Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » spojková spínačka

unkePadre (Člen)
06.09.2009 13:44:43
Offline

spojková spínačka

zdarecz surprised
borci prosímvás na co je ta spínačka na spojce?! jak to přesně funguje? Musí tam být?!help

cikin (Člen)
06.09.2009 13:45:59
Offline

Re: spojková spínačka

unkePadre psal:

zdarecz surprised
borci prosímvás na co je ta spínačka na spojce?! jak to přesně funguje? Musí tam být?!help

Na START.

Paladin86 (Člen)
06.09.2009 15:37:10
Offline

Re: spojková spínačka

unkePadre psal:

zdarecz surprised
borci prosímvás na co je ta spínačka na spojce?! jak to přesně funguje? Musí tam být?!help

Spíná okruh pro startování. Dalo by se to na pevno spojit, aby to bylo furt sepnutý. ale pak by se ti mohlo stát že nastartuješ s kvaltem!

unkePadre (Člen)
06.09.2009 18:23:42
Offline

Re: spojková spínačka

jo jo už jsem to zkoušel a je to na Start.jde o to že tam chci dávat nové páčky ale nejsou orig. nemá tam tu drážku pro spínačku..tak jestli to mám dát na pevno sepnout..surprised

corimec (Člen)
06.09.2009 18:34:07
Offline

Re: spojková spínačka

Mě ten koncovy spínač porad blbnul,tak jsem ho dal pryč a spojil to na tvrdo a mam klid.
Spojku mačkam stejně po každy když to startuju.

morganzd (Člen)
30.09.2010 22:29:20
Offline

Re: spojková spínačka

Mám B6 r.v. 99. Je to tedy tak, že by správně nemělo jít nastartovat, když nemám zmáčklou spojku (přestože jsem na neutrálu a bočák je nahoře)?


GSF 600 S '99
osiris (Člen)
30.09.2010 22:41:41
Offline

Re: spojková spínačka

...ano


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
morganzd (Člen)
01.10.2010 10:25:18
Offline

Re: spojková spínačka

Dik. Tak tím moje občasný problémy se startem dostávají úplně jinej rozměr :)
Se zmáčklou spojkou vůbec nestartuju a občas to prostě nechce ani škytnout, dokud nejebnu bočákem o kostru (starter funguje, přivedením šťávy přímo z baterky se roztočí, relé funguje...).
Takže tenhle spínač prohlídnu. Doteď jsem si myslel, že to je jen obdoba spínače na bočáku pro případ, že tam je kvalt.


GSF 600 S '99
Filous (Člen)
01.10.2010 10:48:34
Offline

Re: spojková spínačka

morganzd psal:

Dik. Tak tím moje občasný problémy se startem dostávají úplně jinej rozměr :)
Se zmáčklou spojkou vůbec nestartuju a občas to prostě nechce ani škytnout, dokud nejebnu bočákem o kostru (starter funguje, přivedením šťávy přímo z baterky se roztočí, relé funguje...).
Takže tenhle spínač prohlídnu. Doteď jsem si myslel, že to je jen obdoba spínače na bočáku pro případ, že tam je kvalt.

...no vona to je na spojce vobdoba spínače na bočáku...prostě vochrano proti startu se zařazenym kvaltem...a jebat bočákem vo kostru vůbec nemusíš, spíná to spínač a né dotek stojanu s kostrou...budeš mít načatej ten spínač...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
morganzd (Člen)
01.10.2010 10:54:37
Offline

Re: spojková spínačka

Tak kurwa, zas v tom mám guláš! :)
Bočák, ten přece má zabránit startu, když je zařazenej kvalt. Tak mi to i funguje.
Spínač na spojce, jak jsem si myslel že jsem teď pochopil, by měla zabránit nastartování i při neutrálu (pokud není zmáčklá).
O kostru (jako o rám, né jako elektrikářskej pojem) jebnout musím když to nechce startovat, páč jak s tím jebnu, tak při tom nárazu to ožije. Někdy ne napoprvně. Spínačem na bočáku to neni, prostě se do vrány musí klofnout a nějakej kontakt se probere. Myslím že by to mohla bejt ta spojka.


GSF 600 S '99
Filous (Člen)
01.10.2010 11:55:39
Offline

Re: spojková spínačka

morganzd psal:

Tak kurwa, zas v tom mám guláš! :)
Bočák, ten přece má zabránit startu, když je zařazenej kvalt. Tak mi to i funguje.
Spínač na spojce, jak jsem si myslel že jsem teď pochopil, by měla zabránit nastartování i při neutrálu (pokud není zmáčklá).
O kostru (jako o rám, né jako elektrikářskej pojem) jebnout musím když to nechce startovat, páč jak s tím jebnu, tak při tom nárazu to ožije. Někdy ne napoprvně. Spínačem na bočáku to neni, prostě se do vrány musí klofnout a nějakej kontakt se probere. Myslím že by to mohla bejt ta spojka.

...bočák má zabránit rozjetí s vyklopenym, tzn. s vyklopenym nastartuješ, ale nezařadíš, respektive f okamžiku gdy zařadíš, tag chcípne a čidlo na spojce je vochrana proti startu s kvaltem a poposkočení fpřet...to že musíš mlátit bočákem znamená, že ten spínač u něj umírá, s voklepánim ludry to nemá nic společnýho...vobje čidla vyčisti, prostříknu a esi nejsou f prdeli, jakože rozlámaný nebo mechanicky poškozený, tag to musí fungovat normálně...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
morganzd (Člen)
01.10.2010 12:37:50
Offline

Re: spojková spínačka

Ale já vím, že s vyklopeným bočákem nastartuju (když je tam N). To já vím. Ten spínač je vpohodě, páč jsem ho už zkoušel i obejít. Ten dělá to co má. Asi jsem to nepsal, a nebo nenapsal dost srozumitelně. I jsem měl chcípák obejitej. Jen ten spínač na spojce, ten jsem donedávna neobjevil. Myslel jsem že to maj jen 12 a nebo novější.
Nicméně toto startování mě teď UŽ vrásky nedělá... smile2 mi teď volali z speedbike, že moje podivný klepání v motoru má na starosti zkurwená vačka a vahadlo.... já se z toho pojebu pussy help


GSF 600 S '99

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr