Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Kdo nepadá, jezdí pod své možnosti..

Petula (Člen)
26.08.2009 08:49:55
Offline

Kdo nepadá, jezdí pod své možnosti..

Takto dopadla moje včerejší volná jízda smile2 (fotky nejsou moc kvalitní, je to focené mobilem za šera)

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1609_25082009001_zmenena.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1609_25082009002_zmenena.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1609_25082009003_zmenena.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1609_25082009004_zmenena.jpg


Vím, že tomu je hovno, tak mi to sem nepište a radši mě politujte !!! smile2redfacecool

A jak se to stalo? Kously se brzdy, páčka se vrátila a destičky zůstaly přilepený ke kotouči, takže motorka nešla sklopit a já si to štrádovala rovně ze zatáčky.. no a pak se desky pustily a motorka si poskočila o půl metru dopředu.. a pak už nevím, pak už jsem klouzala zádama po kačeru bad


Sny se plní tomu, kdo v ně věří.
K.a.s.y.m. (Člen)
26.08.2009 08:54:16
Offline

Re: Kdo nepadá, jezdí pod své možnosti..

buď ráda za padákysmile1good jinak hovno tomu je..dáš plexi a jezdíš bigsmile
Neříkala jsi tu ,že chceš streeta?Začínáš na něm koukám pracovat bigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
osiris (Člen)
26.08.2009 08:56:21
Offline

Re: Kdo nepadá, jezdí pod své možnosti..

...buď šťastná že tebe nic nebolí smile1good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
kojaksro (Člen)
26.08.2009 08:59:21
Offline

Re: Kdo nepadá, jezdí pod své možnosti..

....citím s Tebousmile2, hlavně že jsi v cajkugood


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Petula (Člen)
26.08.2009 09:00:58
Offline

Re: Kdo nepadá, jezdí pod své možnosti..

osiris psal:

...buď šťastná že tebe nic nebolí smile1good

Jó nebolí.. kua bolí mě úplně všecko.. ale je to vesměs pár modřin, ztuhlej krk a k tomu ten děsnej pocit smile2
Asi nejvíc mě štve, že se mi jelo fakt dobře.. kdybych přebrzdila, vytuhla nebo udělala nějakou blbost.. aspoň bych si mohla nadávatidontknow


Sny se plní tomu, kdo v ně věří.
Hanz (Člen)
26.08.2009 09:01:26
Offline

Re: Kdo nepadá, jezdí pod své možnosti..

Hovno tomu jebigsmile a plexi, jak vidím již vyřešila láhev coca-coly (viz.foto1)bigsmilebigsmilebigsmile


WD club member...
Honza (Člen)
26.08.2009 09:04:04
Offline

Re: Kdo nepadá, jezdí pod své možnosti..

smile2smile2smile2 Zas je co opravovat a do čeho vrážet prachy... Ale jak tu už napsali jiní, dokud nepraskají kosti a škody jsou vesměs materiální, je to ta lepší varianta...
Tak ať z pádu nezůstávají stíny na duši, pohmožděniny moc nebolí a motorka je taky brzo readygood


__________________________________________
Jsem velmi nudny spolecnik, vsak seru na to
Petula (Člen)
26.08.2009 09:07:37
Offline

Re: Kdo nepadá, jezdí pod své možnosti..

Honza psal:

smile2smile2smile2 Zas je co opravovat a do čeho vrážet prachy... Ale jak tu už napsali jiní, dokud nepraskají kosti a škody jsou vesměs materiální, je to ta lepší varianta...
Tak ať z pádu nezůstávají stíny na duši, pohmožděniny moc nebolí a motorka je taky brzo readygood

Díky díky.. no na duši.. mrzí mě ta motorka, ale to se spraví a bolest celého těla odezní. Kupodivu jsem jinak psychicky OK, zase na to sednu a zas pojedu, v tomhle mi to nijak neublížilobigsmile


Sny se plní tomu, kdo v ně věří.
Filous (Člen)
26.08.2009 09:08:32
Offline

Re: Kdo nepadá, jezdí pod své možnosti..

Petula psal:

Takto dopadla moje včerejší volná jízda smile2 (fotky nejsou moc kvalitní, je to focené mobilem za šera)

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … menena.jpg
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … menena.jpg
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … menena.jpg
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … menena.jpg
Vím, že tomu je hovno, tak mi to sem nepište a radši mě politujte !!! smile2redfacecool

A jak se to stalo? Kously se brzdy, páčka se vrátila a destičky zůstaly přilepený ke kotouči, takže motorka nešla sklopit a já si to štrádovala rovně ze zatáčky.. no a pak se desky pustily a motorka si poskočila o půl metru dopředu.. a pak už nevím, pak už jsem klouzala zádama po kačeru bad

...tagže prsty furt na páčce, plný brzdy, motorka furt rovně, fixace na jeden bod, psychickej blok z náklonu, přebržděnej předek, švich tam s ní, prostě klasická jezdecká chybabigsmile...žádnej technickej problém, desky se nehryznou a nevodhryznouheadshake ...taky se to dycky snažim na něco svíst, i dyš vim, že nejvječí podíl na tom mam sámidontknow ...ale dopadlas dobře, ty si bez újmy a mašina f poctatě taky, teť uš jí můžeš votloukat jag píšťalku, křest vohněm máte vobje zdárně za sebougoodbigsmilecool


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Petula (Člen)
26.08.2009 09:14:40
Offline

Re: Kdo nepadá, jezdí pod své možnosti..

Filous psal:

...tagže prsty furt na páčce, plný brzdy, motorka furt rovně, fixace na jeden bod, psychickej blok z náklonu, přebržděnej předek, švich tam s ní, prostě klasická jezdecká chybabigsmile...žádnej technickej problém, desky se nehryznou a nevodhryznouheadshake ...taky se to dycky snažim na něco svíst, i dyš vim, že nejvječí podíl na tom mam sámidontknow ...ale dopadlas dobře, ty si bez újmy a mašina f poctatě taky, teť uš jí můžeš votloukat jag píšťalku, křest vohněm máte vobje zdárně za sebougoodbigsmilecool

Hovno prsty na páčce, páčku jsem měla úplně puštěnou a žádnej blok jsem neměla.. páčka se normálně vrátila do polohy nebrzdit a brzdilo to furt.. kua neass mě Filous bigsmile
Ty brzdy tam byly na hovno, respektive destičky, jsme je chtěli jen dojet a pak je hodit do koše, protože jsou úplně napussy


Sny se plní tomu, kdo v ně věří.
Loser (Administrator)
26.08.2009 09:25:43
Offline

Re: Kdo nepadá, jezdí pod své možnosti..

kua, tak kdyz vim, ze mam na masine neco na picu, tak to vymenim rovnou a nevrham se s tim na vokruh, ne???? headshakeheadshakeheadshake bigsmile

hlavne, ze jsi cajk. Sundej ty plasty a udelej z toho poradnyho nahatyho stryta goodgoodgood


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
osiris (Člen)
26.08.2009 09:28:51
Offline

Re: Kdo nepadá, jezdí pod své možnosti..

Petula psal:
osiris psal:

...buď šťastná že tebe nic nebolí smile1good

Jó nebolí.. kua bolí mě úplně všecko.. ale je to vesměs pár modřin, ztuhlej krk a k tomu ten děsnej pocit smile2
Asi nejvíc mě štve, že se mi jelo fakt dobře.. kdybych přebrzdila, vytuhla nebo udělala nějakou blbost.. aspoň bych si mohla nadávatidontknow

...ještě dvakrát, třikrát a zvykneš si ...všední záležitost bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
26.08.2009 09:32:03
Offline

Re: Kdo nepadá, jezdí pod své možnosti..

Petula psal:
Filous psal:

...tagže prsty furt na páčce, plný brzdy, motorka furt rovně, fixace na jeden bod, psychickej blok z náklonu, přebržděnej předek, švich tam s ní, prostě klasická jezdecká chybabigsmile...žádnej technickej problém, desky se nehryznou a nevodhryznouheadshake ...taky se to dycky snažim na něco svíst, i dyš vim, že nejvječí podíl na tom mam sámidontknow ...ale dopadlas dobře, ty si bez újmy a mašina f poctatě taky, teť uš jí můžeš votloukat jag píšťalku, křest vohněm máte vobje zdárně za sebougoodbigsmilecool

Hovno prsty na páčce, páčku jsem měla úplně puštěnou a žádnej blok jsem neměla.. páčka se normálně vrátila do polohy nebrzdit a brzdilo to furt.. kua neass mě Filous bigsmile
Ty brzdy tam byly na hovno, respektive destičky, jsme je chtěli jen dojet a pak je hodit do koše, protože jsou úplně napussy

...jak myslíšbigsmile ...já tam nebylbigsmile ...ale f tom fofru a stresu děláš věci, kerý ani nechceš a nevnímášsmile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Petula (Člen)
26.08.2009 09:38:16
Offline

Re: Kdo nepadá, jezdí pod své možnosti..

Filous psal:

...jak myslíšbigsmile ...já tam nebylbigsmile ...ale f tom fofru a stresu děláš věci, kerý ani nechceš a nevnímášsmile2

Já nemyslím, já tam byla bigsmile právě jsem vůbec nebyla ve stresu, jelo se mi báječně a to poslední kolo jsem si říkala, že už jsou ty brzdy na hovno, že už sjedu na parkáč, že to nebudu pokoušet, ale fofr to byl, to jo bigsmile

to Osi: padat už doufám nebudu a když jo, tak už mi to bude asik fakt jedno bigsmile


Sny se plní tomu, kdo v ně věří.
huskyb12 (Administrator)
26.08.2009 10:11:14
Offline

Re: Kdo nepadá, jezdí pod své možnosti..

Petula psal:
Filous psal:

...jak myslíšbigsmile ...já tam nebylbigsmile ...ale f tom fofru a stresu děláš věci, kerý ani nechceš a nevnímášsmile2

Já nemyslím, já tam byla bigsmile právě jsem vůbec nebyla ve stresu, jelo se mi báječně a to poslední kolo jsem si říkala, že už jsou ty brzdy na hovno, že už sjedu na parkáč, že to nebudu pokoušet, ale fofr to byl, to jo bigsmile

to Osi: padat už doufám nebudu a když jo, tak už mi to bude asik fakt jedno bigsmile

a jakou roli tam hrála ta Tatra písku a kde máš pani s kočárkem ? :)))


ale di, Ty brepto ...
ABik (Člen)
26.08.2009 10:17:42
Offline

Re: Kdo nepadá, jezdí pod své možnosti..

A největší prdel byla jet o minutu později okolo a pozorovat jak Peťa stojí u svodidel a motorka leží kolama k obloze smile2 Traťák mával žlutou a hotovo. Tentokrát jsem měl opravdu chuť se zachovat jako okruhový idiot a odstavít motorku na 18. stanovišti a jít to zvednout.
Ale je tomu prdlajs, koupí se plexi a zbytek je kosmetika. Takže v Mostš to obkrouží 9x20 minut bigsmile

Petula (Člen)
26.08.2009 10:17:46
Offline

Re: Kdo nepadá, jezdí pod své možnosti..

to Husky: surprisedsurprisedsurprised jaká paní s kočárkem?bigsmile


Sny se plní tomu, kdo v ně věří.
Filous (Člen)
26.08.2009 10:20:46
Offline

Re: Kdo nepadá, jezdí pod své možnosti..

Petula psal:

to Husky: surprisedsurprisedsurprised jaká paní s kočárkem?bigsmile

...no přece ta, kerá tam přecházela a kvůli kerý si tag vehementně brzdila, aš si přebrzdila předek, ale nebejt tam ten rozsypanej písek s Tatry, co tam projela chvíli přet tebou, tag se to nemuselo státsurprisedbigsmilebigsmilebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
SLUGI (Člen)
26.08.2009 10:21:30
Offline

Re: Kdo nepadá, jezdí pod své možnosti..

Filous psal:
Petula psal:

to Husky: surprisedsurprisedsurprised jaká paní s kočárkem?bigsmile

...no přece ta, kerá tam přecházela a kvůli kerý si tag vehementně brzdila, aš si přebrzdila předek, ale nebejt tam ten rozsypanej písek s Tatry, co tam projela chvíli přet tebou, tag se to nemuselo státsurprisedbigsmilebigsmilebigsmile

... bigsmile bigsmile bigsmile evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
ABik (Člen)
26.08.2009 10:42:03
Offline

Re: Kdo nepadá, jezdí pod své možnosti..

Filous psal:
Petula psal:

to Husky: surprisedsurprisedsurprised jaká paní s kočárkem?bigsmile

...no přece ta, kerá tam přecházela a kvůli kerý si tag vehementně brzdila, aš si přebrzdila předek, ale nebejt tam ten rozsypanej písek s Tatry, co tam projela chvíli přet tebou, tag se to nemuselo státsurprisedbigsmilebigsmilebigsmile

Hovada bigsmile

ross (Člen)
26.08.2009 10:52:23
Offline

Re: Kdo nepadá, jezdí pod své možnosti..

Holkaheadshake

ty tomu Abíkovi dáváš čočkuheadshake

bigsmilebigsmile

PS: hovno tomu je...smokin a brzké zahojení modřingood


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Luk (Člen)
26.08.2009 10:54:28
Offline

Re: Kdo nepadá, jezdí pod své možnosti..

skoda ty masiny, coveku je to dycky litosmile2
ale holt se neda nic delat, na okruhu se s tim asi taknak pocita, hlavne ze telicko prezilo bez uhonygood


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
Marián (Člen)
26.08.2009 10:59:30
Offline

Re: Kdo nepadá, jezdí pod své možnosti..

to je tak,kdyz pani s kocarkem prechazi za tatrovkou s piskem a nejni videt...bigsmile
jak si psala v nadpise,hovno tomu  a tobe je,ty kolecka na horu musely bejt faakt zertovnybigsmile


...sam mezi jebkarema...
XJelen (Člen)
26.08.2009 12:19:56
Offline

Re: Kdo nepadá, jezdí pod své možnosti..

Peťula - vás hubený to bolí víc, nemáte dopadový zóny bigsmile ale jinak dobře to dopadlo good
Houska, Filous, Marián - voli! bigsmilebigsmilebigsmile


Strýcfajtr !!!
Baltazar (Člen)
26.08.2009 12:29:28
Offline

Re: Kdo nepadá, jezdí pod své možnosti..

Taková krásná motorka i s pilotkougood
Abíku dávej si na ně pozor ať se ti nerozbijoubigsmile


The father of the little princess of the dawn
jaryn (Člen)
26.08.2009 12:35:25
Offline

Re: Kdo nepadá, jezdí pod své možnosti..

čekám Kellyho příspěvek...bigsmile


God Gave me Everything I want
Petula (Člen)
26.08.2009 13:11:44
Offline

Re: Kdo nepadá, jezdí pod své možnosti..

ross psal:

Holkaheadshake

ty tomu Abíkovi dáváš čočkuheadshake

bigsmilebigsmile

PS: hovno tomu je...smokin a brzké zahojení modřingood

Jakou čočku voe? Tu Abik nejí bigsmile


Sny se plní tomu, kdo v ně věří.
Petula (Člen)
26.08.2009 13:15:16
Offline

Re: Kdo nepadá, jezdí pod své možnosti..

jaryn psal:

čekám Kellyho příspěvek...bigsmile

Aji já jsem čekala na Kellyho "hovno tomu je" bigsmile

Jinak pánům s kočárkem.. volové bigsmile po rozhovoru s Datlíkama na to serem, motorce skoro nic není, já jsem taky celkem cajk (teda až na to, že mě toho každou hodinu bolí víc a víc) a nebudem to pokoušet.. kdyby byla motorka na kaši, tak jo, ale za ty nervy nám to v tomto případě asik nestojí..


Sny se plní tomu, kdo v ně věří.
Petula (Člen)
26.08.2009 13:19:25
Offline

Re: Kdo nepadá, jezdí pod své možnosti..

to XJelen: máš recht, mám modřiny na místech, kde je kost potažená jenom kůží bigsmile

to Baltazar: dík chlape, potěší to redfacebigsmile a co se týče toho dávání bacha.. hochu.. jedině na řetěz, jinak na ten okruh polezu furt bigsmilebigsmilebigsmile


Sny se plní tomu, kdo v ně věří.
karlos100 (Člen)
26.08.2009 13:36:50
Offline

Re: Kdo nepadá, jezdí pod své možnosti..

Petula psal:

to XJelen: máš recht, mám modřiny na místech, kde je kost potažená jenom kůží bigsmile

to Baltazar: dík chlape, potěší to redfacebigsmile a co se týče toho dávání bacha.. hochu.. jedině na řetěz, jinak na ten okruh polezu furt bigsmilebigsmilebigsmile

Jelen hrozně kecá,hubený nebo tlustý,to je fukbigsmilebigsmilebigsmile
Mělas vidět jeho jelito na bůčku,bylo jako hrom,když měl
loni ten komickej výstup na kanálubigsmile


...a bude hůř!
Petula (Člen)
26.08.2009 13:42:01
Offline

Re: Kdo nepadá, jezdí pod své možnosti..

karlos100 psal:

Jelen hrozně kecá,hubený nebo tlustý,to je fukbigsmilebigsmilebigsmile
Mělas vidět jeho jelito na bůčku,bylo jako hrom,když měl
loni ten komickej výstup na kanálubigsmile

A kerý jelito sedělo na jeho bůčku?? Tady je těch jelit tolik, že aby se v tom prase vyznalo bigsmilebigsmilebigsmile


Sny se plní tomu, kdo v ně věří.
karlos100 (Člen)
26.08.2009 14:16:25
Offline

Re: Kdo nepadá, jezdí pod své možnosti..

Petula psal:
karlos100 psal:

Jelen hrozně kecá,hubený nebo tlustý,to je fukbigsmilebigsmilebigsmile
Mělas vidět jeho jelito na bůčku,bylo jako hrom,když měl
loni ten komickej výstup na kanálubigsmile

A kerý jelito sedělo na jeho bůčku?? Tady je těch jelit tolik, že aby se v tom prase vyznalo bigsmilebigsmilebigsmile

Jo,všiml jsem sibigsmilebigsmilebigsmile a jelito bylo pouze z Jelenabigsmile
taková menší zabíjačka....
Ale jak jsem koukal, ani se Ti moc nesmáli,a je supr,
že jsi vcelku a motka poměrně taky...
Tak až opravíš,zas pořádně tahej za heft,ať to lítágood


...a bude hůř!
Baltazar (Člen)
26.08.2009 14:28:22
Offline

Re: Kdo nepadá, jezdí pod své možnosti..

Petula psal:

to XJelen: máš recht, mám modřiny na místech, kde je kost potažená jenom kůží bigsmile

to Baltazar: dík chlape, potěší to redfacebigsmile a co se týče toho dávání bacha.. hochu.. jedině na řetěz, jinak na ten okruh polezu furt bigsmilebigsmilebigsmile

Myslíš ten řetěz v kuchyni, co ti Abík udělal moc volnej?bigsmilebigsmilebigsmile
Prsty do něj strká Borákbigsmile

Hlavně že seš celá, za dva dni vo tom nebudeš vědítgood


The father of the little princess of the dawn
Petula (Člen)
26.08.2009 14:42:50
Offline

Re: Kdo nepadá, jezdí pod své možnosti..

to karlos: Taky není čemu se smát, kua lítam líp jak polovina chlapů tadyk bigsmilebigsmilebigsmile (vím vím, samochvála zrovna nevoní, ale zas nikdo mě nepochválí tak jak já sama bigsmile)

to Baltazar: jojo, přesně ten řetěz, ale o Borákovic prstech nic nevím a s Abikem pochybuju, že by to mělo něco společného bigsmilebigsmilebigsmile


Sny se plní tomu, kdo v ně věří.
Pšán (Člen)
26.08.2009 14:43:10
Offline

Re: Kdo nepadá, jezdí pod své možnosti..

..kdo nepadá,nezrychluje..nic než pravda..
..koloběžce hovno je..
..to s těma deskama asi nestrávím..headshake
..hlavně zdraví holkagood,ostatní sere pes..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Petula (Člen)
26.08.2009 14:49:24
Offline

Re: Kdo nepadá, jezdí pod své možnosti..

Pšán psal:

..kdo nepadá,nezrychluje..nic než pravda..
..koloběžce hovno je..
..to s těma deskama asi nestrávím..headshake
..hlavně zdraví holkagood,ostatní sere pes..

pravdu máš.. jak mě tak všecko bolí, říkám si, super že to není níc horšího a motorce je fakt prd.. a ikdyby to byl šrot.. zdraví je jen jednogood


Sny se plní tomu, kdo v ně věří.
Luk (Člen)
26.08.2009 14:53:31
Offline

Re: Kdo nepadá, jezdí pod své možnosti..

Petula psal:

to karlos: Taky není čemu se smát, kua lítam líp jak polovina chlapů tadyk bigsmilebigsmilebigsmile (vím vím, samochvála zrovna nevoní, ale zas nikdo mě nepochválí tak jak já sama bigsmile)

to Baltazar: jojo, přesně ten řetěz, ale o Borákovic prstech nic nevím a s Abikem pochybuju, že by to mělo něco společného bigsmilebigsmilebigsmile

...nebud zbytecne skromna, polovina je maloevil

njn, pravda boliredfacebigsmile


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
Borák (Člen)
26.08.2009 15:00:39
Offline

Re: Kdo nepadá, jezdí pod své možnosti..

hlafně že si celá
motce je hofno bigsmile


...nikdo nevojebe Ježíše...
Bodlinka (Člen)
26.08.2009 15:04:17
Offline

Re: Kdo nepadá, jezdí pod své možnosti..

jj, hlavně že jsi celá kočko goodgood

ten pád naštve, to věřím...

tak ať se modřiny rychle hojí ;o)


_____________________________________________
Když chci, tak se neptám jestli můžu…...
Šárka (Člen)
26.08.2009 15:04:53
Offline

Re: Kdo nepadá, jezdí pod své možnosti..

Péto to je mi líto a že si padla i ty tomu se mi nechce věřit ...
když sem tě viděla jak jezdíš troufla bych si říct že máš pravdu že jezdíš líp jak 1/2 chlapů i jak všechny baby.
motorku vopravíš sebe vopucuješ a goodgoodgood
hlavně že tobě nic není


Obtížné neznamená nepřekonatelné
Petula (Člen)
26.08.2009 15:22:52
Offline

Re: Kdo nepadá, jezdí pod své možnosti..

to Bodlinka: pád mě ani tak nenaštval, spíš chudák motorka, takhle jí zřídit, ale usmívala jsem se včera aji u toho celýho neštěstí, já jsem asi nezmar.. víc v hajzlu bych byla asi kdyby spadl Abik smile1

to Šárka: díky za podporu a chválu, hned je mi zas o kousek líp bigsmile no a v podstatě si nemám na co stěžovat, vy teď potřebujete mnohem víc podpory, takže držím palce aji na nohou good


Sny se plní tomu, kdo v ně věří.
Petula (Člen)
26.08.2009 15:23:52
Offline

Re: Kdo nepadá, jezdí pod své možnosti..

Luk psal:

...nebud zbytecne skromna, polovina je maloevil

njn, pravda boliredfacebigsmile

Hele brzdi, aby mi za chvíli nepršelo do nosu bigsmilebigsmilebigsmile


Sny se plní tomu, kdo v ně věří.
Mour (Člen)
26.08.2009 15:31:21
Offline

Re: Kdo nepadá, jezdí pod své možnosti..

Petula psal:
Luk psal:

...nebud zbytecne skromna, polovina je maloevil

njn, pravda boliredfacebigsmile

Hele brzdi, aby mi za chvíli nepršelo do nosu bigsmilebigsmilebigsmile

bigsmilebigsmile Neboj, estě 2x 3x sebou jebneš jak přebrzdíš předek a nosánek pude dolů bigsmilebigsmile

Petula (Člen)
26.08.2009 15:43:32
Offline

Re: Kdo nepadá, jezdí pod své možnosti..

Mour psal:

bigsmilebigsmile Neboj, estě 2x 3x sebou jebneš jak přebrzdíš předek a nosánek pude dolů bigsmilebigsmile

Tolik rejpalů bigsmile Naštěstí mě klucí tímhle neass bigsmilebigsmile


Sny se plní tomu, kdo v ně věří.
ABik (Člen)
26.08.2009 15:44:38
Offline

Re: Kdo nepadá, jezdí pod své možnosti..

Pšán psal:

..kdo nepadá,nezrychluje..nic než pravda..
..koloběžce hovno je..
..to s těma deskama asi nestrávím..headshake
..hlavně zdraví holkagood,ostatní sere pes..

Tak já ještě teda přidám můj názor bigsmile
Sintrované EBC na brněnský okruh nebrat bad Jeli jsme SBS street excell - brzdilo tak průměrně, desky zmizely za 1500km. Dali jsme EBC a hnus velebnosti. Nová kapalina 5.1, desky - po dvou půlhodinách na dromu (s pomalým časem best 2:32) byly ty desky spečené a fialové. Servisák zabrousil, vyčistil komplet celou soustavu a žádná změna. Po pěti kolech v ostřejším tempu jsem nebyl schopen dobrzdit za cílovkou - páčka gumová, drtil jsem si prsty, vracelo se to jak se tomu zachtělo, deska fialová. Do úterka to zpojízdníme a zkusíme pro změnu Vesrah.
Kupodivu třeba na B12 ty SBS neubývají a brzdí to naprosto vynikajícně i na dromu.

Jedem naložit moto na vozík a do servisu s tím. Žádné velké zdržování good

Buran (Člen)
26.08.2009 15:48:29
Offline

Re: Kdo nepadá, jezdí pod své možnosti..

ja som to položil už druhý krát toho roku sick a pomaly si na to začínam zvykať bigsmile...
...pussy cestári, auto z bočnej uličky, opotrebované brzdové platničky,..,..to vieš čert si ťa všade nájde...
všetko zlé je na niečo dobré...treba si z toho zobrať ponaučenie a nabudúce byť možno pozornejší...
neboj motku opravíš cupi dup good havne že ti v poriadku, mohlo to dopadnúť o poznanie horšie...
modriny sa zahoja ale život je len jeden amen bigsmilebigsmilebigsmile...


...blood donor for funeral service industry...
Baltazar (Člen)
26.08.2009 16:19:08
Offline

Re: Kdo nepadá, jezdí pod své možnosti..

Ta buchta se chvástáidontknow prej půlku chlapůheadshake
by jsme jí na našich jebkách německých ukázali, viď Vorelbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilesmokinsmokin


The father of the little princess of the dawn
mr.BSE (Člen)
26.08.2009 16:24:20
Offline

Re: Kdo nepadá, jezdí pod své možnosti..

Baltazar psal:

Ta buchta se chvástáidontknow prej půlku chlapůheadshake
by jsme jí na našich jebkách německých ukázali, viď Vorelbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilesmokinsmokin

Akorát že tam, kde ona zahřívá gumy už by máte vobroušenou půlku válců bigsmile bigsmile

Petulo, hlavně to zdraví, ostatní je nepodstatný a v tomhle případě dvojnásob - stačí opravdu málo a bajk je zase v cajku good


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Baltazar (Člen)
26.08.2009 16:37:24
Offline

Re: Kdo nepadá, jezdí pod své možnosti..

mr.BSE psal:
Baltazar psal:

Ta buchta se chvástáidontknow prej půlku chlapůheadshake
by jsme jí na našich jebkách německých ukázali, viď Vorelbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilesmokinsmokin

Akorát že tam, kde ona zahřívá gumy už by máte vobroušenou půlku válců bigsmile bigsmile

Petulo, hlavně to zdraví, ostatní je nepodstatný a v tomhle případě dvojnásob - stačí opravdu málo a bajk je zase v cajku good

si na tom nikdá nejel viďidontknowbigsmile


The father of the little princess of the dawn
mr.BSE (Člen)
26.08.2009 17:00:36
Offline

Re: Kdo nepadá, jezdí pod své možnosti..

Baltazar psal:
mr.BSE psal:
Baltazar psal:

Ta buchta se chvástáidontknow prej půlku chlapůheadshake
by jsme jí na našich jebkách německých ukázali, viď Vorelbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilesmokinsmokin

Akorát že tam, kde ona zahřívá gumy už by máte vobroušenou půlku válců bigsmile bigsmile

Petulo, hlavně to zdraví, ostatní je nepodstatný a v tomhle případě dvojnásob - stačí opravdu málo a bajk je zase v cajku good

si na tom nikdá nejel viďidontknowbigsmile

Jel, GS1100, nejni to myslim přesně to, co máš, ale zas tak vo moc se to neliší,ne? cool


Second Class Citizen
1130 Café Racer
SLUGI (Člen)
26.08.2009 17:20:32
Offline

Re: Kdo nepadá, jezdí pod své možnosti..

... koukni kolik tam má ještě místa  evil

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/39_gs.jpg

"FORTUNA IUVAT AUDACES"
mr.BSE (Člen)
26.08.2009 17:39:11
Offline

Re: Kdo nepadá, jezdí pod své možnosti..

SLUGI psal:

... koukni kolik tam má ještě místa  evil

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/39_gs.jpg

Hmmm, aspoň 8,8cm smokin


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Progear 650 (Člen)
26.08.2009 19:43:29
Offline

Re: Kdo nepadá, jezdí pod své možnosti..

taky bych si rejpnul....smile1 ale řekl bych, že to už stačilo....smile1 přeji rychlé uzdravení Peťulko....good

Abik: dneska sem nandal desky Brembo, sintrovaný, sou červený... zatim na nich mám 20 km, ale hnedka při první zabrždění měli krásnej nástup....goodgoodgood ve finále to moc nebrzdí, ale to si myslím, že je tím, že sou uplně nové.... takže doporučuji zkusit totok, pač i Xicht je z nich vycákanej....bigsmilebigsmile


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Ondráš (Člen)
26.08.2009 20:50:00
Offline

Re: Kdo nepadá, jezdí pod své možnosti..

Progear 650 psal:

Abik: dneska sem nandal desky Brembo, sintrovaný, sou červený... zatim na nich mám 20 km, ale hnedka při první zabrždění měli krásnej nástup....goodgoodgood ve finále to moc nebrzdí, ale to si myslím, že je tím, že sou uplně nové.... takže doporučuji zkusit totok, pač i Xicht je z nich vycákanej....bigsmilebigsmile

Tak jsem asi divnej, protože já z nich vycákanej nejsem. surprised Ne že by byly špatný, ale do nebe je vynášet nebudu.help

2 šílenej: Přijeď se podívat do Sosnové. Na tom GSu tam pojezdí i Progeara. bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/fotogalerie/11runda/slides/IMG_8423.JPG

Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
PALOUS (Člen)
26.08.2009 20:59:02
Offline

Re: Kdo nepadá, jezdí pod své možnosti..

Petul,lituju tě ale fakt tomu hofno jeevilbigsmiletakovej Kožak s.r.o. na tom je po vejkendu podstatně hůř páč se na Kateřině přerazil vo pávabigsmilebigsmilebigsmile vo živýhogood


Jebat motorky :-)
mr.BSE (Člen)
26.08.2009 22:09:39
Offline

Re: Kdo nepadá, jezdí pod své možnosti..

Ondráš psal:

2 šílenej: Přijeď se podívat do Sosnové. Na tom GSu tam pojezdí i Progeara. bigsmile
http://www.suzukibandit.cz/fotogalerie/ … G_8423.JPG

Tady vůbec nejde o progýra, tady de vo Petulu na CBR evilsmokin


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Datel (Člen)
26.08.2009 23:16:48
Offline

Re: Kdo nepadá, jezdí pod své možnosti..

No mě se taky v tom inkriminovaném čase jelo bezvadně..........poslední co si pamatuju bylo, jak mi dva šmejdi na nanukách mizejí z dohledu......bigsmile

tomasNJ (Člen)
27.08.2009 00:24:58
Offline

Re: Kdo nepadá, jezdí pod své možnosti..

no eště že Ti nic není goodgoodgood


tak tedka už tu cebru mužu dostat do ruk ? bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Petula (Člen)
27.08.2009 07:49:56
Offline

Re: Kdo nepadá, jezdí pod své možnosti..

To Baltazar: surprisedJaká buchta voe? Važ slova!!! bigsmilebigsmilebigsmile

To šílenej: já vím, hlavně to zdraví! Jinak motorka je v servisu, tak netrpělivě čekáme, co bude pod kapotou, snad nic.

To Progear: Díky díky a rýpnout si klidně můžeš, co jinýho se od vás taky dá čekat bigsmile A ty brzdy.. no uvidíme, zkusíme Vesrah, na tyhle zmrzliny si je lidi celkem chválí.

To Palous: dík, mrzí mě to, protože nebyla lehnutá, ale holt někdo musel bejt první bigsmile A Kojak se nepochlubil kluk šikovná bigsmile

To Fijat: Však jsem ti říkala, ať si dojedeš někdy na volné a že teda mě ukecáš, když to budeš chvilku zkoušet bigsmilebigsmilebigsmile


Sny se plní tomu, kdo v ně věří.
K.a.s.y.m. (Člen)
27.08.2009 08:04:45
Offline

Re: Kdo nepadá, jezdí pod své možnosti..

to Petula:Nechtěl psát buchtička to se pak dá vyložit všelijak smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
killerovka (Člen)
27.08.2009 09:32:24
Offline

Re: Kdo nepadá, jezdí pod své možnosti..

hlavne ze si cela a zdrava!!good

motka sa da dokopy a opat bude vsetko v poriadku. drzte sa!good


killerov batoh :-D alias PIČOMAČKA
Bodlinka (Člen)
27.08.2009 09:52:47
Offline

Re: Kdo nepadá, jezdí pod své možnosti..

Petula psal:

to Bodlinka: pád mě ani tak nenaštval, spíš chudák motorka, takhle jí zřídit, ale usmívala jsem se včera aji u toho celýho neštěstí, já jsem asi nezmar.. víc v hajzlu bych byla asi kdyby spadl Abik smile1

já jsem to tak myslela, že pád naštve - jako kvůli motorce... smile2

každopádně to, že jsi to vzala s úsměvem je úctihodné goodgood
tak jen tak dál, úsměv léčí, tak ať ti brzo zmizí modřiny ;o)


_____________________________________________
Když chci, tak se neptám jestli můžu…...
Baltazar (Člen)
27.08.2009 10:59:13
Offline

Re: Kdo nepadá, jezdí pod své možnosti..

K.a.s.y.m. psal:

to Petula:Nechtěl psát buchtička to se pak dá vyložit všelijak smile1

Správně, přesně tak jsem to myslelbigsmilebigsmilebigsmile

Jo a jinak to psaní odbourává stres, proto toho Petula tolik píše, ale uvidíme až bude motorka opravená, ten pocit se uloží někde vzadu i když se nic nestalo.
Ale třeba je bezmozekbigsmilebigsmilebigsmile


The father of the little princess of the dawn
ABik (Člen)
27.08.2009 12:02:42
Offline

Re: Kdo nepadá, jezdí pod své možnosti..

Ondráš psal:
Progear 650 psal:

Abik: dneska sem nandal desky Brembo, sintrovaný, sou červený... zatim na nich mám 20 km, ale hnedka při první zabrždění měli krásnej nástup....goodgoodgood ve finále to moc nebrzdí, ale to si myslím, že je tím, že sou uplně nové.... takže doporučuji zkusit totok, pač i Xicht je z nich vycákanej....bigsmilebigsmile

Tak jsem asi divnej, protože já z nich vycákanej nejsem. surprised Ne že by byly špatný, ale do nebe je vynášet nebudu.help

2 šílenej: Přijeď se podívat do Sosnové. Na tom GSu tam pojezdí i Progeara. bigsmile
http://www.suzukibandit.cz/fotogalerie/ … G_8423.JPG

Nitěnku v Sosnové bych pojel i na babetě bigsmilecool

Jinak ke stavu brzd a desek na CBR po včerejším prozkoumání - desky nalevo opět total šrot - spečeno do neurčitého tvaru. Desky napravo ve stavu o 1% lepší. Napravo vnější pístky seknuté, ostatní v podobném ikdyž lepším stavu, kotouče fialové. Změna destiček je fakt nutná, kontrola brzd taktéž bad
Motorku jdu skontrolovat kolem oběda. Podle dostupných informací je celkem OK, jenom ten pokřivený podsedlák není nejlepší.

K.a.s.y.m. (Člen)
27.08.2009 12:07:09
Offline

Re: Kdo nepadá, jezdí pod své možnosti..

ABik psal:
Ondráš psal:
Progear 650 psal:

Abik: dneska sem nandal desky Brembo, sintrovaný, sou červený... zatim na nich mám 20 km, ale hnedka při první zabrždění měli krásnej nástup....goodgoodgood ve finále to moc nebrzdí, ale to si myslím, že je tím, že sou uplně nové.... takže doporučuji zkusit totok, pač i Xicht je z nich vycákanej....bigsmilebigsmile

Tak jsem asi divnej, protože já z nich vycákanej nejsem. surprised Ne že by byly špatný, ale do nebe je vynášet nebudu.help

2 šílenej: Přijeď se podívat do Sosnové. Na tom GSu tam pojezdí i Progeara. bigsmile
http://www.suzukibandit.cz/fotogalerie/ … G_8423.JPG

Nitěnku v Sosnové bych pojel i na babetě bigsmilecool

Jinak ke stavu brzd a desek na CBR po včerejším prozkoumání - desky nalevo opět total šrot - spečeno do neurčitého tvaru. Desky napravo ve stavu o 1% lepší. Napravo vnější pístky seknuté, ostatní v podobném ikdyž lepším stavu, kotouče fialové. Změna destiček je fakt nutná, kontrola brzd taktéž bad
Motorku jdu skontrolovat kolem oběda. Podle dostupných informací je celkem OK, jenom ten pokřivený podsedlák není nejlepší.

si stačí plivnout do dlaní a vzít lešenou trubku o dostatečné délce bigsmile pokud je hliníková tak zabrat s citemevil


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
LosBanditos (Člen)
27.08.2009 12:18:47
Offline

Re: Kdo nepadá, jezdí pod své možnosti..

Petula psal:

Takto dopadla moje včerejší volná jízda smile2 (fotky nejsou moc kvalitní, je to focené mobilem za šera)

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … menena.jpg
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … menena.jpg
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … menena.jpg
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … menena.jpg
Vím, že tomu je hovno, tak mi to sem nepište a radši mě politujte !!! smile2redfacecool

A jak se to stalo? Kously se brzdy, páčka se vrátila a destičky zůstaly přilepený ke kotouči, takže motorka nešla sklopit a já si to štrádovala rovně ze zatáčky.. no a pak se desky pustily a motorka si poskočila o půl metru dopředu.. a pak už nevím, pak už jsem klouzala zádama po kačeru bad

tu řákým furt, letošní sezóna je na pussy


LosBanditos adios !
Mour (Člen)
27.08.2009 12:21:11
Offline

Re: Kdo nepadá, jezdí pod své možnosti..

ABik psal:
Ondráš psal:
Progear 650 psal:

Abik: dneska sem nandal desky Brembo, sintrovaný, sou červený... zatim na nich mám 20 km, ale hnedka při první zabrždění měli krásnej nástup....goodgoodgood ve finále to moc nebrzdí, ale to si myslím, že je tím, že sou uplně nové.... takže doporučuji zkusit totok, pač i Xicht je z nich vycákanej....bigsmilebigsmile

Tak jsem asi divnej, protože já z nich vycákanej nejsem. surprised Ne že by byly špatný, ale do nebe je vynášet nebudu.help

2 šílenej: Přijeď se podívat do Sosnové. Na tom GSu tam pojezdí i Progeara. bigsmile
http://www.suzukibandit.cz/fotogalerie/ … G_8423.JPG

Nitěnku v Sosnové bych pojel i na babetě bigsmilecool

Jinak ke stavu brzd a desek na CBR po včerejším prozkoumání - desky nalevo opět total šrot - spečeno do neurčitého tvaru. Desky napravo ve stavu o 1% lepší. Napravo vnější pístky seknuté, ostatní v podobném ikdyž lepším stavu, kotouče fialové. Změna destiček je fakt nutná, kontrola brzd taktéž bad
Motorku jdu skontrolovat kolem oběda. Podle dostupných informací je celkem OK, jenom ten pokřivený podsedlák není nejlepší.

Abiku, nevím a moc tomu nerozumím. Ale jestli Tvoje dívka ( nepíšu buchta!! bigsmile ) jezdí na tom CBR asi docela rychle (1/2 bigsmile ) a často na okruzích, tak by tam měly být i závodní kotouče a brzdiče, ne?

Petula (Člen)
27.08.2009 12:27:26
Offline

Re: Kdo nepadá, jezdí pod své možnosti..

...jenom ten pokřivený podsedlák není nejlepší.

Jen pro upřesnění, nejen podsedlák, ale lešení vepředu je taky ohnutý a je to taky hliník.. začínám se modlit, aby to šlo srovnat aniž by to prdlo bad


Sny se plní tomu, kdo v ně věří.
K.a.s.y.m. (Člen)
27.08.2009 12:32:45
Offline

Re: Kdo nepadá, jezdí pod své možnosti..

Petula psal:

...jenom ten pokřivený podsedlák není nejlepší.

Jen pro upřesnění, nejen podsedlák, ale lešení vepředu je taky ohnutý a je to taky hliník.. začínám se modlit, aby to šlo srovnat aniž by to prdlo bad

musí se víc s citem a případně lehce nahřívat.
možná blbej nápad ,ale nebylo by lepší to dát na lamináty?


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Petula (Člen)
27.08.2009 12:33:28
Offline

Re: Kdo nepadá, jezdí pod své možnosti..

Mour psal:

Abiku, nevím a moc tomu nerozumím. Ale jestli Tvoje dívka ( nepíšu buchta!! bigsmile ) jezdí na tom CBR asi docela rychle (1/2 bigsmile ) a často na okruzích, tak by tam měly být i závodní kotouče a brzdiče, ne?

surprisedA to jako záleží na Abikovi, co budu mít na motorce za brzdiče a kotouče?idontknow
Do nedávna jsem jezdila jen tak na pohodku, kochačka, ale poslední dobou se s tím na tom brněnským okruhu moc neass a čas jde dolů, ale furt to není úplně na GP a na ty časy stačí origo. Brzdy kontroloval mechoš z Hondy.. očividně ne úplně dobře a co se týče desek, v tomhle je třeba zkoušet, každýmu sedí něco jinýho.

Si tady po tom příspěvku připadám jak nesvéprávná kuaheadshake mě neass


Sny se plní tomu, kdo v ně věří.
Petula (Člen)
27.08.2009 12:35:06
Offline

Re: Kdo nepadá, jezdí pod své možnosti..

K.a.s.y.m. psal:

možná blbej nápad ,ale nebylo by lepší to dát na lamináty?

jsme to tak dlouho oddalovali, až se ucho utrhlo bigsmile další motorka už na laminátech budegood


Sny se plní tomu, kdo v ně věří.
Mour (Člen)
27.08.2009 12:42:47
Offline

Re: Kdo nepadá, jezdí pod své možnosti..

Petula psal:
Mour psal:

Abiku, nevím a moc tomu nerozumím. Ale jestli Tvoje dívka ( nepíšu buchta!! bigsmile ) jezdí na tom CBR asi docela rychle (1/2 bigsmile ) a často na okruzích, tak by tam měly být i závodní kotouče a brzdiče, ne?

surprisedA to jako záleží na Abikovi, co budu mít na motorce za brzdiče a kotouče?idontknow
Do nedávna jsem jezdila jen tak na pohodku, kochačka, ale poslední dobou se s tím na tom brněnským okruhu moc neass a čas jde dolů, ale furt to není úplně na GP a na ty časy stačí origo. Brzdy kontroloval mechoš z Hondy.. očividně ne úplně dobře a co se týče desek, v tomhle je třeba zkoušet, každýmu sedí něco jinýho.

Si tady po tom příspěvku připadám jak nesvéprávná kuaheadshake mě neass

Se nečil bigsmile, já sem psal Abikovi. A taky sem nepsal, že ty věci má kupovat a řešit onsurprised

SLUGI (Člen)
27.08.2009 12:48:33
Offline

Re: Kdo nepadá, jezdí pod své možnosti..

Petula psal:
Mour psal:

Abiku, nevím a moc tomu nerozumím. Ale jestli Tvoje dívka ( nepíšu buchta!! bigsmile ) jezdí na tom CBR asi docela rychle (1/2 bigsmile ) a často na okruzích, tak by tam měly být i závodní kotouče a brzdiče, ne?

surprisedA to jako záleží na Abikovi, co budu mít na motorce za brzdiče a kotouče?idontknow
Do nedávna jsem jezdila jen tak na pohodku, kochačka, ale poslední dobou se s tím na tom brněnským okruhu moc neass a čas jde dolů, ale furt to není úplně na GP a na ty časy stačí origo. Brzdy kontroloval mechoš z Hondy.. očividně ne úplně dobře a co se týče desek, v tomhle je třeba zkoušet, každýmu sedí něco jinýho.

Si tady po tom příspěvku připadám jak nesvéprávná kuaheadshake mě neass

... jen tak mimochodem, za kolik to Brno jezdíš? idontknow


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
ABik (Člen)
27.08.2009 14:56:54
Offline

Re: Kdo nepadá, jezdí pod své možnosti..

Mour:
Pořád jsme si mysleli, že s časem 2:32 není potřeba se obracet k závodním komponentům (mimo laminátů, které jsme stejně taky nestihli). Podle mě se na té seriovce musí dát zajet 2:20, ale musí to fungovat tak jak má :-)

Slugi:
Peťa je asi tak o 3-4s pomalejší než já, tak počítej :-D

SLUGI (Člen)
27.08.2009 15:01:56
Offline

Re: Kdo nepadá, jezdí pod své možnosti..

ABik psal:

Slugi:
Peťa je asi tak o 3-4s pomalejší než já, tak počítej bigsmile

... při čem je pomalejší  evil
... hm tak to sou docela pěkný časy good


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
ABik (Člen)
27.08.2009 15:37:06
Offline

Re: Kdo nepadá, jezdí pod své možnosti..

Přikládáme pá fotek z fofropravy:

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/57_obraz044.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/57_obraz045.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/57_obraz046.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/57_obraz048.jpg



Kapoty budou zítra povařené, lešenářská trubka podsedláku pomohla, ale zatím nevíme jestli úplně bigsmile , plexi bude taky zítra, nové desky taky, filtr už je na místě... Příští týden hurá do Mostu cool

Petula (Člen)
27.08.2009 15:52:05
Offline

Re: Kdo nepadá, jezdí pod své možnosti..

A teď čekám na ty reakce: "Hovno tomu bylo" bigsmilebigsmilebigsmile


Sny se plní tomu, kdo v ně věří.
SLUGI (Člen)
27.08.2009 15:53:57
Offline

Re: Kdo nepadá, jezdí pod své možnosti..

Petula psal:

A teď čekám na ty reakce: "Hovno tomu bylo" bigsmilebigsmilebigsmile

... jj.,jak říkáš smile1 evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Petula (Člen)
27.08.2009 15:58:47
Offline

Re: Kdo nepadá, jezdí pod své možnosti..

Jenže i to hovno něco stát bude smile2 a zrovna ve chvíli, kdy podobný hovno řešíme s ochcávkou smile2


Sny se plní tomu, kdo v ně věří.
Loser (Administrator)
27.08.2009 16:42:15
Offline

Re: Kdo nepadá, jezdí pod své možnosti..

Petula psal:

Jenže i to hovno něco stát bude smile2 a zrovna ve chvíli, kdy podobný hovno řešíme s ochcávkou smile2

ochcavka bude jezdit v zime


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Hanz (Člen)
27.08.2009 18:56:41
Offline

Re: Kdo nepadá, jezdí pod své možnosti..

Jéé, já bych chtěl ještě vidět ty fialový kotouče a zapečený destičky, na těch fotkách to není vidětidontknowsurprisedevil


WD club member...
mates (Člen)
27.08.2009 20:13:36
Offline

Re: Kdo nepadá, jezdí pod své možnosti..

jo jo ty brzdy sou fakt v ass ....


… voranžová
tomasNJ (Člen)
28.08.2009 00:10:51
Offline

Re: Kdo nepadá, jezdí pod své možnosti..

ABik psal:

Podle mě se na té seriovce musí dát zajet 2:20, ale musí to fungovat tak jak má smile1

s převodem určitě...good


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
mr.BSE (Člen)
28.08.2009 12:13:03
Offline

Re: Kdo nepadá, jezdí pod své možnosti..

tomasNJ psal:
ABik psal:

Podle mě se na té seriovce musí dát zajet 2:20, ale musí to fungovat tak jak má smile1

s převodem určitě...good

Jako finančním? surprised
Pro časoměřiče? surprised

smokin


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Petula (Člen)
28.08.2009 12:41:38
Offline

Re: Kdo nepadá, jezdí pod své možnosti..

mr.BSE psal:

Jako finančním? surprised
Pro časoměřiče? surprised

smokin

Jojo, s finančním převodem směrem na můj účet bych lítala jak ďábel bigsmilebigsmile


Sny se plní tomu, kdo v ně věří.
Jiřina (Člen)
28.08.2009 13:03:37
Offline

Re: Kdo nepadá, jezdí pod své možnosti..

Kurva do piči, když to baba složí, tak se z toho hned všichni poass. Ale když to složí chlap, tak na to serete.
To si jako říkáte kamarádi?bigsmile


Tož tak:-D
Petula (Člen)
28.08.2009 13:10:15
Offline

Re: Kdo nepadá, jezdí pod své možnosti..

Jiřina psal:

Kurva do piči, když to baba složí, tak se z toho hned všichni poass. Ale když to složí chlap, tak na to serete.
To si jako říkáte kamarádi?bigsmile

Hlavně že ty držkuješ jenom proto, že jsem to byla já bigsmilebigsmilebigsmile taky kua kamarádbigsmile


Sny se plní tomu, kdo v ně věří.
tomasNJ (Člen)
28.08.2009 15:40:08
Offline

Re: Kdo nepadá, jezdí pod své možnosti..

mr.BSE psal:
tomasNJ psal:
ABik psal:

Podle mě se na té seriovce musí dát zajet 2:20, ale musí to fungovat tak jak má smile1

s převodem určitě...good

Jako finančním? surprised
Pro časoměřiče? surprised

smokin

řetězovým převodem...
-1 zub na pastorku
+2 zuby na rozetě


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
mr.BSE (Člen)
28.08.2009 16:44:44
Offline

Re: Kdo nepadá, jezdí pod své možnosti..

tomasNJ psal:
mr.BSE psal:
tomasNJ psal:

s převodem určitě...good

Jako finančním? surprised
Pro časoměřiče? surprised

smokin

řetězovým převodem...
-1 zub na pastorku
+2 zuby na rozetě

nebude ta snížená maximálka chybět na rovinkách?
No asi nebude, jináč bys to nepsal bigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Progear 650 (Člen)
28.08.2009 18:05:34
Offline

Re: Kdo nepadá, jezdí pod své možnosti..

Abik.... Neser a gázuj....!!!! bigsmilebigsmilebigsmile Nebo zas já tebe v Mostě dám na babetě....good


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Jiřina (Člen)
29.08.2009 14:43:42
Offline

Re: Kdo nepadá, jezdí pod své možnosti..

smile2

Petula psal:
Jiřina psal:

Kurva do piči, když to baba složí, tak se z toho hned všichni poass. Ale když to složí chlap, tak na to serete.
To si jako říkáte kamarádi?bigsmile

Hlavně že ty držkuješ jenom proto, že jsem to byla já bigsmilebigsmilebigsmile taky kua kamarádbigsmile

To bych si nikdy nedovolil...


Tož tak:-D
Kelly01 (Člen)
29.08.2009 20:29:27
Offline

Re: Kdo nepadá, jezdí pod své možnosti..

Mně jsou jedno obě variantybigsmile


God Save The Queen!
Datel (Člen)
30.08.2009 20:10:01
Offline

Re: Kdo nepadá, jezdí pod své možnosti..

...........a máte to, jelitabigsmilegood

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr