Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » most 3.9 - poděkování

bery (Člen)
03.09.2009 20:06:13
Offline

most 3.9 - poděkování

je to tu po několikáté, ale myslím si, že si to organizátoři opět zasloužígoodgood
good všichni do jednoho
také protože ukecat toho nahoře aby nepršelo muselo bejt fuškaidontknow
za sebe byl jsem velmi spokojen a synátor nadšen, rád jsem zase pokecal
a osiho drahé polovičce také velké dík evil


momentalně zavostalej
osiris (Člen)
03.09.2009 21:41:46
Offline

Re: most 3.9 - poděkování

good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
soptik123 (Člen)
04.09.2009 07:15:43
Offline

Re: most 3.9 - poděkování

Taky se přidávám, moc moc díky za super akci good´jste šikulové bigsmile

kojaksro (Člen)
04.09.2009 07:22:09
Offline

Re: most 3.9 - poděkování

....tož za mě goodgoodgood, organizace, lidičky, okruh, počasí, pivečko, klobásky, masíčko atd. Super akce.good


.... sem na naočkovanej jak sviňidontknow, páč přemejšlím o nějaké jebce okruhové na příští rok.bigsmile


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
MácaR6 (Člen)
04.09.2009 07:51:58
Offline

Re: most 3.9 - poděkování

taky díky za super akcičku   goodgood


nemusí pršet,hlavně když to jede...
gore (Člen)
04.09.2009 07:59:51
Offline

Re: most 3.9 - poděkování

..kuagood suprofka upe se fšim fšadygood(az na muj zpicenej telefonsick)smokin
..good inac keszsenemgood cool


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
XJelen (Člen)
04.09.2009 08:39:23
Offline

Re: most 3.9 - poděkování

Klobouk dolů smekám a uctivě se klaním organizátorům celého klání :klobouksundavajícísmajlík:
Parádní připravenost good snad i těm badboys v déčku pak přestalo pršet, aby se mohli ještě vozit smile1
Kuwa já snad začnu cvičit idontknow bolí mě celej Jelen bigsmilebigsmilebigsmile


Strýcfajtr !!!
inkvizitorr (Administrator)
04.09.2009 10:09:41
Offline

Re: most 3.9 - poděkování

největší dík samozřejmě všem co dorazili goodgoodgood, bo bez vás by nic takovýhodle nebylosmokin omluva ještě všem z poslední skupiny školy jízdy kerou sme kvůli průtahům nestihli, ale už domlouvám náhradu abyste o ní nepřišli no a nakonec doufám, že i ty narychlo zpunktovaný transpondéry byly k něčemu (aspoň podle hloučků kerý se furt tlačily před výsledkovejma listinama). jízdy s trenérama musíme ještě taky doladit, ale děláme něco takovýhodle poprvně tak poprosím o trochu shovívavosti, příště to doufám doladímegoodgoodgood co mě eště strašně těší sou samý pozitivní ohlasy od všech z okruhu ať sou to traťáci nebo vedení, maj nás rádi a neustále mi melou dokola že sou nadšený že jim tam jezděj češi a ne jenom němčouřigood takže eště jednou dík, dík, dík, doufám si říct, že sme v tuhle chvíli jedinej českej klub kerej dokáže něco takovýho udělat a naplnitgood poslední omluva všem co maj nasazenýho brouka do hlavy s okruhovým ježděnímsmokin je to návykový tak pilně šetřete na okruhovkybigsmilebigsmilebigsmile


doba je temná...
Eremi (Člen)
04.09.2009 10:58:33
Offline

Re: most 3.9 - poděkování

velký plus vidím v tom, že se traťáci naučili používat i tu žlutou vlajku konečně a ne furt červenou, protože pokud by to měli při každým pádu zatahovat jako na jaře, tak by jsme nejezdili vůbecbigsmile
jinak samo velký díky držkobigsmile


S úsměvem jde všechno líp :o)
katka (Člen)
04.09.2009 13:24:26
Offline

Re: most 3.9 - poděkování

Poděkování organizátorům i od naší partičky z Pb. Bylo to fakt super, skvěle jsme si zajezdili- nebýt té zlomené klíční kostibad, tak akce byla bez chyby... Ještě jednou díky kluci, jen tak dál!!!goodgoodgood

Ondráš (Člen)
04.09.2009 13:39:51
Offline

Re: most 3.9 - poděkování

gore psal:

..kuagood suprofka upe se fšim fšadygood(az na muj zpicenej telefonsick)smokin
..good inac keszsenemgood cool

Bylo to Moto GP jak má bejt. bigsmile bigsmile

2 xicht: Super! Dík moc! Transpondéry bych už teď dával pokaždé. good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
kojaksro (Člen)
04.09.2009 13:57:36
Offline

Re: most 3.9 - poděkování

gore psal:

..kuagood suprofka upe se fšim fšadygood(az na muj zpicenej telefonsick)smokin
..good inac keszsenemgood cool

.... woe kuchaři,jseš jedinej koho znám, co jezdí z mobilem na okruhu.bigsmile

...a ustlat si v zatáčce po mobilu, taky žádnej hitbigsmile


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
ross (Člen)
04.09.2009 14:01:12
Offline

Re: most 3.9 - poděkování

gore psal:

..kuagood suprofka upe se fšim fšadygood(az na muj zpicenej telefonsick)smokin
..good inac keszsenemgood cool

sis s tou tvojí tam ustlalsurprised


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
kojaksro (Člen)
04.09.2009 14:23:24
Offline

Re: most 3.9 - poděkování

ross psal:
gore psal:

..kuagood suprofka upe se fšim fšadygood(az na muj zpicenej telefonsick)smokin
..good inac keszsenemgood cool

sis s tou tvojí tam ustlalsurprised

....néééé, ale čekal jsem až někoho přivezou se slovy ( to není možný v zatáčce mi to klouzlo po mobilu ).


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Ondráš (Člen)
04.09.2009 14:58:54
Offline

Re: most 3.9 - poděkování

Inkviz: Budou někde ke stažení časy těch jízd? Dikygood


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
WenzelB6 (Člen)
04.09.2009 15:26:45
Offline

Re: most 3.9 - poděkování

kojaksro psal:
gore psal:

..kuagood suprofka upe se fšim fšadygood(az na muj zpicenej telefonsick)smokin
..good inac keszsenemgood cool

.... woe kuchaři,jseš jedinej koho znám, co jezdí z mobilem na okruhu.bigsmile

...a ustlat si v zatáčce po mobilu, taky žádnej hitbigsmile

vozim sebou totok mobil se softwérem :
http://www.racechrono.com/download/file … 00_2nd.sis
laptime, úsekový časy , rychlosti, ...stačí k tomu GPS a může na jeden i více borců

luboss (Člen)
04.09.2009 16:55:35
Offline

Re: most 3.9 - poděkování

bratráncí smokin

děkovačka za všechny VSTROM.CZ členy, jsem rád, že i letos večerní hlášky "co tu dělaj tydleti" jsme na trati ukázali zač je toho belzebub cool

jo a asi inkvizoj dlužim za tři metry tejpy, páč mi "kamarádi" udělali tuning vogo na autě. Mno a jelikož jsem si před boxama měnil parkovačky za bílý diody, a někteří vědí jak šikovnej umím bejt... dostali mě až na kost, protože tejpa na heligonech mě fakt nenapadla...

http://www.vstrom.cz/luboss/slepejsuperb.jpg

enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
sharis (Člen)
04.09.2009 17:49:26
Offline

Re: most 3.9 - poděkování

Velké poděkovaní za super organizaci good Ikviz opět dostává 1* fakt výborný jako vždy smile1
a moje další poděkování je pro pana Halbicha za nastavení moto dost si s mojí Kawinkou pohrál,ale výsledek byl a je superovej takže za rok zase v Mostě good

Msudra (Člen)
04.09.2009 21:22:50
Offline

Re: most 3.9 - poděkování

inkvizitorr psal:

největší dík samozřejmě všem co dorazili goodgoodgood, bo bez vás by nic takovýhodle nebylosmokin omluva ještě všem z poslední skupiny školy jízdy kerou sme kvůli průtahům nestihli, ale už domlouvám náhradu abyste o ní nepřišli no a nakonec doufám, že i ty narychlo zpunktovaný transpondéry byly k něčemu (aspoň podle hloučků kerý se furt tlačily před výsledkovejma listinama). jízdy s trenérama musíme ještě taky doladit, ale děláme něco takovýhodle poprvně tak poprosím o trochu shovívavosti, příště to doufám doladímegoodgoodgood co mě eště strašně těší sou samý pozitivní ohlasy od všech z okruhu ať sou to traťáci nebo vedení, maj nás rádi a neustále mi melou dokola že sou nadšený že jim tam jezděj češi a ne jenom němčouřigood takže eště jednou dík, dík, dík, doufám si říct, že sme v tuhle chvíli jedinej českej klub kerej dokáže něco takovýho udělat a naplnitgood poslední omluva všem co maj nasazenýho brouka do hlavy s okruhovým ježděnímsmokin je to návykový tak pilně šetřete na okruhovkybigsmilebigsmilebigsmile

woe si nas vsechny zblbnul na vokruhy a kdo to ma ted platitsmile1idontknow a fakt nad tou okruhovkou clovek premejsli to je to nejhorsibigsmilebigsmile


gdo maže,ten jede...:)
milanTL (Nový člen)
05.09.2009 10:55:14
Offline

Re: most 3.9 - poděkování

bylo to parádní, díky moc ... cool ... hrozně rychle to uteklo ... máte někdo fotky?

zzzmrzlinar (Člen)
14.09.2009 14:23:15
Offline

Re: most 3.9 - poděkování

sharis psal:

Velké poděkovaní za super organizaci good Ikviz opět dostává 1* fakt výborný jako vždy smile1
a moje další poděkování je pro pana Halbicha za nastavení moto dost si s mojí Kawinkou pohrál,ale výsledek byl a je superovej takže za rok zase v Mostě good

tak kolik si po tom vylepšení Kawy stáhla na čase??? na datech tě nevidím, asik jaxte to měli napůl.

Já už jsem se pak pod těch 2.09 nedostal, naopak jak mi to přitvrdil to bylo jakože nakopávací vod předku, tak jsem se holt víc navalil na dopředu a už to šlo. A vodpoledne už fakt únava tak jsem jen tak zlehka kroužil.

Uvidíme příští rok jak to půjde (ale láká mě ještě zkusit něco letos, sakra)smile1 fakt návykovka.

K.a.s.y.m. (Člen)
14.09.2009 14:29:44
Offline

Re: most 3.9 - poděkování

zzzmrzlinar psal:
sharis psal:

Velké poděkovaní za super organizaci good Ikviz opět dostává 1* fakt výborný jako vždy smile1
a moje další poděkování je pro pana Halbicha za nastavení moto dost si s mojí Kawinkou pohrál,ale výsledek byl a je superovej takže za rok zase v Mostě good

tak kolik si po tom vylepšení Kawy stáhla na čase??? na datech tě nevidím, asik jaxte to měli napůl.

Já už jsem se pak pod těch 2.09 nedostal, naopak jak mi to přitvrdil to bylo jakože nakopávací vod předku, tak jsem se holt víc navalil na dopředu a už to šlo. A vodpoledne už fakt únava tak jsem jen tak zlehka kroužil.

Uvidíme příští rok jak to půjde (ale láká mě ještě zkusit něco letos, sakra)smile1 fakt návykovka.

tak to by jsi sebou měl hodit brno je prej dneska a zejtra naposled bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Ondráš (Člen)
14.09.2009 14:36:19
Offline

Re: most 3.9 - poděkování

zzzmrzlinar psal:

Já už jsem se pak pod těch 2.09 nedostal, naopak jak mi to přitvrdil to bylo jakože nakopávací vod předku, tak jsem se holt víc navalil na dopředu a už to šlo. A vodpoledne už fakt únava tak jsem jen tak zlehka kroužil.

Neříkal náhodou, že máš tu prdel hodit spíš dozadu?helpsurprised


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
zzzmrzlinar (Člen)
14.09.2009 16:29:32
Offline

Re: most 3.9 - poděkování

Ondráš psal:
zzzmrzlinar psal:

Já už jsem se pak pod těch 2.09 nedostal, naopak jak mi to přitvrdil to bylo jakože nakopávací vod předku, tak jsem se holt víc navalil na dopředu a už to šlo. A vodpoledne už fakt únava tak jsem jen tak zlehka kroužil.

Neříkal náhodou, že máš tu prdel hodit spíš dozadu?helpsurprised

no to jo, říkal necpat šulína na nádrž, prdel vícej vzadu, ale hlava a ramena víc na předek, asik se nějak natáhnůůůůůůůt a jeto, neumím to nějak popsat vlastmíma slovama, prostě na tom nesmíme jezdit jak po obrně bigsmile

zzzmrzlinar (Člen)
14.09.2009 16:31:05
Offline

Re: most 3.9 - poděkování

K.a.s.y.m. psal:
zzzmrzlinar psal:
sharis psal:

Velké poděkovaní za super organizaci good Ikviz opět dostává 1* fakt výborný jako vždy smile1
a moje další poděkování je pro pana Halbicha za nastavení moto dost si s mojí Kawinkou pohrál,ale výsledek byl a je superovej takže za rok zase v Mostě good

tak kolik si po tom vylepšení Kawy stáhla na čase??? na datech tě nevidím, asik jaxte to měli napůl.

Já už jsem se pak pod těch 2.09 nedostal, naopak jak mi to přitvrdil to bylo jakože nakopávací vod předku, tak jsem se holt víc navalil na dopředu a už to šlo. A vodpoledne už fakt únava tak jsem jen tak zlehka kroužil.

Uvidíme příští rok jak to půjde (ale láká mě ještě zkusit něco letos, sakra)smile1 fakt návykovka.

tak to by jsi sebou měl hodit brno je prej dneska a zejtra naposled bigsmile

brno mám letos smůlu, zkusím asik tu jednu agentůru, teď ve čtvrtek v Mostě.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr