Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Brzda - záhada

Hanz (Člen)
25.08.2009 22:00:28
Offline

Brzda - záhada

Zdar borcievil.
Můj motocykl oplývá různými záhadami, teď poslední mě pěkně ass a nedovedli mi na ni odpovědět ani v servisu, tak zkouším místní záhadologyhelp. Jedná se o zadní brzdu. Problém je v tom, že i když zadní brzdu nepoužiju tak zhruba po 1km se téměř " taví " zadní kotouč (nedá se ho ani dotknout). Když zastavím a dám motyku na stojan tak se zadní kolo v poho otáčí s jemným třením, šlápnu na brzdu, povolím a zase se v pohodě otáčí. Už ze mě dělali i pussy v servisu, že prej na ní pořád stojímheadshake, nejsu kok.t, ale i tak sem to projel jako kdysi jezdily paničky na koni a mopedech s nohama na stranu řadičky. Zase žhavil. Prasátko je očištěné a promazané, brzdy odvzdušněné. Tak nevím, dělá to někomu taky, je to normálníheadshakeidontknowhelp.
Díky za případný help.


WD club member...
osiris (Člen)
25.08.2009 22:12:50
Offline

Re: Brzda - záhada

...nenapadlo mě nic než, otáčí se ti dostatečně volně ?
(kdyby to bylo ložisko, nebo i obě, což už by muselo bejt v prdeli neskutečně moc, tak by jsi snad poznal že máš rozpálený všechno a ne jen kotouč)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Koldan (Člen)
25.08.2009 22:19:34
Offline

Re: Brzda - záhada

co excentricky namontýrovaný kolo? na hlavním stojanu po votočení kolem si to jen tak lehce lízne, po zatížení při jízdě si to vo nějaků tu desetinu milimetru lízne víc a je tosurprised


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Pajk (Člen)
25.08.2009 22:26:27
Offline

Re: Brzda - záhada

Co mě napadlo, ložiska v kole třeba jen na straně kotouče, málo dotažená osa kola, nebo třmen brzdy. Jak přidáš tak by se to mohlo křížit, a když to dáš na centrál tak je to dobrý.

Hanz (Člen)
25.08.2009 22:42:59
Offline

Re: Brzda - záhada

To osi:
Co je dostatečně volněidontknow, běhá to hůř než přední, ale to si vysvětluju přítomností řetězu a nemám to s kým momentálně srovnat na jiné mašině. V servisu říkali, že to běhá jak má.

To Koldan:
Zítra zkusím ještě ty excentry, ale měli by být cajk, před měsícem a něco sem dotahoval řetěz a dával sem to podle dig. šuplery, ale začlo to dělat až minulý týdenbad.

To Pajk:
Ložiska u nové mašiny s 10.000kmidontknowheadshake, to by byly nějaký šunty ne...idontknow
Jinak vše je dotáhnuto podle moment. klíče, takže v tom to asi nebude.

To all:
Díky za dedukce aktaXťáci....good


WD club member...
Koldan (Člen)
25.08.2009 22:59:30
Offline

Re: Brzda - záhada

teď na to čučím, ty máš eSko? záhada vyřešenabigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Ondráš (Člen)
25.08.2009 23:09:55
Offline

Re: Brzda - záhada

Koldan psal:

teď na to čučím, ty máš eSko? záhada vyřešenabigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Ha! Další výrobní vada. Když to předěláš na Nko, tak to přestane, protože žádný Nko tohle nedělá.smokin
smile1asssmokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Hanz (Člen)
26.08.2009 08:52:41
Offline

Re: Brzda - záhada

No, na to sem čekal vy pussyn-kařifuckfuckfuckbigsmilebigsmilebigsmile


WD club member...
K.a.s.y.m. (Člen)
26.08.2009 08:55:00
Offline

Re: Brzda - záhada

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Hanz (Člen)
26.08.2009 09:07:56
Offline

Re: Brzda - záhada

Ondráš psal:
Koldan psal:

teď na to čučím, ty máš eSko? záhada vyřešenabigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Ha! Další výrobní vada. Když to předěláš na Nko, tak to přestane, protože žádný Nko tohle nedělá.smokin
smile1asssmokin

Protože vám do tý osekaný trial verze plnohodnotného bandita zadní brzdu ani nedávali....taky na co žesmokinbigsmilebigsmilebigsmile


WD club member...
Marián (Člen)
26.08.2009 10:56:53
Offline

Re: Brzda - záhada

bych to taky tipnul na lehce nakrivo nasazeny kolo,cimz je vetsi treni mezi kotoucem a destickama.
Na druhou stranu ja kdyz prijedu,tak mam taky zadni kotouc docela zhavej,ale ja se zadni teda brdim.
Zkus si pootocit kolem az bude motorka vychladla a to ti to pude jeste hurgood


...sam mezi jebkarema...
osiris (Člen)
26.08.2009 11:27:33
Offline

Re: Brzda - záhada

...i když bude mít kolo šejdrem, tak pístky musej dovolit destičkám se rozevřít na požadovanou úroveň smile1 ...je to stejnej blud jako kdybych chtěl tvrdit že u silnějších kotoučů se destičky vracej hůř než u sjetejch


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
qwerty (Člen)
26.08.2009 11:47:04
Offline

Re: Brzda - záhada

mne to dela to same u moji 6tky ale nejak to neresim bigsmile zaclo to loni jak sem vymenil zadni desticky ... mam v pici jeden pistek a vraci se hur ale nejak to moc neresim pac mi to nevadi a zadkem stejnak nebrzdim bigsmile


WD club member.
Ondráš (Člen)
26.08.2009 15:46:32
Offline

Re: Brzda - záhada

Hanz psal:

Protože vám do tý osekaný trial verze plnohodnotného bandita zadní brzdu ani nedávali....taky na co žesmokinbigsmilebigsmilebigsmile

Ale kdepak... Zjistili, že není nutné nepovedené brzdiče hned vyhazovat. Dávaj je na Ska... A ví, že si to nemaj kupovat.
Se vsadím, že ani jeden z japonských soudruhů by si nekoupil S. Vždyť taky GSF 250, která byla pouze pro Japonský trh se dělala jen jako Nko. Jo, byla sice limited edition s polokapotou, ale to bylo tenkrát vedro a nestačili z továrny odvážet PETky od nápojů. smokinasscool

smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
VikecB12 (Člen)
26.08.2009 19:26:06
Offline

Re: Brzda - záhada

A nemáš čirou náhodou plnou nádobku na brzdovku,že by se jako při zahřátí neměla kam roztahovat?


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Hanz (Člen)
26.08.2009 19:29:21
Offline

Re: Brzda - záhada

To Ondrášoj: Jj, že by závist??To ale od tebe není pěkné, radši poraď chytrolíne...bigsmilebigsmilebigsmile

Tak excentrama to nebude, sou na mm přesně a i guma je pěkně souměrně sjetá....idontknow
Jinak co se týče volnosti otáčení, tak když za kolo fest zaberu, tak se otočí přesně o 1 otáčku.... je to málo nebo akoráthelp .


WD club member...
Pajk (Člen)
26.08.2009 19:39:50
Offline

Re: Brzda - záhada

Pokud je v cajku řetěz jako že jo, tak to se mi zdá sakra, sakra málo. Někde to dře, kuwa to musíš poznat podle sluchu jestli to nejsou desky a když to nepoznám tak je vyndej a uvidíš jestli to bude stejný.

Hanz (Člen)
26.08.2009 20:11:12
Offline

Re: Brzda - záhada

Pajk psal:

Pokud je v cajku řetěz jako že jo, tak to se mi zdá sakra, sakra málo. Někde to dře, kuwa to musíš poznat podle sluchu jestli to nejsou desky a když to nepoznám tak je vyndej a uvidíš jestli to bude stejný.

Řetěz by měl být cajk, žádné vůle ani vytahání.good
Kuasurprised vám se to všem otočí vícekrát než jednou...
Jináč mám v pátek práci jen do 12hod, tak na to skočím a rozdělám to celý, zkontroluju i ty ložiska a desky zkusím taky vyndatgood. Podle sluchu mi přijde, že je to zvuk kotouč-desky, ale ruku do pussy bych za to nedal...bigsmilebigsmilebigsmile


WD club member...
Kožak (Člen)
26.08.2009 20:15:18
Offline

Re: Brzda - záhada

Hanz psal:
Pajk psal:

Pokud je v cajku řetěz jako že jo, tak to se mi zdá sakra, sakra málo. Někde to dře, kuwa to musíš poznat podle sluchu jestli to nejsou desky a když to nepoznám tak je vyndej a uvidíš jestli to bude stejný.

Řetěz by měl být cajk, žádné vůle ani vytahání.good
Kuasurprised vám se to všem otočí vícekrát než jednou...
Jináč mám v pátek práci jen do 12hod, tak na to skočím a rozdělám to celý, zkontroluju i ty ložiska a desky zkusím taky vyndatgood. Podle sluchu mi přijde, že je to zvuk kotouč-desky, ale ruku do pussy bych za to nedal...bigsmilebigsmilebigsmile

skouk bych tu kapalinu a pak bych to projel vopatrně bez těch desek idontknow


MRDAT!!!
Luk (Člen)
26.08.2009 20:53:39
Offline

Re: Brzda - záhada

Ondráš psal:
Hanz psal:

Protože vám do tý osekaný trial verze plnohodnotného bandita zadní brzdu ani nedávali....taky na co žesmokinbigsmilebigsmilebigsmile

Ale kdepak... Zjistili, že není nutné nepovedené brzdiče hned vyhazovat. Dávaj je na Ska... A ví, že si to nemaj kupovat.
Se vsadím, že ani jeden z japonských soudruhů by si nekoupil S. Vždyť taky GSF 250, která byla pouze pro Japonský trh se dělala jen jako Nko. Jo, byla sice limited edition s polokapotou, ale to bylo tenkrát vedro a nestačili z továrny odvážet PETky od nápojů. smokinasscool

smile1

i baron Prášil by se redface


headshakebigsmile


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
Ondráš (Člen)
26.08.2009 20:57:55
Offline

Re: Brzda - záhada

Kožak psal:

skouk bych tu kapalinu a pak bych to projel vopatrně bez těch desek idontknow

Závist? Ale di ty brepto... bigsmile

Souhlasil bych s Vikecem, ale u Kožakova názory bych se bál, že třeba náhodou někde vyklepu (to asi ne) nebo omlátím pístek v lepším případě, v horším se mi to nějak kousne a rozmlátím si hubu.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
tomasNJ (Člen)
26.08.2009 22:15:16
Offline

Re: Brzda - záhada

na raptoru sem měl stejný problém...
ten maník co to měl předemnou, tak si snížil pedál brzdy tak, že vyšrouboval doraz víc, misto toho aby to sešteloval na táhlu do pístku válce...
to mělo za následek to, že pístek byl zatlačen víc do válce a tím zamezil průchodu kapaliny z brzdiče do nádobky...kapalina vařila v brzdiči, brzdila kolo, až sem se jednou málem vysekal...
dělalo přesně to co popisuje Hanz...


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Pajk (Člen)
26.08.2009 23:48:17
Offline

Re: Brzda - záhada

něco na tom bude, má to logikusmile1

Hanz (Člen)
27.08.2009 18:26:09
Offline

Re: Brzda - záhada

No jo, jenže já nic nesnižoval ani neštelovalidontknow, tak nevím, začlo to samo od sebe. Začínám se přiklánět k tomu, že to bude možná i to ložisko. Zítra odpo rozeberu a uvidím, ale jak bude vše v pořádku tak budu zas v ass.


WD club member...
Kožak (Člen)
27.08.2009 20:25:23
Offline

Re: Brzda - záhada

Ondráš psal:
Kožak psal:

skouk bych tu kapalinu a pak bych to projel vopatrně bez těch desek idontknow

Závist? Ale di ty brepto... bigsmile

Souhlasil bych s Vikecem, ale u Kožakova názory bych se bál, že třeba náhodou někde vyklepu (to asi ne) nebo omlátím pístek v lepším případě, v horším se mi to nějak kousne a rozmlátím si hubu.

Diť řikám pomalu smile1 jestli je to přidřenym ložiskem to se zahřeje i při pomalí jízdě


MRDAT!!!
KOVAL (Člen)
27.08.2009 21:53:20
Offline

Re: Brzda - záhada

a co jako zjistí když se pomalu projede bez těch destiček?surprised
jestli je v pussyto ložisko stejně nezjistí-když tam nebudou destičky tak logicky kotouč nebude vo nic drhnout a nezahřeje se,ale nevyřeší to podstatu problému že když tam jsou tak se to hřeje..
to co psal FYJAT se může stát i v případě že nikdo nešteloval ten šroub,například stačí kdyš se nějakým nepodstatným bordelem ucpe ten přepouštěcí kanálek kterej vrací kapalinu jak psal Fyjat,pak se bude dít to co psal ikdyž ten nastavovací šroub bude jak má bejt,prostě kapalina která bude vzadu v brzdiči se vohřeje a bude se rozpínat a může to přibrždovat,mně třeba kulivá ucpanýmu tomuhle kanálku klouzala spojka protože jakoby byla porád vystavená že se nevracela kapalina nazpět,stačilo rozebrat pumpu a řádně vyčistit..

hybal (Nový člen)
29.08.2009 15:11:36
Offline

Re: Brzda - záhada

Možná je to blbost, ale nemůže to mít souvislost s ABS. Zkoušel jsi to kolo protočit i s nastartovaným motorem???


Enom to tak skůšám ....
Kožak (Člen)
29.08.2009 19:16:44
Offline

Re: Brzda - záhada

KOVAL psal:

a co jako zjistí když se pomalu projede bez těch destiček?surprised
jestli je v pussyto ložisko stejně nezjistí-když tam nebudou destičky tak logicky kotouč nebude vo nic drhnout a nezahřeje se,ale nevyřeší to podstatu problému že když tam jsou tak se to hřeje..
to co psal FYJAT se může stát i v případě že nikdo nešteloval ten šroub,například stačí kdyš se nějakým nepodstatným bordelem ucpe ten přepouštěcí kanálek kterej vrací kapalinu jak psal Fyjat,pak se bude dít to co psal ikdyž ten nastavovací šroub bude jak má bejt,prostě kapalina která bude vzadu v brzdiči se vohřeje a bude se rozpínat a může to přibrždovat,mně třeba kulivá ucpanýmu tomuhle kanálku klouzala spojka protože jakoby byla porád vystavená že se nevracela kapalina nazpět,stačilo rozebrat pumpu a řádně vyčistit..

Když tam nebudou destičky nebo celej třmen to je jedno ... a to kolo se zahřeje , tak jedině vod ložiska ... teda podle mě smile1 tak se nečil


MRDAT!!!
Hanz (Člen)
29.08.2009 22:46:14
Offline

Re: Brzda - záhada

S tím ABS nevím, jestli to má něco společnýhoidontknow. Byl jsem s tím už v druhým servisu a tam taky nechápali co by to mohlo být. Pro jistotu dám komplet vyčistit brzdový hadice, kvalitní brzdovku, odvzdušnit a zkontrolovat ložiska. Jestli to pak bude ještě dělat, tak si hodím mašlisick.
Jinak zkoušeli jste někdo tak po 1km sáhnout na zadní kotouč, jestli ne, tak to někdo zkuste a dejte věděthelp. Díky


WD club member...
majcherisko (Člen)
29.08.2009 23:35:15
Offline

Re: Brzda - záhada

zkoušel jen tak ze srandy včera-nehřeje ani po 10 km.nemáš křivý kotouč?

Hanz (Člen)
30.08.2009 01:12:26
Offline

Re: Brzda - záhada

majcherisko psal:

zkoušel jen tak ze srandy včera-nehřeje ani po 10 km.nemáš křivý kotouč?

Kotouč je údajně podle servisu rovnýidontknow. Jinak díky za info, máš i stejnou motykusurprisedgoodgoodgood


WD club member...
majcherisko (Člen)
30.08.2009 10:18:51
Offline

Re: Brzda - záhada

Jo,mám. Mě pro změnu chrchlají zadní desky po výměně jako by byly sjeté na plech sick. Promazáno,vyčištěno,dle servisu vše chodí jak má. Takže to přestávám řešit. A ty další záhady co tam máš (jen tak pro zajímavost)?

majcherisko (Člen)
30.08.2009 10:21:44
Offline

Re: Brzda - záhada

Jo a zadní kolo mi taky chodí max. o 1 a půl otáčky,když se hafo rozmáchnu. Dělá to od novoty a taky mi to přišlo divné,přítelkyni se na 650 točí jak o dušu...

Hanz (Člen)
30.08.2009 12:34:17
Offline

Re: Brzda - záhada

Readers Digest výběr záhad:bigsmile
1. To samý co dělá teď zadní brzda, dělala donedávna přední, nikdo nevěděl pročidontknow.
2. Při jízdě něco pravidelně cca 15s cvaká jakoby u motoru, taky v servisu neví. Začlo to dělat na začátku letošní sezónyidontknow.
3. V předu něco vrže (vibruje), rozebrán komplet předek, vše dotáhnuto, někde dány gum.podložky atd, bez výsledku..... loni nic a letos jak na staré jawcebadidontknow

Bylo toho víc, něco samo odeznělo, něco už nevnímám a na něco sem už zapomněl. No zkrátka loni (když byla nová) nic a letos furt něcoheadshake. Naštěstí jsou to doufám prkotiny, ale ani ty sem nechtěl řešit a proto jsem šel do nové motyky, ....no a stejně je musím řešitbadsicksick


WD club member...
mi (Člen)
30.08.2009 16:43:13
Offline

Re: Brzda - záhada

nejsem odborník jen mě napadlo esi neni pojebaný ABS idontknow


svět je cirkusovej stan
Frodo89 (Člen)
30.08.2009 17:07:07
Offline

Re: Brzda - záhada

Dotahoval řetez?

Hele nechci z tebe dělat nic hnusnyho. Jinak nevim napada me že i mistr tesař se občas utne, ale nepodival jses na to zda jsi to kolo odalil na obou stranach stejně při napinani řetězu? jestly třebas tim tim čas od času nešmejdne kotouč o destičku.


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
osiris (Člen)
30.08.2009 20:26:43
Offline

Re: Brzda - záhada

...zamyslete se, i šmajdající kolo, nebo křivej kotouč, jak tady uvádíte, ty destičky roztáhnou úplně stejně a vytvořej si svoji potřebnou vůli k otáčení


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Hanz (Člen)
30.08.2009 23:12:14
Offline

Re: Brzda - záhada

To Frodo89: Čti pořádněsurprised, psal jsem, že excentry na mm přesně, tzn. na obou stranách stejněgood.

To osi: Taky si myslím, že todle nehraje žádnou roli, jak píšešgood.


Čím to do pussy bude idontknow???


WD club member...
zdenek 1 (Člen)
04.09.2009 19:22:38
Offline

Re: Brzda - záhada

Včera jsem byl u známeho a ten mi právě tvrdil že k němu dojel na mašině borec,který měl stejný problém jako ty ! vytlačili brzdovku a zjistili,že v ní byly nějaké hrudky,dali novou a je po zahřívání !!!ale už nevím jaká to byla mašina,ale to je fuk.....


když to jede,je to OK
Hanz (Člen)
04.09.2009 19:43:00
Offline

Re: Brzda - záhada

zdenek 1 psal:

Včera jsem byl u známeho a ten mi právě tvrdil že k němu dojel na mašině borec,který měl stejný problém jako ty ! vytlačili brzdovku a zjistili,že v ní byly nějaké hrudky,dali novou a je po zahřívání !!!ale už nevím jaká to byla mašina,ale to je fuk.....

surprised sem to byl možná já....idontknow
Už bych to měl mít v cajku, ještě sem to nevyzkoušel, nebyl čassmile2. Zítra to snad vyjde.
Měnili mi brzdovku, byl to nějaký shitbad, udělala hrudky a údajně tam byla i vodaidontknow, nevím kde se to tam vzalo, když mi brzdovku měnili letos v dubnusurprised. Navíc byly nepromazaný "plovoucí čepy" a celý se to nějak sekalo.
Doufám, že to bude v pořádkugood, bo už mě to ass.


WD club member...
zdenek 1 (Člen)
04.09.2009 21:43:20
Offline

Re: Brzda - záhada

Hanz psal:
zdenek 1 psal:

Včera jsem byl u známeho a ten mi právě tvrdil že k němu dojel na mašině borec,který měl stejný problém jako ty ! vytlačili brzdovku a zjistili,že v ní byly nějaké hrudky,dali novou a je po zahřívání !!!ale už nevím jaká to byla mašina,ale to je fuk.....

surprised sem to byl možná já....idontknow
Už bych to měl mít v cajku, ještě sem to nevyzkoušel, nebyl čassmile2. Zítra to snad vyjde.
Měnili mi brzdovku, byl to nějaký shitbad, udělala hrudky a údajně tam byla i vodaidontknow, nevím kde se to tam vzalo, když mi brzdovku měnili letos v dubnusurprised. Navíc byly nepromazaný "plovoucí čepy" a celý se to nějak sekalo.
Doufám, že to bude v pořádkugood, bo už mě to ass.

A jo už si spomínám....Josef říkal že to byla B1250 nová !!!a o té vodě taky mluvil!!! v tom novém MOTO HANYS se to myslím jmenuje....


když to jede,je to OK
Hanz (Člen)
04.09.2009 21:47:00
Offline

Re: Brzda - záhada

zdenek 1 psal:
Hanz psal:
zdenek 1 psal:

Včera jsem byl u známeho a ten mi právě tvrdil že k němu dojel na mašině borec,který měl stejný problém jako ty ! vytlačili brzdovku a zjistili,že v ní byly nějaké hrudky,dali novou a je po zahřívání !!!ale už nevím jaká to byla mašina,ale to je fuk.....

surprised sem to byl možná já....idontknow
Už bych to měl mít v cajku, ještě sem to nevyzkoušel, nebyl čassmile2. Zítra to snad vyjde.
Měnili mi brzdovku, byl to nějaký shitbad, udělala hrudky a údajně tam byla i vodaidontknow, nevím kde se to tam vzalo, když mi brzdovku měnili letos v dubnusurprised. Navíc byly nepromazaný "plovoucí čepy" a celý se to nějak sekalo.
Doufám, že to bude v pořádkugood, bo už mě to ass.

A jo už si spomínám....Josef říkal že to byla B1250 nová !!!a o té vodě taky mluvil!!! v tom novém MOTO HANYS se to myslím jmenuje....

Jj, máš recht good, kua ten svět je malejsurprisedbigsmile


WD club member...
zdenek 1 (Člen)
04.09.2009 21:56:08
Offline

Re: Brzda - záhada

Hanz psal:
zdenek 1 psal:
Hanz psal:


surprised sem to byl možná já....idontknow
Už bych to měl mít v cajku, ještě sem to nevyzkoušel, nebyl čassmile2. Zítra to snad vyjde.
Měnili mi brzdovku, byl to nějaký shitbad, udělala hrudky a údajně tam byla i vodaidontknow, nevím kde se to tam vzalo, když mi brzdovku měnili letos v dubnusurprised. Navíc byly nepromazaný "plovoucí čepy" a celý se to nějak sekalo.
Doufám, že to bude v pořádkugood, bo už mě to ass.

A jo už si spomínám....Josef říkal že to byla B1250 nová !!!a o té vodě taky mluvil!!! v tom novém MOTO HANYS se to myslím jmenuje....

Jj, máš recht good, kua ten svět je malejsurprisedbigsmile

bigsmile jsem koupil 1200s a byl jsem tam za Pepou protože mi to za studena nějak kucká a nedrží to stím sitičem nějak otáčky (začne to po chvíli padat) headshake tak že kuknem na podtlaky , a kurva byly dobré! tak jsem koupil nové svíce a dělá to furt , tak mu to hodím na podzim asi na seřízení směsi ! (už to snad ničím jiným nemůže být)


když to jede,je to OK
Hanz (Člen)
04.09.2009 22:30:21
Offline

Re: Brzda - záhada

To zdenek 1:
Tak to musíme někdy pořádně project, aby otáčky neměli šanci padatgoodbigsmile
Jinak držím palce, ať to není ničín jiným (sám dobře vím ,jak takový pussyviny dokážou naasssmile2)good


WD club member...
Filous (Člen)
05.09.2009 11:01:46
Offline

Re: Brzda - záhada

Hanz psal:
zdenek 1 psal:

Včera jsem byl u známeho a ten mi právě tvrdil že k němu dojel na mašině borec,který měl stejný problém jako ty ! vytlačili brzdovku a zjistili,že v ní byly nějaké hrudky,dali novou a je po zahřívání !!!ale už nevím jaká to byla mašina,ale to je fuk.....

surprised sem to byl možná já....idontknow
Už bych to měl mít v cajku, ještě sem to nevyzkoušel, nebyl čassmile2. Zítra to snad vyjde.
Měnili mi brzdovku, byl to nějaký shitbad, udělala hrudky a údajně tam byla i vodaidontknow, nevím kde se to tam vzalo, když mi brzdovku měnili letos v dubnusurprised. Navíc byly nepromazaný "plovoucí čepy" a celý se to nějak sekalo.
Doufám, že to bude v pořádkugood, bo už mě to ass.

...dyk si psal, že to bylo f servisu, že je kapalina vyměněná a brzda vodvzdušněnáidontknowidontknowidontknow


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Hanz (Člen)
05.09.2009 12:12:37
Offline

Re: Brzda - záhada

Filous psal:
Hanz psal:
zdenek 1 psal:

Včera jsem byl u známeho a ten mi právě tvrdil že k němu dojel na mašině borec,který měl stejný problém jako ty ! vytlačili brzdovku a zjistili,že v ní byly nějaké hrudky,dali novou a je po zahřívání !!!ale už nevím jaká to byla mašina,ale to je fuk.....

surprised sem to byl možná já....idontknow
Už bych to měl mít v cajku, ještě sem to nevyzkoušel, nebyl čassmile2. Zítra to snad vyjde.
Měnili mi brzdovku, byl to nějaký shitbad, udělala hrudky a údajně tam byla i vodaidontknow, nevím kde se to tam vzalo, když mi brzdovku měnili letos v dubnusurprised. Navíc byly nepromazaný "plovoucí čepy" a celý se to nějak sekalo.
Doufám, že to bude v pořádkugood, bo už mě to ass.

...dyk si psal, že to bylo f servisu, že je kapalina vyměněná a brzda vodvzdušněnáidontknowidontknowidontknow

Noooo, šááák v servisu (jiným než teď) to bylo a byla provedena výměna kapaliny a vodvzdušnění... proto sem se divil co z toho vylezlo za bordel a voduidontknowidontknowidontknow. V tom prvním servisu už mě zřejmě jen tak neuvidífuckbadbad


WD club member...
majcherisko (Člen)
05.09.2009 12:31:36
Offline

Re: Brzda - záhada

a co to bylo za servis? evil

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr