Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Budíky B6 N (neukazujou)

soptik123 (Člen)
28.08.2009 21:17:33
Offline

Budíky B6 N (neukazujou)

Zdravím Bandasky, potřebuji poradit s opravou budíků na B6/04. idontknow Přestal mi ukazovat otáčkoměr, techo a místo km má -----, prolejzal jsem káble a na nic jsem nepřišel bad Nejhorší obavy mám z toho, že jsou budíky v hajzlu, občas se stane, že chvilku zafungují. Nemáte nějaký tip kde by mohla být chybka ? Případně nemáte nikdo na odzkoušení jiné hrnky? Moc, moc díky za rady bigsmile

Editoval osiris (30.08.2009 19:23:57)

Pšán (Člen)
29.08.2009 00:42:12
Offline

Re: Budíky B6 N (neukazujou)

..domnívám se,že pokud ti semotamo zafungují,tak jsi tu kabeláž prošmátral špatně..
..ale zase,odborník nejsem a školy nemám..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
soptik123 (Člen)
31.08.2009 07:14:54
Offline

Re: Budíky B6 N (neukazujou)

Díky za radu, já taky odborník nejsem. Pokusím se prolézt pořádně kostru a uvidím. Nemáte nikdo schéma el. ? help

Luk (Člen)
31.08.2009 07:26:30
Offline

Re: Budíky B6 N (neukazujou)

soptik123 psal:

Díky za radu, já taky odborník nejsem. Pokusím se prolézt pořádně kostru a uvidím. Nemáte nikdo schéma el. ? help

je v manualu, sekce download


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
Bedřich (Člen)
31.08.2009 20:22:09
Offline

Re: Budíky B6 N (neukazujou)

Nejde patrně signál. Tady je každá rada drahá, vem meřák a měř od snímače nahoruidontknow


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
soptik123 (Člen)
04.09.2009 07:45:35
Offline

Re: Budíky B6 N (neukazujou)

Díky za rady, ale jsem lama která nic nenašla idontknow Nevíte kdo by se na to mohl v Praze juknou mimo aut. servisu.

Díkes chalani bigsmile

soptik123 (Člen)
10.09.2009 11:54:55
Offline

Re: Budíky B6 N (neukazujou)

Zdravímbigsmile, tak závada je opravdu v budíkáchsmile2. Dnes jsem moto vyzvedl z aut. servisu a bohužel nové stojí neskutečnou raketu. Chlapiska není tu mezi Vámi nějaký opravář elektroniky? Díky moc help

Filous (Člen)
10.09.2009 12:21:05
Offline

Re: Budíky B6 N (neukazujou)

soptik123 psal:

Zdravímbigsmile, tak závada je opravdu v budíkáchsmile2. Dnes jsem moto vyzvedl z aut. servisu a bohužel nové stojí neskutečnou raketu. Chlapiska není tu mezi Vámi nějaký opravář elektroniky? Díky moc help

...neměls to i v Benátkách na dílně??? ...měli jsme tam jednu černou B6 s BP nálepkou na kyfce s nefunkčníma budikama...kolega je proměřoval a zjistil to samý...vopravovat to nejspíš nepude, bo ten tišťák je vícevrstvej a de facto nevopravitelnej...sežeň jiný, jetý, klidně zbořený s funkčníma střevama...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Ton@l (Člen)
10.09.2009 12:37:01
Offline

Re: Budíky B6 N (neukazujou)


Vzdy muze byt hur :-)
soptik123 (Člen)
14.09.2009 07:57:09
Offline

Re: Budíky B6 N (neukazujou)

Ton@l psal:

http://motopuzzle.cz/dily.php?stav=2&iddi=1490&fikat=1&fiser=znacka&fisek=6&fizna=SUZUKI
treba ti to pomuzesmile1

Díkes za tip, ale moje verze má display i na pravém budíku smile2

soptik123 (Člen)
14.09.2009 07:59:14
Offline

Re: Budíky B6 N (neukazujou)

Filous psal:
soptik123 psal:

Zdravímbigsmile, tak závada je opravdu v budíkáchsmile2. Dnes jsem moto vyzvedl z aut. servisu a bohužel nové stojí neskutečnou raketu. Chlapiska není tu mezi Vámi nějaký opravář elektroniky? Díky moc help

...neměls to i v Benátkách na dílně??? ...měli jsme tam jednu černou B6 s BP nálepkou na kyfce s nefunkčníma budikama...kolega je proměřoval a zjistil to samý...vopravovat to nejspíš nepude, bo ten tišťák je vícevrstvej a de facto nevopravitelnej...sežeň jiný, jetý, klidně zbořený s funkčníma střevama...

Nene, v Benátkách jsem to neměl, ale jedná se o stejnej problém s tišťákem.

Budu schánět jak se dá , pokud by jsi měl nějaký tip tak díkes beer

soptik123 (Člen)
17.09.2009 07:26:23
Offline

Re: Budíky B6 N (neukazujou)

Budíky opraveny bigsmile
Pokud by jste měli obdobný problém, tak mám kontakt na šikovného opraváře good

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr