Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Sosnová 18.8. - zase poděkování

Ondráš (Člen)
18.08.2009 19:48:47
Offline

Sosnová 18.8. - zase poděkování

Opět děkuji organizátorům za jako vždy, skvělou akci.good

Jezdci co si tam zlomil nohu přeji brzké uzdravení.good

Jen jedna věc... Došlo pak pivo.smile2


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Progear 650 (Člen)
18.08.2009 20:40:18
Offline

Re: Sosnová 18.8. - zase poděkování

I já dík... good
Ondráš: budu ti vyprávět, co jsme se rozloučili se stala spousta věcí....smile1


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
pavel dolínek (Člen)
18.08.2009 20:45:19
Offline

Re: Sosnová 18.8. - zase poděkování

tak se podel s kamaradama malinkejsmile1,jinak akce na jednicku s hvezdickou az na pana komisare osihobigsmilebigsmilegood


"una storia italiana"
Ondráš (Člen)
18.08.2009 20:45:52
Offline

Re: Sosnová 18.8. - zase poděkování

Progear 650 psal:

I já dík... good
Ondráš: budu ti vyprávět, co jsme se rozloučili se stala spousta věcí....smile1

Zapínám ICQ. U mě nuda... Prostě jsem dojel domu.redface


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
stoner (Člen)
18.08.2009 21:05:26
Offline

Re: Sosnová 18.8. - zase poděkování

taky se připojuji s díky. zase super akce good

osiris (Člen)
18.08.2009 21:13:21
Offline

Re: Sosnová 18.8. - zase poděkování

pavel dolínek psal:

tak se podel s kamaradama malinkejsmile1,jinak akce na jednicku s hvezdickou az na pana komisare osihobigsmilebigsmilegood

...co, co woe, mě to nosili na foťáku né ? pak zasedne komisariát a vyhodnotí se, jestli někdo zvedne prdel bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Ondráš (Člen)
18.08.2009 21:34:36
Offline

Re: Sosnová 18.8. - zase poděkování

pavel dolínek psal:

tak se podel s kamaradama malinkejsmile1,jinak akce na jednicku s hvezdickou az na pana komisare osihobigsmilebigsmilegood

Zas byly někde media dříve než orgány činné v daném řízení. smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Petr J. (Člen)
18.08.2009 21:43:30
Offline

Re: Sosnová 18.8. - zase poděkování

závidím....smile2smile2smile2

mazlik (Nový člen)
18.08.2009 21:44:16
Offline

Re: Sosnová 18.8. - zase poděkování

Taky se poprvé připojuju s díkygood. Super ježdění, ještě kdyby tak někteří věděli do které kategorije se nechat zapsatheadshake Nemůžu se už dočkat Mostu se školou ...


heslo k předjíždění: Asi to nestihnu, ale zkusím to ....
WenzelB6 (Člen)
18.08.2009 22:39:20
Offline

Re: Sosnová 18.8. - zase poděkování

jj taky velký dík za akcičku. Překvapila mně hned v prvnim kole nová šikana , řada poskládanejch gum před cestu ale stroj sem zvlád goodcool

Peter_GS (Nový člen)
18.08.2009 22:40:14
Offline

Re: Sosnová 18.8. - zase poděkování

Taky chci poděkovat za fajn odpoledne! good
Zdálo se mi, jako by ten asfalt byl dneska nejaký kluzký, párkrát mi ustřelilo zadní kolo, ale možná je to jen můj pocit a výsledek nedokonalé jízdy surprised

Ondráš (Člen)
18.08.2009 23:47:39
Offline

Re: Sosnová 18.8. - zase poděkování

Peter_GS psal:

Taky chci poděkovat za fajn odpoledne! good
Zdálo se mi, jako by ten asfalt byl dneska nejaký kluzký, párkrát mi ustřelilo zadní kolo, ale možná je to jen můj pocit a výsledek nedokonalé jízdy surprised

Už jsem z těch jízd míval taky lepší pocit...help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
gore (Člen)
19.08.2009 07:05:56
Offline

Re: Sosnová 18.8. - zase poděkování

..aj ja se pridavam s dekovackougood suprofka vodpolednegood cool


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
inkvizitorr (Administrator)
19.08.2009 07:23:39
Offline

Re: Sosnová 18.8. - zase poděkování

mazlik: vod toho tam seš abys příště věděl jak na tom s ježděním seš good příště už si to s honzou na gsr můžete rozdávat v klídku v rychlý skupině smokin

peter+ondráš: na vás dva je radost koukat good a jestli už ty vaše pocity nebudou trochu z toho že už tam jezdíte vobá kudlu jako kráva surprisedhelp

jináč všem vostatním co dorazili opět velký dík good

p.s. doufám že ste si všimli že bude z celýho odpoledne opět video smile1 fotky tentokrát dostala za úkol verča takže snad budou komplet a dřív než ty z posledně kerejch eště půlka neni upravená, tak snad se k tomu někdy dostanuidontknow


doba je temná...
Eremi (Člen)
19.08.2009 08:26:21
Offline

Re: Sosnová 18.8. - zase poděkování

samo se taky připojuju se slovy díků organizátorům, z nichž někteří byli trošku hysteričtí, některej se tam váleli lidi a voni si váleli šunky, ještě, že máme tu Verču:o)
jinak Petroj GS: jsem se tam za tebou vozil asi ty čtyři kola a ty mi tam ne a ne nechat místečko, tak jsi mě taky dvakrát pěkně vylekal těma dvěma skorohasanama na výjezdu, když jsem byl na tobě nalepenej:o) Ale jezdíš s tou krávou pěknou pilu:o)


S úsměvem jde všechno líp :o)
Filous (Člen)
19.08.2009 08:32:49
Offline

Re: Sosnová 18.8. - zase poděkování

...dobré to bylogood ...akorát mladýho bych cestou domu zabil, vola!!!fuck ...a Progýroj díky za asistenc a hledačský schopnostigood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
barynek (Člen)
19.08.2009 08:45:23
Offline

Re: Sosnová 18.8. - zase poděkování

Filous psal:

...dobré to bylogood ...akorát mladýho bych cestou domu zabil, vola!!!fuck ...a Progýroj díky za asistenc a hledačský schopnostigood

wogo on by ti mohl dělat Progear chůvubigsmile, nejdřív tě odvede z hospy a vyseká z maléru, ted ti hledá úspěšně mladýho...bigsmilebigsmilebigsmile


Bandit 4EVER!!!
Filous (Člen)
19.08.2009 08:46:57
Offline

Re: Sosnová 18.8. - zase poděkování

barynek psal:
Filous psal:

...dobré to bylogood ...akorát mladýho bych cestou domu zabil, vola!!!fuck ...a Progýroj díky za asistenc a hledačský schopnostigood

wogo on by ti mohl dělat Progear chůvubigsmile, nejdřív tě odvede z hospy a vyseká z maléru, ted ti hledá úspěšně mladýho...bigsmilebigsmilebigsmile

...a další a další vjeci, asi ho budu muset adoptovat jako gdysy Lihyhosurprised ...zajimavý je, že mam fšechny parchanty takový hubenýsurprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
barynek (Člen)
19.08.2009 08:51:15
Offline

Re: Sosnová 18.8. - zase poděkování

Filous psal:
barynek psal:
Filous psal:

...dobré to bylogood ...akorát mladýho bych cestou domu zabil, vola!!!fuck ...a Progýroj díky za asistenc a hledačský schopnostigood

wogo on by ti mohl dělat Progear chůvubigsmile, nejdřív tě odvede z hospy a vyseká z maléru, ted ti hledá úspěšně mladýho...bigsmilebigsmilebigsmile

...a další a další vjeci, asi ho budu muset adoptovat jako gdysy Lihyhosurprised ...zajimavý je, že mam fšechny parchanty takový hubenýsurprised

musíš se o ně taky trochu staratsmile1 a ne jenom držkovat, trochu otcovský lásky a uvidíš ty změnybigsmile
PS: máš mejla, tak mrkni plís, díkgood


Bandit 4EVER!!!
Ondráš (Člen)
19.08.2009 08:52:32
Offline

Re: Sosnová 18.8. - zase poděkování

Filous psal:

...a další a další vjeci, asi ho budu muset adoptovat jako gdysy Lihyhosurprised ...zajimavý je, že mam fšechny parchanty takový hubenýsurprised

Páč místo abys jim dal nažrat, tak si koupíš novou helmu. bigsmile

Progear se dušoval, že už mu zbejvá ještě pomoci Áje. Tebe a mladýho už má z krku, tak jsem zvědavej s čím...evilsmokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
barynek (Člen)
19.08.2009 08:55:36
Offline

Re: Sosnová 18.8. - zase poděkování

Ondráš psal:
Filous psal:

...a další a další vjeci, asi ho budu muset adoptovat jako gdysy Lihyhosurprised ...zajimavý je, že mam fšechny parchanty takový hubenýsurprised

Páč místo abys jim dal nažrat, tak si koupíš novou helmu. bigsmile

Progear se dušoval, že už mu zbejvá ještě pomoci Áje. Tebe a mladýho už má z krku, tak jsem zvědavej s čím...evilsmokin

ty seš wůlbigsmilebigsmilebigsmile


Bandit 4EVER!!!
inkvizitorr (Administrator)
19.08.2009 08:56:25
Offline

Re: Sosnová 18.8. - zase poděkování

Ondráš psal:

Progear se dušoval, že už mu zbejvá ještě pomoci Áje. Tebe a mladýho už má z krku, tak jsem zvědavej s čím...evilsmokin

nádobí helpidontknow


doba je temná...
Peter_GS (Nový člen)
19.08.2009 09:03:13
Offline

Re: Sosnová 18.8. - zase poděkování

Eremi psal:

samo se taky připojuju se slovy díků organizátorům, z nichž někteří byli trošku hysteričtí, některej se tam váleli lidi a voni si váleli šunky, ještě, že máme tu Verču:o)
jinak Petroj GS: jsem se tam za tebou vozil asi ty čtyři kola a ty mi tam ne a ne nechat místečko, tak jsi mě taky dvakrát pěkně vylekal těma dvěma skorohasanama na výjezdu, když jsem byl na tobě nalepenej:o) Ale jezdíš s tou krávou pěknou pilu:o)

Omlouvám se Ti, že jsem se vecpal furt tam, kde jsi chtěl i Ty, nebyl v tom úmysl Tě záměrně blokovat headshake, jen ten boxer s padákama není úplně nejštíhlejší motka, takže to je pak jako pokus projít zabouchnutýma dveřma smile1 A viděl jsi sám, že občas jsem s tím měl co dělat, když to začalo na výjezdech lítat, takře jsem víc řešil, co je přede mnou než za mnou smile1 Tvé projíždění zatáček se mi moc líbilo good

zzzmrzlinar (Člen)
19.08.2009 12:17:39
Offline

Re: Sosnová 18.8. - zase poděkování

moc nepříjemné to zranění, snad bude na dlouhou dobu poslední.

Všem co jsem tam tentokrát otravoval svojí pomalou jízdou se tímto omlůůůvám headshake

mám tu novou mrchu asi tři dny a za boha jsem se na to nemoh srovnat, ale příště už to snad bude lepčí, holt učit se, učit se. trénovat, trénovat.

Ondráš (Člen)
19.08.2009 13:32:40
Offline

Re: Sosnová 18.8. - zase poděkování

zzzmrzlinar psal:

mám tu novou mrchu asi tři dny a za boha jsem se na to nemoh srovnat, ale příště už to snad bude lepčí, holt učit se, učit se. trénovat, trénovat.

A co ten mlaďas jak ti to tam poslal do bahýnka? Jak to s motkou vypadá?


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
zzzmrzlinar (Člen)
19.08.2009 14:24:11
Offline

Re: Sosnová 18.8. - zase poděkování

Ondráš psal:
zzzmrzlinar psal:

mám tu novou mrchu asi tři dny a za boha jsem se na to nemoh srovnat, ale příště už to snad bude lepčí, holt učit se, učit se. trénovat, trénovat.

A co ten mlaďas jak ti to tam poslal do bahýnka? Jak to s motkou vypadá?

ten mlaďas je můj brácha, hlavní věc je že jemu není nic.

motyka má proraženou nádrž, kterou jsme vyspravili "Žvejkačkovým tuningem" (díky Broňovií za Winterfreshku bigsmile) trošku vodřený víko, a různý centrimetrový vodřeninky. Stejně jsem tu bestii koupil hlavně na okruhy, schválně aby už nějaké šrámy měla (a že tahle jich má) aby mě pak nemrzelou že vomlacuju leštěnku.

Ještě že jsem v pondělí večer na to dal padáky, velkej "Šámpáňo špunt" vod Rutana a i protektory na osy. Asi nejlíp načasovaná investice mýho života. good

Jinak brácha nebejt toho pádu by byl nadšenej, že prej to do tý doby byla paráda. Holt učit se na RJedničce není úplně obvyklá věc bigsmile

Ondráš (Člen)
19.08.2009 14:47:27
Offline

Re: Sosnová 18.8. - zase poděkování

CO se mu vlastně stalo? Proč to položil?help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Eremi (Člen)
19.08.2009 15:07:49
Offline

Re: Sosnová 18.8. - zase poděkování

Peter_GS psal:
Eremi psal:

samo se taky připojuju se slovy díků organizátorům, z nichž někteří byli trošku hysteričtí, některej se tam váleli lidi a voni si váleli šunky, ještě, že máme tu Verču:o)
jinak Petroj GS: jsem se tam za tebou vozil asi ty čtyři kola a ty mi tam ne a ne nechat místečko, tak jsi mě taky dvakrát pěkně vylekal těma dvěma skorohasanama na výjezdu, když jsem byl na tobě nalepenej:o) Ale jezdíš s tou krávou pěknou pilu:o)

Omlouvám se Ti, že jsem se vecpal furt tam, kde jsi chtěl i Ty, nebyl v tom úmysl Tě záměrně blokovat headshake, jen ten boxer s padákama není úplně nejštíhlejší motka, takže to je pak jako pokus projít zabouchnutýma dveřma smile1 A viděl jsi sám, že občas jsem s tím měl co dělat, když to začalo na výjezdech lítat, takře jsem víc řešil, co je přede mnou než za mnou smile1 Tvé projíždění zatáček se mi moc líbilo good

V pohodě, jel jsi prostě fakt pořád ideální stopu a nebylo ti to tam dlouho jak poslat, takže spíš to měla být poklona:o)) A fakt to tam s tebou dvakrát pěkně zacvičilo:o)))
Jo a díky za pochvalu, jak říkám ty jsi na tom jel taky pěknou pilu:o)


S úsměvem jde všechno líp :o)
inkvizitorr (Administrator)
19.08.2009 15:19:26
Offline

Re: Sosnová 18.8. - zase poděkování

Eremi psal:
Peter_GS psal:
Eremi psal:

samo se taky připojuju se slovy díků organizátorům, z nichž někteří byli trošku hysteričtí, některej se tam váleli lidi a voni si váleli šunky, ještě, že máme tu Verču:o)
jinak Petroj GS: jsem se tam za tebou vozil asi ty čtyři kola a ty mi tam ne a ne nechat místečko, tak jsi mě taky dvakrát pěkně vylekal těma dvěma skorohasanama na výjezdu, když jsem byl na tobě nalepenej:o) Ale jezdíš s tou krávou pěknou pilu:o)

Omlouvám se Ti, že jsem se vecpal furt tam, kde jsi chtěl i Ty, nebyl v tom úmysl Tě záměrně blokovat headshake, jen ten boxer s padákama není úplně nejštíhlejší motka, takže to je pak jako pokus projít zabouchnutýma dveřma smile1 A viděl jsi sám, že občas jsem s tím měl co dělat, když to začalo na výjezdech lítat, takře jsem víc řešil, co je přede mnou než za mnou smile1 Tvé projíždění zatáček se mi moc líbilo good

V pohodě, jel jsi prostě fakt pořád ideální stopu a nebylo ti to tam dlouho jak poslat, takže spíš to měla být poklona:o)) A fakt to tam s tebou dvakrát pěkně zacvičilo:o)))
Jo a díky za pochvalu, jak říkám ty jsi na tom jel taky pěknou pilu:o)

jak romantické když si dva lezou do řiti bigsmilebigsmilebigsmile


doba je temná...
zzzmrzlinar (Člen)
19.08.2009 15:22:52
Offline

Re: Sosnová 18.8. - zase poděkování

Ondráš psal:

CO se mu vlastně stalo? Proč to položil?help

nic tak hroznýho, dvě typické začátečnické chybky dohromady, trochu se asi lek když ho někdo předjížděl a uhnul trochu stranou, a pak jak vjel na trávu tak nepustil brzdu, převalil se a v tý louži s bahnem pak nějakej šutr provalil nádrž. Jediná louže v celý Sosně a von do ní zrovna spadnesurprised, motyka byla zabahněná jako kroska. Ale už se voba těšíme do Mostu, tam teda samozřejmě budu jezdit jenom já.

Petr J. (Člen)
19.08.2009 18:25:59
Offline

Re: Sosnová 18.8. - zase poděkování

to Inkviz: bigsmilebigsmilebigsmile

Filous (Člen)
20.08.2009 08:22:07
Offline

Re: Sosnová 18.8. - zase poděkování

inkvizitorr psal:
Eremi psal:
Peter_GS psal:


Omlouvám se Ti, že jsem se vecpal furt tam, kde jsi chtěl i Ty, nebyl v tom úmysl Tě záměrně blokovat headshake, jen ten boxer s padákama není úplně nejštíhlejší motka, takže to je pak jako pokus projít zabouchnutýma dveřma smile1 A viděl jsi sám, že občas jsem s tím měl co dělat, když to začalo na výjezdech lítat, takře jsem víc řešil, co je přede mnou než za mnou smile1 Tvé projíždění zatáček se mi moc líbilo good

V pohodě, jel jsi prostě fakt pořád ideální stopu a nebylo ti to tam dlouho jak poslat, takže spíš to měla být poklona:o)) A fakt to tam s tebou dvakrát pěkně zacvičilo:o)))
Jo a díky za pochvalu, jak říkám ty jsi na tom jel taky pěknou pilu:o)

jak romantické když si dva lezou do řiti bigsmilebigsmilebigsmile

bigsmilebigsmilebigsmile...normálně vidim, jag se kucí plácaj po ramenoubigsmilebigsmilebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Eremi (Člen)
20.08.2009 08:31:11
Offline

Re: Sosnová 18.8. - zase poděkování

neee, taháme se za kokotybigsmile


S úsměvem jde všechno líp :o)
Cerv (Nový člen)
20.08.2009 10:16:56
Offline

Re: Sosnová 18.8. - zase poděkování

Díky organizátorům za super poježdění. S motorkou jsem byl na okruhu poprvé a fakt mě to chytlo, ačkoliv R1200GS není zrovna motard. A příště bych se měl asi zapsat do té druhé skupinybigsmile

Mimochodem, chystá se nějaký foto či video výstup z té akce? Viděl jsem, že pan kameraman i slečna fotografka se činili a byla by škoda, kdyby to mělo zůstat někde v soukromém archívu...

Progear 650 (Člen)
20.08.2009 22:53:31
Offline

Re: Sosnová 18.8. - zase poděkování

inkvizitorr psal:
Ondráš psal:

Progear se dušoval, že už mu zbejvá ještě pomoci Áje. Tebe a mladýho už má z krku, tak jsem zvědavej s čím...evilsmokin

nádobí helpidontknow

mno třeba....smile1good
Filous: však OK, u mlaďase si to vyberusmile1good mno a adoptace by se hodila, pač potřebuju nějakýho vola co bude platit Tuňáka....goodbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
K.a.s.y.m. (Člen)
21.08.2009 08:26:46
Offline

Re: Sosnová 18.8. - zase poděkování

Progear 650 psal:
inkvizitorr psal:
Ondráš psal:

Progear se dušoval, že už mu zbejvá ještě pomoci Áje. Tebe a mladýho už má z krku, tak jsem zvědavej s čím...evilsmokin

nádobí helpidontknow

mno třeba....smile1good
Filous: však OK, u mlaďase si to vyberusmile1good mno a adoptace by se hodila, pač potřebuju nějakýho vola co bude platit Tuňáka....goodbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

udělám ti korektůruevil...nepíše se adoptace ,ale adopce bigsmile
Voe to nemáš pade na plechovku tuňáka třeba z Alberata?bigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
KONY (Člen)
26.08.2009 12:07:57
Offline

Re: Sosnová 18.8. - zase poděkování

Ahoj lidi,
ještě jednou bych chtěl poděkovat všem přítomným a hlavně Michalovi za pomoc nalodění mé drahé, zdarvé polovičky a vypravení jí směr Plzeň. Zároveň se omlouvám o narušení klidného okruhového odpoledne a těm co přišli o zbytek 20min, poté co jsem s tím seknul. Dnes mne pustili z nemocnice a začíná rehabka. Motce nic neni, kotník je zdravej, koleno také. Dostal jsem titanovou tyčku do holení kosti a pár šroubků. Za chyby se platí, jen ten den jsem zaplatil daň o něco všší good. A však zkušenost je pičovina, kterou podruhé neuděláš a kdo nepadá, jezdí pod své možnosti. Jelikož se budu asi hodně nudit a motorky mi budou chybět, pokusím se za Vámi zastavit v Moste 3.9. Ještě jednou díky a doufám že nikdo nebude mít takovou smůlu jako já. Pa Kony a Nikysmokin


"Zkušenost?...to je pičovina, kterou podruhé neuděláš"
zzzmrzlinar (Člen)
26.08.2009 12:16:47
Offline

Re: Sosnová 18.8. - zase poděkování

na zmařenou dvacetiminutovku se vykašli, hlavně že klouby sou dobrý, holeň snad dobře sroste, když už je to ten Titán high tech, vypadalo to ošklivě jaxs tam ležál.

Co se vůbec stalo, prý jsi spadnul dokonce dvakrát.

osiris (Člen)
26.08.2009 12:44:44
Offline

Re: Sosnová 18.8. - zase poděkování

konymu: nemáš za co, to je přece samozřejmost ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Ondráš (Člen)
26.08.2009 15:38:31
Offline

Re: Sosnová 18.8. - zase poděkování

Tak ať je to bez problémů...good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
KONY (Člen)
26.08.2009 17:09:46
Offline

Re: Sosnová 18.8. - zase poděkování

No ani se neptejte, původně jsem chtěl jet s Hondou a hlavně aby si zajezdila Niky. pak mi známej zbankal, že na Husara přiveze motardová kola. Ve finále mu nepřišli a dal mi ze svých zásob, jenomže ta přední byla jetá a už když jsem jí nazouval se mi nezdála. No a to se mi potvrdilo. Motka byla pekelně nedotáčivá a já si bláhově myslel že po zahřátí začne lepit. To ale nezačala a to s tou nohou byla opravdu blbá náhoda, kdy jsem ji intuitivně namísto vytrčení před přední kolo dal pod sebe, že chytnu balanc. Kožené boty se zasekly o asfalt a motorka, která pokračovala mi ji otočila zezadu přes lítko. Nevim ani čím to byl, jestli stupačkou nabo bůhvíčím. Je však pravda, že ty pohmožděniny udělaly doktorům asi největší starost. Noha je celá fijalová a byla tedy řádně nateklá. Vyplívá z toho co?..že pnau MITAS pro 21" a 19" motard už mi nesmí do baráku. Kdybych tam měl svého Fireblade, krásně bych se v klídku povozil na dvojku a jel bych s dobrým pocitem domu. Ještě jednou Vám děkuju kluci, ste prýma parta a rád Vás zase uvidim. Moc jsem se těšil na 3.9  a teď o to přijdu. No co se dá dělat. Tolik jsem chtěl prohnat Kačera :o))))).


"Zkušenost?...to je pičovina, kterou podruhé neuděláš"
ross (Člen)
26.08.2009 18:50:51
Offline

Re: Sosnová 18.8. - zase poděkování

tak hlavně zdravígood


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Ondráš (Člen)
26.08.2009 20:46:16
Offline

Re: Sosnová 18.8. - zase poděkování

2 KONY: Se divím že si vůbec pokračoval, když si s tím fláknul o půl kola dřív...surprised


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Progear 650 (Člen)
26.08.2009 21:28:18
Offline

Re: Sosnová 18.8. - zase poděkování

Xicht: a co takhle nějaké fotos....??? ha? e? smokinsmile1


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
KONY (Člen)
27.08.2009 10:47:47
Offline

Re: Sosnová 18.8. - zase poděkování

Ondráš psal:

2 KONY: Se divím že si vůbec pokračoval, když si s tím fláknul o půl kola dřív...surprised

S MX motkou je to jiné, když s tím někde sekneš, tak jí prostě dlábneš a jedeš dál. je na to stavjená a nemá se jí co stát. Dokud nemáš smůlu a něco si nezlomíš ty.good  Padat je přirozené. To k tomu už tak nějak patří.


"Zkušenost?...to je pičovina, kterou podruhé neuděláš"
Ondráš (Člen)
27.08.2009 11:44:12
Offline

Re: Sosnová 18.8. - zase poděkování

KONY psal:

S MX motkou je to jiné, když s tím někde sekneš, tak jí prostě dlábneš a jedeš dál. je na to stavjená a nemá se jí co stát. Dokud nemáš smůlu a něco si nezlomíš ty.good  Padat je přirozené. To k tomu už tak nějak patří.

No já jen, žeš věděl, že ty gumy nedrží, už jednou tě poslaly k zemi a přesto si jel dál kudlu...

Ale beru to z pohledu bandaskáře.help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
KONY (Člen)
27.08.2009 20:08:29
Offline

Re: Sosnová 18.8. - zase poděkování

Ondráš psal:
KONY psal:

S MX motkou je to jiné, když s tím někde sekneš, tak jí prostě dlábneš a jedeš dál. je na to stavjená a nemá se jí co stát. Dokud nemáš smůlu a něco si nezlomíš ty.good  Padat je přirozené. To k tomu už tak nějak patří.

No já jen, žeš věděl, že ty gumy nedrží, už jednou tě poslaly k zemi a přesto si jel dál kudlu...

Ale beru to z pohledu bandaskáře.help

No dnes už vím, že jsem si měl dát pivo a klobásu, poklábosit a vykašlat se na to. A to je ta zkušenost. Jenomže ta mužská ješitnost , to je hroznej nepřítel.idontknow


"Zkušenost?...to je pičovina, kterou podruhé neuděláš"

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr