Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Městský KOKOTI

Lihy (Člen)
14.08.2009 08:02:07
Offline

Městský KOKOTI

Tak mě hned po ránu naštvali měšťáci... U baráku je cedule že dneska čištění silnic od 7:00, do práce odjíždim 7:05, no co čert nechtěl trochu sem nezvládl tajming a u auta byl 7:15 a už u něj stáli ty zmrdi (po čističích ani stopa, ty jezděj tak kolem 8...). Tak slušně zdravim a omlouvám se že sem to nestihl a že už s tim jedu do prdele. Ten debil akorát dopsl lísteček a že prej ať mu dám občanku abysme to vyřešili na místě, když už tu sem. Tak sem ho poslal do píče a odjel s lístečkem v ruce.
Tak a teď co s timbigsmile
1. ten mamlas tam napsal špatný datum (14.9.2009)
2. to auto neni psaný na mě...
takže mám to nechat plavat až se sami ozvou a nebo tam s lístečkem kterej mě usvědčuje z "parkování na zákazu zastavení - blokové čištění ulic" který samozřejmě 14.9.2009 nebude, poslat nebohého vlastníka vozu aby jim řek že to on né on že to osoba blízká?

ps. sou to normální buzeranti, kdybych tam nepřišel, tak neřeknu ani A, ale takhlefuck

fidoB6 (Člen)
14.08.2009 08:08:21
Offline

Re: Městský KOKOTI

jestli je to na 14.9. tak bych se na ně asi vysral...co je psáno to je dáno a jestli nebude čištění ulic v září,tak je vocas ten fízl...


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Petr (Člen)
14.08.2009 08:08:54
Offline

Re: Městský KOKOTI

myslím, že pokud tam zajdeš, tak jim to mužeš omlátit o hlavu a nemusíš už na to myslet..


tož tak..
mi (Člen)
14.08.2009 08:26:09
Offline

Re: Městský KOKOTI

Ice by to měl vědět...

neni nad to bydlet vsenochrupově tady ulice nečistí, páč je tu nemáme a každej si před barákem uklidí sám bigsmile bigsmile bigsmile

nevim jak datum, ale kdyš si mu dal opčanku tak je štráfek na tebe a kdyš evidentně vjeděj kdo páchal přestupek tak asi osobablíská neklapne idontknow

mušim vymyslet jak říkat obyvatelúm města a roznest to po senochrupovskejch zábavách a poutích aby se to dostalo aš do města které vzniklo kdyš se pánubohu rostrch pitel s pitomci bigsmile bigsmile bigsmile

sory mám eště asi v žíle redface

třeba prachochrupové
nebo idontknow smile2


svět je cirkusovej stan
Miras (Člen)
14.08.2009 08:30:05
Offline

Re: Městský KOKOTI

mi psal:

Ice by to měl vědět...

neni nad to bydlet vsenochrupově tady ulice nečistí, páč je tu nemáme a každej si před barákem uklidí sám bigsmile bigsmile bigsmile

nevim jak datum, ale kdyš si mu dal opčanku tak je štráfek na tebe a kdyš evidentně vjeděj kdo páchal přestupek tak asi osobablíská neklapne idontknow

mušim vymyslet jak říkat obyvatelúm města a roznest to po senochrupovskejch zábavách a poutích aby se to dostalo aš do města které vzniklo kdyš se pánubohu rostrch pitel s pitomci bigsmile bigsmile bigsmile

sory mám eště asi v žíle redface

třeba prachochrupové
nebo idontknow smile2

To že s autem odjížděl neznamená že něco spáchal, to ta blízká osoba která to tam zaparkovala...
14 září to nafoť, a pak tam zajdi good

huskyb12 (Administrator)
14.08.2009 08:43:09
Offline

Re: Městský KOKOTI

podle mě to díky tomu datu ani nebudou zkoušet - i když ...
onehdá mě předvolali na služebák - parkování v křižovatce - to ty auta eště nefotili - přinesu sebou záznam z CCS monitoru a tam je, že auto stálo vo ulici vedle, pani se šla poradit kamsi a přišla, že dobrý, votáčim se a vona momentíček, eště tady máte Štěpánskou a já na to, že do centra nejezdim a vona aha kolega píše Micra a vy máte Corsu, tak taky nic, ale eště tady máte stejnej hříh ze Zahraďáku - řekla si vo kilo, tak sem jí ho dal, kapku sem se bál, aby sme tam nebyli do tmy ...

jinak parkování pod přenosnou značkou ? stačí když si vzpomeneš, kdy jí tam dali, sou prázdniny, seš přece furt pryč nebo pod parou :)))


ale di, Ty brepto ...
Banditatom (Člen)
14.08.2009 09:31:06
Offline

Re: Městský KOKOTI

ser na ně na vagínygood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
fido (Člen)
14.08.2009 09:38:21
Offline

Re: Městský KOKOTI

klasická buzerace...hlídačů hoven..

u nás při blokovým když odjedeš před metařema - neřeřej...to až si deš pro auto na hlídanýbigsmile..tak Ti ho jako vydávají s nezbytnejma kecama o porušení obecně závaznejch sraček.

zaleží na tom jestli mají auto vyfocený...ale i tak osoba "blízká"

Nedávno jsem zastavil u krámu kde bylo plný parkoviště, dal jsem to do boční ulice a po návratu..cca 8minsmokinjsem měl lístek, parkování na chodníku...vozovka byla současně s chodníkem a já tam měl stočený přední kolo..tak 20 čísel, bohužel jsem toho tajtrlíka už nechyt, ale za to si to vyslechli na služebněsmile1byla tam nějaká čerstvá blondýna. Bylo jim jasný že todle neudržej ani s fotkou. Bohužel mě to stálo půlhodinu vlastního času a chvilku napnutá cefkojbad


bla...blabla...!
vlada1200 (Člen)
14.08.2009 09:44:33
Offline

Re: Městský KOKOTI

rád bych ti poradil ale počkám co na to ICE.
(Ale na 99% buď v klidu!!!!)


Jezdím tak, abych dojel!
Banditatom (Člen)
14.08.2009 09:51:28
Offline

Re: Městský KOKOTI

u nás to i před čuníkem roztrhám a o zbytek se postaraj kontaktyevilgoodgood
o dědinu vedle nám s usměvem na rtech hlídají autasmokin


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Lihy (Člen)
14.08.2009 11:47:33
Offline

Re: Městský KOKOTI

mi psal:

Ice by to měl vědět...


nevim jak datum, ale kdyš si mu dal opčanku tak je štráfek na tebe a kdyš evidentně vjeděj kdo páchal přestupek tak asi osobablíská neklapne idontknow

nejsem senochrup abych měšťákovi ukazoval občankubigsmile Sem psal že sem ho poslal do pussy a odjel s tim vyplněnym lístečkem co tam čmáral po dobu našeho rozhovoru.

gore (Člen)
14.08.2009 12:13:30
Offline

Re: Městský KOKOTI

ser na ne na picuse fuck gdyz napsal 9. mesic vymrdanec tak ses mimo
dalsi ukazana plati co je to za zasrance at je to ten nebo ten proste zkundeny policajtisicksicksicksick

bigsmilesem  vybral sprosty slova na par dni dopredu ale co se techto organu tyce to inac nejdecoolsmokin


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
bery (Člen)
14.08.2009 17:54:51
Offline

Re: Městský KOKOTI

jestli jsi podepsal tak si v tom. jestli si nic nepodepsal, tak bych se nechal předvolat, dělal blbce kdy jako mělo bejt to čištění, papír je na září a jestli ten blb to dal někomu do ruky tak o tom nic nevím. 14.9 tam žádnej zákaz nebyl tak nazdar


momentalně zavostalej
Paladin86 (Člen)
14.08.2009 18:48:14
Offline

Re: Městský KOKOTI

Já bych měsíc počkal. Kdyby pak něco řešili tak bych tam zašel že máš za oknem lístek a že je to neoprávněný protože 14.9. žádný čištěný nebylo.

syky (Administrator)
14.08.2009 19:41:52
Offline

Re: Městský KOKOTI


Never drive faster
than your guardian angel can fly!
Góťa (Člen)
14.08.2009 20:19:18
Offline

Re: Městský KOKOTI

U nás taky takhle vypisujou bločky při čištění, ale když jim pak oznámíš, že tam to auto parkovalo už před umístěním přenosný značky a ty jsi o ní nevěděl, nebo jsi byl pryč, tak co zmůžou...?idontknow


.... vono to ňák dopadne ....
Koldan (Člen)
15.08.2009 08:03:38
Offline

Re: Městský KOKOTI

dvje varianty:
hele logicky, pokud si nepodepsal a on nezná tvoji identitu (to Husky: jako že neví gdo je woebigsmile), tag tam normálka pošli tag za 14 dní (to už si nebudů nic pamatovat) majitele auta, ten ať řekne, že to tam neparkoval a že to byla osoba blíská.

druhá varianta:
majitel tam donde, udělá blbýho, co že to má znamenat, estli si z něj něgdo dělá piču, že má za stěračem lísteček ot pokuty z data kerý eště nebylo. a pokut nejsů telata, tak si sice uvjedomí, že na základě jejich blbosti po ňom nemožů jít. Otázka je jak by to kombinovali s fotků, páč estli sa nepletu, tag si to fotívaj.

Dle mého názoru první varianta vyhrvá a druhů bych použil jen jako perličku na konec aby sa chytili za nosygood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
huskyb12 (Administrator)
15.08.2009 08:23:32
Offline

Re: Městský KOKOTI

Koldan psal:

aby sa chytili za nosygood

co to tam na tom balkáně máte za móresy, tady v Evropě se za nosy nechytáme, maximálně když skáčem do vody :)))


ale di, Ty brepto ...
sonyk (Člen)
15.08.2009 08:36:57
Offline

Re: Městský KOKOTI

mi psal:

Ice by to měl vědět...

neni nad to bydlet vsenochrupově tady ulice nečistí, páč je tu nemáme a každej si před barákem uklidí sám bigsmile bigsmile bigsmile


nebo idontknow smile2

jj tak tak. tady projede cistic jednou za rok na jare aby zamet sterk z hlavni a tot vsebigsmile predbarakem si zametam sam. stercik se hodi pod zamkovku bigsmile

jinak tusim ze lihy jim obcanku nedal a jen ujel. a jestli zkurvili datum nic nebude. jak si mohl v srpnu spatne parkovat v zari ? to nechapubigsmile


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
richie (Člen)
15.08.2009 08:52:07
Offline

Re: Městský KOKOTI

neresit... kdyz to auto neni psany na tebe tak stejne predvolaj toho na koho je to napsany, ten rekne osoba blizka a je po prdeli ...... vlastni zkusenost smokin ....... ale u me dokonce pristoupili k tomu ze nekde vystrachali moje cislo a furt me volali abych tam dosel, ale kdyz sem je poslal nekam a prastil s telefonem uz se na to vykaslali fuck


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
bery (Člen)
15.08.2009 09:10:30
Offline

Re: Městský KOKOTI

Koldan psal:

dvje varianty:
hele logicky, pokud si nepodepsal a on nezná tvoji identitu (to Husky: jako že neví gdo je woebigsmile), tag tam normálka pošli tag za 14 dní (to už si nebudů nic pamatovat) majitele auta, ten ať řekne, že to tam neparkoval a že to byla osoba blíská.

druhá varianta:
majitel tam donde, udělá blbýho, co že to má znamenat, estli si z něj něgdo dělá piču, že má za stěračem lísteček ot pokuty z data kerý eště nebylo. a pokut nejsů telata, tak si sice uvjedomí, že na základě jejich blbosti po ňom nemožů jít. Otázka je jak by to kombinovali s fotků, páč estli sa nepletu, tag si to fotívaj.

Dle mého názoru první varianta vyhrvá a druhů bych použil jen jako perličku na konec aby sa chytili za nosygood

i tady platí co je psáno je dáno
u soudu foto nemusí obstát
jednoduše mu to Mpolda ulehčil


momentalně zavostalej
Paladin86 (Člen)
15.08.2009 09:44:55
Offline

Re: Městský KOKOTI

Já bych napsal Nově jak policajti dávaj pokuty bigsmile  Alespon jednou nebudou v TV motorkáři... good

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr