Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Neprošel evidenčkou - křivá čísla motoru

gerrik (Člen)
01.09.2009 20:25:38
Offline

Neprošel evidenčkou - křivá čísla motoru

Dneska jsem byl na evidenčce kvůli přepisu, a neprošel jsem, prý čísla motoru nejsou origo. Přebouchlý to prý není, asi v DE dávali nový motor, a nová čísla jsou lehce nakřivo, takže prý nejsou origo. Co ted s tím, asi se obrátím na Suzuki Czech jestli nedaji nějaké potvrzení, nemá někdo zkušenost? Samko, že původní majitel nic neví, věřím mu a motorku se mi vracet moc nechce smile2 Tak co na to odborníci?

JORDIS (Člen)
01.09.2009 20:40:04
Offline

Re: Neprošel evidenčkou - křivá čísla motoru

musí sedět hlavně typ motoru,číslo se už neeviduje!

gerrik (Člen)
01.09.2009 20:41:20
Offline

Re: Neprošel evidenčkou - křivá čísla motoru

Všechno sedí, jen jim nesedí že nejsou rovně, tím pádem dle nich nejsou origo idontknow

Ice (Člen)
01.09.2009 21:01:26
Offline

Re: Neprošel evidenčkou - křivá čísla motoru

gerrik psal:

Všechno sedí, jen jim nesedí že nejsou rovně, tím pádem dle nich nejsou origo idontknow

Číslo motoru být nemusí, v případě, že tam již není, takže pokud čísla typu motoru jsou v cajku, tak zrušit číslo motoru a v techničáku nechat vymazat za min. poplatek...smokin


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
gerrik (Člen)
01.09.2009 21:10:31
Offline

Re: Neprošel evidenčkou - křivá čísla motoru

Kurnik chlapi, i ten typ motoru je vyražen neorigo, to se jím nelíbí. O číslo motoru tady nejde

Paladin86 (Člen)
01.09.2009 21:20:41
Offline

Re: Neprošel evidenčkou - křivá čísla motoru

Zkus jiný STK... kamarádovi zase řikali že ty nejty na štítku nejsou dost japonský (mysleli ti že na Hondu špatná kvalita), tak zajel do sousedního města a v pohodě! good

gerrik (Člen)
01.09.2009 21:23:51
Offline

Re: Neprošel evidenčkou - křivá čísla motoru

To jsem zkusil, a špatný, maji to online propojený, takže už je to v systému pussy

ross (Člen)
01.09.2009 21:45:06
Offline

Re: Neprošel evidenčkou - křivá čísla motoru

doporučuju vyrazit mu jednu nakřivo pod voko

tzv. paragáská padina

50:50

surprised


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
gore (Člen)
01.09.2009 21:48:18
Offline

Re: Neprošel evidenčkou - křivá čísla motoru

ross psal:

doporučuju vyrazit mu jednu nakřivo pod voko

tzv. paragáská padina

50:50

surprised

..good budto lehnes nebo wůbec se nezwedneš už!!!!bigsmilesmokin


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
bluemanik (Člen)
01.09.2009 22:25:35
Offline

Re: Neprošel evidenčkou - křivá čísla motoru

Třeba zde něco objevíš.... mě tam pomohli přihlásit nepřihlásitelnou motorku (dle místní STK). Zavolat tam a poradit se. http://www.usmd.cz/index.php?file=constr.php

nicola.foxx (Člen)
01.09.2009 22:31:42
Offline

Re: Neprošel evidenčkou - křivá čísla motoru

TO ROSS a GORE:
Ty woe drzte huby, kdyz vam tady vypravy vo svy Brite WOEbigsmile


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Paladin86 (Člen)
01.09.2009 23:50:52
Offline

Re: Neprošel evidenčkou - křivá čísla motoru

gerrik psal:

To jsem zkusil, a špatný, maji to online propojený, takže už je to v systému pussy

Tak potom asi vybrousit a přerazit rovně! bigsmile

cikin (Člen)
02.09.2009 06:22:24
Offline

Re: Neprošel evidenčkou - křivá čísla motoru

gerrik psal:

Kurnik chlapi, i ten typ motoru je vyražen neorigo, to se jím nelíbí. O číslo motoru tady nejde

Řešili jsme u auta vyrezlé číslo motoru. Musíš na autorizovaného prodejce, kde ti dá potvrzení,že typ motoru souhlasí s tím co tam má být. Potom na evidenci vozidel. Tam vše ofotí a přidělí náhradní číslo motoru. Dále ti řeknou, kdo je oprávněn v tvém okolí číslo znovu vyrazit. Tam zajedeš, po vyražení zpět na evidenci a tam vše znovu ofotí a zapíšou náhradní číslo do techničáku. Můžeš pak požádat o vymazání čísla a ponechání jen typu motoru.Potom na stk a je to. Lítáš jak blbec a stojí to dost peněz. Toť oficiální cesta.

bracha (Člen)
02.09.2009 06:50:25
Offline

Re: Neprošel evidenčkou - křivá čísla motoru

kurnik to je byrokracie podle par cislum :) na čízu si to tam mláce každej sám a nikomu to nevadí :)pussy


Ten, kdo vymyslel práci by ji měl taky naučit masturbovat, aby se udělala sama
gerrik (Člen)
02.09.2009 06:52:16
Offline

Re: Neprošel evidenčkou - křivá čísla motoru

Mně by spíš zajímalo dle čeho ten kokot určil že čísla nejsou origo. Třeba ten japonec byl nachcaný jak dělo. Maji nějaké vzory? Přemýšlím že podám odvolání proti rozhodnutí technika. Byl jsem pak na jiné STK a tam mi řekli že by to pustili, že to číslo je OK idontknow

Frodo89 (Člen)
02.09.2009 07:01:39
Offline

Re: Neprošel evidenčkou - křivá čísla motoru

gerrik psal:

Všechno sedí, jen jim nesedí že nejsou rovně, tím pádem dle nich nejsou origo idontknow

Jet jinam


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
Frodo89 (Člen)
02.09.2009 07:05:39
Offline

Re: Neprošel evidenčkou - křivá čísla motoru

Musiš ject jinam a tvařit se jako by nic. a když to nepomuže tak mu opatrně podstrčit par korun. smile1 Ale nic jsme neřikal. Vždit to nějak musi jit. ale že by někdy tak dukladně kontrolovaly papiry a stav čisla na evinedče to jsou ale pečlivci.

Evidenčka by do databaze neměla evidovat. Co ja vim alespon


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
XJelen (Člen)
02.09.2009 07:31:53
Offline

Re: Neprošel evidenčkou - křivá čísla motoru

Frodo89 psal:
gerrik psal:

Všechno sedí, jen jim nesedí že nejsou rovně, tím pádem dle nich nejsou origo idontknow

Jet jinam

čti pořádně surprised psal, že to zkoušel idontknow
navíc vo centrálním registru tady asi ví málo lidí, jak tě někde vyhodí, jseš v registru dokud neprojdeš, kdekoliv. To že vám to někomu vyšlo... kdy to bylo? a v jakým senochrupově? bigsmile Troufám si tvrdit, že od loňskýho roku to nemohlo projít nikde evil


Strýcfajtr !!!
gerrik (Člen)
02.09.2009 08:19:53
Offline

Re: Neprošel evidenčkou - křivá čísla motoru

To XJelen: přesně tak good

Loser (Administrator)
02.09.2009 09:16:50
Offline

Re: Neprošel evidenčkou - křivá čísla motoru

vogo, ja kdyz sel evidovat autobus, tak technik nemohl najit typ motoru. Saskovali jsme tam kolem toho asi deset minut a von pak povida: "No nevypada to, ze by ten motor nekdo menil, tak tomu budeme verit". Kdyz jsem tam sel pak za par mesicu na technickou, tak uz si me pamatoval a ptal se jestli uz jsem nasel to misto, kde je to vyrazeny. Tak jsem mu rekl, ze jsem to ani nehledal a von na to, ze tomu bude zase verit. Pro spokojenost jsem mu rozsvitil svetla a zablikal blinkrama a jel jsem domu s novou nalepkou goodgoodgood Vsechno je to vo lidech

Jo a pak mi to nedalo, tak jsem doma hledal jak kokot a asi po pul hodine saskovani s baterkou kolem motoru jsem to nasel - ze zadu to je, kurva, ze zadu!!!! smile1


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
K.a.s.y.m. (Člen)
02.09.2009 09:53:09
Offline

Re: Neprošel evidenčkou - křivá čísla motoru

Jak píše Loser je to o lidech prostě ho zkus přesvědčit a nebo zkus přesvědčit ,že je to OK někoho na jiný technický.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Datel (Člen)
02.09.2009 10:11:14
Offline

Re: Neprošel evidenčkou - křivá čísla motoru

No mě by spíš zajímalo co je to kurva za definici "křivá čísla"?! To mě připomíná další hovadinu, když Filous dostal pokutu za "nezvládnutí vozidla", či jak mu to policajt řekl, a dostal za to flastra! A přitom jen zahříval gumy!!surprised

To sou hrozné pussy-viny headshakebad

cikin (Člen)
02.09.2009 11:04:41
Offline

Re: Neprošel evidenčkou - křivá čísla motoru

K.a.s.y.m. psal:

Jak píše Loser je to o lidech prostě ho zkus přesvědčit a nebo zkus přesvědčit ,že je to OK někoho na jiný technický.

Myslím, že bude těžko hledat, jestli je to už zapsaný jako závada .Dnes po nich dost jdou a bylo by to stejně jen do příští stk. Jednou zapsaná závada nejde vymazat jenom napravit, ale zápis tam zůstává. Asi by bylo lepší to zlegalizovat ( teda jestli tam je motor stejného typu) a je to nastálo.

Ondráš (Člen)
02.09.2009 11:36:24
Offline

Re: Neprošel evidenčkou - křivá čísla motoru

Datel psal:

No mě by spíš zajímalo co je to kurva za definici "křivá čísla"?! To mě připomíná další hovadinu, když Filous dostal pokutu za "nezvládnutí vozidla", či jak mu to policajt řekl, a dostal za to flastra! A přitom jen zahříval gumy!!surprised

To sou hrozné pussy-viny headshakebad

Kámoš dostal to samé za jízdu po zadním...


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
K.a.s.y.m. (Člen)
02.09.2009 12:41:50
Offline

Re: Neprošel evidenčkou - křivá čísla motoru

cikin psal:
K.a.s.y.m. psal:

Jak píše Loser je to o lidech prostě ho zkus přesvědčit a nebo zkus přesvědčit ,že je to OK někoho na jiný technický.

Myslím, že bude těžko hledat, jestli je to už zapsaný jako závada .Dnes po nich dost jdou a bylo by to stejně jen do příští stk. Jednou zapsaná závada nejde vymazat jenom napravit, ale zápis tam zůstává. Asi by bylo lepší to zlegalizovat ( teda jestli tam je motor stejného typu) a je to nastálo.

šak o tom mluvim...musí najít někoho komu se to bude zdát OK a bude to brát jako vyřešený problém.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Billy (Člen)
02.09.2009 12:46:01
Offline

Re: Neprošel evidenčkou - křivá čísla motoru

Ti chlupati uz nevi za co by ty flastry davaly smile1, to dela hodne lidi ze bud zahrejva si boky gum a nebo kdyz vyjedu z bordelu nejakyho na cistou silnic tak si kraje gum taky takhle pucuju abych pak nevlitl nekam s oblepenou gumou blatem od zatacky. Po zadnim u nas za to taky davaj flastra za nezvladnuti vozidla. Vcera na me taky koukaly ve vesnici svestky jak dve jerabiny, borec jede karou 30 a ja se za nim plazit nebudu tak hrk predjet pred nema smile1. Uklizeci hoven smile1


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Mour (Člen)
02.09.2009 15:03:31
Offline

Re: Neprošel evidenčkou - křivá čísla motoru

Ono je někde psané, že u jednostopého vozidla musíš jezdit po dvou kolech surprisedidontknow

bracha (Člen)
02.09.2009 15:13:35
Offline

Re: Neprošel evidenčkou - křivá čísla motoru

Mour psal:

Ono je někde psané, že u jednostopého vozidla musíš jezdit po dvou kolech surprisedidontknow

a ty když zahřejváš gumy jezdíš po 1? surprised


Ten, kdo vymyslel práci by ji měl taky naučit masturbovat, aby se udělala sama
karlos100 (Člen)
02.09.2009 15:19:06
Offline

Re: Neprošel evidenčkou - křivá čísla motoru

K.a.s.y.m. psal:
cikin psal:
K.a.s.y.m. psal:

Jak píše Loser je to o lidech prostě ho zkus přesvědčit a nebo zkus přesvědčit ,že je to OK někoho na jiný technický.

Myslím, že bude těžko hledat, jestli je to už zapsaný jako závada .Dnes po nich dost jdou a bylo by to stejně jen do příští stk. Jednou zapsaná závada nejde vymazat jenom napravit, ale zápis tam zůstává. Asi by bylo lepší to zlegalizovat ( teda jestli tam je motor stejného typu) a je to nastálo.

šak o tom mluvim...musí najít někoho komu se to bude zdát OK a bude to brát jako vyřešený problém.

Jak psal XJelen,registr je funkční,ale přesto myslím,
že Gerrik může najít kaskadéra,kterej mu to dá,pořád to jdegood
Jen to teď trochu drhnesmokin


...a bude hůř!
Mour (Člen)
02.09.2009 15:21:35
Offline

Re: Neprošel evidenčkou - křivá čísla motoru

bracha psal:
Mour psal:

Ono je někde psané, že u jednostopého vozidla musíš jezdit po dvou kolech surprisedidontknow

a ty když zahřejváš gumy jezdíš po 1? surprised

...tam si myslím, že je napsané, že máš jet v přímém směru idontknow ...jo a gumy nezahřívám, bo si myslím, že je to v běžném provozu ptákovinabigsmile

bracha (Člen)
02.09.2009 15:21:46
Offline

Re: Neprošel evidenčkou - křivá čísla motoru

v Brně bych to zařídil za menší poplatek ale to se ti asi nechce ne? Nehledě na to že ani nevím jestli to de v jiným kraji dělat...


Ten, kdo vymyslel práci by ji měl taky naučit masturbovat, aby se udělala sama
gerrik (Člen)
02.09.2009 15:47:29
Offline

Re: Neprošel evidenčkou - křivá čísla motoru

No uvidíme, zítra jdeme na město přes známýho co tam dělá good Jinak zasílám k náhledu to číslo

http://img198.imageshack.us/img198/9522/obraz0450.th.jpg

K.a.s.y.m. (Člen)
02.09.2009 15:54:51
Offline

Re: Neprošel evidenčkou - křivá čísla motoru

gerrik psal:

No uvidíme, zítra jdeme na město přes známýho co tam dělá good Jinak zasílám k náhledu to číslo http://img198.imageshack.us/img198/9522 … 450.th.jpg

nic proti,ale ten co ti to nedal je dement...prošla mi větší prasárna.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
gerrik (Člen)
02.09.2009 15:59:37
Offline

Re: Neprošel evidenčkou - křivá čísla motoru

Bez debilů by byl ten život nudný bigsmile V nejhorším podám odvolání proti jeho rozhodnutí. To mi říkali i na jiné STK.

Paladin86 (Člen)
02.09.2009 16:19:28
Offline

Re: Neprošel evidenčkou - křivá čísla motoru

Já bych možná zkusil trochu blafovat. zajít na šéfem STK, říct že jejich technik ti způsobil svym bezdůvodnym zamítnutim škodu protože to dokazování něco stojí, taky to že tu motorku nemůžeš používat a že mu pak pošleš fakturu! A pokud jí nezaplatí tak to jsi připraven řešit právní cestou. Klidně můžeš pohrozit i Novou bigsmile Nic za to nedáš a kdyžtak můžeš alespon toho šéfa poslat do prdele. good

cikin (Člen)
02.09.2009 16:21:08
Offline

Re: Neprošel evidenčkou - křivá čísla motoru

K.a.s.y.m. psal:
gerrik psal:

No uvidíme, zítra jdeme na město přes známýho co tam dělá good Jinak zasílám k náhledu to číslo http://img198.imageshack.us/img198/9522 … 450.th.jpg

nic proti,ale ten co ti to nedal je dement...prošla mi větší prasárna.

Tak to se nedivím, že se mu to nelíbilo. Přeražený to asi bude.

gerrik (Člen)
02.09.2009 16:43:02
Offline

Re: Neprošel evidenčkou - křivá čísla motoru

To se nepřu, ale vybrušovaný to nebylo. Jen asi v DE dostal nový blok nebo celý motor a tam mu vybuchli tooto číslo, jen v TP to jaksi pozapoměli zapsat. A hlavně tady to prošlo dvěma evidenčkama a dvěma STK v poho.

ross (Člen)
02.09.2009 18:16:28
Offline

Re: Neprošel evidenčkou - křivá čísla motoru

Mour psal:
bracha psal:
Mour psal:

Ono je někde psané, že u jednostopého vozidla musíš jezdit po dvou kolech surprisedidontknow

a ty když zahřejváš gumy jezdíš po 1? surprised

...tam si myslím, že je napsané, že máš jet v přímém směru idontknow ...jo a gumy nezahřívám, bo si myslím, že je to v běžném provozu ptákovinabigsmile

jednou jsem jel s masérama, co se po rozjetí pořád na motorce rozcvičovalisurprised

samej dřep a úklon

zajímavá podívanábigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
nicola.foxx (Člen)
02.09.2009 18:17:26
Offline

Re: Neprošel evidenčkou - křivá čísla motoru

TOO ROSS:
Tak rikas zlatej Berousek a pan Humbertosurprised


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
ross (Člen)
02.09.2009 18:19:30
Offline

Re: Neprošel evidenčkou - křivá čísla motoru

nicola.foxx psal:

TOO ROSS:
Tak rikas zlatej Berousek a pan Humbertosurprised

ty woe, skoro na tom dělali klikysmile1


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Pšán (Člen)
02.09.2009 18:52:35
Offline

Re: Neprošel evidenčkou - křivá čísla motoru

..jsem takové prostocvikaře potkal na Šancích..
..Poláci,pojízdné reklamy,metrouši jak malovaní..
..chtěl bych vidět xychty té gymnastické ekypy když koukali do Yošiho..smokin
  bigsmile


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Miras (Člen)
02.09.2009 20:47:38
Offline

Re: Neprošel evidenčkou - křivá čísla motoru

Jako dost by mě to štvalo...   zase kdyby mi někdo švihnul motorku a cokoli kdekoliv přerazil byl bych rád kdyby ho poslali do pussy a jen tak jim něco neprošlo.

Poptal bych se jak se to řeší s novým blokem motoru a pokud se to pak takto razí, našel bych podle servisky, kde to mohly dělat a klidně bych si nechal poslat z rajchu potvrzení o ražbě. Pokud to bylo v rajchu, tak předpokládám autorizák a ty jsou tam celkem vstřícní.

Myslím že legální cesta by byla nejlepší, přeci jen ta ražba nevypadá moc dobře, alespoň ne na velký hádání bigsmile

mape33 (Člen)
02.09.2009 21:10:46
Offline

Re: Neprošel evidenčkou - křivá čísla motoru

hm asi bych zkusil spis ten motor vyjmout z evidence. nevim. ale mel jsem s tim taky problem protoze ja jsem tam nemel vyrazeny pro jistotu cislo zadny. a taky meli kecyidontknow


modra je dobra
cikin (Člen)
03.09.2009 05:41:00
Offline

Re: Neprošel evidenčkou - křivá čísla motoru

mape33 psal:

hm asi bych zkusil spis ten motor vyjmout z evidence. nevim. ale mel jsem s tim taky problem protoze ja jsem tam nemel vyrazeny pro jistotu cislo zadny. a taky meli kecyidontknow

Motor z evidence můžeš vyjmout až projdeš evidenčkou a bude vše OK. Typ motoru tam musíš mít vždy. Leda vyjmout celou motorku, ale to asi nechceidontknow. Volil bych ofic. cestu .

gerrik (Člen)
03.09.2009 13:53:16
Offline

Re: Neprošel evidenčkou - křivá čísla motoru

Tak na magistrátě na pussy ani přes toho známýho. Takže poslední možnost Suzuki Praha, kde prý pošlou dotaz do Japonska  surprised Jinak papa k původnímu majiteli, a to bych byl nerad smile2

jiri50 (Člen)
06.09.2009 17:50:31
Offline

Re: Neprošel evidenčkou - křivá čísla motoru

Měli jsme na Aprilii Tuareg nakřivo vyražené číslo a jeden inženýr z STK to napsal PČR, motku jsme jim museli nechat k expertíze, koumali materiál pod číslem a když se nemohli rozhodnout, tak jsme na ně tlačili, že neoprávněně zadržují věc, tak nám ji vrátili. Z toho usuzuji, že v českých krajích přituhuje ohledně krádeží - možná by nebylo od věci dát to firmě co zjišťuje trhliny v kovech - mají na to přístroje, které zjistí deformaci kovu pod číslem a mohli by napsat, že je to v pořádku a s tím jít na STK


jsem pomalejší - ale ne vždy
gerrik (Člen)
06.09.2009 18:52:55
Offline

Re: Neprošel evidenčkou - křivá čísla motoru

Cožpak o to, dělám v defektoskopii, takže neni problém RTG. Ale otázkou je co si s tím pomůžu, nemyslím že jde o čorku a nakonec i ten technik to říkal, že v DE frkli nový motor, bouchli čísla a nezapsali to do TP. Takže pokud v Suzuce potvrdí že tento typ motoru sedí, tak by to mohlo projít. Snad smile2

Honza.P (Člen)
08.09.2009 13:50:26
Offline

Re: Neprošel evidenčkou - křivá čísla motoru

gerrik psal:

Cožpak o to, dělám v defektoskopii, takže neni problém RTG. Ale otázkou je co si s tím pomůžu, nemyslím že jde o čorku a nakonec i ten technik to říkal, že v DE frkli nový motor, bouchli čísla a nezapsali to do TP. Takže pokud v Suzuce potvrdí že tento typ motoru sedí, tak by to mohlo projít. Snad smile2

Čau chlape.Také pracuji v STK a podle fotky se nedivím technikovi, že se mu to nelíbilo.Problém je, že když on teď bude ,,schovývavý'', tak ten Černý Petr nakonec zůstane v ruce tobě.Teď máš ještě na základě té nevyhovující EK možnost udeřit na bývalého majitele buď motorku vrátit, což je možná i škoda a nebo požadovat zaplacení výdajů spojených s legalizací toho typu.Takové případy se občas objevují.V Německu totiž typ motoru neřeší,nezapisují do TP ani nekontrolují na STK.Vymění motor a hotovo.Žádná birokracie, na co taky!V Německém TP tedy o tom pravděpodobně záznam nebude.My jsme bohužel v Čecháchbad,akže jedna možnost je zavolat na STK kde byl dělaný dovoz, tam budou mít kopii orig. TP a protokolů.Možná se tam technik o tom zmínil a úřad to jen nezapsal.Úřad to pak musí zapsat bez keců.Za druhé  se zeptat u Suzuki, jestli nemají v záznamu výměnu motoru(snad jsou propojeni jako u aut).Vydají snad o tom potvrzení a pak to úřad musí zapsat nebo vydají potvrzení, že ten motor, co tam máš tam patří a úřad opět zapíše.Ty tam potřebuješ dostat záznam, že typ motoru byl obnoven náhradní technologií.Musíš jim však motorku přistavit k prohlídce.Bohužel si to většinou nechají zaplatit, proto bych to vyřešil hned, dokud je možnost to požadovat na bývalém majiteli.Jak to na sebe nějakým způsobem převedeš, problém jen oddálíš a pak už je to jenom na tobě.Zas problém na STK nebo při prodeji.Určitě to jde vyřešit.Zatím čau

gerrik (Člen)
08.09.2009 16:01:10
Offline

Re: Neprošel evidenčkou - křivá čísla motoru

Čau, díky za podrobné rozepsání. Kopii DE techničáku mám, tam samozřejmě ani zmínka. Spojil jsem se minulý čtvrtek se Suzuki Praha, poslal jim VIN, resp. sken techničáku, oni to poslali (snad) do Japonska, čekám na odpověď, zítra se jim připomenu. Myslíš že motorku budou chtít přistavit do Suzuki Praha, nebo na STK? Je to jediná možnost jak ji "zlegalizovat", jinak motorku vrátím, protože ji nebudu moct užívat (další STK nebo prodej).

Honza.P (Člen)
08.09.2009 17:22:48
Offline

Re: Neprošel evidenčkou - křivá čísla motoru

gerrik psal:

Čau, díky za podrobné rozepsání. Kopii DE techničáku mám, tam samozřejmě ani zmínka. Spojil jsem se minulý čtvrtek se Suzuki Praha, poslal jim VIN, resp. sken techničáku, oni to poslali (snad) do Japonska, čekám na odpověď, zítra se jim připomenu. Myslíš že motorku budou chtít přistavit do Suzuki Praha, nebo na STK? Je to jediná možnost jak ji "zlegalizovat", jinak motorku vrátím, protože ji nebudu moct užívat (další STK nebo prodej).

Do Japonska asi ne.To maximálně ověří zda v.č. podvozku patří k v.č. motoru.Jestli je tam vyraženo neorig., tak to vyřeší jedině, že najdou záznam např. v Německu u Suzuki o výměně motoru.Předpokládám, jestli v Německu měnili motor, tak to bylo s největší pravděpodobností u Suzuki a ne doma v garáži.U aut ty databáze fungují docela dobře.Jestli žádný záznam neexistuje, tak přistavit motorku do zastoupení Suzuki u nás, ať to zkontrolují a vydají potvrzení, že ten motor je správný.Někdy to stačí dát k ofic. prodejci a on to s tou Prahou vyřídí.Aspoň u aut to tak funguje, ale něco to stojí.Teď si vzpomínám, že tu někdo řešil špatně zapsaný vin u Hondy a dopadlo to ok.Zavolej k nějakému prodejci a zkus se domluvit na postupu.Buď tě to pomůže vyřídit, nebo tě pošle rovnou do Prahy.

gerrik (Člen)
08.09.2009 18:17:48
Offline

Re: Neprošel evidenčkou - křivá čísla motoru

Zkoušel jsem to v Suzuki Pardubice, ty mně poslali do pussy Zítra zavolám do Prahy, zjistím jak jsou na tom. Právě že tam chtěli zjistit jestli VIN a motor sedí.

mi (Člen)
09.09.2009 07:41:07
Offline

Re: Neprošel evidenčkou - křivá čísla motoru

hele gerrik skus zavolat tady http://www.tipmoto.com/motorky/v-d-o-mo … r-125.html ten majitel westmoto mi tenkrát přihlásil B6 95, v Budweisu mě poslali do pussy na všech STK i v krumlově. problém byl že sem měl eNko,ale podle těch čísílek to bylo eSko...


svět je cirkusovej stan
mi (Člen)
09.09.2009 07:48:39
Offline

Re: Neprošel evidenčkou - křivá čísla motoru

Pšán psal:

..jsem takové prostocvikaře potkal na Šancích..
..Poláci,pojízdné reklamy,metrouši jak malovaní..
..chtěl bych vidět xychty té gymnastické ekypy když koukali do Yošiho..smokin
  bigsmile

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


svět je cirkusovej stan
gerrik (Člen)
12.09.2009 19:33:40
Offline

Re: Neprošel evidenčkou - křivá čísla motoru

Takže v Japan vše sedí, byl jsem v Suzuki Pardubice na fyzickém ověření, a ted čekám že ze Suzuki Praha mi pošlou oficiální potvrzení že to sedí. Pak asi opět  na STK, snad to bude dobrý good

jaryn (Člen)
12.09.2009 19:36:29
Offline

Re: Neprošel evidenčkou - křivá čísla motoru

gerrik psal:

Takže v Japan vše sedí, byl jsem v Suzuki Pardubice na fyzickém ověření, a ted čekám že ze Suzuki Praha mi pošlou oficiální potvrzení že to sedí. Pak asi opět  na STK, snad to bude dobrý good

tak hodně štěstí,ať ti to vyjdegood


God Gave me Everything I want
gerrik (Člen)
15.09.2009 18:21:54
Offline

Re: Neprošel evidenčkou - křivá čísla motoru

Tak dneska došlo potvrzení od Suzuki Praha (600,-), zítra frčím na magistrát aby udělali změnu do TP, a pak snad vydají nové RZ a přepíšou to na mně good

gerrik (Člen)
16.09.2009 12:31:29
Offline

Re: Neprošel evidenčkou - křivá čísla motoru

Hurá beer Vše ok, už mám značky a zápis v TP. Po 12 dnech nejistoty a 1100,- poplatcích jsme zlegalizován bigsmile

Pšán (Člen)
16.09.2009 13:38:17
Offline

Re: Neprošel evidenčkou - křivá čísla motoru

..tož gratulace..
..výhra v boji s klotovými rukávy se cení..good
..a včil jen v klidu užívat..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Kakac (Člen)
16.09.2009 13:49:36
Offline

Re: Neprošel evidenčkou - křivá čísla motoru

gerrik psal:

Hurá beer Vše ok, už mám značky a zápis v TP. Po 12 dnech nejistoty a 1100,- poplatcích jsme zlegalizován bigsmile

No a můžeš jet na srazík v HKgood
Už se tešíš co?bigsmile


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
gerrik (Člen)
16.09.2009 13:56:25
Offline

Re: Neprošel evidenčkou - křivá čísla motoru

No jasně že přijedu, taky se už těším jak tu RZ přidělám na moto good  Blbý je že se nemůžu hned projet, škrábe mně v krku, sviňa bad A to jsem měl namále, pač jsem slyšel jak ten buzerant (technik na magistru) řval, že takový papír (od Suzuki) ti vyjede kdokoliv a na jakýmkoliv počítači. Tak jsem říkal a je to v pussy Naštěstí, vše ok, za 50,- poznámka v TP o neorigu číslu.
P.S. Kdybych věděl jak bude ten papír vypadat, tak ho fakt vyjedu sám na pc bigsmile

osiris (Člen)
16.09.2009 14:09:07
Offline

Re: Neprošel evidenčkou - křivá čísla motoru

Pšán psal:

..tož gratulace..
..výhra v boji s klotovými rukávy se cení..good
..a včil jen v klidu užívat..

...no výhra nevím, spíš pyrhovo vítězství, litr a kousek maj v kapse smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Pšán (Člen)
16.09.2009 14:15:01
Offline

Re: Neprošel evidenčkou - křivá čísla motoru

..ze začátku prohrál pár bitev,ale válku vyhrál..good
..taky mohl 1000 a kousek odevzdat a prohtát..
..myslím,že si rozumíme..smile1


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
osiris (Člen)
16.09.2009 14:22:00
Offline

Re: Neprošel evidenčkou - křivá čísla motoru

...jasně že jo good já jen že je smutný že ty prachy systém schlamstnul


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Pšán (Člen)
16.09.2009 14:50:17
Offline

Re: Neprošel evidenčkou - křivá čísla motoru

osiris psal:

...jasně že jo good já jen že je smutný že ty prachy systém schlamstnul

..o tom žádná..až k nasrání..fuck


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
jaryn (Člen)
16.09.2009 16:18:26
Offline

Re: Neprošel evidenčkou - křivá čísla motoru

Pšán psal:
osiris psal:

...jasně že jo good já jen že je smutný že ty prachy systém schlamstnul

..o tom žádná..až k nasrání..fuck

optimismus,chlopi!!smile1 Všechno zlý je na něco dobrý..good


God Gave me Everything I want
gerrik (Člen)
16.09.2009 19:14:41
Offline

Re: Neprošel evidenčkou - křivá čísla motoru

Jo, samozřejmě ještě 500,- za přepis fuck Já bych chtěl být uředníkem, jseš king, lidi ti platí, žádný spěch v práci, pohodička, všude máš dveře dokořán bigsmile

Datel (Člen)
17.09.2009 10:36:19
Offline

Re: Neprošel evidenčkou - křivá čísla motoru

Tož taky se připojuju ke gratulaci good

....mě by asik praskla céfkasurprised

Freeway (Člen)
17.09.2009 12:34:32
Offline

Re: Neprošel evidenčkou - křivá čísla motoru

někdy je na STK prdel , mě třeba tvrdil týpek že to není modrá ale zelená barva surprisedidontknow


Každý je odborník,jen někdo trochu menší ;-)
Fulltank (Člen)
17.09.2009 15:54:57
Offline

Re: Neprošel evidenčkou - křivá čísla motoru

pri kontrole svetel si na ni sednul a chtel to hned stelovat, ze to sviti vysoko  idontknow Trvalo mi pul hodky nez sem mu pritvrdil tlumic na jeho vahu aby byl panacek spokojenej sick

plus sem musel shanet zarovicku do parkovacek ptz ta diodova co tam byla neni homologovana bad

zkusenost pro me dobra good v zivote tam nepojedu ...

gerrik (Člen)
17.09.2009 16:58:27
Offline

Re: Neprošel evidenčkou - křivá čísla motoru

jj, a proto STK Ollfin Car (Autoprim) už nikdy a nedoporučuji, jsou to buzny fuck

mila88 (Člen)
20.09.2009 09:47:30
Offline

Re: Neprošel evidenčkou - křivá čísla motoru

ross psal:

doporučuju vyrazit mu jednu nakřivo pod voko

tzv. paragáská padina

50:50

surprised

paragánská padinasmile1bigsmile

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr