Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » dilema s oblecenim

sonyk (Člen)
22.02.2007 10:25:29
Offline

dilema s oblecenim

zdarec tak jak asi vite koupil sem moto a kupujuted obleceni bundu mam vybranou supa ale spis resim dilema kalhoty a boty.mam vybrany kalhoty http://www.geneze.cz/data/obleceni/tk20.htm

a knim bych chtel boty http://www.motostar.cz/eshop/zobrazeni_ … ts_id=4364

ale nevim zda je dobra kombinace tyhle kalhoty a racing boty.moto mam modrozelenou metlu viz profil a helmu modrou sharka s 500 air a bunda bude od m-techu t-rex s modrejma prvkama tak vam nevim.nebudu vypadat jak nejakej magor s temahle kalhotama a botama?dik za objektivni pripominkybigsmile


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Ondráš (Člen)
22.02.2007 10:31:37
Offline

Re: dilema s oblecenim

Tak v první řadě se ptej sám sebe jestli v tom nebudeš vypadat jak magor. Když bude odpověď NE, tak se na ostatní můžeš vysrat...

Jen nesmíš dopadnout jako Frešbigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
sonyk (Člen)
22.02.2007 10:32:36
Offline

Re: dilema s oblecenim

no ne me to prpada na pohodu ale asi ty boty vemu cerny spis. btw kdo je fres a jak dopadl?


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
sonyk (Člen)
22.02.2007 10:33:56
Offline

Re: dilema s oblecenim

btw ondro ty dve svetla taky nejsou podle mojeho gusta ale tak koupeno az bude casek a lovacky na vic pudou prodat a zpatky pujde origo svetlo smile1 to bylo to co sem ti psal na icq


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Ondráš (Člen)
22.02.2007 10:35:06
Offline

Re: dilema s oblecenim

Tak vem černý...

Freš je jeden pán, který občas sedí v hopospdě U Majora Zemana (nebo i jinde) a má velmi hezkou kombinézkugood


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
sonyk (Člen)
22.02.2007 10:39:52
Offline

Re: dilema s oblecenim

foto nemas?


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Bedřich (Člen)
22.02.2007 11:05:54
Offline

Re: dilema s oblecenim

Taky bych volil neutrální černý...


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
sonyk (Člen)
22.02.2007 11:09:36
Offline

Re: dilema s oblecenim

to sem rad good


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Filous (Člen)
22.02.2007 11:27:44
Offline

Re: dilema s oblecenim

...vyser se na tekstil a di do kůže surprised ...a máš po dilematu surprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
škardík (Člen)
22.02.2007 11:30:31
Offline

Re: dilema s oblecenim

sonyk psal:

btw ondro ty dve svetla taky nejsou podle mojeho gusta ale tak koupeno az bude casek a lovacky na vic pudou prodat a zpatky pujde origo svetlo smile1 to bylo to co sem ti psal na icq

Proč ti na tý fotce svítí jen jedno světlo?


viz avatar:)
škardík (Člen)
22.02.2007 11:31:16
Offline

Re: dilema s oblecenim

Ondráš psal:

Tak vem černý...

Freš je jeden pán, který občas sedí v hopospdě U Majora Zemana (nebo i jinde) a má velmi hezkou kombinézkugood

To ale asi myslíš tu starou ne?idontknow


viz avatar:)
Filous (Člen)
22.02.2007 11:42:33
Offline

Re: dilema s oblecenim

škardík psal:
Ondráš psal:

Tak vem černý...

Freš je jeden pán, který občas sedí v hopospdě U Majora Zemana (nebo i jinde) a má velmi hezkou kombinézkugood

To ale asi myslíš tu starou ne?idontknow

...no jasan, tu Supermaní goodbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
sonyk (Člen)
22.02.2007 11:49:55
Offline

Re: dilema s oblecenim

protoze sviti jen jedno no nevim.to sem nefotil ja. na potkavacku mi sviti jedno na dalku obe


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
sonyk (Člen)
22.02.2007 12:26:13
Offline

Re: dilema s oblecenim

heh tak ne sviti obe to jedno je parkovacka


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Eremi (Člen)
22.02.2007 12:38:47
Offline

Re: dilema s oblecenim

tento dotaz ti nejlíp zodpoví člověk s největším egem na stránkách, náš zdejší manekýn a macho mr. kelly, takže se s důvěrou obrať na něj jako na nejpovolanějšího módního poradce. Dokonece ti poradí jaký solárko a na jak dlouho, aby jsi byl ideálně opálen.
Neváhej a piš mu na kelly@mostbeautifulmanofasia.mor
Pokud náhodou ho nebudeš moct sehnat, tak jeho zástupce je Koldan (kuldan@musclemanofasia.mor)


S úsměvem jde všechno líp :o)
škardík (Člen)
22.02.2007 13:43:16
Offline

Re: dilema s oblecenim

Eremi psal:

tento dotaz ti nejlíp zodpoví člověk s největším egem na stránkách, náš zdejší manekýn a macho mr. kelly, takže se s důvěrou obrať na něj jako na nejpovolanějšího módního poradce. Dokonece ti poradí jaký solárko a na jak dlouho, aby jsi byl ideálně opálen.
Neváhej a piš mu na kelly@mostbeautifulmanofasia.mor
Pokud náhodou ho nebudeš moct sehnat, tak jeho zástupce je Koldan (kuldan@musclemanofasia.mor)

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilety seš pussy bigsmilebigsmilebigsmile sem se posral smíchybigsmilebigsmilesurprised s tim mi piradí kdoidontknowbigsmile


viz avatar:)
škardík (Člen)
22.02.2007 13:44:05
Offline

Re: dilema s oblecenim

sonyk psal:

heh tak ne sviti obe to jedno je parkovacka

ses běžel podívat? bigsmile


viz avatar:)
Mour (Člen)
22.02.2007 13:49:50
Offline

Re: dilema s oblecenim

škardík psal:
Eremi psal:

tento dotaz ti nejlíp zodpoví člověk s největším egem na stránkách, náš zdejší manekýn a macho mr. kelly, takže se s důvěrou obrať na něj jako na nejpovolanějšího módního poradce. Dokonece ti poradí jaký solárko a na jak dlouho, aby jsi byl ideálně opálen.
Neváhej a piš mu na kelly@mostbeautifulmanofasia.mor
Pokud náhodou ho nebudeš moct sehnat, tak jeho zástupce je Koldan (kuldan@musclemanofasia.mor)

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilety seš pussy bigsmilebigsmilebigsmile sem se posral smíchybigsmilebigsmilesurprised s tim mi piradí kdoidontknowbigsmile

....no přeci autor výše uvedeného "bigsmile" "bigsmile"

Palino (Člen)
22.02.2007 14:11:26
Offline

Re: dilema s oblecenim

Kdyz ty kalhoty nacpes do bot, budes jak v rajtkach, das je pres boty, tak to taky nebude hogo fogo. Dal bych na Filouse a sel do kozenych kalhot. A je to.smile1


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
sonyk (Člen)
22.02.2007 21:15:06
Offline

Re: dilema s oblecenim

kuzi ja prave nechci cenove je stejna ale proste me kuze vadi kde je ve strednich cechach nejaka dobra prodejna kde omrknout obleceni na moto?neco vetsiho?


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Filous (Člen)
22.02.2007 21:18:15
Offline

Re: dilema s oblecenim

sonyk psal:

kuzi ja prave nechci cenove je stejna ale proste me kuze vadi kde je ve strednich cechach nejaka dobra prodejna kde omrknout obleceni na moto?neco vetsiho?

...seš  vochránce zvjerstva??? surprisedbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Meloun (Člen)
22.02.2007 21:25:33
Offline

Re: dilema s oblecenim

Běž do textilu klidně!Sic to v těch botech opravdu může vypadat všelijak-neni to nic tak hroznýhogood
Mam gatě vod starýho nazrana a i v těch 8 stupních co jsou teď jezdim bez tej termovložky a neprofouknou  ani houno!goodsmile1
V podstatě je tahám všude i do banky,do hospy a teď jsem s tim byl na horách lyžovat a povim ti-lepší gatě jsem snad neměl,ani ty Loop nebo Hannah spešl na lyže tak nehřejou!bigsmileFakt spokojenostgood
Bunda to samý...


PURE NAKED BIKE!
maňas (Člen)
22.02.2007 21:25:45
Offline

Re: dilema s oblecenim

škardík psal:
Eremi psal:

tento dotaz ti nejlíp zodpoví člověk s největším egem na stránkách, náš zdejší manekýn a macho mr. kelly, takže se s důvěrou obrať na něj jako na nejpovolanějšího módního poradce. Dokonece ti poradí jaký solárko a na jak dlouho, aby jsi byl ideálně opálen.
Neváhej a piš mu na kelly@mostbeautifulmanofasia.mor
Pokud náhodou ho nebudeš moct sehnat, tak jeho zástupce je Koldan (kuldan@musclemanofasia.mor)

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilety seš pussy bigsmilebigsmilebigsmile sem se posral smíchybigsmilebigsmilesurprised s tim mi piradí kdoidontknowbigsmile

JÁ TÉŽ UMÍRÁM SMÍCHYbigsmilegood


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
sonyk (Člen)
22.02.2007 21:26:17
Offline

Re: dilema s oblecenim

hovezi veprovy drubezi zverina mnami mnam ale nedokazu si sebe predstavit v kuzi mam 60kg a kuze se mi proste nelibi za celou fotbalovou karieru sem mel jedny kozeny kopacky a nemusim je kuzi ja nerad ani v aute ji nemusim


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Filous (Člen)
22.02.2007 21:52:59
Offline

Re: dilema s oblecenim

...hmmmm...tag moje švagrová je tvuj přesnej vopag, tu zas kůže hrozně přitahuje surprised ...dyš má nový kožený boty nebo rukavice, tag tvrdí, že by je nejrači sežrala...bůch ví, co za tym je bigsmile ...každej máme něco bigsmile ...a to váží míň jag šedesát kilo bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Datel (Člen)
23.02.2007 08:18:01
Offline

Re: dilema s oblecenim

Filous psal:

...hmmmm...tag moje švagrová je tvuj přesnej vopag, tu zas kůže hrozně přitahuje surprised ...dyš má nový kožený boty nebo rukavice, tag tvrdí, že by je nejrači sežrala...bůch ví, co za tym je bigsmile ...každej máme něco bigsmile ...a to váží míň jag šedesát kilo bigsmile

A latex má ráda taky?bigsmile

Datel (Člen)
23.02.2007 08:24:07
Offline

Re: dilema s oblecenim

sonyk psal:

zdarec tak jak asi vite koupil sem moto a kupujuted obleceni bundu mam vybranou supa ale spis resim dilema kalhoty a boty.mam vybrany kalhoty http://www.geneze.cz/data/obleceni/tk20.htm

a knim bych chtel boty http://www.motostar.cz/eshop/zobrazeni_ … ts_id=4364

ale nevim zda je dobra kombinace tyhle kalhoty a racing boty.moto mam modrozelenou metlu viz profil a helmu modrou sharka s 500 air a bunda bude od m-techu t-rex s modrejma prvkama tak vam nevim.nebudu vypadat jak nejakej magor s temahle kalhotama a botama?dik za objektivni pripominkybigsmile

Viděl jsi ty kalhoty v reálu? Mám Geneze za rohem a nikdy bych si tam oblečení nekoupil. Nevím pro koho to šijou, ale nikdy mi nic nesedlo a vypadá to jako kus hadrusick
Po osobních zkušenostech pudu jen do kůže good, ale textil taky není špatný. Měl jsem kalhoty šité na míru od Hubíka a docela spokojenost..........
Formy ti schvaluju good

Filous (Člen)
23.02.2007 08:28:56
Offline

Re: dilema s oblecenim

Datel psal:
Filous psal:

...hmmmm...tag moje švagrová je tvuj přesnej vopag, tu zas kůže hrozně přitahuje surprised ...dyš má nový kožený boty nebo rukavice, tag tvrdí, že by je nejrači sežrala...bůch ví, co za tym je bigsmile ...každej máme něco bigsmile ...a to váží míň jag šedesát kilo bigsmile

A latex má ráda taky?bigsmile

...se voptam šváry bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Jarken (Člen)
23.02.2007 09:35:56
Offline

Re: dilema s oblecenim

Filous a co bičík surprised, bez bičíku to není prý ono help


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
Filous (Člen)
23.02.2007 09:54:23
Offline

Re: dilema s oblecenim

Jarken psal:

Filous a co bičík surprised, bez bičíku to není prý ono help

...no já nevim, já tomu moc nerozumim, koně sem nigdy neměl surprisedbigsmile ...nebo na co bičík??? surprisedbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
sonyk (Člen)
23.02.2007 10:07:51
Offline

Re: dilema s oblecenim

mno tak teda nevim bigsmile

heh kuzi ne manu kldine do kuze oblecu ma na to postavicku ale sebe nee

no tak genezi teda na radu vypustim proto se ptam na nejakej shop kde muzu zkusit vokoknout pac z obr na netu vim kulovy.mozna vemu kalhoty primo k ty bunde co budu mit ale pripadaj mi predrazeny ale jeste je poradne vomrknu co maj a nemaj.a doufam ze mi tam kamos udela taky jeste lepsi cenu kdyz toho vemu vic.jinak ty boty se mi moc libi ale nevim jakou velikost?mam brat trochu vetsi nez mam real neb akorat?to je asi na pocitu kazdeho ze?


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Filous (Člen)
23.02.2007 10:25:41
Offline

Re: dilema s oblecenim

...Sonyku sorry, ale ptát se na to jak velký boty si máš koupit??? surprised...to mi nedá, abych se nevoptal...vopčanku máš, svéprávnej si??? bigsmile ...dyš si deš koupit kecky, tag se taky ptáš kámoše, jak velký si máš vzít??? bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
sonyk (Člen)
23.02.2007 10:38:05
Offline

Re: dilema s oblecenim

mno sorry no ale spis jako myslim jestli je lepsi na moto vetsi nebo ne jestli treba to ma nejaky vyhody ci ne.sem noob no tak se ptam smile1


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Koldan (Člen)
23.02.2007 11:14:16
Offline

Re: dilema s oblecenim

oukej,řekli ste si vo to,ale vopravdu už napolsed,tak Sonyku ten frajer co stojí vedle mě a má teho beďára na bradě,je Fresh

TO Zubatej: a ty si trhni nohů králi gelovejch spotřebitelůfuckbigsmile

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Koldan/271.jpg

Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
sonyk (Člen)
23.02.2007 11:29:20
Offline

Re: dilema s oblecenim

bigsmilegood


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Filous (Člen)
23.02.2007 12:50:18
Offline

Re: dilema s oblecenim

...jendže to nejni ta spávná komboška smile2bad


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Bedřich (Člen)
23.02.2007 13:10:18
Offline

Re: dilema s oblecenim

sonyk psal:

mno tak teda nevim bigsmile

heh kuzi ne manu kldine do kuze oblecu ma na to postavicku ale sebe nee

no tak genezi teda na radu vypustim proto se ptam na nejakej shop kde muzu zkusit vokoknout pac z obr na netu vim kulovy.mozna vemu kalhoty primo k ty bunde co budu mit ale pripadaj mi predrazeny ale jeste je poradne vomrknu co maj a nemaj.a doufam ze mi tam kamos udela taky jeste lepsi cenu kdyz toho vemu vic.jinak ty boty se mi moc libi ale nevim jakou velikost?mam brat trochu vetsi nez mam real neb akorat?to je asi na pocitu kazdeho ze?

Boty vyzkoušej jedny pak druhý a když nebudeš vědět jaký tak tam v nich klidně 15min. choď ať poznáš co je lepší.



...Ci pamatuju jak máma na mě vobula boty když jsem byl malej a povídá, sice trochu větší, ale ty dorosteš. Sice jsem rok skoro nemoh chodit jak byli velký, ale pak jsem dorost. Takový časy byly...bigsmile


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
osiris (Člen)
23.02.2007 13:15:10
Offline

Re: dilema s oblecenim

Bedřich psal:

...Ci pamatuju jak máma na mě vobula boty když jsem byl malej a povídá, sice trochu větší, ale ty dorosteš. Sice jsem rok skoro nemoh chodit jak byli velký, ale pak jsem dorost. Takový časy byly...bigsmile

...tyjo surprised, a kdyby mi monicek koupila větší trenky, tak to bude taky fungovat ? smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Datel (Člen)
23.02.2007 14:07:14
Offline

Re: dilema s oblecenim

osiris psal:
Bedřich psal:

...Ci pamatuju jak máma na mě vobula boty když jsem byl malej a povídá, sice trochu větší, ale ty dorosteš. Sice jsem rok skoro nemoh chodit jak byli velký, ale pak jsem dorost. Takový časy byly...bigsmile

...tyjo surprised, a kdyby mi monicek koupila větší trenky, tak to bude taky fungovat ? smile1

Myslím, že záleží na Moníčkovi bigsmile

sonyk (Člen)
27.02.2007 12:04:11
Offline

Re: dilema s oblecenim

tak semtak nejak zase brouzdal a co NAZRAN dobrej nebo ne?

http://www.bikerscrown.cz/produkt2923.html v modry barve

?? dekuju


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Koldan (Člen)
27.02.2007 14:30:15
Offline

Re: dilema s oblecenim

já Nazran měl,textilní, nebyl sem spokojenej,v kalhotách sem se pařil jag děfka ať byla zima nebo horko,prostě nedejchaly,ale co to bylo za typ ti neřeknu,páč mám teď už kůži a sem spokojenej parchantgood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
sonyk (Člen)
27.02.2007 14:41:47
Offline

Re: dilema s oblecenim

parchant snad nebigsmile.heh no uvidime zajedu do naseho hlavniho mesta na vystavu vobhldinu si to tam omrknu a treba koupim.good


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Jarken (Člen)
28.02.2007 07:04:47
Offline

Re: dilema s oblecenim

Koldane Ty ale valíš Sonykovi klíny do šišky idontknow, všichni víme, že jezdíš po Beskydech z frajeřiny v riflíchsurprised )co je to za značku fakt nevímsmile2) a pak Ti mrznou ko...bigsmile, a odsekávají Tě z pákistánce, no a copak tady najednou čtu?Že prý jsi se pařil v kaťatechsmile1 - taková blbost no né?No ano!


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
Koldan (Člen)
28.02.2007 07:51:11
Offline

Re: dilema s oblecenim

taky si to nemusel vzpomínatsmile2 ale je to fuck,mladej neučesanej co jezdí CEC se mi směje doteď,ale vono to vážně vypadalo,že ně sluníčko zahřejesmile2 ale je fakt,že sem myslel,že ně ty gule upadnou,po opici,zmrzlej a eště stíhat trůbu co nemá pud sebezáchovy,blbá kombinacesmile2
ale poučil sem sa,každopádně to nic nemění na tom,že do textilu bych už nikdá nešel,možná jen na líto,jako nějakej ten perforoněco,jako aby dyž sebů čověk švihne,měl něco na sobě,ale i dyž byly ty nejvěčí pařáky (30 a víc),v bundě,botách a rukavicíh sem vydržel narposto bezrpoblémů,jen ty kaťata sem si potom už nebrával,ale to bych se pařil i  vtěch textiláčích.A ten rozdíl v pocitu co je z kůže dyž ju máš na sobě a z textilu je k nezaplacenígood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
sonyk (Člen)
28.02.2007 10:39:16
Offline

Re: dilema s oblecenim

mno uvidime.bigsmile


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr