy smutno!!!smile2

Maldo, dovolím si nesouhlasit. Levná helma je levná hlavně proto, jaké materiály jsou použity. Ona sice na první vyzkoušení sedí, ale vymáčkne se během několika nasazení. Zpracování bude odpovídat taky ceně a o schopnosti odolat nárazu tak, aby ti ještě sama helma neublížila se dá taky pochybovat. Hlava potřebuje pořádnou ochranu a můj názor je, že helma do 2000 slouží pouze tomu, aby byla dodržena pravidla vyhlášky týkající se povinnosti používání ochranné přilby.
A taky bych se rád zastal zde přispívajících, kteří jen humornou formou chtěli sdělit, že takový blembák NEE.


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
Ton@l (Člen)
13.09.2009 21:04:16
Offline

Re: Přilba do 2000?

no ja mam helmu taky okolo 2000 je to Jebs uz ji mam 3 rok porad perfektne sedi uz jsem v ni i spadl a taky v pohode... nejdulezitejsi je si vybrat spravnou velikostsmile1 uz se ale chystam na novousmile1 nevite kde na morave vyzkouset prilby Shiroidontknow


Vzdy muze byt hur :-)
Miras (Člen)
13.09.2009 21:05:10
Offline

Re: Přilba do 2000?

už jsem otestoval náraz v termoplastové helmě, helma jen škráblá a já v bezvědomí. Kdyby byl náraz silnější tak končí moje výprava, ale ne díky helmě ale vzhledem k fyzikálním zákonům a ty jsou jen jedny. Dražší helmy jsou fajn lépe sedí, není v nich takový hluk, jsou lehčí, prostě komfort někde jinde.  Nadruhou stranu to chce zase trochu přemýšlet a ne se nechat jen masírovat PR články, PR testy a poučkami typu po 3 letech se musí helma měnit protože bla bla a snůžka fyzikálních nesmyslů.
Mimochodem já si rád za kvalitu připlácím ale zase nadruhou stranu když někdo prašule zrovna nemá tak to brát s rozumem. Důležitý při nákupu bude kontrola homologací.

malda (Člen)
13.09.2009 21:17:16
Offline

Re: Přilba do 2000?

Chtěl jsem jenom řict že l za menši penize lze koupit rozumnou kvalitu a ne že když to neni za desítku tak to nestojí za nic !!

osiris (Člen)
13.09.2009 21:28:09
Offline

Re: Přilba do 2000?

...i kdby stála jen pětikorunu, tak pokud má homologaci, je bezpečná


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Kakac (Člen)
13.09.2009 21:38:12
Offline

Re: Přilba do 2000?

osiris psal:

...i kdby stála jen pětikorunu, tak pokud má homologaci, je bezpečná

Za pětikorunu by byla asi tak pro mýho křečka bigsmilebigsmile
Ale měl by přilbu s homologacíbigsmile


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
osiris (Člen)
13.09.2009 21:40:34
Offline

Re: Přilba do 2000?

Kakac psal:
osiris psal:

...i kdby stála jen pětikorunu, tak pokud má homologaci, je bezpečná

Za pětikorunu by byla asi tak pro mýho křečka bigsmilebigsmile
Ale měl by přilbu s homologacíbigsmile

...wole, tady ? koupit něco za pětikorunu ? ani na toho křečka bys nesehnal bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Palino (Člen)
13.09.2009 21:56:13
Offline

Re: Přilba do 2000?

Ton@l psal:

no ja mam helmu taky okolo 2000 je to Jebs uz ji mam 3 rok porad perfektne sedi uz jsem v ni i spadl a taky v pohode... nejdulezitejsi je si vybrat spravnou velikostsmile1 uz se ale chystam na novousmile1 nevite kde na morave vyzkouset prilby Shiroidontknow

Iron Moto Staré Město


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
Miras (Člen)
13.09.2009 21:59:37
Offline

Re: Přilba do 2000?

v bikercrownu jsou teď akce na helmy, ale nevím co to je zač.

Kakac (Člen)
13.09.2009 22:12:51
Offline

Re: Přilba do 2000?

osiris psal:
Kakac psal:
osiris psal:

...i kdby stála jen pětikorunu, tak pokud má homologaci, je bezpečná

Za pětikorunu by byla asi tak pro mýho křečka bigsmilebigsmile
Ale měl by přilbu s homologacíbigsmile

...wole, tady ? koupit něco za pětikorunu ? ani na toho křečka bys nesehnal bigsmile

V noci když na to vlítnou pak jich je bigsmile a zadarmobigsmile
Pak jdou na návštěvu ke strejcovi hadovibigsmile


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
Kakac (Člen)
13.09.2009 22:17:49
Offline

Re: Přilba do 2000?

Miras psal:

v bikercrownu jsou teď akce na helmy, ale nevím co to je zač.

Od Cabergu 104 jsou dobrý já ju mám docel ujde a za tu cenu good
http://www.bikerscrown.cz/produkt2865.html
http://www.bikerscrown.cz/produkt2867.html
http://www.bikerscrown.cz/produkt2866.html


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
Sandman (Člen)
05.02.2010 13:19:06
Offline

Re: Přilba do 2000?

Nó, tak jsem nakonec dal na moudrou radu starších, zkušenějších a šílenějších a koupil jí pořádný hrnec od škorpióna. Teď jsem jen trošku nasratý, bo ta přilbaje technicky vzato o úroveň výš než ta mojasurprisedbigsmile


Motorkář je týpek tvrdej, na plechovky z výšky mrdej.
redik27 (Člen)
05.02.2010 14:40:03
Offline

Re: Přilba do 2000?

Sandman psal:

Nó, tak jsem nakonec dal na moudrou radu starších, zkušenějších a šílenějších a koupil jí pořádný hrnec od škorpióna. Teď jsem jen trošku nasratý, bo ta přilbaje technicky vzato o úroveň výš než ta mojasurprisedbigsmile

a ocenila to pořádně?


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
cooogi (Nový člen)
05.02.2010 20:06:32
Offline

Re: Přilba do 2000?

doporučuju tuto:

http://www.bonmoto.cz/ac-11-shiva/

cena 2970,- good

materiál Kevlar-Spectra.


Když ji miluješ, není co řešit ...
ross (Člen)
05.02.2010 20:24:41
Offline

Re: Přilba do 2000?

jestli chce baba jezdit, tak ať si koupí všechno sama


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Smoula.koumak (Člen)
08.02.2010 13:15:09
Offline

Re: Přilba do 2000?

ross psal:

jestli chce baba jezdit, tak ať si koupí všechno sama

včetně motorky bigsmile


Bandit v lese :-))
karlos100 (Člen)
08.02.2010 13:20:14
Offline

Re: Přilba do 2000?

Smoula.koumak psal:
ross psal:

jestli chce baba jezdit, tak ať si koupí všechno sama

včetně motorky bigsmile

i ty drsňákubigsmilebigsmilebigsmile


...a bude hůř!
roman.v (Člen)
09.02.2010 21:20:27
Offline

Re: Přilba do 2000?

sonyk psal:

chudak batuzek prilba je zaklad

Po vlastní zkušenosti můžu odpřísáhnout. My ten škopek zachránil palicigood


Don´t worry, be Bandit!
zdenda67 (Člen)
11.02.2010 15:12:48
Offline

Re: Přilba do 2000?

Moje přítulka má airoh cena kolem 2500kč.Je celkem vpohodě,až nato že prej trochu do toho fouká,ale co by si chtěl za takovou cenu žegood

něco podobného jako tohle  http://www.motocentrum.pel.cz/cs/eshop- … 33362.html


Žiješ jen jednou:-p:-)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr